Ako celý svet vlastní jedna jediná korporácia

17/10/2022 | Zaujímavosti

MONOPOLY je jedným z najlepších a najsledovanejších dokumentárnych filmov všetkých čias, a to aj v dobe extrémnej celosvetovej cenzúry, ktorá sa snaží takéto pravdy zakrývať. Ale pre tých z vás, ktorí ste si ho ešte nepozreli, chcem uviesť stručné zhrnutie v nádeji, že vás to pošteklí natoľko, aby ste si ho aj napriek svojmu nabitému programu pozreli.

V našom svete vidíme milióny značiek, názvov, log, ktoré akoby si navzájom konkurovali. Existuje nespočetné množstvo korporácií, ktoré ponúkajú rôzne služby v oblasti oblečenia, potravín, cestovania, technológií, poľnohospodárstva, financií, medicíny a tak ďalej.

Existuje napríklad Pepsi Cola a Coca Cola, dvaja hlavní konkurenti v oblasti sódových nápojov, však? NESPRÁVNE!
Existuje aj Samsung a iPhone, dvaja gigantickí konkurenti v oblasti smartfónov, však? NESPRÁVNE!
Sú tu počítače Mac a PC, ultimátny príklad dvoch rivalov, ktorí súperia o najväčší podiel na trhu osobných počítačov, však? NESPRÁVNE!
Sú tu Facebook a Twitter, neľútostne súperiace o najväčšie publikum v oblasti sociálnych médií, však? NESPRÁVNE!
Žiadna z týchto spoločností si navzájom nekonkuruje. To je len povrch pre neznalých spotrebiteľov, ako ste vy a ja, ktorí sa nechajú oklamať rôznymi názvami značiek. Iste, tieto značky si v dávnej minulosti konkurovali, ale scéna sa už dávno zmenila.

Dnes sú všetky tieto hlavné značky, ktoré si zdanlivo konkurujú, v podstate vlastnené jednou a tou istou korporáciou: Vanguard. MONOPOLY to ukazuje na obrazovke, takže sa o tom môžete presvedčiť sami.

Vanguard je jediný subjekt na svete, ktorý prakticky vlastní všetky veľké priemyselné odvetvia na svete, či už ide o farmaceutický priemysel, spravodajské médiá, poisťovníctvo, nemocnice, technológie, cestovanie, potraviny, ťažbu, plyn, ropu, bankovníctvo atď.

To znamená, že takmer všetko, čo jete, pijete, obliekate sa, spíte, šoférujete, cestujete, čítate, sledujete, počúvate, komunikujete, pracujete a tak ďalej, vlastní tá istá veľmi malá skupina megabohatých jednotlivcov.

Títo vlastníci majú na celom svete účinný MONOPOL na prakticky všetko.

Takáto je ich stratégia už desaťročia:

“Získame väčšinu akcií všetkých spoločností na burze a získame aj akcie ostatných spoločností, ktoré vlastnia zvyšok akcií. Tým získame úplné vlastníctvo všetkého, čo nám potom umožní ovládať svet.”

Takto sa im podarilo počas pandémie ovládnuť všetky nemocnice, zdravotné poisťovne, spravodajské médiá atď.

Ak to zjednodušíme, môžeme povedať nasledovné: počas pandémie stačilo, aby jeden človek, ktorý je na vrchole tohto celosvetového finančného monopolu, povedal jedno slovo, a všetky spravodajské médiá, všetky veľké nemocnice, všetky poisťovne, všetky letecké spoločnosti, všetky hotely a tisíc ďalších spoločností začali poslúchať tento príkaz.

Dokonca aj väčšina štátov, ktoré sú oficiálne štruktúrované ako ziskové korporácie, a teda fakticky vlastnené tými istými subjektmi, musí skočiť na príkaz svojho “veľkého šéfa”.

Aký to bol príkaz?

  • mandát masiek!
  • mandát na uzamykanie!
  • nariadiť vakcíny!
  • nariadiť testovanie!
  • potláčanie liečby!
  • potláčať lekárov!
  • potlačiť pravdu!

Zjednodušujem situáciu, pretože existuje niekoľko rodín, ktoré spoločne vlastnia Vanguard (a BlackRock, ktorý patrí priamo pod Vanguard), ale aj tak je to v podstate to, na čo sa to zužuje. Jedna korporácia prakticky vlastní celý svet, ako ho poznáme. To umožňuje malej skupine ľudí manipulovať s celým ľudstvom a robiť si, čo sa im zachce.

Je to presne to, čo sme pozorovali počas pandémie: po celom svete boli lekári, ktorí zachraňovali životy pacientov, prepustení z nemocníc a používanie účinných liečebných postupov bolo zakázané prakticky v každom štáte sveta.

Stačil jeden príkaz a milióny prisluhovačov Vanguardu vyskočili na nohy, aby bezvýhradne poslúchli. “ÁNO ŠÉF!”

Mnohí ľudia nemôžu uveriť, že pandémiu možno zorganizovať v celosvetovom meradle. Keď však pochopíte, ako je svet usporiadaný, a uvidíte, že jedna jediná entita vlastní takmer všetko na celom svete, a rozoznáte jej ruku prakticky v každej vláde, potom viete, že v skutočnosti je veľmi jednoduché potiahnuť celosvetovú pandémiu a nastoliť masovú tyraniu.

Zločinecký účel lockdownov

Jedným z účelov pandémie bolo ďalšie zvýšenie monopolu tejto malej skupiny ľudí. Požadovali lockdowny, ktoré mali zničiť milióny malých podnikov na celom svete, aby miliardy spotrebiteľov prešli od týchto nezávislých podnikov k megakorporáciám týchto tyranov.

V praxi: milióny malých obchodov s potravinami sa museli na rok zatvoriť, takže celá svetová populácia mohla získavať potraviny len zo supermarketov, ktoré zostali otvorené a ktoré vlastnia títo zločinci. Tí zarobili bilióny dolárov, zatiaľ čo malé podniky prišli o všetko.

Zaujímavé je, že žiadna z megakorporácií nemusela počas výluk zatvoriť. Všetky zostali otvorené na celom svete. Iba milióny malých podnikov boli nútené zatvoriť, pričom denne majú len hŕstku zákazníkov a v supermarketoch sa deň čo deň tlačia tisíce ľudí.

Finanční tyrani stoja za organizáciami, ako je Svetová zdravotnícka organizácia, ktorú títo zločinci stopercentne vlastnia a využívajú na realizáciu svojho programu ovládnutia sveta pod zámienkou mimoriadnych zdravotných situácií, ktoré fabrikujú pomocou podvodných testov, manipulácie s údajmi, potláčania liečby a masovej psychózy prostredníctvom mediálneho šírenia strachu.

Stoja aj za Svetovým hospodárskym fórom a Organizáciou Spojených národov, ktoré tvrdia, že zlepšujú stav sveta, zatiaľ čo v skutočnosti je ich cieľom dokončiť totálne uchopenie moci nad celým ľudstvom tým, že požadujú, aby všetky zdroje, všetky informácie, všetky vlády, všetka moc a všetky odvetvia boli odovzdané do ich krutých, chamtivých rúk.

Ako môžeme týchto tyranov zastaviť?


Aké je na to riešenie? Veľmi jednoduché: PRESTAŇTE HRAŤ ICH HRU! Prestaňte súhlasiť s ich zločineckou agendou.

Prebuďte ľudí na celom svete tým, že budete ako šialení zdieľať tento príspevok, film MONOPOLY a DÔKAZY VEĽKEJ SÚDNEJ POROTY.

Ľudia musia odstúpiť od veľkých korporácií a začať nakupovať v miestnych malých podnikoch, ktoré nie sú – a nikdy nebudú – vlastnené týmito psychopatmi. Nájdite farmárov, chovateľov, mäsiarov a nakupujte priamo od nich. Je to miliónkrát zdravšie a oveľa zábavnejšie.

Založte si vlastný malý podnik a slúžte miestnej komunite ručne vyrábaným, čerstvým, prírodným, nedotknutým tovarom, ktorý svojou kvalitou vyniká vysoko nad lacnými toxickými sračkami, ktoré ponúka väčšina týchto megakorporácií. Buďte kreatívni, odvážni a nasledujte svoje sny.

Ak ste právnik, povstaňte a bráňte ľudí vo svojej komunite.

Ak ste sudca, bráňte spravodlivosť namiesto ochrany zločincov.

Ak ste veriaci a modlite sa, modlite sa, aby sa to všetko odhalilo a postavilo pred súd.

Ľudia tohto sveta, vyzývam vás, aby ste sa, prosím, skutočne vzchopili. Prestaňte byť pozorovateľom, ktorý kritizuje a posudzuje, ale buďte odpoveďou, ktorú ľudstvo potrebuje.

Všetci sme sa narodili, aby sme boli hrdinami. Všetci máme v sebe zasadené božské semeno odvahy a spravodlivosti. Urobme to!

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
15 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
1 year ago

☝️👍👌👏🙏❤

Akia
Akia
1 year ago

Je to tak. O to se už nějaký čas snažím, ovšem lidi jsou dost zabedněni stále.. Mají v hlavě programy…

Tereza
Tereza
Reply to  Akia
1 year ago

Ano, je to moc těžké je probouzet ,bojuji už 3 roky ale odchází mi mé zdravý a tělo.Podotýkám , je mi teprve 38 let.

jirik
jirik
Reply to  Tereza
1 year ago

A co konkrétně máš za zdravotní problém?
http://www.zenazdravotne.cz/

Israismael
Israismael
Reply to  Tereza
1 year ago

Terezka nebojte sa !.celá tá mašinéria temna vo svete ,u nás aj u vás v Čechách sa o chvíľu rozpadne ako domček z karát ..vsetko nepravé sa roztriesti ,či už vlády ,inštitúcie,nepravé zväzky a pod .Stane sa to preto ,že Svetlo božie sa tlačí už nejakú dobu na povrch našej planéty a všetko temné sa bude musieť rozložiť na marne kúsky ..temno teda už o pár malých rokov čo musíme ešte vydržať ,(predpoklad je do 2028-30) ,nebude mať žiadnu šancu prebyvat na Zemi ..
Vydržte ,bojujte za chvíľu bude pokoj ..a pokoj vám želám aj cez tieto vianočné dní ,ktoré sú pred nami !

Milan
Milan
1 year ago

Každý deň nachádzame v schránkach reklamné materiály supermarketov a lákajú ľudí na akcie a zľavy. Malé predajne si to dovoliť nemôžu. Nedá sa konkurovať Kauflandu, Tescu, Bille…Aj vlády robia všetko pre podporu týchto gigantov. Napríklad zálohovanie plastových obalov (Z). Kde ich môžete odovzdať…?

Peter
Peter
Reply to  Milan
1 year ago

Aj v Jednote je to možné. Alebo jednoducho hodiť do kontajnera s plastovým odpadom. Načo sa zapodievať s pár centami.

Mikuláš Sz
Mikuláš Sz
1 year ago

Ďakujem, takéto správy mi vlievajú silu odvážne bojovať ďalej…🥰🥰

Ingrid
Ingrid
1 year ago

Nevidela som ešte tento film, kde si ho môžem pozrieť kde ho nájdem ?🙏🍀

Peter
Peter
Reply to  Ingrid
1 year ago

Dokument Monopol je možné pozrieť napr. tu: https://otevrisvoumysl.cz/monopol-dokument-o-tom-jak-funguje-svet/

Peter
1 year ago

Teda naozaj, prestať hrať ich hru.

Mária
Mária
1 year ago

To je len jedna tvár z 10-tich. Bude aj tých zvyšných 9, please?

Josef
Josef
1 year ago

Vše do sebe zapadá ,až na to ,že vlády ,které prosazují globalizaci ,jsou voleny obyvateli jednotlivých států ,bohužel většina obyvatel si zvykla na pohodlný život ,nechce slevit ze svého životního standartu a paradoxně nahrává těmto melagomanským spolkům , lidé odvykají přemýšlet nad svoji budoucností ,navíc jsou proti lidskému rozumu řízeny byrokraty v Evropě autoritářskou EU. Navíc celosvětově vede loby automobilového průmyslu ,odsouvá se nutnost řešení potravinářství a zemědělství ,kde by jednotlivé státy si měly samy rozhodovat o své budoucnosti a ne si nechat diktovat byrokratickými zločinci.

jirik
jirik
Reply to  Josef
1 year ago

s tímto máš úplnou pravdu většina obyvatel si zvykla na pohodlný život ,nechce slevit ze svého životního standartu

ikdyby se každý člověk měl dobrovolně vzdát jedné věci ať už fyzické, charakterové,…. s tím, že by nastal skutečný zlatý věk, by kterém by přestalo existovat INKASO, vše by bylo zdarma, peníze by byly zrušeny, stejně tak finanční systém, banky apod. Lidstvo by odmítlo – prostě jsou zvyklí jet v nějakých kolejích a mají strach tyto koleje opustit…..a převzít zodpovědnost za svůj život dovlastních rukou – pro některé hotová katastrofa a šílenství!

jirik
jirik
1 year ago

Staněk: „Bude to nová revolúcia, nebude nežná a použijeme to, čo bude po ruke a budeme ich hnať …“
10 minut /ukázka/
https://www.youtube.com/watch?v=vSO10Cwz9NU