Prečo sa globalisti boja Trumpových vzťahov s lídrami BRICS

27/09/2022 | Zo sveta

Začína teraz dávať zmysel, prečo ľavica začala propagandistickú kampaň prostredníctvom naratívu o Rusku už v rokoch 2014-2015? Prečo všetko, čo sa im nepáči, označujú za “ruskú dezinformáciu”?

Hlboký štát vedel, že tento deň príde. Vedeli, že Putin vie o ich zlomyseľných aktivitách na Ukrajine. Rusko bolo svedkom toho, ako USA využili svoju moc na ovládnutie Ukrajiny prostredníctvom Farebnej revolúcie v roku 2014 a spôsobili masové nepokoje a občiansku vojnu, ktorá trvá dodnes. Hlboký štát vedel, že ak sa do úradu dostane outsider ako Trump, obvinenia z Ruska nakoniec vyjdú najavo a ich zločiny proti ľudskosti budú odhalené.

MSM začala pripravovať pôdu hneď, ako USA zriadili svoju zástupnú vládu na Ukrajine. Zrazu vždy, keď Američan zapol televíziu, počul len “Rusko, Rusko, Rusko”. Mali pocit, že to prišlo absolútne odnikiaľ.

MSM začala Američanom vymývať mozgy už roky vopred, aby sa pripravila na obvinenia zo strany Ruska, ktoré boli nevyhnutné. Takže keď konečne prišiel deň, keď sa Rusko chystalo zatlačiť, americká verejnosť neuverila ani jednému slovu, ktoré prišlo z Ruska.

Povedal by som, že ich propagandistická kampaň bola do značnej miery úspešná, keďže väčšina Američanov je v blaženej nevedomosti o všetkých tých pohyboch, ale ich plán nakoniec zlyhal. Pravda sa dostala von a pomaly a podprahovo sa vryla do mysle každého občana. “Tento proces sa nedá zastaviť”, ako by povedal Putin.

Prečo sa médiá snažili vytvárať väzby na Trumpa a Rusko? Nuž, mohlo to mať isté opodstatnenie, ale to bolo za predpokladu, že Putin je zlý človek. Ako teraz vidíme, nebol to Putin, kto vytváral zástupné krajiny na hraniciach Ameriky a vypúšťal do sveta biologické zbrane. Bola to “liberálno-globalistická” entita vo vláde USA, ktorá zneužívala svoju moc a páchala zločiny proti ľudskosti.

A keď sa teraz pozerám späť, zdá sa, že Trump má hviezdne vzťahy so všetkými lídrami krajín BRICS. Ktorí všetci teraz vystúpili na podporu Ruska a jeho obvinení ŠPECIFICKY proti americkej DNC/Liberálnoglobalistickej strane a ich biologickým nekalým praktikám na Ukrajine.

Pozrime sa na to.

Trump a Putin pri ikonickom odovzdávaní futbalovej lopty. Trump a Putin sa vždy správali priateľsky a srdečne, čo hlboký štát desí do smrti. A teraz vieme prečo. Nie je to preto, že Putin je postava podobná Hitlerovi, ktorý chce ovládnuť svet, ale preto, že Putin vie, kde sú pochované mŕtvoly.

Trump a Si v ikonickom Zakázanom meste, ku ktorému cudzinci nemajú prístup. Xi urobil výnimku pre Trumpa a Melaniu. Trump síce v médiách útočí na Čínu, ale so Siom sú veľmi priateľskí. Nezabúdajte, že aj iné krajiny majú infiltráciu Deep State. Kroky Číny nemusia nevyhnutne reprezentovať Sia, rovnako ako kroky USA na Ukrajine nereprezentujú Trumpa.

Trump a Bin Salmán, saudskoarabská koruna a ikonický tanec s mečmi, vyhradený len po “vojenských víťazstvách”. Trump má s Bin Salmánom hviezdny vzťah a úplne obrátili vzťahy USA so Saudskou Arábiou. Samozrejme, po tom, ako boli popravení skorumpovaní princovia za vlastizradu a obchodovanie s ľuďmi. (Áno, som si vedomý, že Saudi ešte nie sú súčasťou BRICS, ale Saudi pomáhajú Rusku v jeho vojne na Ukrajine a rokujú o tom, aby sa čo najskôr stali členmi BRICS).

Trump a brazílsky prezident Bolsanoro, ktorý je neuveriteľne červenofialový, antiglobalistický a má rád Trumpa. Svetových lídrov, ktorí by takto vítali Bidena, len tak neuvidíte. To je skutočné šťastie.

Trump a indický premiér Modi. S ktorým má Trump tiež fenomenálny vzťah. Veľa vrúcnych objatí a skutočnej diplomacie medzi nimi. Ich priateľstvo je dobre zdokumentované a široko obdivované. Videli ste niekedy niekoho takto objať Bidena alebo Obamu?

Myslíme si, že je to náhoda, že Trump je kamarát s lídrami BRICS a že ním jednoznačne opovrhujú lídri Deep State NATO? Myslíme si, že je náhoda, že všetci svetoví lídri, s ktorými má Trump dobré vzťahy, len tak mimochodom priamo obviňujú posledných 3 prezidentov DNC zo zločinov proti ľudskosti?

Dôvodom, prečo ľavica a médiá začali svoju protitrumpovskú a protiruskú kampaň pred všetkými tými rokmi, je, že vedeli, že tento deň príde, a ich jedinou šancou, ako ho zastaviť, bolo zabrániť verejnosti, aby ho videla.

Ich úsilie je márne. Zúčtovanie prichádza a absolútne nič ho nemôže zastaviť. A hrdinovia nie sú tí, ktorých by ste očakávali.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
User
User
1 year ago

1. Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart, její nohy jako tlapy medvěda a její tlama jako tlama lví. A drak jí dal svou sílu i trůn i velikou moc…
Zjevení Janovo 13, 2

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem❤️

jirik
jirik
1 year ago

Možná už jste zaznamenali, že došlo k “záhadnému” poškození plynovodu Nord Stream 1 i Nord Stream 2. Nord Stream 1 byl dokonce poškozen na 2 místech zároveň. Pravděpodobnost sabotáže je tedy tak obrovská, že i ideologicky silně zpracovaní Němci už to jako sabotáž vyšetřují.
https://bornova.pub/2022/vyhlasilo-usa-valku-eu/

diskuze je tam také velmi zajímavá…..

Ptaah
Ptaah
1 year ago

V tom zakazanom meste som bol aj ja. Takze az take zakazane asi nie je. 🙂

jirik
jirik
1 year ago

Helena Heclová – Archa Noemova… náš domov budoucnosti…
24.9.2022 cca 2 hodiny 24 minut
https://www.youtube.com/watch?v=fsPkUjxBZyQ