Správy 23.09.2023

23/09/2023 | Správy

Zo dňa na deň nevieme, čo môžeme očakávať, a v súvislosti s pokusom o atentát na Roberta Kennedyho mladšieho a s tým, ako sa cabala vrhla na Russella Branda a nazvala ho pedofilom, to bolo trochu bláznivé. Páni, to je originálne.

Prečo sú takí vystrašení z Bobbyho juniora? Po prvé, je to Kennedy, zavraždili mu otca, po druhé, je to právnik, ktorý roky bojoval za deti, a ten to vie. Už dlho podporuje agendu Aliancie a nič netušiaci demokrati sa budú hrnúť na jeho platformu.

“Každý bude musieť pred hlasovaním preukázať svoju totožnosť” – Robert Kennedy ml. navrhuje plán na zabránenie podvodom s dokladmi totožnosti vo volebných miestnostiach a ďalšie (VIDEO)

Informácie, ktoré sa objavili o Covide po psychotickom podvode globalistov, sú triezve. Máme to všetko brať vážne?

Údaje CDC odhaľujú, že vakcína COVID by mohla mužom skrátiť život o 24 rokov!

A je to tu s tým postrekom v Indii kvôli “vírusu”. Teraz sa naň všetci testujú. V poslednom čase sa hovorí o toľkých nákazách v mnohých krajinách, takže je mimo možnosti myslieť si, že by sme všetci mohli mať do činenia s vlastnou “pandémiou” podľa jednotlivých národov?

Jedným z aspektov útokov na ľudstvo, ktoré svet nemôže ignorovať, bola falošná pandémia. Áno, niečo sa tu dialo – patogén v podobe zbrane – ale dalo sa tomu úplne predísť a vyliečiť pomocou dávno známych, bezpečných a lacných terapií, ktoré vrahovia potlačili pomocou svojich lživých a zradných médií.

V kombinácii s ich kampaňami strachu na základe rozprávania, o ktorých vedeli, že vystrašia ľudí natoľko, že budú ochotne súhlasiť s tým, že sa vzdajú svojich občianskych a ľudských práv.

Za posledných niekoľko rokov sme sa dozvedeli veľa o ľuďoch, ktorí riadia svet, o ich agende, bezohľadnej povahe, nenávisti voči Ľudskosti a snahe nás zabiť. Dozvedeli sme sa aj to, že niektorí Ľudia sú takí chamtiví a poddajní, že by za peniaze a/alebo moc predali aj svojich vlastných, a nie-len politikov.

Zhromažďovanie je však v plnom prúde.

Tajná správa spoločnosti Pfizer ukazuje, že spoločnosť od februára 2021 vedela, že jej mRNA COVID injekcia zabíja ľudí

Útoky na nevinných ľudí pokračujú. Globalisti sú takí zbabelci, že sa uchyľujú k zbraniam, o ktorých väčšina ľudí vôbec netuší, že sú to zbrane, a neukazujú priamo na nepriateľa. Táto stratégia tiež neupozorňuje Ľudí na to, že na našej planéte zúri vojna, pretože sa nepodobá na vojny, ktoré sú im známe.

“Matka príroda” a “klimatické zmeny” už nie sú prijateľné ako zdroj alebo obetný baránok takýchto extrémnych podmienok. Sú nanajvýš NEprirodzené – a sú naplánované a vykonané s presnosťou.

Počasie už nie je normálne. Cez deň tu už nikdy neprší, iba v noci, keď si to nemôžeme užiť, a keď žijete v púšti, dážď je niečo, čo sa oslavuje. Tento rok sme monzúny vôbec nedostali a mám kopu fotografií stromov a kríkov, ktoré sú záhadne mŕtve, hoci sú na zavlažovacích systémoch. Náš sused dal tento týždeň odstrániť náhle odumretý strom. Niečo sa deje – a nie je to “klimatická zmena” alias globálne otepľovanie. Je to psychologická akcia.

Keďže sa to už ťažko sleduje, tu je zoznam krajín/obcí, ktoré zažili katastrofálne záplavy počas prvých 11 dní septembra 2023:

  • Grécko
  • Turecko
  • Líbya <— obávajú sa tisícok mŕtvych
  • Brazília
  • Hongkong
  • Šanghaj
  • Španielsko
  • Las Vegas

Je ťažké tvrdiť, že “sme to nikdy nečakali”, keď už pred šiestimi rokmi zazneli varovania, že “sloboda prejavu” sa na sever od 49. štátu vyparí. Takže keď ľudia hovoria, že to nevideli, môžeme pokojne povedať, že program už viedol naivný národ na cestu ku komunizmu, ale nikoho to nezaujímalo natoľko, aby s tým niečo urobil, alebo… vyberte si vlastnú výhovorku.

Plán globalistov bol jasný už dávno, od otvárania hraníc a pozývania “utečencov”, aby vysávali peniaze daňových poplatníkov a vyčerpali vládne programy určené pre Kanaďanov, až po vytváranie kauzy pre “rasistických” a “nenávistných” Kanaďanov, ktorí sa proti týmto trikom ozvali. Kanaďania nie sú o nič viac rasistickí alebo nenávistní voči cudzincom ako Američania alebo ktorákoľvek iná biela, kresťanská sekta, ale s pomocou skorumpovaných a kúpených médií môžu vytvoriť akúkoľvek realitu, ktorú si vyberú, a väčšina ľudí ju nie je schopná prehliadať.

Príklad z novembra 2017; nápis na stene.

Smrť slobody prejavu v Kanade: Ottawská knižnica ruší plánované premietanie kontroverzného dokumentárneho filmu “Zabíjanie Európy”…

Je to elementárne, ale skôr než sa dočkáme “slobody prejavu”, musíme mať “slobodu myslenia”, a to sa v Kanade veľmi nedeje. Vymývanie mozgov a programovanie trvá už tak dlho, že len málokto dokonca vedie inteligentné rozhovory vo vlastnej hlave mimo rétoriky, ktorú 24 hodín denne a 7 dní v týždni vysielajú skorumpované médiá kabaly. Väčšina Kanaďanov zjavne stále verí Trumpovým útokom a všetkému, čo počujú. Len si nedokážu spájať súvislosti.

Niektorí hovoria, že sa blíži čas blackoutu.

Verím, že technologická stránka veci prejde v blízkej budúcnosti masívnou transformáciou, pretože máme mozgy a odborné znalosti rýchlych a mŕtvych v osobách Steva Jobsa a Johna McAfeeho, ktorí pracujú pre našu stranu. Napriek tomu, ako to vyzerá s Elonom Muskom, jednoznačne [podľa môjho odhadu] pracuje pre Biele klobúky a jeho dialógy sú na nezaplatenie.

Červené pilulky, ktoré sa každý deň objavujú na sociálnych sieťach, sú nevídané, vrátane tejto s nemeckými titulkami od generálmajora Alberta Stubblebina [ktorý už nežije], ktorý zistil, že Pentagon 11. septembra 2001 nezasiahlo lietadlo.

Ak Stubblebineho nepoznáte, on a jeho manželka, doktorka Rima Laibowová, stáli pred rokmi na čele iniciatívy proti očkovaniu, vďaka ktorej som mohla dostať plastovú kartičku do peňaženky, na ktorej bolo uvedené, že odmietam všetky očkovania. Ak človek upadne do bezvedomia, hodí sa mať ju pri sebe. Je škoda, že Stubblebine už nebojuje za našu vec v tejto sfére, ale tento pár bol veľmi odvážny, keď si vybral pruh a urobil zmenu.

Žiadne lietadlo v PENTAGONE. Americký generál (v zálohe) Albert Stubblebine
Bývalý šéf celosvetovej vojenskej spravodajskej služby.

Tu je krátky úvod k myšlienke, že myšlienky môžu manipulovať s fyzickou realitou a emócie môžu vykresliť koncept času: Ako myšlienky vytvárajú atómy a emócie formujú čas

Čo ešte urobil prezident Trump počas týchto vysoko produktívnych štyroch rokov? Ak ste včera večer sledovali aktuálne informácie Phila Godlewského, viete, že štátny dlh bol splatený. Je zrejmé, že pozitívna armáda bola dlho zaneprázdnená prípravami na toto aktívne obdobie prevzatia.

Na Telegrame sa včera objavili ľudia, ktorí tvrdili, že dlh prekročil 33 biliónov a Phil nám ukázal, že je to nepravdivé. Muselo to zaujímať veľa ľudí, pretože som sledovala, ako počítadlo zobrazení stúplo z menej ako 10 tisíc sledujúcich naživo na viac ako 80 tisíc, ak si dobre spomínam.

Materiál je suchý, to áno, ale ak chcete hodnoverné podklady, ktoré pomôžu vyvrátiť mýty a tie, ktoré kakajú na NESARA/GESARA, možno budete musieť trochu pátrať. Phil to v tejto takmer trojhodinovej šou uľahčil. Ide o oficiálne vojenské dokumenty podpísané a zapečatené Úradom pre vojenské zúčtovanie a adresované viacerým stranám v bankách a iných úradoch.

Je zrejmé, že tieto prísne tajné dokumenty, ktoré boli Philovi na tento účel sprístupnené, pochádzajú z vysoko postaveného zdroja. Možno to umlčí niektorých debilných papagájov, ktorí ho naďalej obviňujú z toho, že je pedofil. Keby bol pedofil, prezident Trump by mu svojím nariadením č. 13818 už dávno zabavil jeho rozsiahly majetok a zavrel ho do väzenia. Logicky uvažujúci ľudia by si to uvedomili. video

Došlo k útokom na naše zásoby potravín a vody a práve sme sa dozvedeli o ďalšom výskyte patogénov v sektore mäsa. Boli by radi, keby sme jedli chrobáky, ale to sa pre nás nestane.

Myslím si však, že je veľmi vhodné kŕmiť šváby, ktoré väzníme za zločiny proti ľudskosti, tými istými chrobákmi, ktoré plánovali pre nás. Čo poviete vy?

Považovali za vhodné oklamať nás, aby sme jedli svoje vlastné, tak prečo by mali šváby namietať proti jedeniu iných chrobákov? Karma sa pohybuje záhadnými spôsobmi.

Stiahnutie mletého hovädzieho mäsa: Coli: 58 tisíc libier stiahnutých z trhu kvôli možnej kontaminácii baktériou E. Coli

Toto je ďalšia vec, ktorú si musíte vypočuť od dvoch bývalých vojakov, ktorí hovoria pravdu jasne a tak, ako je. Naučila som sa pár vecí a verím, že keby sa všetci muži pozerali na svet týmto spôsobom, bol by iný. Scott Bennett je niekto, koho by sme chceli za suseda; tvrdý konzervatívec. Možno vám poskytne cenný pohľad na niektoré postavy vo filme, ktorými ste si neboli istí. Musíme všetkých získať na stranu právneho štátu a odmietnuť, aby nás šikanovali lokaji cabaly. Bennett odhalí terapiu, ktorá mu vyliečila rakovinu kože. video

Ach, jaj. Ďalšie “vírusové” reči. Úplne nový vírus, ktorý terorizuje svet. Neverím, že je to “vírus”. Tento termín vložili do nášho slovníka a používajú ho na všetko, teraz, keď sa z neho stala zbraň a svet vydesil Covid.

V časopise Microbiology Spectrum Wang a medzinárodná skupina výskumníkov informujú o objavení nového vírusu izolovaného zo sedimentov vyzdvihnutých z hĺbky 8900 metrov. Tento vírus je bakteriofág, teda vírus, ktorý infikuje a replikuje sa vo vnútri baktérií, pričom sa predpokladá, že bakteriofágy sú najrozšírenejšími formami života na planéte. “Podľa našich najlepších vedomostí ide o najhlbšie známy izolovaný fág v globálnom oceáne,” povedal Wang.

Novoidentifikovaný vírus sa objavuje z hlbín

Kto potrebuje nové nákazy, keď máme “vakcíny”, ktoré robia diablovu prácu a zabíjajú ľudí?

Turbo rakovina – Dr. Harvey Risch , jeden z najlepších svetových epidemiológov, varoval, že nárast “turbo rakoviny” spôsobujú chemické látky mRNA, ktoré čoskoro spôsobia smrť miliárd ľudí.

Je emeritným profesorom epidemiológie na Yaleovej univerzite.

Medzitým, Corey’s Digs uverejnil solídny článok o krízach, ktorým už niekoľko rokov čelíme v rukách kontrolórov. Nezaoberajú sa síce zameranými energetickými zbraňami používanými na zakladanie požiarov, ale je to komplexný pohľad na mnohé z toho, čo sa stalo a čo ovplyvňuje náš svet a našu bezpečnosť, ako aj na agendu a smerovanie cabaly, ktoré pre nás vybrali. Dúfajme, že ak sa bude zdieľať, otvorí niektorým oči. Kontrolujú všetko, čo sa na tejto planéte deje, a obviňujú z toho Ľudí, čím mnohých zle informovaných ľudí presviedčajú, aby podnikali kroky, ktoré chcú.

Od devastácie na ostrove Maui až po celosvetovú vojnu proti poľnohospodárstvu sme svedkami novej zelenej smrti, ktorá sa šíri po celom svete ako mor. A ak sa globalisti dostanú k moci pod zámienkou večných núdzových situácií, potom by sme mali očakávať ďalšie umelo vytvorené katastrofy, ktoré budú presadzovať klimatickú agendu. Koľko ďalších životov zbytočne vyhasne kvôli antihumánnej politike environmentálnych alarmistov? V ktorom okamihu si spoločne uvedomíme, že klimatický katastrofizmus je novou tvárou veľmi starého kultu smrti a MY sme ten uhlík, ktorý chcú znížiť?odkaz zdroj

Mnohí sa po prvý raz vydávajú na cestu Mariny Abramovičovej/satanistky, a to je tá, ktorá ľudí naozaj zmení.

Keď sa raz prebudíte a uvedomíte si, že títo ľudia, proti ktorým stojíme, sú doslova ZLO, niet cesty späť.

Títo ľudia sú chorí. zdroj

A takto si Poliaci chránia svoje hranice. Harmasan, Čirkefógo, dobre sa kukaj ako sa to robí …… zdroj

No a Vojana a jej partička sa stále budú tváriť, že všetko je v porádečku… odkaz

Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov – časť 1

Blížia sa voľby a dokonca tlačovky má už aj Mikas. Blíži sa ďalšia vlna Covidu? Chcú zaviesť opätovne nejaké opatrenia? A ak ich chcú zaviesť, kto im v tom bude pomáhať?
Lebo ako sa zdá, doteraz to boli médiá. Mnohí sme si naplno uvedomili klamstvá médií práve v roku 2020, kedy celý svet šalel s Covidom. Zakazovali nám všetko a pri tom porušovali ľudské práva a základné slobody.
Otázka, ktorú by sme si asi mali klásť všetci🤔:
Od kedy nás médiá klamú?🤷🏼‍♀️
V sérii videí snáď spoločne prídeme na odpoveď. A možno aj nie… Ibaže by áno🤓

Ďakujem každému, kto sa na tvorbe videí zúčastnil a InfoVojne za odvahu, že to zverejnila.

Odborníci, magické myslenie a viera v lídrov – časť 2

Hamran vyrába pár dní pred voľbami senzačné kauzy ako na bežiacom páse, len aby ovplyvnil parlamentné voľby.

CIA-pobocka Gerulata predava 10 dni pred volbami Ministerstvu Vnutra spionazny softwer , ktory sleduje vas a co pozerate co citate a podla toho vam bude ponukat videa na Facebooku a Youtube.

Gerulata – majitel je Trnka – syn spolumajitela Esetu – dalsej pobocky CIA na Slovensku

Na softweri GERULATA JUNO spolupracoval aj Michal Stromajer – ktory figuruje v mojich zatykacoch

Daniel Milo s Gerulatou uz v pozadi spolupracuje 2 roky.

VSETKY moje konspiracne teorie pred 4 rokov sa znova vyplnili.

Podklady: https://www.crz.gov.sk/zmluva/8322244/ zdroj

KEĎ TREBA VYTVÁRAŤ ZO SMERU – SSD MAFIU, VTEDY SÚ NOVINÁRI GENIÁLNI, ALE KEĎ DÔJDE NA FAKTY, NASTANE TICHO😶

Všetky senzačné príbehy o mafii sa im za 3,5 roka ich vlád rozpadli, ale účel – pošpiniť SMER, bol naplnený. Čakali by sme, že keď už sú o niečom tak skalopevne presvedčení, že budú mať v ruke kopec faktov, ale zostalo ticho… Tak ako zostane ticho zakaždým, keď sa opýtame, kde sú tie 3 miliardy ročne, ktoré sme mali ukradnúť a kde sa použili, ak sa teda dnes nekradne?! zdroj

PROGRESÍVCI ZMANIPULOVALI ČÍSLA NA YOUTUBE ‼️

📌po tom, co Simecka s Hellebrandtom oklamali volicov tym, ze zmanipulovali moje video, maju na triku dalsi podvod

📌absolutny unikat a cisla videni a komentov, ktore nie je technicky mozne na Youtube ziskat

📌neverite? Pozrite si 18minut faktov a ziveho zaznamu

KLAMU VAS NA YOUTUBE, NA FACEBOOKU A KLAMU V PRIESKUMOCH video

Priatelia, včera p. Pellegrini odhalil svoj zámer i ambície! V prípade volebného výsledku jeho strany Hlas, v rozpätí 14-16%, chce z tretieho miesta pozíciu PREMIÉRA, to bude jeho PODMIENKOU pre vstup do koalície! Pellegrini je NEVOLITEĽNÝ! zdroj

Extrémne prírodné dianie v podobe záplav, zemetrasení a požiarov, alebo spoločenské napätie v podobe vojny, prevratov a nepokojov, a už ani nehovoriac o predchádzajúcej pandémii, to všetko je hmatateľným a očividným dôkazom toho, že sa niečo deje. Že dochádza k niečomu neobyčajnému, čo vyvoláva doslova var v oblasti prírodného a spoločenského diania.

Čo je to?

Je to postupne zvyšujúca sa intenzita lúča Božieho Svetla, ktoré vyvoláva na zemi Veľkú očistu. Tento lúč pôsobí na ľudí v prvom rade vnútorne, a to presne tak, ako jarné lúče slnka na pôdu a na všetky semená, skrývajúce sa pod povrchom. Lúče jarného slnka všetko doslova vyťahujú von spod zeme na povrch a nútia to, aby to vyrástlo a viditeľne ukázalo, čím to je. Či užitočnou rastlinou, alebo burinou.

A rovnako je to aj s nami! Lúč Svetla očisty pôsobí na našu osobnosť a doslova z nej vyťahuje von na svetlo všetko, čo sa v nej skrýva. Dokonca i veci, o ktorých sme my sami nepredpokladali, že ich v sebe máme. Všetko, aj to najskrytejšie v nás, sa začína prejavovať navonok, aby nám samotným i ľuďom okolo nás ukázalo svoju skutočnú podstatu. Aby sa ukázalo, či je táto podstata dobrá, alebo zlá.

Keď je to, čo z nás vychádza a vyrastá dobré, pociťujeme vnútornú radosť, vnútorný jas, chuť radostne tvoriť, budovať a pracovať. Pociťujeme tichú vďačnosť Stvoriteľovi za všetko, čoho sa nám dostáva.

Keď je ale to, čo z nás vychádza a vyrastá na povrch zlé, v našom vnútri začne búriť zlosť, nenávisť, nevraživosť, alebo prežívanie nenaplnenia, strachu a depresie. pokračovanie tu

Priatelia, ako sa za posledné obdobie ukázalo, naše blížiace sa predčasné voľby, môžu rozhodnúť o celkovom ďalšom vývoji vážnych udalostí v našom východoeurópskom regióne! Západné sily sú v súčasnosti “ako na ihlách”, pretože ak nedovolíme zmanipulovanie týchto našich mimoriadne dôležitých volieb, tak práve na Slovensku sa môžu dať do pohybu procesy, ktoré výrazne ovplyvnia ďalší vývoj aj v okolitých krajinách, s veľmi nepriaznivým dopadom pre Ukrajinu a celkové Dianie okolo Ukrajiny! Poľsko je v súčasnosti “na nohách”, pretože to, čo si Zelenský dovolil v tieto dni aj voči Poľsku, nemá obdoby, pre stupídnu arogantnosť a vydieranie zo strany fašistického narkomana Zelenského! Poľský prezident Duda dokonca zrušil plánované stretnutie so Zelenským, pre jeho žaloby na tri krajiny, Poľsko, Slovensko a Maďarsko, ktoré si v zákone logiky a ochrany svojich obyvateľov, nenechali vnútiť odber pesticídmi nabitého Ukrajinského obilia! Navyše, ceny tohto Ukrajinského obilného odpadu, by ostro narušili cenovú politiku v obilninárskom priemysle spomenutých krajín a takáto situácia by výrazne poškodila domáci trh a domácich producentov s obilninami. Zelenský si tak v týchto dňoch dovolil niečo, čo nemá obdoby a poštval si proti sebe veľkú časť politických špičiek, v týchto troch dotknutých krajinách.

Dôležité je aj to, že onedlho budú /o necelý mesiac/ parlamentné voľby aj v Poľsku. Súčasný Poľský prezident akoby sedel na dvoch stoličkách, ale nová vláda v Poľsku, môže byť viac orientovaná pronárodne, než prozápadne a k tomu môžu dopomôcť aj naše voľby, ak porazíme to západné zlo, ktorým sú nasiaknuté mnohé súčasné “vládne strany”. Maďarsko “je jasné” a ak sa aj Slovensko uberie Maďarskou cestou a máme k tomu naozaj veľmi blízko, Poľsko sa môže pridať! Ba čo viac, tieto udalosti by nenechali chladnými ani dianie v Česku, kde sa začínajú rodiť u ľudí zdravého myslenia nové myšlienky a postoje, vedúce k reálnemu povaleniu vlády aj v Česku a tým aj k predčasným voľbám i u tohto nášho bratského suseda! Česi musia “přestat žvaniť” a MUSIA ZATLAČIŤ na jediný bod a tým sú predčasné voľby v Česku v roku 2024! Ak toto dokážu, môže dôjsť k veľkým spoločenským zmenám aj v Česku, najmä čo sa týka zahraničnej politiky Česka, v súvislosti s s ďalším vývojom diania na Ukrajine! Priatelia, predčasné voľby na Slovensku, ktoré budú za necelých desať dní, tak môžu byť doslova “zápalnou poľnicou” pre mocné Dianie v našej oblasti a z tohto sa UŽ DNES desí celý západný, mocou prehnitý svet a o to viac hrozí, že sa západné “elity” reálne pokúsia o to, aby nám voľby ukradli podobne, ako sa tak stalo v tých posledných prezidentských v Amerike! TOTO NEDOPUSŤME, pretože sa už zjavne ukázalo, že naše voľby, ktoré sme si ako predčasné, ohromným našim úsilím vydobyli, majú v sebe potenciál nasmerovať vývoj udalostí v našej východoeurópskej oblasti ÚPLNE NOVÝM, oveľa zdravším smerom! A tým by sme celkom prekazili zvrhlé plány západu, nielen čo sa týka diania na Ukrajine, ale aj v šíriacej sa migrácii, v Covidovej politike a rovnako by sme takýmto novým smerovaním prekazili aj liberálno-fašistickú agendu v spomenutých krajinách. Výrazne by sme tak posilnili aj smerovanie Maďarska, ktoré by v jeho dlhodobom heroickom zápase so západnými elitami, už NEBOLO OSAMOTENÉ, čím by v našom regióne vznikla mohutná a silná “hrádza”, pred valiacim sa zlom západu, ktorý nás chce úplne pohltiť a zničiť! Západ počíta s tým, že náš región si už úplne podmanil, čo sa však môže doslova “cez noc” zmeniť a tak využime ten blížiaci čas pred našimi mimoriadne dôležitými voľbami k tomu, aby sme burcovali, ukazovali smer, pomáhali nášmu okoliu v rozhodovaní a hlavne, aby sme na sociálnych sieťach vyvinuli mnohonásobne väčšie úsilie a tlak, ktoré zdvihne zo stoličiek aj nevoličov, ktorí aj vďaka nášmu úsiliu pochopia, že súčasné naše smerovanie, je priama cesta do pekiel! Priatelia, ak zostávajúce dni do volieb nevyužijeme správne, už NIKDY nedostaneme takúto ohromnú príležitosť, k celkovej spoločenskej zmene k lepšiemu! Na toto pamätajme! Všetko teda máme VO SVOJICH RUKÁCH, ako sme ešte nikdy v našej samostatnosti nemali!… zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
9 months ago

Ďakujem za správy.

tauri
tauri
9 months ago

Ve vzduchu je cítit něco globálního. Možná. už za nedlouho, nějaký měsíc-dva může dojít k něčemu velkýmu, alespoň mi to tak příjde. Jen si myslím, že to bude přírodního charakteru. Tak raději mít doma jídlo, vodu a nabité baterky.

Mária
Mária
9 months ago

Ani nemusíme sledovať svet…

V rodinách, kde slaboduchý a tvrdošíjny jedinci sledujú médiá sú úplne preprogramovaní. Stratia všetky zábrany a stávajú sa z dňa na deň lútkami pekla. [napr. Ivo Benda to verejne ohlasuje cez 25 rokov, verí mu však niekto?]

U mňa to začalo v 12-tich keď už človek videl to zbesenie ľudí vôkol. To bolo pred 40 rokmi. Dnes si už pár jedincov na svete zažína čosi uvedomovať.

Silne cez 95% škól meditácie a jógy = podvod, a skrytý útok na duchovných ľudí. Časopisy o téme sú úplný odpad a odvádzajú ľudí späť do tmy. O fake(=zblúlilých) webovkách v ČR/SR (stovky) sme tu a tam písali za 20 rokov viac než dosť. [Kto tomu verí?]

Takže kde všetci sme? Úplne na začiatku. Možno povedať pred prahom domu.
Domu úprimnosti, čistoty a božskej vnímavosti.