Sci-fi – zábava, prediktívne programovanie alebo “mäkké” odhalenie?

22/09/2022 | Tajné

Pozerali ste niekedy film alebo televízny program a strčili ste do osoby vedľa vás lakťom so slovami…” Hej! To vyzerá presne ako tá vec, o ktorej hovoril ten bláznivý chlapík s konšpiračnou teóriou o UFO…” – alebo – počul som, že vláda má tie pokročilé veci, ale je to prísne tajné a my ich nemôžeme vidieť… No, možno nie ste až takí blázni, keď sa nás tým pozastavujete. Stačí trochu viac otvorenosti a možno si všimneme, že sa objaví oveľa viac takýchto fantastických vecí, udalostí alebo príbehov, ktoré by mohli mať naozaj pravdivé korene. Oveľa viac pravdy.

-Čo je to odhalenie?

Prejdime priamo k veci. Na účely tejto diskusie budeme Definovať Odhalenie ako ukážkový príbeh, udalosť alebo materiál, ktorý sa skutočne stal alebo skutočne existuje a zvyčajne sa prezentuje v rámci fantázie – t. j. v rámci zábavy, ako je dráma, dobrodružstvo, humor alebo na akomkoľvek fóre spojenom s fikciou.

Keďže producent nevystupuje priamo a neprezentuje reláciu ako “dokumentárny film”, zachováva si hodnoverné popieranie a vyhýba sa dôkaznému bremenu a odsudzovaniu, ktoré by nasledovalo zo strany ľudí s rozumom neschopným vidieť pravdu. Systémy viery sú hlavným vinníkom, ktorý bráni ľuďom prijať dôkaz a vidieť skutočnosť, že čierna je čierna a biela je biela.

Tak či onak sme všetci podľahli spoločenskému programovaniu prostredníctvom náboženských dogiem, tradícií alebo množstva iných pôvodov. A kvôli tejto neschopnosti okamžite rozoznať, čo vidíme vo filme; vzniká príležitosť pre rozprávačov príbehov, aby do nášho vedomia doručili informácie prostredníctvom sugescie. Keď vidíme, ako sa odohráva údajne fiktívny príbeh, vnímame ho, spájame ho s našimi predchádzajúcimi skúsenosťami, mapujeme to, čo vidíme, s tým, čo poznáme. A ak zistíme, že to, čo vidíme, nie je to, čo sme zažili, potom to musí byť fikcia. Je to tak? V našom príbehu však ide o viac.

Prečo to robia?

Človek by si myslel, že fantastické inscenácie prísne tajných kroník alebo galaktických vojen vytvoria naozaj vzrušujúce príbehy, ktoré ohúria divákov. To môže byť pravda, zdá sa však, že pri zverejňovaní takýchto informácií je pravdepodobne iná motivácia, než sa na prvý pohľad zdá… takpovediac.

Bezpochyby sa všetci zhodneme na tom, že za veľkými filmami – takými, ktoré oslovujú masy – sa často skrývajú veľké peniaze. Nie je od veci uvažovať o tom, že za týmito peniazmi stoja producenti s určitým zámerom a programom. Program môže byť dobročinný alebo manipulatívny. A to nás vedie k otázke:

Ako zistíme, kedy je zverejnenie informácií benevolentné alebo manipulatívne?

Najprv sa pozrime na to, kto sú producenti. Poznanie toho, kto sú, a rýchle preskúmanie ich histórie vypovedá o tom, aké sú ich zámery v súčasnom skúmanom objekte. S kým sú spojení? Boli nejakým spôsobom ovplyvnení? Niekedy odpoveď nie je zrejmá.
Po druhé: Ako sa cítite počas celého filmu? Ako sa cítite na konci? Šťastní? Povznesený? Optimisticky naladení do budúcnosti? Alebo sa možno cítite znepokojení? Pesimisticky? Dokonca sa bojíte? Alebo ste možno úplne zmätení a netušíte, aké posolstvo sa vám snažili vo filme odovzdať.

Benevolentnosť…

Ak vo vás vyvoláva pocit povznesenia, optimizmu a došlo k otvoreniu srdca, potom je s najväčšou pravdepodobnosťou benevolentný. Mimozemšťan ET je jedným z takýchto príkladov.

Benevolentné filmy sa len zriedkavo dajú použiť na to, aby ste sa usilovali precítiť ich posolstvo. Je priamo na očiach. Tento scenár nazývam benevolentné odhalenie. Je to druh, pri ktorom dostávame náhľad na to, čo existuje a čo nám nebolo ukázané. Ukazuje nám pozitívnu budúcnosť a môže nám ukázať úžasné prospešné technológie. Môže nám tiež ukázať, čoho budeme ako ľudské bytosti jedného dňa schopní pomocou rozšírených schopností, ako je telepatia, telekinéza a teleportácia.

Existuje mnoho príkladov, ktoré poskytujú pohľad do veľkolepej budúcnosti, najmä v produkcii Star Treku, v ktorej sa ľudia vzdali vojny v prospech slobody, dôstojnosti a hojnosti. Vidíme vyspelú technológiu, ktorá nás nesie ku hviezdam, zatiaľ čo o všetky ľudské potreby sa starajú vyspelé liečebné zariadenia, replikátory potravín atď. V priebehu seriálu sa objavujú konkrétne prvky vysoko vyvinutého ľudského správania – vo všeobecnosti sme láskaví, uvedomujeme si iné planetárne civilizácie a snažíme sa dozvedieť viac a vyvíjať sa v priebehu času. Prostredníctvom týchto mimozemských scenárov sa dozvedáme aj o ľudskej povahe, v ktorej sa môže odohrať čokoľvek, čo obchádza posudzovanie na základe našich každodenných skúseností. O ďalších takýchto príkladoch budeme hovoriť neskôr.

Manipulatívnosť…

Na druhej strane, ak to vyvoláva frustráciu, úzkosť alebo strach a má to nešťastný koniec, označujeme to ako Prediktívne programovanie. Je to pokus vyvolať v nás vieru v negatívnu budúcnosť a vyvolať zneisťujúce pocity, ktoré hromadne prežívame. Zamyslime sa nad dôvodmi, prečo sa táto taktika môže používať.

Keď sledujeme akýkoľvek príbeh, pracuje naše podvedomie. Počas sledovania seriálu, nech je príbeh akokoľvek fantastický a zdanlivo nepravdivý, sa do vášho podvedomia dostáva sugescia, keď postupne prechádzame rôznymi pocitmi a emóciami. Pripomeňme si tu uznávanú metafyzickú pravdu: To, čo vnútorne prežívame, sa môže zhmotniť v reálnom svete.

Všetci sme počuli príslovie “Náš vnútorný svet odráža náš vonkajší svet”… a “Ako hore, tak dole”… Preto keď hromadne prezeráme “fiktívny” príbeh, vzniká pravdepodobnosť, že sa takýto príbeh uskutoční, pretože naše podvedomie aktivuje túto realitu. Keď je príbeh zasadený do našej mysle, na určitej úrovni očakávame, že ho uvidíme v našej vlastnej realite. Ľahšie prijímame to, čo nám môže byť povedané (prostredníctvom lží a podvodov), pretože sme to “videli vo filme”. Túto masovú aktiváciu nazývame prediktívne programovanie. Zlomyseľní producenti v podstate pred nič netušiacimi divákmi podsúvajú scenár, ktorý chcú vytvoriť, a potom sa táto realita realizuje prostredníctvom nášho vlastného spolutvorivého vedomia. Je to spôsob, ako využiť našu myseľ proti nám.

Existuje nespočetné množstvo príkladov filmov a televíznych programov, ktoré smerujú masy do toho či onoho systému viery. A prostredníctvom týchto systémov viery sa udalosti vyvíjali v súlade so zámermi prediktívnych programátorov. Bude o čom hovoriť.

Prečítajte si celý Jeffreyho článok o zverejňovaní vo filmoch TU

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
1 year ago

Veď sa celé roky píše, že filmy a seriály “Hollywoodu” má pod palcom asi 10 producentov. Tie z 60. tych rokov sú mnohokrát, ak ohliadneme od technickej stránky, progresívnejšie a viac expanzívne “open-minded”, než tie čo prišli po StarWars. Dnes je to už len ušesaný chemlón… ktorý nemá čo ponúknuť. Kto chce viac, nech si pozrie – 1. Eternal Love, 2. Ashes of Love, 3. Lost Love in Times, a 4. Ancient Love Poetry na viki.com, prípadne HD z uloz. Tieto štyri z asi 200 vás obohatia viac než 1000 filmov a seriálov zo Západu.

mikes
mikes
1 year ago

KRÁTER ZEMĚ.
Náš svět (tzv. planeta země) je v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km., průměr 12,7 mil. Km. A znáte ji jako Měsíc.
Tyto krátery vypadají jako bahenní sopky. Jako kdyby tím něco bublalo. Vznik atmosféry? Jsou 2 podnebí. Gigantická planeta má vlastní a kráter taky.
JE TO IDEÁLNÍ VĚZENÍ NALHAT LIDEM, ŽE JSOU NA MALÉ MODRÉ KOULI ŘÍTÍCÍ SE VESMÍREM. KDO SE PAK BUDE CHTÍT DOSTAT VEN ČI UTÉCT? NIKDO!
Měsíc je odraz nebo naskenovaná projekce (starý 170 mil. Let – dilatace času) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M.
Jsou zde různé biologické systémy. Tak to bůh vymyslel: všechny civilizace umístil na jednu planetu.
Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety. Odraz našeho kráteru se jmenuje SIRIUS. Kráter HADLEY-C což je planeta Mars je daleko 1 mil. km. Kráter Linné (2 mil. km) což je SATURN = ATLANTIDA a odtud přišel falešný bůh se svými sluhy = kněží. A VY HO ZNÁTE JAKO NOE
Jak chcete vysvětlit, že Oficiální mapa Antarktidy přesně pasuje do části kráteru SULPICIUS GALLUS M na tzv. měsíci
Kolem gigantické planety je plazmový obal. Paprsek černé hvězdy BLACK SUN při dopadu na plasmový obal vytváří slunce. Od plazmového obalu se i odráží, tzn., že jsou 2. Jedno pravé a druhé je odraz. To znamená, že na gigantické planetě je světlo pořád? Přitom na nejstarší mapě kráterové země jsou nakresleny hvězdy.
Gigantická planeta se pohybuje ve tvaru 8. Černé slunce je také informační zdroj stejně tak jak je přikládám tomuto umělému slunci, které jsou 4.
Zvláštní poděkování: Space X a 2x raketoplán, že nám ukázal kráter Zemi a Gigantickou planetu. Dokonce tam “kosmonaut” pozpátku říká: právě se díváte sami na sebe.
SYMBOLY KRÁTEROV ZEMĚ VE FILMECH:
Jistě znáte film: Oni žijí! Od Johna Carpentera, ale on taky natočil Útěk z New Yorku s Kurtem Russllem. Tento film je celý v symbolech o kráterové zemi a o našem vězení v kráteru. Hlavní hrdina se jmenuje Had tj. odkaz na energetický systém našeho kráteru. Je tam i ukázán východ z kráteru.

VŠICHNI HLEDAJÍ NAŠEHO NEPŘÍTELE VE VESMÍRU, PŘITOM ON JE VEDLE NEŠEHO KRÁTERU V MALÉM KRÁTERKU.
Film THOR: Proletí klíčovou dírkou což je odkaz na gigantickou planetu (klíčová dírka je místo na měsíci tj. na velké zemi, Vatikán má tvar klíčové dírky).
Poté nějaký týpek pobíhá po Stonehenge (což je mapa kráterové země a okolí kráteru a proto to v 50 letech celé přebudovaly). A pak ten stejný člověk je v blázinci. Vzkaz je jasný: svět kde žiješ, je kráter na gigantické planetě a když to budeš říkat, zavřeme tě do blázince. Nebo nějaké jiné vysvětlení?
PAVOUCI: všude možně ve filmech jsou telepatičtí pavouci” harry poter, pán prstenu, hobit a všude je pavouk, pro nás velký. Že by ten parazit byl pavouk? CHIMÉRA

1 (2)-horz.jpg
mikes
mikes
1 year ago

Naši předkové věděli, že jsme v kráteru na gigantické planetě a tak to zakomponovaly do staveb.
STONHEGE je mapa kráterové země a okolí. Proto to 50 letech kompletně přebudovaly. Klíčová dírka je misto na měsici. Klíčová dírka je odkaz na kráterovou zemi. Vatikán má tvar klíčové dírky. Aspoň už víte proč.

capture-20220605-191541-vert.jpg
mikes
mikes
1 year ago

GIGANTICKÉ STROMY
Stolové hory nejsou žádné hory ale pařezy gigantických stromů. Na výpočet výšky stromu z pařezu je ekvivalent 200. Pařez dlouhý 3 km (a že jsou) x 200 je výška stromu 60 km. A toto je možné jen za předpokladu, že jsme v kráteru na gigantické planetě. Nebo nějaký jiný nápad? Zkamenět může něco, jen když je to zbaveno vody. To lze jen a pouze při vysoké teplotě termonukleárními výbuchy. Všechny zkameněliny jsou výsledkem jejich bezuzdného vraždění. Grand Canyon apod. jsou bývalé povrchové doly. A kde je struska z těch dolů? Tak to jsou sopky, co jsou ze sypaného materiálu. Říká se “příroda čaruje” houbeles , všechno je důsledek jejich těžařské činnosti. A dinosauři byli naši kamarádi. Jezdily jsme na nich jak na koni. Je plno důkazů, že to tak bylo. To všechno oni vyvraždili.

285558361_147931107782548_4652442206296415814_n.jpg
mikes
mikes
1 year ago

FÉNIX? KAŽDÝ KRÁTER MÁ SVŮJ VLASTNÍ ENERGETICKÝ SYSTÉM. NÁŠ JE TOROID NEBOLY TAky torus = býk
Jsou zde, v kráteru, 2 energetické systémy. Přátelský je ten původní tvaru nekonečné ležaté osmičky vinoucí se jako had směrem nahoru tzn. hadí energetický princip a je prostoupen celým, kráterem a je ve všem co zde roste a žije. Všude kde říkají (ve filmech např. CONAN) zničit hada tak tím myslí zničit tento kráter a veškerý život. Symbol pro toto ničení je FÉNIX. A VÁM HO PREZENTUJÍ JAKO ORLA. FÉNIX = nacistická, římská či jakákoliv orlice, v USA bílý orel apod. Všude jde o to stejné ničit a vraždit.
ENERGETICKÝ SYSTÉM KRÁTERU SATURN JE PYRAMIDA – odtud přišel parazit kterrému umožnily vzniknou atlanťané = saturňané.
E xperimentovaly se svým energetickým sytémem že vytvořily protiběžný což jsou dvě pyramidy proti sobě a zároven v sobě

capture-20220902-084904.png
mikes
mikes
1 year ago

PYRAMIDY JAKO PROTIBĚŽNÉ SYSTÉMY?
Druhý energetický systém je parazitický. Dvě pyramidy přes sebe což je židovská hvězda a symbol parazitického energetického systému. Je to zakódováno i v názvu NASA = 2 PYRAMIDY a 2 HADI. Připluli sem z kráteru Saturn (kráter Linné) což je Atlantida vzdálenost 2 mil. km. (Kráter HADLEY C což je planeta Mars je daleko 1 mil. km ). A znáte ho jako NOE a ARCHA (New York = nová archa). Ta je před kráteren pořád zaparkovaná a měla by to být živá bytost, patrně parazit UI. Pokus o přesun (templáři) BEN-BEN STONE do Anglie v r. 1750 byl katalyzátorem-spouštěčem těchto všech katastrof. Ráj zde skončil příchodem tohoto parazita, který se usadil v malém kráterku nad naším. To je to oko nad pyramidou v logu iluminátů. Jak jsem přišly, založily kolonie a po celém kráteru staví protiběžné systémy (většinou pyramidy) na čerpání energie pro energeticky nenažraného falešného boha a superpočítače BEN BEN STONE. Pod každou pyramidou by měla být ještě jedna a pak to není nic dobrého. V nejednom dokumentu říkají, že to jsou elektrárny no a to taky jsou. Protiběžné systémy, jako vedlejší produkt, dělají z vody olej potažmo ropu. Proto je kolem Gízy poušť a proto tam mají tolik ropy. Nebo nějaký jiný nápad nejlépe s důkazem? Protiběžné systémy stavěl taky Hitler, aby měl ropu.
Tato katastrofa ZCELA URČITĚ zničila i Velkou Tartárii. A ne Napoleon jak se tvrdí.
Všechno se to stalo velice rychle. Poskoci parazita způsobily celoplanetární (gigantická planeta) katastrofu a jejich činnost ohrožuje existenci této planety. Je to důsledek čerpání energie kráteru pro ENERGENICKY NENAŽRANÉHO falešného boha a jeho BEN-BEN-STONE. Způsobily rozsáhlá zemětřesení a zároveň na chvíli pravděbodobně zmizel plazmový obal kolem velké země. A pak sem padaly ledové meteority, které při dopadu explodovaly a po chvíli znovu spadly.Byla to katastrofa obrovského rozsahu, kterou moc lidí nepřežilo. Že by Sibila a proroctví vozová plachta? To co, zbylo tzv. světadíly, je jeden velký uprchlický tábor. Taky to vysvětluje tzv. populační explozi.
Tím pádem teslův kod 3-6-9 je parazitický

capture-20220902-082743.png
mikes
mikes
1 year ago

15. VIDEOZÁZNAM KRÁTERU ZEMĚ
obr.: ještě jednou děkujeme 1XSPACE XA 2X raketoplán, že nám ukázal kráterovou zemi:
Nahoře je okraj kráteru
Uprostřed je Mount Miro v Antarktidě (na googl earth zaretušovaný) odtut je vidět celý kráter
Dole je ledová stěna
Je to složité téma ale 2 hodiny a možná i víc bych o tom dokázal hovořit proč a jak

capture-20220615-093140-vert-horz.jpg
mikes
mikes
1 year ago

tohle je náš energetický systém a pasuje přesně do našeho kráteru

capture-20220902-081808.png
mikes
mikes
1 year ago

toto je hitlerovo protíběžné zařízení nikoliv antigravitační jak se obecně tvrdí

Die-Glocke-Nazi-Bell.jpg