Vládcovia pokrvnej línie archontov

21/07/2021 | Elity/Satanizmus

  • Rockefellerovci sú potomkami starej skorumpovanej holandskej Východoindickej spoločnosti
  • Skutočné nebezpečenstvo predstavujú domáci zradcovia
  • Zemi vládne tajná zločinecká cabala
  • Rodina Rothschildovcov sa Rockefellerovcom nepáčila, vytlačili ich v USA
  • Vo svete prebieha frenetický boj o moc
  • Aká veľká je bažina, ktorá sa vysúša?
  • Zoznam členov Výboru 300

Rothschild vs Rockefeller

Vnímaná veľká šťastná rodina nie je vždy taká, ako sa zdá. Ako v každej rodine, aj tu sú všadeprítomné vnútorné boje o väčšiu moc, a to je aj prípad rodín archontskej pokrvnej línie. Existuje 13 “základných” alebo “jadro” pôvodných pokrvných línií. Z nich však vychádza mnoho ďalších línií. Predstavte si 13 pôvodných línií ako základné farby, ktoré sa dajú miešať a vytvárať tak obrovskú škálu ďalších farieb, čím sa dá lepšie pochopiť a odhadnúť globálne pokrytie Archonmi. Všetci sú nesmierne bohatí a sú dobre organizovaní do “satanského kultu”, aby sa priživovali na ľudstve a nastolili svoju trvalú hegemóniu nad celou Zemeguľou.

Na povrchu neexistuje žiadna konkurencia, je to len jedna Veľká šťastná rodina. Žiadna konkurencia v zmysle Dom proti Domu, hoci v skutočnosti je to svet “pes žerie psa”. Existuje však medziľudská súťaž. Každý chce postúpiť na vyššiu priečku. Celá Rodinná spoločnosť je takto zameraná; na postup nahor.

Na druhej strane sú obyčajní ľudia považovaní za ich “zálohu”; za obyčajné figúrky, ktorými sa dá manévrovať na šachovnici podľa ich herného plánu. Britská kráľovská rodina, hoci má vysokú prestíž a postavenie podľa mena, nie je najsilnejšou líniou. Mená, ktoré sú známe, nedržia skutočnú starobylú moc. V hierarchii sú nad týmito líniami ďalšie. Mená týchto línií sú tajné, sú to tie za oponou a manipulujú a ovládajú svojich poskokov, ktorí vykonávajú prácu vo verejnom priestore.

Všetci sú klamári a vojnoví zločinci, niektorí sa vydávajú za Židov, v skutočnosti sú to chazarskí mafiáni, kráľovská rodina, nacisti a pedofili. V skutočnosti sú to satanisti vrátane rímskeho pápeža. – Zastávajú úrady vo Vatikáne, v Londýne, vo washingtonskom dištrikte Kolumbia a v mestskom štáte OSN – ktorý sa nachádza v New Yorku. Túto informáciu sme získali od zasvätenej osoby, ktorá si z pochopiteľných dôvodov želá zostať v anonymite:

Všetci tí, ktorí majú absolútnu moc, ako napríklad anglická kráľovná, Rothschildovci, Bushovci, Clintonovci, Rockefellerovci, pápež, skrytá jezuitská hierarchia atď., sú jedna veľká šťastná pokrvná rodina. Všetci sú bratranci, synovci, strýkovia a netere navzájom. Niektorých z týchto ľudí poznám, takže sa nenechajte oklamať!

Mnohí čitatelia budú ohromení, keď sa v blízkej budúcnosti odhalí pravda o našej histórii.

Rockefellerovci sú potomkami starej skorumpovanej holandskej Východoindickej spoločnosti

Rockefellerovci sú americkou archontskou vetvou. Svoje bohatstvo nahromadili prostredníctvom Johna Rockefellera a jeho založenia spoločnosti Standard Oil – ESSO alebo EXXON -, ktorá ich dynastii priniesla bohatstvo predovšetkým počas zinscenovaného krachu na burze v roku 1929. Existuje obrovské množstvo fám, že pôvodne začínali s predajom zakázaného alkoholu, keďže vlastnili liehovar na whisky. John Rockefeller bol starým otcom zosnulého Davida Rockefellera a zomrel v roku 1937. David Rockefeller bol posledným z Johnových vnukov, bol najmocnejší a jeho obľúbený. Okrem iných úspechov bol generálnym riaditeľom banky Chase Manhattan.

Ide o neuveriteľne mocnú rodinu, ktorá patrí k jednej z 13 základných iluminátskych pokrvných línií. Ich vplyv po smrti Davida Rockefellera v roku 2017 zoslabol. Ich skutočný majetok sa pohybuje v biliónoch, avšak oni, podobne ako Rothschildovci, jednoducho radšej vyzerajú, že sú menej bohatí, ako sú. Buďte si istí, že rod Rothschildovcov je najbohatšou rodinou na svete, ktorá kontroluje viac majetku ako 8 najväčších individuálnych miliardárov na svete dohromady – a čo je ešte šokujúcejšie, sú bohatší ako 75 % celkovej svetovej populácie dohromady.

V roku 1870 John D. Rockefeller založil spoločnosť Standard Oil Company a stal sa prvým americkým miliardárom. Svoje peniaze použil na to, aby spolu s Rothschildovcami pomohol vytvoriť a financovať Federálny rezervný systém, ktorý im dal možnosť tlačiť peniaze zo vzduchu. To ich postavilo vysoko nad vládu USA, pokiaľ ide o moc a vplyv, a bola to historická udalosť na získanie moci nad vládou a ľuďmi prostredníctvom zmanipulovaného finančného systému, o čom sa na verejnosti zámerne nikdy nehovorilo. Preto boli Rockefellerovci zodpovední za príšerné zriadenie verejného vzdelávacieho systému, pričom boli jedným z dôvodov, prečo sa o tom ľudia nikdy neučili na školách a univerzitách.

Za biedu a podvádzanie Ameriky nie sú v prvom rade zodpovední Rothschildovci, ale Rockefellerovci, Morganovci, Mellonovci a všetci ostatní menovaní aktéri tohto podvodného procesu, ktorý sa využíval na podkopanie a komandovanie America INC. a na čele ktorého dodnes stojí prezident Trump so všetkými rôznymi vládnymi organizáciami, ako sú CIA, FBI, NSA atď.

Napríklad: za podvodom s globálnym otepľovaním stoja Rockefellerovci. Klíma sa mení a mení sa od počiatku vekov. Je fakt, že klíma sa permanentne mení, pretože existuje nespočetné množstvo faktorov, ktoré ovplyvňujú zmenu klímy, ako napríklad slnečná aktivita a mnohé ďalšie. Hlavným argumentom elít je, že úroveň CO2 je najvyššia, aká bola kedy zaznamenaná, čo je veľká lož.

Nikdy sa však nespomína skutočnosť, že úroveň CO2 bola v minulosti výrazne vyššia ako dnes; v skutočnosti bola úroveň CO2 mnohokrát vyššia a teplota Zeme bola v minulosti oveľa vyššia ako dnes. Bez dostatočného množstva CO2 by na Zemi neexistoval život. Myšlienka, že za posuny a zmeny klímy sú zodpovedné ľudské emisie CO2, nie je vedecky podložená. Iniciatívy, ktoré nijako neprospievajú nášmu životnému prostrediu, sa realizujú s cieľom dostať veľké sumy peňazí do vreciek mocenskej elity.

Na rozdiel od Rockefellerovcov sú Rothschildovci skôr obchodníci. Chcú zarábať peniaze a uzatvárať obchody. Ak môžu zarobiť peniaze alebo využiť výhodu, využijú šancu, buď vyhrajú, alebo prehrajú. Vo väčšine prípadov sú skeptickí a svetonázoroví, pokiaľ ide o vonkajší svet; nie sú nadšení peniazmi a všetkým, čo znamenajú Sú len veľmi, veľmi zručnými používateľmi peňazí ako nástroja, akým peniaze mali byť. Rozumejú tomu, ako sa deliť o zisky so svojimi partnermi v obchodoch, a chápu, čo sú “peniaze” a “úver”, ako aj všetky aplikácie “dlhu” a “cenných papierov”.

Starostlivým pestovaním svojho neblaho nadobudnutého bohatstva s pomocou svojich piatich synov umožnil Rothschildovi počas Francúzskej revolúcie nesmierne profitovať tým, že poskytol Rakúsku finančné prostriedky a vojnový materiál, čo zasa umožnilo, aby sa rozvíjajúce sa rodinné impérium vyvinulo na mnohonárodnú organizáciu, ktorá sa odteraz stala hlavným finančníkom priemyslu a vojny.

Ak sa však na Rothschildovcov pozeráme ako na celú rodinu, nie sú v rámci rodiny nijako zvlášť zlomyseľní ani nemajú zlé úmysly. Vo všeobecnosti zastávajú názor, že dobrý obchod prináša zisk všetkým zúčastneným, ktorí sú na ich strane. Radšej budú dojiť dojnú kravu, teda nás, obyvateľstvo, ako by ich mali zabiť pre peniaze z poistenia, o ktorých vedia, že im nakoniec aj tak pripadnú.

Presnejšie povedané, hlavné záujmy Rothschildovcov majú korene v Európe a už dávno sa rozšírili do zvyšku sveta. Amerika je pre nich atraktívna, ale zďaleka nie je jediným získateľným kúskom.

Na druhej strane Rockefellerovci sú potomkami starej skorumpovanej, zločineckej, odpornej a nakoniec potlačenej holandskej Východoindickej spoločnosti, podobne ako Rooseveltovci a Vanderbiltovci. Holandská Východoindická spoločnosť bola oveľa väčšia a mocnejšia ako britská koruna a jedného dňa na začiatku 17. storočia jednoducho zanikla. Kam sa podela najväčšia obchodná dopravná flotila na svete? Odišla do Ameriky. Takto USA vybudovali obrovskú obchodnú flotilu.

Skutočné nebezpečenstvo predstavujú domáci zradcovia

Skutočné nebezpečenstvo vždy predstavujú domáci zradcovia a ani v tomto prípade nejde o výnimku. Často je pravdepodobnejšie, že ich zavraždí známy alebo príbuzný než cudzí človek. Celé sprisahanie je často vnútornou prácou, ktorú páchajú ľudia, ktorí v krajine žijú po celé generácie, ale nikdy k nej nepripútali lojalitu alebo náklonnosť, čo by viedlo k tomu, že by sa z nich stali skutoční vlastenci.

Je správne konštatovať, že najhoršie zo súčasného neporiadku nepochádza z prostredia mimo USA, presnejšie od Rothschildovcov. Prišiel od Rockefellerovcov a ich spojencov. Príčina dnešných problémov teda nachádza korene v domácich páchateľoch zrady; v ľuďoch, ktorí vyrastali v Amerike.

V prvom rade “neobviňujte Rothschildovcov”, ale obviňte Rockefellerov a ich sprisahanecké družiny. Rockefellerovci a Rooseveltovci, to sú hlavní zločinci, ktorí spolupracujú s britskou monarchiou a britskou korunou na manipulácii podvodu zvnútra Ameriky. Sedia v Kongrese a Senáte, klamstvami a podvodmi zrádzajú vlastný ľud a zároveň vraždia každého, kto im stojí v ceste.

Dejiny opisujú svetové udalosti, ktoré sú výsledkom machinácií mocnej, skrytej kabaly tajných organizácií, ktorú tvorí globálna elita: banky, bohaté rodiny ako Rothschildovci a Rockefellerovci, neoficiálne organizácie ako Rada pre zahraničné vzťahy Bilderberg, organizovaný zločin, tieňové agentúry vo vláde, tajné spoločnosti ako Skull and Bones, jezuiti, slobodomurári atď.

Tajná zločinecká skupina vládne Zemi

Za všetkými týmito skupinami stojí ešte tajnejšia skupina, ktorú tvoria skutoční vládcovia planéty Zem a ktorá medzi svoje priame bábky zaraďuje premiérov a prezidentov. Niektorí teoretici tvrdia, že títo ilumináti, ktorí držia opraty moci, sú ľudia, iní hovoria, že majú mimozemských spojencov. Sú tajnou spoločnosťou medzi tajnými spoločnosťami, podporovaní bankovou elitou na čele s dynastiou Rothschildovcov, ktorá presadzuje konečný plán zrušenia náboženstva a zvrhnutia občianskych vlád, aby všetko centralizovala pod svoju kontrolu, v podstate Nový svetový poriadok.

Zločinecká cabala, ktorá vládne Zemi, má údajne k dispozícii mocné tajné technológie, ako je HAARP – kontrola počasia, technológie na kontrolu mysle, zbrane s usmernenou energiou, umelo vytvorené choroby ako AIDS, EBOLA, prasacia chrípka a ďalšie takmer magické technológie, ktoré im spoločne umožňujú zničiť akúkoľvek opozíciu a ovládať ľudí spôsobom, o akom sa im ani nesnívalo. Neustále hľadajú nové formy tyranie, ktoré by ľuďom vnútili, aby rozšírili svoju moc nad mysľou a hmotou. Ovládajú svetovú ekonomiku a podľa svojej vôle vytvárajú hospodárske katastrofy, ako bola Veľká hospodárska kríza v 30. rokoch 20. storočia a tá, ktorá sa blíži a ktorá bola dlho vopred naplánovaná. Skorumpovali peňažný systém, aby zotročili ťažko pracujúcich ľudí a zámerne zničili našu spoločnosť tým, že zlikvidovali strednú triedu – chrbticu našej ekonomiky a spoločnosti.

Napriek všetkým falšovaným štatistikám a “dymu a zrkadlám”, ktoré vychádzajú zo západných vlád, západný finančný systém – Federálna rezervná banka a ECB – už dávno skrachoval. Korporácia Spojených štátov amerických na čele s “úradujúcim prezidentom” Donaldom Trumpom a Európska únia už roky vydávajú falošné finančné údaje, aby vytvorili dojem, že je všetko v poriadku.

Pamätajte si; zlato a striebro boli v minulosti takými silnými formami peňazí, že otcovia zakladatelia vyhlásili, že v Amerike sa ako “peniaze” môžu používať len zlaté alebo strieborné mince. Ak sa ľudia neprebudia a niečo neurobia, zaslúžia si to, čo ich čaká, čo sa môže rovnať predčasnej smrti alebo zotročeniu do konca života.

Nečakajte, že nás oslobodia iní, ktorí majú väčšiu moc a vplyv. Ak sa iniciatívy chopí mocná skupina, hrozí, že neskôr dôjde k novému útlaku. Ak začneme boj sami, prevezmeme iniciatívu a potom by sme mohli požiadať mocné skupiny o pomoc bez toho, aby sme sa vzdali kontroly ako iniciátori. Ak ešte stále veríte v silu svojho národa, potom je teraz ten správny čas niečo podniknúť. Neskôr už môže byť neskoro. Buďte odhodlaní. Stále môžeme vyhrať bitku, ale je potrebné rýchlo konať.

Rodine Rothschildovcov sa nepáčilo, že Rockefellerovci vytlačili v USA

Rodina Rothschildovcov, ktorá mala odpor k Rockefellerom, ich v priebehu 20. storočia vytlačila v USA a Japonsku. Preto je v Trumpovom kabinete toľko bývalých zamestnancov Rothschildovcov. “Rothschildovci” by sa mali chápať ako skratka pre skupinu aristokratických európskych rodín, ktoré tvrdia, že sú materinskými potomkami biblického kráľa Dávida. Možno ich vnímať ako vodcov náboženských Židov, ktorých viera sa zhruba delí na frakcie Tóry (Starý zákon) a Talmudu (Babylonský zákon).

Saudská kráľovská rodina, ktorá je chazarskými satanistami a v skutočnosti nie je moslimom, sa pokúsila svojimi petrodolármi ovládnuť sunnitský islam, ale v podstate má pod sebou len k*/vy a žoldnierov. Našťastie sa teraz dostali pod kontrolu amerických vojenských bielych klobúkov

David Rockefeller, ktorý sedel na čele skupiny Bilderberg, Rady pre zahraničné vzťahy a Trilaterálnej komisie, bol absolútnym šéfom petrodolárového systému a jeho smrť vytvorila obrovské vákuum.

Vo svete prebieha frenetický boj o moc

Veľkú časť chaosu a bojov v politickom systéme USA možno vysvetliť bojom o zaplnenie vákua, ktoré po sebe zanechal. Henry Kissinger sa ho pokúsil nahradiť, ale neuspel. Rockefellerovi dediči na čele s jeho dcérou Hillary Clintonovou (Rockefellerovou) zvádzajú urputný boj v zadných radoch odvtedy, čo prehrala “voľby” (boj o elektronické kradnutie hlasov) v USA s prezidentom USA Donaldom Trumpom.

Aby sme pochopili zúrivý boj o moc, ktorý prebieha vo svete, stojí za to pozrieť sa na najtemnejšie tajomstvo histórie, ktoré stojí za bankrotmi vládnych spoločností. Spoločnosť Bieleho draka a členovia čínskej kráľovskej rodiny predložili zdokumentované dôkazy, ktoré si vynútia nápravu toho, ako sa píšu dejiny 20. storočia. Dokumenty opisujú tajné dohody medzi americkými prezidentmi Franklinom Rooseveltom a Harrym Trumanom, čínskym nacionalistickým vládcom Čankajškom a členmi mandžuskej kráľovskej rodiny. Dokumenty ukazujú, ako Roosevelt, Truman a americký minister zahraničných vecí George C. Marshall postupom času previezli do USA 20 lodí naložených mandžuským zlatom a podvodne použili zlato na financovanie Rooseveltovho New Dealu a Marshallovho plánu.

Zlato sa od 30. rokov 20. storočia odvážalo do USA pod prísľubom, že sa použije na financovanie rozvoja východnej Ázie a vytvorenie federácie, ktorá by zahŕňala Mandžusko, Čínu, Kóreu a Japonsko, uviedli zdroje z kráľovskej rodiny. Američania dali Mandžusku aj tlačiarenské štočky, ktoré im umožnili tlačiť americké doláre.

Dvaja súčasní dedičia mandžuského zlata sú Kim Young Hee a Zhang Sheng Zhi. Tvrdia, že ich prenasledovali, aby ich zabili, pretože majú zákonné práva na toto zlato v hodnote 30 biliónov USD.

Žiadajú, aby majitelia americkej pobočky Federálnej rezervnej banky Rothschild/Rockefeller/ Bush/Clinton/ zaplatili svoje dlhy voči zvyšku sveta v zlate. Z tohto dôvodu sa zúfalo snažia uplatniť podvodný nárok na zlato Mandžuska, ktoré pred rokmi ukradli. Stručne povedané; Chazarská mafia sa zúfalo snaží ukradnúť toto zlato odkiaľkoľvek, kde sa im ho podarí získať.

Invázia do Líbye bola neúspešným pokusom ukradnúť Kaddáfího zlato. – Zemetrasenie v Japonsku 11. marca 2011 s útokom cunami na japonské jadrové elektrárne bolo zamerané na vylákanie japonského cisárskeho zlata. Chazarská mafia horúčkovito loví kráľovské rodiny s nárokmi na historické zlaté pokladnice.

Ako účinne sa vysušuje močiar?

Ak k nižšie prezentovanému zoznamu členov mocenských subjektov pridáme všetky tajné spoločnosti a think tanky, mimovládne organizácie financované Georgeom Sorosom a prakticky všetky uvedené spoločnosti z rebríčka Fortune 500, obrovské výzvy Trumpovho tímu sa stanú ešte zjavnejšími a ich postup nebude ničím iným ako hrozivým. Platí to najmä vtedy, keď vezmeme do úvahy všadeprítomný vplyv Silicon Valley a Hollywoodu, ktorý je priamo namierený proti Trumpovi, zatiaľ čo on sa usiluje o to, aby tento neporiadok bol za nami a aby sa vysušila bažina, ako sľuboval v rámci svojej kampane.

Zarážajúce je, že celá Operácia zaujala mimoriadne agresívny postoj voči jeho prezidentstvu. Preto bol Trump nútený sformulovať plán hry proti puču, ktorý je neomylný. Nemá absolútne žiadny priestor na váhanie.
A neexistuje ani jeden precedens, ktorý by mohol vziať do úvahy pre referenciu. História neposkytuje absolútne žiadnu paralelu k Trumpovej ťažkej situácii na planéte Zem. Musíme počítať s požehnaním; internet s pomocou Q vytvoril úplne nový vesmír kyberpriestoru, kde sa táto vojna skutočne vedie.

Niet pochýb o tom, že Donald Trump pravidelne uplatňuje niektoré z najúčinnejších stratégií a taktík, ktoré ho naučil staroveký čínsky vojenský stratég. Vyzerá to tak, že prezident Trump musí mať veľmi múdrych poradcov, ako bol veľký vojnový vodca a stratég, čínsky vojenský generál Sun Tzu, ktorí mu pomáhajú vyčistiť túto hnilobnú bažinu. Svet sa nachádza na križovatke, kde treba obnoviť spojenie ducha.

Zoznam členov výboru 300

Bývalý člen Iluminátov zverejnil zoznam členov Elitnej tajnej spoločnosti a Výboru 300. Bol vysokopostaveným členom Iluminátov, ktorý strávil 47 rokov na najvyššej pozícii v elitnej tajnej spoločnosti, a tvrdí, že chcel odhaliť všetko o plánoch tajnej spoločnosti po tom, čo sa to všetko pre neho stalo “príliš únosné”.

Členstvo v Iluminátoch alebo vo Výbore 300 vždy zostávalo prísne tajné. V tomto zriedkavom úniku informácií od tohto anonymného zasvätenca sa po prvýkrát objavil úplný zoznam mien členov.


Zoznam 300 (Illuminati 2016) zločincov:

Abdullah II (King) of Jordan • Abramovich, Roman Arkadyevich • Ackermann, Josef • Adeane, Edward • Agius, Marcus Ambrose Paul • Ahtisaari, Martti Oiva Kalevi • Akerson, Daniel • Albert II of Belgium • Alexander – Crown Prince of Yugoslavia • Alexandra (Princess) – The Honourable Lady Ogilvy • Alphonse, Louis – Duke of Anjou • Amato, Giuliano • Anderson, Carl A. • Andreotti, Giulio • Andrew (Prince) – Duke of York • Anne – Princess Royal • Anstee, Nick • Ash, Timothy Garton • Astor, William Waldorf – 4th Viscount Astor • August, Ernst – Prince of Hanover • Aven, Pyotr • Balkenende, Jan Peter • Ballmer, Steve • Balls, Ed • Barroso, José Manuel • Beatrix (Queen of Netherlands) • Belka, Marek • Bergsten, C. Fred • Berlusconi, Silvio • Bernake, Ben • Bernhard (Prince) of Lippe-Biesterfeld • Bernstein, Nils • Berwick, Donald • Bildt, Carl • Bischoff, Sir Winfried Franz Wilhen • Blair, Tony • Blankfein, Lloyd • Blavatnik, Leonard • Bloomberg, Michael • Bolkestein, Frits • Bolkiah, Hassanal • Bonello, Michael C. • Bonino, Emma • Boren, David L. • Borwin – Duke of Mecklenburg • Bronfman, Charles Rosner • Bronfman, Edgar Jr. • Bruton, John • Brzezinski, Zbigniew • Budenberg, Robin • Buffet, Warren • Bush, George H.W. • Cameron, David William Donald • Camilla – Duchess of Cornwall • Cardoso, Fernando Henrique • Carington, Peter – 6th Baron Carrington • Carlos – Duke of Parma • Carlos, Juan – King of Spain • Carney, Mark J. • Carroll, Cynthia • Caruana, Jaime • Castell, Sir William • Chan, Anson • Chan, Margaret • Chan, Norman • Charles – Prince of Wales • Chartres, Richard • Chiaie, Stefano Delle • Chipman, Dr John • Chodiev, Patokh • Christoph, Prince of Schleswig-Holstein • Cicchitto, Fabrizio • Clark, Wesley Kanne Sr. (General) • Clarke, Kenneth • Clegg, Nick • Clinton, Bill • Cohen, Abby Joseph • Cohen, Ronald • Cohn, Gary D. • Colonna, Marcantonio – Prince and Duke of Paliano • Constantijn (Prince) of the Netherlands • Constantine II Greece • Cooksey, David • Cowen, Brian • Craven, Sir John • Crockett, Andrew • D’Aloisio, Tony • Dadush, Uri • Darling, Alistair • Davies, Sir Howard • Davignon, Étienne • Davis, David • De Rothschild, Benjamin • De Rothschild, David René James • De Rothschild, Evelyn Robert • De Rothschild, Leopold David • Deiss, Joseph • Deripaska, Oleg • Dobson, Michael • Draghi, Mario • Du Plessis, Jan • Dudley, William C. • Duisenberg, Wim • Edward (Prince) – Duke of Kent • Edward (The Prince) – Earl of Wessex • Elkann, John • Emanuele, Vittorio – Prince of Naples, Crown Prince of Italy • Fabrizio (Prince) – Massimo-Brancaccio • Feldstein, Martin Stuart • Festing, Matthew • Fillon, Francois • Fischer, Heinz • Fischer, Joseph Martin • Fischer, Stanley • FitzGerald, Niall • Franz, Duke of Bavaria • Fridman, Mikhail • Friedrich, Georg – Prince of Prussia • Friso (Prince) of Orange-Nassau • Gates, Bill • Geidt, Christopher • Geithner, Timothy • Gibson-Smith, Dr. Chris • Gorbachev, Mikhail • Gore, Al • Gotlieb, Allan • Green, Stephen • Greenspan, Alan • Grosvenor, Gerald – 6th Duke of Westminster • Gurria, José Angel • Gustaf, Carl XVI of Sweden • Hague, William • Hampton, Sir Philip Roy • Hans-Adam II – Prince of Liechtenstein • Harald V Norway • Harper, Stephen • Heisbourg, François • Henri – Grand Duke of Luxembourg • Hildebrand, Philipp • Hills, Carla Anderson • Holbrooke, Richard • Honohan, Patrick • Howard, Alan • Ibragimov, Alijan • Ingves, Stefan Nils Magnus • Isaacson, Walter • Jacobs, Kenneth M. • Julius, DeAnne • Juncker, Jean-Claude • Kenen, Peter • Kerry, John Forbes • King, Mervyn • Kinnock, Glenys • Kissinger, Henry • Knight, Malcolm • Koon, William H. II • Krugman, Paul • Kufuor, John • Lajolo, Giovanni • Lake, Anthony • Lambert, Richard • Lamy, Pascal • Landau, Jean-Pierre • Laurence, Timothy James Hamilton • Leigh-Pemberton, James • Leka, Crown Prince of Albania • Leonard, Mark • Levene, Peter – Baron Levene of Portsoken • Leviev, Lev • Levitt, Arthur • Levy, Michael – Baron Levy • Lieberman, Joe • Livingston, Ian • Loong, Lee Hsien • Lorenz (Prince) of Belgium • Louis-Dreyfus, Gérard • Mabel (Princess) of Orange-Nassau • Mandelson, Peter Benjamin • Manning, Sir David Geoffrey • Margherita – Archduchess of Austria-Este • Margrethe II Denmark • Martinez, Guillermo Ortiz • Mashkevitch, Alexander • Massimo, Stefano – Prince of Roccasecca dei Volsci • McDonough, William Joseph • McLarty, Mack • Mersch, Yves • Michael (Prince) of Kent • Michael of Romania • Miliband, David • Miliband, Ed • Mittal, Lakshmi • Moreno, Glen • Moritz – Prince and Landgrave of Hessen-Kassel • Murdoch, Rupert • Napoléon, Charles • Nasser, Jacques • Niblett, Robin • Nichols, Vincent • Nicolas, Adolfo • Noyer, Christian • Ofer, Sammy • Ogilvy, David – 13th Earl of Airlie • Ollila, Jorma Jaakko • Oppenheimer, Nicky • Osborne, George • Oudea, Frederic • Parker, Sir John • Patten, Chris • Pébereau, Michel • Penny, Gareth • Peres, Shimon • Philip (Prince) – Duke of Edinburgh • Pio, Dom Duarte – Duke of Braganza • Pöhl, Karl Otto • Powell, Colin • Prokhorov, Mikhail • Quaden, Guy Baron • Rasmussen, Anders Fogh • Ratzinger, Joseph Alois (Pope Benedict XVI) • Reuben, David • Reuben, Simon • Rhodes, William R. • Rice, Susan • Richard Duke of Gloucester • Rifkind, Sir Malcolm Leslie • Ritblat, Sir John • Roach, Stephen S. • Robinson, Mary • Rockefeller, David Jr. • Rockefeller, Nicholas • Rodriguez, Javier Echevarria • Rogoff, Kenneth Saul • Roth, Jean-Pierre • Rothschild, Jacob – 4th Baron Rothschild • Rubenstein, David • Rubin, Robert • Ruspoli, Francesco – 10th Prince of Cerveteri • Safra, Joseph • Safra, Moises • Sands, Peter A. • Sarkozy, Nicolas • Sassoon, Isaac S.D. • Sassoon, (Baron) James Meyer • Sawers, Sir Robert John • Scardino, Marjorie • Schwab, Klaus • Schwarzenberg, Karel • Schwarzman, Stephen A. • Shapiro, Sidney • Sheinwald, Nigel • Sigismund Grand Duke of Tuscany • Simeon of Saxe-Coburg and Gotha • Snowe, Olympia • Sofía (Queen) of Spain • Soros, George • Specter, Arlen • Stern, Ernest • Stevenson, Dennis – Baron Stevenson of Coddenham • Steyer, Tom • Stiglitz, Joseph E. • Strauss-Kahn, Dominique • Straw, Jack • Sutherland, Peter • Tanner, Mary • Tedeschi, Ettore Gotti • Thompson, Mark • Thomson, Dr. James A. • Tietmeyer, Hans • Trichet, Jean-Claude • Tucker, Paul • Van Rompuy, Herman • Vélez, Alvaro Uribe • Verplaetse, Alfons Vicomte • Villiger, Kaspar • Vladimirovna, Maria – Grand Duchess of Russia • Volcker, Paul • Von Habsburg, Otto • Waddaulah, Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin • Walker, Sir David Alan • Wallenberg, Jacob • Walsh, John • Warburg, Max • Weber, Axel Alfred • Weill, Michael David • Wellink, Nout • Whitman, Marina von Neumann • Willem-Alexander – Prince of Orange • William (Prince) of Wales • Williams, Dr. Rowan • Williams, Shirley – Baroness Williams of Crosby • Wilson, David – Baron Wilson of Tillyorn • Wolfensohn, James David • Wolin, Neal S. • Woolf, Harry – Baron Woolf • Woolsey, R. James Jr. • Worcester, Sir Robert Milton • Wu, Sarah • Zoellick, Robert Bruce •

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.