Ako rozpustiť Covid EGREGORA ?

17/02/2021 | Zaujímavosti

Počas posledného roku bol cielene vytvorený najväčší Egregor za posledné stáročia. Môžme ho nazvať Covid Egregor. Je dennodenne vyživovaný a posilňovaný riadenou a starostlivo koordinovanou aktivitou jeho tvorcov, ktorí na to používajú mentálnu a emočnú zložku osobnosti širokej celosvetovej populácie.

Čo je EGREGOR a ako vzniká?

Egregor je energoinformačná “entita” s určitým stupňom naprogramovanej inteligencie. Je umelo vytvorený cieleným, koordinovaným a opakovaným úsilím uzavretej skupiny jednotlivcov, ktorí iniciujú a programujú jeho tvorbu a účel. Pre energetické nabitie a pravidelnú výživu egregora k tomu ale potrebujú dostatočnú masu neinformovaných jednotlivcov, ktorí slúžia ako zdroj jeho energie.

Stačí k tomu stanoviť funkcie egregora, niečo ako programový kód a naviazať ho na konkrétnu a jasne definovanú a zobraziteľnú formu. Aktuálne zvolenú ako program Covid-19 s jeho svätyňami v podobe denne aktualizovaných čísiel a správ k každom médiu, ktoré sa na tejto výžive egregora synchrónne podieľajú.

Opakuje sa to ako “náboženská mantra a ceremónia” niekoľkokrát denne, to isté stále dokola s cieľom opakovane pútať mentálnu zložku človeka upriamením pozornosti a vybudením určitých hrubších emócií ako strach a hnev, ktoré slúžia ako zdroj energie pre výživu egregora.

Tvorcovia Egregora majú tým možnosť vedome riadiť a používať túto umelo vytvorenú nemateriálnu inteligenciu, existujúci v energoinformačnej rovine na efektívnejšie dosahovanie svojich cieľov v hmotnom svete. Čím je egregor silnejší, tým väčšiu moc v tomto svete má. Čím viac ľudí vyživí egregora, tým väčšiu moc má.

Aký je typický prejav spútania Egregorom?

Človek stráca hlboký kontakt s vlastnou vnútornou podstatou, stráca kontakt so Stvoriteľom, Čistým Univerzálnym Vedomín a Bytím, stráca kontakt s Pravdou a skutočnou realitou. To vedie k tomu, že mentálna zložka (myseľ) človeka nie je riadená “Vyšším princípom” a prijíma program Egregora. Tým Egregor mení myslenie a následne aj správanie človeka s cieľom uvoľniť čo najsilnejšie emočné prejavy v človeku na úrovni primárne strachu a hnevu. To následne vedie k postupnej hlbokej desintegrácii jednotlivca, ktorý sa stáva otrokom Egregora a tým aj nástrojom pre jeho výživu. Egregor tu funguje ako parazit s cieľom brať čo najviac pre vlastnú existenciu.

Ako rozpustiť vytvoreného Egregora?

Veľmi jednoducho. Stačí zastaviť kohútik pre jeho výživu. Egregor bez výživy slabne a postupne zaniká. Takto sa to stalo mnohým veľkým Egregorom starých náboženstiev, politických a iných záujmových zoskupení. Stačilo len ukončiť jeho fanklub 🙂

Každý z nás môžeme začať jednoduchou postupnosťou:
1.) Obnoviť a každodenne vedome a cielene udržiavať kontakt so Stvoriteľom v Láske, Pravde a pevnej Jednote. To je základná ochrana pred podmanením Egregorom.

2.) Svoju mentálnu zložku dennodenne kultivovať. Informácie zdravým rozumom a nezaujato preverovať. Odpútať pozornosť od predkladanej formy Egregora ako je sledovanie jeho čísiel, cielenej propagandy a informácií, ktoré sú v rozpore s prirodzenosťou Života a zdravého rozumu.

3.) Dennodenne premieňať energiu hrubých emócií na energiu cností. Energiu strachu premeňte na Odvahu, hnev na Súcit a milosrdenstvo, obavy na Dôveru.

Egregor bez vašej energie sa postupne rozpustí. Bez egregora záujmové skupiny nemajú dostatok sily na realizáciu svojich cieľov a manipuláciu s vami.

Sila Pravdy a Života je prítomná v každom z nás. Spojte sa s ňou a žite svoj život v Pravde a Sile Života…

D. G. N.

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Valdo
Valdo
3 years ago

Veľmi pekne, jednoducho a pravdivo zdieľaná informácia aj postup riešenia. Vďaka za tieto slová.

MiPe
MiPe
3 years ago

Stačí “vyhodiť masmédiá z obloka” a on sa stratí…..

vladimír
vladimír
3 years ago

tak tak… je třeba se zaměřit na duchovní hodnoty nikoliv na materialní lákadla a strach vyměnit za “věřím ve Stvořitele” proto se mi nemůže nikdy stát nic zlého…většina lidí má strach z velmi nepodstatných věcí ( o zaměstnání o auto o reputaci atd. ) místo aby věřili ,že vše nakonec dobře dopadne a pokud to nedopadlo dobře,tak to ještě není konec 🙂 ….díky za info ,hezký den všem