Nová obálka časopisu The Economist naznačuje, že všetko bude závisieť od druhu voľby

02/01/2024 | Správy

Nová aktualizácia tejto obálky časopisu Economist, ktorá obsahuje množstvo kódov a informuje o zatmení….

Britský časopis The Economist, ktorý vytvorili Rothschildovci, uverejnil obálku s predpoveďami na rok 2024. Publikácia tradične predstavila svoju obálku v podobe geopolitickej skladačky.

Na vrchole tabuľky “Svet v roku 2024” sú Zelenskyj a Putin. Pozerajú si do očí. To by mohlo predznamenávať nevyhnutné a blížiace sa rokovania. S presýpacími hodinami uprostred je to len otázka času!

Nižšie – Biden a Si Ťin-pching sa od seba odvrátili. To predznamenáva blížiaci sa konflikt medzi Spojenými štátmi a Čínou.

The Economist píše o rakete Artemis a olympijských hrách v Paríži. Vidíte na fotografii Paríž alebo nejaké olympijské symboly, napríklad frýgickú dvojicu? Nie, nie sú tam.

Vidíte tam nosnú raketu Saturn 5, raketu Apollo a lunárny modul. Vyzerá to ako nejaká narážka na kult Saturna, ale vôbec nie na misiu Artemis.

Uprostred je volebná urna, ktorá symbolizuje ústrednú udalosť: v roku 2024 sa v Rusku a Spojených štátoch uskutočnia prezidentské voľby. Voľby sa majú konať aj na Ukrajine, ale zatiaľ o nich nebolo rozhodnuté.

Zelenského a Putina na obrázku oddeľujú presýpacie hodiny, ktorých spodná polovica je plnšia. Zrejme to naznačuje, že čas na rusko-ukrajinskú vojnu v roku 2024 sa kráti (alebo že čas sa kráti jednej zo strán).

Nad Putinovou hlavou je zobrazený Trump s otáznikom a holubica mieru.

Zelenskyj má nad hlavou neznámu ženskú postavu a rakety. Je to možno narážka na ašpirácie oboch lídrov: Zelenskij chce pokračovať vo vojne, Putin naopak, alebo sa čas na výber medzi Zelenským a Putinom kráti. A táto voľba bude začiatkom niečoho nového.

Ale je to aj rozdiel medzi Donaldom Trumpom, ktorý môže byť zvolený (otáznik), a kandidátkou Nikky Haleyovou, ktorá hovorí, že chce naďalej pomáhať Ukrajine.

Pokiaľ ide o záhadnú ženu, niektorí ju spájajú s manželkou Zelenského, údajne s budúcim prezidentom Ukrajiny. S najväčšou pravdepodobnosťou ju však možno spájať s viceprezidentkou USA Kamalou Harrisovou, ako možnou demokratickou kandidátkou na prezidentku. Ja sa však prikláňam skôr k Nikky Haleyovej, ktorá je jedinou ženskou kandidátkou na republikánsku nomináciu do Bieleho domu.

Nikki Haleyová, dieťa indických prisťahovalcov, zastáva odlišné postoje ako Donald Trump a snaží sa osloviť centristickejších voličov tým, že v otázkach, ako sú napríklad interrupcie, zastáva miernejší postoj.

V centre hádanky na pravici vidíme náznak kolapsu na menových trhoch (americký dolár, euro, japonský jen a libra šterlingov), logistický kolaps s kontajnerovými loďami, ktoré sa zrútia v dôsledku preťaženia, slnečnú erupciu, po ktorej bude nasledovať výpadok všetkej elektrickej energie, rastúce teploty, hurikány a niektoré ďalšie vplyvy na ľudskú psychiku.

Zatmenia Slnka

Sme tiež svedkami dvoch zatmení Slnka, o ktorých sa v trendoch na rok 2024 nehovorí. V slnečnej sústave by dokonca mohla pribudnúť nová červená planéta a/alebo nová modrá hviezda.

A práve tu je dôležité pokúsiť sa premýšľať.

Predovšetkým úplné zatmenie Slnka 8. apríla 2024. Uskutoční sa 29. adaru, deň pred Roš rodeš (novom mesiaca). Bude to zvláštne zatmenie. Úplné zatmenie v roku 2024 bude posledným zatmením Slnka, ktoré prejde cez Severnú Ameriku pred 30. marcom 2033. V ten deň dosiahnu slnečné búrky svoj vrchol, pretože toto zatmenie je výnimočné.

Kabalista David Lellouche nám hovorí o tomto zatmení, ktoré príde v čase vojny Goga a Magoga, aby zvestovalo jej záverečnú fázu. Všetci sa spoja, aby bojovali proti Izraelu. Spoločne sa nazýva “Jahad” gematria 22, podobne ako 22 moslimských národov.

Je to množstvo, množstvo v údolí súdu; lebo Pánov deň je blízko; v údolí súdu.

Slnko a mesiac sa zatmievajú; a hviezdy stiahnu svoj jas.

Zo Siona revúci Hospodin; z Jeruzalema vydáva svoj hlas; nebesia a zem sa otriasajú. Ale Hospodin je útočiskom pre svoj ľud; útočiskom pre synov Izraela.

Toto bude Mesiášova vojna.

Je známe, že Mesiášova vojna bude atómová. Tieto proroctvá nás však uisťujú, že Izrael zostane pred bombou v bezpečí.

Gematria slova “mil’hemet atomi” (atómová vojna) je z roku 584, rovnako ako gematria slova “mil’hemet ben Dávid” (vojna mesiášovho syna Dávida), tiež z roku 584.

A poznáš, že ja som Pán, tvoj Boh; budem bývať na Sione, svojom svätom vrchu; Jeruzalem bude svätý a cudzinci už nebudú prechádzať.

Druhé zatmenie nastane 2. októbra 2024. Uskutoční sa na začiatku židovského nového roka, Roš hašana (nezabúdajme, že hebrejské sviatky sa začínajú vždy deň predtým).

Počas prstencového zatmenia je Mesiac o niečo ďalej od Zeme ako počas úplného zatmenia. Je to ako čierna diera!

Tento pojem zatmenia, všadeprítomný na obálke časopisu The Economist, ešte nebol vysvetlený, rovnako ako nebolo vysvetlené, prečo sa na tejto obálke nespomína konflikt medzi Izraelom a Hamasom… Zdalo sa to bizarné.

Ďalšia otázka

Vľavo uprostred je narážka na ďalší vývoj umelej inteligencie a zavedenie transplantácie mikročipov do ľudského mozgu. Vševidiace oko, na ktoré je napojených čoraz viac myslí/vedomostí.

V strede, v spodnej časti skladačky, sa pozornosť sústreďuje na Áziu, Austráliu a Južnú Ameriku.

Okrem toho obálka skladačky odkazuje na zintenzívňujúce sa vesmírne preteky medzi USA a Ruskom, ako aj na prehlbujúcu sa tému “zelenej energie”. Nerastné suroviny sú zastúpené v spodnej časti, čo je narážka na boj medzi hlavnými geopolitickými hráčmi o nikel a ďalšie nerastné suroviny vzácnych zemín.

Ďalší zaujímavý aspekt sa týka farieb. Okrem čiernej a bielej sú na obálke časopisu ďalšie dve farby: modrá a červená.

Modrá – demokrati. Červená – republikáni, Čína. Navyše biela, modrá a červená sú ruskou trikolórou, ako aj trikolórou Francúzska…

Z hľadiska farieb je zaujímavé aj to, že Zelenskyj je zobrazený na pozadí červenej farby republikánov a Putin na pozadí modrej farby demokratov. Je to možno narážka na sily, ktoré budú proti nim stáť v roku 2024.

Ako sme už uviedli, je zvláštne, že táto záhadná ilustrácia ani len nenaznačuje vývoj palestínsko-izraelského konfliktu, ktorý je dnes viac než aktuálny. Mysleli si, že nebude trvať až do roku 2024? Na prvý pohľad to nie je jasné.

Myslím si, že tento konflikt prekročí rámec, v ktorom bol vždy ohraničený. Už to nie je vojna o územie, ale stáva sa vojnou o ideológiu. Stretávajú sa dve koncepcie a sme svedkami nárastu protiizraelskej nenávisti medzi mladými ľuďmi. Aby sme pochopili základnú energiu toho, čo sa deje, musíme študovať gematriu (jedna z metód analýzy významu slov a slovných spojení na základe číselných hodnôt):

Vpravo je Vladimír = 88.
Naľavo: Vladimir = 88.
Trump = 88.
Modrá + červená = fialová = 88. To je farba investitúry Kamaly Harrisovej a kráľovnej Alžbety (Alžbeta = 88).

Kamala Harris = KH. 11 a 8 písmen gematrie, 118 = 88. Pochádza z Kalifornie, Kalifornia = 88. Kandidátka demokratov kryštalizuje protiizraelské zmýšľanie, ktoré sa vzmáha v srdci wokistického sveta.

Hodiny v tvare osmičky.

Nižšie sú dve časti zemegule v tvare osmičky.

Biela a čierna = sivá (šedá, tmavá). V HEXe je zakódovaná ako 808080.

2024 je 2 + 2 + 4 = 8.

88 je číselný kód pre “Heil Hitler”. H je ôsme písmeno abecedy, takže 88 = HH = Heil Hitler.

Súvislosť medzi číslom 88 a nacizmom nemusí byť nevyhnutne zrejmá. Číslo 8 sa vzťahuje na ôsme písmeno abecedy, H: prvé písmeno Heil a Hitler. Neonacisti ho používajú alebo používali vo svojom klane, napríklad Nomád 88, rozpustená skupina.

V súčasnosti niektoré krajiny používanie 88 dokonca zakazujú. To, čoho sme však svedkami dnes, v súvislosti s vojnou medzi Izraelom a Hamasom, je raketový nárast antisemitizmu a symbolov spojených s nacistickou ideológiou.

Akoby sa nacizmus vracal medzi ľudí, ktorí spochybňujú legitimitu štátu Izrael.

Na záver si všimnime podstatnú vec:

Úplne úprimne povedané, obálka časopisu The Economist ani tak nepopisuje to, čo sa v roku 2024 skutočne stane, ale to, čo by si predstavitelia bankových a aristokratických kruhov želali. Napriek tomu obálka zostáva relevantnou analýzou, keď sa bližšie pozrieme na dominantné prúdy na konci roka 2023.

Napriek tomu musíme zostať pozorní k najmenšiemu znameniu opísanému v tejto obálke, pretože od začiatku jej výkladu do dnešného dňa sme už vykonali dve aktualizácie. Novinky prichádzajú postupne. Po prvé, Nikki Haleyová, tajomná žena, ktorá sa práve otvorene vyjadrila:

“Palestínčania by sa mali presťahovať do pro-hamasovských krajín, ako je Katar, Irán a Turecko”.

Potom je tu táto zmienka o zatmení, ktoré predchádza mesiášskej vojne, ktorú som si práve náhodou prečítal v knihe Davida Lelloucheho “Gog et Magog, en chemin vers le nouveau monde”.

Tu je video s prvým výkladom z obálky časopisu Economist, ktoré som doplnil do textu vyššie:

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments