Nesara/Gesara a povstalecký zákon – Ron Giles

23/04/2021 | QFS/GESARA

Čo sa deje s Obnovenou republikou NESARA a je Trump stále 45. prez., 19. prez. alebo čo? Všetko som počul od Juana O Savina, Charlieho Warda, Simona Parkesa, média, vykladačov kariet a niektorých ďalších skvelých pravdohľadačov. Každý z nich má časť skladačky a dosť často sa stretávam s tým, že niektoré potvrdzujú iné a niektoré sú v rozpore s ostatnými.

Za to, čo to stojí, idem povedať svoje dva centy a uvidím, či ma chce niekto opraviť.

Prvá je NESARA,  ktorú prijali všetky národy zeme, a na tejto úrovni sa nazýva GESARA. NESARA je skratkou pre zákon o národnej hospodárskej stabilizácii a obnove. Nebudem zachádzať do všetkých podrobností, z ktorých niektoré sa prejavujú v mnohých častiach sveta, ale budú sa týkať iba určitých prvkov, o ktorých je reč.

Zákon NESARA hovorí, že na to, aby sa stal zákonom krajiny, musí existovať verejné oznámenie, ktoré vyhlasuje, že zákon je v súčasnosti v platnosti. Nesúhlasím s tým, že výkonný príkaz z 2. novembra splnil požiadavku na verejné oznámenie, pretože ho ako taký výkonný príkaz (EO) nevyhlásil. Keby niekto nemal vedomosti o NESARA a neočakával by to, nemal by dostatočné vedomosti uvedené v EO o tom, že sa bude implementovať nová forma vlády. Určite neboli dané žiadne prvky programu NESARA tak, aby to mohlo byť verejné oznámenie. Verejné vyhlásenie sa teda nestalo.

(Mimochodom každý národ, ktorý sa stáva kompatibilným s GESARA, musí urobiť verejné oznámenie pred tým, ako bude prijatý do Kvantového finančného systému ako plne kompatibilná krajina GESARA. Aby bolo možné vyhovieť GESARA, musia byť splnené veľmi konkrétne požiadavky, verejné oznámenie je jedným z ich. Koľko národov zverejnilo svoje verejné vyhlásenie? Počuli sme už o nejakom? Humanitaristi nedostanú svoje prostriedky, kým VŠETKY krajiny sveta nebudú v súlade s GESARA. To znamená, že tieto oznámenia môžu mať vo veľmi krátkom časovom okne domino efekt)

Keby bol výkonný poriadok kvalifikovaný, boli by sme mali úplnú rezignáciu všetkých členov Kongresu a Senátu, všetkých sudcov Najvyššieho súdu, všetkých úradníkov štátnej správy, všetkých úradníkov štátu, kraja a mesta, všetkých šerifov okresu a rozpustenie všetkých Korporácií konajúcich ako vlády. To sa nestalo. Súlad s GESARA znamená obnovenie vlády tak, aby bola v súlade so zákonom GESARA. Môže to byť veľmi skľučujúca informácia, pretože to znie, že sa RV oneskoruje. Nevieme však, čo sa deje v zákulisí, pretože sme stále vo vojne. Je dôležité, aby si nepriateľ myslel, že vyhráva, kým nedostane posledný úder.

Slovo „z“ a slovo „pre“.

USA, Inc., je zradným prevzatím Ústavnej republiky. Vo federálnej ústave zmenili jedno slovo, aby sa odlišoval celý význam ústavy. Toto jedno slovo bolo „ústava  “ z „  ľudu“ a zmenilo sa na  „pre“  ľud, z čoho vyplýva, že ústava bola daná vonkajšou entitou,  aby  títo ľudia vládli nad nami. Keby odstránili „z“ ľudu – stále by odkazovali na otcov zakladateľov, ktorí vytvorili ústavu, aby boli „z“ ľudí (to znamená, že boli súčasťou ľudu), volení ľudom a pre ľudí. Republiku, za ktorú stojíme, prevzala nepriateľská entita, ktorá bola odhodlaná potrestať nás za to, že sme sa odtrhli od anglického kráľa. Známku Kráľa v našej spoločnosti predstavovala Posledná delová guľa, ktorá je pripevnená NA VRCHU (chápete, na vrchu = vládnuť) väčšiny verejných stĺpov na vlajky v našej krajine. Kráľ teda zanechal znak, že sme právne slobodní, ak ich zákony, ktoré poznajú iba oni, diktovali niečo iné. Nechajte ma vysvetliť. Táto jemná zmena pôvodnej ústavy je novou ústavou, ktorú vládni úradníci a možno aj armáda prisahajú obraňovať. Prečo si Deep State myslí, že môžu ľubovoľne zmeniť ústavu USA, je to preto, lebo tvrdia, že je to ústava, ktorú pre nás vytvorili „pre“ ako svojich otrokov? Títo ľudia si myslia, že môžu mrknúť do tmy a teraz môžu povedať, že som na teba žmurkol a má to znamenať niečo legálne. 

Parížska zmluva

Parížska zmluva dala kolonialistom ich slobodu. Podpísali ju traja muži zastupujúci kolónie, Benjamin Franklin, John Jay a John Adams. Všetci boli právnici Britskej korunnej advokátskej komory. Stali sa členmi advokátskej komory pred vojnou za nezávislosť. Ako členovia asociácie právnikov (the BAR) prisahali, že dodržiavajú zákony britskej koruny, a tým bolo povolené zastupovať korunu v ich súdnom systéme. Všetci právnici súčasťou asociácie v USA, či už tomu rozumejú alebo nie, sú súčasťou právneho systému Britskej koruny, a preto sú naše súdy koncipované podľa kráľovského súdu. 

Zriekli sa títo traja muži niekedy verejne svojho statusu šľachtica? Zdalo by sa, že nie. Tento súdny systém pokračoval v Amerike bez prerušenia, pretože kolonialisti pokračovali v tomto právnom systéme, zatiaľ čo boli pod vládou kráľa. Nikdy nezmenila svoju základnú štruktúru. Existuje dodnes, tak ako vtedy. Parížska zmluva, ktorá nám mala poskytnúť našu slobodu, bola neplatná, pretože osoba podpisujúca medzinárodnú zmluvu nemôže právne zastupovať obe strany zmluvy. Našimi zástupcami boli advokáti, ktorí boli lojálni obidvom stranám zmluvy, Britskej korune aj Kolóniám. Posledná delová guľa, ktorá symbolizuje pokračujúcu moc nad USA, bola teda delovou guľou do tváre, ktorá verejne ukázala, že sme stále pod vládou kráľa. Preto je na každý stĺp verejnej vlajky umiestnená guľa. Predstavuje britskú moc nad našou vlajkou slobody. Nikdy sme neboli slobodní a Briti vedeli, že zaviedli spôsob, ako zachovať svoju zákonnú moc nad Amerikou a zároveň nechať ľudí myslieť si, že získali svoju slobodu. Anglickú korunu prevzala rodina Kazarian Shield, ktorá si neskôr zmenila meno na Rothschildovci. Zastúpilo ich 13 rodín, ktoré vlastnia Federálny rezervný systém. Prebrali Ameriku, pretože na to mali právo? Nulovú a neplatnú Parížsku zmluvu možno vykladať tak, že znamená, že nad USA majú stále právnu moc od čias koloniálnych dní. Boli do ich moci nad nami pridané snímky Poslednej delovej gule pomocou Vševidiaceho oka na vrchole Pyramídy a vytlačené na všetkých „bankkovkách Federálneho rezervného systému?“

Niektorí poskytovatelia informácií a pravdovravci uviedli, že Trump voľby vyhral, ​​a preto bude novým prezidentom Obnovenej republiky; # 19. Toto je nesprávny predpoklad. Najskôr prichádza verejné oznámenie, potom rezignácia zvyškov spoločnosti USA, Inc. vrátane všetkých subkorporácií pôsobiacich ako vlády v štátoch. Musia rezignovať aj všetci sudcovia. Armáda sa v tomto prípade stane dočasnou vládou až do uskutočnenia nových volieb všetkých vládnych úradníkov. Trump musí byť zvolený za prezidenta v nových voľbách špeciálne pre obnovenú republiku. 

Zákon o povstaní je v plnej platnosti a účinnosti a armáda nezruší zodpovednosť vlády späť voči civilnému obyvateľstvu, kým nebude povstanie porazené. Starý podnikový subjekt, USA, Inc., je preč. Musia sa teda konať nové voľby do vlády, aby sa armáde vrátila kontrola nad vládou republiky. Armáda je zodpovedná za ochranu ľudu pred akýmkoľvek povstaním. Svoje povinnosti budú vykonávať podľa vojenského zákona. Hodíte tehlu na ktoréhokoľvek vojaka / jeho výbavu, čo je útok a vy ste teraz nepriateľským bojovníkom a bude s vami zaobchádzané podľa pravidiel. Vojenská skupina je navrhnutá tak, aby zvíťazila v boji a nepriateľ nebude z tejto bitky kráčať ani šoférovať domov. Žiadny veliteľ nedovolí útok na svojich vojakov bez práva na obranu.

Zrátané a podčiarknuté – Trump je stále prezidentom toho, čo zostalo zo starej podnikovej formy vlády. Ak má byť prezidentom obnovenej Ústavnej republiky, bude musieť absolvovať zákonné voľby spolu s akýmkoľvek iným zástupcom alebo senátorom. Neexistujú žiadne bočné dvere, ktoré sú legálne. Musíte byť vopred s ľuďmi. Môže to byť dôvod, prečo Trump dva roky pred voľbami vedie kampaň za určitých ľudí? Budú sa konať 120-dňové voľby do programu NESARA? Preto opäť organizuje mítingy? Uvidíme.

Mnoho krajín smeruje k dosiahnutiu súladu s normou GESARA. Aj oni budú musieť vo svojich krajinách urobiť verejné vyhlásenie a prejsť rovnakými fázami zostavovania svojich vlád podľa rovnakých právnych predpisov NESARA ako tu v USA. GESARA / NESARA bude právnym poriadkom krajiny predtým, ako sa uskutoční RV. Ako sme blízko? Môže to byť budúci týždeň, pravdepodobne nie, ale sme blízko. Po dokončení vojny a zneškodnení nepriateľa sa všetko zmení a za oponou nezostane nič. Proti tomu, aby sme kráčali vpred, bude malý odpor. 
V každej krajine budeme mať otvorenú spoločnosť, v ktorej budú ich vládni úradníci v súlade s ich obyvateľmi. Boží ľud bude opäť slobodný.

Medzitým sa musíme modliť za našu armádu a našich ľudí, ktorí musia byť všetci chránení, kým nebudeme skutočne slobodní. Dokončite prípravy schôdzky a vytiahnite svoj Zim zo zásuvky na ponožky, čoskoro by sme mohli mať záver predstavenia. Modlime sa, aby sa to prejavilo.

Požehnanie všetkým, a všetci buďte požehnaním

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.