Správy 29.5.2023

29/05/2023 | Správy

Peniaze hovoria a sú jazykom systému, ktorý tieto monštrá vytvorili. Koľkí budú tvrdiť: “Len som si robil svoju prácu” alebo “Len som plnil rozkazy”? To bola hlavná skúška, v ktorej zlyhalo príliš veľa zdravotníckych pracovníkov. Ako sme pochopili, správcovia nemocníc brali státisíce dolárov, aby sa riadili protokolom Remdesiviru a ventilátora, ktorý chceli vrahovia použiť na odstránenie čo najväčšieho počtu ľudí.

Väčšina ľudí v tom čase nevedela, že ide len o chrípku, pretože médiá ju vybičovali k pandémii strachu a tvrdili, že každý, kto na niečo zomrel, zomrel na Covid. Taktiež zariadili, aby nemocnice a koroneri uvádzali Covid ako príčinu smrti. Bola to premyslená, vykonštruovaná plandémia vecí a nezmyslov, ale strach núti ľudí robiť mimoriadne veci.

Trump nás vždy viedol k etickému správaniu, úcte a k spravodlivosti. Ústava bola založená na prirodzenom práve a našom rodovom práve ako Ľudí a bolo vynaložené obrovské úsilie na to, aby sme o tom Američanov poučili a aby sme bojovali za svoje práva.

Došlo aj k odhaleniu “čistého zla”. Väčšina z nás neuvažuje o existencii zlých duchov, interdimenzionálnych bytostí, démonov, zaklínadiel alebo o útokoch na civilistov prostredníctvom zbraní, o ktorých existencii ani netušili. Títo napadnutí jedinci sú izolovaní, mučení a ak sa pokúsia podeliť o svoju bolesť, vyzerajú ako šialenci.

Celosvetové obchodovanie s ľuďmi a deťmi bolo odhalené a my teraz vieme, že sme korisť. Odhalili aj to, ako vytvorili náboženstvo, aby ovládali masy, a tiež to využívajú na to, aby nás postavili proti sebe.

Väčšina z nás predpokladala, že keď sa dejú zlé veci, je to len život. Zlé veci sa stávajú dobrým ľuďom, však? Tak veľa z našej reality je kontrolovanej, že nám vyrazí dych, keď sa dozvieme, aký veľký vplyv bol použitý proti nám, aby ovládol naše mysle a spôsobil nešťastie a utrpenie. Svet, ktorý sme dostali na to, aby sme rástli a rozširovali sa ako duchovné bytosti, nikdy nemal byť takýto.

V nasledujúcej epizóde SerialBrain2, ktoré číta War Drummer, sa dozvieme o murároch, čarodejníctve, dátumoch, miestach, načasovaní, ľudských obetiach, archetypoch a mnohom inom. Keďže sa nedávno do povedomia verejnosti opäť dostala vražda Kennedyho, je dôležité vnútorne pochopiť význam tejto udalosti zinscenovanej temnými a to, ako ju využili na ovplyvnenie Ľudstva, keď sa tak stalo.

Hovorí o mnohých pojmoch, o ktorých sme možno nikdy predtým nepočuli, a spája ich aj s geometriou. Je fascinujúce spájať si jednotlivé body a otvárať dvere, o ktorých sme nikdy netušili, že existujú, a Seanov dramatický štýl a vizuálne efekty dotvárajú školu z výnimočného výskumu a poznatkov SerialBrain. Pozrite si video tu.

Tím mi poslal niekoľko informácií týkajúcich sa vzťahu Kanady pod, dá sa povedať, “protektorátom” Spojených štátov. Sú založené na starších zmluvách a dohodách. Je to trochu dlhé pre tento konkrétny blog, ale uverejnila som to na The Captain’s Blog, našej satelitnej lodi, v plnom znení. Ak by ste si to chceli prečítať, je to relatívne krátke a veľmi zaujímavé. Spomínajú sa tam aj dohody, ktoré sa týkajú iných národov alebo “kolónií”, ako sú Holandsko, Nórsko, Luxembursko a ďalšie.

Ako je Kanada súčasťou Spojených štátov

Kanada je kvôli týmto klaunom v poriadnej kaši. Od najväčšej masovej vraždy v kanadských dejinách v roku 2020 až po ich kone dupajúce po vlastencoch na mítingu slobody v Ottawe – na invalidných vozíkoch – sú žalostným tieňom bývalej ctihodnej Kráľovskej kanadskej jazdnej polície. Možno by pomohlo, keby z názvu vyškrtli časť “kráľovská”. Už máme dosť všetkého “kráľovského”, pretože je to zvyčajne opak; niečo, čo pochádza zo stoky, kanála, bažiny – alebo pekla.

Stále držíme líniu a počas skúšok a trápení vojny, ktorá má ukončiť všetky vojny, sa objavujú svetlé momenty a smiech, teplé, hmlisté bubliny lásky, ktoré si ochotní účastníci posielajú sem a tam, a značné úsilie o utlmenie hluku, zmätku, strachu a frustrácie.

Život ide ďalej a nie je to všetko zlé. V skutočnosti vidím známky toho, že sa zlepšuje. Veční pesimisti nie, ale uvidia. Prejavujú sa dobré veci. Dozvedáme sa viac o fungovaní nášho sveta, a preto nad ním môžeme uchopiť väčšiu kontrolu. Už nemusíme byť v područí psychopatov, pretože zdokonaľujeme svoje schopnosti spolutvoriť a Ľudia sa prebúdzajú.

Počuli ste o nákladnom aute U-Haul, ktoré sa nedávno pokúsilo preniknúť cez barikády Bieleho domu? Glenn Beck to spája so skutočnosťou, že z vlaku, ktorý vlastní Blackrock, zmizlo 60 000 ton hnojiva [dusičnanu amónneho]. Znie to vierohodne a očakávame udalosti pod falošnou vlajkou. Glenna si môžete vypočuť, ako vykresľuje obraz, ktorý je s pribúdajúcimi podrobnosťami čoraz čudnejší, a ako kladie otázky vo videu na tomto odkaze:

Glenn rozoberá haváriu vozidla U-Haul v Bielom dome: “NEMÁ TO LOGICKU”

Myslím, že všetci vieme, koho by obvinili, keby došlo k násilnému teroristickému činu. Biden nie je v Bielom dome, tak o čom bol ten plán? Len o optike? Každopádne, táto falošná vlajka zlyhala, takže budeme sledovať ďalšiu.

Neustále nás bombardujú novými a novými spôsobmi, ktorými nás kontrolujúci šialenci manipulujú a ženú tam, kam chcú. Ak ste na Telegrame, pozrite si toto krátke video. Ak nie ste, preštudujte si HRC, organizáciu, ktorú psychopati používali na zastrašovanie korporácií, firiem, dokonca aj škôl, aby pod hrozbou mizerného hodnotenia prešli na bezočivý woke – alebo inak. Kontrola mysle.

A ako to vyzerá s hospodárskym krachom?

NYC zmrazuje vklady v Capital One a Keybank. Mesto NYC sa rozhodlo zastaviť obchodovanie s Capital One a KeyBank z dôvodu nepredloženia plánov. Mesto zastavilo len svoje vlastné obchody, banky naďalej normálne fungujú pre všetkých ostatných zákazníkov. Vklady klientov nie sú zmrazené.

Spravodlivosť existuje – a my chceme viac. Je to prekvapujúce, najmä preto, že to zverejnila NBC News. Q nám hovoril o “infiltrácii”, ale nemysleli sme si, že to platí úplne všade, najmä v armáde. To bola veľmi zlá správa.

Zakladateľ Oath Keepers odsúdený na 18 rokov v prípade poburovania 6. januára

Je toho viac.

John Solomon @jsolomonreports

Pozrite si: Členka Oath Keepers Jessica Watkinsová odsúdená na 8,5 roka väzenia za účasť na výtržnostiach zo 6. januára. Federálny súd vo Washingtone v piatok odsúdil členku Oath Keepers a vojenskú veteránku Jessicu Watkinsovú na osem a pol roka väzenia za jej účasť na vzbure v Kapitole zo 6. januára.

Zaujímavé údaje zverejnené na vládnej webovej stránke uvádzajú GCR a QFS. Nie je to len kopa blábolov, vážení. Dôveryhodné zdroje nám tvrdia, že ide o skutočnú vec. Možno to nebude vyzerať tak, ako očakávame, ale v správnom čase sa to zlomí.

Oficiálna zmienka americkej vládnej agentúry o GLOBÁLNEJ OBNOVE MENY (GCR) a KVANTOVOM FINANČNOM SYSTÉME (QFS), ktoré “v súčasnosti bežia paralelne” s medzinárodným bankovým systémom (na báze SWIFT). Z dokumentu umiestneného na stránke Úradu kontrolóra meny (OCC). odkaz1 odkaz

Jediná vec, ktorá môže niekoho, kto popiera Covid, skutočne rozkolísať, sú vecné dôkazy o tom, že nemocnice zabíjali ľudí. Nech je to akokoľvek šokujúce, existujú dôkazy a my sa o ne budeme deliť, kým sa nezastavíme. Odkaz na Telegram.

Vražedná podlaha: Priamy svedok potvrdzuje, že nemocnica úmyselne urýchľovala smrť pacientov COVID

“Oni [pacienti] dali telefón na hlasitý odposluch, lekári o tom nevedeli. A kričali tam na [pacientov], že zomrú, ak neurobia, čo im povedia.”

“Stimulovali sme vraždu,” potvrdil právnik Tom Renz v stredajšej relácii Dr. Drew (17. 5. 23). “Urobili sme to tak, že sme vytvorili finančnú motiváciu – nie ak sa vám zlepší zdravotný stav, dostanete bonus. Je to tak, že ak zomriete na COVID, dostanete bonus.”

Pán Renz bol pozvaný po tom, čo na svojom Twitteri zverejnil zvukovú nahrávku medzi lekárnikom a zdravotnou sestrou, ktorí diskutovali o nadmernom podávaní morfia na konkrétnom nemocničnom poschodí. odkaz

Michael Jaco mal 25. mája super diskusiu, v ktorej sa venoval mnohým témam, ktoré ma zaujímali. Jeho skúsenosti, pohľad a postrehy sú vždy cenné. Napríklad… vzrástlo práve vaše poistenie domácnosti a/alebo auta v USA? Naše áno. Manžel zavolal agentovi a požiadal ho, aby mu pomohol pochopiť, ako mohli sadzby tak veľmi stúpnuť, keď máme 23 rokov staré auto, žiadne nehody, žiadne kolízne poistenie, žiadne poistné udalosti z poistenia domácnosti atď. Predviedli mu peknú pesničku, takže prešiel k AAA, ktorá ponúka oveľa lepšie sadzby. Pochybujem, že má zmysel hovoriť mojej druhej polovičke, že zvýšenie bolo spôsobené všetkými mŕtvymi ľuďmi z vakcín.

Michael sa dostal aj k počtu úmrtí, spomaleniu alebo pauze, ktorú pozorujeme, a preskúmal možnosť, že možno stlmili 5G. Stále je však príliš veľa epizód “náhle zomrel” a v jednom komentári v chate sa spomínala “smrť na diaľkové ovládanie”. Film stojí za prd, ale toto malé číslo, ktoré sledujeme, je ako Hotel California. “Odhlásiš sa, kedy chceš, ale nikdy nemôžeš odísť”. Sme v tom na dlhú trať a budeme to musieť prežiť akýmkoľvek spôsobom; v ideálnom prípade s nedotknutým zdravým rozumom. video

Niekto nám už dávno povedal, čo majú satanisti za lubom. Mysleli sme si, že je to zábava. Mohli Mulder a Scullyová do týchto 4 minút vtesnať ešte viac?

Potrebujete nejaký kontext k udalostiam?

17. mája sa cez vatikánsku bránu prehnalo auto. 22. mája nákladné auto prerazilo bránu Bieleho domu.
25. mája auto narazí do brány Downing st. To sú 3 havárie auta/nákladného auta v priebehu 8 dní na všetkých 3 démonických pilieroch sveta.
Čína oznamuje nový kmeň Covid, ktorý by mohol týždenne infikovať 65 miliónov ľudí, a blížiace sa uvedenie dvoch nových vakcín Covid.
Ak vás zaujíma, prečo spoločnosti ako Calvin Klien, Adidas, Target, Bud Light atď. vám neustále podsúvajú túto agendu LGBTQ, potom neviete nič o pláne globalistov na zničenie ľudského druhu a o používaní psychologickej vojny.

Keby som vám pred siedmimi rokmi povedal, že v zákulisí modelingových spoločností ako Balenciaga alebo obchodov ako Target sú satanisti, nazvali by ste ma konšpiračným teoretikom. Ale teraz je to nepopierateľné. Pravda sa odhaľuje ako nikdy predtým. Ako prebudíte tých, ktorí odmietajú vidieť pravdu?

Pravdu urobíte komicky očividnou.

Moja naliehavá prosba pre tých, ktorí zažívajú ťažké vyhorenie, znie takto: Nepreháňajte to. Nemali by ste. Čo ak táto časť “filmu” nie je určená pre vás, ale pre spiace obyvateľstvo? odkaz zdroj

Odhalení skrytých hlubin: Výbušné úniky odhalují rozsáhlé podzemní systémy na Manhattanu!

Připravte se na to, že budete ohromeni, až odhalíme ohromující pravdu o nepolapitelném světě hlubokých podzemních vojenských základen (DUMBS) a miliardářských bunkrů.

Pochybovači, mějte se na pozoru! Máme pro vás dechberoucí důkazy, na které jste čekali, a jsou všechno, jen ne obyčejné.

Připravte se na pastvu pro oči v podobě ohromujících fotografií odhalujících kolosální podzemní zázraky, které se nacházejí pod ikonickými ulicemi newyorského Manhattanu.

Ale tady je ten háček – tyto ohromující snímky jsou jen špičkou ledovce, pouhým náhledem do nevyzpytatelných tajemství, která se skrývají pod našima nohama.

Pevně se držte, až se ponoříme do šokujících hlubin této tajné podzemní říše. Odhalování pravdy ještě nikdy nebylo tak vzrušující! A jako by to nestačilo, připravte se na odhalení epických rozměrů: armáda vynakládá ohromující rozpočet půl miliardy dolarů na výcvik vojáků pro podzemní válečnou revoluci. odkaz

Společnost JPMorgan v novém podání obviňuje bývalou první dámu Amerických Panenských ostrovů Cecile de Jonghovou z toho, že byla hlavním prostředníkem Jeffreyho Epsteina při obchodování se sexem.

  • Řídila jeho společnosti a jen v roce 2007 od něj obdržela 200 tisíc dolarů.
  • Epstein platil školné jejím dětem.
  • Několika jeho obětem pomohla získat víza a zařídila jim zápis na univerzitu.
  • Požádala Epsteina o souhlas s návrhem zákona, který předložil zákonodárný sbor USVI a který má zvýšit monitorování sexuálních delikventů.
  • Pomáhala Epsteinovi udržovat dobré vztahy s přístavním úřadem USVI a zprostředkovala plán, který měl Epsteinovi usnadnit cestování.

Pokud si myslíte, že je to špatné – jen si představte, jaké laskavosti pro svého blízkého pedofilního kamaráda v zákulisí vyřizovali Bill a Hillary Clintonovi! odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
3 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
3 months ago

https://cz24.news/utok-na-rusko-zacne-v-dobe-nejvetsiho-leteckeho-cviceni-a-summitu-nato-v-litve-to-je-za-nekolik-dni-larry-johnson-cituje-victoriu-nuland-krvavou-neoconskou-reznici-z-kyjevskeho-majdanu/

LARRY JOHNSON ,bývalý analytik CIA, poukazuje na nedávná vyjádření čarodějnice z Majdanu Viktorie Nulandové, která je v Bidenově administrativě tajemnicí pro politické záležitosti, o koordinaci chystané ofenzivy Kyjeva s největším leteckým cvičením NATO v historii, které bude probíhat i na území ČR

Israismael
Israismael
Reply to  jirik
3 months ago

Ak to naozaj začne a ja to očakávam tiež ,že dosť možné napadnú to Rusko temné aliancne sily NATO ,no tak sme automaticky v konečnej fáze ľudského temného obdobia kde už bude možna záchrana len s Božou vôľou a Božou ochranou..
Ak sa to nestane a tretia svetová nebude zahájená , tak bude veľká očista sveta a zeme pokračovať pozvoľna a to tak ako plánovala Bozia voľa, a nie ako by to naplánoval a zvolil človek začatím tretej svetovej ..

Israismael
Israismael
3 months ago

Všetci títo parchanti,ktorí sa riadili skazenostou peňazí a ,,liečili” ludí tak,že ich vedome posielali na druhý svet ,tak takíto ľudia ,lekári sa radšej ani nemali narodiť na tento svet… lebo za malu chvíľu ich čaká odplata za ich nebetycnu ,skazenu prácu ktorú vykonali v prospech temna za peniaze !
Dostihne ich vlastná karma, ale že krutá to karma ,a v mnohých prípadoch to bude duchovna smrť ..To je ta konečná smrť ,že už nikdy viac nebude môcť byť človek človekom v žiadnej podobe,premene svojho bytia (pozemsky ani na druhom brehu,a tobôž už nie v duchovných svetoch,ktoré sú a existujú ) ..

Pozn. ak to budú čítať práve tí ktorých sa toto týka :
Človek má v sebe živého ľudského ducha, ktorý je vedomým ludskym JA už mnoho mnoho tisíce rokov..Raz je to v pozemskom tele, kde sa vyvíja najrýchlejšie v prostredí hrubohmotnej Zeme ,alebo žije aj po pozemskej smrti v iných jemnohmotnych oblastiach. Len žiadne úsmevy či uskrnky ,lebo ak si niekto myslí že pozemskou smrťou to všetko končí a je vybavené,tak je na omyle . To zbadá človek hneď ako nastane pozemska smrt, že s prekvapením zistí dotyčný že žije ďalej ….Ale ak sa stane ,že ho dostihne duchovna smrť ,tak v tom okamihu už nikdy viac nebude človek človekom v žiadnej možnej existencii a premene bytia ..zanikne navždy spolu s hmotou ,ktorá jedného dňa tiež pôjde do rozkladu a je jedno či to bude pozemska hmota hrubá alebo jemná hmota v inom rozmere a na druhom brehu ..hrubohmotnosti Zeme aj jemnohmotnost pôjde do rozkladu ! Keď sa človek nevyvinie v ľudskom duchu ,nie v tele ,ktoré je potrebné len ako obal pre ľudského ducha a keď neprejde do vyšších duchovných svetov ,kde niet už rozkladu ,tak zahynie navždy v hmote ..

Dnes sme omnoho omnoho v najdôležitejšej fáze všetkého ľudského života, lebo prebieha súd a triedenie ľudí – duši, a to na ničotnu plevu a na dobre zrno ,no a to sme už tesne pred koncom veľkej očisty Zeme ,keď všetko ľudské temno bude musieť byť vylúčené zo života ..
Všetko to je tu v tomto diele Ducha Pravdy ,ktorého nám avizoval pred ukrižovaním a pred vyše 2tis rokmi sám Ježiš :
http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/

Vyžaduje si to ale oživeného ducha ,aby dospel človek k poznaniu a k tomu Slovu záchrany ,ktoré bude potrebné o malú chvíľu..Este je čas ,ale už málo času!