Správy 27.09.2023

27/09/2023 | Správy

Veľké veci, o ktorých sme včera nepísali… To sa nedá vymyslieť. Trump už dlho hovorí, že by mohol ukončiť vojnu za pár hodín, a teraz po tom, čo médiá tvrdia, že Rusko vojnu prehralo, chce ten malomeštiak, aby Trump rokoval o mieri? LOL

NOVINKA: Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vyzval bývalého prezidenta Trumpa, aby namiesto čakania na výsledok prezidentských volieb v USA v roku 2024 zverejnil svoj mierový plán na ukončenie vojny s Ruskom. odkaz

Rupert Murdoch odišiel z Foxu – nepochybne na popud/pokyn Bielych klobúkov.

Rupert Murdoch odstupuje z funkcie predsedu predstavenstva Fox a News Corp v prospech syna Lachlana

Pre tých, ktorí o tom nevedia, prezident Trump dnes vystúpil na zhromaždení v Summerville v Južnej Karolíne a hádzal zo seba všetky druhy pravdy a nedržal sa späť. Dokonca aj Fox News to vysielala naživo – teda až do chvíle, kým Trump nespomenul ohromujúceho sledovateľa Tuckera Carlsona, ktorého má teraz na Twitteri po tom, čo ho Fox vyhodila. Nepochybujem o tom, že z tohto prejavu bude vydestilovaných veľa komédií, ale zatiaľ môžeme povedať, že bez toho, aby sme sa zaoberali numerológiou, gematriou alebo odkazovali na kvapky Q, to bolo úžasné.

Je to to, čo chce každý vedieť, a on otvorene vyhlásil [a vždy je presný], že za menej ako päť mesiacov “my” porazíme Joea Bidena a vezmeme si našu krajinu späť. Hovoril o korupcii a mnohých ďalších aspektoch problémov, s ktorými sa stretávame, vrátane vojny, a poukázal na opatrenia, ktoré treba prijať na ukončenie obchodovania s deťmi. Toto dôležité komuniké vrchného veliteľa si môžete vypočuť nižšie v programe Right Side Broadcasting na Rádiu Rumble. video zdroj

Panika vnútri NATO (davos group/cia/mi6 rockefellers/rothschildovci/vatikán/33rds)<

Pred niekoľkými mesiacmi som vám dal kvapky poľská armáda bola hlboko rozdelená a vojenská aliancia bielych klobúkov vo vnútri Poľska a Litvy by využila vojnu na Ukrajine na začatie vnútornej operácie na odhalenie vlastných deep state operatívcov/operácií napojených na CIA ( nato/mi6/un/deep state ) kontrolujúcich svoje krajiny, elity, vlády a armádu.    Tieto operácie by viedli k >plánovanej vzbure ľudí a tí by sa zasa obrátili proti podpore vojny na Ukrajine a viedli by k vlastným vnútorným občianskym nepokojom, ktoré by viedli k odhaleniu masívnej korupcie v ich vládnej armáde a korporáciách.

Niekoľkokrát som tiež uviedol, že všetci sa obracajú proti vojne na Ukrajine vrátane agentov hlbokého štátu.
Dal som všetky možné kvapky, aby som povedal pravdu, že Ukrajina od začiatku vojnu prehrávala a posledný útok bol masakrom s viac ako 70 000 stratenými Ukrajincami za niekoľko týždňov a teraz dokonca aj Trump potvrdzuje, že vojna na Ukrajine je prehratá

Teraz Poľsko ( spojenec nato) podporovateľ číslo jeden ukrajinskej vojny a ich sľub že pomôžu ukrajinskej vojne až do konca zrazu zmenilo názor a prestalo podporovať ukrajinu a už nebude posielať ukrajine žiadne zbrane.

Trumpov americký kongres zároveň dal jasné varovanie bidenovi a vojensko-priemyselnému komplexu, že už nedovolí posielať miliardy na financovanie vojny na Ukrajine.

Zelenskyj práve predniesol prejav pred OSN a viac ako polovica budovy bola prázdna a museli sa znovu použiť staré videá, aby sa vytvoril falošný dojem plného sálu… Na videu však Zelenskyj sedel medzi divákmi ( keďže bol v tom istom čase aj na pódiu????) ….. Tento prejav na pôde OSN, ktorý bol zostrihaný zo starých videí, bol prehrávaný v Číne, Indii a dokonca aj na redigovaných

Panika🔥 vo vnútri NATO ( CIA/ MI6/ Davos ext atď. ex.), pretože podpora vojny na Ukrajine sa vytráca

Panika, keďže Rupert Murdoch bol odstránený/vynútený zo CNN a trumpov priateľ a spojenec John Malone, ktorý CNN získal, sa teraz chystá CNN ešte viac otriasť
V tom istom čase sa New York Times (hlásna trúba Pentagónu) obracia proti Ukrajine a uvádza úplné podrobnosti o tom, ako Ukrajina bombardovala vlastných ľudí a obviňuje Rusko

Zákulisie; poľská vojenská aliancia sa pripravuje na odhalenie vládnych, vojenských a nato (CIA) operácií [ds] vo svojich krajinách a Litva bude ďalšia na ťahu začiatkom roka 2024.

Vojenská aliancia v poľsku čakala na nastolenie nového vládneho režimu v poľsku a dôjde k obrovskému otrasu, keďže voľby v roku 2023 sa uskutočnia o niekoľko týždňov vo vnútri deep state poľskej vlády/armády vládne veľká panika, ktorá vie, že sa blíži búrka, ktorá odhalí ich operácie spojené s ukrajinou/ nato/ un./ systémom prania špinavých peňazí a korupciou na najvyšších úrovniach.
( varujeme Poľsko… Poľská deep state armáda a CIA plánujú teroristické útoky, aby z nich obvinili ruských alebo ukrajinských imigrantov a pokúsili sa ovplyvniť nadchádzajúce voľby, o ktorých sa bude horlivo diskutovať)

Nakoniec bude poľský ľud bojovať za svoju krajinu a bude riadený vojenskými tajnými operáciami bielych klobúkov.

Svetová búrka

V najbližších mesiacoch sa toho stane toľko, najmä v USA a EÚ/Austrálii/Kanade/Veľkej Británii, čo súvisí s obrovskými korupčnými škandálmi a odhalením plandavej/vojenskej korupcie…..

Trump vám nedávno poskytol komunikáciu a povedal, že na Ukrajine sa niečo deje a veci sa menia//

Rusko sa v súčasnosti pripravuje na udalosť storočia ( strašiak) 2024 a buduje gigantickú vojenskú ofenzívu

Panika panika panika v CIA/NATO/Davos atď. keďže svetový systém prania špinavých peňazí v EÚ/Ukrajine sa rozpadá a blíži sa odhalenie.

Nasledujúci krok> Odhaľte Clintonovej svetové operácie prania špinavých peňazí zdroj

Vieme, že dohoda o priznaní viny Raya Eppsa je falošná a že je informátorom FBI. A pomohol vytvoriť udalosť pod falošnou vlajkou v J6. Ale je pekné vedieť, že Kongres sa touto otázkou zaoberá

včas vlastenci! Celé usporiadanie j6 bude odhalené a [ds] vojenský prevrat, ktorý sa uskutočnil v zákulisí s Obamom ťahajúcim za nitky 🔥.

Všetko sa pripravuje synonymá udalostí podľa mil. Ops. Trumpa kongresom a prichádzajúce úniky informácií> priamo napojení whistlebloweri>>> na odhalenie vojenského prevratu v USA.

CIA Rockefellerovci/Rothschildovci/Bush/Obama Clintonovci atď. sú všetci zapojení do vojenského prevratu USA.
(tieto hlboké štátne sily ovládajú Silicone Valley a veľké technologické spoločnosti)

Všetko je pripravené Kongresom a bielymi klobúkmi vojenských operácií na spadnutie. Únik. odhaliť plandavý. Jfk. Covid. Vakcíny. Operácie CIA na kontrolu MSM a mnoho ďalšieho.
Všetky tieto deep-state cabal operácie od USA spojiť s Európou. Austrália. Kanada. Spojené kráľovstvo a mnoho ďalších krajín…

Keď sa odhalí vojenský prevrat v USA> tak sa ukáže pravda aj všetkým ostatným národom, ktoré nikdy nevedeli, že ich vlastné vlády boli ovládnuté deep state svetovými mocnosťami, zatýkacie vojny. 11.3.

Všetko sa začína v USA.
Svetová revolúcia proti kabale ( vojenskému okultizmu CIA/ds vytvorenému globalistickými elitami).

Verte svetovým vlastencom

Sledujte Trumpa, dáva vám kvapky

Sledujte Kasha zdroj

Spätný pohľad do júna 2015.

John Podesta, manažér Hillaryinej kampane, a jeho brat Tony Podesta, demokratický lobista, si vymieňajú e-maily so satanistkou Marinou Abramovičovou o účasti na “večeri duchovného varenia”.

Vedúci predstavitelia DNC sa zapojili do satanistických rituálov. Títo ľudia sú doslova zlí. zdroj

A teraz si predstavte, že by si Trump najal satanistickú čarodejnicu spojenú s Epsteinom, ktorá varí duchov, a v Kongrese by vyznamenal doslova nacistického vojaka.

Každé mesto v Amerike by bolo v plameňoch a MSM by obhajovala občianske povstania.

Ale Zelensky to robí a my mu dáme 200 miliárd dolárov. zdroj

Teraz, keď sme videli ukrajinského anglicky hovoriaceho transsexuálneho hovorcu a Zelenského vzťah s neslávne známou satanistkou Marinou Abramovičovou, vráťme sa späť do 30. septembra 2022.

Putin sa venuje “západným elitám”, ktoré ničia západnú spoločnosť genderovým šialenstvom a “otvoreným satanizmom”.

Mýlil sa? zdroj

Televízny moderátor Tucker Carlson pre Die Weltwoche priznal, že sa pokúsil urobiť rozhovor s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, ale americké úrady mu to zakázali.

Okrem toho novinár uviedol, že americká administratíva sa už dlhší čas agresívne pokúša získať kontrolu nad všetkými médiami v krajine. Podľa Carlsona sa väčšina pracovníkov médií bojí povedať niečo nepríjemné na oficiálnu politiku Washingtonu. zdroj

Elon Musk práve zverejnil toto video na X.

  • pozerajte do konca..

Po injekcích Covid se rakovina objevuje v dosud nevídaných formách, varuje přední odborník lékařské fakulty Univerzity Yale zdroj

Necelé 4 minúty o tom, prečo nevoliť SAS ani OĽANO – MATOVIČ ODHALIL SÚKROMNÚ KOMUNIKÁCIU SULÍKA

Dnes tlačovka Matoviča. Desivé.

Matovič, ktorému robil zdravotnícky program človek z PENTY – Špirko a kandidátku do volieb manažoval človek z Penty podľa svedectva Eurgena Kordu, odhaľuje to, ako komunikuje a plní úlohy Haščáka Sulík a Jana “nohavičky” Cigániková.

P.S. – Ako sa dostal Matovič k súkromnej komunikácii Sulika s Haščákom? Žeby od Mikulca a “čurillovskej mafie” ? – 😉 to iba tak na okraj… zdroj

Kňaz Marián Kuffa: Tí, čo podporujú gender ideológie, sú vlastizradcovia! video

Bratislava: pochod za život a kňaz Marián Kuffa. video

V Bratislave pochodovali za život tisíce ľudí. Máme povinnosť volať po zmene, odznelo na podujatí. zdroj

HAMRAN PLÁNUJE ZÀSAH🤔

Dnes mi prišlo echo, ze pan Hamran chce zakročiť  proti občianskej hliadke – domobrane.
Odznelo to dnes ráno na rozdelení/porade PZ.

A akoze PRECO?!

Pozrite si video, co tie hliadky robia.

Ludia, legalni obcania, v civile, s legalnymi domacimi psami, su na prechadzke. Ziadny styk, ziadny konflikt.

A TOTO JE ZLE, PAN HAMRAN?

Ci len zaroven ukazuju, ake je Hamran skrumpovany amater?

To je zle, ze Slovaci si brania Slovensko!? 🤬

Polícia má rozkaz a zrazu aj kapacity zakročiť voči občanom ale už nie voči migrantom ?! A to uz ako?

To je zas policajný TEROR ! zdroj

Poľsko zavedie kontroly vozidiel na hraniciach so Slovenskom❗️
Poľsko bude na hraničných priechodoch so Slovenskom kontrolovať prichádzajúce vozidlá❗️Oznámil to v pondelok poľský premiér Mateusz Morawiecki…. takže hordy zostanú u nás … odkaz

zvykajte si … zvykajte … okres Čadca …
buď sa postavíme voči tomu, alebo sa zmení náš život a životy našich detí …. zdroj

💥50 000 ÚPLATOK PRE HELLEBRANDTa / encyklopédia progresívnej mafie💥

📌po dokladnom zvazeni a kontrole vsetkych linkov a zmluv davam do pozornosti tento web, ktory kontroluje Progresivcov dlho a precizne

📌homosexual Hellebrandt sa nevratil na Slovensko len tak pre nic-za nic – dostal legalny uplatok 50 000, vsetcia su o tom ticho, zmluva je prilozena v clanku

📌a tiez odporucam prierez Simeckovou karierou – ten chlapec je cisty nefalsovany povolanie syn, cisty aparatcik, produkt systemu

NESKUTOCNA MAFIA, NAPOJENA NA VSETKY MIMOVLADKY

  1. Hellebrandt
    https://www.progresivne.com/2023/09/14/kandidat-ps-c-25-tomas-hellebrandt/
  2. Šimečka
    https://www.progresivne.com/2023/07/25/kandidat-c-1-progresivne-slovensko-michal-simecka/

zdroj

O budúcnosti Slovenska rozhodujete vy! Choď voliť PRONÁRODNE (hocikoho) pretože Bratislava volí Progresívnych liberálov.
Ak nechceš aby Bratislava rozhodovala o smere Slovenska musíš spraviť jedinú vec.
MUSÍŠ ÍSŤ K VOĽBÁM a dať hlas komukoľvek, kto nepodporuje progresívnu politiku. zdroj

Prevolebny spot – LGBT ZABIJA VASE DETI

Globalne – 95% deti, ktore uzivaju ‘hormonalne blokatory’ pre ucely suladu s narativom LGBT – su demograficky bielej rasy.

LGBT je sucast genocidy bielych deti. zdroj

Finálny zoznam expertov Progresívneho Slovenska video

Fiktívna agentúra NMS, ktorá nikdy nerobila politické prieskumy a začala až nedávno pre Sme, splnila účel pre ktorý vznikla: “namerala”, že PS predbehlo Smer. To, že táto “agentúra” likuje dokonca statusy PS nikoho neprekvapuje.
~ Tomáš Taraba, poslanec NR SR, na kandidátke SNS zdroj

Trnavský párik – bezmajetný „gróf“ Matovič s manželkou Pavlínkou, firmičky z Trnavy, milióny eur za testy na covid, honosná rekonštrukcia kaštieľa v Turčianskej Štiavničke a príliš veľa miliónových „trnavských náhod“ video

BOZK NA ROZLÚČKU 💥👌🏻

Pani Matovicova, manzelka byvaleho premiera Igora Matovica, ak smiem:

📌odkial ste mali na ucte
22 milionov euro, v roku 2021?

📌kolko matiek, deti.. chorych..by sa dalo uzivit z 22 000 000 euro?

📌vie o tomto pan Daniel Lipsic? Pan Stefan Hamran? Curillovci? Kedy zacnu vysetrovat pôvod 22 milionov na ucte banky J&T ?

📌ked sme pri bankach – J&T je banka slovenska ale …aku hodnotu ma foto pani Pavliny Matovicovej ako vchadza do istej banky vo Svajciarsku?

📌a ak to pani Pavlina poprie, kto ziska tu foto? Kolko tych fotiek existuje a z akeho obdobia?

📌pisal sa rok 2021..zaujimave, premyslam – kedy sa stalo to ( podla slov Igora Matovica) nestastne Smeràcke mýto..? Vazne?

📌jàj ahà.. to Smeràci ukradli to mýto? A ..nepredlzil nahodou zmluvu prave…Igor Matovic v roku 2021?

📌toto su ti ‘obycajni ludia’ ?

Iba sa pytam..som len obcan, ktory bude volit.. zdroj

Zelenskyj chce za veľvyslankyňu pre Ukrajinu temnú okultnú umelkyňu Marinu Abramovič praktizujúcu satanistické rituály s globalistami a hollywoodskymi celebritami video


Dôležitá správa /dostal som do komentárov/: “POZOR , pozor, pozor! P. Pekár, hlavne poučte ľudí, nech skontrolujú, či obálka, ktorú idú vhodiť do volebnej urny, má červenú pečiatku! Každá iná farba alebo bez pečiatky, bude VYRADENÁ a hlas automatický neplatný!” zdroj

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
4 months ago

Ďakujem za správy.