Správy 08.10.2023

08/10/2023 | Správy

Divadlo okolo uvoľneného postu predsedu Snemovne reprezentantov vo Washingtone pripomína, že žiadna z ostatných scén vo filme nás neviedla priamo ku konečnému cieľu Bielych klobúkov. Nominácie a schvaľovanie sudcov Najvyššieho súdu, vypočúvania, súdne procesy, obžaloby, voľby… nič sa nedialo tak, ako sme si najprv mysleli.

Je to ako epizóda seriálu Zákon a poriadok, v ktorej sa značnú časť času venuje predstavovaniu potenciálnych páchateľov a ich dôkazov o zločine a potom ku koncu prvej polovice dôkazy ukážu na niekoho, koho sme možno ani netušili. Keby to bolo jednoduché alebo príliš rýchle, nebolo by to zábavné. Takisto by to bolo príliš rýchle na to, aby to normálni ľudia pochopili. Dostávajú rýchlokurz nacistického preberania moci, infiltrácie a vládnej korupcie.

Čakal niekto odstúpenie predsedu kanadského parlamentu? Na celom svete odstupujú a/alebo sú odstraňovaní temní na príkaz a pod taktovkou presvedčivých spojeneckých síl. Austrálsky premiér je preč. Bol odvolaný arizonský guvernér, šerif okresu Maricopa AZ odstupuje predčasne, Dianne Feinsteinová opustila budovu, senátor zo Severnej Dakoty zahynul minulý týždeň pri havárii lietadla a Nancy Pelosiová bola vyhnaná zo svojho úradu a zamknutá. Tieto kocky domina rýchlo padajú a nič nemôže zastaviť to, čo prichádza.

Ak k tomu pridáme zintenzívnené úsilie upozorniť svet na obchodovanie s deťmi, mučenie, znásilňovanie a ľudské obete, dostaneme presvedčivý príbeh, ktorý je ťažké ignorovať.

Nigéria je v centre pozornosti už viac ako mesiac, keď sa v nej uskutočňujú prevraty, protiprevraty, zmeny režimu, nepokoje, militantné násilie a striedanie stráží v rámci boja o suverenitu a kontrolu nad vlastnými zdrojmi a riadením

Zločiny a hĺbka zla, ktoré ovládali našu civilizáciu po tisíce rokov, sa pomaly dostávajú do vedomia más. Odporuje logike, ako sa mohlo “cez noc” rozrásť do takých rozmerov a všadeprítomnosti. Keby len vedeli – a jedného dňa sa to dozvedia. Agenda satanských kontrolórov sa postupne, desaťročie za desaťročím, plazila vpred tak nenápadne, že si to väčšina nevšimla.

Pridajte k tomu technológie, drogy, potravinové prísady a kontrolu informácií zo všetkých zdrojov a máte recept na gigantický Ľudský mäsový koláč s varenou žabou čerešničkou.

Ešte viac nás rozčuľuje, že sa nám v Hollywoode a médiách vysmievajú. Typické je napríklad to, že CNN nakrúcala vojnové scény, o ktorých tvrdila, že sú v Iraku, pomocou modrej obrazovky, palmy a zvukových efektov.

Videli sme aj to, ako zveličovali spravodajstvo o počasí, keď do toho vstúpili neočakávaní “komparzisti” a vyvrátili ich tvrdenia. Kľačanie v kaluži a predstieranie, že ide o 5 metrov hlbokú povodeň, bolo ďalším ukazovateľom ich zradnosti. Televízie by nemali mať potrebu brániť svojich reportérov, ale ľudia teraz pozorne sledujú a keď to vidia, volajú faul. To je súčasť veľkého prebudenia. video

Na konci dňa môžeme očakávať, že veci budú celkom normálne, len lepšie, a sarkazmus je skvelý spôsob, ako zlepšiť náladu.

VEDA: Zmena klímy je zodpovedná za alarmujúce sezónne zmeny počasia. V letných mesiacoch je počasie horúce. V zimných mesiacoch je počasie chladné. To má najvýraznejší vplyv na ľudí s inou farbou pleti

zdroj

Hlboký štát zúfalo potreboval odbočku na Ukrajinu. Potrebovali nové rozptýlenie.

Teraz si nie som istý, či sú nejako prepojené, ale hrôza v Izraeli im poskytla rozptýlenie, ktoré zúfalo potrebovali. Zhoda okolností? Možno. Ale načasovanie je vhodné.

Ľudia bojujú o Svätú zem od úsvitu civilizácie. Situácia má tisícročnú históriu a nuansy.

Vzhľadom na to sú útoky Hamasu neodpustiteľné a nechápem, ako môže Izrael reagovať inak ako ohňom a zúrivosťou.

To neznamená, že schvaľujem reakciu IDF alebo ďalšie násilie, len uznávam reálny stav situácie. Bude viac násilia a neviem, či môžeme obviňovať Izrael z toho, že reaguje.

Ale pokiaľ ide o “kladenie viny”, nemyslím si, že sme ešte v pozícii, aby sme to mohli urobiť. Áno, samozrejme, Hamas sa dopustil teroristických činov a teroristov z Hamasu treba na 1000 % odsúdiť a obviniť ich z barbarského vraždenia nevinných civilistov. Ale to je len povrchná úroveň. Kto financuje Hamas? Irán?

Kto financuje Irán? USA? Iránska dohoda? CIA? Ministerstvo zahraničných vecí? Rusko? Čína? Všetci?

Ide o legitímny teroristický útok a Hamas bol naozaj úplne nevyprovokovaný?

Je to izraelské 11. september? Teroristický útok schválený vládou, aby mohli ospravedlniť ničenie svojich geopolitických protivníkov?

Je to zásluha Bidena? Videl Hamas slabosť Ameriky na Ukrajine ako príležitosť, ako ju využiť?

Je to súčasť širšieho sprisahania Deep State, ktorého cieľom je presunúť vojnovú mašinériu na pranie špinavých peňazí cez Izrael, keďže západná verejnosť sa od podpory Ukrajiny odvrátila?

Je to súčasť širšej globálnej náboženskej vojny?

Je to ďalšia eskalácia 3. svetovej vojny?

Nemám absolútne žiadnu predstavu. Každý má svoj názor na to, kto je v konečnom dôsledku vinný alebo čo sa skutočne deje, ale vie to niekto VEDIE? Ja určite nie, takže budem sledovať, ako sa situácia vyvíja, a zostanem otvorený nekonečným možnostiam, čo sa vlastne deje a kto všetko ťahá za nitky, a budem sa modliť, aby zvíťazil mier.

TLDR: je toho toľko, čo ešte nevieme, a ja len chcem, aby sa ľudia prestali navzájom zabíjať, ak je to možné, ale viem, že táto žiadosť je márna. zdroj

Hrôzostrašné video odhaľuje, že vláda USA aktívne podporuje OBROVSKÚ sieť obchodovania s deťmi po celej Amerike odkaz

Progresívnym šorošovcom je to jedno či dojedrbú občanov Slovenska. Hlavne, že ich oligarchovia pochvália. odkaz

Rečičky LGBT aktivistov o “tolerancii” pretavené do reality. zdroj

🕊

Doba je natoľko zrelá, že nikto z nás by nemal byť nevedomý v základných otázkach bytia. V tomto zmysle by už žiadne tajomstvá nemali existovať. Preto v našej relácii odhalíme aspoň niektoré z nich. video

🕊

 “je nevyhnutne potrebná podpora nás všetkých na budúci týždeň, internet musí doslova “praskať statusmi”, poukazujúcimi na tie zvrhlosti týchto politikov, najmä KDH, pretože “malé” KDH by to mohlo všetko veľmi ľahko “rozseknúť” a Pellegrini by bol ušetrený od jeho toxických ambícií…” zdroj

Vlastná vnútorná sloboda

Byť nezávislý a mať vlastnú vnútornú slobodu je úžasný pocit, naozaj dáva krídla. Človek sa nezoberá obmedzeniami, len príležitosťami a premýšľa, ako ich využiť pre prospech a šťastie iných i vlastný pocit radosti, pokoja a nezištnej lásky.

Skúsme zahodiť všetko to hlavové: „musím“, „mal by som“, „bolo by dobré“, „je to potrebné“.

Závislosť na názoroch, či plnení očakávaní.

A skúsme konať všetko to duševné – moje, idúce z pravej podstaty mňa: „musím“, „túžim“, „chcem“, bolo by dobré pre mňa keď….“, „potrebujem, tak idem…, tak urobím…., tak poviem….“

Závislosť na vlastných potrebách a vlastnej duši – oddanosť sebe – duši – rovná sa oddanosti Najvyššiemu – lebo v nás je jeho iskra a my máme jej vývoj „dotiahnuť“ do „dokonalosti“ – na „obraz“ Najvyššieho 😊.

(Mnoho ľudí si myslí, že ak je v nás “božie”, tak už my sme Bohom a dvíhajú si tak svoje Ego. Nikdy nezabudnime, že je to len iskra a je nutná naša obrovská práca, snaha a námaha sa Najvyššiemu aspoň pripodobniť, je nutný vývoj, je nutný pohyb duchovno – duševný).

Namiesto závislosti vonkajšej sa venujme závislosti vnútornej. Dajme svoj čas a priestor koníčkom, či drobným radostiam. A nálada? Tá sa ihneď zlepší. Ak tvoríme, vážime si viac seba (lebo sme niečo dokázali).

Venovať sa tomu, čo si vážim a mám rád/a znamená STARAŤ sa O SEBA (a nie o druhých ) (Alebo? Že by to znamenalo aj o druhých?).

Láskavo sa zasmejme svojím starostiam a následne sa začnime venovať svojim radostiam.

Krásny deň bez závislostí plný radostí a vnútornej slobody v radosti 😊.

🕊

Pravda je jedno_duchá, najvyššia sila je jedno_duchá, cesta za svetlom je priama – nemá odbočky – je jejdno_duchá, JA som jeden duch a teda jedno_duchá 🙂

Stávame sa a sme jednoduchí v zmýšľaní.

Neustále na tom pracujme.

Zbavujme sa nekonečnej rozumovej analýzy, ktorá nás zvnútra stravuje a otravuje.

Riešme čo je.

Čo bolo prijmime s láskou a pustime.

Odovzdajme sa prúdu života.

Všetko čo je, využime pre svoj prospech, na radosť a rast.

Prijímeme seba, i to čo je, so všetkým čo je 🙂

Vyrovnajme sa – majme pokoj, pokoru.

Vyrovnajme sa – buďme rovní, buďme priami, buďme pravdiví ,buďme jednoduchí – jedine tak budeme spojení a napojení..

A buďme so sebou spokojní – ak pracujeme na sebe, ak chceme a konáme podľa toho – tak sa pochváľme

Ak nie, tak robme so sebou, aby sme už za hodinu spokojní boli. Hlavne sa nesťažujme ak nerobíme.

Prijímajme sa aj s chybami a zľahčujme ťažie životné situácie

Ak budeme teraz spokojní sami so sebou – vyžarujeme svetlo pokoj a radosť.

Verte, že budúcnosť bude svetlá a prinesie nám len samé dobré a radostné udalosti.

Ako žiariš, ako myslíš, to pritiahneš.

Nikdy nestrácajme vieru!

Naprik všetkým okolnostiam, či ranám,kráčajme nezlomne s úsmevom na tvári do svetlých popoludní, nocí, rán, dní, týždňov, mesiacov, rokov, života, životov, nekonečna 🙂 do večnosti svetla.

V jedno_duchosti a pros _to_te je ukrtyé všetko.

Tatiana

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
7 months ago

Dakujem

polarexplo
polarexplo
7 months ago

Ďakujem za správy.