Správy 28.08.2023

28/08/2023 | Správy

Nemožno si nevšimnúť, že sa nájdu aj takí, ktorí nedokážu príčinu ničivých požiarov, ktoré zúria na celej planéte, priradiť k správnemu zdroju. Jediné, čo môžeme urobiť, je modliť sa, aby nezahynuli ďalší nevinní ľudia. Nepochybne trpí populácia divokej zveri a s tým nič nenarobíme. Žijeme na planéte zmietanej vojnou a v kríze. odkaz

Zdá sa, že tento príspevok je hlavne o požiaroch, pretože je to najväčší príbeh okrem zatknutia prezidenta Trumpa a všetci viete, že je to súčasť “Plánu”. Právnici Huntera Bidena dali výpoveď… celkom dráma.

O požiaroch sa však objavujú veľmi zaujímavé informácie a ľudia sa musia zobudiť.

Čo by sme robili, keby nás Aliancia varovala, že nastane táto znepokojujúca nočná mora? Svojím spôsobom áno. Len sme to nečakali v takom rozsahu. Útoky trvajú už niekoľko rokov a ich tempo sa zvyšuje.

Chcela by som však ľudí varovať, aby neverili všetkým videám s hasičmi alebo vrtuľníkmi s plameňometmi, ktoré vo všetkých prípadoch zakladajú požiare ako zdroj. Možno to niektorí urobili, ale iní vykonávajú spätný zásah s cieľom odstrániť palivo, aby z blížiacich sa požiarov nič nezostalo a utíchli skôr, ako sa dostanú k stavbám a ohrozia dobytok, ľudí a divú zver.

Všetkým pripomínam, že keď sme pred rokmi vyzývali cabalu, aby sa vzdala, ich odpoveďou bolo, že sa nikdy nevzdajú a ak padnú, vezmú so sebou čo najviac z nás, takže…

Psychopati si zrejme neuvedomujú, že ľudstvo sa už nikdy nevzdá. Tu sa to skončí a my zvíťazíme. Medzitým môžeme posielať Svetlo tým, ktorí trpeli pri tomto katastrofálnom pokuse o genocídu. Bez ohľadu na to, čo rozpútajú, tentokrát nás nezakrútia, aby sme sa podriadili. Máme mnoho armád, ktoré bojujú proti satanským netvorom v tejto ríši i mimo nej.

Ďalšia anomália z Maui bola izolovaná vo videu od @GeoffCygnus na Twitteri. Modlíme sa za jeho bezpečnosť a bezpečnosť jeho rodiny vzhľadom na reportáž, ktorú zdieľa. Všimnite si modrú ležadlovú stoličku na obrázku nižšie.

Zdá sa, že modrá farba je pri tomto druhu útoku kľúčová. Je dobré vedieť. Hádam budú odpadkové koše v bezpečí.

Zrejme frekvencia – áno, farby majú frekvenciu, preto milujem fialovú – ruší energiu alebo frekvenciu použitých zbraní. Ak o tomto tvrdení pochybujete, pozrite si zdieľané videá a uvidíte, čo nezhorelo. Modré dáždniky. Modré tričká. Čo ste ešte videli?

Neuveriteľné. Všetko, čo je MODRÉ, prežilo útok Maui DEW, vrátane tričiek.

Máme veľa príkladov predobrazu, od Simpsonovcov a kreslených seriálov South Park až po reklamné slogany.

MODRÉ DÁŽDNIKY NEDOTKNUTÉ POŽIAROM NA MAUI ⚡️💙☂️
Zbraň so zameranou energiou (DEW) použitá pri útoku na Maui mala modrý laserový lúč, takže všetko, čo má rovnakú farbu (frekvenciu), nebolo zasiahnuté. Skvelé vysvetlenie, ako DEW (Directed Energy Weapons) fungujú

Keďže je stále zrejmejšie, že Havaj bol napadnutý… s výnimkou čohokoľvek “modrého”… MSM a politici jasajú nad 700 dolármi pre každú havajskú rodinu… a zároveň dávajú 12 miliárd dolárov Ukrajine… čo by mohlo byť 500 000 dolárov pre každú osobu na Maui…, ktorá mala všetko spálené do tla.

Lazery nespaľujú modrú farbu? Preto si boháči na Maui natierajú strechy na modro?

Verím, že prebieha mnoho vojenských operácií a nemyslím si, že všetko je také, ako sa zdá. Tiež verím, že neexistoval lepší spôsob, ako to urobiť. Je tragické sledovať, ako sa odohráva masaker, ale vždy to môže byť horšie. Všetci sme už mohli byť mŕtvi a nútení reinkarnovať sa v slučke, aby sme sa vrátili do tohto pekla. Pretože sme stále tu, musíme vyčkávať, kým sa normálni ľudia prebudia. Som vďačná, že sa učím už asi pätnásť rokov. Bolo by toho veľa na to, aby som si to osvojila za pár rokov.

Keď sa pozrieme na vojensko-strategický význam ostrova Maui, ľahko pochopíme, aký bol účel týchto desivých útokov. Tento zvukový záznam s vysokokvalifikovaným výskumníkom a Daveom Hodgesom odhaľuje zoznam dôvodov, prečo je ostrov a Havaj vo všeobecnosti pre cabalu veľmi žiadaným tichomorským centrom. Dozvedela som sa toho veľa, vrátane toho, že armáda už má pod kontrolou väčšinu ostrova a chcela by vyhnať všetkých vrátane turistov, aby si zabezpečila túto mocnú os kontroly. Chcete fakty? Tento chlap ich chrlí bez prestávky.

Venujú sa aj anomáliám s požiarmi na Maui, ktoré jednoducho nesedia, keď človek pozná núdzové situácie pri požiaroch a fyziku všeobecne. Zvláštne vzorce požiarov nás všetkých nútia byť v pohotovosti. Toto audio si podľa mňa musíte vypočuť. Bolo to strhujúce.

Bidenov režim obnoví obmedzenia COVID-19 počnúc mandátom na používanie masiek, keďže “prípadov COVID pribúda”, tvrdia informátori TSA a pohraničnej stráže

Niekto na Telegrame nás označil za “otrokov na slobode” a ja nemôžem súhlasiť viac. Aký vhodný výraz. Väčšina z nás nie je o nič lepšia ako sliepky, ktoré pobehujú po poli, zháňajú potravu a myslia si, že sú slobodné. Nikdy neboli mimo parametrov farmy, takže nevedia, čo je to “sloboda”. Sliepky neodovzdávajú väčšinu svojho príjmu parazitickým zločincom, ale rozmnožujú sa a obetujú svoj život za nič a nie vždy sa s nimi zaobchádza láskavo.

Na plandémii nebolo nič platné, priatelia. Títo kontrolóri majú toľko našich peňazí, že si môžu kúpiť čokoľvek a kohokoľvek. Málokto dokáže odolať. Ľudia v našich komunitách nás predali za peniaze. Zabíjali nevinných ľudí a ničili ich zdravie. Pozvali do nášho sveta biedu, aby mohli byť bohatí a mocní. Záleží im len na sebe a musia padať hlavy.

Floridský generálny chirurg hovorí verejnosti: “Nespolupracujte s nosením rúšok”

Nanešťastie, mnohí budú pravdepodobne tak zmätení protichodnými informáciami okolo ďalšej plandémie, že nebudú vedieť, čomu veriť, a budú sa podriaďovať “pre každý prípad”, pretože “sociálny odstup” – ktorý si jednoducho vymysleli -, izolácia, masky a “vakcíny” dávajú vymytým mozgom pocit bezpečia. Všetko je to absurdné a zbytočné, ale škodlivé.

Ani sme nedokázali ľuďom prelomiť, že ak nemáte žiadne príznaky, nie ste chorí. Je to šialené. Zrušiť celú túto dezinformačnú kampaň nie je jednoduché.

Pokiaľ sa médiá neobrátia a nebudú vysielať a tlačiť pravdu, nezmysly môžu pokračovať rovnako ako naposledy. Obrovské množstvo ľudí by muselo byť nesvojprávnych a muselo by o tom hovoriť, aby sa zabránilo tomu, čo sa stalo za posledné viac ako tri roky. Niektorí ľudia stále nosia masky – sami vo svojich autách! Dýchanie vlastných výfukových plynov počas troch rokov muselo zabiť veľa mozgových buniek.

Verím, že je kľúčové zachovať si pozitívny pohľad a VEDIEŤ, že všetko sa vyvíja pre naše najlepšie a najvyššie dobro. Strach, pocit obete, frustrácia, beznádej a zúfalstvo – to všetko znižuje našu frekvenciu a stlmuje naše svetlo. Áno, budeme skúšaní, budeme cítiť bolesť z toho, čoho sme svedkami, pretože sme empatické bytosti, ale nie sme bezmocní, ani obete a v týchto biblických časoch máme veľkú pomoc.

My nie sme obete, my sme víťazi tejto vojny. To je postoj, ktorý treba podporovať.

Bojujte, všetci. Dostaneme sa tam a bude to ďaleko za našimi očakávaniami, pretože nemáme predstavu o tom, aká je realita alebo aký mal byť náš život. Bol nad mieru skazený a Satanov podpis je na všetkom. zdroj

Áno, normíci, chceme, aby ste oslávili Trumpovu fotografiu. Chceme, aby ste podporili politické ozbrojovanie vlády. Chceme normalizovať stíhanie vysokopostavených politikov. Takže keď príde rad na nás, vaše výkriky o “zaujatosti” môžeme ignorovať.

Trump práve ukradol šou ľavici a to, čo malo byť ich dňom osláv. Dostali ďalšie obvinenia. Dostali fotku. Trumpovci mali byť smutní a porazení. Napriek tomu Trump nejakým spôsobom vyhral tento deň.

Umenie vojny. zdroj

Zakladateľ Wagnerovcov Prigozhin zomrel pri nehode

😉 Hmmmmmmmmmmm. Neverím tomu ani na minútu
Trojitý agent a bol nainštalovaný Putinom…. Prigožin sa hlboko infiltroval do CIA a MI6 a pomohol uskutočniť jeden z najrýchlejších falošných vojenských prevratov v histórii, len aby priviedol skupinu Wagnerovci do Bieloruska a pomohol tam bojovať proti plánovanému prevratu CIA.

Väčšina ľudí to nevie.. Ale Putin bol s Prigožinom len niekoľko dní pred falošným pokusom o prevrat v Rusku. Verím, že Prigožin dožije svoje dni na Ďalekom východe Ruska v blízkosti Číny zdroj

Čierna labuť > udalosť (udalosti), ktorá sa stala na Maui, súvisí s mnohými > operáciami hlbokého štátu, ale jedným z mnohých dôvodov, prečo bolo Maui napadnuté, sú operácie vesmírnych síl Spojených štátov, ktoré sa nachádzajú na Maui.> Maui Space Surveillance Complex je operačné miesto vesmírnych síl USA pre 15. vesmírnu pozorovateľskú letku.

Táto základňa bola napadnutá niekoľko hodín pred tým, ako došlo k požiarom, a uskutočnil sa obrovský kybernetický útok proti vesmírnym silám Spojených štátov.
Našťastie, ussf bola dobre pripravená mesiace predtým a týždne predtým odstránila všetky dôležité počítače. Programy. Servery a údaje a ussf ponechala len falošné. Dud systémy a počítačové systémy za sebou, protiopatrenia a operácie boli zavedené dlho pred požiarmi.

Správy deep state U.S. Vojenské operácie boli kolektívne monitorované.

Vojenský zásah 11.3 z roku 2024 a nasledujúce vojenské útrapy využijú požiare na Maui a útok na americkú vojenskú vesmírnu pozorovateľskú základňu ako vojnový akt a povedú k postupom a protokolom. Týkajú sa vojenského zásahu.

Operačné a vojenské sily ministerstva obrany Spojených štátov amerických teraz dávajú verejnosti kvapky, že voľby v roku 2020 boli ukradnuté a monitorované.
Jan Hayes je súčasťou Dod a teraz zasahuje vlastenecké kanály a siete podporované q a dáva jasné informácie, že armáda vie, že voľby 2020 boli zmanipulované a armáda z rôznych divízií má pracovnú skupinu, ktorá spoločne monitoruje občanov USA a čaká na správny čas. Na zásah vojenskou intervenciou a najlepší spôsob, ako sa vyhnúť občianskej vojne

Hovorí tiež, že odstránenie Pelosiovej boli operácie a nadchádzajúce obvinenia Trumpa by mohli viesť k predloženiu dôkazov o volebných podvodoch /ukradnutých voľbách
(vojenský prevrat)

Toto je obrovská správa vlastencov. Anons. Q nasledovníci

Ministerstvo obrany vám dáva vojenské komunikácie priamo prostredníctvom týchto kanálov

Operácie Q trvajúce 8 rokov.

Armáda je jediný spôsob
Q zdroj

Všetky karty sú na stole. Všetky zámery sú otvorené.

Hlboký štát má 14 mesiacov na to, aby zabránil Trumpovi získať úrad. Či už to bude jeho uväznenie, výroba ďalšej pandémie s cieľom ukradnúť voľby, atentát atď.

Ak sa to Deep State nepodarí, Trump ich zničí, lenže tentoraz bude mať na to podporu verejnosti, keďže Bidenov režim teraz nehanebne vyzbrojil všetky páky vlády a súkromného sektora, známe aj ako FAŠIZMUS.

Ak sa Trump vráti do Oválnej pracovne, vojna na Ukrajine sa skončí, odhalí sa zločinnosť Deep State na Ukrajine, ktorá bude zahŕňať aj ich výrobu biologických zbraní, čo by malo za následok medzinárodné vojenské tribunály.

Ide doslova o život a smrť pre obe strany. Je to Hra o tróny.

Čo to bude? zdroj

Bidenovo ministerstvo spravodlivosti nežaluje spoločnosť SpaceX preto, že by im záležalo na utečencoch. Vyzbrojili ministerstvo spravodlivosti, aby išlo po Elonovi, pretože dodáva platformu obchádzajúcu MSM. Tucker/Trump urobia viac ako 200 miliónov pozretí, žaloba na Elona padne na druhý deň. Ide o X. odkaz zdroj

Vedia, že Trumpa nemôžu poraziť v spravodlivých voľbách.
Preto opäť tlačia rúška a zosilňujú kauzy covid. Pretože potrebujú, aby ste akceptovali masové hlasovanie poštou, aby mohli podvádzať a aby mohli živiť svojich sponzorov z Big Pharma, ktorí financujú ich kampane. Rovnaká hra.

Mysleli ste si, že Tuckerov rozhovor s Trumpom rozrušil slobodomurárov, počkajte, kým urobí rozhovor s Putinom. Hlboký štát si to nemôže dovoliť. Tuckerova platforma je kolosálna a nemôžu dovoliť, aby ľudia videli, že Putin nie je pomätený vojnový štváč, ako nám tvrdili. odkaz zdroj

Pripomienka.

Máme papierovú stopu, ktorá dokazuje, že v rokoch 2014-2016 išlo 23,9 milióna dolárov z prostriedkov ministerstva obrany do spoločnosti Metabiota, ktorá je biolabom Joea Bidena na Ukrajine.

Bola to súčasť programu spolupráce na znižovanie hrozieb. Jeho otvorený zdroj je na stránke USAspending.gov

Sledujte peniaze 👀 zdroj

V prípade úmrtia bývalého poslanca za SNS Jaroslava Pašku, s podozrením na následky očkovania, došlo k pokroku, ktorý pomôže aj iným pozostalým domáhajúcich sa ochrany svojich práv. Bývalá dlhoročná zástupkyňa SR pred Európskym súdom pre ľudské práva Marica Pirošíková pomohla rodine zosnulého politika uspieť s podaním na Mikasov úrad zdroj

Asi najdôležitejšie pre Slovákov je, aby Fico, Kaliňák, Gašpar a … vlastne celý Smer skončil „v base“. Už by aj moholi, lebo potom by sa Slováci konečne sústredili na dôležité témy. To, že či bude Fico a spol. „sedieť v base“, nikomu účty nezaplatí🤷🏼‍♀️. Blíži sa zima 🥶(čo je pri vyše 30 stupňových letných teplotách 🥵strááášne ďaleko, ale Zem okolo Slnka ešte stále obieha bez ohľadu na parlamentné voľby na Slovensku🤦🏼‍♀️) a ľudia budú riešiť energie a ich ceny😵‍💫.

Čaputovej vláda na čele s bankárom Ódorom podpísala včera zmluvu s americkou spoločnosťou Westinghous😡 na dodávku jadrového paliva🤦🏼‍♀️. Výsledkom toho bude, že jadrové reaktory na Slovensku stratia záruku ❗️❗️❗️a bude obrovský tlak na odstavenie jadrovej elektrárne. Čím budú Slováci v zime kúriť, nikoho nezaujíma, dôležitý je Fico a spol. „v base“🤷🏼‍♀️… video

Hasič Richard ako prvý vystúpil proti ministerstvu: Rukavice, prilby a aj topánky kupujeme za vlastné!

Ministerstvo vnútra posiela do ohňami zasiahnutej krajiny stále nové a nové tímy, pričom sa touto pomocou ťažko skúšanej krajine aj patrične chváli. Hasič Richard Rehák však ako prvý vystúpil proti ministerstvu a nešetril ostrou kritikou. Podľa jeho slov to vyzerá tak, že odvážnych chlapov posiela rezort vnútra napospas osudu bez potrebného vybavenia! zdroj

Zuzka Plevíková:
Zachytila som vyjadrenie riaditeľa Pridu Košice, že sa zhoršuje ochota väčšinovej spoločnosti akceptovať LGBTI+ komunitu

👉🏼 odmietam, že niekto robí zo Sloveniek a Slovákov homofóbny národ
👉🏼 no nemôžeme znormalizovať to, že ak sa rozhodne byť niekto mačka, tak je to v poriadku
👉🏼 alebo dovoliť, aby sa vyzmizíkovali z ústavy a z dokumentov slová žena a muž
👉🏼 alebo dopustiť to, aby boli zavedené vysoké tresty pre tých, kto má odlišný názor o ľuďoch z komunity LGBTI+
👉🏼 či, aby na školách prebiehali akékoľvek diskusie a boli k dispozícii učebnice a to najmä, bez vedomia rodičov

Toto všetko vo veľkom podporuje Progresívne Slovensko s prezidentkou a začali túto tému agresívne tlačiť, pretože je to ich jediná téma. Čo tam po vysokych cenách potravín, schudobneniu obyvateľov, zdevastovaných verejných financiách, Slovensku… zdroj

‼️LGBT JE GENOCIDA NARODA‼️

📌LGBT nema NIC spolocne s homosexualitou.

📌LGBT je indoktrinacia deti, ktorej efekt je desexualizacia a homosexualizacia deti, cize tie deti ked vyrastu, uz svoje deti mat nebudu.

📌Cize LGBT priamo a vedome prispieva ku vymretiu narodu.

📌Je to ten isty modus operandi ako pri Ukrajine – oni vas kludne nechaju znicit Europu pre par zivotov na Ukrajine, ktore su im aj tak ukradnute.

📌Pri LGBT nechaju kludne dopredu eliminovat deti ( povodne demografciky bielej rasy ) , len aby zachovali nejaku imaginarnu politicky korektnu ‘inkluziu’

📌Pripominam, ze z demografickeho hladiska je LGBT pretlacane na 96% v krajinach povodne bielej rasy.

📌LGBT je normalizacia pedofilie.

📌Transgender agenda pre deti je v záujme aj pedofilov. Lebo použijú argument: keď 10 ročné dieťa je dosť staré na to aby zmenilo pohlavie, tak je dosť staré aj na to aby súhlasilo so sexom…

📌Hadajte, kym stat nahradi nizku natalitu naroda? KTO prudi v tisicoch na Slovensko, ilegalne? Ano – muzi v najlepsich rokoch – demograficky nebielej rasy. Konspiracie, ze?

Zvysok si snad uz spojite sami. zdroj

Ceny energií a plynu 2024

Taliansko dnes

1️⃣ Prokuratúra vyšetruje požiare na Sicilii s ktorými klimatické zmeny nemajú nič spoločné.
🔴Zakladajú si požiare, aby štát dotoval región Siciliu, zamestnával zbytočnýcg lesníkov a miestna mafia si v týchto zónach namontovala slnečné panely alebo veterné elektrárne….

2️⃣ Za tri dni na Sicilii približne 120 ilegálnych vylodení s viac ako 4000 afričanmi s lístkom all inclusive….
🔴Ďakujeme Meloniovej, ktorá chcela zastavovať ilegalcov s vojenskými loďami, a samozrejme Európskej Únii s jej falošnými darmožráčmi a poskokmi, ktorých je aj na Slovensku plná riť, ktorí s papuľou falošnej solidariti žobre aby ich Taliansko prijalo a keď im ich Taliani ponúknu, tak sa otočia ako smradľavé potkany. Alebo ak ich vrátia naspäť tak plnà papula “vy rasisti”.

3️⃣ Za 2 dni 2 skupinové znásilnenia.
Jedno v Palerme, 19 ročná obeť, 7 násilníkov, vek od 18 do 22 rokov.
Druhé v Neapole.
Obete dve 13 ročnè, 15 násilníkov vo veku 15 rokov.
Samozrejme všetko nafilmovanè a zavesené na sociálnu sieť… zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
30 days ago

“…a ľudia sa musia zobudiť.

Celé roky dookola. Čo tak následovať tých “už” prebudených pred desiatkami rokov? Čakajú len a len na Vás. A sú z mäsa a kostí. Netreba čakať na zjavenia, ani sekundu. Oni už dostali všetko čo mohli a potrebujú aby vás viedli a usmerňovali. Od Boha to majú ako jedinú úlohu tu v tomto Vesmíre.

Pre neveriaci Tomášov: Ancient Aliens S19E15a posolstvo Sri Aurobinda k roku 2022. O novej ľudskej rase. Tá nepotrebuje od nás naprosto nič, žiadne skúsenosti z minulosti, kultúru či umenie. Má svoje, nekonečne lepšie, božské.

A čo my (8 mld.)? Šťastní tí, ktorých si vyberú. Poznáte ich? Ste s nimi v kontakte?

polarexplo
polarexplo
29 days ago

Ďakujem za správy.