Správy 22.03.2023

22/03/2023 | Správy

Povedať, že svet sa rýchlo stáva zaujímavejším, je slabé slovo. Je to napínavá jazda s ostrými zákrutami, strmými stúpaniami, slepými zákrutami a vyťahujeme veľa G, takže to nie je pre každého ľahké na bruchu. Kľúčom k zvládnutiu tejto cesty je viera v proces a v tých, ktorí sú pri kormidle.

Sedemnásteho zvyčajne dostávame VEĽKÉ správy. Dnešok nie je výnimkou. Máme “prvé zatknutie”??? Pozrite si o tom dropy Q a rozhodnite sa.

Trump sa prvýkrát po rokoch vrátil na Facebook jednoduchým dvojslovným príspevkom: “SOM SPÄŤ!

Takže sa chystajú obžalovať Trumpa a Fox hlása podrobnosti. Je to naozaj to “prvé zatknutie”, o ktorom hovoril Q a ktoré “šokuje svet”? Je to absurdné, ale Američanov to určite vyburcuje. Wow. Možno mal Juan O’Savin pravdu.

Ale vážne – svojvoľne robiť z priestupkov trestné činy a naopak? Čo je to za súdny systém? Mávnuť čarovným prútikom a zmeniť zákon tak, aby vyhovoval každému, kto má nepriateľa? Mne to nefunguje – ale aké načasovanie!

Orgány činné v trestnom konaní sa pripravujú na obvinenie Trumpa v prípade Stormy Daniels

Naši čuchači prehľadávajú sieť, aby získali potrebné informácie, a neustále dostávame lepšie a lepšie informácie, ktoré sa len tak mimochodom zdieľajú v diskusných reláciách a pri okrúhlych stoloch. Náš neohrozený tím analyzuje obrovské množstvo informácií a prináša tieto vybrané zaujímavosti:

11. 3. 23. Kanadské Ontário pozastavuje platnosť vodičských preukazov, ak ľudia vyhľadajú psychiatrické služby. https://t.me/News_3Dto5D/7390

Clif High niekoľkokrát povedal, že USA sa chystajú napadnúť Kanadu.

15. 03. 22 začiatkom roka 2023 budeme mať KANADU “napadnutú” z rovnakého dôvodu ako Ukrajinu…dáta by naznačovali, že chazarská mafia nasadila biolabáky do Kanady z rovnakého dôvodu ako na Ukrajine. link

04/01/22 Biolabáky v AU a NZ sú pravdepodobne jedny z posledných, ktoré sa majú vyradiť. Naše údaje z dávnej minulosti ukázali, že Kanada je jedným z posledných “aktívnych” miest tejto vojny z hľadiska “vykorenenia” potenciálnych škôd. https://t.me/scifiworld0/1675

Len na okraj, niekoľkokrát sme odhalili, že dohoda USMCA, ktorá nahradila NAFTA, dala Trumpovi právomoc konať v podstate ako vrchný veliteľ Kanady alebo niečo podobné. Norm Traversy sa podieľal na krokoch potrebných na oslobodenie Kanady od tyranie a ak si dobre spomínam, bol zapojený do žiadosti o pomoc od Trumpa a americkej armády.

Odvtedy sme počuli, že Kanada bola “vybavená” a celá táto dráma je len na šou, aby sa zobudili spáči. Nie som si istá, či je to presné, ale zdá sa, že každý príbeh má vždy aspoň tri strany, kým všetky strany vypustia svoje informácie, dezinformácie a propagandu.

Sme si istí, že Kanade a Austrálii/Novému Zélandu pomôžu odhodiť zväzky, ktoré ich zväzujú, a umožnia im pokročiť s revidovanými ústavami a primeranými občianskymi právami a prirodzeným právom pre ľudí týchto národov.

Myslím, že je zrejmé, že bez ohľadu na drámu okolo Foxu, Ruperta Murdocha a jeho synov Jamesa a Lachlana a ľavicový sklon, ktorý môžu prezentovať vo vysielaní, keďže Rupert bol Trumpovým priateľom, mohlo by dávať zmysel, že sú stále kompatibilní a sieť hrá s Patriotmi v dlhodobej hre. Tým, ako to robia, im ľavicoví aj pravicoví diváci venujú pozornosť a pravda sa dostáva von – najmä teraz, keď Tucker Carlson vypúšťa zdokumentovanú špinu, ktorú globalisti nechcú zverejniť.

Naše srdcia sú s našimi bratmi a sestrami v Pakistane, ktorí bojujú za podporu svojho zvoleného vodcu, ktorého sa sprisahanci snažia zatknúť.

CIA zabezpečila, že Imrán Chán prehral a [ich] bábka zostáva pri moci v Pakistane. Pokúsili sa Chána ZABIŤ, keď ho ľudia naďalej podporovali. Teraz – poslali armádu, aby Chána zatkla, a ľudia povstali, aby ho chránili! odkaz odkaz2

Od Il Donalda Trumpa sme dostali tweet s vážnejším nádychom…

Veci, ktoré sa dajú do pohybu v nasledujúcich dňoch, navždy zmenia smerovanie ľudstva.

Koho zatknú – naozaj, alebo len na oko?

Medzinárodný trestný súd vydal zatykač na Vladimíra Putina

JE TO VŠETKO PODVOD? Teraz to vyzerá, že prezident Trump nebude v utorok zatknutý

Ako povedal Midnight Rider, “komediálna noc”. Myslím, že takéto články dokážu oceniť len bdelí vlastenci. Toto je pre nás. Odkaz na Telegram. Je zvláštne, že je tam chyba [než-tedy], čo je vo veľkej publikácii zriedkavé.

Jachta prenajatá šiestimi tieňovými agentmi s falošnými pasmi, výbušniny doručené posádke uprostred noci a záhadná organizácia mimo kontroly národného štátu. To sú ingrediencie novej presvedčivej teórie, ktorá sa začína objavovať v súvislosti s nevyriešenými bombovými útokmi na plynovody Nord Stream 1 a 2 za 20 miliárd dolárov z 26. septembra 2022.

Prevzali útočníci na Nord Stream na prenajatej jachte neskoro v noci výbušniny v malebnom nemeckom prístave pred nebezpečnou potápačskou misiou s cieľom umiestniť bomby? Objavuje sa teória, ktorá spája posádku aj s podozrivou ropnou plošinou odkaz

Patriot Underground urobil fantastické zhrnutie toho, čo sa odohráva, z ktorého budú mať zmätení ľudia úžitok. Je to zložité a je to vojna, akú sme nezažili, takže nuansy môže byť ťažké identifikovať alebo rozpoznať. Psychologické aspekty môžu byť obzvlášť mätúce. 47 min. video zdroj

Epstein [epstein] saga/
👇
Uponáhľaný nútený kolaps>
(nie plánovaný [ds], ako [oni*] pôvodne chceli a plánovali)

4 dni pred piatkovým bankovým kolapsom… Vojenská aliancia pracujúca cez verejný sektor a tie isté operácie, ktoré odhalili Deutsche bank a Epsteinove operácie prania špinavých peňazí ( teraz ich nemecké [ ds] elity kryjú a bagatelizujú na pochybné obchodné dohody so 150 miliónmi dolárov pokút ), je ten istý tím ( mil. Ops)odhaľujúci jp morgan a niekoľko amerických bánk ( v zapečatených obvineniach za odhalením Epsteinovho ostrova a Epsteinovho obchodu s deťmi napojeného na svetové banky )

4 dni pred bezprostredným kolapsom bánk vojenské spravodajské prenosy DS zachytili plány bielych čiapok USA ísť po JP morgan a niekoľko bánk bolo predvolaných na súd vrátane silicone valley bank, izraelskej banky leumi (mosad /// leumi bank je tá istá banka, ktorá prevzala 1 miliardu $$$$$$$$$$$$$$out banky SVB len 24 hodín pred kolapsom)

1 deň pred kolapsom bánk americký sudca podporovaný generálnym prokurátorom USA predvolal americké banky v zapečatených obvineniach a jp morgan na dokumenty na panenských ostrovoch, jp morgan chase bank, US district court, southern district of new york, no. 22-10904 jeffery epstein sex trafficking and human trafficking lawsuit.

Na druhý deň došlo ku kolapsu bánk a 650 miliárd chýbajúcich finančných prostriedkov sa stratilo v globálnych bankách a nikto o tom neinformoval ( ale dozviete sa to, pretože vlnový efekt zasiahne banky v eú )//// otvorené správy hovoria, že 100 miliárd sa stratilo v silicone valley banks svb s 200 miliardami, ktoré sa mali požičať ….. Skutočná pravda skončila. 2 bilióny dolárov sa stratili cez svetové banky za 7 dní⚠️

Ako sa blíži epsteinovo odhalenie, svetová deep state cabala bola teraz nútená začať svoj veľký reset cbdc ( digitálnej meny) príliš skoro…..Operácie aliancie majú pripravené protiopatrenia, aby sa uistili, že klaus schwab, OSN, satanistická vláda, ktorá sa snaží nastoliť jeden svetový poriadok, zlyhá a v nadchádzajúcom roku bude OSN napojená na svetové pranie špinavých peňazí. Obchodovanie s ľuďmi. Epstein<<<<
Ako NATO padá v zákulisí a stupňujú sa vnútorné boje a krajiny odmietajú bojovať proti rusku…. V zákulisí
Epsteinove spisy. Uzavreté obvinenia vyvolávajú paniku u svetových lídrov a spoločností a bánk ….

Deep state dúfa, že ich cbdc zachráni a oni budú môcť skryť svoje skutočné finančné podiely a svetové korupčné škandály biliónov chýbajúcich peňazí do roku 2025 svetová správa a pred nástupom Trumpa do funkcie a pred prípadom Epstein sa otvoria brány obchodovania s ľuďmi napojeného na svetové banky a lídrov a vrcholové organizácie → OSN. Clintonovci. CDC. Banky. Obama atď. Spravodajské agentúry DS….

Ncswic

Metaverse je mŕtvy, meta verzus prázdny. Desaťtisíce zamestnancov prepustených a projekt Davosu, CIA, DARPA na ovládanie ľudí prostredníctvom metaverse a goggles je mŕtvy…. Ako ľudstvo prostredníctvom sveta odmieta metaverse.

Za posledné dva roky facebook prepustil desaťtisíce zamestnancov, teraz je v druhom kole prepúšťania a smeruje k ich zimnému prepúšťaniu v sezóne 2023-24 (čo sa deje )///// 😉

Banky skrývajú straty vo výške najmenej 620 miliárd dolárov, čím vytvárajú tikajúcu časovanú bombu finančnej katastrofy. Je to oveľa horšie, ale je dôležité pochopiť, čo sa deje v zákulisí deep state

Celosvetová strata je 2 bilióny…. Ale podržte sa, je to trochu mätúce na pochopenie, pretože peniaze v skutočnosti neexistujú… (preto, keď si idete do banky vyzdvihnúť 50 000, stotisíc alebo možno milión dolárov svojich vlastných peňazí, ste denied…..
A v prípade schválenia to môže trvať týždne alebo mesiace…
90 % bánk nemá v stánku žiadne reálne peniaze, aby jednému človeku dali viac ako milión dolárov v hotovosti, majú len denne prevedené prostriedky medzi obchodmi a bankami/ bankomatmi denne používajú v priemere asi 1,2 milióna v hotovosti a federálne rezervy im viac nedajú )

Čo sa teda deje s tými 2 biliónmi dolárov, ktoré chýbajú za posledný týždeň {v msm sa uvádza len 620 miliónov}?

Všetko je to podvod. Banky už stáročia klamú o tom, koľko majú peňazí.)
(keď politik ukradne alebo dostane 10 miliónov, tieto peniaze sa v politických arénach násobia x10 ( lož o tom, že majú viac peňazí, ako v skutočnosti majú, je spôsob, akým banky a vlády prevádzkujú neexistujúce peniaze a vytvárajú pyramídové podvody, Ponziho schémy finančné podvody a vytvárajú falošné peniaze prostredníctvom digitálneho systému, ktorý nemá žiadne peniaze ani skutočnú hodnotu len prázdne čísla. Prázdne lži.///////

Skutočná pravda …… Banky krachujú, pretože nikto nepozná skutočné peniaze, ktoré existujú v každej krajine, ani skutočné dlhy každej vlády alebo národa. Falošný svetový centrálny bankový systém, Medzinárodný menový fond MMF atď. existujú na základe falošnej neznámej schémy svetového centrálneho bankového systému rothschildovcov, CIA, Rockefellerovcov už viac ako storočie/ [sú] v skutočnosti na mizine<
Preto švajčiarsko, rothschildovci, rockefellerovci, izrael, vrcholoví riaditelia blackrockovského vanguardu, Vatikán atď. stiahli zo svojich falošných bánk toľko peňazí, koľko len mohli ( zobrali, čo sa dalo, v zlate, strieborných debnách s peniazmi atď.)…. A keď stiahli svoje peniaze pred pokračujúcim kolapsom, tlačili svoje investičné firmy, aby predávali viac akcií a podporovali falošnú falošnú ekonomiku.

V tejto chvíli sa dožadujú akýchkoľvek peňazí a skrývajú sa, zatiaľ čo ich svetové banky nemajú prostriedky na financovanie bánk alebo svetových bankových systémov a na splácanie dlhov alebo zdravotníctva či vládnych sektorov a dochádzajú im peniaze na zaplatenie vydieraného režimu, ktorý vytvorili a ovládajú a sľubovali, že potom všetci zbohatnú ( milióny miliardárov sa obracajú na podpornú infraštruktúru a systém )
 Preto [chcú] nainštalovať systém cbdc a zakryť všetky svetové bankové odhalenia a kontrolovať vlády. Lídri prostredníctvom systému cbdc a prostredníctvom bankového systému nového víkendového poriadku a nikto by nesmel hovoriť o skorumpovanom centrálnom bankovom systéme. ( cbdc by kontroloval ľudí a lídrov a zakázal by vám používať vlastné peniaze a dovolil by vám kupovať len nevyhnutné veci a nemohol by vybrať tisíce dolárov bez súhlasu centrálneho bankovníctva. cbdc by úplne kontroloval sociálne médiá a všetky potrebné agentúry a zdroje úplne a každý, kto by sa vyjadril proti nwo cbdc, by mal zmrazené peniaze, alebo by ho zatkli. Uväznení alebo zabití a úplná kontrola sveta by pokračovala prostredníctvom falošného[ ds] cbdc prázdneho systému, ktorý bol vytvorený tým istým falošným fiat svetovým bankovým systémom)

Takže v súčasnosti svetové veľké banky požierajú všetky malé banky a veľké banky budú centralizované do jedného systému cbdc a tým by sa skryl svetový korupčný bankový systém. A skryť všetku korupciu spojenú s obchodovaním s ľuďmi, praním špinavých peňazí, peniaze idúce do [ds] systémov vojensko-priemyselného komplexu na vytváranie vojen a peniaze idúce do laboratórií po celom svete financujúcich biologické zbrane a pokračujúce masové vyvražďovanie svetových spoločností prostredníctvom genocídy deep state operations by pokračovalo. našťastie trump. Putin xi bin salman+ musk>armd. aliancia majú operácie
búrka🔥zdroj

⚠️ Trump hovorí, že bude zatknutý a vyzýva na protesty, aby si národ vzal späť!

( no…..A>niekoľko< z nás to zverejňovalo už pred 3 rokmi, keď sa táto udalosť blížila<)

Zdieľal som v roku 2021 tiež uviedol, že talianska spravodajská komunita a ruská spravodajská služba očakávali, že Trump bude zatknutý tiež……. V týchto telegramoch sa uvádzalo, že zatknutie Trumpa by poistilo vojenský prevrat, ktorý sa uskutočnil a stále sa uskutočňuje a zatknutie bolo významné< pre mil. Súdov na poistenie [ ds] vojenského prevratu sa uskutočnil/uskutočňuje.

V záverečnej hre by sa odhalilo, že CIA FBI DS režim Rockefellerovcov/ccp zajatá vláda USA zatýka prezidenta USA prostredníctvom vojenského prevratu s/ DS OSN atď… Spolupráca////

Sledujete, ako sa rozvíja dobre pripravený plán ( v zákulisí;> obamov chicagský režim, ktorý ho zvolil k moci, sa zrútil a Obama je teraz nútený>
zohrať úlohu, … Ktorá zabezpečí kolaps jeho 5 očných agentúr<

17 búrkových operácií zdroj

Vladimir Putin dnes již druhý den oficiálně jedná se Si Ťin-pchingem.

Vedoucí představitelé Ruska a Číny se sejdou v úzkém složení, poté v rozšířeném složení, vydají tisková prohlášení a podepíší společné dokumenty.

Poté se ve Velkém sále uskuteční státní oběd za účasti delegací a pozvaných osobností, které mají co do činění s rozvojem dvoustranných vztahů.

Jak je zřejmé, rusko-čínská spolupráce probíhá na všech úrovních. 👍

Západ si o tom může nechat jen zdát.
A zůstane to jen snem, přinejmenším dokud budou v čele byznysu a politiky stát zrádci.

Nikdo nechce spolupracovat s pokrytci, lháři a zrádci.

🔹 Ve Velkém kremelském paláci proběhlo oficiální setkání čínského prezidenta Si Ťin-pchinga s Vladimirem Putinem.

Putin a Si Ťin-pching se vzájemně pozdravili. Orchestr zahrál státní hymny Ruska a Číny. Obě hlavy států se odebraly do Kateřinského sálu k blízkým rozhovorům.

Později proběhnou další rozhovory v Alexandrově sále a v Malachitovém foyer budou podepsány dokumenty. Vedoucí představitelé rovněž vydají společné prohlášení. Program bude zakončen státní večeří ve Facetovém sále.

Podívejte se na delegace stojící stranou.

To znamená, že se dnes bude projednávat MNOHO otázek, bude se utvářet rusko-čínské spojenectví a v tuto chvíli se v Rusku vytváří nový světový řád.

Den na burze
First Republic Bank přichází o 40 procent vkladů odkaz

Pepe: Pokud se vážně obáváte toho, co se stane v příštích dnech, pak jednoduše nechápete rozsah toho, co se blíží. Celý svůj život jste strávili v matrixu, v tajemném Babylonu, a nyní vidíte, jak se ďábelské odhaluje v tak masivním měřítku, jaké tu ještě nikdy v minulosti nebylo.

To mi říká, že Bůh chystá něco zázračného a osvobození se blíží. Nikdy to nemělo být snadné, ale bát se, až budou otrokáři konečně svrženi, není dostatečnou odpovědí. Místo toho by se měl ve vašem srdci rozhořet plamen plný nadšení, abyste viděli Boží působení v naší generaci. A ON to jistě udělá.

Maďarsko blokuje prohlášení EU k zatykači ICC na Putina.

Ministři spravedlnosti zemí EU zveřejnili své prohlášení na podporu rozhodnutí soudu, Maďarsko však dokument odmítlo podepsat. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
1 year ago

Okolo seba neustále počujem dva typy ľudí:
– “Zlatí komunisti.” (tí netušia nič o prípravných fázach)
– tí, ktorí chcú “návrat” pred dobu Covidu. Pokračovať v starom prázdnom živote hlbokej pretvárky, klamstiev a masiek. Ako v tých Argentívnsky/Čílskych a ktovie akých seriáloch. (týto ľudia sú z duchovného pohľadu zombie)

Neodsudujem ich.

Ale čakať nejaké prebudenie od generácie 50+ je nonsens.

Na tom bude musieť zapracovať nová generácia.

Hela
Hela
Reply to  Mária
1 year ago

No nevím Mária, právě v generaci 50+ znám a vidím vícero lidí, kteří ještě “umějí číst mezi řádky” a chápou celou situaci, nová mladá generace je naopak úplně slepá. Beru většinově – ne jednotlivce, kteří jsou zajisté v každé skupině. Pomatená mladá generace, která se ráno probudí a neví které pohlaví má, stále v ruce mobil, o nic kromě peněz se nezajímá (nehledá kořeny a příčiny souvislostí), z prospěchu tečkovaná – v tom opravdu nevidím budoucnost. Možná až ti čistí malí – tam je naděje. Zatím vysoké vibrace a “linii” drží právě ti 50+, a hlavně ti, kteří byli za minulého režimu pronásledováni a v novém (jestli se tomu co je teď dá vůbec říci režim) jsou nazývány dezinformátory atd.

Palino
Palino
Reply to  Mária
1 year ago

Nová generácia neurčitého pohlavia s fialovými vlasmi a nechťou k poriadkom, ktoré by museli ctiť? Sú aj takí, cčovedia, že komunizmus vymysleli tí istí čo tento systém a že tá doba pred cv umožnila príchod klamdémie, matoviča, lockddownov…

lea
lea
Reply to  Mária
1 year ago

Áno zlatí komunisti. Mária asi si to nežila alebo si bola malé dieťa.
Všetko čo vybudovali bolo za Husáka, To sa od r.1989 sa rozkradlo, Socialistické králikarne sa dnes predávajú za 150000€ aj viac. Za socializmu každý pracoval, aj romovia, každý musel mať prácu, zadarmo lekárov, školu, iskričky a zväzáci, byty zadarmo a mladomanželské pôžicky sme platili 45Sk (tj 1,5eur mesačne) 5 rokov a to bolo všetko. Mala som byt, auto a šetrili sme na chatu a chodili sme na dovolenku, kto chcel aj do kostola. Nechcem Ťa uraziť ale si fakt “naivná a úplne nevzdelaná v minulosti” spýtaj sa svojich starých rodičov a veľmi dobre počúvaj čo Ti hovoria. Bohužiaľ máme hlúpych nevzdelaných mladých ľudí, žijú v neúcte k starej generácie a k jej minulosti k ich životu, a táto generácia tu všetko vybudovala.
Som podľa Teba zlatý komunista a nehanbím sa za to, viem dosť dobre čo možno príde aj keď mám 57 rokov. Moja celá rodina nie je očkovaná ani testovaná a celý život každý v mojej rodine pracoval.
Môj dedko bojoval v druhej svetovej vojne, schovával ľudí, ktorí mali ísť do koncetráku, staral sa o dedinu ako notár aj hospodár a zachránil veľa životov. Keby si mu to povedala asi by vôbec nechápal že môže byť niekto tak nevzdelaný a hlúpi.
Je mi z Teba smutno, ale len chvíľu.
Kto nepozná pravú minulosť nemá budúcnosť, lebo prakticky nič nechápe.

juraj
juraj
Reply to  lea
1 year ago

Lea, treba sa na život v socializme pozerať v súvislosti s dnešnou dobou. Potom asi budeš písať trochu inak.

Jana
Jana
Reply to  Mária
1 year ago

Ja mám 54. Boli by ste prekvapení, koľko mojich rovesníkov a aj starších – rozmýšľa hlavou a caka na zmenu. Nehádžte nás všetkých do jedného vreca prosím.

Vladimír
1 year ago

Otázkou je, nakolik zpracuje nová generace od svých smartphonu a iphonu. Je mi 50+a přesto nespím. MSM nesleduji. Rád zapracuji.

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

Israismael
Israismael
1 year ago

Keď víťazí pomýleny rozum ľudí nad dušou/duchom človeka ,potom sa nečudujme ako vyzerá dnešný svet ..Vládnu mu načisto pomýlení ľudia ,dostali sa k moci zhnilosi rozumu ,bez ducha ,bez citu ,skazene a neľudské tvory ,ktoré je nehodno nazvať výrazom CLOVEK..
Konci trpezlivosť z ,,hora,, a prichádza zúčtovanie ..Nebudem písať kedy sa tak stane,rok by sa aj mohol ,ale presne dní alebo mesiace to nie ,lebo o Tom dní vie len Boh sám !!…. vo svete sú všetky príznaky toho diania ktoré nás čoskoro dostihne ..Diania ,ktoré je predzvesťou, že veľmi rýchlo navštívy túto planétu Pánov Deň !
Pozrite sa okolo seba a aj na seba mnohí …Nezistujete tú skutočnosť ,že človeka ničí vo svete ,doma aj okolo blížnych ľudí vychytrali rozum ?.Rozum ktorý plodí všetky ješitnosti ,všetky temnosti ,vojny ,vraždy,ktoré pochadzaju z myslienok rozumu.Zamyslite sa tak potichučky nad tým!!…
V dnešnej dobe a už pekne dlho ,dlhé storočia až tisícročia sa správa človek bez ducha mnohokrát veľmi neľudsky len ako čistý rozumar !!..bezboznik!!..a keď sa správa takýmto štýlom potom mu to vesmír vracia vo forme zákona karmy ..
Ľudia !! ..stratilo sa spojenie Boha s nasim živym duchom!!!! Duchom ,ktorý je už takmer mrtvym v človeku a dal sa priestor hmotnemu mozgu a teda prepestovanemu zvieraťu =rozumu …To je ten antikristov nástroj,ktorým nás ako ľudí ovláda a smeruje proti Bohu ..zamyslite sa vážne nad tým ..biblia to píše predsa !
Vidíte ako sme dopadli??..hrozí nielen tretia svetová ,ale hlavne prichádza Božie zúčtovanie ,ktoré sa dostane všetkým pozemskym ľuďom , takmer 9milardam ludi našej generácie ..
Sme vo veľkej biblickej dobe !! ..Toto je čas, keď sa bude musieť úplne všetko na tomto svete očistiť cez mnohé katastrofy ..Ale nie každý sa musí báť čo príde ..Nech sa však boja tí čo sú spojení s temnom, lebo pre nich to bude konečna bodka za životom ,a ukončenie ich živej duchovnej iskry ,čo sa rovna ➜ zničeniu !!..

jirik
jirik
1 year ago

Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv varoval Německo, že jakýkoli pokus o zatčení prezidenta Vladimira Putina bude představovat vyhlášení války Rusku.
Dále uvedl, že Moskva by mohla odpovědět bombardováním Mezinárodního trestního soudu.
Medveděv tuto hrozbu vyslovil poté, co Mezinárodní trestní soud v Haagu vydal na Putina zatykač a obvinil ho ze spáchání válečných zločinů tím, že se podílel na násilném přesunu dětí z Ukrajiny do Ruska.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/medvedev-vzkazuje-nemecku-pri-zatceni-putina-vam-vyhlasime-valku/