Čo skutočne spôsobuje choroby?

09/02/2021 | Zdravie

Sú zdrojom chorôb baktérie a vírusy? Chráni nás vakcína pred chorobami?
Aby sme na to odpovedali, musíme sa vrátiť späť v čase. Všetko sa to začalo okolo roku 1860, asi pred 160 rokmi.
Okolo roku 1860 Louis Pasteur uviedol svoju teóriu mikróbov, čo naznačuje, že mikroorganizmy sú zodpovedné za infekcie a choroby. Louis Pasteur bol vo svojej dobe vplyvným chemikom. Čo objavil, bolo: ak vložíte chorý alebo infikovaný kúsok telesného tkaniva pod mikroskop, vždy v okolí nájdete zhluk baktérií. „Aha!“, Myslel si, „to musí znamenať, že baktérie spôsobujú infekcie a choroby!“ Zlé – pozorovanie je správne, ale záver nie.

Baktérie sú hasiči
Ak niekde horí, je tu hasičská jednotka – alebo aspoň dúfate, že áno. To však neznamená, že požiar spôsobili požiarnici, všetci to chápeme. To isté platí pre baktérie. Objavujú sa v tele, keď je čiastočne alebo úplne choré, hnije, alebo zomiera. Baktérie čistia. Odstraňujú odumreté bunky a hnijúce tkanivo, aby sa telo mohlo uzdraviť. Rovnako ako hasiči nie sú pôvodcami požiaru, ani baktérie nie sú pôvodcami chorôb. Predstava, že baktérie sú nebezpečné a agresívne veci, ktoré ohrozujú telo, môže byť opakom pravdy.

Teória mikróbov
V tom čase, okolo roku 1860, neboli mikroskopy dostatočne silné na to, aby rozlíšili častice menšie ako baktérie. To Pasteurovi nezabránilo vo vývoji hypotézy založenej na jeho zisteniach. Povedal: vo vzduchu musia byť neviditeľné častice, ktoré čakajú na vdýchnutie, dotyk, zjedenie alebo vypitie, a potom na osobu zaútočia a tá ochorie. Ja ich volám vírusy. A akonáhle budeme mať lepšie mikroskopy, dokážeme to. ‘Bol ako astronóm, ktorý si je istý, že neobjavená planéta existuje, dokonca jej dá meno a čaká na dostatočne veľký ďalekohľad, aby dokázal svoje podozrenie.

Ako preukážete existenciu vírusu?
Pasteur sa opäť mýlil. Odvtedy sme vyvinuli mikroskopy schopné detekovať aj nanočastice, ale doteraz žiadny vedec nikdy neobjavil vírus. Baktérie existujú, ale existencia vírusov sa jednoducho nikdy nedokázala. Názor, že baktérie a vírusy spôsobujú infekcie a choroby, sa tiež nikdy nedokázal. Aj slovo „infekcia“, ktoré v podstate znamená „invázia“, je nesprávne. Nehovoriac o údajnej infekčnosti baktérií a vírusov.
Na dokázanie existencie niečoho v modernej vede sú potrebné tri kroky:

 1. Izolujte to
 2. Spravte elektrónovú mikro-fotografiu
 3. Určte genetickú výbavu “toho”

Zatiaľ sa nikdy nikomu nepodarilo urobiť ani prvý krok. Nie sú k dispozícii žiadne správy preukazujúce dôkaz izolovaného vírusu. Ani s Covid-19, ani s inými formami Corony, ani s osýpkami, ani s obrnou, dokonca ani s HIV. „Vírus“ je ďalšie slovo pre „jed“. Ortuť, fosforečnany hlinité a formaldehyd sú jedy, aby sme vymenovali len niekoľko zložiek vakcín, ale nič také ako infekčný jed neexistuje. Prinajmenšom to sú závery Davida Parkera a jeho manželky Dawn Lesterovej, okrem iných autorov podstatnej knihy „Čo Vám skutočne spôsobuje chorobu.”

To nemôže byť pravda
Zdá sa, že je vhodný čas na prestávku. Lebo čo? Čo? Nie je teória mikróbov základom modernej medicíny nič viac ako teória? Hm … áno. Z nejakého dôvodu sa nazýva teória mikróbov. Ale ako? To nemôže byť pravda, však? Myslím tým, nie je všeobecne známe, že milióny indiánov zomreli na osýpky, keď vtrhli španielski dobyvatelia? Neviete všetci, že počas španielskej chrípky zomreli milióny? A nie je to skutočnosť, že obrna bola porazená vďaka vakcíne proti obrne? Čo je to teda za nezmysel?

Genocída domorodých Američanov
Keď bola napadnutá zem, ktorá sa neskôr stala Amerikou, zomreli milióny pôvodných Američanov, nie však na osýpky. To, na čo skutočne zomreli, bolo oveľa horšie. Európania boli vyzbrojení zbraňami a delami, zatiaľ čo jedinými zbraňami, ktoré domorodci mali, boli, ak vôbec niečo mali, luky a šípy. Boli nútení pracovať ako robotnícki otroci v zlatých a strieborných baniach, až kým doslova nezomreli. Boli vyhnaní z úrodnej krajiny a potom zomreli na hrozný nedostatok jedla a čistej vody. Je veľmi pravdepodobné, že masová epidémia bola skrytým príbehom, pretože tento príbeh znie lepšie ako strašná pravda, že pôvodných obyvateľov Ameriky hromadne zabili útočníci.

Španielska chrípka nebola chrípka
V roku 1918, tak hovorí príbeh, bolo 20 miliónov ľudí na celom svete zničených smrteľným vírusom. Ale počkajte … výsledok nedokazuje príčinu. Ani vtedy, ani teraz, ani nikdy. Ak to preskúmate podrobnejšie, uvidíte, že to nemusí byť náhoda, že k tejto takzvanej pandémii došlo hneď po prvej svetovej vojne. Vojna oslabila zdravie miliónov ľudí zlou stravou, hladom, traumami, strachom, stresom a smútkom. Okrem toho tu boli légie ďalších prispievajúcich faktorov. Napríklad vo vojenských táboroch v USA vojaci hromadne umierali, pretože im boli podávané príliš vysoké dávky aspirínu. V Indii sa veľa vojakov vrátilo oslabených a traumatizovaných z vojny v Európe, kde bojovali v studených a mokrých zákopoch. Mnoho z nich zomrelo na následky týchto extrémnych ťažkostí. Pravda o španielskej chrípke je opäť oveľa pochmúrnejšia a komplikovanejšia ako príbeh o vírusu, ktorý zrazu znenazdajky zabil milióny ľudí. Možno je to aj utajovací príbeh.

Chyť ma ak to dokážeš
Príbeh o obrne tiež nie je taký istý. Štatistiky ukazujú, že počet prípadov detskej obrny bol už pred vývojom vakcíny drasticky znížený. Ako som práve napísal, Parkerov výskum ukazuje, že neexistujú absolútne žiadne dôkazy o existencii vírusov. Uskutočnili sa však štúdie, ktoré zisťovali, či je možné preniesť chrípku alebo osýpky, alebo skôr či je možné preniesť ochorenie s príznakmi podobnými chrípke, alebo osýpkam na inú osobu. Príklad: pred tromi rokmi v Nemecku bolo ponúknutých 100 000 EUR osobe, ktorá dokázala, že osýpky sú nákazlivé. Skupina vedcov sa okamžite pustila do práce. Postavili dva rady ľudí oproti sebe. Jeden rad mal príznaky podobné osýpkam, druhý rad bol zdravý. Chorí ľudia museli niekoľkokrát kašľať do tváre zdravých ľudí. Hnusné, ale hej, musíš urobiť niečo pre vedu. Výsledkom bolo, že neochorel ani jeden zdravý človek.
Prečo sa to nestalo svetovou novinkou? Prečo namiesto toho boli tieto zistenia odmietnuté, a to aj na najvyššom súde, a nemecká vláda nedávno vydala mandát, ktorý nariaďuje očkovanie proti osýpkam? Nie je to iba výsmech vedy?

Slovo V
Sme tu s hlavou plnou otázok. A to som sa ešte nepýtal na najpálčivejšiu otázku: AK VÍRUSY NEEXISTUJÚ, NA ČO VAKCÍNY MÁME? V tom čase Pasteur pokračoval v práci anglického vidieckeho lekára Edwarda Jennera, ktorý ako prvý experimentoval s vakcínami takmer o storočie skôr, okolo roku 1780. Jenner bol vynálezcom úplne prvej vakcíny, vakcíny proti kiahňam. Pasteur tiež vyvinul jednu, vakcínu proti besnote. Myšlienka vakcíny bola a stále je: trochu napadnúť telo vpichnutím niekoľkých kvapiek určitej baktérie, vírusu alebo jedu do tela, len aby ste ho trochu vystrašili. Ak to urobíte, telo na to zareaguje mimoriadne tvrdou prácou, aby sa chránilo, čím zabráni tomu, aby sa do tela dostalo patogénne čokoľvek, čím je, a tým udržia zdravie pacienta. Môže to z vakcíny trochu ochorieť, ale je to lepšie ako zomrieť strašnou smrťou smrteľným vírusom, však?

Chráni vakcína organizmus?
Je tvrdenie, že vakcíny posilňujú imunitný systém, pravdivé alebo nepravdivé? V tejto chvíli si dovolím povedať: je to nepravdivé. Myšlienka, že vakcíny chránia telo pred chorobami, nemá absolútne žiadny zmysel. Imunitný systém nemôžete vopred posilniť injekciou s jedom. Vyzerá to, že vakcíny nechránia telo pred ničím!

Jedna vec vedie k druhej
Ak odhalíte Pasteurovu teóriu mikróbov, zbavíte sa tým aj opatrení prijatých na našu údajnú ochranu pred Covid-19. Sociálny odstup? Nosiť ústnu masku? Umývanie rúk dvadsaťkrát denne? Prečo? Nič nie je nákazlivé! Je veľmi pravdepodobné, že farmaceutický priemysel priniesol očkovacie programy, aby zarobil peniaze. Keď sa pozriete na to, čo je vo vakcínach a ako je vakcínový priemysel presadzovaný a chránený, je rozumné zvážiť, či je vaše zdravie to, na čom im záleží, alebo nie. Prečo napríklad do vakcíny pridávať nanočastice, ak jedinou výhodou je, že je užitočná pri sledovaní ľudí a ich prepojení s AI?

Kde je dym, tam je oheň
Čisto ako myšlienkový experiment, bez toho, aby sme vyvodzovali nejaké závery, si možno položiť otázku: čo sa vlastne testuje, ak vírusy neexistujú? Testuje sa prítomnosť exozómov v tele. Exozómy sú malé reťazce bielkovín, ktoré telo vylučuje, keď sa snaží zbaviť toxínov a voľných radikálov. Rozdiel medzi baktériami a exozómami je v tom, že baktérie sú živé, zatiaľ čo exozómy nie. Baktérie sú hasiči, exozómy dym. Pretože väčšina ľudí má v tele toxíny, budú mať tiež exozómy v krvi. Preto má väčšina ľudí pozitívny test na exozómy, ktoré v dnešnej dobe dostali náhle názov Covid-19.

Pozerať sa realite do očí
Môžete sa však opýtať, na čo ľudia zomierajú počas tejto konkrétnej pandémie. Rovnako ako tesne po prvej svetovej vojne, alebo počas invázie do dnešnej Ameriky, je dobré sa pozrieť na širší obraz, ak chcete odpovedať na túto otázku. Vo všeobecnosti si môžete predstaviť štyri hlavné príčiny chorôb:

 1. Nedostatok výživovej hodnoty z dôvodu nedostatku potravy, alebo zlej kvality potravín
 2. Toxický príjem, ako sú pilulky, alkohol, fajčenie, nezdravé jedlo, drogy, vakcíny, ťažké kovy, znečistenie ovzdušia, vody a pôdy atď.
 3. Vysoká úroveň chronického stresu, traumy a úzkosti
 4. Elektromagnetické žiarenie

Je možné, že to je presne to, čo odteraz umierajú aj ľudia? Vysvetľuje to, prečo ochorejú súčasne ľudia v tej istej domácnosti, škole alebo inštitúcii; nie preto, že zachytili infekčný vírus, ale preto, že boli vystavení jednému alebo viacerým z vyššie uvedených faktorov? Preto údajný vírus postihuje hlavne starších a chronicky chorých ľudí a ľudí žijúcich vo vysoko kontaminovaných oblastiach?

Úpadok spoločnosti Big Pharma
Je to všetko Pasteurova chyba v jeho smiešnych teóriách? Nie, samozrejme, že nie. Keď blázon získa toľko sledovateľov, je toho ešte viac. Pravda je opäť pochmúrnejšia a komplikovanejšia ako príbeh o vírusoch. Zdá sa, že niekto má záujem o veľké skupiny slabých, chorých, izolovaných ľudí, ktorí sú doslova vydesení. Zdá sa, že niekto má záujem na veľkých skupinách ľudí, ktorí veria príbehom, ktoré sú im rozprávané, už len preto, lebo to hovorí údajná veda, politika alebo médiá. Ale to je iný príbeh. Zatiaľ sa pozrite na základy toho, čo vás skutočne robí zdravými, a uplatnite to v praxi.

Nasledujúce pokyny sú také jednoduché, také univerzálne a také silné, že by mohli spôsobiť okamžité zrútenie Big Pharma. A ak je vyššie uvedené vysvetlenie o baktériách, vírusoch a vakcínach pravdivé, potom je to možno vynikajúci nápad.

Čo vám skutočne pomáha udržiavať si zdravie?

 1. Zlepšite svoj životný štýl
 2. Venujte pozornosť tomu, čo jete a pijete
 3. Vyvarujte sa toxickým vplyvom
 4. Zostaňte pozitívni

K tej španielskej chrípke odporúčam tento článok: Zdroj

Zdroj: Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
MM88
MM88
3 years ago

Takúto spleť drístov nedá dokopy ani úplný dement. Neviem kto by mal počúvať dvoch buzerantov čo si spolu založia web a idú dávať do éteru svoje lgbt alternatívne kecy o zdravej výžive. To si preberajte s vašimi hipisackymi teplými kamarátmi. Inteligentný človek čo východil aspoň prvé 4 triedy základnej školy a neťahal od 8 rokov do seba toulen a trávičku ako vy dvaja, sa nad celým článkom akurát tak pousmeje. Pekný deň

Daniel
Admin
Reply to  MM88
3 years ago

😂

Maiqo
Maiqo
Reply to  Daniel
3 years ago

Skvělý článek. Anita Petek o tomto všem informovala. Děkuji

Daniel
Admin
Reply to  Maiqo
3 years ago

Ďakujeme