Správy 21.05.2023

21/05/2023 | Správy

Popri depresívnej pravde sú viditeľné aj svetlé a žiarivé nuansy nášho zlatého veku a my sa radi delíme o pozitívne správy.

Tieto posledné tri roky som si želala a dúfala som, že hrôzy, ktoré sa rozpútali, keď vypukla podvodná epidémia Covid, boli ilúziou; nafúknutou, vytvorenou z CGI obetí, hercov, falošných štatistík a porna strachu. To, čo robili ľuďom s maskami, uzávermi, izoláciou atď., bolo neodpustiteľné, ale nekonečný prúd svedectiev lekárov, zdravotných sestier a iných o tom, čo “vakcíny” proti biologickým zbraniam spôsobili mnohým, sa nezdá byť ilúziou.

Bude treba veľa, aby priemerná duša uverila, že nemocnice brali úplatky, aby doslova zabíjali ľudí. Môžem len povedať, že som toho bola svedkom s veľmi blízkym priateľom a vďaka našim vedomostiam o sprisahaní, ich taktike, Remdesivire a korupcii v nemocniciach – sme mu zachránili život. Nepodarilo sa nám zachrániť drahú staršiu priateľku, ktorá v minulosti porazila rakovinu a po očkovaní sa u nej vyvinula šokujúco agresívna forma, ktorá ju za necelé štyri mesiace pripravila o život a o dôstojnosť. Ani svojim priateľom nedovolila, aby ju v takomto stave videli, a mne chýba.

Osobne sa už neviem dočkať Norimbergu 2.0. toto leto – a dúfam, že sa to neodloží. Potrebujeme odhalenie aj uzavretie.

Neziskové nemocnice dosiahli počas pandémie obrovské zisky, pričom dostali 23 miliárd dolárov federálnej pomoci COVID-19

Vypálený kamión v meste Lytton v kanadskej provincii Britská Kolumbia, ktorý bol v roku 2021 zrovnaný so zemou pri odvetnom požiari v komunite, ktorú obsluhoval lekár, ktorý spochybňoval príbeh o vakcíne Covid

Včera večer som si vypočula nové a odvážne svedectvo lekára, o ktorom sme už hovorili. Doktor Charles Hoffe bol lekárom na pohotovosti v Britskej Kolumbii v Kanade a zároveň mal vlastnú ordináciu v meste Lytton v štáte BC, ktorú tvorili prevažne obyvatelia Prvých národov. Keď spochybnil platnosť a účinnosť injekcií, bol pokarhaný, a keď ďalej tlačil na pílu s otázkami o vážnych negatívnych vedľajších účinkoch, ktoré pozoroval, čakalo ho sľúbené disciplinárne konanie.

Požiar v meste Lytton, BC zničil mesto a nebol spôsobený prechádzajúcim vlakom, ako uviedli médiá

Keď pokračoval vo vyjadrovaní obáv o svojich pacientov a závažné neurologické stavy, ktoré sa prejavovali po Covidových injekciách, a urobil rozhovor s vancouverskou političkou/aktivistkou Laurou Lynn Tylerovou Thompsonovou, ktorý sa stal virálnym, jeho ordináciu a mesto vypálili do tla a zanechali len trosky a podozrivý biely popol, ktorý sme videli na Dvojičkách 11. septembra. Táto udalosť však mala zaujímavý pozitívny zvrat, ktorý mu na perách vyčaril úsmev možno až uspokojenia.

Nová štúdia ukazuje, že ventilátory zabili takmer všetkých pacientov s COVID

To znamená, že takmer všetkých pacientov s Covidom nezabili Remdesivir, Midazolam alebo niečo iné. Nemohli sa dočkať, kedy zabijú našich seniorov v zariadeniach dlhodobej starostlivosti; “neužitočných jedákov”.

Doktor Hoffe sa delí o dlhý rad zaujímavých faktov o “génovej terapii” Covid mRNA – napríklad, že bola navrhnutá tak, aby cestovala všade v tele, keď nám bolo povedané, že zostane v ramene, kde sa budú vytvárať protilátky. To, čo pozoroval u svojich pacientov, a štatistiky, ktoré vytiahol, hovoria o inom. Proteín hrotov sa dostal do mozgu, reprodukčných orgánov, srdca, pľúc, chrbtice – dostal sa všade.

Zašiel až tak ďaleko, že vakcínu Covid nazval “antivakcínou”, pretože urobila opak toho, čo sme chápali, že vakcíny robia. Vedeli, že tieto injekcie mRNA sú potenciálne smrteľné. Dr. Hoffe nám tiež na jednom grafe ukazuje, že niet pochýb: čím viac očkovaní ľudia dostali, tým boli chorľavejší a tým väčšia bola pravdepodobnosť, že zomrú. – video

• • • • • • •

Tu na juhozápade Spojených štátov venujeme pozornosť otázkam hraníc. Je to znepokojujúce. My, ako pohraničné štáty, budeme prví zaplavení týmito chorými, nakazenými, násilnými, cabalistami pripravenými, nedávno prepustenými zločincami a obchodníkmi s deťmi. Môj tím poukazuje na túto organizovanú stratégiu globalistov zničiť Ameriku zvnútra tým, že otvorí dvere hrozbám zvonka. Von je dnu.

Títo bezprávni ľudia [nie všetci sú zdokumentovaní zločinci, ale mnohí áno] budú autobusmi alebo letecky prepravení do komunít – pravdepodobne prevažne červených – aby podľa pokynov robili to najhoršie. Už zdokumentované zločiny zlodejov, vrahov, násilníkov atď. sú alarmujúce. Zabíjajú policajtov a pracovníkov pohraničnej stráže. U niektorých sme dokonca videli démonické prejavy.

Snažím sa nebyť posadnutá touto hrozbou, ale verím, že je reálna.

• • • • • • •

Niekedy treba ľudí zahnať do pozitívnejšej situácie. Ak je čas obmedzený, možno v ich prospech prijať určité opatrenia na urýchlenie procesu a odstránenie prekážok.

Často sú to veci, ktoré sa robia v našom najlepšom záujme a ktoré sa zdajú byť najmenej vkusné, ale musia sa urobiť. Niekedy nie je iná možnosť.

Rovnako ako sme boli svedkami nedostatku potravín na niektorých miestach, môžu byť na našu ochranu vypustené ďalšie bezpečnostné ventily.

Boli sme svedkami zničenia mnohých potravinárskych závodov, zabíjačkových miest, zariadení na spracovanie mäsa a fariem, pretože potraviny boli pravdepodobne skazené – buď geneticky modifikované, otrávené, alebo obsahovali ľudské mäso…

Minulý rok bol v Amerike extrémny nedostatok dojčenskej výživy a potom sme sa dozvedeli, že Biele klobúky stiahli výživu z obehu, pretože ju psychopati otrávili v rámci vopred naplánovaného útoku na Ľudstvo. Ak sa odstránia dojčatá, môžeme sa rozlúčiť s našou budúcnosťou.

Už spôsobili obrovské množstvo ukončených tehotenstiev v podobe potratov, pôrodov mŕtvych detí a vrodených chýb po tom, ako “zaočkovali” svet proti miernej chorobe s názvom “SARS-COV2”, ktorá nie je o nič horšia ako bežná chrípka.

Teraz je nedostatok liekov a ja môžem len predpokladať, že je to ďalší príklad bezpečnostného opatrenia na našu ochranu. Okrem poznania, že Big Pharma bola vždy na mieste, aby nám škodila, môžeme zistiť, že snahy globálnej elity zlikvidovať ľudstvo a prvých Američanov – mohli viesť k tomu, že Aliancia Zeme stiahla z obehu smrtiace látky. Možno boli primiešané fentanylom alebo inými desivými zlúčeninami.

Podčiarknuté, nasledujúce informácie považujem za dobrú správu. Samozrejme, že agende Bielych klobúkov vyhovuje obviňovať Bidenovu administratívu.

Bidenov režim spôsobuje celoštátny nedostatok liekov

• • • • • • •

Naša planéta je poriadne búrlivá – s mnohými rôznymi druhmi búrok. Počasie, vojenské operácie, občianske povstania, boj o kontrolu nad finančným systémom založeným na dlhu mafie, chaotické a ťažké energie, “hviezdne vojny” na poschodí a záverečné bitky vo vojne, ktorá ukončí všetky vojny. Azda najtvrdohlavejším územím, kde sa dá uchytiť, sú mysle zhypnotizovaných más, ktoré sú v hlbokom tranze a ani si neuvedomujú, že sú ovládané a manipulované.

Taliansko, ktoré je domovom iluminátskych/chazarských mafiánskych rodín krvnej línie, sa vyplavuje. Možno je to dobre. S doterajšími 13 úmrtiami je to zaujímavé číslo a musíme sa pýtať, či je to súčasť očisty. Video na nasledujúcom odkaze.

Pozrite sa, čo sa dnes stalo. Počula som, že veľká novinka pravdepodobne padne v piatok, ak nie skôr.

Bidenovo odvolanie podané! – Obžaloba Josepha Robinettea Bidena, prezidenta Spojených štátov, z vysokých zločinov a priestupkov. odkaz

Jedným z najlepších zdrojov, z ktorých naďalej čerpám informácie a lepšie chápem, čo sa deje a prečo, sú úprimné a povzbudzujúce okrúhle stoly, ktoré sa každý týždeň konajú na platforme Kapitán Kyle Rumble. Keď sa stretnú kapitán, Kelly a Austrálčania David Guru a podplukovník [R] Riccardo Bosi, iskrí to, závoj sa dvíha a my získavame poznatky ako nikde inde, ktoré vyostrujú taktické kroky Pozemskej aliancie, ktoré sú pre bdelých a uvedomelých civilistov také frustrujúce. Keď to vysvetľujú, je to vlastne moment, pri ktorom sa búchate do čela. Prečo sme to nevideli skôr?

Príklad: téma sa presunula na hranicu medzi USA a Mexikom a na záplavu nelegálnych prisťahovalcov, ktorí údajne prepadli texaskú hranicu. Chápem hrozby, ale neverím, že je to také masívne alebo nekontrolovateľné, ako sa nám to podsúva. Tento príbeh nie je pre nás – je pre normálnych ľudí, ktorí sa musia zobudiť.

Z viacerých zdrojov sme dostali náznaky a silnejšie posolstvá, ktoré, ak by sme si ich vzali k srdcu, by zmiernili naše zdesenie zo situácie na hraniciach. Ešte v… roku 2018, povedal by som, nám SerialBrain2 povedal niečo o múre, ktorý bol zvláštny a týkal sa technologickej ochrany.

Trump tiež hovoril o múre a naznačil, že je to viac, ako sme si mysleli. Potom niekto vytvoril tento mém.

Dozvedeli sme sa, že armáda už dlhší čas sleduje členov ANTIFA a Black Lives Matter podľa ich mobilných telefónov a mnohí z tých najhorších už boli pozatýkaní.

A je tu toto:

Tím dodal toto:

Múr na južnej hranici USA je takmer 500 míľové energetické zariadenie Tesla. TO bol jeden z hlavných dôvodov, prečo ho “oni” nechceli dokončiť.

Seržant vysvetľuje Trumpov tweet COVFEFE (kobalt, železo, vanád) tu a ako to funguje tu

Covfefe význam – v modernej arabčine; postavím sa proti padlým.

Donald Trump ReTruth: odkaz

telegram 17. 5. 23, Chcete to všetci vysvetliť? Video 2 muži pri múre tu.

Múr je oveľa viac, ako si myslíte.
Práve o tejto veci som v minulosti hovorila mnohokrát.
Funguje to s vežou Tesla, ktorá je v Texase.
Pamätám si na deň, keď ju zapli 1. krát a čo sa stalo.
Je to súčasť liečivej frekvencie, ktorá nám všetkým pomôže uzdraviť sa.

Nedávno sme sa dozvedeli, že imigranti na ceste k hraniciam USA dostali cestovné balíčky, aby sa uistili, že poznajú postup, dodržiavajú pokyny a plnia podmienky na uľahčenie svojej cesty do Ameriky, a jednou z položiek v balíčku bol aj mobilný telefón.

Rozhovor v nasledujúcom videu konštatoval očividné. Mobilný telefón je geolokátor; sledovacie zariadenie! BK presne vedia, kde sa títo ľudia nachádzajú, koľko ich je, všetko. Nezoberú ich však hneď, pretože ich aktivity vedú armádu priamo k ich manipulátorom; agentom sprisahancov, ktorí organizujú pohyb migrantov a platia im, a tým, ktorí uľahčujú obchodovanie s ľuďmi a drogami. BK bojujú proti nepriateľovi tým, že nebojujú a umožňujú mu ukázať všetky svoje tajomstvá.

Povolenie tejto imigračnej búrky je ďalšou operáciou; podobne ako voľby. Povolením vykonania zločinov sa dajú zdokumentovať a šváby dovedú armádu priamo k skutočným zločincom, ktorých treba odstrániť. Naozaj nastal čas, aby sme dôverovali plánu a prestali sa sťažovať ako malé rozmaznané deti na to, ako dlho to trvá. Neexistuje lepší spôsob, ako to urobiť, alebo, ako uviedol Q, “muselo to tak byť”. zdroj

Keď Bachmut padá a ukrajinská protivzdušná obrana sa vyčerpala, všimnite si, že Zelenskij stále nie je na Ukrajine.

Od 3. mája bol vo Fínsku, Holandsku, Taliansku, Nemecku, Francúzsku, Saudskej Arábii a teraz odcestoval do Japonska na summit G7 🤔.

Skrýva sa článok zdroj

Množstvo mlčiacich krajín EÚ v tichosti v zákulisí rieši dohody s EPSTEINOVÝMI väzbami a množstvo krytí
Čo sa stane, keď sa OSN CIA EÚ ÚPLNE ODHALÍ s Epsteinovým pedofilným krúžkom a zachytenými vládnymi vydieračskými kruhmi atď.

Vznikne Búrka

A KRAJINY EÚ, ktoré sa spolčili s EPSTEINOM. Vojenská rozviedka chrániaca Deep State Epsteinove operácie spojené s krytím svetových bánk financujúcich obchodovanie s ľuďmi, obchodovanie so sexom.
Operácie prania špinavých peňazí……

⚠️ Všetko sa to prevalí….. 💥 zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 year ago

Jak již víte, tak hollywoodský herec Jim Caviezel v současné době dokončuje film, který má odkrýt pravdu o zneužívání dětí sítí pedofilů a pro adrenochrom.
Film má mít premiéru 4. července a herec je již nějakou dobu pod palbou výhružek, které ho mají zřejmě od zveřejnění premiéry odradit.
„Proč lidé ve filmovém průmyslu nechtějí, abychom mohli vidět nový film herce Jima Caviezela o obchodování s dětmi?“ Steve Bannon položil tuto otázku Caviezelovi.
Herec řekl, že během předpremiéry v Las Vegas si lidé v jednu chvíli začali šeptat. Když se jich Caviezel později zeptal, proč šeptají, vykřikli: „Epsteinův ostrov!“
„Epsteinův ostrov není jediným ostrovem, kde ubližují dětem,“ zdůraznil a poté nastalo hluboké ticho.
https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/herec-epsteinuv-ostrov-neni-jediny-ostrov-na-kterem-ublizuji-detem-video/
*****
Díky za dnešní přehled.

V českých yemích je také mnoho stoupenců ANTIFY…..

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

Qanon Jede
Qanon Jede
1 year ago

Prosím o radu. Záleží mi na jednej osobe, ale nemám na ňu momentálne dosah a ani neverí Qanonu. Čo sa s ňou stane keď príde EBS ? Bojím sa o ňu v prípade tejto udalosti. Neprežil by som jej stratu popravde.

lea
lea
Reply to  Qanon Jede
1 year ago

Prebudiť človeka je ťažké .Pomáhajú motlitby k jej anjelom strážnym. Človek počuje a rozumie keď sa mu to v pokoji a kľude vysvetlí jeho jazykom, jeho rečou. Niekedy by bolo lepšie ak by mu to jeho rečou vysvetlil niekto iný. Pretože zvykne nepočúvať toho kto je k nemu najbližšie.
Najlepšie zbližovanie je v prírode alebo pri varení a príprave jedla.

tauri
tauri
Reply to  lea
1 year ago

Svobodná volba je stále mocnější, než prosby andělům…s ní nepohne nikdo. Leda událost, která donutí člověka reagovat jinak.

jirik
jirik
Reply to  Qanon Jede
1 year ago

že nevěří Qanonu, WH,… by nevadilo; stejně tak nevadí, že dotyčnou osobu nemáš v dosahu – ikdyž trochu problém to je, ale lze to různými způsoby vyřešit.
Otázkou spíše je, jestli v době, která by nastala by chtěla pomoc od tebe??? Ale i to se dá určitými způsoby vyřešit.
*****
podívej se na tento film, je korejský s titulkama, je to zajímavý film, na jehož konci se ti dva snaží “vytvářet most příležitostí” pro další setkání; třeba to to dá potřebnou inspiraci, jak takový “most příležitosti” postavit…
My Sassy Girl (Yeopgijeogin geunyeo, 2001) Director’s Cut 720p cz sub

Qanon Jede
Qanon Jede
Reply to  jirik
1 year ago

Vďaka všetkým za rady. Tiež sa musím ešte veľa učiť. A popravde na jednu stranu by som bol už vďačný za EBS a predpovedané veci ale na druhej strane obávam sa o niektorých svojich blízkych ako by to zobrali. Viem že každý sme tu za seba, ale bolo by mi ľúto keby im z pravdy prepne.

Last edited 1 year ago by Qanon Jede
Qanon Jede
Qanon Jede
Reply to  Qanon Jede
1 year ago

Každopádne snažil som sa aj mojich rodičov presvedčiť a bohužiaľ už sú 3x zapichaný. Ja som tiež bohužiaľ vychytal jednu dávku pred svojím prebudením, ale zatiaľ našťastie nič mi nie je. Každopádne vždy som sa snažil pomáhať ľuďom, len až teraz chápem isté veci. Len mám problém ešte trochu s tým strachom o svojich blízkych. Každopádne modlím sa za nich každý deň. A som vďačný aj za túto stránku.

jirik
jirik
11 months ago

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal federálny zákon o ukončení platnosti Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Európe. Zmluva v sebe zahŕňala vytvorenie bezpečnostnej a stabilnej rovnováhy konvenčných vojenských síl v Európe na nižších úrovniach, odstránenie nerovností, ktoré poškodzujú stabilitu a bezpečnosť a eliminovanie potenciálu pre neočakávané útoky a pre spustenie rozsiahlych vojenských ofenzív v Európe
Zmluva o konvenčných ozbrojených silách v Európe (CFE) bola podpísaná v Paríži 19. novembra 1990 medzi 16 členskými štátmi NATO vrátane Belgicka, Veľkej Británie, Nemecka, USA a ďalších krajín, ako aj členmi Varšavskej zmluvy ( Bulharsko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, ZSSR a Československo).
https://www.hlavnespravy.sk/putin-vypovedal-zmluvu-o-konvencnych-ozbrojenych-silach-v-europe-co-s-tym-ma-slovensko/3155210