Kozmické odhalenie: Klonovanie a programovateľné formy života (1.časť)

26/01/2022 | Tajné

David Wilcock: Vitajte späť pri „Kozmickom odhalení“. Som váš moderátor David Wilcock a som tu s Emerym Smithom. Emery, vitaj späť v relácii.

Emery Smith: Vďaka za pozvanie, Dave. Je skvelé byť tu.

David: Keď ste sa prvýkrát stretli s čiastočným telom, povedali ste, že ste dovtedy videli nejaké ruky a paže. Videli ste aj iné končatiny okrem rúk alebo paží?

Emery: Áno, áno, videl som kúsky ako, tvár, kúsky kože, možno malé prsty. Vyzeralo to ako nejaké prídavky, nejaké akoby články prstov, možno prsty na nohách, chodidlá, časti akoby nôh, veľmi malé časti, prierezy častí tela, ktoré však boli narezané tak, že by ste museli mať veľmi špeciálny nástroj, aby ste preťali tieto čiastočky týchto tkanív. Čiastočky tkaniva, ktoré som dostal, boli vždy narezané veľmi špecifickým spôsobom. Takže keď sme dostali tieto tkanivá, tak sme samozrejme vždy mali úlohu, čo budeme s týmto kúskom tkaniva robiť. A neskôr prišli celé telá a torzá, možno s hlavou alebo bez hlavy, alebo celá ruka, alebo iné veci, dokonca aj genitálie – rôzne veci.

David: Mali ste nejaké obzvlášť odlišné chirurgické vybavenie? Používali ste normálny skalpel, alebo to bolo niečo nezvyčajné?

Emery: Áno, bolo tam normálne chirurgické vybavenie, ktoré sme bežne používali, ale boli tam aj iné prístroje, ktoré boli modernejšie ako tie, ktoré sme mali v tom čase. Bolo tam viac výkonných laserov a elektrokauterov, ktoré by sme bežne používali v chirurgii, ale na inej úrovni, s použitím, myslím, iných typov frekvencií.

Bol tam aj jeden, bol to niečo ako sonický nôž. A neskôr sa tento nôž dostal aj do civilného používania. Ale v modernom civilnom použití som ho nepoznal. A keď hovorím „civilné“, myslím tým aj „vojenské“ – jednoducho normálne vojenské nemocnice v tom čase nepoužívali harmonické skalpely. A moje prvé použitie harmonického skalpela bolo vlastne v tomto programe.

David: Dobre. Chcem vám položiť otázku, ktorá sa nám môže zdať hlúpa, ale niektorí ľudia ju budú brať veľmi vážne.

Emery: Jasné. David: Zaoberáte sa exobiológiou Emery: Správne.

David: A je veľa ľudí, ktorí si myslia, že existujú biologické bytosti meniace podobu, ktoré sa dokážu okamžite zmeniť z jednej formy na druhú. Niektorí ľudia povedali, že si myslia, že svetová elita sú tvar meniaci reptiliáni.

Emery: To je pravda.

David: Stretli ste sa s nejakou biologickou hmotou meniacou tvar?

Emery: Myslím, že áno. Tieto transdimenzionálne bytosti, keď sa dostanú na túto úroveň, sú vlastne úrovňou vedomia, ktorá je popredu… miliardy rokov odteraz. Dostanú sa do podoby svetelného tela a vy môžete byť čímkoľvek chcete a ísť do akejkoľvek dimenzie, aby ste robili čokoľvek. Verím, že jeden z nich tu zomrel v 3D podobe, ktorá… ako sme ho našli, bola niečo ako priesvitná kvapka, ako medúza, ale dlhšia. A myslím si, že keďže mala so sebou svetlo, myslím si, že to mohla byť jedna z týchto veľmi vysokodimenzionálnych bytostí, ktorá bola možno v režime zmeny.

2 Light Body ET


Alebo možno mali nejaký spôsob, ako zachytiť tento typ energetickej formy. Nejakým spôsobom ju zapuzdriť a potom ju priviesť. Vydávalo to svetlo, ale nevydávalo to žiadny typ frekvencie, ktorú by sme mohli zachytiť.

David: Takže to bol približne oválny, ľudský tvar, ale len vo veľmi všeobecnom zmysle?

Emery: Áno, vyzeralo to trochu ako vykrajovačka na koláčiky – ako sa robia tie koláčiky na Vianoce – ale veľmi guľovité a okrúhle a veľmi tekuté.

David: Aký bol vysoký? Emery: Ten, na ktorom som pracoval, mal asi 6 stôp (183cm)

David: Ale mal nejaké diferencované znaky, ktoré ste mohli identifikovať pri pitve?

Emery: To bol ten problém. Tie zariadenia, ktoré mi dali na odber vzoriek, nefungovali, pretože tkanivo bolo tekuté. Takže sme používali len injekčné striekačky, základné striekačky a ihly a špeciálne odsávačky. A odsávali sme len veľmi malé množstvá z rôznych častí tela. A neviem, kde sa to… to bol mimochodom môj vlastný záver. Neviem, odkiaľ sa táto bytosť vzala a ako sa tam vôbec dostala. Neskôr som sa dozvedel viac o mimozemšťanoch, a tak som si dal dve a dve dohromady. A, samozrejme, transdimenzionálne cestovanie s mimozemšťanmi, ako to robia a tak ďalej.

David: Takže predpokladám, že to má nejakú hrubšiu membránu, ktorá udržiava tekutinu.

Emery: Áno. Bola asi centimeter hrubá. A veľmi mi to pripomínalo želé. A keď ste to rozrezali, malo to žiaru – keď ste to rozrezali.

David: Vnútri?

Emery: Áno, niečo ako svetielkujúca tyčinka. A potom to jednoducho zmizlo. A vtedy povedali: „Už žiadne rezanie. Začnite používať ihly a odsávanie,“ – veľmi, veľmi ostré odsávačky, ktoré máme, ktoré sú veľmi, veľmi malé 0,004cm. A odoberali sme VEĽMI malé množstvá z rôznych častí tela.

David: Aká bola podľa vás viskozita tekutiny vo vnútri? Bolo to ako voda, alebo skôr ako hustý sirup, alebo …

Emery: Áno, bolo to ako číry javorový sirup. Áno. A vo vnútri boli časti, ktoré ste mohli vidieť a ktoré vydávali svetlo – ružové a fialové a žlté. Ale vyzeralo to, že majú tvary, pretože je to priesvitná bytosť, ale je to, akoby ste sa pozerali do číreho želé. Takže je to skreslené – čo to bolo. Ale nedovolili nám odobrať žiadne vzorky farebnej tekutiny.

David: Páni!
Emery: Možno to urobil niekto iný, pretože ma všetko bolo iné oddelenie. Veľa bytostí… Veľa rôznych technikov malo rôzne veci, ktoré robili. A ja som v tom čase nebol taký pokročilý. Takže som robil veľmi jednoduché veci.

David: Myslím si, že pre ľudí, ktorí sa na to pozerajú, bude asi jedna z najťažších vecí: „No tak, človeče!“. „Nesnažil si sa nikomu položiť otázku o tom, čo sú to za veci, alebo odkiaľ pochádzajú?“

Emery: Nie, nie. Podpísal som veľmi veľký informačný dokument a vedel som, do čoho sa tak trochu púšťam. Myslel som si, že budem vlastne robiť len prácu s mŕtvolami vojakov, ale nebolo to tak. Keď som tam nastúpil, začalo sa to stupňovať. A vtedy som vedel, aké je to vážne. A počul som aj príbehy, či už boli pravdivé, alebo nie, o ľuďoch, ktorí sa rozprávali po práci a podobne. A viete, veľmi rýchlo sa stratili. Takže tam bola veľmi vysoká fluktuácia technikov, klinických špecialistov, ktorí robili tento typ práce. Takže som bola naozaj dobrý v udržiavaní tajomstiev a v mlčaní. A to ma dostalo naozaj ďaleko. Do istej miery to bolo frustrujúce, ale veľmi ma to zaujalo a bolo to také, viete… bol som tým taký uchvátený. Vlastne som bola tak trochu posadnutý tým, že som chodil do práce a chcel vedieť viac a viac a viac, pretože som prichádzal na vlastné závery. A potom som to začal študovať na vlastnú päsť, čo v tom čase naozaj nebolo nič také extrémne…

David: Monitorovali vaše používanie knižničného preukazu alebo internetu alebo …

Emery: Všetko, čo som mal, bolo pod úplným dohľadom, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj to bolo súčasťou dohody. A každý, kto bol so mnou, bol vždy… oni by im to nepovedali, ale ktokoľvek, moji priatelia alebo čokoľvek iné. Takže bolo ťažké mať priateľov a vzťahy. Dokonca dodnes je pre mňa veľmi ťažké mať niekoho blízkeho, lebo sa bojím, aby… viete, aby sa im niečo nestalo, lebo som v podstate všetkých doteraz stratil.

David: Presne tak. A veľmi skoro po tom, ako ste prišli o všetky svoje veci, mi odišli brzdy na aute.
Emery: Presne tak.
David: Takže.
Emery: To si pamätám.

David: Dobre. Jedna z vecí, o ktorej si myslím, že by sme sa tu mali zaoberať, je úžasná veľkosť zariadenia, v ktorom ste pracovali, pretože sme sa k tomu tak trochu dostali pri tých farebných čiarach predtým.

Emery: Aha, presne tak.

David: Ale ak vy osobne hovoríte, že ste . . . No, opäť nám povedzte, koľko rôznych jedinečných druhov ste zrejme videli?

Emery: No, poviem „exempláre“, pretože ja svoje exempláre počítam ako druh. Či už to bol skutočný mimozemšťan, alebo to bolo niečo vypestované v laboratóriu, alebo či to bol len dezinformačný kúsok tkaniva, ktorý sem-tam vyhodia technikom, čo je veľmi bežné v prípade, že sa niečo stane, takže nebudete dôveryhodný.
A tak by som povedal, že niečo cez 3 000. A nezabúdajte, že za jeden deň by ste mohli urobiť až 10 až 20 vyšetrení, ak by ste robili len veľmi malé odbery biopsie malého tkaniva, len kvôli samotnej DNA.
A potom by ste mohli mať jeden, ktorý by vám vydržal týždeň analýz, zbierania vzoriek a podávania správ konkrétnym osobám. A niekedy by prišli viaceré osoby, ktoré by vás pozorovali a povedali by: “Nie, urobte toto” alebo “Urobte tamto” namiesto toho, aby z nejakého dôvodu použili telefón.

David: Čo bola prvá vec, ktorú ste videli, keď ste si vzali nejakú zložku?

Emery: V podstate základné veci, ako čas, dátum, izba, viete, „Červená 12“, čo presne chcú, aby ste preťali: „Len vytiahnite nerv“, „Len vytiahnite sval“, „Len odoberte toto množstvo tkaniva“, „Len odoberte toto množstvo ml tejto tekutiny z tejto časti tela“. Bolo veľmi presne definované, čo sa chystáte urobiť. Na čase a výkone si dali naozaj záležať. Takže by ste tam prišli a nevedeli by ste, aký bude váš druhý na tej podložke. Takže by ste to nevedeli, kým by ste nedokončili prvého.

David: Takže na prácu na jednej mŕtvole ste mohli mať povedzme len 60 minút?

Emery: Nedávajú vám čas. Robíte to, čo robíte. Ale čím rýchlejšie tieto veci robíte a čím ste v tom zručnejší, tým vás majú radšej. Viete, samozrejme, že presúvam viac vzoriek ako ktokoľvek iný. Aj tak som bol zvyknutý na odbery ľudského tkaniva, na transplantácie a tak. Takže bolo pre mňa veľmi ľahké zaradiť sa do tejto kategórie a robiť tieto postupy.

David: Povedali vám, aké chirurgické nástroje máte používať? Mali takýto protokol, alebo ste mali určitú voľnosť?

Emery: No, v podstate som mal prístup ku všetkému. Niekoľkokrát som sa ozval do interkomu a povedal som: „Hej, potrebujem toto.“ A potom som sa ozval. „Potrebujem nôž číslo 11“ alebo „Potrebujem rongeur tejto veľkosti“. Záležalo na tom, čo to bolo. Ale v tej miestnosti sa nachádza väčšina všetkého, čo sa dalo získať zo steny. A ak nie, tak vám to dali a dostali ste to akože okamžite, do pár minút.

David: Koncom 90. rokov vyšiel tento údajný film o pitve mimozemšťana – Santilliho pitevný film. Predpokladám, že ste ho videli.

Emery: Počul som o ňom. Príliš som to nesledoval. Pamätám si, že som ho vtedy recenzoval.

David: Jedna zo zvláštnych vecí na tom filme je, že… a dodnes sa diskutuje o tom, či je skutočný, alebo to bol veľmi šikovný podvod, ale jedna zo zvláštnych vecí je, že mu odlúpnu tú čiernu vec z oka,…

3 Santilli Autopsy


Emery: Aha, áno, to som videl.

David: … a potom sa oči akoby pozerajú do hlavy pod nimi.

Emery: Veľa mimozemšťanov, ktorých som skutočne videl, malo na lebkách, hlavách a podobne vždy fóliu, pokiaľ ju už niekto iný neodstránil. A nebola vždy čierna a zelená, ako počujete v príbehoch. Mohlo to mať veľa rôznych farieb. Videl som fialovú. Videl som ružovú, ale tá fólia je vždy tam.

David: Naozaj!

Emery: Vždy je tam nejaká fólia alebo čiapočka cez oko. A tá sa akoby prispôsobí presnému tvaru oka, či už máte kosoštvorcové oko, lichobežníkové oko, šesťuholníkové oko alebo okrúhle oko. Mimochodom, nie sú vždy okrúhle. A je to práve tam. A nie som si istý. Vždy som si myslel, že takto sme vyvinuli nočné videnie a infračervené videnie, a to spätným inžinierstvom týchto mimozemšťanov, ktorých našli, kedysi dávno. A pamätám si, že som počul niektorých generálov rozprávať o tom, ako sňali tieto fólie, a to boli fólie na zber svetla a tiež na potláčanie svetla, ktoré mimochodom neboli biologické.

David: Bola v tom niečo ako súčasť „Google Glass“, ako náhlavný displej s informáciami, ktoré vidíte?

Emery: Som si istý, že väčšina týchto bytostí, ak tu boli, už majú telepatické… všetko sa im premieta do vedomia a mozgu. Takže som si celkom istý, že by nemali žiadne parádne prilby, ani stoličky, ani nič podobné, na čo by si sadli. To neexistuje. Keď vidím, ako tieto plavidlá ľudia ukazujú v televízii, v niekoľkých reláciách, ktoré som videl, ukazovali tieto kokpity a všetky tie tlačidlá. A ja si hovorím, wow, oni nemajú žiadnu predstavu.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
2 years ago

Děkuji ❤️

Stson
Stson
2 years ago

O ten nyní jde především. Vyvolení organizují čistky, aby uklidily důkazy o své promiskuitě.

Níže se pojednává o hybridech jen v zemědělství, ale šlechtění lidí je pradávný zájem kam až lidstvo sahá.

Heterózní neboli hybridní (hybridizační) efekt (hybrid vigor) je pozitivní heteróza. Existuje pouze u kříženců, nikoli u čistých plemen. Je natolik výnosný, že změnil mnoho odvětví zemědělství. Uplatňuje se u kříženců rostlin i zvířat. Díky heteróznímu efektu se zemědělství globalizuje. Čisté odrůdy či plemena mají jen ty nejbohatší firmy, často pouze jedna na světě. Dodávají hybridní programy do jednotlivých států, kde se kříženci dále množí, samotný chovatel dostane až výsledný produkt – mnohočetného hybrida. Pokud chce produkovat dál, musí každoročně nakoupit nové hybridy od státu, stát nakupuje od globální firmy.

Pojem se používá hlavně ve šlechtitelství a plemenitbě.

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Heter%C3%B3zn%C3%AD_efekt