Roseanne Barr: „Pravidlá kontroly mysle MK ULTRA vládnu Hollywoodu“

15/03/2021 | Elity/Satanizmus

Roseanne Barr je otvorená herečka a komička, ktorá sa nikdy nevyhýbala riešeniu zložitých a kontroverzných otázok, aj keď to znamenalo, že bola nepopulárna, alebo bola masmédiami označená za „bláznivú“. Aj keď nemôžem povedať, že súhlasím so všetkými jej názormi, zostáva jednou z mála ľudí v Hollywoode, ktorí sa odvážia hovoriť o svojej najodvážnejšej záležitosti: MK ULTRA.

V nedávnom rozhovore pre RT Roseanne hovorila o temných stránkach zábavného priemyslu a priamo spomenula MK ULTRA ako hlavnú silu v Hollywoode. Tu je rozhovor (má sa začať časťou, ktorá sa týka zábavného priemyslu).

Roseanne v podstate hovorí, že hollywoodske hviezdy sa boja využívať svoj status na to, aby hovorili o dôležitých otázkach, pretože sa tu odohráva „kultúra strachu“, kde sa „hovorenie“ takmer automaticky rovná tomu, že sa mu vyhýbajú priemyselné odvetvia a kariéra človeka je zničená. Dôležitejšie je, že dodáva: “Je to tiež veľká kultúra kontroly mysle.” MK ULTRA Mind Control vládne v Hollywoode. “

To znamená, že veľa hviezd nehovorí, pretože doslova nemôžu. Ovládajú ich myseľ, čo znamená, že majú naprogramované druhé osobnosti, ktoré sú obsluhovači schopné spúšťať a ovládať podľa ľubovôle. (Viac informácií o tejto téme sa nachádza v článku s názvom Počiatky a techniky kontroly mysle monarchu).

Roseanne hovorila o ovládaní mysle v minulosti

Vyššie uvedený televízny rozhovor nie je jediným prípadom, keď sa Roseanne podarilo v masmédiách vkĺznuť zmienky o MK Ultra. Počas rozhovoru pre CNN s Larrym Kingom, ktorý sa vysielal 16. augusta 2001, Roseanne hovorí o traumatickom ovládaní mysle a MK ULTRA (dôležité časti sú uvedené hrubým písmom).

King: Dobre, niektorí vidia, že máte alebo ste mali, vážnu psychologickú poruchu.

ROSEANNE: Páči sa mi, ako stále pokračujete.

King: Ostatní ako psychologický výstrelok.…

ROSEANNE: Módny výstrelok?

King: Či už je to zámerne indukovaná, alebo prirodzene sa vyskytujúca porucha.

ROSEANNE: No, ja mám tohto zmršťovača hlavy a on hovorí, že je to zámerne vyvolané, pretože CIA ho začali vyvolávať potom, čo priviedli všetkých nacistov z Nemecka, aby riadili Americkú psychiatrickú asociáciu.

King: O čom to hovoríte?

ROSEANNE: Hovorím pravdu. Vymýšľať ľudí s viacerými osobnosťami a všeličo iné je to, čo robia, aby ovládali myseľ.

King: Takže vás zajali nacisti?

ROSEANNE: Vláda. Svojím spôsobom si myslím, že vláda mi vložila do hlavy nejaký čip, kde

King: Roseanne.

ROSEANNE: Viete, je sledovaná Barbarou Waltersovou a týmito ďalšími ženami. A berú všetky moje nápady a ja som, viete..

King: Áno, je Oprah jedným z ľudí, ktorí monitorujú?

ROSEANNE: Samozrejme.

King: Je určite v kontakte?

ROSEANNE: Určite. Myslím, že sedí s prstom na prepínači na čipe.

King: Dovoľte mi, aby som vám prečítal niečo, čo ste napísali v článku „Esquire“. A ja chcem…

ROSEANNE: Dobre.

King: … vašu reakciu. Toto píšete.

ROSEANNE: Áno.

King: V zápisníku o sebe uchovávate zápisníky o sebe?

ROSEANNE: Samozrejme, že áno, tisíce, tisíce.

King: Tisíce notebookov.

ROSEANNE: Áno.

King: No, tento hovorí: „Takže tento môj život, môj skutočný príbeh z e-Hollywoodu. Je to príbeh mnohonásobného, ​​mnohotvárneho dievčaťa, ženy, chlapca, básnika, tanečníka, komika, speváka, bojovníka za slobodu, bojovníka, nositeľa správ, účinkujúcej, matky, sexuálneho partnera, manželky, herca, producenta, priekopníka režiséra, autistického dieťaťa, prežil post traumatický stres, hraničný bipolárny stav, nadváha, viacnásobná porucha osobnosti, obsedantno-kompulzívna obeť psychiatrie, vsadzovanie falošných spomienok, kacírska čarodejnica, babizňa, vyber si. Existuje asi 300 diagnóz, ktoré dokazujú, že cvokári boli mojimi jedinými priateľmi. “

ROSEANNE: Je pravda, že cvokári boli moji najdrahší priatelia.

King: Nikdy sa nehneváš, keď povieš, že Boh mi spravil špinavú dohodu, keď to prevezme tvoja iná osobnosť?

ROSEANNE: Nie, pretože sa cítim ako Boh – úprimne cítim, že Boh ti dá viacnásobnú poruchu osobnosti, keď je v tvojom živote príliš veľa stresu, aby si to zvládol iným spôsobom. Myslím si, že je to darček pre deti.

King: Takže môže prevziať inú vec?

ROSEANNE: Áno.

King: Rieši to iná osoba?

ROSEANNE: Áno. Myslím, že vieš, ty nie si šialený. Je to miesto, kde sa nachádzate. Musíte sa mu teda prispôsobiť.

  • Zdroj: Prepisy CNN

V tomto rozhovore Roseanne tvrdila, že v detstve utrpela traumu, ktorá viedla k tomu, že mala viac osobností a bola manipulovaná psychiatrickými experimentmi pod vedením CIA (MK ULTRA). Roseanne tiež používa svoj blog na diskusiu o MK ULTRA v Hollywoode. V príspevku z roku 2009 dokonca uviedla, že Joe Jackson (otec Michaela Jacksona) bol agentom CIA MK ULTRA.

Joe Jackson je mk ultra agent: týranie jeho vlastných detí bolo použité na úžitok programov CIA, ktoré sledujú a študujú dopady týrania detí na mladých ľudí a ako je možné ich myseľ ovládať do takej miery a s takým týraním, že je možné ich prinútiť k rozvoju talentu. Ježiš povedal: „Pravda vás v ten deň zmätie“.
Joe Jackson je násilník a Catherine sa pozerala inam, zatiaľ čo on bil ich deti a psychicky týral Michaela. Držte ich ďalej od Michaelových detí. – Zdroj: Roseanne World

V nadväznosti na tragédiu v Newtowne zverejnila Roseanne článok napísaný jej priateľom Johnom Philipsom, ktorý sa hlboko venoval otázkam psychologickej vojny na americkej verejnosti, ovládaniu mysle, jej spojeniu s mocnými okultistami a organizáciami, ako sú Satanova cirkev a Setov chrám a význam masmédií na indoktrináciu más. Tu sú dôležité časti článku:

Psychologická vojna a tragédia v Newtown od Johna Phillipsa

„V roku 1980, keď Ronald Reagan uviedol, že éra chamtivosti je dobrá, napísal major Michael Aquino pod vedením Paula Valley, armádneho veliteľa 7. skupiny psychologických operácií v San Franciscu, dokument s názvom„ From PSYOP to Mind War: The Psychology of victory“. Michael Aquino navrhuje, že koncepty psychologických operácií (PSYOP) sú zastarané a že potrebujeme nový spôsob, ako vysvetliť, ako môže armáda na dosiahnutie svojich cieľov použiť psychologickú vojnu. Aquino uvádza:

“Začnime teda jednoduchou zmenou názvu.” Zbavíme sa seba-vedomého, takmer „rozpačitého“ konceptu „psychologických operácií“. Na jeho mieste vytvoríme Mind War. Tento výraz je krutý a vyvoláva strach, takže by mal byť: Je to pojem útoku a víťazstva – nie je jedným z racionalizácií a dohovárania a zmierenia. Nepriateľa to môže uraziť: to je celkom pravda, pokiaľ je ním porazený. Navrhuje sa definícia: Mind War je zámerné, agresívne presvedčenie všetkých účastníkov vojny, že túto vojnu vyhráme. “

V roku 1976, počas Kongresového výboru, ktorý sa zaoberal vyšetrovaním zneužívania vo vojenskej a spravodajskej komunite, verejnosť zistila, že projekt CIA, ktorý sa pôvodne volal Bluebird, sa snažil naučiť ako ovládať individuálne správanie, ako aj ovplyvňovať kultúru ako celok. Konečným cieľom tohto výskumu bolo vytvorenie kandidáta Mandžuska, ktorého správanie by bolo možné kontrolovať. Vedci zapojení do projektu pripustili, že svoje ciele dosiahli do polovice 50. rokov. Všetkým vládnym agentúram bolo nariadené zastaviť výskum osôb, ktoré sa niekedy stali nevedomými obeťami. Vo výskumnom programe došlo k porušeniu všetkých ustanovení týkajúcich sa ľudského výskumu stanovených v norimberských procesoch.

Riaditeľ CIA William Colby nariadil zničenie mnohých dokumentov súvisiacich s týmto výskumom a Cirkevný výbor, bohužiaľ, skutočne získal iba malý náhľad do programu, ktorý sa stal obeťou 1000 ľudí pod záštitou „vedeckého výskumu“. Dôležitejšie je, že cirkevný výbor zlyhal, pretože sa rozhodol nezverejniť verejnosti žiadne informácie týkajúce sa pokusu agentúr CIA ovplyvniť „americkú kultúru“. Na kontrolu verejného diskurzu CIA cítila, že je potrebné ovládať a manipulovať kultúru, aby mohli dosiahnuť svoje ciele.

Aj keď všetky agentúry zapojené do porušovania Norimberskej zmluvy povedali Kongresovému výboru, že všetky výskumy v tejto oblasti boli zastavené, existujú nezvratné dôkazy o tom, že program na kontrolu správania jednotlivcov aj kultúry ako celok pokračovali. Jadrom tohto výskumu je Diabol a kým sa my ako spoločnosť nerozhodneme chopiť komunikačnej sily od Diabla, budú tieto tragédie nielen pokračovať, ale aj sa zintenzívnia. Ako sa zmenilo individuálne správanie u zúfalých mladých dospelých? Pretože ich vzdelanie naučilo, že hromadné zabíjanie je v poriadku, je to ospravedlniteľné a je dobrou cestou z núdze. MindWar bola živá a zdravá, armáda dosahovala svoje ciele.

Keď sa hnutie „New Age“ dostalo do populárnej kultúry v Kalifornii na začiatku 60. rokov, Crowleyho prácu propagoval Anton LeVey, ktorý bol zakladateľom „Satanovej cirkvi“ v roku 1966. Michael Aquino, autor knihy MindWar, bol aktívnym členomom a učeníkom satanskej cirkvi a neskôr založil svoj vlastný kult s názvom „Chrám Seta“.

Je čas, aby sme podrobne preskúmali, ako vychovávame svoje deti, a úlohu, ktorú má pre ich vnímanie reality množstvo informácií, ktoré má naša mládež k dispozícii prostredníctvom korporátne riadených médií. Nemusíme sa príliš pozerať na americkú kultúru, aby sme si uvedomili, že naše deti boli okradnuté o detstvo pomocou mediálneho prístroja, ktorý trvá na tom, aby boli zisky pred deťmi. Aj keď kontrola počtu zbraní v našich uliciach môže mať minimálny dopad na bezpečnosť našich detí, kým nebudeme riešiť vplyv vojenského priemyselného komplexu na mysle a dušu našich detí, budeme žiť v krajine, ktorá uctieva manichejské obyvateľstvo. Diabol.

Mnohí veria, že odstránenie modlitby na našich štátnych školách viedlo k morálnej korupcii našej mládeže, bez toho, aby sa najskôr pýtali, ako sa divízia psychologického vojenstva americkej armády aktívne zapojila do propagácie satanovho uctievania medzi našimi mládežami? Zožnete to, čo ste zasiali, keď podmienite určitú podmnožinu detí, aby sa klaňali diablovi, trénujete ich vo videohrách, aby zabíjali bez výčitiek svedomia a potom ich omámite, pretože majú neobvyklé správanie, pripravíte pôdu pre Národnú tragédiu. “
– Roseanne World

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments