Milióny ľudí zomreli na následky injekcií – report

03/01/2022 | Zdravie, Zo sveta

DÔKAZY O MILIÓNOCH ÚMRTÍ A STOVKÁCH MILIÓNOV ZÁVAŽNÝCH NEŽIADUCICH UDALOSTÍ V DÔSLEDKU EXPERIMENTÁLNYCH INJEKCIÍ KOVID

Správa o úmrtiach v dôsledku vakcín uvádza všetky vedecké dôkazy o tom, že milióny nevinných ľudí prišli o život a stovky miliónov trpia ochromujúcimi vedľajšími účinkami po podaní experimentálnych injekcií kovid. Správa odhaľuje strategické metódy, ktoré používajú vlády a zdravotnícke agentúry na utajenie 99 % všetkých zranení a úmrtí spôsobených vakcínami. Dozviete sa tiež, kto za tým všetkým v skutočnosti stojí a aká je jeho skutočná agenda.

Správa tiež ukazuje desivé laboratórne výsledky z mikroskopického vyšetrenia niektorých injekčných liekoviek s vakcínami: živé tvory s chápadlami, ako aj samočinne sa skladajúci nanoroboti. Pozrite si obrázky:

vaccine report tentacle creature

Tieto tvory a samo zostavujúce sa a samoreplikujúce sa nanoroboty sú prítomné v niektorých vakcínach!

Správa o smrti spôsobenej vakcínami obsahuje obrovské množstvo kritických informácií, ktoré nikde inde nenájdete v takom komplexnom a prehľadnom formáte. Končí silným posolstvom nádeje, ktoré vás výrazne posilní.

Táto správa je kritickým alarmom pre celý svet. Stiahnite si ju teraz a rozširujte ju široko-ďaleko.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Malaram
Malaram
2 years ago

I keď si ľudia uvedomujú CVD a veci okolo, chcú sa čo najrýchlejšie vrátiť do doby “pred”. Teda veci po starom. Často nás oklamú tie demonštrácie a množstvá ľudí na nich. Akú má však každý jeden jednotlivec tu svoju víziu? Hovorí sa o zverstvách iných, na to sa rýchle zabúda. Kedy v histórii sa to nedialo? Tieto veci ľudia prakticky zabudnú zo dňa na deň. Žiaľ. Veru žiaľ.