Pápež František celebroval omšu na námestí v Budapešti s okultným krížom za chrbtom

23/09/2021 | Zo sveta

Pápež František celebroval desivú omšu na námestí v Budapešti s okultným krížom za chrbtom, ľudskou lebkou pribitou pod nohami Krista a hadom omotaným okolo kríža za pápežským stolcom! Had so šípovým chvostom olizujúci ľudskú lebku odkazuje na ukrižovaného hada ako symbol okultnej alchýmie! Pracovník technických služieb, ktorý pripravoval pódium pre eucharistický kongres, odfotografoval šokujúce dôkazy, ktoré ukazujú skryté okultné symboly na Kristovom kríži!
Ešte predtým, ako pápež František pred niekoľkými dňami navštívil Slovensko, zastavil sa v Budapešti, aby slávil omšu na eucharistickom kongrese pod holým nebom. Na budapeštianskom Námestí hrdinov bolo postavené obrovské pódium, ktorému dominoval masívny kríž s ukrižovaným Kristom. Na prvý pohľad, z diaľky, by sa zdalo, že ide o bežnú a rutinnú prípravu scény na príchod pápeža, a nič nenasvedčovalo tomu, čo sa bude diať.

Pódium pápeža v Budapešti

Pracovník technických služieb, ktorý sa podieľal na montáži a stavbe pódia pre hlavu cirkvi, odfotil úplne neuveriteľnú vec. Masívny kríž s Kristom je okultný symbol. Dole pod Kristovými nohami bola na kríž pribitá ľudská lebka s obrovským hrotom a okolo kríža bol stočený had, ktorý túto lebku s potešením a spokojnosťou olizoval. Počas omše nikto z veriacich nevidel lebku a hada, pretože spodnú časť kríža zakrývalo pápežské kreslo s vysokým operadlom, ktoré zakrývalo tieto dva okultné symboly.

Pápež sa v Budapešti modlil s lebkou a hadom pribitým na kríž za chrbtom
Maďarský server Alternativ Hírek priniesol [1] svedectvo čitateľa, ktorého priateľ pracuje v budapeštianskych komunálnych službách a podieľal sa na stavbe pódia, takže mal možnosť odfotografovať kríž a priblížiť ho pred osadením pápežského stolca pred krížom.

Symbol hada olizujúceho ľudskú lebku pribitú na Kristovom kríži symbolizuje výsmech Kristovi, pod ktorého nohami skončilo porazené ľudstvo, teda symbol lebky a víťazstva Lucifera na Zemi, teda hada spokojne olizujúceho ľudskú lebku. Okultná symbolika priamo za pápežským stolcom, to je najväčšie vatikánske rúhanie, aké si možno predstaviť. To len potvrdzuje to, čo opisujú svedkovia z radov silne veriacich ľudí na Slovensku.

Detailný záber na hada a lebku

Čitateľ z Ružomberka nám napísal, že z pápeža vyžaruje fialová aura, ktorá pohlcuje svetlo a teplo. Hovorilo sa, že z postavy v rúchu bolo cítiť chlad, akoby nebola obdarená životom a láskou, ale smrťou a zlobou. Sídlo Vatikánu obsadil Baalov služobník, ktorý má za úlohu zničiť kresťanskú cestu, zosmiešniť Krista a zosmiešniť symbol kresťanskej civilizácie. Uctievanie lebiek a hadov je hlavným znakom luciferiánov, z ktorých mnohí pochádzajú z radov kňazov, ktorí prešli na druhú stranu.

Po boku Jeho Výsosti, generála légií a vodcu nasledovníkov Svetla, Najvyššieho nositeľa Svetla, Jeho Eminencie archanjela Lucifera, zvrhnutého z nebies. Luciferiánska lóža vo Vatikáne je jednou z najdesivejších lóží na tejto planéte. Je oveľa staršia ako judaistické kabalistické a slobodomurárske lóže v Európe a Severnej Amerike. Luciferiáni sú údajne odštiepenci z Opus Dei, ktorí na základe štúdia kníh a z Arminiových spisov vo Vatikáne dospeli k záveru, že Lucifer bol poškodenou stranou v spore s JHWH.

To je v príkrom rozpore so všetkým, čo poznáme z Biblie, mimochodom už dvakrát prepísanej a prerozprávanej na dvoch veľkých konciloch. Strážcom dedičstva a Písma je Opus Dei. Všimnite si nedávny kolaps bielej civilizácie. Syn nenávidí otca, matka nenávidí dcéru. Rozpad tradičnej rodiny a pápež vítajúci migrantov a za jeho chrbtom sú symboly z okultných priestorov, ktoré symbolizujú zničené ľudstvo, symbol lebky a hada olizujúceho hlavu týchto mŕtvych ľudí. Prečo by mal predstaviteľ Cirkvi a Krista kázať omšu s týmto symbolom za chrbtom?

Detail kríža na pódiu
Televízny záber na stôl zo strany. Lebka na kríži za chrbtom stola je dokonale viditeľná

To by znamenalo, že Vatikán sa usiluje o zničenie a vyhladenie ľudstva. Vo Vatikáne sa nachádzajú najnebezpečnejšie knihy, aké kedy existovali na tejto planéte. Nachádzajú sa tam aj mnohé knihy zo zničenej Alexandrijskej knižnice, ale nie sú to len knihy, ale aj kresby, šablóny, náčrty, vedomosti po nefilim, ktoré Abrahám a jeho potomkovia preniesli do obrazovej a písomnej podoby, vtedy ešte na oslích kožiach. V Budapešti bol kongres spojený s konfirmáciou a svätým prijímaním detí. To všetko sa odohrávalo na pódiu s krížom, hadom a lebkou.

Vatikán sa stal najvyšším sídlom riadenia okultných procesov, s kresťanstvom už nemá nič spoločné
Predstavte si, že by ste poslali svoje dieťa na sväté prijímanie a na pódiu za svätou stolicou by bola na kríži pribitá ľudská lebka, okolo ktorej by bol omotaný had a olizoval by ju. Nie je jasné, či lebka na kríži je plastová replika, jednoducho školská rekvizita, alebo ide o skutočnú ľudskú lebku zosnulého alebo obetovaného človeka, ako je to zvykom v okultných lóžach.

Pódium pápeža v Budapešti

Alchýmia, jedy a vakcíny… symbolizované hadom pribitým na kríž.
Had na kríži bol zaujímavý tým, že mal na konci chvosta šíp. Presne takýto had je zobrazený na kresbách ukrižovaného hada namiesto Krista. Had sa niekedy zobrazuje ako pribitý na kríž jedným hrotom. A teraz v Budapešti je to zrazu naopak, je to hlava muža pribitá hrotom a had spokojne olizuje lebku. Kult ukrižovaného hada pochádza zo stredoveku a bol symbolom alchymistov, ktorí varili elixíry a jedy.

Symbol alchymistov v stredoveku. Had pribitý na kríž

V okultnej rovine je lebka a had symbolom čarodejníctva a alchýmie, konkrétne čarodejníctva a elixírov, t. j. umenia Gaia (G) a používania prvkov na okultné ovládanie procesov pomocou chémie na 5. priorite. Čarodejníctvo je buď elementárne, alebo krvno-rituálne. V prípade pribitých lebiek a zmijí je jasné, že ide o druhý prípad.

Zdroj Aeronet

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
magdalena koperdanova
magdalena koperdanova
2 years ago

Boze..; Ty Vies Vsetko …Hl.Poznas Uz Myslienku ..cloveka ; este Ani Vypovedana nebola !!/
TY SI VLOZIL DO ♡, kazdeho cloveka To ; Co By Ho Malo aj Ním Charakterizovat..!
Kedze Clivek po Ceste…este aj Nazberá Vselico..!) Doatal Ah Cit na Rozlisovanie.
Este je Tu Nieco …Co sz na ceste …niekto Zisti, Ze Ty Si DAL..”SVOJe Prislubenia”!/a Nikdy si ich Neodvolal…A Tu Je Kazdy ..Comu -Verí..ok .Dakujem….

Jarka
Jarka
2 years ago

Kosti patří hadu, duše patří Bohu. Žádný okultismus.

Erik
Erik
Reply to  Jarka
2 years ago

Povedala okultistka.
Ti platia alebo si sa taka j..nuta uz narodila?

Jahnes Klaiderson
Jahnes Klaiderson
2 years ago

Všetko končí v Bohu stvoriteľovi:
Bože , nezabudni že si nás stvoril
pre svoje potešenie a pre naše
JA SOM, EXISTUJEM .
Aj keď nám požehnávaš v tej Vesmírnej pustote
každý deň , pomôž nám, prosíme ,
aby sme Teba Bože nesklamali !
Každý sa zapíše do Knihy života
Každá radosť, smútok, plač , túžba
tam budú svietiť v riadkoch každého dňa.
Jedine Ty Bože nám dávaš istotu žiť !
J.K.

Eva
Eva
2 years ago

čo vyhlasoval sv. Ján Pavol II. ? NEBOJTE SA ! Vieru a Ježiša máme mať v srdci. Ježiš už víťazil. Satan si je toho vedomý. A zradcovia ? Čítajme Bibliu . Nahlas . Pochválený Buď Pán Ježiš Kristus.