Masové vybíjanie hydiny pre údajné šírenie vtáčej chrípky je ďalším útokom na výrobu potravín

30/01/2023 | Zo sveta

Všimli ste si správy o „hromadnom vybíjaní“ miliónov sliepok, kurčiat a moriek? V Čechách napríklad zakázali vonkajší chov hydiny na vidieku.

Korporátne médiá hádžu vinu na „vtáčiu chrípku“, ktorú prenášajú „diví vtáci“ lietajúci po celej krajine. Trvajú na tom, že kvôli týmto voľne žijúcim vtákom musia byť zabité desiatky miliónov kusov hydiny.

Podľa nás je to všetko fraška. Je to krycí príbeh, ktorý má zničiť zásoby potravín a urýchliť nedostatok kuracích vajec a kuracieho mäsa (aj morčacieho).

Prečo máme také podozrenie? Dokonca aj Wall Street Journal pripustil, že jediný pozitívny PCR test na infekciu vtáčej chrípky vedie k tomu, že farmári dostanú príkaz na hromadné utratenie všetkých zvierat. Po potvrdení infekcie sú ničené celé húfy hydiny.

Stačí teda jediná infekcia – často diagnostikovaná chybným PCR testom, ktorý možno nastaviť tak, aby generoval falošne pozitívne výsledky podľa vlastného uváženia, na zabitie miliónov ptákov. Teda rovnaké falšovanie testov ako počas pandémie covidu u ľudí.

Je prekvapujúce, že týchto utratených vtákov potom počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“. Analyzujte jazyk veľmi opatrne z tohto článku  Wall Street Journal :

„Podľa údajov USDA (americké ministerstvo poľnohospodárstva) pri súčasnom prepuknutí nákazy umrelo viac ako 40 miliónov sliepok znášajúcich vajcia…“

Dôležité je, že neuvádzajú, že sliepky umreli na vtáčiu chrípku. Zomreli preto, lebo ich minuli. Inak povedané, dôvod, preč toľko vtákov uhynie počas prepuknutia choroby, je ten, že farmári majú nariadené zdravotnými orgánmi, aby ich zabili.

Týchto vtákov nezabíja choroba, robia to farmári na príkaz zdravotných úradov! A všetky tí zavraždení vtáci sa počítajú ako obete „vypuknutia nákazy“.

Zistilo sa, že vtáčie vakcíny skutočne šíria choroby

Tu je ďalšia šokujúca maličkosť, ktorú je potrebné pri tom všetkom zvážiť: Komerčne chované kurčatá sú často očkované proti rôznym patogénom. Niektoré vakcíny však patogény ešte zhoršujú.

Stránka  PBS.org  uvádza:

„V skutočnosti vakcína namiesto zastavenia šírenia vírusu hydiny umožňuje, aby sa choroba šírila rýchlejšie a dlhšie, ako by to bolo normálne, uvádza nová štúdia. Vedci teraz veria, že vakcína pomohla kuraciemu vírusu stať sa viac virulentným.“

Majú na mysli vakcínu proti „Marekovej chorobe“. Citovaná štúdia je publikovaná v žurnále  PLOS Biology  s názvom „Nedokonalé očkovanie môže zvýšiť prenos vysoko virulentných patogénov“.

Štúdia uvádza zjavnú pravdu, ktorá sa len zriedka priznáva – že vakcíny môžu spôsobiť agresívnejšie šírenie patogénov a zabiť viac subjektov, pretože nezabránia prenosu alebo replikácii patogénu.

Z abstraktu štúdie vyberáme:

„Mohli by niektoré vakcíny povzbudzovať vývoj virulentnejších patogénov? Sedliacky rozum hovorí, že prirodzený výber odstráni vysoko smrteľné patogény, ak smrť hostiteľa výrazne zníži prenos.

Vakcíny, ktoré udržujú hostiteľov nažive, ale stále umožňujú prenos, tak zabezpečujú cirkuláciu veľmi virulentných kmeňov v populácii. Tu experimentálne ukazujeme, že imunizácia kurčiat proti vírusu Marekovej choroby zvyšuje zdatnosť virulentnejších kmeňov, čo umožňuje prenos hyperpatogénnych kmeňov.

Imunita vyvolaná priamou vakcináciou alebo vakcináciou matky predlžuje prežitie hostiteľa, ale nezabráni infekcii, vírusovej replikácii ani prenosu vírusu, čím sa predlžuje infekčné obdobie kmeňov, ktoré sú inak príliš smrteľné na to, aby za normálnych okolností pretrvali.“

Štúdie narážajú na jednoduchšiu odpoveď na toto všetko: Prestaňte kurčatá očkovať a ako celok (kŕdeľ) budú žiť dlhšie.

Namiesto vakcinácie kurčiat proti chrípke alebo iným patogénom a ich následného masového zabíjania po desiatkach miliónov zakaždým, keď sa objaví jeden prípad ničoho, by bolo v skutočnosti humánnejšie a nákladovo efektívnejšie umožniť vznik prirodzenej imunity prostredníctvom procesu prirodzeného výberu.

Kurčatá, ktoré sa nakazia chrípkou a uhynú, už nie sú schopné prenášať ju na iné. Tie, ktoré sú prirodzene imúnne, sa môžu použiť na vyliahnutie väčšieho množstva mláďat, čím sa imunita prenesie ďalej.

Počas veľmi malého počtu generácií skončíte s populáciou kurčiat, ktoré sú (väčšinou) imúnne voči chrípke, alebo ktoré dokážu prekonať takéto infekcie bez toho, aby umreli. Vakcíny spôsobujú len viac utratených kurčiat, vrátane utratenia tých, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke.

Položte si túto samozrejmú otázku: Prečo by zdravotnícke úrady nariaďovali farmárom zabíjať vtákov, ktoré sú prirodzene imúnne voči vtáčej chrípke?

Odpoveď sa zdá byť samozrejmá:  Využívajú epidémiu ako zásterku na dosiahnutie depopulácie kurčiat produkujúcich potraviny, čím sa zhorší nedostatok potravín a zároveň sa zvýši potravinová inflácia.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Israismael
Israismael
1 year ago

No čo povedať ….Temno nemá konca kraja a útočí na ľudí takmer vo všetkých oblastiach …takže o chvíľu nebudú sliepocky ,nebudú vajíčka a ani kuracie mäso..kravy podľa temných ,,prdia,, CO2 a tak nebudú ani kravy ,ani mlieko ,ani hovädzie mäso …o chvíľu aj ošípané pôjdu do hľadáčika a keďže sa krochtaju v bahne zákazu mäsko aj bravčové ..
Takže neostáva nám nič iné iba o niekoľko rokov pekne ,,chrúmať,, sušené chrobaciky ,dážďovky prípadne chrusty a pod..
Temno nemá dno a preto musí byť čoskoro zničené Bozskou silou Svetla ,aby už konečne zavládol poriadok na tejto planéte !