Odkiaľ pochádzali futuristické poznatky Nikolu Teslu?

13/03/2023 | Tajné

Budúcnosť je Nikola Tesla a jeho objavy sú staré viac ako 100 rokov! Čo sa teda stalo?

Predstavoval si nové technológie dávno pred svojou dobou. Tieto predstavy naplnili jeho myseľ. Tvrdil, že komunikoval s nadpozemskými bytosťami. Nikola Tesla bol a zostáva pre bežný svet záhadou.

Všetci veľkí umelci, vynálezcovia a tvorcovia, vrátane Nikolu Teslu, veria, že sú nástrojmi pre vyšší cieľ. Existuje nejaký program pre ľudstvo? Existuje väčší skrytý plán, ktorý presahuje bežnú každodennú rutinu?

Vždy sa verilo, že v každej generácii sú na Zem vyslané určité duše, ktoré sa rodia s prijímačmi vyššieho poznania, určenými na to, aby posunuli ľudstvo na novú úroveň vývoja.

Nikola Tesla zomrel 7. januára 1943 na infarkt na 33. poschodí newyorského hotela.

Tesla zomrel sám, chudobný a zadlžený. Desaťročia žil v malých hotelových izbách, ako bol New Yorker. Zomrel na koronárnu trombózu.

V roku 1901 údajne prehral boj s Guglielmom Marconim a jeho finančná podpora od investorov, ako bol JP Morgan, vyschla. Zhodou okolností však niekoľko hodín po objavení jeho tela prišiel do izby 3327 jeho synovec a zistil, že Teslovo telo spolu s jeho výkresmi a poznámkami už bolo odvezené.

Tvrdí sa, že ich zhabala FBI a rýchlo ich klasifikovala ako “prísne tajné”. Oficiálna verzia hovorí, že sa nič významné nenašlo.

V skutočnosti do Teslovej izby prišli úradníci z Úradu pre správu cudzieho majetku, ktorý bol pozostatkom federálnej vlády z čias prvej a druhej svetovej vojny, a vzali si niekoľko spisov na preskúmanie. Zástupcovia hľadali výskumný materiál o superzbrani, ako bol Teslov “lúč smrti”, pretože sa obávali, že Kosanovič alebo iní plánovali tento výskum prevziať a poskytnúť Sovietom.

Tesla tvrdil, že vytvoril – ak nie v skutočnosti, tak aspoň vo svojej hlave – vynálezy, ktoré by mohli zmeniť vedenie vojny. V roku 1934 opísal lúč častíc alebo zbraň “lúč smrti”, ktorá by mohla z oblohy zraziť 10 000 nepriateľských lietadiel. V roku 1935 na oslave svojich 79. narodenín Tesla povedal, že vynašiel aj ručné oscilačné zariadenie, ktoré by dokázalo zrovnať so zemou Empire State Building.

Teslove vynálezy však boli určené na podporu mieru, nie vojny, a dokonca sa ich počas svojho života snažil predostrieť svetovým vládam. Záujem prejavil len Sovietsky zväz. Teslovi dali šek na 25 000 dolárov výmenou za niektoré z jeho projektov.

Teraz chcela mať k týmto plánom prístup aj vláda USA.

Záhada zmiznutých súborov sa smrťou Nikolu Teslu neskončila.

Tri týždne po smrti Nikolu Teslu vláda poverila vedca z MIT Johna G. Trumpa – strýka bývalého prezidenta Donalda Trumpa – vyhodnotením Teslových dokumentov.

Trump hľadal “všetky myšlienky významnej hodnoty”. Prehĺbil Teslove dokumenty a uviedol, že Teslove poznámky mali “predovšetkým špekulatívny, filozofický a propagačný charakter”. To znamená, že neobsahovali žiadne skutočné plány na vytvorenie niektorého z opisovaných vynálezov.

Vývoj civilizácie

Nové zistenia nezávislých výskumníkov tvrdia, že dokumenty obsahovali tajný plán rozvoja ľudskej civilizácie, ktorý dostal od láskavej mimozemskej civilizácie. To okamžite naznačuje, že Nikola Tesla získal svoje vedomosti inde.

Prečo sa o jeho archívy tak zaujímala vláda USA?

Tesla sa narodil 10. júla 1856,v čase, ktorý sa zhoduje so starodávnym kabalistickým proroctvom.

Podľa neho sa na Zemi otvoria brány múdrosti a ľudstvo nájde svojich vládcov. A kto sa v tomto čase narodil? Nikola Tesla a Albert Einstein.

Existuje však aj niečo iné ako proroctvá a povesti súvisiace s Nikolom Teslom a jeho známymi? V priebehu dejín ovplyvňovali vývoj ľudstva rôzni proroci a vedci.

Významnými príkladmi sú Galileo, Kopernik, da Vinci, Einstein a Tesla rozhodne patrí do tejto kategórie. Všetci sú spájaní s uvoľňovaním energie z neznámych poznatkov, čo je v súčasnosti nemožné vzhľadom na to, že sa narodili s obyčajnou ľudskou mysľou.

Vedci zaoberajúci sa Teslovými projektmi sa domnievajú, že bol istým spôsobom ľudským nasledovníkom. Mnohí zachádzajú tak ďaleko, že predpokladajú, že Nikola Tesla získal svoje vedomosti od nadprirodzených síl, ktoré mu pomohli rozvinúť jeho neuveriteľné schopnosti.

Nikola Tesla vedel, že vo vesmíre existuje základ, ktorý môže využiť celé ľudstvo, ak len vie správne naladiť svoje zmysly.

Vedec veril legendám o vežiach, ktoré prenášali energiu. Jedným z takýchto príkladov by mohli byť staroveké obelisky, ktoré nájdeme po celom svete. Podľa niektorých odborníkov boli kedysi prepojené a využívali magnetické pole Zeme.

Čo mal Nikola Tesla na mysli, keď povedal: “Môj mozog je vo vesmíre len prijímač, je tam jadro, z ktorého čerpáme vedomosti, silu a inšpiráciu. Neprenikol som do tajomstiev tohto jadra, ale viem, že existuje”?

Je takmer isté, že Tesla hovoril o efekte “Savant Within” alebo o tom, čo sa dnes nazýva naše podvedomie: zdroj tvorivých prelomov geniality. Naše podvedomie má prístup k vedomostiam, ktoré sa nenachádzajú v našom mozgu.

Niektoré časti týchto darov, tieto nové nápady… sú akýmsi psychickým fenoménom. Často obsahujú veci, ktoré ste sami zaručene nevedeli. Nielen veci, ktoré ste doteraz nevideli správne alebo si ich nedali dokopy. Naopak, sú to nové informácie, ktoré sa objavili z ničoho nič, pretože ešte neboli vo vašich nevedomých oblastiach.

Pravdepodobne preto Tesla videl celý problém v zmysle, že v hlave máte “rádiový prijímač”, kde zdrojom poznatkov bol akýsi vzdialený vysielač.

Boli vedomosti Nikolu Teslu zámerne “zabudnuté”?

Jednej noci Nikola Tesla sledoval búrky vzdialené 960 km pomocou svojho zosilňovacieho vysielača. Zrazu zachytil signály z neznámeho zdroja. Bola to séria troch impulzov, ktoré sa mu zdali matematické. Po dôkladnom zvážení dospel k záveru, že pochádzajú z vesmíru.

Tesla sa zrazu zmenil a začal tvrdiť, že atómy sú ako slnečné sústavy a že svetlo môže fungovať ako vlna aj ako častica.

Podľa niektorých konšpiračných teórií Einsteina využili iní mimozemšťania, ale za tú istú myšlienku získal Nobelovu cenu. Bohr a Rutherford tiež dostali Nobelovu cenu za objav, že atómy sú ako malé slnečné sústavy.

Tesla však nikdy nedostal žiadne ocenenie ani odmenu za presne ten istý objav, ktorý urobil v skoršej fáze.

Podľa niektorých výskumníkov sa nespravodlivý postoj k nemu vysvetľuje jeho vášňou pre mimozemšťanov. Jednoducho nebol typom vedca, ktorý by sa nechal kontrolovať zvonka, čo bolo pre vládu a tajné agentúry nepohodlné.

Nikola Tesla svojimi vedomosťami jednoducho príliš predbehol svoju dobu a jeho myslenie bolo príliš nekonvenčné. Preto boli mnohé jeho zistenia nielen ignorované, ale aj odmietané.

Bez Nikolu Teslu by náš svet nebol taký rozvinutý, ako ho poznáme dnes, ale keby boli jeho skryté vynálezy prijaté a odhalené verejnosti, kto vie, kde by dnes ľudstvo bolo.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
1 year ago