Štruktúrovaná výplata objasnená – QFS

17/03/2021 | QFS/GESARA

Začnime náš príspevok o prehľadnosti štruktúrovaných platieb definíciami použitých výrazov.

Definícia podmienok

➤ Redemption Rate = zaplatená čiastka za každý Zim dolár. Tento proces sa lepšie chápe ako „inkasovanie vašich dlhopisov“. Vy ako nositeľ dlhopisu požadujete platbu v hotovosti za nominálnu hodnotu dlhopisu vynásobenú dohodnutou sadzbou. Toto je proces vykúpenia. Na aktiváciu ľubovoľného digitálneho zlatého certifikátu v Kvantovom finančnom systéme (QFS) sa vyžaduje „transakcia“. Tento proces spätného odkúpenia sa kvalifikuje ako „transakcia“ a pri zavedení na naše účty aktivuje digitále zlaté certifikáty.

➤  Termín = počet rokov, počas ktorých budete dostávať štruktúrované platby, platby; 10, 25, 50, 100 rokov alebo koľko rokov chcete, vaša voľba.

➤ Štruktúrovaná výplata = množstvo peňazí, ktoré ročne získate za obdobie rokov, ktoré požadujete. Môže sa vyplácať ročne, dvakrát ročne alebo štvrťročne; opäť vaša voľba.

➤  Primárny princíp = suma, ktorú dostanete z kurzu vykúpenia krát počet zim dolárov, ktoré uplatníte alebo v hotovosti inkasujete.

➤  Sekundárny princíp = suma vložená na váš účet so štruktúrovanou výplatou v QFS pri vymenovaní. Je to celková suma, ktorú dostanete počas obdobia štruktúrovaných platieb. Vaše platby pochádzajú z tohto účtu.

➤  Úroková sadzba = nejde o tradičný úrok APR. Lepšie sa to vysvetľuje ako spôsob výpočtu platby v štruktúrovaných výplatách. 10% znamená 10% Primárneho princípu, ktorý dostanete pri Schôdzke pre vykúpenie. Týchto 10% z hodnoty primárneho princípu predstavuje sumu, ktorú ročne dostanete za obdobie vášho obdobia štruktúrovaných platieb.

Existuje lepší spôsob, ako sa na to pozrieť. Svoje zim dlhopisy v hodnote biliónov dolárov inkasujete dohodnutou sadzbou za zim doláre. Suma v hotovosti, ktorú dostanete, sa nazýva Hlavný princíp. Týchto 10% primárneho princípu určuje platbu, ktorú dostanete ako platbu štruktúrovanou výplatou. Toto je váš štvrťročný rozpočet. Úroková sadzba potom určuje sumu výplaty a Obdobie určuje, koľko rokov budete dostávať platby so štruktúrovanou výplatou. Môžete požiadať o ľubovoľné percento primárneho princípu až do 10%.

Pochopte, že uvedený hlavný princíp je iba údajom, ktorý pomáha pri ďalších potrebných rozhodnutiach. Sekundárny princíp je suma, ktorú anketár vloží na váš účet štruktúrovaných výplat QFS pri vymenovaní. Vaše ročné platby pochádzajú z tohto účtu. To predstavuje váš humanitárny rozpočet na daný rok.

Toto je veľa podrobných informácií, ktoré je možné rozdať v neformálnom popise toho, čo sa bude diať, takže nám len dovoľte veriť tomu, čo málo potrebujeme na prijatie našich rozhodnutí, a zvyšok ponecháme na QFS, aby spravovala výsledky. Všetko to funguje najlepšie. Takže teraz máte podrobnosti zasvätenej osoby a ste schopní to všetko pochopiť z hľadiska riadenia. To je to, čo potrebujú zvrchovaní humanitárni pracovníci pre naše porozumenie a to je to, čo dostaneme.

Teraz, keď sa medbeds dostali do rovnice, o koľko rokov budete chcieť požiadať o termín štruktúrovanej výplaty? Ste zvrchovaný humanitárny pracovník, požiadajte o to, čo chcete.

Vyplatenie finančných prostriedkov obsahuje oveľa viac, ako bolo všeobecne známe. Je čas odložiť dezinformácie poskytované rôznymi guru a neinformovanými poskytovateľmi informácií a zamerať sa na dôležité body, ktoré Aliancia zaviedla. Hľadajte tých, ktorých zdrojom je Aliancia, nie banka. Pod záštitou ochrany Aliancie budeme my a naše finančné prostriedky v bezpečí a zabezpečené podľa plánu. Keď budeme slúžiť blížnemu, máme pred sebou skvelú budúcnosť.

Dobre, humanisti, blížime sa k cieľu.

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Dobrý deň. Tomuto článku aj niekto rozumie? Ja teda nie 🤔🤔🤔

Samuel
Samuel
3 years ago

Presne. som si to cital 2 krat ale vobec tomu nerozumiem.

Iveta
Iveta
Reply to  Samuel
3 years ago

ani ja nerozumiem. a citala som to viac ako 2x.

Jana
Jana
3 years ago

takže nie som IDIOT … hurááááááá …