Devolúcia časť 6. – Antifa a vzbura na Kapitole

28/08/2021 | Q/Trump/Aliancia

Viac k príbehu

Bolo neuveriteľné sledovať rôzne spôsoby, akými ľudia zo všetkých strán politického spektra reagovali na udalosti, ktoré sa odohrali počas zhromaždenia „Zachráňme Ameriku“ 6. januára. Médiá, demokrati, RINO a veľké technologické spoločnosti nás chcú presvedčiť, že Trump sa snažil svojich priaznivcov presvedčiť, aby zvrhli vládu. Dokonca sa nájdu Trumpovi priaznivci, ktorí Trumpa obviňujú z toho, čo sa stalo, pričom nejdú tak ďaleko, aby povedali, že to bol jeho pokus o prevrat.

Potom je tu zvyšok z nás.

Vieme, že Trump vždy myslí 10 krokov dopredu. Vieme, že nerobí nič bez toho, aby si predtým nepremyslel všetky možné výsledky. Nepoloží otázku, na ktorú by ešte nepoznal odpoveď. Trump to predával ako zhromaždenie, ktoré má „zachrániť Ameriku“ pred ukradnutými voľbami. Na zhromaždení sa malo zúčastniť milión vlastencov MAGA. Antifa infiltrovala podujatia celé leto. Bolo tak zrejmé, že na tomto zhromaždení to urobia znova. „Čo si Trump myslel“? V príbehu musí byť niečo viac!

Jednou z tém celého tohto seriálu Devolution bolo „Musíme myslieť viac“. Ak ustúpime a pozrieme sa na všetko v súvislostiach, verím, že môžeme dospieť k alternatívnemu záveru, ktorý ukazuje, že v príbehu je toho naozaj oveľa viac.

Čo je Antifa?

Pojem Antifa je spojením slov „antifašista“. Robert Stilson z Capital Research Center má skvelý seriál, v ktorom sa snaží presne vysvetliť, kto je Antifa. Tu sú odkazy a nižšie uvedený výňatok jeho definície Antify:

Antifa FAQs: Čo je Antifa?

Antifa FAQs: Odkiaľ sa vzala Antifa?

Antifa FAQs: Čo chce Antifa?

Antifa FAQs: Kto podporuje Antifa?

Vo svojej nedávnej knihe Unmasked: Andy Ngo definuje Antifu ako „ideológiu a hnutie radikálnej panľavicovej politiky, ktorej prívržencami sú najmä militantní anarchistickí komunisti alebo kolektivistickí anarchisti. . . . Túto skupinu ľavičiarov spája odpor voči takzvanému fašizmu, hoci je dôležité, že to, čo sa definuje ako fašizmus, zostáva otvorené“. Historik Mark Bray v knihe Antifa: The Anti-Fascist Handbook (Antifa: Antifašistická príručka) uvádza v podstate podobnú definíciu „antifašizmu“. Podľa neho ide o „neliberálnu politiku sociálneho revolucionárstva aplikovanú na boj proti krajnej pravici, nielen proti doslovným fašistom“.

Súčasnú americkú Antifu je pravdepodobne najlepšie považovať za hnutie alebo ideológiu, a nie za organizáciu. To hneď na začiatku predstavuje deskriptívny a definičný problém, pretože mnohí sa môžu vo veľkej miere stotožniť s názormi a praktikami Antify bez toho, aby boli nevyhnutne spojení s nejakou skutočnou skupinou Antifa. Bray sa vyjadril: „Radikálna ľavica je oveľa väčšia ako Antifa – oveľa, oveľa väčšia.“ Kto sa teda považuje za súčasť Antify? Nie je možné presne určiť počet členov Antify a označenie každého údajného krajne ľavicového demonštranta alebo výtržníka za „Antifu“ by tento pojem rozšírilo za hranicu, v ktorej by mal nejaký užitočný význam.

Existujú však organizácie Antifa a tie predstavujú najlogickejšie miesto, na ktoré by sa malo zamerať akékoľvek vyšetrovanie. Takéto skupiny sa často výslovne označujú ako Antifa, ale pozorovatelia ich tiež takto označujú, pričom si všímajú zjavné definičné znaky. Skupiny Antifa zvyčajne pôsobia na miestnej úrovni. Napríklad Rose City Antifa – najstaršia a pravdepodobne najvýznamnejšia existujúca skupina Antifa v Spojených štátoch – pôsobí v Portlande v štáte Oregon, zatiaľ čo Antifašisti z Atlanty pôsobia v tejto metropolitnej oblasti. Pokiaľ je známe, tieto skupiny nie sú hierarchicky organizované a neexistuje žiadny individuálny „vodca“ Antify.

Tento bod je dôležitý. Dokonca aj náš vlastný riaditeľ FBI Chris Wray potvrdil, že Antifa je ideológia, nie organizácia. Majte to na pamäti, keď budeme pokračovať.

Antifa pôsobí v Spojených štátoch od 80. rokov minulého storočia, ale boli relatívne pod radarom. Bolo to až do roku 2017, keď sa na zhromaždení Unite the Right v Charlottesville odohral prvý výrazný násilný prejav.

To všetko na pozadí prvého roka prezidentovania Donalda Trumpa – prezidentovania, ktoré bolo politickým zosobnením mnohých vecí, ktorými ľavica opovrhovala. Odrážajúc význam Trumpa (a jeho priaznivcov) pre Antifu, Bray v roku 2017 napísal: „Naším cieľom by malo byť, aby o dvadsať rokov tí, ktorí volili Trumpa, boli príliš nesvoji na to, aby sa s touto skutočnosťou verejne podelili.“ Jeden z členov Rose City Antifa pre Buzzfeed News povedal: „Pred Trumpom bolo byť Antifa skôr bizarným koníčkom, ktorý ľudia mali.“

„Naším cieľom by malo byť, aby o 20 rokov tí, ktorí volili Trumpa, boli príliš nesvoji na to, aby sa s touto skutočnosťou podelili na verejnosti.“ Tento citát je dosť desivý, ale presne tak Antifa a demokrati vnímajú každého, kto podporuje Trumpa. Chcú nás umlčať. Antifa spolu s niektorými radikálnymi skupinami BLM sa zmenili na militantnú odnož liberálnej ľavice.

Ako všetci vieme, rok 2020 priniesol bezprecedentnú vlnu násilia. Tá pramenila z medializovaného naratívu o rasizme a policajnej brutalite v našej krajine. Antifa by hnutie Black Lives Matter využila ako odrazový mostík pre svoje výtržnosti a anarchiu. „Defundovať políciu“ sa rýchlo stalo heslom BLM a nepokoje, ktoré nasledovali, by sa dali opísať ako vojna medzi BLM/Antifa a zákonom a poriadkom.

Demokrati a ich mediálni lokajovia celé leto tvrdili, že protesty boli „väčšinou pokojné“, a tento naratív využívali na útoky na Trumpa. Demokrati odmietli odsúdiť Antifu. Ben Shapiro to povedal najlepšie:

Pán Biden jednoducho nemôže menovite odsúdiť antifu alebo BLM, pretože by to znamenalo uznať dve jednoduché pravdy: po prvé, že pán Trump nie je hlavným zdrojom násilia v amerických mestách; po druhé, že napriek jeho posolstvu o „návrate k normálnosti“ poskytuje Bidenov naratív o „systémovom rasizme“ ideologický základ pre tých, ktorí sa snažia rozbiť systém. Demokrati strávili mesiace popieraním násilia, nazývaním pána Trumpa fašistom za to, že ponúka federálnu pomoc, a odsudzovaním amerického systému. Ovocie je na výslní, aby ho každý videl. A tak musí pán Biden blafovať a médiá ho musia kryť.

Všetko, čo sa stalo v roku 2020, sa týkalo volieb. To je všetko, o čo sa demokrati a médiá zaujímali. Zúfalo sa snažili dostať Trumpa z funkcie. Covid využili ako zámienku nielen na to, aby nám vzali čo najviac slobody, ale aj na zavedenie nezákonných mechanizmov hlasovania, aby ukradli voľby. To im však nestačilo. Trump bol stále masívne populárny, takže vytiahli svoj „ťah“ z príručky.

Rasizmus

Chceli Trumpa a jeho priaznivcov vykresliť ako bielych supremacistov, ktorí spôsobili všetok ten rasizmus v našej krajine. Potrebovali rasovú vojnu, ktorú by mohli zvaliť na nás. Na rozdúchanie plameňov využili Antifu a demokratickí guvernéri neurobili nič, aby toto šialenstvo zastavili, a Trumpa nazvali tyranom za to, že len pomyslel na zásah do federálnych vojsk alebo armády. Chceli vyvolať chaos, aby Trump vyzeral zle. Antifa bola jasne organizovaná. Lietali po celej krajine na rôzne protesty. Ľavicoví prokurátori a sudcovia by ich neustále vyťahovali z väzenia na kauciu a nechávali by ich na pokoji. Nebol to len nápad. Bol to terorizmus.

Právo a poriadok

Teraz sa zameriam na niektoré zaujímavé veci, ktoré sa diali v zákulisí, a na to, ako to všetko súvisí so 6. januárom a decentralizáciou. Tu je časová os udalostí po smrti Georgea Floyda.

  • 25. máj – George Floyd zomiera
  • 31. májodoslaný naliehavý e-mail, ktorým sa DEA udeľuje právomoc vykonávať tajný dohľad a predchádzať ohrozeniu verejnej bezpečnosti
  • 31. májDJT tweetuje, že USA označia Antifu za teroristickú organizáciu (aj keď sa to ešte nestalo….).
  • 1. júnaTrump vyzýva guvernérov, aby nasadili národnú gardu, a „vyhráža sa“, že zmobilizuje všetky dostupné federálne sily „civilné aj vojenské“ na ukončenie násilných protestov.
  • 1. júna – Trump nečakane navštívil kostol sv.
  • 1. júna – Niekoľko hodín po obraze svätého Jána začalo špionážne lietadlo FBI sledovať protesty vo Washingtone.
V pondelok 1. júna krátko pred 23.00 h, len niekoľko hodín po tom, čo federálna polícia použila slzotvorný plyn a obušky na odstránenie protestujúcich spred Bieleho domu, kde sa prezident Donald Trump fotil s Bibliou, vzlietlo z regionálneho letiska Manassas vo Virgínii lietadlo Cessna Citation. Približne do 1.30 h ráno letelo v 7-kilometrovom kruhu okolo centra Washingtonu a sledovalo protesty, vyplýva zo záznamov o sledovaní letu.
Lietadlo je jedinečným špionážnym lietadlom prevádzkovaným FBI, ktoré je vybavené sofistikovanými kamerami na trvalý denný alebo nočný video dohľad na veľké vzdialenosti. Svoje nočné krúženie okolo mesta zopakovalo aj počas nasledujúcich dvoch nocí, keď protesty pokračovali, a 6. júna uskutočnilo kratší let.
Lietadlo Cessna FBI nebolo jediným sofistikovaným vládnym špionážnym lietadlom, ktoré začiatkom júna preletelo nad Washingtonom. V dňoch 3. a 4. júna letelo v tesnejších kruhoch vo výške menej ako 7 000 stôp pozorovacie lietadlo RC-26 prevádzkované Leteckou národnou gardou. Tieto lietadlá, podobne ako lietadlo FBI, sa bežne používajú pri operáciách proti obchodovaniu s drogami.
Letecká národná garda pre časopis Air Force uviedla, že tieto lety „reagovali na žiadosť Národnej gardy okresu Kolumbia o zabezpečenie leteckého situačného prehľadu o kľúčových komunikačných linkách a kritickej infraštruktúre v okrese“.

* Je dôležité poznamenať, že za Národnú gardu štátu Kolumbia zodpovedá prezident, po ňom ministerstvo obrany a po ňom minister armády:

Národnú gardu D.C. založil v roku 1802 prezident Thomas Jefferson na obranu novovytvoreného dištriktu Kolumbia. Veliteľ Národnej gardy D.C. je podriadený výlučne prezidentovi Spojených štátov. Táto právomoc aktivovať Národnú gardu D.C. bola prezidentom delegovaná na ministra obrany a ďalej delegovaná na ministra armády. Národná garda D.C. je jedinou jednotkou Národnej gardy zo všetkých 54 štátov a teritórií, ktorá podlieha len prezidentovi.
Hoci niektoré z výziev proti právnemu štátu, ktoré sme zaznamenali v posledných týždňoch, sú
iné sú však pretrvávajúce. Máme dôkazy, že protivládni násilní extrémisti vrátane tých, ktorí podporujú “ Boogaloo, ktorí sa sami označujú ako Antifa a ďalší – budú predstavovať pretrvávajúce hrozby bezprávia. Niektorí z týchto násilných extrémistov navyše môžu byť posilnení zahraničnými subjektmi, ktoré sa snažia zasiať chaos a neporiadok v našej krajine. Ministerstvo spravodlivosti bude na tieto násilné skupiny reagovať rovnakým spôsobom ako na iné organizované zločinecké skupiny. alebo teroristické siete – narušením ich násilných aktivít a v konečnom dôsledku zlikvidovaním ich schopnosť ohroziť právny štát .
Konečným cieľom pracovnej skupiny bude nielen umožniť stíhanie extrémistov, ktorí sa dopúšťajú násilia, ale aj pochopiť tieto skupiny dostatočne, aby sme mohli zastaviť takéto násilie skôr, ako k nemu dôjde, a v konečnom dôsledku ho eliminovať ako hrozbu pre verejnosť. bezpečnosť a právny štát.

Na základe uvedeného časového plánu teda vieme, že na týchto protestoch prebiehalo sledovanie. Vieme, že bola vytvorená pracovná skupina na riešenie extrémistických skupín. Vieme tiež, že Trump chcel, aby bola Antifa klasifikovaná ako teroristická organizácia, čo by sa nemalo brať na ľahkú váhu. Je dôležité pochopiť, čo by to znamenalo.

Národné protiteroristické centrum (NCTC)

Národné protiteroristické centrum (NCTC) je hlavnou organizáciou v rámci USA, ktorá je zodpovedná za analýzu a integráciu všetkých teroristických a protiteroristických aktivít.
informácií, ktoré majú alebo získali vládne agentúry USA. Podľa § 3056 zákona 50 U.S.C,
má NCTC v rámci vlády USA široké právomoci a zodpovednosť za „analýzu informácií a informácií o terorizme a teroristických organizáciách (okrem čisto domáceho terorizmu a organizáciách domáceho terorizmu)“ zo všetkých zdrojov spravodajských informácií, či už zozbieraných v Spojených štátoch alebo mimo USA“, vrátane „poskytovania strategických operačných plánov pre civilné a vojenské protiteroristického spravodajstva a operácií naprieč hranicami agentúr, a to tak vo vnútri, ako aj mimo Spojených štátov.“ NCTC vytvára širokú škálu analytických informácií a informácií o hrozbách pre prezidenta

Kľúčovou časťou je, že NCTC nemá „široké právomoci a zodpovednosť“, pokiaľ ide o „čisto domáci terorizmus a domáce teroristické organizácie“. To patrí výlučne do kompetencie FBI (ktorému pomáha DHS a ďalšie agentúry). Keď sa však objaví zahraničný alebo medzinárodný aspekt, NCTC sa postaví na čelo a prevezme vedenie.

Mnohí ľudia hovoria, že zákon Posse Comitatus Act (PCA) z roku 1878 obmedzuje použitie armády v domácich záležitostiach, a ja sa tomu budem podrobne venovať v budúcom článku, ale z PCA existujú výnimky. Konkrétne, keď ide o terorizmus, dal Kongres prezidentovi slobodu robiť čokoľvek, čo musí. Tu je výňatok zo zákona o boji proti terorizmu a účinnom treste smrti z roku 1996 (stačí si prečítať zvýraznené časti).

Nad všetky tieto časti som napísal slovo Terorizmus, pretože práve na to sa vzťahujú a nechcel som strácať váš čas tým, že by som vám každú z nich ukazoval.

Takže si zhrňme len niekoľko bodov, aby sme boli na rovnakej vlne.

  • Aby sa armáda mohla zapojiť do riešenia terorizmu, musí existovať „zahraničný“ alebo „medzinárodný“ aspekt skupiny (skupín) páchajúcej terorizmus.
  • Trump povedal, že USA označia Antifu za „teroristickú organizáciu“.
  • Generálny prokurátor Barr povedal, že „vidia aj zahraničných aktérov“.
  • Viaceré agentúry (vrátane Národnej gardy okresu Kolumbia) používali na monitorovanie protestov viaceré formy sledovania. Zapojenie NG DC = ministerstvo obrany a armáda.
  • Keď to všetko spočítate, hovorí mi to, že Antifu považovali za zahraničnú alebo medzinárodnú teroristickú organizáciu a využívali všetky dostupné zdroje na sledovanie a monitorovanie členov na mieste vrátane armády. Kto by mal na starosti dohľad nad vyšetrovaním Antify ako zahraničnej alebo medzinárodnej teroristickej organizácie?

Riaditeľ Národného protiteroristického centra (NCTC).
Priveďme späť známu tvár

Biely dom dnes oznámil, že prezident Trump má v úmysle vymenovať námestníka ministra obrany pre špeciálne operácie a boj proti terorizmu Christophera Millera za riaditeľa Národného protiteroristického centra Úradu riaditeľa národného spravodajstva.

Donald Trump vymenoval Christophera Millera 18. marca 2020 a 10. augusta zložil prísahu ako riaditeľ NCTC.

(Varovanie, prichádzajú mätúce skratky)

Venujte pozornosť časovej osi. Pred touto nomináciou bol zástupcom námestníka ministra obrany pre špeciálne operácie a boj proti terorizmu (DASD (SO/CT)). Túto funkciu zastával od 6. januára 2020 do 7. augusta a mal byť priamo podriadený námestníkovi ministra obrany pre špeciálne operácie a konflikty nízkej intenzity (ASD (SO/LIC)).

ASD(SO/LIC) v jeho práci pomáhajú traja zástupcovia asistentov ministra obrany:
DASD, špeciálne operácie a boj proti terorizmu
DASD, stratégia partnerstva a stabilizačné operácie
DASD, boj proti narkotikám a globálnym hrozbám

Spomeňte si na 3. časť tejto série. Povedal som vám, že Chris miller „vykonával povinnosti“ ASD (SO/LIC) aj od 19. júna 2020 do 7. augusta 2020, takže v tomto období pôsobil ako ASD (SO/LIC) aj DASD (SO/CT). Tu je pripomienka toho, čo v týchto funkciách robil:

Vo svojej súčasnej funkcii je Miller zodpovedný za dohľad nad nasadením síl špeciálnych operácií v boji proti terorizmu, operáciách vojenskej informačnej podpory (MISO), informačných operáciách, nekonvenčnej vojne, nepravidelnej vojne, priamych akciách, špeciálnom prieskume, zahraničnej vnútornej obrane, boji proti šíreniu zbraní hromadného ničenia, citlivých špeciálnych operáciách a v otázkach získavania personálu/rukojemníkov podľa pokynov ministra obrany. Miller zložil prísahu ako DASD pre SOCT 6. januára 2020.

Takže predtým, ako sa stal riaditeľom NCTC, Miller aktívne dohliadal na využívanie špeciálnych síl v boji proti terorizmu (vrátane špeciálneho prieskumu). Keďže vedel, že na Antifu sa hľadí ako na zahraničnú alebo medzinárodnú teroristickú organizáciu, Miller by bol priamo zapojený do sledovacích operácií a akýchkoľvek iných súvisiacich operácií. Ten istý človek, ktorý je v centre vyšetrovania Devolúcie, je v centre vyšetrovania Antify.

Vypočujte si tento štvorminútový úryvok z rozhovoru zverejneného 8. októbra 2020. Klip sa začína v čase 29:51. Pozerajte až do času 33:33.

Tu sú niektoré z kľúčových poznatkov: „Naša [NCTC] kompetencia , FBI má domáce, podporujeme, keď o to požiadame. To, na čo sa zameriavame, sú prepojenia. Vidíme určité prepojenia. Čo sme zatiaľ nevideli, sú organizované, zahraničné teroristické organizácie, ktoré by podporovali alebo riadili domáce skupiny. Keď to potvrdia spravodajské informácie, budú označené… Najhoršie, čo môžu tieto skupiny urobiť, je mať kanceláriu na Rhode Island Avenue, poštovú schránku a finančný bankový účet. Zmenili svoju organizačnú štruktúru a spôsob, akým robia veci, ale to je kľúčová vec, ktorú sledujeme.“

Myslím, že teraz sme pripravení prejsť k môjmu hlavnému bodu.

6. január 2021

„Viem, že všetci prítomní sa čoskoro vydáte na pochod k budove Kapitolu, aby ste pokojne a vlastenecky vyjadrili svoj názor.“ Tieto slová mainstreamové médiá aktívne pochovali pred verejnosťou, ale ak ste počúvali jeho prejav, tieto slová vyslovil prezident Trump. Verím, že jeho priaznivci počúvali. Nepokoje v Kapitole boli jedným z najväčších šachových ťahov, ktoré použili Trumpovi nepriatelia.

Nezabúdajte, že úspešne ukradli voľby a do 6. januára dokázali odvracať pozornosť, plynofikovať a otáčať príbeh. Jediné, čo potrebovali, bolo, aby to bolo spečatené hlasovaním v kolégiu voliteľov. Jediným problémom bolo, že existujú legálne spôsoby, ako toto hlasovanie spochybniť. Republikáni dopredu hovorili, že tak urobia. Našťastie pre Bidena a jeho priateľov „bol narušený kapitál“ a „Trump a jeho stúpenci sa snažíme zvrhnúť vládu“.

Keď sa usadil prach, nikto už o spochybňovaní hlasovania nehovoril. Rýchlo sa pristúpilo k „hlasovaniu“ za Bidena a sme tu. Zamyslite sa len nad niekoľkými vecami, ktoré sa stali v dôsledku tohto dňa.

  • „Hlasovanie v kolégiu voliteľov“ prebehlo bez spochybnenia.
  • Sociálne médiá a veľké technologické spoločnosti ho využili ako zámienku na cenzúru Trumpa a jeho podporovateľov.
  • Využili ho na ospravedlnenie druhého impeachmentu, hoci „opustil“ svoj úrad.
  • Využili ho na prenasledovanie a väznenie Trumpových priaznivcov len preto, že boli v Kapitole, z ktorých veľká väčšina neurobila nič nekalé.
  • Použili ju na to, aby sa zamerali na Trumpových priaznivcov, ktorí neboli v Kapitole.
  • Použili ju na spustenie tejto falošnej komisie zo 6. januára.
  • Naďalej používajú naratív o „povstaní“, ktorým sa snažia ísť zneplatniť audity.


To, ako sa 6. január odohral, bolo oveľa výhodnejšie pre Trumpových nepriateľov než pre Trumpa a bolo tak zrejmé, že sa niečo také stane. Antifa je známa tým, že infiltruje takéto typy podujatí, no Trump im na to dal obrovskú príležitosť. Čo si myslel?

Ako vždy, myslel 10 krokov dopredu.

Trump im to pripravil.

Najprv sa pozrime na časovú os udalostí

Trump mal vystúpiť s prejavom o 11:00 SELČ. Všade vylepili jeho čas začiatku prejavu o 11:00 hod. Osobne si pamätám, ako som sledoval prejav a čakal, kedy začne. Zdalo sa mi to ako celá večnosť, pretože som bol taký vzrušený. Určite som si myslel, že práve v tomto prejave prednesie svoje „odhalenie“ o tom, ako nedovolí, aby boli voľby ukradnuté. Namiesto toho sa oneskoril o hodinu a začal okolo poludnia. Nebolo to „odhalenie“, v ktoré sme dúfali.

Prejav trval 1 hodinu a 12 minút a skončil sa o 13:12 EST. Zákonodarcovia sa zhromaždili na spoločnom zasadnutí v Kapitole, ktoré sa začalo o 13:00 EST. Prejav sa nachádzal na Ellipse, viac ako jeden a pol kilometra od Kapitolu. Barikády Kapitolu boli prelomené o 13:05 EST

Matematika nesedí.

Myslím si, že Trump prišiel na prejav neskoro zámerne, pretože mal informácie o tom, čo Antifa plánuje. Najlepší dôkaz, ktorý vám o tom môžem poskytnúť, má podobu poznámky, ktorá zostala takmer úplne nepovšimnutá. Tu sú niektoré z kľúčových bodov:

Najmä spoľahlivé správy naznačujú, že hnutie známe ako Antifa je priamo alebo nepriamo zodpovedné za niektoré nedávne bezprávie v našich komunitách a využíva tragédie na presadzovanie radikálnej, ľavicovej, anarchistickej a často násilnej agendy. V skutočnosti Antifa už dlho využíva inak povolené demonštrácie na bezprávne a kriminálne správanie s cieľom presadzovať svoju radikálnu agendu.

Ministerstvo spravodlivosti už verejne potvrdilo, že akcie Antify a podobných skupín spĺňajú štandardy domáceho terorizmu.

Násilie, ktoré Antifa podnecuje – ako napríklad hádzanie projektilov a zápalných zariadení na políciu, podpaľovanie vozidiel a násilné konfrontácie s políciou v rozpore s miestnym zákazom vychádzania – je nebezpečné pre ľudské životy a pre štruktúru nášho národa. Tieto násilné činy podkopávajú práva pokojných demonštrantov a ničia životy, slobodu a majetok ľudí tohto národa, najmä tých najzraniteľnejších.

Všimnite si dátum:

Je to, akoby nám Trump presne povedal, čo sa Antifa chystá urobiť: „Antifa už dlho využíva inak povolené demonštrácie na to, aby sa dopustila nezákonného a kriminálneho správania s cieľom presadzovať svoju radikálnu agendu“. „Tieto násilné činy podkopávajú práva pokojných demonštrantov…“.

Takže toto memorandum, ktoré vyšlo deň pred nepokojmi v Kapitole, nariaďovalo, že „minister zahraničných vecí po konzultácii s generálnym prokurátorom a ministrom pre vnútornú bezpečnosť preskúma informácie získané od ministerstva spravodlivosti a iných orgánov s cieľom posúdiť, či klasifikovať Antifu ako teroristickú organizáciu podľa oddielu 1182(a)(3)(B)(vi) hlavy 8 zákonníka Spojených štátov amerických“.

Načasovanie tohto kroku je viac než náhodné. Prečo bolo toto memorandum vydané 5. januára? Čo sa zmenilo? Ako povedal Patrick Gunnels (Gunnel Telegram Link): „Trump chcel, aby to bolo najväčšie zhromaždenie všetkých čias. Chcel sa uistiť, že Antifa naň prenikne. Vedel, že sa pokúsia o akciu pod falošnou vlajkou, a nahováral ich na to“. Naša armáda monitorovala a sledovala Antifu od letných nepokojov. Udalosti zo 6. januára boli „povolené“. Chris Miller dokonca v rozhovore povedal, že „nebol vyrozprávaný celý príbeh„.

Je tiež viac ako náhoda, že SecDef Miller je tu tak silne zapojený. Celé leto mal na starosti špeciálne operačné jednotky, ktoré sa konkrétne týkali špeciálnych operácií, boja proti terorizmu a konfliktov nízkej intenzity. Presne tie jednotky z našich špeciálnych síl, ktoré by sa podieľali na zisťovaní siete Antify. V tretej časti Devolution som vám ukázal, že to bol človek, pod ktorého vedením bola Devolution možná. Pamätajte si, čo som hovoril, sme vo vojne! Armáda sa musí nejako zapojiť a 6. januára Trump delegoval na muža, ktorý má na starosti našu armádu, právomoc rozhodnúť, kedy povolá DC gardu.

Zodpovední sa verejne vyjadrili, že od 6. januára vtedy ešte prezident Donald Trump dal Millerovi plné právo na aktiváciu Gardy pre plánované „Zastavte krádež“ zhromaždenie, odstraňujúc tým potrebu konzultácie s prezidentom v ten deň.

Všetko je to prepojené!

Záver

Kto naplánoval účasť Antify 6. januára? Kto v Demokratickej strane vedel, že sa to stane? Kto za to zaplatil? Prečo nezverejnili všetky videozáznamy z toho dňa? Sú nejaké väzby medzi Antifou a tými, ktorí sú zodpovední za ukradnutie našich volieb?

Nie je od veci povedať, že tí, ktorí ukradli voľby, naplánovali aj „povstanie“ ako posledný ťah, aby Trump nemohol zasiahnuť do Bidenovho nástupu do „prezidentského úradu“. Keď vyjde najavo celý príbeh a ak je moja teória pravdivá, dôsledky budú hlboké.

Ak bola Antifa od leta sledovaná, jej sieť bude z väčšej časti zmapovaná. To by zahŕňalo kohokoľvek v našej vláde a kohokoľvek v zahraničí, kto by mohol byť zapojený. Akékoľvek problémy, ktoré spôsobia po Trumpovom „odhalení“, budú rýchlo vyriešené a Trump má plnú moc vysporiadať sa s nimi, ako bude potrebovať. Antifa nedostane takú dlhú šnúru, ako mala celý rok 2020.

Premýšľajte o tom z hľadiska šachu, existujú ťahy a protiťahy. V šachovej hre je obeť „vzdanie sa jednej zo svojich šachových figúrok s cieľom získať taktickú alebo pozičnú výhodu“. Presne to bol pre Trumpa 6. január. Chcel, aby hlasovanie v kolégiu voliteľov prešlo, pretože (podľa mojej teórie) pozastavil hlasovanie, takže na skutočnom spočítaní hlasov aj tak nezáležalo. Veci sa museli pohnúť dopredu, aby sme sa mohli dostať tam, kde sme dnes.

Demokrati si zjavne mysleli, že spochybňovanie hlasov voličov bude problém, takže urobili krok, aby to zastavili. Trump to predvídal a ako zvyčajne bol pripravený. Namiesto toho, aby urobil obranný krok, nechal ich opäť zájsť príliš ďaleko, čím sa stal zraniteľným. Akcie, ktoré sa uskutočnili 6. januára, boli pascou a Trumpovi všetko padá do rúk. Aj keď to môže vyzerať, že zajali Trumpovu dámu, on má teraz všetko, čo potrebuje na šach mat.

7. časť (1/2)

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jarmil
Jarmil
3 years ago

Trump a podpora vakcin, snad je to nejaky plan jinak nechapu, vakciny=armada, ale proc chteji naockovat celou armadu, snad ty vakciny uz jsou bezpecne bez chemikalii…………….

Jarmil
Jarmil
3 years ago

Co ti postizeni a mrtví po vakcinach a co v prubehu 5 let….nekteri doktori rikaji ze vsichni umrou??? Jaky je teda plan na zachranu lidi uz se v tom ztracim????