Správy 10.09.2023

10/09/2023 | Správy

Skutočné správy sú plné titulkov, o ktorých sme si nikdy nemysleli, že ich uvidíme. Priemerní ľudia si začínajú uvedomovať, že to, čo hovoríme už roky, je pravda, že Trump hovorí pravdu a odhaľuje korupciu a ešte horšie veci a že existujú veľmi choré a mocné osoby, ktoré sa nás snažia zabiť. Sme zapojení do vojny o naše prežitie a musíme spozornieť, pretože náš svet sa rúca.

Stačí sa pozrieť na šialené titulky v Natural News.

odkaz

 • Udalosť #BurningMan ukazuje zrýchľujúcu sa DEGENERÁCIU ľavicovej americkej kultúry
 • Dominantné podujatia, dildo sparingy, znásilnenia, užívanie drog, špina a odpadky charakterizujú Burning Man
 • Šialené video z Kalifornie o krádeži v obchode ukazuje, že ľudia sa nevedia biť
 • Nevyberajte si bitky s trénovanými bojovníkmi: MMA, BJJ, Krav Maga
 • Ste pripravení na masové #násilie, keď zúfalé masy utekajú z kolabujúcich modrých miest?
 • Ukrajina vraj mobilizuje ŽENY do vojny
 • Protiofenzíva #Ukrajiny bola totálne neúspešná a krajine dochádzajú muži, vybavenie aj munícia
 • Západ sa pokúsil zničiť #Rusko, ale skončilo to len devastáciou západnej #Európy a zároveň posilnením Ruska
 • Bill Gates financuje snahu vyrúbať 70 miliónov akrov STROMOV v rámci najnovšieho šialenstva o “globálnom otepľovaní”
 • Ľavičiari sú teraz PROTI STROMOM a noví “objímači stromov” sú konzervatívci!
 • “Zelené” hnutie sa stalo KRIMINÁLNOU SABOTÁŽOU života na Zemi
 • Spoluzakladateľ Greenpeace varuje, že polovica ľudskej populácie zahynie, ak sa dosiahnu ciele “čistej nuly”
 • EKOTERORIZMUS je teraz stratégiou #klimatických sektárov, ktorí sú vo vojne so životom na Zemi

V piatok sme dostali pozoruhodné správy od hostiteľa Santa Surfing s dôkazmi, že NESARA sa začína rozvíjať. Preberá príbeh o krádeži pôdy predkov Havajčanov korporáciou USA a ukazuje nám, že pôvodní obyvatelia Havaja teraz dostávajú platby.

Uvádza niekoľko veľmi dobrých bodov o útoku DEW na Lahainu a domnieva sa, že dôvodom útoku bolo zabrániť tomu, aby vyšli najavo správy o NESARA/GESARA a aby sa uvoľnili finančné prostriedky. Znie vám to povedome? Čo poviete na 11. september 2.0?

Menšie platby sa majú posielať príjemcom, ktorí boli z veľkej časti sústredení v Lahane. Žiaľ, ich domy boli zaprášené a pošta sa tam nedoručuje. Poskytuje webové stránky a telefónne čísla, na ktorých môžu obyvatelia kontaktovať organizácie vykonávajúce distribúciu. Väčšie výplaty mali byť doručené prostredníctvom FedEx atď. a vyžadujú si preukázanie totožnosti a podpis. Opäť platí, že nemôže doručovať do domu, ktorý už neexistuje.

Myslím si, že sa jej to podarilo. Jej článok nájdete tu.

Covid alebo ďalšia plandémia nejakého druhu je všade v správach. V posledných rokoch sme sa snažili informovať a upozorniť normálnych ľudí, aby sa mohli chrániť, ale žiaľ, mnohí nepočuli ani slovo a poháňa ich strach. Agent A1 nám prináša aktuálne informácie z Veľkého bieleho gulagu. Odkaz na Telegram.

Cdn vláda priznáva, že vakcíny otrávili/zabili injekciou spustením vlastného programu!!!💥💥 toto si nemôžete vymyslieť! Program na podporu zranení spôsobených očkovaním. Program pre ľudí v Kanade, ktorí utrpeli vážne a trvalé poškodenie v dôsledku prijatia vakcíny povolenej kanadským ministerstvom zdravotníctva. https://vaccineinjurysupport.ca/en

Jedno je isté, skutočným meradlom prebudenia bude to, ako verejnosť prijme ďalšiu “plandémiu”. Bude to lakmusový papierik, ktorý určí, koľko ľudí žije v strachu, verí všetkému, čo hovoria médiá, a verí, že vzdať sa svojich občianskych práv a prirodzenej slobody je správna vec. Dozvieme sa, koľko kriticky mysliacich ľudí sa vyvinulo za posledné viac ako tri roky od začiatku psyopu Cov-19.

Cesta k ďalšej vymyslenej plandémii sa dláždi dvojnásobne. Očakávali sme október, ale je možné, že naše takmer normálne životy sa otrasú už v septembri, ak normálni ľudia sklamú.

Ghebreyesus vo W.H.O. je totiž opäť v hre – snaží sa vymyť spomienku na imunitný systém z mysle más. Ak ich dostatočne zastraší a vystraší, stratia racionálne myslenie a budú reagovať jednoducho zo strachu.

Tedros z WHO hovorí: “Nárast počtu hospitalizácií a úmrtí ukazuje, že COVID tu zostáva a že budeme naďalej potrebovať nástroje na boj proti nemu.”

Akú dôveryhodnosť má tento čudák? Nula. Nula. Nula. Je to globalistická bábka/herec a sexuálny deviant. Pre nových ľudí…

Arizonský sudca rozhodol, že súčasný proces overovania podpisov na hlasovacích lístkoch je nezákonný a že vo voľbách v rokoch 2020 a 2022 porušili zákon.

“V tomto prípade zostáva v platnosti manuál volebného protokolu z roku 2019. Obsahuje nesprávnu definíciu registračného záznamu, ako aj radu štátneho tajomníka, ktorá sa uvádza v sťažnosti. Táto nesprávna definícia a poučenie majú v súčasnosti váhu zákona.” – Sudca John Napper

“Tajomník je viazaný volebnými zákonmi a akékoľvek dikcie v EPM, ktoré porušujú tieto zákony alebo sa od nich odchyľujú, “nemajú silu zákona”. Osobitná žaloba v tomto prípade tvrdí práve takéto porušenie”

TOTO JE OBROVSKÉ! A dokazuje, ako sa v Arizone kradli voľby.

Pamätáte si, keď @RealChiefPolice povedal, že čierne klobúky majú klon Trumpa a popravia ho v priamom prenose? Zdá sa, že Trump hrá túto úlohu. Ak sa to stane, nezabudnite, že je Fajn!

Verte tomu alebo nie, ale po tom všetkom, čo sa udialo za posledných šesť alebo viac rokov, ešte stále existujú ľudia, ktorí nemajú to, čo potrebujú, aby uverili, že existujú pozitívne sily, ktoré pracujú v náš prospech, aby zachránili deti a oslobodili Ľudstvo. Nedokážem si predstaviť, aký dôkaz potrebuje človek okrem neuveriteľných príkladov, ktoré máme. Existuje však krátke príslovie, ktoré sa vzťahuje na túto situáciu.

Pre tých, ktorí neveria, nie je možný žiadny dôkaz. Pre tých, ktorí veria, nie je potrebný žiadny dôkaz.

Ide o vyváženú kombináciu logiky a intuície. Vyžaduje si to čítanie medzi riadkami, spájanie bodov a používanie šiesteho zmyslu, ktorý má väčšina z nás. Ak dovolíte, aby váš život riadil strach, nebudete schopní rozoznať pravdu. Strach blokuje logiku a intuíciu. Ak nemáte logiku a intuíciu, potom by ste mali mať radšej veľa viery.

Ak nedokážete zo zväzkov dôkazov rozoznať, čo sa deje na našej planéte, máte smolu. Budete stratení v temnote, kým sa niekto v pozícii autority neozve a nepovie to svetu. Pravdu povediac, presne to prezident Trump už dlho robí, ale z nejakého zvláštneho dôvodu to pre pochybovačov nie je dostatočne presvedčivé. Nemám k dispozícii nič viac než to, čo tu prezentujem deň za dňom, rok za rokom, už viac ako dvanásť rokov.

Tu je ďalšia bodka. Patrioti môžu hackovať vlaky aj nákladné lode. Ak ste na Telegrame, môžete si to vypočuť.

Norfolk Southern hacknutý (nazývame to “glitches”) & UK Air Traffic Control hacknuté… veľké výpadky dopravy & zamestnanci NS uvádzajú, že sa pokúsili vykoľajiť vlaky. Viete, ako v East Palestine. Ale všetko, čo počujeme, je Trumpov proces, Trumpove obvinenia, Trumpove obžaloby 😒.

Ďalšie mesto sa postavilo na nohy v súvislosti s mandátmi na používanie masiek.

Kalifornské mesto odhlasovalo zákaz povinných masiek a očkovania po tom, čo starosta vyjadril jasný postoj

Počuli sme, ako nám blázon Klaus Schwab hovorí, že nebudeme nič vlastniť, budeme jesť chrobáky a budeme šťastní. Mnohí vlastenci to takto povedali. Práve tá časť s “chrobákmi” mi leží v žalúdku. Aké nechutné.

Možno si neuvedomujeme, že hmyz alebo látky súvisiace s hmyzom nám do potravín dávajú už nejaký čas bez nášho vedomia. Na etiketách neuvádzali identifikačnú terminológiu, verte mi. Napríklad všetko, čo má červené farbivo, môže potenciálne obsahovať látky z hmyzu. Košenila.

Chemická štruktúra kyseliny karmínovej, látky, ktorá odrádza predátorov a nachádza sa vo vysokej koncentrácii v košenilovom hmyze: Nerozpustné soli hliníka a vápnika tejto kyseliny tvoria červené a fialové farbivá nazývané “karmín”. Hmyz produkuje kyselinu karmínovú, ktorá odrádza dravcov od iného hmyzu. Kyselinu karmínovú, ktorá zvyčajne tvorí 17 – 24 % hmotnosti vysušeného hmyzu, možno extrahovať z tela a vajíčok a potom zmiešať so soľami hliníka alebo vápnika na výrobu karmínového farbiva, známeho aj ako košenila. Dnes sa karmín používa predovšetkým ako farbivo v potravinách a v rúžoch (E120 alebo prírodná červená 4).

Ak neviete, hmyz je pre Človeka bežne jedovatý a nemali by sme ho požívať. Naša fyziológia na to nie je nastavená, ale niekto prišiel s aplikáciou na zisťovanie hmyzu na etiketách našich potravín. Keď uvidíme články, ako je ten nižšie, možno práve zvážime, či si jednu z týchto aplikácií zaobstaráme.

Segment CBS poukazuje na to, že pridanie chrobákov do potravinového systému “by mohlo zmeniť pravidlá hry” v boji proti zmene klímy

Táto aplikácia je na stránke spoločnosti Apple, takže môžete zistiť, nakoľko je dôveryhodná. Z môjho pohľadu, ak výrobcovia potravín neuvádzajú úplné informácie, potom to aplikácia nemohla zistiť. Nič nie je spoľahlivé. Vieme aj to, že keď sme múdrejší, vymýšľajú nové názvy, aby na etiketách zamaskovali nežiaduce zložky a my ich nespoznali.

Kliknutím na odkaz nižšie sa dozviete viac.

Odhaľovanie hmyzu v potravinách Noah Kaufmann

Kontroluje potraviny na prítomnosť prímesí hmyzu s najvyššou mierou úspešnosti prostredníctvom zoznamu zložiek alebo EAN kódu. Spotrebiteľské centrá upozorňujú, že prímesi hmyzu vo forme práškov a pást môžu spôsobiť vážne alergie a skrížené reakcie. Pomocou tejto aplikácie môžete pri nákupe skontrolovať, či výrobca nepridal zložky hmyzu. Aplikácia tiež zisťuje prídavné látky do potravín z hmyzu, ktoré sú často maskované číslom E, napríklad E120, E904. Na rozdiel od porovnateľných aplikácií ponúka Insect Inspect najvyššiu mieru zásahu.

Zdroj

Biden opäť chce začať maskovať.

V skutočnosti sa budú snažiť opäť presadiť covid, keďže sa začína volebné obdobie.

Prichádza to po tom, čo ruská a čínska vláda práve obvinili USA z “výroby biologických kríz” s cieľom získať finančný zisk a ukradnúť voľby.

Už sa to deje.

Bidenov režim a jeho prisluhovačské médiá pripravujú pôdu pre opätovné zavedenie masiek a nových kôl vakcín, aby ospravedlnili hlasovanie poštou a mohli sa tak v roku 2024 dopustiť podvodu na voličoch.

Výzvy na hlasovanie poštou sú už za rohom.

Flashback do roku 2020! zdroj

Ak by bol Elon aktívom WEF/Deep State, odmietol by žiadosti o pomoc Ukrajine/NATO pri útoku na Rusko a potom by o tom povedal celému svetu?

Dnešné udalosti môžeme pridať na obrovskú hromadu dôkazov potvrdzujúcich, že Elon je biely klobúk.

Elonofóbovia opäť v rozpakoch.

Dovoľte mi vysvetliť situáciu Elon/Starlink, keďže mnohí z vás sú zmätení.

Elon už poskytoval Starlink Ukrajine, aby ho jej občania mohli využívať na rekreačné účely. Elon uviedol, že je to pre nich “na dobré a mierové veci, nie na nálety dronov”.

Pozri prvý príspevok, 18:31. Elon objasnil, že nedeaktivoval Starlink, ktorý poskytoval už pred mimoriadnou požiadavkou vlády, ale rozhodol sa NEaktivovať Starlink na Kryme, ako pravdepodobne požadovalo NATO/Ukrajina, ako je vidieť v 2. príspevku nižšie v 18:48.

Dôvodom, prečo NATO požiadalo Elona o predĺženie dosahu Starlinku na ruské územie, ako tvrdí Elon, bolo to, aby mohli použiť Starlink na diaľkový útok dronov na ruskú flotilu. Elon povedal nie.

Elon nevypol svoj Starlink, ako tvrdia niektoré médiá, napríklad CNN, jednoducho nevyhovel žiadosti vlády o predĺženie spojenia Starlink na Ruskom kontrolovaný Krym.

Takže pre tých z vás, ktorí tvrdia, že Elon to poprel… nie, nepoprel. Poprel, že vypol Starlink, ale aj tak stál v ceste tomu, aby NATO použilo Starlink na uskutočnenie útoku podobného Pearl Harboru na ruskú flotilu v Čiernom mori, na ktorý by podľa ruského MIL nasledovala jadrová odpoveď.

Dúfajme, že to niektorým z vás objasní situáciu.zdroj

⚠️ Dôležité!

Mimovládka prepojená na Progresívne Slovensko sa dostáva cez stredné školy k prvovoličom – stredoškolákom

❗️Pre Post Bellum pracujú:
Juraj Rizman
Peter Torma /Kristína Tormová -ex Farkašová moderuje mítingy PS
Gabo Žifčák, ktorý spolu so zakomplexovanou Simonou Salátovou odporúčali kanibalom, aby “zožrali” dôchodcov, ktorí sú naobtiaž štátnej kase
Michael Szatmary – hrdý príslušník židovskej obce
Iniciatíva Dejepis inak – nová “učebnica” Dejepisu

❗️Post Bellum podporujú a dotujú: Nadácia Milana Šimečku Veľvyslanectvo USA na Slovensku Denník N

Ktoré mestá navštívia:
18.9. Košice
19.9. Prešov
20.9. Bardejov
21.9. Poprad
22.9. Kežmarok
25.9. Revúca
26.9. Rimavská Sobota
27.9. Rožňava
28.9. Zvolen
29.9. Banská Bystrica

Informujte sa na stredných školách a nedovoľte aby manipulovali a ovplyvňovali VAŠE DETI. ☝🏻zdroj

Lebo Fico 👀

▫️Nie, takto to The Guardian nenapísal. Ale ak by sme chceli stručne opísať obsah článku – stačili by nato tieto dve slová.

▫️Guardian zhrnul čo sa na tom maličkom Slovensku deje a čo nás čaká, ak sa k moci dostane Róbert Fico.

▫️Nájdete tam naozaj všetko: Fico, Smer, Blaha, Rusko, Putin, Orbán, covid, úžasná Susana, Ján a Martina… –

▫️”Na Slovensku záleží oveľa viac, ako si Európa uvedomuje. 30. septembra sa v malej európskej krajine konajú parlamentné voľby, ktoré budú mať dôsledky ďaleko za jej hranicami. Ak sú prieskumy správne, znamenalo by to návrat Roberta Fica: muža, ktorý chváli Moskvu a modeluje sa podľa Viktora Orbána, lídra “alt-right” v susednom Maďarsku. Európska únia a NATO môžu mať v sebe čoskoro nového výtržníka.” odkaz zdroj

protože se možná vytasí z druhou plandemií posílám video vhodné ke sdílení normíkům: tu

Fanatický prívrženec zabijackej progresívnej ideológie útočil na dôchodcov, ktorí v Bratislave protestovali proti nekultúrnym progresívno-liberálnym zvráteným aktivitám na kultúrnej pôde Divadla P. O. Hviezdoslava. Republika už na neho podala trestné oznámenie zdroj

❗️ EÚ pripravuje nový “rodný list”. Bude umožňovať zápis aj troch rodičov.

❗️ Progresívci v Bruseli prerazili ďalšie dno 👎 V novom Európskom osvedčení o rodičovstve chcú UVÁDZAŤ VIAC AKO DVOCH RODIČOV. Tak som ich dnes musel vyškoliť, že NIE, DIEŤA SA NEMÔŽE NARODIŤ NARAZ DVOM ŽENÁM A TROM CHLAPOM.

Mne to v tom 🇪🇺 Bruseli občas fakt pripadá ako vo filme Blbý a blbší. O tretích pohlaviach, mačkách a sobášoch s lietadlami sme už počuli… Ale aby EÚ vydávala osvedčenie o rodičovstve s viac ako dvomi rodičmi, tak to je mi fakt novinka.

Lenže oni to myslia vážne. Tak je to napísané v samotnom návrhu nariadenia (viď komentár) o novom rodnom certifikáte, ktorý budeme musieť uznávať aj na Slovensku. Musíme týchto bláznov ⛔️ ZASTAVIŤ! zdroj

Výrobcovia automobilov vo veľkom ponúkajú na predaj dáta o majiteľoch vozidiel vrátane záznamu ich hlasov, údajov o zdravotnom stave či sexuálnej aktivite. Ukázal to prieskum neziskovej spoločnosti Mozilla Foundation medzi 15 svetovými automobilkami.

Vlastníci áut podľa správy často netušia, kde všade stroje ich údaje zbierajú, pretože na to firmy málokedy žiadajú súhlas.

Napríklad japonský výrobca Nissan podľa autorov prieskumu uviedol, že môže obchodníkom s dátami predať údaje o inteligencii, zdraví či sexuálnej aktivite vodičov a ďalších cestujúcich. Nemecká automobilka Volkswagen zase pomocou nahrávok hovorov z auta môže vytvoriť profil jeho majiteľa na účely cielenej reklamy.

„Už nejde len o predaj áut s cieľom zárobku. Ide o zber údajov, ktoré sa potom dajú využiť na zarábanie peňazí,“ povedala vedúca prieskumu Jen Caltrider.

Množstvo dát, ktoré automobilky zbierajú, je podľa nej „šokujúce“. Moderne vybavené autá ich podľa nej môžu zhromažďovať pomocou senzorov, záznamov zvuku či kamier mieriacich dovnútra vozidla zdroj

Priatelia,

vôbec ma neprekvapuje, že kauza migrantov na Slovensku sa vôbec nerieši poriadne – veď šéf Migračného úradu MV SR je od roku 2021 Ján Orlovský!

Áno, ten Ján Orlovský – ten bývalý výkonný riaditeľ šorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti (2015 – 2020).

To je človek podporujúci migráciu! To je výsmech do tváre Slovákom, aj celej migračnej politiky na Slovensku! Šéf šorošovej nadácie riaditeľ Migračného úradu!

2️⃣ Po druhé – bol som dnes na malom prechode Rajka – Čunovo, aby som sa pozrel, ako sa na malom hraničnom prechode kontroluje podozrivý pohyb!

Môžeme byť spokojní – hranica je bezpečne prázdna a žiadne opatrenia sa na nej nedejú (pritom práve cez malé hranice je prechod najľahší).

3️⃣ Po tretie – hovorme čísla! Nárast nelegálnej migrácie je neskutočný!

V januári – júni 2022 sme mali na našom území 1073 nelegálnych migrantov, ale za rovnaké obdobie tohto roka 2023 sa jedná už o 10 902 nelegálnych cudzincov!

Veď to je nárast o vyše 900% – kde títo migranti sú, kde sa pohybujú a čo robia? Medziročný nárast o 900%!

4️⃣ Po štvrté – čo to rozprávajú za sprostosti Hamran s Čaputovou? Aké že ich smer je Nemecko? Do Nemecka ich už nepustia, majú ich tam “plné kecky” a kontroly na hranici!

V Nemecku je už vyše 588 000 nelegálnych migrantov a štát na dávky a platby pre nich vynaloží mesačne takmer 440 000 000 eur! Veď to je závratné číslo! Haló, Čaputová a Hamran! Nemecko ich stopuje!

ZÁVER

Priatelia,

toto je nehorázne ako sa neochraňuje naša hranica. Nie, v týchto voľbách musíme zvoliť takých zastupiteľov, ktorí bez ohľadu na to, čo rozpráva EU proste hranice zatvoria, nelegálnych migrantov nepustia a ochránia naše rodiny a naše deti!

Toto je neprípustné, aby sa dialo! Nie! Tu ide o bezpečnosť našich rodín a hranice nie sú ihrisko! zdroj

Od vás, aktuálne info z Veľkého Krtíša:
Situácia vo VK. Priebežne autobusy odvážajú do BB a Prešova na cudzineckú políciu. Tam im bez skúmania čo bol doteraz štandard (pôvod, motivácia, cieľ, overenie veku, atď) vydajú povolenie a pustia. Prísun do tábora l je ale väčší ako odsun. Situácia je jedným slovom katastrofálna. Policajti slúžia 12-ky, vonku na slnku, unavení a hlavne frustrovaní. Verejnosť tam už prístup nemá čo je ale pochopiteľne nakoľko sú vzbury na hodinovej báze a situácia je napätá na oboch stranách. Najvyšší Š.H. familiárne zvaný “csirkefogó” sa dnes na mieste činu nechal počuť že od zajtra bude zastavené vydávanie povolení na pobyt no cestou domov si to asi rozmyslel lebo už hovorí o obmedzení čo je trochu rozdiel. Tiež spomínal ochranu hraníc armádou. Teraz už spomína armádu v uliciach. Tak nevieme. V napätí čakáme aj my.

PS. prvých 60ks sa nám včera vrátilo z CZ, lebo povolenie na pobyt bol vydaný tu….

PS2. na infekčnom oddelení je umiestnených tiež pár kusov. Nie sú presné info s čím ale spomína sa “podozrenie na ebolu”

PS3. naši noví spoluobčania núdzou netrpia. Sumy u jednotlivcov 5 – 7tis. eur sú bežné. Pekne v ruličkách alá 90-te roky zdroj

asi problém je s nami obyvateľmi, že my vidíme na fotkách iba mužov …..
prečo zavádza?????
veď občania nie sú slepí!!!!

otázka pre PShamrana : počas kovidu bolo to možné????
len teraz to nie je možné?!?
alebo to povedzte obyvateľom na rovinu, ŽE TO NECHCETE! zdroj

Cez obec Skalité na Kysuciach aktuálne prechádza približne 40 migrantov. Informoval o tom starosta obce Jozef Cech v príspevku na sociálnej sieti s tým, že sa na naše územie mali dostať cez Poľsko.

„Ťažko sa hľadajú odpovede, ale najlepšie to vystihujú slová ako nahnevanosť, frustrácia, beznádej,“ reaguje starosta. Migranti údajne prechádzajú obcou od poľskej hranice smerom na Čadcu.

„Prosíme všetkých občanov, aby zvýšili svoju pozornosť ochrane majetku. Všetky počty utečencov monitorujeme a nahlasujeme na kompetentné orgány,“ dodáva starosta. Do príchodu polície pohyb migrantov sledovali zamestnanci obce. 

Aktualizácia, 13:40

Situáciu riešia policajné zložky. 

„Súcitime s týmito ľuďmi, ale našou prioritou je ochrana našich obyvateľov. Predmetnú situáciu musia riešiť štátne orgány a vláda,“ píše obec na sociálnej sieti. 

Aktualizácia, 15:06

Žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková potvrdila, že v obci Skalité sa nachádza približne 40 migrantov, pričom ide prevažne o matky s deťmi. Osoby podľa nej disponujú potvrdením o pobyte cudzincov na území SR. 

„K narušeniu verejného poriadku nedochádza,“ spresňuje hovorkyňa s tým, že situáciu naďalej monitoruje čadčianska polícia. Hliadky na hraničnom priechode z Poľska na Slovensko však posilňovať nebudú. zdroj

Vláda, Čaputová a Hamran nám klamú, že nie sú personálne kapacity (policajti a armáda) na to, aby chránili naše hranice a spravili poriadok s migrantami. Proste, nie sú personálne kapacity.

Aha. Dobre.

Našiel som si na stránke MV SR vybraný, vzorový týždeň obsadenosti polície a armády počas “pandémie”.

Na jar 2021, konkrétne napríklad v týždni od 8.-14. marca 2021 bolo nasadených na buzerovanie občanov, na kontrolu karantény, hraníc, priechodu okresov občanmi, modrých papierov či toho, či ste v reštaurácii, alebo nie – na toto bolo nasadených, približne 22 000 policajtov a vojakov.

Vzorový týždeň! Takmer 18 000 policajtov a takmer 4 000 vojakov z armády SR.

To komu sa tu ide klamať, že nie sú kapacity?

Komu sa tu ide klamať, že nemáme policajtov a armádu, ktorá by sa postavila na hranicu a riešila to, keď každý prechod bol pred dvoma rokmi strážený a občanov hanebne kontrolovali?

Kto do čerta takto chce klamať občanov, že tu nie sú kapacity postaviť na hranicu armádu? Vtedy na hraniciach (aj štátnych, aj okresných) mohla stáť armáda a polícia a kontrolovať vlastných občanov – v prípade štátnej hranice dokonca občanov pohybujúcich sa v Schengene – ale teraz to už nie je naraz možné?

Aha.

Tak potom jedine, že to robíte naschváľ a viete prečo to robíte. Ale potom je jasné, že nelegálna migrácia je riadený, dohodnutý plán EU a že vy máte tichý príkaz riešiť ju takto vlažne a bez odporu.

Potom je to iba takto. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
17 days ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
15 days ago

Dakujem

ana
ana
5 days ago

Velká vdaka za správy