Simon Parkes a Charlie Ward o aktuálnej situácii a o QFS (17.04.2021)

20/04/2021 | QFS/GESARA, Update udalostí

Charlie: Aký skvelý začiatok víkendového dňa. Teraz je toho toľko, čo sa deje na očiach. Je to však veľmi, veľmi zaujímavé, Simon pre vás a pre nás, ktorí sme si vedomí toho, čo sa deje, a máme Intel. Takže vieme, kde to máme hľadať, je to absolútne na očiach. Je zaujímavé vidieť, že tí ľudia, ktorí sa tvária, že sú v piatej dimenzii, a tvária sa, že vidia všetko, hm, to ich odhaľuje práve teraz. Oni nič nevidia.

Simon: Áno, Charlie, existuje veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sú veľmi duchovní alebo veľmi humanitárni, ale stále ich poháňa chamtivosť. Hm, tiež chcú byť v rozbehnutom vlaku a keď im skutočne položíte nejaké otázky, nič nevedia.

Charlie: To je veľká, veľká pravda. Je veľmi, veľmi zaujímavé vidieť rôzne spôsoby. Viem, že veľa ľudí, hm, bolo znepokojených optikou toho, čo vidia. Či už je to Ivanka Trump, ktorá dostane skôr injekciu, slovo injekciu než očkovanie. Ľudia akosi zabudli na vojnové umenie. Väčšina vášho Intelu je vojenský Intel. Ak vám to teda nepošlú čierne na bielom, musíte to vyriešiť. A preto máme dekodéry a máme okolo seba ľudí. Môžu robiť také veci. A budem úprimný. Som trochu ako ty, nepotrebujem jeden dekód. Potrebujem ich štyri, alebo päť. A všetci, či už je to Jason Q, alebo Kat, Daniel D. Je tu toľko dekodérov, ktoré majú rôzne perspektívy a poskytujú úplnú jasnosť.

Simon: Áno. Pozerajú sa na to z rôznych uhlov pohľadu. Pozrela sa na dva dropy. Niektoré z nich sú veľmi komplikované, Charlie.

Charlie: Sú. A ten s očkovaním, drop Q očkovania, bol čiarový kód. Správny. A keď použijete zväčšený tento čiarový kód a prečítate ho, získate číslo. Ak ste to však skontrolovali v Google, Google to skryl. Museli ste ísť na findit.com. Toto je umenie vojny. Moja žena povedala, čo tým myslíš vojnové umenie? Povedal som, dobre, povedzme to jednoducho. Ak máte päť mužov v zákope a snažíte sa tam dostať, vrhnete tam ručné granáty, aby ste tam rozptýlili pozornosť. A ty, vieš, dostaneš ľudí, ktorí tomu nerozumejú, dobre odíď, to je nebezpečné. Môžu tam byť ženy a deti, ale toto je umenie vojny. Sme vo vojne a budú straty. Prídu obete. Je to smutné, ale to krásne na konci tejto vojny bude raz a navždy. Takže áno, dôjde k mnohým obetiam a nebudú zabití guľkami, budú zabití maskami, vakcínami a strachom.

Simon: No, myslím si, že všetko je to tak, Charlie, že musí prísť zúčtovanie a ja zúčtujem seba. Inými slovami, keď sa človek pozrie na svoj život okolo seba a zamyslí sa, ako mi to všetko mohlo ujsť? Prečo som to všetko nevidel? Čo sa pokazilo? A myslím si, že to je, to je ten okamih, ale teraz sa toho nedočkáme, pretože to nie je dosť zrejmé. A jediný spôsob, drvivá väčšina ľudí v západnom svete, uvidí pravdu Charlie až vtedy, keď sa im tlačí priamo do tváre.

Charlie: Úplne s tebou súhlasím. A ak sa obrátite na súd a pokúsite sa to využiť, že nevidel som to. Nevidel som to. Nevidel som to. Informácie boli vonku. Nevedomosť nie je obrana.


Simon: Charlie, vieš, mám veľmi veľkú organizáciu. Mnoho ľudí je duchovných už mnoho rokov a usilovne zbierajú bankovky Dina, Zim, nie preto, že by si chceli kúpiť kaštieľ, ale kvôli tomu, že chcú rozbehnúť projekt, pretože stratili dôveru v systém. Takže, veľa z nich mi napísalo, a navrhujem určite ísť na tieto otázky. A také, na ktoré nevieš odpovedať, viem, že sa mi ozveš neskôr.

Charlie: Bolo by veľmi milé, keby si ich so mnou zdieľal.

Simon: Geniálne, ale boli to technické otázky. To je v poriadku. Správne. Takže si ich len prejdeme. Charlie. Takže teda žijem vo Veľkej Británii. Budem si môcť uplatniť svoje zim a dong bankovky v banke prvého stupňa?

Charlie: Suverénne fondy sú spravované práve teraz. Bol som požehnaný tým, že mám k tomuto prístup a informácie. Avšak idem pod oficiálnu dohodu o mlčanlivosti, ktorú už mám zavedenú. Nemôžem hovoriť o tom, čo som dostal, ale neprekáža mi to prípade procesu a protokolu. To je dobré. Čo budem môcť urobiť pre všetkých mojich divákov a rovnako aj pre tvojich, je, že ich budem môcť previesť krok za krokom správnym spôsobom, ako si zmeniť bankovky, ale v tomto okamihu, tieto informácie sú strážené. Ak budem môcť, budem prvou osobou, ktorá bude mať tieto informácie. A budeš druhý, pretože ty a ja sme veľmi úzko spolupracovali pre naše tímy. A o to sa s vami a s vašim publikom bez akýchkoľvek pochybností podelím.

Simon: To je naozaj skvelé. Takže v podstate to, čo hovoríš, je, hm, ešte nenastal čas na riešenie väčšiny otázok, ktoré by som položil.

Charlie: Nie, je tu veľmi jednoduchý, veľmi jednoduchý dôvod tejto konkrétnej otázky je, že keď im poviem, ktorá banka a poviem im, aby počkali, nečakali by

Simon: Vonku o piatej ráno. (smiech) Charlie, dovoľ sa mi opýtať sa, bude to iba jedna banka v krajine, alebo to bude viac ako jedna? Myslím, že každý bude musieť ísť do centrálneho Londýna ak by bola iba jedna.

Charlie: Nie, nie, nie, nie. Bude viac ako jedno miesto. Som si tým istý.

Simon: Mám, mám vážnu otázku, na ktorú možno nebudeš vedieť odpovedať, ale je to veľmi dôležité. Bol by som rád, keby si sa spojil so svojimi zdrojmi a povedal mi, čo si zistil, prosím. V našej organizácii sú traja ľudia, ktorí pracujú v bankách. Jeden pracuje jeden v Amerike, druhý pracuje v Británii. Nepracujú v banke priamo. Pracujú vo veľkých kancelárskych blokoch, ktoré momentálne podporujú banky. Všetci ku mne prichádzajú ako informátori. Povedali, že prídu o prácu, ak by boli nahlásení. Takže toto mi povedali.

Počuli rozhovory na úrovni bánk, že banky sa snažili zničiť kvantový systém. Inými slovami, humanitárny systém. Banky tvrdia, že nechcú, aby jednotlivci mali svoje vlastné peniaze. Chcú, aby banky robili to, čo vždy, Charlie, čo je držanie ich peňazí. Takže v prvom rade, ak niekto vojde zaznamenajú si ho a otvoria mu bankový účet, zjavne nenechajú ísť peniaze na jeho osobný účet. Chystajú sa založiť samostatný účet. Dajú ti samostatnú debetnú kartu a budeš mať povolené čerpať iba 10 000 libier mesačne, alebo 10 000 dolárov mesačne. Banky chcú držať všetky peniaze, aby mohli ďalej hrať na burze cenných papierov. To je bankový bod, ale satanský prvok hovorí, že nechcú, aby jednotlivci realizovali dobré projekty. Takže ak napríklad chcete otvoriť polievkovú kuchyňu, aby ste pomohli ľuďom bez domova, ktorí sa nevedia znovu ubytovať, a chcete zabezpečiť pre nich teplé jedlá a vaše počiatočné náklady sú 50 000. Nenechajú vás to urobiť, pretože nastavujú veľmi nízke sumy. Si si toho vedomý?

Charlie: Veľmi som si toho bol vedomý. A, hm, neviem, koľko toho môžem povedať, ale čo môžem povedať, je to dôvod oneskorenia. Že stále existujú skorumpovaní ľudia, ktorí tvrdili, že sú na správnej strane, ale teraz máme tvrdé dôkazy, že nie sú. Takže toto oneskorenie trvalo konkrétne preto, aby sa odhalili skorumpovaní ľudia v bankovom systéme, ktorí sa pokúšali urobiť presne to, čo hovoríš, že sa snažia urobiť, ale kvôli spôsobu, akým funguje kvantum, nebudú schopní to urobiť. Teraz títo bankoví úradníci pracujú pre cabalu a DS v banke a tvrdia, že sú biele klobúky, ale stále sú čierne klobúky. Snažia sa napáchať škody no keďže sa používa kvantová technológia, dokáže ich jasne izolovať. A jedna vec je istá. Žiadna z týchto bánk nevydrží s kvantovým finančným systémom ani päť minút, lebo sa s týmito ľuďmi bude podľa toho zaobchádzať, pretože by sa to považovalo za zločin proti ľudskosti. 

Simon: To je skutočne užitočné. Ten, kto nikdy predtým nemal peniaze teraz môže na základe svojej duchovnosti dostať peniaze. Ľudia, ktorí sú duchovní, musia byť určite duchovní, pretože to urobili, investovali do bankoviek, pretože pochopili, čo príde. Čo sa však dozvedáme od mojich členov v banke, je to, že banky sú odhodlané poskytovať menej výhodnú sadzbu, ako platia ostatným skupinám. Inými slovami, skupiny sú podporované mocnými vojenskými skupinami, alebo duchovnými skupinami, ale piatej úrovne, nie bežnou verejnosťou, alebo jednotlivcami. A preto som počul, že banky im úmyselne dajú skutočne, skutočne nízku sadzbu. 

Charlie: To som počul. Tiež som počul niečo iné, čo sa mi veľmi, veľmi páči, a teda prišlo to ku mne ako varovanie, povedali, že ak niečo úmyselne financujete, a nie je to správne, kvantový systém to okamžite zistí a zatvorí váš účet.

Simon: No to je super. Pretože to je to, čo nechceme. Dávať peniaze späť do vedra zla.

Charlie: Takže, aj keď ste to mohli urobiť omylom, pozastavia váš účet na určité obdobie, kým si neuvedomíte, čo ste urobili. Takže už to nekúpiš. Ak urobíš chybu, nestalo sa nič zlé, pokiaľ sa z toho poučíš. Ale vieš, nejdeme a zámerne a nesnažíme sa robiť chyby.

Simon: Nie, myslím, ak je to skutočná chyba. To je dosť spravodlivé. Ale ak niekto vedome niečo zlé podporuje, dobre, je to naozaj užitočné, Charlie. Hm, tu máme konkrétnejšie otázky, ohľadom dong a zim. Vlastne viac pre zim. Podľa mňa nie je možné to premieňať jeden za jeden. Ako sa toto bude diať? Alebo len povedia, že toto je maximum, čo vám vyplatíme?

Charlie: Nie je maximum, hm, záleží na tom, ako kvantová technológia, kvantová fyzika, kvantové vedomie číta vaše zámery. A o to ide.

Simon: Dobre. Ja chápem, že na duchovnej úrovni máte dvoch ľudí v rade, jedna osoba je veľmi duchovná a druhá nie je nijak zvlášť duchovná. Prvá skutočne chce robiť dobrú prácu. Hovoríš mi, že budú odlišné sadzby pre tých dvoch?

Charlie: Presne to hovorím.

Simon: To sa mi hrozne páči! Pretože sa to tak líši od toho, na čo sme zvyknutí, na čo sme si zvykli, že tí zlí ľudia, dostanú všetko. Vďaka, Charlie.

Charlie: Myslím si, že je to veľmi, veľmi dôležitý bod, pretože sa tým vyčistí celý problém. Nejde o bankovku. Je to o vašom duchu. Je to o vás ako osobe.

Simon: Vynikajúce. Toto je skvelé. Dostávame otázky od ľudí, ktorí sú veľmi duchovní, ale stále sú v procesnom svete. Vieš čo myslím? Pretože takí boli. To je to, čo cabala robila tisíce rokov. To sa mi veľmi páčilo, ale tu chcem povedať. Dobre. Takže teraz mám bankovky, ale osoba, ktorú možno vidím, môže byť, niekto úplne nie je duchovný. Ako sa rozhodnú, že svoje bankovky použijem pri dobrých projektoch? Ako to urobia?

Charlie: Poďme sa venovať téme byť duchovným, pretože to musíme odtrhnúť od náboženstva. Byť duchovným znamená, že ste v spojení sami so sebou. To je všetko. To je tu u vás vnútri. Veľa ľudí rôzne vnímajú, čo to je. Budha, Allah. Nezáleží na tom, nálepky sú irelevantné. Zistite, kto ste, a keď zistíte, kto ste – to je tvoj duch. Áno. To je tvoj duch. Keď sa spojíte so svojím duchom a váš morálny kompas je presný, potom môžete dôverovať svojej intuícii, dôverovať svojmu duchu. A to je to, čo označujeme ako duchovné. Keď môžete dôverovať svojej intuícii, veríte sami sebe. Je to skvelý pocit posilnenia, ktoré mení ovcu na zvrchovanú bytosť. Je to krásny, krásny pocit, že ste zodpovední. Väčšina ľudí sa bude cítiť úplne cudzo, pretože to nikdy predtým neurobili. Takže pre tých ľudí, ktorí nie sú duchovní, kde si pravdepodobne zamieňajú slovo náboženské, s tým to nemá nič spoločné. Znamená to len byť v spojení so sebou.

Simon: Áno. V Biblii je veľa vecí, ktoré samotná cirkev nepresadzuje. Ježiš vlastne hovorí, že nemusíte chodiť do kostola a modliť sa, môžete to urobiť doma. Ale to je taká fráza, na ktorú cirkev pohodlne zabúda. Dostal som otázku: Kedy budú k dispozícii príručky QFS?

Charlie: Keď som to čítal, usmial som sa, pretože máte do činenia s kvantovým vedomím. Príručka bude teda takmer “stiahnutá” do každého jednotlivca, ktorý je prepojený, a neexistuje lepší spôsob prepojenia vedomia.

Simon: Správne? Takže nevyhnutne nebude k tomu súbor

Charlie: To je tretia dimenzia. Keď sa dostanete do piatej dimenzie, spojenie vedomia znamená, že ste takmer akoby ste boli stiahnutí pomocou manuálu cez vedomie, cez kvantové vedomie. Tak to chápem. A Lina, bola v mojej šou a vysvetlila to pár ľuďom. Urobím s ňou ďalšiu šou, pretože má iný rozmer. Je na inej úrpvni, chápe to. Dodáva informácie s nadšením. Určití ľudia v mojej skupine vždy chcú technický stav. Keď si uvedomíte, že nemá manuál, ale manuál je vlastne tu (ukáže na srdce), pretože váš duch je prepojený a je presný, potom všetko… potom robíte svoje vlastné úsudky, pretože vaše úsudky sú správne. Nepotrebujete príručku. Potrebujete mozog, srdce a musia byť v harmónii. Áno.

Simon: Skvelé. Je to vlastne znak toho, ako ďaleko sa ľudia musia pohnúť a zmeniť sa. A veľa ľudí bude počuť tvoje slová a bude rozhadzovať rukami. Budú rozčúlení, pretože povedia, dobre, ako mám vedieť, čo mám robiť? To preto, lebo sú stále v tejto pozícii 3D.

Charlie: Veľmi zjednodušene povedané, Simon, keď prídeš na životnú križovatku typu T, ak zostaneš v pokoji, budeš otáľať a nikam neprídeš. S: Áno. Ak odbočíš doľava a je to zlá cesta, a máš chrbtovú kosť a morálny kompas dosť silný na to, aby si sa otočil a vrátil, urobíš obrat, pôjdeš správnou cestou, ale budeš tiež vedieť, že nabudúce touto cestou nepôjdeš. A Boh nás necháva žiť a učiť sa na základe svojich chýb. A čím viac sa blížiš k tomu, kým si, tvojmu tvorcovi, tým viac sa blížiš k tomu, kým si.

Simon: Počujem ťa. A toto sú dôležité slová. Ľudia, ktorí potrebujú nechať svet bankovníctva za sebou. A čo tak všetko toto, táto informácia, že celá vec je Ponziho schéma. Je to iba trik. A v zásade jediní ľudia, ktorí budú platení, alebo boli platení, sú kráľovské malajzijské rodiny, alebo ázijské rodiny a čínski starší a všetci ostatní budú v štychu.

Charlie: To je normálna reakcia pre ľudí, ktorí nemôžu zistiť informácie, ktoré chcú nájsť. Takže šíria odpad, pretože provokujú. To je všetko. Toto má provokovať a ja som sa naučil nenechať sa vyprovokovať.


Charlie: V kvantovom systéme je všetko sledovateľné. A to je veľmi, veľmi dôležité, kvôli tomu nedostanete skorumpované vlády, ktoré sa snažia a predávajú svoje vlastné zlato, zlaté prúty a bulióny, alebo skúšajú finacovať vojny.

Simon: V poriadku. To je skutočne užitočné. Teraz, pri pohľade na, prepáč Charlie, viem, že dnes už nemôžeš ostať príliš dlho, ale pôjdem rýchlo. Myslím si, že časť plánu je, falošná vojna. Myslím si, že vôbec nebude skutočná vojna. A myslím si, že to bude možno s Ukrajinou, alebo s Taiwanom. Čo povieš?

Charlie: Súhlasím. Naprosto. To všetko je na odhaľovanie zla a na odhaľovanie toho, čo by sa mohlo stať, keby, uh, keby biele klobúky nemali kontrolu, ale nechávajú to odohrávať sa, aby ľudia videli, čo sa vlastne deje. To je veľmi, veľmi dôležité, aby sa to dosiahlo, pretože problém majú ľudia, ktorí skutočne hlasovali za demokratickú stranu. To nie je to, za čo hlasovali.

Simon: Samozrejme. Myslím, že väčšina z nich hlasovala a ani len netušila, do čoho idú. Teraz mi cez vojenské info povedali, že veľa tunelov, v ktorých sú držané deti, v budove Kapitolu a v Bielom dome sú zablokované, ale niektoré sú naplnené vodou, správne. Chcú to tam vyčistiť a vyčistiť, ale tiež počujem, že Biely dom je už zabednený. Čo sa deje, Charlie?

Charlie: Bolo zabednený, máš úplnú pravdu. Preplachovali tunely, aby to vyčistili. Preto boli záplavy v DC. Toto je všetko, čo ľudia môžu vidieť, ale je veľmi zaujímavé, ako mainstreamové médiá nepokrývajú nič. Keby sa to stalo, keď bol Trump v Bielom dome, mali by sme 24 hodinové spravodajstvo, ktoré by sa toho týkalo, ale teraz v Bielom dome nikto nie je. Asi preto nepublikujú. Nie je dôvod.

Simon: Možno. Takže máme, máme zabednený Buckinghamský palác a Biely dom. Čo nám to hovorí, že čo sa to deje s deťmi na celej planéte? A samozrejme, že Vatikán je zabednený, to sú tri stĺpy, ktoré ľuďom ako ty a ja, hovoria všetko. Pretože je to všetko, o čom sme hovorili. Čo môžeme zdieľať s našim publikom?

Charlie: Tri stĺpy iluminátov, čo je staré slovo a novým svetovým slovom je DS a cabal. Mesto Londýn, Buckinghamský palác a v podstate britská kráľovská rodina. Takže to bola jedna časť. Druhou časťou bol Vatikán a treťou časťou bol Washington DC, federálna rezerva atď. Do Vatikánu boli zahrnuté aj benátske rodiny. Oni, všetci boli odstránení na začiatku roka 2020. A Donald Trump skutočne urobil vyhlásenie, že sme prekonali nebezpečnú časť. To všetko bolo teda strhnuté hneď na začiatku. Kráľovná dostala na výber, spolupracovala, opustila Buckinghamský palác. Spolupracovala a Phillip zomrel krátko po začiatku minulého roka. A povedal som veľmi otvorene, že sa to stane verejne známe až teraz. A dokonca bol nahraný vopred jeho pohreb, ktorý sa konal minulý rok. Takže to môžu vysielať v televízii, keď sa to deje akože teraz. To je iba hra, ktorú hrajú. Moje presvedčenie je, že kráľovná spolupracuje preto, že bola, bude mať dovolené zanechať nejaké dedičstvo, spomienky na ňu. Takže bude mať štátny pohreb, keď oznámia, že nás opustila. Odišla presne tam, kam jej povedali, aby odišla. Kde je sa dozviemeneskôr.

Simon: Mnoho ľudí sa bude musieť pokúsiť zistiť, čo to v nich bolo, čo im bránilo v tom, aby videli pravdu, či už je to ego, alebo je to len otrocká mentalita prijímania príkazov, nech už to bude čokoľvek. Budú to musieť urobiť. Dobre, Charlie, druhý bod. Teraz som včera počul od malého vtáčika, že prezident Trump šiel do Pentagónu.

Charlie: Absolútne. Keď sa vrátime k 11. marcu, šéf armády uznal Donalda Trumpa ako hlavného veliteľa, ktorý pravidelne dostáva brífingy z Pentagonu. A vieme, že bol včera v Pentagone. Myslím, že to bolo možno deň predtým, niečo také prichádzalo za posledných 48 hodín. Je, alebo bol v Pentagóne. Fakticky vieme, že skutočný Joe Biden nebol nikde blízko Pentagónu.

Simon: Keď sa pozriem na históriu prezidenta, zdá sa, že tesne pred akoukoľvek operáciou má tendenciu ísť fyzicky do Pentagonu. Teraz to beriem ako, a nebudem sa ťa pýtať priamu otázku, Charlie, ale súhlasíš so mnou, že to beriem ako veľmi dobré znamenie? Že by sa niečo malo stať relatívne skoro.

Charlie: No len na obed sa tam určite nezastavil. Máš pravdu.

Simon: To je teda vynikajúca správa. Sme s tým spokojní. Teraz som mal kopu ďalších otázok, ale nebudem sa pýtať. Veľmi láskavo si sa ponúkol, že so mnou budeš hovoriť, keď sa dozvieš niečo nové o kvantovom systéme a budeme medzi prvými. Takže budem to chápať a akceptovať. To je nádherné. Je ešte niečo, čo by bolo veľmi užitočné, najmä pre členov CC?

Charlie: Jedna vec, ktorú by som povedal, je, ako som povedal od prvého dňa, že nie som Mesiáš. Ja som len Charlie. Simon nie je Mesiáš. Je to len Simon, ale čo sme vykonali so Simonom, je strašne veľa výskumu a my nehovoríme, že sme stopercentní. A len čo začnete vyšetrovať sami, zistíte, že je oveľa jednoduchšie pochopiť pravdu. Prejdete niekoľkými veľmi náročnými fázami. Ak chcete. A prešiel som týmito fázami, keď som sa snažil zistiť pravdu tam, kde neviete, čo je pravda. Neviete, komu veriť. A povedal by som vám hneď teraz, nemusíte mi veriť. Simonovi nemusíte veriť. Musíte veriť sebe! A čo musíte urobiť, je spojiť sa so sebou, aby ste sami mohli robiť svoje vlastné rozhodnutia na základe vás. Len čo sa k tomu dostanete, tak nájdete kúsok, ktorý ste nikdy predtým nenašli.

Simon: Myslím tým, povedal som ľuďom, počúvajte, čo počujete? Zdá sa to byť v poriadku? Postupujte ďalej a preskúmajte to. Čo sa javilo ako nesprávne, jednoducho to zahoďte a choďte od toho preč. A skvelé je, že viete, že vy, Charlie, ja a aj ostatní, som už nejaký čas robil to isté. A príbeh sa nezmenil. Vidím ľudí, ktorí vyjdú v pondelok ráno, povedia jednu vec a potom to zmenia, pretože si myslia, že diváci chcú počuť niečo iné. No, títo ľudia sú šarlatáni. Chcú iba slávu. Vždy som hovoril počúvajte tých, ktorí nemenia príbeh.

Charlie: No, pre Simonove publikum, ak to vyzerá ako kačka a kváka ako kačka, je to pravdepodobne kačka. A pre moje publikum, ak to vyzerá a vonia ako hovno. Určite je to hovno (smiech).

Simon: Vďaka, Charlie.

Charlie: Vždy je radosť s tebou hovoriť, pretože si presne na tej istej frekvencii.

Simon: To sme. Mali sme byť takto spolu,. Je toľko dobrých ľudí, ktorí sa objavujú iba teraz, pretože sa zľakli. Áno. Rozumiem tomu. Povedal by som, že je čas, aby sa ľudia teraz postavili a nenechali sa zastrašiť. Niekto vás udrie, udrite ho späť. Znel som trochu drsne, ale myslím si, že sme sa teraz dostali do bodu, kde musíme týchto zloduchov vytlačiť preč.

Simon: Ďakujem pekne, Charlie.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Fantastické správy 🙏 ďakujem❤ ten duchovný systém sa mi veľmi páči 😍🥰 srdce 💜❤nikto neoklame👍🙏

Daniel
Admin
Reply to  Jana
2 years ago

Presne tak ♥️

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.