Medbeds a budúce liečenie

11/12/2021 | Správy

Ak si trúfate, predstavte si, že vaša slobodná vôľa a fantázia vám umožňujú predstaviť si tie najzávratnejšie metódy, ktoré by vaše telo mohlo vydržať, aby ste uzdravili ľudské telo. Tieto mimozemské technológie boli celé desaťročia potláčané prostredníctvom vojensko-priemyselného komplexu a politiky Washingtonu a abecedných vládnych agentúr; správne, mimozemské technológie!

Predstavte si miesto, kde sa stretáva fyzika s obrátenou technológiou a inžinierstvom, kde sa stretávajú svetelné sily s ľudskou kontempláciou rešpektujúcou zákony ľudí, zvierat a životného prostredia Zeme.

Tajný vesmírny whistleblower Jared Rand a editor knihy “Ticho v búrke” je jedným z posledných údajných tajných vesmírnych zasvätencov, ktorí vystúpili. V rozhovore hovorí o vysoko pokročilých mimozemských technológiách, ako sú tachyónové liečebné komory, portálová technológia, lôžka vzkriesenia, replikátory a omladzovacie pilulky; nie je prvou ani poslednou osobou, ktorá o týchto tajných patentovaných technológiách hovorí. Tieto život meniace vynálezy sú doslova z iného sveta. Zahŕňajú nielen schopnosť dorásť chýbajúce končatiny a liečiť choroby, ale aj omladzovať atómy a bunky v tele a zvrátiť proces starnutia. Tento AI-počítačový program by vytvoril uzdravenie v tele, obnovil by ho systémovo prostredníctvom bezbolestného procesu atomizácie, pričom by neovplyvnil pamäť, múdrosť, vedomosti, vlastnosti atď.

Ťažko si v hlave predstaviť koncept, aby sci-fi mohlo obnoviť chýbajúcu časť tela alebo úplné omladenie zvrátenie desaťročí a vrstiev veku. Vyškolení zdravotnícki pracovníci by spravovali tieto zariadenia, pretože tieto zázračné med-beds identifikujú DNA pri skenovaní tela na nedokonalosti, potom používajú plazmovú a tachyónovú technológiu s ovládateľným počítačom s umelou inteligenciou na liečbu podľa želania osoby. Hĺbková starostlivosť o zdravie bude poskytovať holistický prístup podľa vzoru naturopatie, ajurvédy, homeopatie a mnohých ďalších. Praktiky týchto zariadení sa nebudú používať v alopatických nemocniciach, ale na iných určených klinikách. Keď sa patenty uvoľnia pre verejnosť, budú chránené pred chamtivosťou a politickým zriadením, ktoré prenikli do všetkých oblastí nášho životného štýlu. Tieto zariadenia nenahradia zdravotnú starostlivosť, budú len jej doplnkom, pretože sa má uvoľniť mnoho ďalších patentov, ktoré budú dopĺňať také zariadenia, ako sú lekárske lôžka.

Jedni z prvých ľudí, ktorí budú dostávať liečebné sedenia, budú tí, ktorí trpia najbolestivejšími a najťažšími stavmi. Rand spomína niekoľko technológií, ktoré istí mimozemšťania už desaťročia tajne zdieľajú s vybranými skupinami na Zemi. Jared Rand tvrdí, že ako člen výskumného tímu všetky technológie otestoval a overil ich účinnosť. Tvrdí tiež, že existujú dve špecifické tabletky, ktoré omladia kohokoľvek do 24 hodín. Existuje obrovské množstvo patentov a vynálezov na vyliečenie každej známej choroby, no väčšina z nás si uvedomuje, prečo tieto vynálezy nespatrili svetlo sveta.

Pokiaľ ide o otázky liečby životného prostredia, v tichosti existuje ohromujúci prístup, ktorý čistí vodné cesty, oceány, pôdu a rastliny a ďalšie, ktorým je 600 miliónov rokov starý mikrób; po správnom skvasení má schopnosť vyčistiť ropné škvrny a po vyčistení sa sám vyčerpá a zanechá po sebe len dusík a kyslík. V nasledujúcich poznámkach sú zhrnuté body, ktoré od novembra 2017 do januára 2018 zozbieral čitateľ časopisu Ticho v búrke. Ak si chcete sami prezrieť zdrojové zvukové záznamy, pozrite si túto stránku, na ktorej sú zhromaždené zvukové záznamy hovorov, ktoré uskutočnil Rand. Vojensko-priemyselný komplex, nadnárodná tajná organizácia a politická elita strážili a plánovali proti nám vyzbrojiť tajný vesmírny projekt, čo bolo tajne známe ako brána k uzdraveniu ľudskej rasy a našej Zeme, fungovali najmenej posledných 7 desaťročí v podzemí, teraz sa odhaľujú ako pokladnice starovekých pokročilých technológií, ktoré tu na Zemi zanechali mimozemské rasy.

Skutočnosť je taká, že elita, ktorá sa chce na týchto zdrojoch nenásytne priživiť, potláča viac ako 5000 vynálezov a technológií, čím pripravuje celé ľudstvo o to, čo mu patrí. Whistlebloweri sa hlásia, aby urýchlili sprístupnenie týchto spravodajských informácií a informácií verejnosti… a je prisľúbené, že sa staneme toho svedkom ešte za nášho života.

Dr. Steven Greer je jedným z nich.

V zákulisí sa počas nášho rozhovoru vytvára situácia, ktorá zmení ekonomickú a politickú situáciu, presun moci z elity na pokorných ľudí sveta. Prebudí sa a preorientuje v prospech tých, ktorí budú vykonávať prácu pri obnove ľudstva.

Vtedy sa budú vynálezy a patenty v rámci pomalého prechodu rozdeľovať po celom svete. Každá krajina ich bude nezávisle spravovať oslobodená od elitného kartelu, ktorý zneužíval životné výsady na Zemi.

Poznámka: Tieto patenty na vynálezy spadali pod “Zákon o utajení vynálezov z roku 1951”, aby sa nezamieňali s ambíciou prezidenta Trumpa pokročiť v ich zverejnení.

“Na konci fiškálneho roka 2010 bolo 5 135 vynálezov, na ktoré sa vzťahovali príkazy na utajenie, uviedol minulý týždeň americký patentový úrad Secrecy News. Je to nárast o 1 % oproti predchádzajúcemu roku a najvyšší celkový počet za viac ako desať rokov.

Podľa zákona o utajení vynálezov z roku 1951 môžu byť patentové prihlášky nových vynálezov predmetom príkazov na utajenie, ktoré obmedzujú ich zverejnenie, ak sa vládne orgány domnievajú, že zverejnenie by “poškodilo národnú bezpečnosť”.

Súčasný zoznam technologických oblastí, ktoré sa používajú na kontrolu patentových prihlášok z hľadiska možných obmedzení podľa zákona o utajovaní vynálezov, nie je verejne dostupný. Bol odmietnutý na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám. (V súčasnosti prebieha odvolacie konanie.)

Väčšina uvedených technologických oblastí úzko súvisí s vojenskými aplikáciami. Niektoré z nich však majú širší záber.

V zozname z roku 1971 sa tak uvádza, že patenty na solárne fotovoltaické generátory podliehali preskúmaniu a možnému obmedzeniu, ak bola účinnosť fotovoltaiky vyššia ako 20 %. Podobne systémy na premenu energie podliehali preskúmaniu a možnému obmedzeniu, ak ponúkali účinnosť premeny “nad 70 – 80 %”.

Môžeme sa oprávnene pýtať, či zverejnenie takýchto technológií mohlo byť skutočne “škodlivé pre národnú bezpečnosť”, alebo či by bol pravde bližší opak. Ďalej sa možno pýtať, aký porovnateľný technologický pokrok by mohol byť predmetom obmedzenia a nezverejnenia v súčasnosti. Žiadne odpovede sa však nedostavujú a systém utajovania vynálezov pretrváva bez zreteľnej vonkajšej kontroly.”

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

lea
lea
2 years ago

dakujem za pripomenutie . Clanok je podla zdroja telegramu 20.7.rok ?2021
Mozno pre novych ludi citajucich tuto stranku

Deni
Deni
2 years ago

jirik
jirik
2 years ago

údajně byly v lidském těle a genomu udělány různé blokace, “aby byl dotyčný lépe ovládatený”, dokáže tyto blokace MedBeds odstranit?