Hromadná modlitba

08/01/2023 | Správy


Zdravíme všetkých čitateľov, máme tu pre vás ďalší zámer hromadnej modlitby. Cieľ modlitby nemá zmysel opisovať, pretože nasledujúci text od duchovných pomocníkov obsahuje všetko, čo potrebujeme. Mnohí chápu, že to čo sa deje nie je len o nejakej aliancii a cabale, nie je to o politikoch alebo vakcínach, ale že to čo sa deje sú len hmotné dôsledky duchovného boja. Ide tu o duchovné triedenie ľudstva a nastolenie zlatého veku, ktorý sa tu nezhmotní inak, ako cez nás všetkých. Dnes je veľmi málo tých, ktorí stoja správne nepokrivene vo svetle a každá takáto duša je vzácna. Snažme sa preto zahĺbiť do nasledujúcich riadkov a rozhýbať naše duše:

Už nie je čas čakať na podporu zvonka, potrebujeme očistiť seba, očistiť svoje vnútra, zapracovať na svojich nedostatkoch. Pretože len tí, ktorí sú duchom čistí, len tí môžu vstúpiť do očakávanej tisícročnej ríše “zlatého veku”. Je potrebné, aby sme precitli, začali sa celou silou sústrediť na okamžitú a celkovú očistu seba od základu to jest nielen neustále rásť duchovne, ale taktiež pretaviť duchovné snaženia i do hmotných podôb. Modlime sa preto denne za posilnenie našich svetlých radov, podporujme utvorenie svetlých mostov smerom k našim srdciam a modlime sa za ukončenie pôsobenia zla na našom svete. Svetlo nás potrebuje a potrebuje všetkých, ktorí sú schopní zapojiť sa. Buďme služobníkmi božími a rozsievajme svetlo v temnotách, čistime všetko svoje okolie skrze naše činy a slová. Prebúdzajme nevediacich a buďme hrdými stĺpmi, ktoré podpierajú stvorenie. Je potrebné napínať denne všetky naše sily k tomu, aby sme prispievali a bojovali voči zakrádajúcemu sa nepriateľovi, ktorý sa snaží zo všetkých síl nás stiahnuť nadol.

Neberme na ľahkú váhu naše myšlienky ani konanie. Napojme sa na svetlé prúdy a spojme sa ako štít, ktorý chráni našu krajinu pred útokmi temnoty. Otvorme svoje srdcia naplno a nechajme nech nás láska Božia úplne naplní. Slovensko je obdarené výnimočnými ľuďmi, choďte a presvetľujte, modlite sa a bude vám pomožené. Smelo vpred je bohumilé!


Ako na to?

  • Upozorňujem, že sa nejedná o žiadnu meditáciu, ale je to aktívne a hlboké zapojenie našej duše. Na hromadné meditácie si dávajte veľký pozor, pretože pochádzajú z temnej strany. Pri takýchto meditáciách sa ľudia otvárajú rôznym vplyvom a takýmto spôsobom dokážeme do seba pozvať temnotu bez toho, aby sme to chceli. Je to duchovná pasca.
  • Modlitba je subjektívna a to znamená, že má vychádzať z nášho vnútra. Nie sú to žiadne naučené rozumové postupy ale robíme ju tak, ako to cítime. Nakoľko je modlitba účinná určuje len rozpoloženie nášho vnútra. Keďže je modlitba duchovného charakteru, jedine naša duša určuje jej silu a účinnosť, nie rozum. To znamená, že pri modlitbe nie sú potrebné ani slová. Slová napomáhajú iba nám a to tým, že si tak dokážeme lepšie sformovať a predstaviť cieľ modlitby. Vskutku sú však slová nepodstatné, ale to ako sa pritom vnútri zachvievame. Pri modlitbe musí ísť preč všetka rozumová domýšľavosť a musí zostať len pokorné a úprimné rozpoloženie našej duše. Pokiaľ sa ešte nevieme vnútorne otvoriť, nevadí to. Postačí nám aj myšlienková modlitba. Navyše aj tak je tento svet zanesený temnotou natoľko, že je potrebné ho čistiť rovnako hmotnými úmyslami ako duchovnými.
  • Pri modlitbe neprosíme o to, ako sa má splniť naša prosba. Vesmír vie presne ako a za akých okolností je pre nás prospešné splnenie modlitby. Možno dokonca modlitba nemôže byť splnená kvôli tomu, pretože by nám to neprinieslo vnútorný osoh. Preto od modlitby neočakávajme presné splnenie podľa našich prianí.
  • Prichádzame ideálne iba s jednou prosbou súčasne, pretože mnohostrannosť modlitbu oslabuje.
  • Pri modlitbe môžeme zapojiť aj vizualizáciu. Pokiaľ sa napríklad chceme modliť za Svetlo pre svet, môžeme si predstaviť, ako sa Svetlo zhora rozlieva do sveta a postupne presvetľuje všetko šedé a vyháňa preč všetko temné.
  • Pokiaľ o niečo prosíme, nezabudnime poďakovať za to, čo už máme.
  • Pokiaľ prosíme za ľudstvo, nezabúdajme sa pýtať, čo chce Boh. Darmo by sme sa modlili za to, aby sme tu dokázali všetci žiť v láske a porozumení vrátane tých, ktorí tu jednoducho nepatria. Táto doba má za cieľ túto Zem od takýchto ľudí očistiť, nie ich po tisíci krát láskavo prosiť, aby sa už konečne prebudili. Dajme si pozor na ružové okuliare a neprispôsobujme si modlitby vlastným prianiam.

Daniel & Ivy

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Peter
1 year ago

O.K. dobrý nápad, potrebné vyskúšať a tiež veriť.

Milan
Milan
10 months ago

Ďakujem veľmi pekne za inšpiráciu. Nech svetlo, láska a pravda náplní každého. Staň sa tak. 🍀👍

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Milan
10 months ago

Ďakujeme 🙂