Správy 19.08.2023

19/08/2023 | Správy

Cítim sa ako v zóne súmraku.

Rusko práve verejne obvinilo aktérov Deep State a Big Pharma z výroby pandémie Covid, ktorá má ovládnuť svet. Dokonca uviedli Obamu, Clintona, Bidena a Sorosa ako hlavných “ideológov”, ktorí stoja za týmto sprisahaním.

Ide o najväčší príbeh v dejinách ľudstva, ktorý však akosi zostáva zväčša nepovšimnutý.

Ak ruská armáda klame o tom, že USA vyrába biologickú krízu a vypúšťajú C19, prečo to USA nepoprú?

Ak sú tieto obvinenia nepravdivé, prečo sa vláda USA nezaujíma o to, kto vypustil C19? Prečo zatajili pôvod spôsobený ľudským faktorom?

Prečo Fauci a Collins cenzurovali špičkových vedcov a novinárov, ktorí poukazovali na dôkazy o tom, že ho nesporne vytvoril človek?

Prečo MSM a Big Tech klamali a tvrdili, že na Ukrajine vôbec neboli žiadne biolaby?

Prečo Zelenskyj nariadil AFU spáliť všetky ukrajinské štátne dokumenty spojené s biolabom spoločnosti Metabiota Huntera Bidena?

Prečo Bidenov režim zakázal RT a ruské médiá?

Prečo Deep State najviac spanikárili, keď sa niekto priblížil k odhaleniu Bidenových obchodných vzťahov na Ukrajine?

Prečo sú stovky miliárd z našich daní na Ukrajine?

Všetky odpovede vedú k jednému záveru:

aktéri Deep State vytvorili a vypustili C19, aby Trumpovi ukradli voľby v roku 2020 a zaviedli globálny zdravotnícky policajný štát, pričom obohacujú svojich manipulátorov z Big Pharma a využívajú im podriadené MSM na vymývanie mozgov masám, aby to akceptovali, a využívajú im podriadené aktíva Big Tech na cenzúru pravdy, aby sa nedostala von.

Zabili pritom milióny ľudí na celom svete, Rusko je teraz za to na USA nahnevané a ľudstvo teraz balansuje na pokraji tretej svetovej vojny v plnom rozsahu.

Je to najzlovestnejší zločin, aký bol kedy spáchaný, a svet chce spravodlivosť pre C19. Zdá sa, že Západ je jediný, kto nemá záujem o spravodlivosť pre C19, pretože je hlavným príjemcom a zodpovedným za ňu.

RT o obvineniach z používania biologických zbraní zo strany ruskej armády! Toto by malo byť v každej televízii na celom svete. Rusko chce spravodlivosť za vytvorenie a vypustenie SARS-CoV-2, zatiaľ čo Západ pôvod utajoval a cenzuroval vedcov a novinárov.

Ruský náčelník oddelenia jadrovej, chemickej a biologickej ochrany generálporučík Igor Kirillov dnes v relácii Zvezda: “Oni (USA) majú politiku globálnej biologickej kontroly. Pochopili, že vytváraním umelých biologických kríz môžu vládnuť svetu.”

Kirillov zdôrazňuje, ako sa americké veľké farmaceutické spoločnosti obohatili na vypustení SARS-CoV-2 a že škody spôsobené pandémiou sú “desiatky krát väčšie” ako následky 2. svetovej vojny. Zdôrazňuje tiež opakované úsilie Ruska predložiť OSN tisíce dokumentov, s ktorými USA opakovane odmietajú spolupracovať. Dá sa povedať, že veci okolo biologických laboratórií na Ukrajine sa vyhrocujú a dá sa povedať, že s Ruskom sme už vo vojne. Tretia svetová vojna je v plnom prúde.

⚠️🦠Upozornenie na biologické zbrane

Ruská arm. obviňuje USA z vypúšťania biologických zbraní s cieľom vytvoriť “krízové situácie” a tvrdí, že USA to plánujú urobiť znova. Rusko práve obvinilo vládnuce rodiny DNC a Big Pharma z vytvorenia kovidu na Ukrajine a jeho použitia na ovládnutie sveta.

“USA sa teda rovnako ako v roku 2019 začali pripravovať na novú pandémiu hľadaním mutácií vírusov. Nevylučujeme, že Spojené štáty využijú tzv. obranné technológie na útočné účely, ako aj na globálne riadenie vytváraním krízových situácií biologického charakteru.”

Od začiatku som sa snažil všetkým povedať, že Ukrajina je spätnou väzbou za výrobu a vypustenie SARS-CoV-2! Tretia svetová vojna sa už začala a Covid bol prvou “vystrelenou zbraňou”. zdroj

Nie je to len Rusko, kto obvinil USA z vytvárania biologických zbraní. Rusko A Čína požadujú spravodlivosť pre C19. USA medzitým zatajili pôvod vytvorený človekom, cenzurovali vedcov/novinárov, nesmierne na tom zarobili a prejavili NULOVÝ záujem o vyšetrenie, kto je za to zodpovedný.

Z logického hľadiska je odpoveď zrejmá. Tí, ktorí nemajú čo skrývať, nevyužívajú všetky páky vlády a súkromného sektora na zakrývanie pravdy.

Flashback do 24. marca 2022. Hovorca čínskej armády Wu Qian hovorí o amerických biologických laboratóriách na Ukrajine a ich ohavnej globálnej biologickej sieti. Sliepky sa vracajú domov.

Američania si už nemôžu dovoliť luxus pozerať sa na Rusko a Čínu zvysoka.

Vždy sme sa domnievali, že sme tí dobrí, pretože Rusko a Čína sú tvrdé diktatúry, ktoré cenzurujú a propagandisticky ovplyvňujú svoj ľud. Máte na mysli presne to, čo robíme my? Na akej morálnej výške sedíme?

A ak je pravda, že americkí aktéri z Deep State vytvorili SARS-CoV-2 (ako to v drvivej väčšine prípadov naznačujú dôkazy), potom by to z nás robilo tých najhorších zo zlých.

Vytvorenie a vypustenie biologickej zbrane v rámci sprisahania s cieľom ovládnuť svet prostredníctvom biologického medicínskeho policajného štátu, psychologická manipulácia planéty a zabitie vyše 7 miliónov ľudí v tomto procese… to je zďaleka väčšie zlo ako čokoľvek, čo urobili Rusko a Čína za posledných 50 rokov.

Sú Čína a Rusko zlé? Áno.
Ale sme my horší? V poslednom čase áno.

Takže ak fungujeme podľa logiky, že Rusko a Čína sú zlé, preto ich nemusíme počúvať; prečo by mal niekto počúvať nás?

Nehovorím, že podporujem Rusko a Čínu, hovorím, že naozaj nemôžeme obviňovať Putina a Xiho, že sa spojili proti vláde USA. Nemôžeme ignorovať skutočnosť, že oni chcú spravodlivosť pre C19 a vláda USA nie. zdroj

Sound of Freedom sa stal kasovou jednotkou. Bohatí muži na sever od Richmondu sa dostali na prvé miesto v iTunes. Zničili sme Bud Light a trans agendu. Trump bol 4-krát obžalovaný a verejnosť sa okolo neho zjednotila. Vyhrávame kultúrnu vojnu. Mlčiaca väčšina už nie je taká mlčiaca. zdroj

Povedzme, že by sa úlohy obrátili a Don Jr. by vlastnil biolaboratórium na Ukrajine a Rusko by obvinilo TRUMPA z vytvorenia biologických zbraní. Informovala by o tom MSM? Stále by tvrdili, že ide o “ruskú dezinformáciu”? Stavím sa, že svet by sa zastavil a boli by to nepretržité titulné správy. zdroj

Náš obrovský pokrok v kultúrno-informačnej vojne možno priamo pripísať Elonovi, ktorý zachránil Twitter.

-Najlepší film v Amerike je o elitných kruhoch obchodníkov s deťmi

-najlepšia pieseň v Amerike naráža na bohatých politikov na Epsteinovom ostrove

-Väčšina Američanov už nepodporuje financovanie Ukrajiny

-Všetky rasy a vierovyznania odmietli agendu trans a zneužívania detí

Nič z toho sa nestane, ak Elon nekúpi Twitter.

Elon obnovil slobodu prejavu, odstránil algoritmy wrongspeaku, potlačil rafinované vymývanie mozgov, obišiel MSM, a tým vyrovnal podmienky. Odvtedy mohla pravda prekvitať a verejnosť sa dozvedela o mnohom, čo bolo kedysi skryté. Bez toho, aby mocenské páky cenzurovali a znižovali dosah pravdovravcov, sa pravda mohla šíriť a našla odozvu v Amerike i vo svete.

Nielenže nám poskytol platformu, ale na celý tento obsah upozornil aj celosvetovo, a to tým, že komentoval a usmerňoval návštevnosť pravdivých občianskych novinárov. Slúžil ako najúčinnejšie laserové ukazovadlo na svete a červenou farbou nalil desiatky, ak nie stovky miliónov ľudí.

Toto hnutie za pravdu, ktoré berie svet útokom, nie je možné bez Elona. Takže pre tých, ktorí sa bláznivo domnievajú, že je nejakou nastrčenou figúrkou Deep State, ktorá cenzuruje a obmedzuje dosah, súčasné výsledky kultúrnej/informačnej vojny naznačujú, že sa mýlite.

Výsledky neklamú. zdroj

Deje sa to: Obete Covidu žalujú Fauciho za ” vypustenie ” vírusu. Obete COVID žalujú Fauciho. ČO?! video

RFK jr. potvrdzuje q búrka jazdec klesá.

RFK jr. je jedným z najvplyvnejších ľudí v Spojených štátoch a niekoľkokrát zažaloval vládu Spojených štátov a žaloval korporácie a manažérov a veľké farmaceutické spoločnosti a vyhral hlavné a väčšinu prípadov. Pomohol zaviesť nové zákony a pomohol vytvoriť legislatívu a všetka jeho práca je zdokumentovaná dôkazmi a vysokými právnikmi napojenými na dod. Doj. Vojenské velenie a velitelia, ktorí pracujú pred a v zákulisí vynášania pravdy a dokumentácie s ním spolupracujú.

teraz RFK jr. potvrdil roky kvapky, ktoré som zverejňoval, a niekoľko ďalších kanálov. Kvapky, ktoré som zverejnil roky pred jeho kampaňou za odhalenie, ktorá sa deje teraz, vychádzajú na svetlo.

Tu je niekoľko faktov a kvapiek, ktoré som zverejnil pred rokmi a niekoľkokrát. Teraz súčasný kandidujúci prezident Spojených štátov teraz potvrdil kvapky

projekt nového amerického storočia bol vytvorený hlbokým štátom (neocons) a dal vojenským hlbokým štátom právomoci na vytvorenie biologických zbraní, zameraných na etnické skupiny po celom svete
vlastenecký zákon dal právomoci na zrušenie častí ústavy
Patriot act má právomoci na sledovanie amerického ľudu
Patriot act poskytol armáde ochranu na vytváranie operácií deep state zo strany CIA. Pentagónom financovaný Fauci pri vytváraní zisku funkcie v [ durham] chapel hill &
Fort Detrick
kovidový vírus bol v roku 2014 za Obamu s Faucim presunutý do Wuhanu
na Ukrajine je niekoľko laboratórií na výrobu biologických zbraní, ktoré sú nelegálne kontrolované USA
CIA zvrhla 80 krajín, vlád a prezidentov
CIA zavraždila RFK
vojensko-priemyselný komplex pomáha riadiť CIA. A financuje ho spoločnosť Blackrock. Vanguard, State Street a oni vytvárajú všetky vojny
vojna na Ukrajine bola zámerne vytvorená s cieľom zvrhnúť Rusko
NATO porušilo všetky dohody s Ruskom a rozšírením NATO sa priblížilo k Rusku
útok na Irak bol lož ( potvrdili to už generáli a koloniálni predstavitelia)
útok usa antraxom na kongres bol [ ds] útok z ft. Detrick s cieľom prijať vlastenecký zákon.
minulý rok bola podpísaná mierová dohoda medzi Ruskom a Ukrajinou, ale mi6 CIA biden uk túto dohodu zatajila a zámerne zaútočila na Rusko
udalosť 201 bola plánovaná a CIA. Gates elity všetky zapojené do prevzatia kontroly nad svetom.

Už dávno som vám povedal, že príde RFK ml.
Musk prichádzal > a získa Twitter, ktorý by priniesol svetovú platformu pre kvapky. Teraz je tucker carlson číslo 1 na x (Twitter) a jeho rozhovor s RFK jr. dosiahol milióny ľudí na celom svete.

Uviedol som, že joe rogan, ktorý povedal, že nikdy neurobí rozhovor s Trumpom a nedá mu platformu na rozprávanie>>, všetko klamal a v zákulisí už Rogan plánoval urobiť rozhovor s Trumpom v roku 2024 a pretlačiť ho pred svoje celosvetové publikum…

Tieto rôzne divízie mocenských influencerov, ktoré sú menované, vrátane niekoľkých ďalších od candace owensovej, cez alexa jonesa, Jordana Petersona, Juana o savina, kaša patela, Rosannu Barrovú, Russella Branda až po stovky ďalších, ktorých politické názory sa nezhodujú a zdanlivo stoja proti sebe a často sa navzájom kritizujú, sú takmer všetci nevedomky vedení vojenskými psychologickými operáciami bielych klobúkov < aby ich viedli do práporov proti kabale táto operácia musela byť takto v hmle vojny, aby nepriateľský hlboký štát nemohol jednoducho zaútočiť na jeden jednotný front alebo prednú organizáciu, ktorá by hovorila za všetkých. táto dôležitá vojenská psychologická operácia bielych klobúkov bola založená na modernej vojne 4. 5. generácie, ktorá bola spojená s výsledkami teórie hier a pokročilými hodnoteniami superkvantových počítačov, ktoré trvali viac ako 28 rokov, aby sa zostavili a vytvorili vojenské mechaniky na dosiahnutie vojnovej hmly , teórie hier, nasledovania bieleho králika>>> operácie a útoky proti DARPA CIA. Spravodajské agentúry Cabal…. zdroj

POLICAJNÝ PUČ S CIEĽOM OVPLYVNIŤ VOĽBY

Dnes Hamran so svojimi kumpánmi hovorili dlho a nepovedali nič. Žiadnym spôsobom nevysvetlili prečo 6 týždňov pred voľbami bolo potrebné zaútočiť na bezpečnostné zložky, ktoré poukazovali na manipulácie vyšetrovaní na NAKA a ÚŠP, prečo sa tak neudialo pred 3 mesiacmi, alebo deň po voľbách.

Rád by som sa šéfa NAKA pána Daňka spýtal, či je pravda, že jeden z obvinených na jeho vlastný príkaz absolvoval pred 3 týždňami na KEÚ PPZ test na detektore lži k otázkam, ktoré sú podstatou jeho terajšieho obvinenia a nech verejnosti odpovie, aký výsledok testu konštatoval znalec.

Zároveň by páni v bielych golieroch mohli vysvetliť či súčasťou nátlaku na zadržanú osobu je aj vedomosť, že manželka obvineného je na rizikovom tehotenstve s termínom pôrodu na budúci týždeň.

Takto sa správajú mafiáni a nie policajní funkcionári. Na záver však zostáva tá najdôležitejšia otázka. Komu to všetko prospeje? Keď si spomeniete ako Matovič a Sulík posunuli termín volieb na september, aby policajti mohli zatýkať a prezidentka im vyhovela, je to jasné. Ide o pokus predĺžiť vládu chaosu a zlikvidovať opozíciu.
~ Matúš Šutaj Eštok, poslanec NR SR zdroj

7 dní v kocke: Malá policajná vzbura vyrástla. A dobehla prezidentku

Dag Daniš
05:43

V rubrike 7 dní v kocke Dag Daniš komentuje hlavné témy týždňa. Dnes o údere NAKA na policajnú inšpekciu, ktorá mala v najbližších týždňoch uzavrieť vyšetrovanie čurillovcov a navrhnúť obžalobu; o bezradnosti Čaputovej vlády, ktorú dobieha omyl so Šimkom; o tom, ako Ukrajinu pobúrili zakázané slová o NATO a nakoniec o sudkyni Záleskej, ktorá vôbec nepochopila, v čom je jej problém.

  1. Jakobíni v akcii

Keď partia okolo Hamrana, trestne stíhaných čurillovcov a Lipšica odstrelila ministra vnútra Šimka, komentovali sme to ako malý policajný puč. Vzburu. Lebo je zvrátené, aby vedenie polície vydieralo vládu a odstránilo ministra. Len preto, že mal námietky, keď trestne stíhaný vyšetrovateľ Ďurka nastupoval do vedenia inšpekcie.

O mesiac neskôr malá policajná vzbura vyrástla. NAKA oprášila dva roky staré prípady a udrela na policajnú inšpekciu, respektíve na jej bývalých vyšetrovateľov, na vedenie SIS, na NBÚ. Dnes je už zrejmé, že Šimko musel padnúť preto, lebo NAKA od apríla plánovala rozsiahle útoky proti iným štátnym úradom. S intenzitou, ktorej by nijaký svojprávny minister vnútra netlieskal.

Dôvod, prečo NAKA rozohrala vabank a krátko pred voľbami reštartovala vojnu v polícii, je celkom prostý. Policajná inšpekcia mala koncom augusta uzavrieť vyšetrovanie čurillovcov z NAKA. Tí sú stíhaní pre podozrenia z manipulácií výpovedí svedkov. Očakávalo sa podanie obžaloby. A súdny proces.

Kauza mohla zasiahnuť aj Lipšicovu špeciálnu prokuratúru, ktorá úzko spolupracovala s vyšetrovateľmi NAKA.

Vo vedení polície rástla nervozita. A začiali sa diať zvláštne veci. Trestne stíhaný vyšetrovateľ z Čurillovho tímu Ďurka nastúpil do vedenia inšpekcie, teda do úradu, ktorý pracuje na stíhaní čurillovcov. Krátko na to NAKA použila staršie prípady a dokumenty inšpekcie na odvetu. Udrela na bývalých vyšetrovateľov inšpekčného tímu Oblúk, ktorý stíhal čurillovcov. A popri tom aj na SIS, NBÚ, Gašpara či na expolicajta Stahla.

Policajný prezident Hamran sa pochválil, že vyšetrovatelia NAKA sa dostali k cennej nahrávke. Vraj dokazuje, ako inšpekcia, tajná služba, Žilinkova generálna prokuratúra a Fico pracujú na diskreditácii polície. Nahrávka zachytáva neformálny rozhovor expolicajtra Romana Stahla a svedka Petra Petrova, ktorý spolupracoval s NAKA.

Stahl sa pokúšal presvedčiť Petrova, aby otočil a vypovedal proti Lipšicovi, Matovičovi a Mikulcovi. Spomínal aj to, že o stíhanie by sa potom mohla postarať inšpekcia a Žilinkova prokuratúra. A že počul o existencii nejakého čierneho fondu so sumou so siedmimi nulami, do ktorého údajne prispel aj Robert Fico.

Obsah prepisov v podaní NAKA a Hamrana vyzerá bombasticky. Ako odhalené sprisahanie temných síl okolo Žilinku, inšpekcie, Fica…

O niečo menej bombasticky však pôsobia samotné prepisy nahrávky (ktoré polícia neuvádza, pracovala len s parafrázami). Zachytávajú rozhovor, kde Stahl kdesi na káve s Petrovom rozpráva, čo všetko počul. Teda čo sa hovorí. Slovom, klebety z úst expolicajta, ktoré treba overiť.

Ak by vyšetrovatelia NAKA silné reči Stahla preverili, všetko by bolo v poriadku. Takéto vážne podozrenia – sprisahanie generálnej prokuratúry, inšpekcie, Fica a miliónové čierne fondy – treba okamžite overiť. A ak sa preukáže, že majú reálny základ, musí nasledovať vyšetrovanie (vyšetrovanie, nie divadlo). A trestné stíhanie.

NAKA však nič z toho neurobila. Vyšetrovateľ len voľne – a pomerne kreatívne – prerozprával prepisy nahrávky. Čiže reči Stahla. Policajný prezident to bez akéhokoľvek preverovania zverejnil. A nasledovali razie namierené proti inšpekcii, SIS, NBÚ.

Navyše, svedok Peter Petrov tvrdí, že nahrávky vyšetrovateľ použil nezákonne. Išlo vraj o jeho osobné záznamy rozhovoru so Stahlom, nie o policajné odpočúvanie schválené súdom. Mal ich v mobile. Vyšetrovateľom ich odovzdal už dávnejšie a v inej trestnej veci.

Okrem toho svedok Petrov priznal aj ďalšiu dôležitú vec. Tvrdí, že k prípadu Ezechiel 7 (v rámci ktorého zadržali Gašpara a Stahla) vypovedal už v roku 2021. Na policajnej inšpekcii. Kauza je teda stará dva roky.

Ak ju vyšetrovatelia NAKA vytiahli z klobúka krátko predtým, ako mala inšpekcia uzavrieť vyšetrovanie čurillovcov (a krátko pred voľbami), tak to smrdí presne tým, čo sa im vyčíta.

👉Manipuláciami. odkaz zdroj

Tibor Gašpar v TA3!

ZATKNUTÝ riaditeľ SIS – Michal Aláč. 19:40, 18/08/2023‼️

📌Lipsic ide ovladut tajnu sluzbu

📌potom su uz vsade

📌Michal Alac je clenom Sme Rodina, moznym motivom je pomsta Borisovi Kollarovi za vcerajsie vyjadrenia o Lipsicovej mafii

zdroj

Prečo musí Hamran skončiť a ako to súvisí s právom na odpor.


V rubrike Hyde Park uverejňujeme komentáre verejne aktívnych osobností k aktuálnym témam. Dnes píše dekan Právnickej fakulty Univerzity Komenského Eduard Burda o konfliktoch v polícii a o potrebe odvolať policajného prezidenta.Kto sa trochu rozumie trestnému právu, v posledných rokoch musí čoraz viac krútiť hlavou nad tým, ako na Slovensku prebiehajú niektoré, zväčša politicky exponované trestné konania, ako sa v rámci nich neustále opakujú tie isté nezákonnosti, ktoré majú často zásadný vplyv na dôveryhodnosť kľúčových dôkazov.
Zástupcovia orgánov činných v trestnom konaní, ktorí takto postupujú, sa pritom skrývajú za frázy o potrebe očistenia právneho štátu, o rozviazaných rukách a boji proti korupcii. 

Iste, všetko sú to veľmi dôležité veci, ale rovnako dôležité, možno ešte dôležitejšie je aj to, aby tieto skutky boli preukázané zákonným spôsobom a spôsobom, ktorý je dostatočne dôveryhodný aj pre nezainteresovaného pozorovateľa (nezainteresovaného z toho hľadiska, že nenadŕža žiadnym politickým stranám ani prúdom). A to je v politicky exponovaných trestných konaniach na Slovensku v posledných rokoch najväčší problém. Často sa totiž vykonávajú spôsobom, ktorý sa doslova vysmieva profesionálnemu nestrannému výkonu.

Vrcholom boli podozrenia z manipulácií trestných konaní skupinou tzv. čurilovcov, ktoré vyplývali okrem iného priamo z nahrávok rozhovorov vyšetrovateľov NAKA, kde okrem iného sa spomína úvaha o podpálení auta vyšetrovateľke inšpekcie, ktorá mala tieto podozrenia preverovať. Tieto nahrávky a prepisy z nich sa dostali do verejného priestoru.

Keď sa obávame kdekoľvek a za akýchkoľvek okolností policajného štátu, hrozba fabrikácie dôkazov, manipulovania s trestnými konaniami je takým závažným prejavom nástupu policajného štátu, že týmto podozreniam (opäť pripomínam, vyplývajúcim z nahrávok, ktoré sme všetci mohli počuť) mala byť venovaná maximálna priorita. Nemali by byť zľahčované ani politikmi, ani vrcholnými predstaviteľmi Policajného zboru či Úradu špeciálnej prokuratúry. A, samozrejme, obvinení vyšetrovatelia mali byť až do uzavretia prípadu postavení mimo službu.  Ale to sa nestalo. A dnes sa stal pravý opak.

Od prezidenta Policajného zboru SR Štefana Hamrana sme sa dozvedeli, že nie títo obvinení vyšetrovatelia NAKA manipulovali trestné konania (žeby sa nám tie nahrávky len prisnili?), ale že naopak, proti nim bolo trestné konanie manipulované a že boli neprávom obviňovaní z manipulácií trestného konania. A že preto teraz obvinili tých, ktorí predtým obvinili z manipulácie vyšetrovateľov NAKA. 

Nuž, povedzme, že som mdlého rozumu, a preto by som bol schopný, napriek tomu, že som vnímal obsah nahrávok svedčiacich proti tzv. čurilovcom, túto historku pánovi Hamranovi zhltnúť. V tom prípade by som povedal tak ako vždy, v poriadku, nech sa to podrobne vyšetrí a rozhodne zákonným spôsobom. Nech sa vyšetrí činnosť tých, ktorých vyšetrovali tzv. čurilovci z NAKA, zároveň nech sa vyšetrí činnosť čurilovcov. A zároveň nech sa vyšetrí činnosť tých, ktorí vyšetrovali čurilovcov…

Lenže na to, aby takéto vyšetrovanie v súčasnej dobe dokázalo vyvolať presvedčenie aspoň značnej časti či už odbornej alebo laickej verejnosti o jeho objektivite, musel by policajný zbor fungovať pod vedením prezidenta, ktorý aspoň trochu pôsobí, že je nad vecou, že nie je osobne zainteresovaný do prípadov,  názorovo zaujatý.

Skrátka, že nie je človek, ktorý koná s tým, že má výsledok vnútorne sám pre seba daný dopredu. A takýmto človekom Štefan Hamran jednoznačne nie je, čo opäť dokázal na štvrtkovej tlačovej konferencii, pretože na nej pôsobil maximálne predpojato. V prvom rade na začiatku uviedol, že sa nebude vyjadrovať k tlačovým konferenciám politických strán k danej veci, aby zároveň v tej istej vete pokračoval hodnotením týchto tlačoviek/tlačovky (uviedol niečo v tom zmysle, že len šírili strach, emócie a vyhrážanie policajtom).

Celý článok tu

Ohádzať opozíciu trestnoprávnou špinou pár týždňov pred voľbami, len aby zakryli rozvrat a chaos na Slovensku je politická stratégia a nie rozviazané ruky polície. Nič sa nedeje náhodou a súčasné vyčíňanie Hamranovej NAKY s podporou Lipšicovej prokuratúry má jasne slúžiť otvoreniu cesty progresívcom k víťazstvu vo voľbách a tomuto sa my prizerať nebudeme! zdroj

Nerušte, tu sme pri štátnom prevrate
Udalosti posledných dní dokazujú, že bolo nerozumné zveriť riadenie štátu amatérom. Dnes, keď sa blížia septembrové voľby do NR SR, už vidíme, kam až môže zájsť arogancia moci.

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
11 months ago

Ďakujem za správy.