Podvádzajú vás falošní Q – anoni?

07/12/2022 | Q/Trump/Aliancia

Mojou úlohou je informovať vás o hrozbe pre ľudstvo, pretože celosvetová organizovaná zločinecká operácia sa pokúša ukradnúť všetky naše práva, slobody a majetok pod zámienkou “musíme vás chrániť”. Nebezpečenstvo, pred ktorým nás musia “chrániť”, sú krízy, ktoré sami organizujú, aby mali zámienku na nastolenie celosvetovej diktatúry.

Okrem toho, že upozorňujem ľudstvo na tento ohavný plán, mojím poslaním je tiež poskytnúť vám nádej a povzbudenie, aby ste mali silu postaviť sa a vzdorovať týmto zločinom proti ľudskosti.

Preto sa budem vždy deliť o pravdivé informácie, ktoré odhaľujú, ako na celom svete prebieha bezprecedentné hnutie, ktoré zmení tvár Zeme k lepšiemu.

Mojou výzvou v tejto misii je masívna dezinformačná kampaň, ktorá sa spustila nielen na nemysliace masy, ale aj na ľudí, ktorí sa prebudili. Denne sa stretávam s tým, že mi ľudia odpovedajú so zjavným prejavom toho, že im zločinecké elity úspešne vymyli mozog.

Preto musím trochu viac vysvetliť vojenskú spravodajskú operáciu s názvom Q, ktorá bojuje za ľudstvo. Dúfam, že ste ochotní prečítať si toto doplňujúce vysvetlenie, pretože objasňuje mnohé rozšírené mylné predstavy.

Nemyslite si, že sa to týka len USA, pretože vojenská operácia je celosvetová, na oslobodenie celého sveta.

ARMÁDA JE ROZDELENÁ

Niektorí ľudia ťažko prijímajú, že existuje vojenská operácia s bielymi klobúkmi (= dobrí chlapci), pretože vidia, ako je armáda nútená nechať si pichať toxické kovidové vakcíny. Ich záver je preto takýto:

“Americká armáda je jednoznačne zlá!”
Musíme však pochopiť, že armáda nie je súdržný celok. V jednej časti armády môžete mať zvrhlých zradcov, v inej bezradných dôstojníkov a v ešte inej prebudených vlastencov. Armáda USA je mimoriadne rozdelená.

Temné sily sa ju snažia plne ovládnuť, zatiaľ čo dobré sily usilovne pracujú na očistení armády od všetkej tejto infiltrácie zla.

Väčšina americkej armády, ako aj všetky trojpísmenkové oddelenia, boli kompromitované. CIA, ministerstvo spravodlivosti, ministerstvo vnútra, FBI atď. sú pod kontrolou sprisahancov. Existuje však niekoľko oddelení, ktorým sa podarilo korupciu vykoreniť, a tie vedú osamelú a veľmi ťažkú vojnu proti tejto rakovine inštitucionalizovanej korupcie.

Dobrou správou je, že nie všetci na vyšších úrovniach politiky a armády boli skompromitovaní a počet prebudených bojovníkov každým dňom rastie, zatiaľ čo zovretie skorumpovaných síl slabne.

EXISTUJE NA TOMTO SVETE DOBRO?

Pre niektorých z nás to môže byť ťažké uveriť. Videli sme na tomto svete toľko zla, že zabúdame, že existuje aj dobro. Niektorí z nás boli tak silno otrávení neustálym prílivom informácií o korupcii na všetkých úrovniach, že už ani nie sme schopní uveriť, že v našom svete skutočne pôsobí sila pravdy a dobra.

Musíme si dávať pozor, aby naše srdcia neboli tak opojené neustálym prúdom odhaľovania zla, že všetko, čo vidíme, myslíme a cítime, je zlo.

Ak sa to stane, porazili nás práve tie sily, ktoré sa snažíme vyhnať. Naše srdcia musia byť zamerané na to, čo je dobré, aby sme zvíťazili nad zlom.

Nikdy nedovoľte, aby sa voda oceánu dostala do vašej lode, inak sa potopíte a utopíte.

VÄČŠINA “Q” NIE JE Q

Mnohí ľudia už nie sú schopní uveriť, že môže existovať skutočná vojenská operácia na záchranu sveta, a to kvôli rôznorodým zvrátenostiam operácie Q.

Musíme pochopiť, že väčšina takzvaných “Q” subjektov na internete a sociálnych sieťach nemá nič spoločného so skutočným Q.

Q zverejňuje výlučne príspevky na potvrdených fórach, ako sú 8chan a 4chan. Príspevky sú potom opätovne zverejňované na platforme s názvom Qalerts.app, ktorá je mojou preferovanou stránkou, na ktorej skúmam kvapky Q.

Q sa vyjadril úplne jasne, že nekomunikuje prostredníctvom žiadneho iného kanála. Každý, kto tvrdí opak, je podvodník.

Q nikdy neodhalil svoju identitu zo zrejmých bezpečnostných dôvodov. Zostal v anonymite, aby si zachovali čistotu. Neexistuje žiadne členstvo ani špeciálny prístup k informáciám “vyššej úrovne”. Všetky informácie poskytoval bezplatne, aby ich mohol vidieť celý svet. Ako povedal Q v nasledujúcom príspevku:

Máme tvár?
Máme meno?
Používame platformy, prostredníctvom ktorých zbierame nasledovníkov?
Nezištne.
Nulová márnivosť.
Prečo sme tu?
Prečo kladieme otázky?
Voľba bola vždy na vás.
Používajte logiku.
Bezplatné informácie.
Čo sem ľudí priťahuje?
Rozširovanie exponenciálne?
Všetci tvrdia, že sú zasvätení.
Všetci tvrdia, že majú zasvätené kontakty.
Nemajú.
Patrioti NEZVEREJŇUJÚ utajované informácie.

DÁVAJTE SI POZOR, KOHO SLEDUJETE.
Definujte pojem “vlastenec”.
Chcú, aby ste boli ROZDELENÍ.
Útoky sa budú len zhoršovať.
Q | 1339 – Úplný výpadok informácií
Ich úlohou bolo prebudiť a aktivovať ľudstvo. Nie budovať si meno a profitovať z toho.

Mnohí ľudia na Telegrame tvrdia, že sú spojení s armádou a Q, robia najrôznejšie vyhlásenia a správajú sa, akoby pôsobili v mene Q. Oni sú hlavným dôvodom, prečo mnohí vlastenci stratili vieru v skutočný Q, pretože nedokázali rozoznať skutočnú dohodu od podvrhu.

Podvodníkov možno rozdeliť do troch skupín.

1) Nezrelí ľudia, ktorí majú narušenú identitu a ktorí preberajú identitu Q, aby pritiahli dav, získali osobnú pozornosť a cítili sa dôležití.

2) Tí, ktorí sú v tom kvôli peniazom. Napodobňujú Q, aby získali nasledovníkov, a potom na tom zarábajú. Mohol by som tu vymenovať niekoľko najväčších Telegramových kanálov, ktoré zarábajú milióny a tvrdia, že sú napojené na Q a armádu bielych klobúkov.

3) Vysoko vyškolená kontrolovaná opozícia, naprogramovaná tak, aby infiltrovala hnutie a zdiskreditovala skutočného Q.
Väčšina ľudí, ktorí odmietajú legitimitu Q, zakladá svoj úsudok na týchto falošných predstaviteľoch, ktorí nemajú s Q vôbec nič spoločné. Moje posolstvo preto znie:

Prestaňte sledovať ľudí, ktorí tvrdia, že sú napojení na armádu, a ktorí vynášajú údajne vysokopostavené vojenské tajomstvá. Skutočný vojak to NIKDY neurobí, pokiaľ nie je zradca.

Predstava, že by armáda v bielych klobúkoch vyhadzovala svoje najtajnejšie plány na ulicu, aby ich videli všetci jej nepriatelia, je absurdná, pretože by to ohrozilo jej operácie. A predsa presne toto podvodníci Q neustále robia: tvrdia, že nejaký nezverejnený vojenský zdroj na nich vysypal informácie o ich ďalších krokoch, ktoré majú zlikvidovať kabalu.

V skutočnosti sú skutočné operácie armády bielych klobúkov z úplne iného súdka, než si väčšina z nás dokáže vôbec predstaviť. Zničenie kabaly plánujú už desaťročia a ich stratégie presahujú naše chápanie.

Napríklad ukradnuté voľby boli súčasťou ich plánu, no nikto to neočakával. Kvôli Bidenovmu šialenstvu sa Amerika a svet prebúdzajú viac ako kedykoľvek predtým. Kľúčový výsledok geniálnej stratégie: umožniť deep state, aby sa im darilo, aby ich zločiny mohol pozorovať celý svet, čo povedie k ich pádu.

Q SĽUBY, KTORÉ SA EŠTE NESTALI

Q urobil niekoľko oznámení o zatýkaní, ku ktorému dôjde. Urobil to s cieľom vyvolať v tábore sprisahancov paniku, aby urobili kritické chyby. Pretože deep state, samozrejme, sledoval Q ešte pozornejšie ako aj ten najmotivovanejší vlastenec.

Opäť základná a účinná vojenská stratégia: viesť vojnu prostredníctvom klamstva.

Q sa otázkou oneskoreného zatýkania zaoberal v nasledujúcom príspevku:

Prečo nedošlo k žiadnemu zatknutiu?
Prečo sa spomínajú “konkrétne” dátumy, len aby sa nič neudialo?
Definujte pojem “teória hier”.
Prečo sa musia poskytovať dezinformácie?
Definujte pojem “otvorený zdroj”.
Definujte pojem “verejný dohľad”.
Necháme našich nepriateľov prejsť cez vchodové dvere?
Definujte pojem “hodnoverné popretie”.
Prečo bolo dôležité najskôr vyčistiť dom v rámci FBI a ministerstva spravodlivosti (verejné informácie)?
Prečo bolo dôležité najprv vyčistiť dom v iných agentúrach ABC (neverejné informácie)?
Aké sú povinnosti FBI?
Aké sú povinnosti ministerstva spravodlivosti?
Kedy má právomoc MIL INTEL?

Q | 2937 – Úplný výpadok informácií
Ako odpoveď na otázku, prečo ešte nedošlo k žiadnemu zatknutiu, Q uvádza: “V súčasnosti je v platnosti zákon o vyšetrovaní trestných činov: Definujte pojem “teória hier”. Čo je to teória hier?

TEÓRIA HRY

“Odvetvie matematiky zaoberajúce sa analýzou stratégií riešenia konkurenčných situácií, v ktorých výsledok voľby konania účastníka závisí v rozhodujúcej miere od konania ostatných účastníkov. Teória hier sa uplatňuje v kontextoch vojny, obchodu a biológie. Zjednodušene povedané: Teória hier je štúdium toho, ako a prečo sa ľudia rozhodujú.

Q aplikoval teóriu hier na ovplyvňovanie rozhodnutí hlbokého štátu, a to prostredníctvom výhražných oznámení.

Q povedal: ,,Ak by sme sa chceli vyhnúť hrozbám, ktoré sa vyskytnú v budúcnosti, mali by sme sa rozhodnúť, či sa budeme snažiť, aby sme sa vyhli hrozbám: “Prečo sa musia poskytovať dezinformácie?” Ich metóda školenia ľudí spočíva v kladení otázok, aby sme získali autentické porozumenie. Dezinformácie bolo potrebné poskytovať, a to na účely oklamania nepriateľov. Niektorí ľudia to nepochopili a mysleli si, že Q je nespoľahlivý. Musíme sa však pozrieť na celkové posolstvo Q, ktoré je krištáľovo jasné:

Vidieť korupciu, skúmať ju a odhaliť ju pred svetom.

POSAĎTE SA A POZRITE SI FILM

Aby ľudí povzbudil, že vlastenci v armáde pracujú na záchrannom pláne už desaťročia, Q niekedy vysvetľoval, že určité verejné udalosti sú vopred naplánované a pozorovanie týchto udalostí môže byť ako vychutnávanie si dobrého filmu.

Nezrelí nasledovníci Q a zločineckí podvodníci Q to zneužívali na to, aby ľuďom povedali, že nemusia nič robiť, pretože “všetko je pod kontrolou” dobrých ľudí. Všetci sa môžeme len pohodlne usadiť, jesť popcorn a užívať si predstavenie.

To je presný opak všetkého, čo Q povedal. Ich posolstvo vždy bolo: povstaňte a bojujte.

VIAC INFORMÁCIÍ O Q

Dá sa toho povedať ešte oveľa viac, ale dúfam, že toto už trochu objasnilo situáciu tým, ktorí boli stále zmätení. Existujú dve skutočne užitočné knihy, ktoré veľmi jasne vysvetľujú, kto je Q a aký je účel a účinok tejto historickej vojenskej operácie: Ticho pred búrkou a Veľké prebudenie.

Tieto knihy vám dodajú toľko potrebnú istotu, že pre ľudstvo skutočne existuje nádej, pretože náš úžasný Stvoriteľ pracuje v srdciach svojich skutočných detí, aj v armáde, aby zachránil ľudstvo pred týmto hrozným zlom. Zostaňme jednotní, pretože jedným z hlavných cieľov infiltrácie nášho hnutia je rozdelenie. Sprisahanci nás potrebujú rozdeliť, aby sme namiesto nich bojovali medzi sebou. Zostaňte jednotní a vedzte, že chápanie každého z nás je obmedzené, ale bojujeme za rovnaký cieľ: lepší svet pre ľudstvo a naše deti.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
14 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír
1 year ago

Jsou věrohodné informace od Benjamina Fulforda?

Daniel
Admin
Reply to  Vladimír
1 year ago

Pár článkov, ktoré sa nám zdali zaujímavé, sme tu mali na stránke, ale celkovo nemám z neho pocit, že by bol 100% vierohodný, je na ňom niečo zvláštne..

lea450
lea450
Reply to  Daniel
1 year ago

Už pár krát sa nám Benjamin zmýlil. Predovšetkým hodnotenie Európy mu nevychádza. Určite má zdroj informácii, ale raz povie, že ten X bol otráveny gejšou, 2 x že bol otrávený niekým iným. Asi má aj on nejakú úlohu a má informácie, ktoré má možnosť a možno aj povinnosť zverejniť ..
Keď som bola raz na p.Chvátala – ukazoval nám dosť presvedčivo štruktúru vesmíru – najvyššia hierarchia sú vo vesmíre podľa neho sú draci, úplne na vrchole biely draci.
O stvoriteľovi nepovedal ani slovo. A to mi bolo divné, hovoril ako dostáva rôzne informácie, povedia mu kde má prísť a dostane informácie a potom robí semináre.
Informácie treba brať s rezervou a to všetky. Myslím si, že drvivá väčšina ľudí je prebudená, len národy nemajú nikoho kto by ich zorganizoval do nejakého zmysluplného jednania.

Stáť v uliciach, štrajkovať – no dobre (v zime asi problém). Ale nebolo by lepšie konať, povaliť vlády v krajinách – zorganizovať druhú obranu “ľudskosti a svetla” – mužov, požiadať o radu, vybavenie a výcvik napríklad Rusko.
Pjakin jasne vysvetľuje stratégiu, Putin vyzýva národy, aby jednali podľa charty OSN, a žiadali naspať svoju suverenitu. Dal národom jasný návod, ale nie je tu kto by to začal vyjednávať. Stačí prvý jeden človek v každom národe (prípadne traja) – osloviť Putina a radiť sa ako to urobiť, ale nie sú tu zatiaľ takéto aktivity viditeľné. Možno sú v utajení…
Čo tak zorganizovať tieňové vlády svetla v každom národe, aj nové zdravotníctvo svetla, nových právnikov svetla, nových učiteľov pre vzdelávanie všetkých cesty svetla, harmónie a spájať tak štruktúry v národoch.
Nikto sa nechce s nikým spájať, ale bez spolupráce aj odpustenia to nepôjde.
V SR nechcú niektorí napr. Mečiara – má veľké znalosti a skúsenosti, pre jeho minulosť ho nechcú, ale zabudli sme, že každá ľudská bytosť sa môže zmeniť, poučiť zo svojich rozhodnutí a stať sa lepšou, zrelejšou a múdrejšou.

Harabin zostáva tiež sám, ale tade cesta asi nevedie, zohnať si dobrého vyjednávateľa a spájať sa a urobiť plán, bez jednania s Ruskom, Maďarskom, Srbskom, to nepôjde. Spájať sa nie rozdeľovať.

Sústrediť sa na svetlo a nádej v našich životoch.
Rusko jediné viditeľne obetuje svojich ľudí za svetlo. Predstavte si bolesť tých rodičov všetkých na celom svete, ktorí prišli o deti.
Preto nesúhlasím, že bolo dobré nechať ľudí očkovať aj keď to neviem zmeniť, môžem len vidieť za tým učenie pre ľudí a ľudstvo, čo tu tvorili celé veky.
To sa nám deje. Matrice minulosti musíme zmeniť…
Každý nech začne od seba.

jirik
jirik
Reply to  Vladimír
1 year ago

sám fulford opakovaně zmiňoval v reportech, že zdroje, které mu dodávají informace, mu dodávají informace i nepravdivé, ale on nemá šanci poznat, co je a co není pravdivé, je pouze “tiskový mluvčí”.

mysak
mysak
1 year ago

Dobry den, prosim vas kde zozeniem tie knihy? Dakujem

Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Americká armáda zemře celá do 5 let po očkování, to už prohlásila v jednom dokumentu vysoce postavená armádní důstojnice.
Pokud do té doby nepřijde zázrak od Boha, Ježíše Krista…
Amen🙏

lea450
lea450
1 year ago

Přestože je uvedený citát vytržený z kontextu, který pojednával o založení rodiny, je rodinný život pouze jednou z mnoha hran Života, kde se Láska může, ale také nemusí projevit. No a nezávisle na tom, v jaké oblasti Života se Láska projevuje, má v každé z nich určité – jedny a ty samé – vlastnosti a v žádné z nich naopak nevykazuje takové, které jí vlastní nejsou. Jestliže se ale zaposloucháte do hlasu svého svědomí a pozorně zadíváte na Život, bude závěr jednoduchý: Lidé milí! To, o čem mluví uvedený citát, není Láska. Láska nikoho k nikomu ani k ničemu nepoutá, ona naopak osvobozuje z nesvobody pout každého, kdo ji v sobě nalezne. A těm vztahům, které předtím stačily být navázány na základě nějakých příchylností, Láska, když přijde a převezme svá práva, přidá novou kvalitu, neboť přemění jejich vnitřní podstatu a celý systém vzájemných vztahů s vnějším světem. A ta svoboda vůle1 , kterou člověku přináší nalezená schopnost Milovat, nikdy nepřijme absolutní svévoli, i když je to právě tato absolutní svévole (bezohledné a neodpovědné jednání), kterou si mnozí se skutečnou svobodou ztotožňují; a dělají to navzdory tomu, že svoboda, to je С-овестью ВО-дительство БО-гом ДA-нное / S-vědomím VO-vedení BO-hem DA-né – jehož může být dosaženo pouze v Lásce. A v «Posledním Zákoně je mnoho druhů „lásky“ a mezi nimi – je pouze jedna z mnohých – „duchovní“, která je „prvotní, neboť vás neváže k nějakému objektu, jednoduše se projevuje, a rozprostírá nekonečným blaženstvím do prostoru“» (Poslední zákon, Vadimův výklad, část 6, 23:15). Ale pouze tato „duchovní láska“ (v termínech Posledního zákona) je skutečnou Láskou: všechno ostatní jsou 1 Svoboda vůle se vně Lásky nevyskytuje; vně Lásky existuje svoboda volby a příležitost pro uplatnění síly vůle v boji s diktátem instinktů a vášní, jež vznikají pod vlivem různorodých příchylností, diktátu „silných tohoto světa“, a pod tlakem kulturních norem (které nejsou ve všem a ne vždy pravověrné), okolností apod. Hlava 12. O Lásce… 33 příchylnosti různého charakteru neoprávněně ztotožňované s Láskou, pozvedávané na úroveň Lásky a nazývané jejím jménem. Ještě jedním příkladem takového druhu neoprávněného ztotožňování příchylností s Láskou jsou vzájemné vztahy mezi mužem a ženou mají-li nelidské typy struktury psychiky: «52. „Co si počít v případě neopětované lásky? Můžeme se celý život mučit takovou marnou bolestí?“ 53. „Můžete se mučit. Tím hlavním je, že lásku nelze nikdy zabíjet1 . 54. Milujete-li jednostranně, nesmíte v sobě tento cit potlačovat! V opačném případě vás v budoucnosti čekají velké nepříjemnosti, a bude vás to stát mnoho slz. 55. Lásku nelze zabíjet. Jestliže milujete jednostranně, tak milujte. A ta muka v každém případě vznikají pouze proto, že milujete pro sebe, velice si přejete uspokojit svou lásku a to uspokojení nepřichází. 56. Jestliže milujete pro druhého člověka, pro jeho blaho, měla by vaše láska přerůst do ušlechtilejší kvality: kdy ho milujete, přejete mu vše dobré a máte radost z toho, že je šťastný s někým jiným, kdo mu vyvolává na rtech úsměv, že má děti a radost ze života. Potom vaše láska nabývá těch správných rysů» (Poslední zákon, Vadimův výklad, část 6, hl. 35). Neexistuje Láska bez odezvy, neopětovaná, Láska „svého milovaného já“, protože Láska má své opodstatnění a cíle založené sama v sobě, takže Láska je soběstačná; existují však jednostranně zaměřené vášnivé příchylnosti (jak instinktivní, tak i podmíněné mravně-psychologicky v té kulturní oblasti, ve které se jedinec ocitnul), které skutečně způsobují bolest a jiná muka2 a umožňují tak, aby mohly být prostřednictvím systému Vašich příchylností zneužívány Vaše možnosti a schopnosti. Najdete-li v sobě sílu a dokážete tyto příchylnosti vyrvat ze své duše, tak to automaticky nezpůsobí nic hrozného Vám ani nikomu jinému; nebude to Vaším odmítnutím Božího Předurčení pro člověka – naučit se Milovat – a nepřipraví Vás to o možnost osvojit si tuto schopnost v budoucnosti. Zbavíte-li se takové příchylnosti, tak někoho připravíte o možnost zneužívat to, co Vám bylo dáno Shora a to, co jste si sami v Životě osvojili, a co bylo možné zneužívat jednoduchým „popotahováním“ za Vaše příchylnosti nebo vydíráním, že „zatahají“ jestliže se nebudete chovat tak, jak je Vám naznačováno, nebo jak Vám bylo navrženo přímou formou. Jste-li osvobozeni od takových příchylností a přitom Milujete, tak buď vůbec není možné, nebo je daleko těžší s Vámi manipulovat3 : zbývá omezená možnost manipulace 1 Láska je silnější než smrt – naše poznámka k citaci: nelze ji zabít. Problémy většiny lidí nespočívají v tom, že v sobě nebo v někom jiném kdysi zabili Lásku, ale v tom, že se nenaučili Milovat. 2 V jedné z takových situací také F. M. Dostojevskij pronesl svůj výrok, který jsme uvedli výše, a který se stal aforismem, přestože se svou podstatou jedná o názor Lásku pomlouvající. 3 A právě o tom je v podstatě jedna z epizod jednoho z nejhlubokomyslnějších sovětských filmů Dočkáme se pondělí (Filmové studio Maxima Gorkého, 1968, režisér S. Rostockij, scénárista G. Polonskij), podívat se na něj by bylo přínosné pro všechny, kteří jej ještě neviděli,  Základy sociologie 34 nebo se „nesnížili“ k tomu, aby se podívali na takovou „sovětskou vykopávku“; a všichni, kteří jej viděli, by si ho měli připomenout a zkusit v něm pro sebe najít nové smyslové roviny. Ta epizoda se odehrává v tělocvičně. Školní krasavice Rita po menší hádce se svým krasavcem-ctitelem doráží na Geňu Šestopalova, neboť je přesvědčena, že je do ní natolik zamilovaný, že kvůli tomu přišel o svou paměť, rozum i vůli, a tak se k tomu podle jejího názoru i názoru mnohých dalších napohled nevzhlednému chlapci obrací z pozice své tělesné krásy: Mezi námi nikdy nic být nemůže, víš? Ty jsi Geněčku moc malý… Já jsem byla tak malá jako ty teď v sedmé třídě. Geňa: Chceš slyšet pravdu? (Láska je nemilosrdná: naše vysvětlení k citaci. Jenže pravda řečená v Lásce je schopná druhého člověka přimět k rozvoji jeho osobnosti, přestože pro něj může být v okamžiku pronášení velmi nepříjemná a urážlivá, neboť narušuje proces samolibosti, ve kterém žije). Rita: Nu? Geňa: Rozum mi napovídá, že jako člověk… nejsi nic moc… Žádný paprsek světla v temném království… Rita: No to jsou věci… Geňa: Já to vím… Jenom se to snažím přehlédnout. (Jiné lidi nemilujeme kvůli něčemu, ale ze štědrosti své vlastní duše; milujeme je dokonce i navzdory tomu, že si jich nemáme proč vážit – k té poslední věci se vrátíme později při rozboru námětu opery N. A. Rimského-Korsakova a V. I. Bělského Pověst o neviditelném městě Kitěži a panně Fevronii: naše vysvětlení k citaci). Rita: Co? Cože? Geňa: Ty to bohužel pochopit nedokážeš, já sám jsem na to přišel teprve předevčírem. (Důležitá je skutečnost, že Geňa teprve dospívá a přesto pochopil nejdůležitější aspekt Života: naše vysvětlení k citaci. A jestliže ten nedospělý chlapec bude i nadále věrný tomuto svému přístupu bez výjimky ve všech životních situacích a bude žít pod vládou diktatury svého svědomí, tak se z něj nevyhnutelně zformuje opravdový člověk). Rita: A na co jsi tedy přišel… předevčírem? Geňa: Že člověk neustále potřebuje být zamilovaný do někoho nebo do něčeho… pořád… celou svou cestu. (Přesnější by bylo říci „neustále setrvávat ve stavu Lásky“: naše vysvětlení k citaci. To je to hlavní, co by jedinec měl v životě pochopit, aby se dokázal stát člověkem). Bez toho není zajímavé žít (kvalita života charakterizovaná slovy „není zajímavé žít“ předpokládá uvědomělost individuálního smyslu života; právě z tohoto důvodu – nesmyslnosti bytí – není „ráj bez Lásky“ možný a stává se z něj peklo: naše vysvětlení k citaci). No a pro mne bylo nejjednodušší zamilovat se do tebe. Při té bídě… Rita: A to pro tebe není důležité, jak se k tobě chovám? Geňa: Není. (To je důsledek soběstačnosti Lásky, která má své opodstatnění a cíle založeny sama v sobě). Rita: To na věci nic nemění. (A to už je lež, neboť přiznat skutečnost ztráty potenciálu k manipulaci a energetickému upírství je pro tu samolibou krasavici problematické, a iluze soběstačnosti kryjící lež je produkována a neustále obnovována samolibostí, která díky své životní nezpůsobilosti vede ke vzniku mnoha problémů: naše vysvětlení k citaci). (pozn. překl. nikdo není neomylný a nejméně já, ale tuto větu ve filmu pronesl Geňa.) Geňa: Kdyby byla uvnitř taková pružinka (metafora: pružina – akumulátor energie, síly, protože bez energetické zajištěnosti není činnost, životní činnost možná; a vzhledem k tomu, že ve světě neexistuje „nezformátovaná“ energie – viz Část 1, kapitoly 3.7 a 3.8 tohoto kurzu, tak energie „zformátovaná“ Láskou tím nejvhodnějším způsobem vzhledem ke vznikajícím okolnostem vytváří zvláštní životní potenciál: naše vysvětlení k citaci). Tak si můžeš myslet, že nejsem zamilovaný (zde by také bylo přesnější „Miluji“ a ne „zamilovaný“: naše vysvětlení k citaci) do tebe… Ale třeba do Čerevičkinové… (Čerevičkinová má ve třídě postavení „ošklivého káčátka“, které se podle názoru většiny nikdy nepromění v krasavici „Vasilisu Moudrou“).  Hlava 12. O Lásce… 35 pouze díky převaze v chápání světa a pouze v mezích Božího dopuštění (a to je ve vztahu k Milujícím velmi omezené, což také byl důvod, který čerta v tom podobenství, kterým jsme zahájili kapitolu 12.1, přiměl k tomu, aby se zajímal o to, co je to vlastně ta Láska). A vzhledem k tomu, že nejvíce chápe Nejvyšší, tak efekty doprovázející manipulaci znehodnotí výsledek plynoucí z ní pro manipulátora a bude realizováno to, o čem mluví nejzáhadnější Kristova slova: «neprotivte se zlému…» (Matouš, 5:39). Když proto vyrvete „neopětovanou lásku“ ze své duše uvědoměle z vlastní vůle1 a nepřejdete přitom k lidskému typu struktury psychiky, tak vám to nepřinese okamžitou úlevu a vyřešení problémů, neboť tak nepřejdete z ohně vášní „neopětované lásky“ k plameni, ale spálí vás třeskutý a všeprostupující mráz2 . Váš intelekt, ať už bude3 v tom okamžiku v jakkoliv neuspořádaném stavu, bude muset po vychladnutí vášní, aniž by pociťoval nutnost ospravedlňovat Vaši závislou podřízenost4 Vašim příchylnostem, Rita: A co… to by se ti snad verše skládaly snadněji? Nu, tak je teď věnuj… Čerevičkinové. Good luck. (Hodně štěstí). (Dialog byl přepsán z publikace přepisu dialogů postav filmů z webu vvord.ru: http://www.vvord.ru/Dozhivyom-do-ponedeljnika-7.html). Abyste lépe pochopili tento dialog, je třeba říci také několik slov ke jménům jednotlivých postav. «Jméno Margarita (zkráceně Rita) pochází z latinského a řeckého slova Margarita a znamená perla, perleť. Jméno je to hezké, ale chladné. Přízvučné slabiky (MAR-GAR-) a usměrněná (-ITA) vibrace tohoto jména rozvinuje a zároveň jakoby kontroluje nápor své energie. Pocit moci a tajné síly jména přichází z daleké minulosti a nepřišla až s románem M. Bulgakova» (http://www.alltaro.ru/names/women/Margarita.html). Jméno Gennadij pochází ze starořeckého slova gennadas – ušlechtilý, urozený, urozeného původu. Vřelé, prudké, ale ne moc dobré jméno. Je vnímáno jako něco malého, nemotorného, ale veselého. (Postava Rity má ke Geňovi právě takovýto vztah: naše vysvětlení k citaci). Ve městě se toto jméno objevuje ojediněle, na venkově častěji» (http://www.alltaro.ru/names/men/Gennadiy.html). 1 To znamená, že přece jen získáte moc nad instinkty, což je nezbytným krokem při formování nevratného lidského typu struktury psychiky. 2 V tomto stádiu ve svém osobnostním rozvoji „uvázly“ Sněhurka ve stejnojmenné hřepohádce A.N. Ostrovského (1823 – 1886) a carevna Labuť na stejnojmenném obrazu M. A. Vrubelja (viz například odkaz: http://smallbay.ru/artrussia/vrubel_zarevna-lebed.html). 3 Po působení vášní se ani v jiném stavu nacházet nemůže. Intelekt většiny lidí je možné přirovnat k živému stromu, od kterého je neustále odštěpováno množství třísek, z nichž každá představuje útržek nějaké zamotané myšlenky. 4 Potřeba ospravedlňovat příchylnosti а vášně a to i tím způsobem, že jsou povznášeny na úroveň Lásky, je podmíněna typem struktury psychiky. Typy struktury psychiky (viz kapitola 4.7 – Část 1 tohoto kurzu) se mezi sebou liší v závislosti na tom, co má pro daného jedince nejvyšší prioritu při určování linie jeho chování. Zde jen připomeneme:  zvířecí typ struktury psychiky – chování je podřízeno dosahování cílů podmíněných instinkty;  typ struktury psychiky zombie-biorobot – v chování jsou automaticky zpracovávány programy nahromaděné kulturou a čerpané z ní v podobě hotové k použití, které mohou tlumit projevy instinktů;  Základy sociologie 36 v plameni mnohé přehodnotit a rozestavit na ta správná místa, čímž obnoví ucelenost: jak svou vlastní, tak i chápání světa. A sám Váš intelekt Vám potom ukáže, že má své meze a vy jste určitým způsobem zmrzačeni, a proto se nenacházíte v souladu s Neomezeností Života v Boží Všedržitelnosti, což pro Vás znamená nebezpečí (o nebezpečí démonismu pro samotného démona v dalším odstavci); a ukáže Vám, že v životě musíte nalézt a přijmout opravdovou Lásku, která Vás vyléčí a uvede do souladu s Neomezeností, Lásku, která Vás neutiskuje, nesvazuje, ale naopak osvobozuje a dává Vám křídla, abyste se mohli povznést nad běžný shon. Jestliže však ze sebe zcela nebo částečně vykořeníte příchylnosti, tak třebaže Vás to možná nějak osvobodí z Vašich dřívějších omezení, tak nebudete-li si přát naučit se Lásce, stanete se démonem v lidské podobě. Stát se démonem je skutečně nebezpečné1 jak pro Vás osobně, tak i pro Vaše okolí, protože člověk nesmí být démonem, který bezcitně operuje informačními toky kvůli své chamtivosti, nebo chamtivosti těch, kteří ovládají jak jeho samotného, tak i ostatní démony díky principu neznajícímu výjimek: „Každý v míře svého chápání pracuje pro své zájmy a v míře své nevědomosti pro zájmy těch, kteří toho chápou více“ 2 ; člověk se ale také nesmí stát otrokem svých příchylností. Když ze sebe nevyrvete mučivou příchylnost, tak až síly duše vyhoří v jedné „neopětované lásce“, tak vše, co ještě nebylo spáleno, a také popel z minulé „lásky“ začne opětovně spalovat nově došlá vášnivá příchylnost, takže sami nebudete v životě šťastní a nedokážete dát štěstí ani jiným3 .
zdroj:
Díl 4: Část 4. Lidskost a cesta k ní (Kniha první) Sankt-Petěrburg 2016 (www.torden.sk)

Ľubica
Ľubica
1 year ago

Ďakujem za informácie…kde by som zohnala spomínané knihy,..Ticho pred búrkou a Veľké prebudenie…alebo kto je autor….Ďakujem krásne Ľuica

zuzana.
zuzana.
1 year ago

Knihy, o kterých je v textu řeč, si vygůglete, jsou k dohledání. Ovšem v angličtině, určitě nejsou přeložené do češtiny.

jirik
jirik
1 year ago

Ukázkou vzorového probuzení je Brazílie a teď nově i Čína. Dokonce i ty nejuťápnutější Číňani se konečně vzepřeli a mydlí covid komanda a policii hlava nehlava. Protože jsou jich milióny, tak dokázali prolomit bariéry a zmasakrovat policejní jednotky. Donutili vládu, že začala odstraňovat testovací covidové buňky a zatýkat covid komanda! V Číně to byl sociální experiment hned od začátku. Jejich mentalita dovolila, aby mohla vláda zavést nejšílenější systém sociálního kreditu na světě. Tím tato rasa prokázala, že si nechá líbit absolutně cokoliv. Aliance tam proto dovolila DeepStatu vyšponovat teror do neuvěřitelných výšin a pod záminkou nulového covidu zřídit největší koncentrační tábor v dějinách lidstva. Testovalo se, do jak velkých absurdit se to dá dovést, než se konečně Číňani proberou! Tak teď se probrali a vláda bere zpátečku. Jednoduché! A přesně to samé se chce po nás. Co ještě potřebujeme vědět o zločinnosti naší bezvlády, abychom se konečně vzbouřili? Kolik tisíc zkrachovalých firem, kolik stovek sebevražd je potřeba k tomu, aby konečně národ zvedl své ****** z gaučů?
https://kresadlo.com/masmedia/

jirik
jirik
Reply to  jirik
1 year ago

od carstena v diskuzi na radesco.org

Nechci psát zatím novou Bleskovku, ale mám několik zpráv.
– Německá TV opět odvysílala varování pro lidi, aby si připravili jídlo, pití, deky, teplé oblečení, dřevo a grily minimálně na 10 dní. 
– Dnes 8.12. byl po celém Německu vyzkoušen EBS (systém nouzového vysílání). Jde o druhé použití za posledních 30 let. Varovný systém byl poprvé vyzkoušen ve všech 294 okresech a 107 statutárních městech v Německu. Všichni majitelé mobilních telefonů v Německu obdrželi SMS zprávu informující o novém systému varování před katastrofami. Testovací fáze potrvá do února 2023. EBS byl také vyzkoušen v Brazílii.
– Naše armáda dovezla již před měsícem cca 600 členů ukrajinského nacistického praporu Azov do výcvikového areálu Libavá. Cvičí se pro boj v městské zástavbě. Podle lékaře to nejsou běžní odvedenci, ale dobře vycvičení vojáci, fyzicky zdatní, většina má na zádech hákový kříž. Všichni mají nepřítomny pohled. Zřejmě jsou něčím nadopováni. Naše armáda jim nesmí dělat testy na alkohol ani na drogy. Má se jich sem dostat skoro 5 tisíc! Je na to informační embargo. Ale tím, že se to dostalo ven, tak je vidět, že se to nelíbí ani našim vojákům z řad vojenské policie.
Jednání vlády o jejich přítomnosti je jen fraška, když už tu měsíc jsou. Opět vláda lže. Krmíme z našich daní cizí armádu na našem území. Nehledě na to, že není zaručeno, že tu nezůstanou jako cizojazyčná ozbrojená složka proti našim obyvatelům.

mato
mato
1 year ago

Nie, že usadiť sa a nič nerobiť. To je zle interpretované! Správne je to takto:Nezúčastnovat sa akejkoľvek vonkajšej hry a byť len pozorovateľ 😉 s čím sa úplne stotožňujem. A navyše nikto nepozná pravdu, ani vy na tejto strave, takže tiež zavádzate 😉 Čítam to tu už druhý rok a tiež ste tu kadečo popísali, čo sa malo stať a nestalo sa 😅 takže už som len pozorovateľ ☝️

Daniel
Admin
Reply to  mato
1 year ago

Čítate aj najdôležitejšie články celej tejto stránky a to úvahy?? Pretože ak nie, všetko ostatné je vám nanič.. V sekcii Q úvahy nájdete všetko o tom ako prijímať správy, ako sa k tomu celému postaviť a podobne. Prosím týmto aj ostatných, čítajte tieto veci, aby ste nám tu potom nechodili písať, že sme tu kadečo popísali, že zavádzame.. Jediné čo my píšeme sú články v kategóriach Q úvahy a úvahy, kde nájdete články na duchovnú tému, čo jediné je v tejto dobe smerodajné..