Prečo médiá práve teraz tak intenzívne propagujú hmyz v potravinách?

27/02/2023 | Zdravie, Zo sveta

Pretože hmyz je konečnou zbraňou mimozemských entít na otrávenie ľudí.
Čo je najdôležitejšie v agende cudzích entít je udržať nás v kolektívnom sne, a im sa to darí tým, že nás chronicky ochorievajú. Výsledkom je, že sa nevieme správne vyvíjať, nemôžeme používať informácie napísané v našej DNA a nemôžeme používať našu epifýzu. Mimozemské subjekty nás ničia pomocou PARAZITOV. Parazity sú ich hlavnou zbraňou, používajú ich na znižovanie vibrácií a otrávenie nášho tela, čím kontrolujú celú civilizáciu. Parazity sú všade, aj tam, kde ich najmenej čakáme. Zahraničné subjekty ich zámerne zavádzajú do mäsa a spracovania mäsa, no nachádzajú sa aj v cukrárskych výrobkoch (prevažne v čokoládách ako Ferrero Rocher, Bounty, Bacci, Kin ) alebo v rôznych doplnkoch konzumovaných športovcami, ako aj v múke, rybách, mrazených výrobkoch, mlieku a mliečnych výrobkoch. Parazity sú extrémne malé, voľným okom neviditeľné a veľmi škodlivé, pretože pri vstupe sa sami rozvíjajú v našom tele a tým nás pomaly a neustále ničia. Dôvodom, prečo je hmyz dôležitou zbraňou a zaraďujú ho do potravinového reťazca človeka je, že parazity sa už v hmyze nachádzajú automaticky a nemusia sa špeciálne pestovať a pridávať do produktov. Pred rokmi bol urobený prieskum a dospel k zaujímavému záveru: “Parazity boli objavené v 244 (81,33%) z 300 (100%) hmyzích fariem. V 206 (68,67%) prípadoch sa zistili parazity, ktoré boli patogénne len pre hmyz. V 106 (35,33%) prípadoch boli parazity potenciálne patogénne pre zvieratá. V 91 (30,33%) prípadoch boli parazity potenciálne patogénne pre ľudí.

Zdroj


Použitie OXIDU GRAFÉNU v prípravku a potrave pre dvojkrídly hmyz!

Čím sa kŕmia cvrčky?
Grafénom ??!!

Vynález opisuje spôsob použitia oxidu grafénového pri príprave potravy pre Lepidoptera a dvojkrídly hmyz. Pri ktorom je pomer kvality krmiva pre lepidopteru a dvojkrídly hmyz (μg/ml) 500:1 – 2 000:1. takto: príprava roztoku oxidu grafénu, príprava kultivačného média, rozpustenie kultivačného média v roztoku oxidu grafénu, príprava krmiva na báze oxidu grafénu pre dvojkrídly hmyz. Vynález Lepidoptera a krmivo pre dvojkrídly hmyz na báze oxidu grafénu môže skrátiť vývoj hmyzu s potravou, zlepšiť mieru prežitia lariev, zvýšiť hmotnosť lariev a kukiel a výrazne skrátiť čas a výrobné náklady pri skutočnom použití. odkaz

Zdroj


Od nového roku 2023 EÚ povolila pridávanie hmyzu (domáce cvrčky) do pečiva, cestovín a iných polotovarov „pre širokú verejnosť“.
Hoci je o alergiách a možných anafylaktických reakciách publikovaných príliš málo poznatkov,
Európska komisia zastáva názor, že na označovanie možných alergických reakcií by nemali existovať žiadne špeciálne požiadavky.
Avšak alergici na kôrovce, mäkkýše a roztoče domáceho prachu budú pravdepodobne trpieť aj alergickými reakciami
pri konzumácii produktov
s pridanými domácimi cvrčkami.
Môže tiež viesť k novým alergickým reakciám na substrát, ktorým sa hmyz živí.
Preto existuje požiadavka na označovanie len vtedy,
ak výrobok obsahuje prášok “Acheta domesticus”.
To znamená, že ľudia sa musia
na vlastné oči presvedčiť,
že “Acheta domesticus” sa melie na prášok a pridáva sa
k domácim cvrčkom a
sami sa musia presvedčiť,
či naň nemôžu byť alergickí.
.
kolaudácia začína 24. januára 2023.
.
‼️Za schválenie zodpovedá:
Ursula VON DER LEYENOVÁ ‼️

Nasledujúce produkty
“pre širokú verejnosť“
budú čoskoro dostupné s pridanými cvrčkami
(Acheta domesticus):

 • Viaczrnný chlieb
 • Viaczrnné rožky
 • Sušienky a tyčinky
 • Obilné dlaždice
 • Suché premixy pre pekárenské výrobky
 • Cookies
 • suché plnené a neplnené cestoviny
 • omáčky
 • výrobky zo zemiakov
 • Jedlá na báze strukovín a zeleniny
 • Pizza
 • Bežné cestoviny a výrobky zo srvátkového prášku
 • Mäsové analógy (vegetariánske alternatívy mäsa)
 • Polievky a polievkové koncentráty, polievkový prášok
 • Pochutiny na báze kukuričnej múky
 • Nápoje podobné pivu
 • Čokoládové výrobky, orechy a olejnaté semená
 • Občerstvenie (okrem čipsov) a mäsové výrobky

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Israismael
Israismael
1 year ago

Takže ľudstvo by sa malo totálne vzburit, a ak to naozaj budú schvaľovať vlady v štátoch, krajinách napr u nás na Slovensku, tak ako prvých pokusných konzumentov by sme mali posadit za taký
cvrčkovy stôl elitu od Hegera po Caputovu, Kollara a vo svete napr Van Leynovu, Schwaba, a napríklad aj takého Bidena, ci Gatesa..
Nabrať im za plný veľký tanier cvrckov húsenic, chrobákov a nech si pochutnaju za asistencie pozerajúcich sa ľudí…
Možno po takom obede ich prejde ponúkať to ľuďom….. zvlášť keď si po tom proteinovom obedíku predstavia tých pozerajúcich sa ľudí, ktorí ich povzbudzovali k tomu, aby to,, pekne spapkali”az do dna taniera 🙂

vladimír
vladimír
Reply to  Israismael
1 year ago

Portugalsko

Mária
Mária
Reply to  Israismael
1 year ago

Ale veď v článku sa jasne píše, že to chystajú NÁM, nie?

Tak akéže plné taniere…


Inak sa mi javí, že to už nejakú dobu celé naplno beží, a teraz aj oficiálne..
Takže … C0VID v2.0 (čítaj: fáza dva)

Israismael
Israismael
Reply to  Mária
1 year ago

Však chystajú nám , áno ….ste nepochopila trošku ironie .. budú to vnucovať len nám ako podradnym podľa nich ….ja som pisal len to,,že nech si najskôr oni vyskúšajú ako prvý ,čo nám chcú servírovať ..Že im globalistom treba nabrať plný tanier aby sa pozvracali .a potom nech povedia či im to chutilo,aby vedeli čo nám to vnucujú …A že nech sú prví z ľudí ako ochutnávači,keď nás chcú kŕmiť hmyzom namiesto mása

tauri
tauri
Reply to  Israismael
1 year ago

Když se většina lidstva nechá naočkovat, tak nějakej ten červ jim vadit rozhodně nebude. Vše je o tom, jak chci vnímat život. Bokud věřím, že život je jen boj a hnůj, tak takový budu dále spoluvytvářet. Očkované nenapadne, že je něco hezčího, co jde až za hranice chápání. Já už takový lidi vyřadil ze svý mysli a je potřeba soustředit se na sobě rovné. Už není čas probouzet ovce, které nás ženou všechny do záhuby.
Prostě musíme všichni příjmout fakt, že ne každý chce cestu, jakou máme my, tak už se neohlížejme dozadu za nimi, ale jděme v před. Jinak zkameníme u ovcí a nikam se už nepohnem.

Israismael
Israismael
Reply to  tauri
1 year ago

Áno presne tak..absolútne súhlasim..
A dnes už naprosto všade vidieť kto je prebudený a kto ešte hlboko spí .
Veľké nebezpečie tkvie pre človeka ,ak jeho duch spi úplne že smrteľne ..že už nebude možné oživiť ducha žiadnym spôsobom ..prvá smrť je s telom pozemskym ,co značí že duch prejde na druhú stranu po smrti v inom tele(astralnom) a celkom vedomý a živý ..ale druhá smrť je to najhoršie čo sa môže ako človeku stat, lebo sa jedna o ducha v zániku nech bude v akomkoľvek tele z hmoty(pozemskom alebo v astralnom na druhom brehu) a tým pádom ide o neexistenciu človeka ako bytosti naveky ..Takto dopadnú temni a temnu slúžiaci ľudia ..milióny a milióny ľudí ,ktorí nespoznali alebo nechceli spoznať Svetlo a podcenili život a neverili že jeden deň príde posledný súd pre cloveka ..
Ten deň konečného zúčtovania sa blíži ..my ako ľudia sme v sude už dlhšie ale to odpočítavanie , the final condtdown je za rohom ..

tauri
tauri
Reply to  Israismael
1 year ago

No jsem zvědav, jak bude probíhat soud, protože ovce se stále smějou a my to odnášíme..Pak si z vesela umřou a mají vysmáto. My tu bojujeme o svobodnou vůli a oni prostě vše přijímají..tohle není vůbec spravedlivý soud. Živý budou závidět mrtvým je dnešní doba.

Israismael
Israismael
Reply to  tauri
1 year ago

Neboj sa ..všetko bude nakoniec dobre ..Dnes je preto taká bláznivá doba ,lebo všetko musí vyjsť na povrch u každého človeka či je to dobré alebo zle ..Bez tejto doby by sa to zlo skrývalo ale takto sa samé prejaví v udalostiach ktoré prebiehajú vo svete ( prejavia sa všetky vlastnosti a aj stara karma )
Toto je pozemska očista Zeme aj človeka ,pred záverečným súdom, aby každý dostal to čo mu patrí ..Zlo dostane ranu a dobro bude posilnené ..zlo pôjde po súde dole do nízkych hnusnych planet a ,dobro vystúpi do svetlých svetov,pre radostný život ..

tauri
tauri
Reply to  Israismael
1 year ago

No ještě to bude trvat..ještě nás čeká nejspíš kataklizma, jen jde o to, jak velký. Skončí jedno, člověk si myslí, že je konečně dobře a bum, nějaká tsunami, nebo zemětřeesní a budeme zase tam, kde předtim. Člověk bude pořád přemýšlet, jak přežit a nebude myslet na nic moc jiného. To zatím není dobrá budoucnost. Zatím možná konečný rok prok lepší zítřky může být až rok 2027.

Iva
Iva
Reply to  tauri
1 year ago

A to je moc, moc špatné. Neprobuzené ovce jsou spokojené a podporují Systém, zatímco lidé, kteří vidí, oč jde, jsou na tom hůř a hůř, když vidí to zlo a špínu kolem sebe. Boj o přežití není nic, co by jakkoliv komukoliv zvedalo vibrace …a přeci se tvrdí, že je máme držet a zvyšovat! Tak jak asi? Rok 27 je katastrofa, to už by lidé fakt nedali, říkalo se 21, pak 22, teď 23 … 24 … takto to lze posouvat donekonečna a uspávat prouzené falešnou nadějí … mívám pocit, že celé je to jen akce na zblbnutí těch, co mají potenciál něco změnit, aby věřili a čekali a nic nepodnikali, protože člověk přeci nemůže DS porazit a musí čekat na rytíře ve zlaté zbroji z Aliance země či galaxie či kdovíodkud … o ty probuzené se hraje, protože ovcím není potřeba nic slibovat ani je oblbovat sliby, ty spinkají a radují se sami o sobě.

tauri
tauri
Reply to  Iva
1 year ago

Ano, asi jsme v tom sami. Většina Q dropů jsou výmysly na utišení alternativy, aby se z toho buď psychicky nezcvokli, nebo aby další typ ovcí byl v klidu. Prostě zatím se mi jeví, nevěřit už ničemu, krom sebe samých. Jít si svoji cestou a přestat brát ohledy na slabší jedince, kteří prostě chtějí být slabší. Zatím mi to příjde jako nejlepší, i když drsný krok. A namísto toho, aby se lidé probudili, tímto krokem vlastně lidé snižují vibrace a planeta bude mít ještě více důvodů, proč se naštvat a udělat zle. Možná to může být plán celé aliance, že se to musí stát a musí zařvat hodně lidí, aby se lidé změnili. Ale proč to mají odnést i duchovně založení lidé je mi stále záhadou. Podle mě by měli mít nějakou větší ochranu..ale vnímám to tak, jakoby se tato ochrana vytratila a jsme v tom všichni společně. Jako by nás někdo hodil do hnoje a neměl žádnou výhodu v tom, jaký byl a je a jaké má zásluhy.

Martin
Martin
1 year ago

Ursule to napchat do huby

Iva
Iva
Reply to  Martin
1 year ago

Ano, a nejenom jí. Jedou v tom všichni.
Z celého srdce jim všem přeji 10x to všechno, co oni přejí nám (ať je to cokoliv … volba jejich osudu je na nich).