Správy 28.01.2023

28/01/2023 | Správy

So silnejúcim vetrom a blížiacou sa búrkou sa objavujú ďalšie fascinujúce udalosti. Niektorí sa domnievajú, že už sme v búrke. Ja verím, že bude oveľa prudšia a vlhkejšia, pretože Pravdy zaplavia alternatívne médiá aj vybrané aspekty hlavného prúdu.

Všade v správach sa dozvedáme, že viaceré krajiny si vyberajú strany a my teraz hlasno počujeme vojnové bubny. Rusko je očierňované, situácia na Ukrajine je zúfalá a toto sa dnes popoludní objavilo na Telegrame. Toľko situácií je ako želiezko v ohni, ktoré čaká na iskru.

Niekoľko hodín po smrtiacom nálete na Západnom brehu sa na juhu rozozvučali raketové sirény

Všetko nasvedčuje tomu, že sa čoskoro začnú diať veľké veci. Možno už každým dňom. Stále dostávame správy, že na oblohe nad USA je rekordný počet vojenských lietadiel na neznámych misiách a v pozadí sa vysušuje bažina. odkaz

Zúfalí ľudia robia zúfalé veci a táto správa súvisí s plánom globalistov vytvoriť nedostatok potravín a mäsa, aby nás ľudí donútili jesť hmyz. Mali to všetko premyslené. Možno ste už počuli príbehy o nedostatku vajec a ich astronomických cenách. Naposledy som si overila, že Trader Joes má stále pomerne dobré ceny vajec a možno len o niečo vyššie ako pred niekoľkými mesiacmi.

Krmivo pre kurčatá Tractor Supply údajne spôsobilo zastavenie znášky vajec, predstavenstvo má väzby na WEF, Jeffrey Epstein

ŠOKUJÚCE: Riaditeľ spoločnosti Pfizer fyzicky napadol Jamesa O’Keefa a zamestnancov Veritas; zničil iPad s tajnými nahrávkami o “mutujúcom” víruse Covid; NYPD reaguje!

“Som len človek, ktorý pracuje v spoločnosti, ktorá sa snaží doslova pomôcť verejnosti.”

“Posrali ste to!” video

David Nino Rodriguez opäť hosťuje informáciu Illuminati Insider Jessie Czerbotar a jej materiál je niekedy veľmi temný a možno ťažko uveriteľný, ale väčšina sa zhoduje, že je pravdepodobne veľmi presný.

Trump sa od Pencea dištancoval, takže čokoľvek o ňom vyjde najavo, nebude sa viazať na prezidenta Trumpa a nebude sa považovať za politický úder. Trump presne vie, čo Pence urobil, ale všetko je to o optike.

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažia, pravda sa dostáva von. Twitter nenechal veľa pravdy uniknúť, keď Stew Peters robil tento príbeh, a komentáre to odrážajú. Tweety s pravdou v nich zabíjali a útoky nechávali plynúť bez kontroly.

Pravicový hlásateľ Stew Peters, ktorý robí rozhovor s nejakým neviditeľným používateľom Twitteru, aby “potvrdil”, že vo Washingtone je všeobecne známe, že Mike Pence a John Roberts sú pedofili, je dokonalým príkladom absolútne znehodnotenej povahy dnešných pravicových médií.

Ako sa prebíjame informáciami a dezinformáciami o “víruse” Covid, vidíme stále viac a viac dôkazov potvrdzujúcich teóriu, že nejde o ochorenie spôsobené “vírusom” a že vírus nie je to, za čo ho považujeme.

Veľmi skoro som v súvislosti s podvodom s chrípkou Wu počúvala rozhovor s holistickým lekárom menom Zach Bush a spôsob, akým opisoval prechladnutie, chrípku, chorobu atď. bol, že telo spracováva a vyháňa toxíny, ktoré môžu byť z potravín alebo iných zdrojov, a choroba môže byť dôsledkom stresu, preťaženia atď.

Ak ma pamäť neklame, doktor Bush povedal, že vírus nie je niečo, čo môžete chytiť alebo preniesť na niekoho iného; je to niečo, čo si telo vytvára v snahe očistiť sa a vyliečiť sa. Povedal, že ho nemôžete považovať za “nákazlivý” a museli by ste ho doslova vstreknúť niekomu do krvi, aby ste “chytili vírus”.

Odvtedy sme sa tiež dozvedeli, že lieky na takzvaný “vírus” SARS-Cov2 sú vo väčšine prípadov “antiparazitárne”, čo nás viedlo k otázke, čo presne, táto biologická zbraň Covid-19 je. Spôsobujú ju parazity?

Mnohí v posledných rokoch naznačovali, že rakovinu a mnohé iné choroby môžu v skutočnosti spôsobovať parazity. Je zrejmé, že medicínsko-priemyselný komplex nám neukázal pravdu o tom, ako naše telo funguje alebo ako ho liečiť.

Ako sa situácia na našej planéte vyvíja a ako sa odhaľuje viac informácií a pravdy o plandémii, mnohé vlády menia svoje odporúčania, ako s ňou bojovať a vrátiť sa do normálu. Japonsko sa približuje, ale keby bola známa celá pravda, všetky tieto nezmysly by mohli zmiznúť. Thajsko už urobilo rovnaké zníženie hodnotenia. Odkaz

Japonsko zníži stupeň ohrozenia COVID do rovnakej kategórie ako sezónna chrípka. Japonsko oznámilo, že zníži stupeň ohrozenia koronavírusu Wuhan (COVID-19) na rovnaký stupeň ohrozenia ako sezónna chrípka.

*

Pomáha počúvať skúsených vojakov, ktorí zdôrazňujú, že Nemecko, USA, Poľsko alebo ktokoľvek iný môže dať Ukrajine všetky tanky a obrnenú techniku, ale na to, aby sa tieto vozidlá a výzbroj skutočne dostali do boja a efektívne použili, je potrebný čas a zručnosti.

Naučiť sa používať tieto komplikované stroje si vyžaduje čas, takže hoci môže znieť desivo, keď počúvame o tom, čím niektoré krajiny prispievajú na vojnové úsilie, mohli by sme sa pozastaviť a zvážiť praktické aspekty skôr, ako začneme panikáriť a stavať protiletecké kryty.

Je tu aj otázka náhradných dielov. Vieme si predstaviť opotrebovanie tisícov pohyblivých častí a pravidelná údržba je dôležitá. Zabezpečia sa dodávky súčiastok spolu s týmito tankami atď. smerujúcimi na Ukrajinu? Budú školiť ľudí na rozoberanie, výmenu súčiastok a opätovnú montáž? A čo munícia? Každá výzbroj si vyžaduje muníciu, ktorá je pre daný stroj jedinečná.

Ak je pravda, že nacistickí psychopati na Ukrajine v podstate používajú nútené a niekedy aj násilné odvody, aby unášali a posielali obyčajných ľudí z ulíc ukrajinských miest a obcí na formovanie svojich armád, bude to naozajstné svinstvo. Nebudú sa môcť rovnať ruskej armáde a bol by to krvavý kúpeľ. Rady nacistickej ukrajinskej armády by boli v krátkom čase zdecimované – a čo potom? Nemôžeme predsa nechať obetovať nevinný ukrajinský ľud vojnovým bohom cabaly. Situáciu treba deeskalovať skôr, než si zvyšok sveta vyberie stranu a vypukne plná vojna.

Je takmer zábavné a viac ako potešujúce vedieť, že my, konšpirační analytici, už takmer tri roky tvrdíme, že očkovacie látky v skutočnosti nie sú vakcíny, ale zbrane, a teraz sa každý deň zverejňujú dôkazy – dokonca aj prostredníctvom mainstreamových kanálov. Mnohí z nás sa už zaviazali k postoju, že neprijmeme nič, čo nám ponúknu vo forme daru od Big Pharma, hneď ako sa objavilo slovo na V.

Dali sme najavo, že nikto by si nemal dávať tieto veľmi pochybné injekcie proti chrípke, pretože to nie je potrebné a pravdepodobne by to prinieslo viac škody ako úžitku, pretože týmto zlým tvorom sa nedá veriť. Nemali čas ich dostatočne otestovať v rámci pokusov na ľuďoch a my vieme, že nás chcú odstrániť.

Všetkým sme sa snažili nahovoriť, že ide o umelo vytvorenú, falošnú pandémiu, ktorú už dávno naplánovali, ale je to planéta slobodnej vôle a každý jednotlivec sa musel sám rozhodnúť, ako bude s chrípkou zaobchádzať, ako bude vykonávať PCR testy, hospitalizáciu, zháňať bezpečné, overené lieky a či bude dodržiavať masky, spoločenský odstup, lockdowny, všetko.

Neuveriteľné svedectvo, ktoré tento týždeň na skrytú kameru poskytol reportér projektu Veritas vrcholovému manažérovi spoločnosti Pfizer, otriaslo svetom a už sa ozývajú vlny šoku, ktoré vyzývajú vládnych predstaviteľov na vyšetrovanie – a je najvyšší čas. Musíme sa pripraviť na vojenské procesy Norimberg 2.0, ktoré sa uskutočnia koncom tohto roka.

Senát začal vyšetrovanie spoločnosti Pfizer po “bombastickom” tajnom videu projektu Veritas.

Musíte milovať ich terminológiu; “zisk funkcie”, “riadená evolúcia”… vieme, že už veľmi dlho vytvárajú choroby, aby nás zlikvidovali. zdroj

K dnešnímu dni byla “spolková vláda” oficiálně informována, že příměří z roku 1945 bylo na základě dohody “dva plus čtyři” s okamžitou platností zrušeno.
Ruské ministerstvo to sdělilo Spolkovému kabinetu/kancléřství v Berlíně.

Příměří z roku 1945 mezi Ruskem a Německem bylo prohlášeno za neplatné k dnešnímu dni kvůli dodávkám zbraní a zásahům na Ukrajině za účelem podpory.
Dohoda s Ruskem byla porušena Německem a k dnešnímu dni je opět ve válečném stavu jako v roce 1945.

VÝSLOVNĚ ZDŮRAZŇUJEME:
Naše zdroje informací jsou stoprocentní, a to na všech pozicích.

Poznámka:
Kvůli tomuto zásahu Scholzovy vlády povede míra inflace ke konečnému kolapsu, který již nebude možné zastavit, a je tak poslední smrtelnou ranou pro veškeré obyvatelstvo Německa. odkaz

Predátor zvaný DS je zatlačen do kouta a s ním i jeho aktéři. Tak to dopadá, když se dostanete do centra pozornosti. Brzy přijdou na řadu další zločinci a zločiny. Bude to pro nás velká show 🥳

🔴 Americký senátor Marco Rubio (R-FL) zaslal dopis generálnímu řediteli společnosti Pfizer v reakci na tiskovou zprávu o důkazním videu Project Veritas! (I.P.)

🔹 Farmaceutické společnosti vyrábějící viry, na které zároveň prodávají lék, by měly každého člověka na světě přivést do varu. Je to obdoba toho, jako když lékaři střílejí lidi na ulici, aby mohli vydělávat na účtech za léčení obětí.

V celosvětovém měřítku byly miliardy lidí nakaženy, miliony zabity a miliardy donuceny stát se laboratorními krysami, aby mohly profitovat.
(Clandestine)

Rusko varuje před rozhodnutím západu vyslat na ukrajinu tanky a překročit tak červenou linii

Německo ve středu oznámilo, že je připraveno poslat na ukrajinu 14 hlavních bojových tanků leopard 2 a umožnit dalším zemím poslat do kyjeva vlastní tanky německé výroby. Očekává se také, že usa brzy oznámí svůj záměr vyslat na ukrajinu tanky abrams.

Extrémně nebezpečné
Ruské velvyslanectví v berlíně označilo rozhodnutí německé vlády za “Extrémně nebezpečné” a uvedlo, že “Posouvá konflikt na novou úroveň konfrontace”.

Jsme na cestě k_událostem, které po odhalení nato .Osn přinesou vojenské tribunály. [ds] cia. Pentagon dod >černé klobouky < ……

Tyto události jsou již dlouho předpovídány……//// za kulisami.
Eu. Kanada. Velká británie. Austrálie spojené státy.
rozdělení armády na [ ds] armádu + zpravodajské služby vs. White hats military+ intelligence a obě strany se připravují na bouřI ….. Zatýkací války
Který podle současné
Detekci, která probíhá ve světě v souvislosti s plandemií. Bio zbraně. Ukrajinská válka pod falešnou vlajkou (vytvořená pentagonem) ////

vše je propojeno.
Praní špinavých peněz na ukrajině. Nato. Osn. Davos.Wef. Brány. Cia. Biden clintons >>> epstein<<
Vatikán. Obama. Eu. ///

Válka, která ukončí všechny války!
A je spojena s
Odhalení světového společenství, které vytvořilo biologické zbraně. Vakcíny. Viry. Války. Války války války.
Válka profit pro zisky. Zakrývání. Vytvoření zmatku….

Držte se pevně patrioti….

Připoutejte se _q

Svět je propojený.

Mějte víru.

Vojenská white hood military alliance vytvořila postupy, které mají zajistit, aby nebyly použity jaderné zbraně.
( ale přijdeme na hranici m.A.D. > mutual assured destruction*>> událost blízká civilizační smrti<) zdroj

Mnohokrát som povedal, že tieto udalosti sa musia stať… Práve teraz existuje rozdelenie vo vnútri ukrajinských síl
A mnohí uvažujú o vojenskom prevrate proti zelenskému///

V Nemecku sú vojenské sily rozdelené…. V poľsku sú vojenské sily rozdelené cez celú Európu do u.S. Vojenské sily sú rozdelené…..

všetko smeruje k mohutnej civilizačnej _udalosti blízkej smrti, k masívnemu jadrovému konfliktu….. Obrovská eskalácia vojny na Ukrajine. Tieto udalosti povedú k jasnému a aktuálnemu nebezpečenstvu v medziach> nato< osn>>> pattersonovho pentagonu cia<<<<<<<<<

Obrovské nezvládnutie vojny, posielanie zbraní , prílety delostrelectva a ťažkých útočných vozidiel, tankov<>>>> masívne pranie špinavých peňazí spojené s eu. USA NATO osn…..Všetko bude odhalené, ako biele klobúky vojenskej rozviedky spôsobujú únik dokumentov, tajných spisov na verejnosť, sivé klobúky politikov, elity ochotné preskočiť ľavicové strany.

Všetko, čo sa teraz deje, sa musí stať ( povedal som to už dávno v januári 2021. Že smerujeme do svetovej vojny a výsledkom bude odhalenie deep state armády takmer vo všetkých krajinách a odhalenie deep state vojenskej rozviedky chrániacej elity, prezidentov . Premiérov, vrcholných politikov,. Svetoví globalisti ako wef davos. Gates. Cia. Doj, obama. Clintonovci. Rothschildovci. Rockefellerovci, ktorí ovládajú krajiny na celej planéte……

Obrovské zlyhanie, ku ktorému dôjde po jadrovom konflikte a veľkej vojnovej eskalácii, odhalí systém deep state prostredníctvom celého sveta…..> ako vojenská rozviedka s bielymi klobúkmi v tichosti zhadzuje spisy tým, ktorí sú pri moci a ktorí budú zverejňovať , čo príde…. Vojenské tribunály<> súdy. // vlastizrada. Zločiny proti ľudskosti
celá vojna už odhaľuje pentagón cia A ich prepojenie na plandémiu. Vakcíny. Vytvorenie vírusu.
tieto informácie unikajú a úniky budú pokračovať, úniky sa zmenia na záplavy/

Udalosti. To sa deje s ukrajinou. Trump ukradnuté voľby. Pentagón vytvoril vírus. Odhalenie vakcín. Bidenovo vyšetrovanie. Vyšetrovanie Huntera. Odhalenie kryptografie. Spolčenie veľkých technologických spoločností so CIA. Pentagón kontrolujúci krajiny sa chystá byť všetko> odhalené odhalené odhalené odhalené odhalené odhalené odhalené 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥/ epsteinova sága sa znovu začne 2023 …
u.S.S.F. ..& musk majú veľké kvapky a prekvapenia sa blížia.. Trump MAGA kráľ už odhaľuje vládu Na monumentálnej úrovni a bude pokračovať do hromového revu… Búrka

nič nezastaví to čo prichádza

Všetko je na ceste…… Plánované

Majte vieru
Zachovajte si nádej
….

Hlboký štát využíva všetky svoje karty a posledné šachové ťahy… Bojujú o svoj život….
Sú hotoví a zdržujú hru a snažia sa vyvolať svetovú vojnu……

Priblížime sa k civilizačnej udalosti blízkej smrti. Nie, ale sú pripravené postupy na zastavenie apokalypsy<

Deje sa toho veľa

Existuje niekoľko správ o interakcii vakcín proti chrípke so súčasnými posilňovačmi a vakcínami, ktoré spôsobujú mŕtvicu a infarkt ….

Projekt Veritas ODHALUJE spoločnosť Pfizer za mutáciu variantov vírusu COVID s cieľom vyrábať vakcíny pre budúcnosť.
….
Sledujme Roberta F. Kennedyho ml.

Hovorí sa, že RFKJr je silne prepojený s Q ( tímom špeciálnych bezpečnostných síl Johna F. Kennedyho ml. a tí ho už roky chránia)//// zdroj

Najlepší virológovia na Zemi: “Miesto štiepenia furínu naznačuje, že C19 bol vytvorený inžiniersky. Prirodzená udalosť je nepravdepodobná.”

Generálny riaditeľ spoločnosti Moderna: “C19 pochádzajúci z laboratória je možný, ľudia robia chyby.”

Riaditeľ výskumu spoločnosti Pfizer: “Zvyšujeme schopnosti patogénov. Sľúbte, že to nikomu nepoviete, lol!”

Ruská armáda: “Západné elity vylepšujú patogény na Ukrajine, aby obišli dohľad vlády USA, zarobili na vakcínach a udržali si politickú moc.”

Najväčší zločin, aký bol kedy spáchaný. zdroj

Povinné sledovanie pre každého.

Tucker rozoberá video Project Veritas presne tak, ako som očakával. Zasiahol všetky hlavné body, ktoré bolo potrebné zasiahnuť.

-Spoločnosť Pfizer vykonáva výskum zameraný na zvýšenie funkčnosti a vytvára vylepšené patogény alias BIOZBRANE.

-Klamanie verejnosti a používanie slovných hračiek na obchádzanie zákona pomocou “cielenej evolúcie”

-Masívny konflikt záujmov, farmaceutický priemysel vytvára “dojnú kravu” vytváraním vírusov

-Vedúci predstaviteľ spoločnosti Pfizer priznal, že C19 pochádza z laboratória

MUSÍTE SI POZRIEŤ! zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

Martin
Martin
1 year ago

Na zaciatku pise ze jadrovy konflikt je nutny a neskor ze sily aliancie pracuju aby nebol😄😄😄

jirik
jirik
Reply to  Martin
1 year ago

Třeba jde o to, aby atomové mocnosti hrozili sobě navzájem atomovkama, ale “síly aliance” pracují na tom, aby ten knoflík na všech stranách zůstal BEZ STISKNUTÍ, tedy aby atomovky nebyly odpáleny skutečně.

ještě něco k smíchu???

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

Řekl bych, že tohle už není na Alianci, ale o mimozemšťanech, kteří to nedopustí. Když by něco začlo, nějaká Aliance, která má údajně “vše” pod kontrolou je jim u zadku a bránili by se patřičným útokem. Protože vše není jenom o nás a našich bojích, ale i o těch na povrchu a jiném části vesmíru. Když je někdo daleko citlivější a my jsme pro ně necitlivý burani, tak kdo bude odstraněn v rámci zachování struktury a harmonie vesmmíru…A určitě pokud by se bránili by to bylo rychlé a bez škod na přírodě.

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Vladimír
1 year ago

V ČR černé klobouky volbou prezidenta posílily.

jirik
jirik
Reply to  Vladimír
1 year ago

Vítězstvím generála si projdeme “pěkným svinstvem”

tauri
tauri
1 year ago

Někteří lidé budou mít zanedlouho nosy jako Pinocchio, protože tak dlouho je takové “zaručené zprávy” tahají za nos, že si přes svoji nevíru v sebe sama přesně tohle způsobí. Raději upírají zrak na bílé klobouky, než aby přemýšleli svoji hlavou a i když se zprávy rozcházejí, stále hledají někoho, kdo jim alespoň řekne sladkou lež a že vše je dobré a vlastně promíjejí různé zhovadilosti, které páchají obě strany.

jirik
jirik
Reply to  tauri
1 year ago

Lidi se snaží hledat “svého vůdce”, gurua, idola, vzor,… a přitom ho mají sami v sobě, jenže to by znamenalo, že musí převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou..

tauri
tauri
Reply to  jirik
1 year ago

To určitě, ale když se někdo nechá tahat jako kačer na kolečkách, je těžký jít najednou po svých. A podle mě, spousta lidí než by tohle vůbec dokázalo, raději natáhnou bačkory. Je to snazší a v dalším životě to mohou opakovat.
Pokud budou mezi svými, tahat je bohužel už nikdo nebude. Už je to tady trapný, tohle nemá ve vesmíru obdoby.

lea
lea
1 year ago

Dobré to nie je, ale Čaputka je akási vysmiata

jirik
jirik
1 year ago

No – nedávno som hovoril, že náš ťažký priemysel – kolotočárov – prerobíme na vojensko-priemyslový komplex!
„Slovensko sa zmenilo na prvotriednu, v ničom nezaostávajúcu opraváreň techniky, zaisťujúcu presun a tak ďalej, všetkého potrebného na Ukrajinu. Obnovili staré, opustené vojenské fabriky, mimochodom veľmi starostlivo a kreatívne…“ – a toto sú tie prvoradé ruské vojenské ciele na Slovensku určené na vojenskú likvidáciu! Vieme v ktorých mestách sa nachádzajú? Začnem – Detva – špeciálna výroba obrnenej techniky…
Druhý cieľ – Grasalkovičov palác Bratislava – americká húfnica Zuzana! Rusov poprosím – zmeňte poradie cieľov!
To video stiahnite a šírte ďalej!
https://smotrim.ru/video/2542567

jirik
jirik
1 year ago

Už to ide aj k nám, a to zákerne ticho ! Toto bude čoskoro schvaľovať zradná a tupá vládna koalícia !
https://www.slov-lex.sk/legislativne-procesy/-/SK/dokumenty/LP-2023-29 !!! Šírte to všade ! Už niet pochýb, že nám vládne mafia, keď bez problémov pretláča ďalší po covide MEGA GLOBÁLNY PODVOD s CO2 !!!