Správy 16.03.2023

16/03/2023 | Správy

Na úvod dnešného dňa máme komuniké generálporučíka Michaela Flynna, ktoré si musíte vypočuť z 11. marca na Before It’s News, ktorí uvádzajú, že stojí za to si ho vypočuť a sú to zaujímavé veci týkajúce sa rôznych druhov vojny.

Začína diskusiou o krachu bánk a o tom, či by sme mali stiahnuť naše finančné prostriedky, čo by spôsobilo hromadné výbery z bánk, a aká by mohla byť stratégia bankárov.

Práve začínam počúvať, ale generál Flynn je rozohnený a súhlasím, že by sme urobili dobre, keby sme si to vypočuli, pretože zámer nepriateľa je podobný Covidu, kde chcú vystrašiť ľudí, aby sa správali iracionálne a reagovali presne tak, ako globalisti chcú, aby sme reagovali, takže prináša Pravidlá nasadenia, ktoré musíme uznať, aby sme túto vojnu vyhrali. odkaz

Tu sú ďalšie aktualizácie z Telegramu:

Banka Silicon Valley v piatok vyplatila ročné odmeny niektorým oprávneným zamestnancom v USA, len niekoľko hodín predtým, ako banku zhabala americká vláda – Axios

Spoločnosť Etsy varovala predajcov, že kolaps banky Silicon Valley spôsobil oneskorenie pri spracovaní platieb.

Krach banky v Silicon Valley má dôsledky v Izraeli

Na webovej stránke SVB Izrael sa v tom čase nenachádzala žiadna zmienka o kolapse, ale David Cohen, generálny riaditeľ SVB Izrael, na sociálnych sieťach uviedol: “Pred viac ako 12 rokmi som začal svoju kapitolu v SVB s ambíciou vybudovať pevnú a dôveryhodnú značku SVB v Izraeli.” Izraelský premiér Benjamin Netanjahu uviedol, že pozorne sleduje krach banky Silicon Valley, ktorý viedol k veľkej kríze vo svete špičkových technológií.

A kedy to ovplyvní eBay, Amazon a všetko ostatné? Kedy to ovplyvní dodávateľský reťazec? Už ľudia chápu, prečo potrebujeme mať hotovosť v pohotovosti? Ak padnú banky, nebudú bankomaty, nebude možné objednať si nič cez internet ani kúpiť benzín kreditnou kartou. Niektorí hovoria, že netušíme, ako sa bude vyžadovať barterový systém.

Myslím si, že nikto z nás sa nemusí obávať tých, ktorí sa nepripravili, sú starší, majú obmedzenú pohyblivosť atď. Myslím si, že práve tu sa môžu využiť Walmarty atď. ktoré armáda zabavila, aby zabezpečila základné veci pre civilistov, ak a keď to bude potrebné v priebehu tohto procesu. Len špekulácia. Spiaci ľudia sa musia naučiť a prijať, že svet nie je v poriadku a že existujú veľké problémy, ktoré treba vyriešiť, kým si budeme môcť opäť užívať ľahký, bohatý, “normálny” život.

Videli ste niekedy dážď? V Kalifornii nikdy neprší, ale leje, a keď sa pretrhne hrádza, hasiči v Pajare prechádzali mestom s hlasným reproduktorom a všetkým hovorili, že sa blíži voda a aby sa pripravili/evakuovali. Prečo sa zdá, že na Kaliforniu stále útočia: požiare, sucho, záplavy, zemetrasenia, chemtrails, abnormálny sneh, silný vietor, výpadky elektriny…

Takže nás čaká aj pandémia cholery? Toto sa vám bude páčiť. WHO ju považuje za súvisiacu so zmenou klímy – podobne ako všetko ostatné. Bola by to “katastrofická nákaza” a postihla by deti!

Bill Gates upozorňuje na ďalšiu pandémiu, keďže Svetová zdravotnícka organizácia varuje, že ďalšou môže byť cholera

Keďže niektoré z najstrašnejších a najnáročnejších právd sa budú týkať obchodovania s ľuďmi a satanistického rituálneho zneužívania z rúk sekty, ktorá riadi svet, budeme pokračovať v zdieľaní dôležitých svedectiev, pretože mnohé z nich možno bude potrebné povedať viackrát, kým ich priemerný človek dokáže prijať. Je prirodzené, že odmietame to, čo je nám také cudzie a odporné, že nechceme, aby to bola pravda. Aj keď je pravda, že tieto činy nie sú niečím, čo by Človek urobil – čo masy nechápu, je, že to nerobí priemerný Človek a je to dlhý, dlhý príbeh.

Bývalý reverend Kevin Annett z Britskej Kolumbie v Kanade už mnoho rokov odhaľuje desivé a opakované zločiny cirkvi a štátu. Urobil rozhovor s veľmi odvážnou holandskou psychologičkou Toosovou, keď uviedla svoje zážitky z detstva na satanistických rituáloch a “elitných” poľovačkách na ľudí za účasti európskych kráľovských rodín, členov cirkvi atď.

Jej svedectvo sa ťažko počúva a pre Ľudskú psychiku je ťažké mu uveriť, ale sme si istí, že je pravdivé, pretože aj iní sa prihlásili s rovnakými alebo veľmi podobnými príbehmi, ktoré predstavujú realitu životného štýlu a sklonov netvorov, ktorí nás už veľmi dlho ovládajú. Je čas to odhaliť, zastaviť a zaistiť primeranú spravodlivosť. video 1 hod. 27 min.

Bolo nám povedané, že sa súčasne odohrá veľké množstvo udalostí a určite nikto nemôže prehliadnuť súčasné finančné kroky ako súčasť “plánu”. Aliancia šikovne posunula globalistov na [časovej] línii, zmiernila najhoršie škody na Ľudstve a planéte a vyniesla vojnu na verejnosť, kde rekordný počet ľudí môže vidieť nepriateľa a jeho rukopis.

Počúvame však aj to, že armáda verejne – teda verejne – nezasiahne, kým masy nebudú tak nahnevané na podvody, lži a sprisahania s cieľom vyhubiť Ľudstvo prostredníctvom podvodných a smrtiacich vakcín, že armáda bude nútená zasiahnuť, aby udržala mier. Na zoznam zločinov možno čoskoro pridáme aj nehoráznu krádež ich peňazí. Uvidíme, čo sa stane.

Tí, ktorí sa vyznajú, pozorne sledujú titulky novín, pretože sa zatvára jedna banka za druhou a regulačné orgány zasahujú. Čie presne sú to regulačné orgány? Bez ohľadu na to, aké škaredé to bude, vieme, že si tým musíme prejsť, aby sme odstránili fiat systém centrálneho bankovníctva Nového svetového poriadku, ktorý je otrokom dlhu, a aby sme sa pohodlne usadili v našom novom kvantovom finančnom systéme založenom na aktívach, ktorý je už nejaký čas pripravený na spustenie, ak sú správy presné.

Ako prvé som počula dnes ráno, že sa to stupňuje a zdá sa, že v banksterských inštitúciách máme lavínu D3.

Malé banky sa rúcajú

Príbeh vo vývoji: NYSE zastavila obchodovanie na burze Charles Schwab

V čase písania som sa dozvedela, že ďalších 4 – 5 bánk je na pokraji bankrotu. To sa mi zdá dosť veľké.

Správy sú ako počasie v týchto dňoch; sú premenlivé, extrémne, často sa mýlia, a ak sa vám nepáčia, počkajte päť minút – zmenia sa. Tucker Carlson mal včera večer na Foxe komický monológ o situácii v bankovníctve. Oslovuje tých, ktorí neuveria ničomu, ak to nepochádza od známej a možno dôveryhodnej tváre v televízii. Môžete si ho pozrieť na nasledujúcom odkaze

A voilá….SVB je opäť otvorená! Takto prejdú na nový systém QFS?

Prečítajte si list, ktorý nový generálny riaditeľ banky Silicon Valley poslal klientom banky, v ktorom sa zaoberá kolapsom banky a tvrdí, že “všetko ide ďalej ako obvykle”. Tim Mayopoulos v pondelok v liste klientom oznámil, že banka Silicon Valley Bank je “otvorená a vykonáva svoju činnosť ako zvyčajne”. odkaz

Toto je presne ten druh incidentu, ktorý by nás mohol posunúť do falošného scenára tretej svetovej vojny:

Ruské stíhačky sa nad Čiernym morom zrazili s americkým dronom, informovalo európske velenie americkej armády:

“Dve ruské lietadlá Su-27 uskutočnili nebezpečný a neprofesionálny zásah s bezpilotným lietadlom MQ-9 amerických vzdušných síl pre spravodajstvo, sledovanie a prieskum, ktoré operovalo v medzinárodnom vzdušnom priestore nad Čiernym morom.” odkaz1 odkaz2

Neskorší update:

Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že americký dron sa sám zostrelil do Čierneho mora. Odmieta akúkoľvek zodpovednosť.

Ako hlboko siaha pravda? Aké rozsiahle sú zločiny? Je v tejto chvíli zlý úmysel spochybniteľný?

.@RobertKennedyJr hovorí @jimmy_dore, že Dr. Anthony Fauci bol od roku 2002 zodpovedný za vývoj biologických zbraní pre Pentagón a v roku 2014 unikli z amerických laboratórií tri vírusy, takže presunul svoj výskum biologických zbraní do laboratória vo Wuhane: “Vzali peniaze, ktoré im dal Cheney…

Zdá sa, že rozsah zločinov Covid sa rozširuje:

Obsah fľaštičky s vakcínou Covid spoločnosti Pfizer odhalil informátor WHO. Obsahuje oxid grafénu, parazity, RFID, kovy a nanoobvody. DARPA a Bill Gates vyvinuli tieto nebiologické syntetické injekcie na ovládanie mysle a tiel obyvateľstva...

Na všetkých stranách nás čaká bolesť, výzvy, ťažkosti, boje, potenciálne desivé situácie, ktoré nikto nečakal, ale na druhej strane z toho vyjdeme v oveľa lepšom stave, ako keby sme nerobili nič. Berte to ako “budovanie charakteru” a “evolúciu”. Zaručene vyjdeme do planúceho Svetla. Skôr ako vás dnes opustím, chcem sa s vami podeliť o niečo, na čo príliš často zabúdame: zdroj

Keď zmeníte frekvenciu svojich myšlienok, môžete začať meniť vibrácie hmoty. To sa dá dosiahnuť použitím prvku lásky na akúkoľvek situáciu, psychickú, emocionálnu alebo duchovnú, aby sa dosiahol želaný výsledok. Keď si uvedomíte, že láska pretvára všetky veci, stanete sa potom alchymistom duše.

Tucker Carlson: “Ak ľudia nezačnú robiť veľa hluku – bude to znamenať digitálnu menu… odkaz

V 90. rokoch minulého storočia japonský výskumník a autor Dr. Emoto objavil niečo prelomové o vode, čo vedcov mätie dodnes. Emoto označil Petriho misky s vodou pozitívnymi a negatívnymi slovami a emóciami. Niektoré označené ako „Láska“ a iné ako „Nenávisť“. Emoto dokázal, že keď bola voda označená s pozitívnymi úmyslami a potom zmrazená, kvapky vody vytvorili dokonalé šesťuholníkové tvary a posvätnú geometriu a zamrznutá voda, ktorá bola označená negatívne, bola nesymetrická.
NAŠE MYŠLIENKY A EMÓCIE MÔŽU ZMENIŤ MOLEKULÁRNU ŠTRUKTÚRU VODY. NAŠE TELA SÚ 70% VODY!

“STRES”

Počas prednášky o zvládaní stresu pred publikom napätých študentov prišiel psychológ. Keď psychológ zdvihol pohár vody, väčšina študentov si myslela, že bude nasledovať otázka: „Pohár je napoly prázdny alebo plný.“ Namiesto toho sa psychológ s úsmevom na tvári opýtal: „Koľko váži tento pohár vody?“ Odpovede zneli s rozsahom hodnôt od 70 do 150 gramov.Psychológ odpovedal: „V skutočnosti nezáleží na tom, koľko tento pohár váži. Závisí to od toho, koľko ho držím. Ak ho držím minútu, nie je to ťažké.
Ak hodinu, bude ma bolieť ruka. Ak ho držím celý deň, budem cítiť znecitlivenie, kŕče a ochrnutie ramena. V každom prípade sa hmotnosť pohára nezmení, ale čím dlhšie ho budem držať, tým bude pre mňa ťažší.“ Psychológ pokračoval: „Stres a problémy v živote sú podobné tomuto pohári vody.
Ak sú vaše myšlienky s nimi zaneprázdnené na krátku dobu, je to v poriadku. Ak o nich premýšľate dlhšie, alebo neustále, paralizujú vás a nebudete schopný robiť nič iné.Je veľmi dôležité myslieť na zložitosti a problémy vášho života. Je však ešte dôležitejšie včas ich „položiť na stôl“. Každý deň, než idete spať, odložte svoje ťažkosti stranou. Potom sa každý deň zobudíte plný energie a budete pripravení prekonať všetky prekážky, ktoré vám osud prinesie.“ zdroj

15 Plány nastaveny
/Vše připraveno, Vše připraveno/

” Z poboček Polské pošty a čerpacích stanic státní petrochemické firmy Orlen zmizelo podle médií poslední vydání satirického a antiklerikálního časopisu Nie (Ne). V reakci na debatu o tom, jak někdejší papež Jan Pavel II. nakládal s kněžími zneužívajícími děti, je na obálce časopisu fotografie, na které papež drží kříž s nahou ukřižovanou panenkou.” zdroj

Desatero probuzení
1 Tvůj strach je jejich zbraň
2 Lékaři léčí, příroda uzdravuje
3 Politici neslouží lidem, ale nadnárodním korporacím
4 Média neříkají pravdu, ale to co by chtěli aby sis myslel
5 Finanční systém neslouží lidem a společnosti, ale jeho tvůrcům a slouhům
6 Ve škole tě mají odnaučit myslet a být poslušným otrokem systému a davové manipulace
7 Věda zde není aby hledala pravdu, ale aby ujišťovala davy, že to čemu mají věřit je “pravda”
8 Kapitalizmus i socializmus vymysleli proto, abychom nehledali opravdové hodnoty a pospolitost
9 Vše co potřebuješ již máš, oni se snaží nás rozdělit a poštvat proti sobě, jen tak nám mohou vládnout
10 Církve a náboženství tě obyčejně především chtějí odvést od sebe samého. zdroj

Najviac sa mi páči na tom prebúdzaní, že zrazu sa ľudia z celého sveta držia ako bratia. Tešia sa z vecí dovtedy nevídaných. Národ podporuje národ, myšlienka sa šíri a stáva sa spoločnou. Čo robíme, zaujímame sa o to a spája nás to, celú našu planétu. Ak toto nie je PREBUDENIE,tak inač si to nevysvetlím. Multipolarizmus.❤️ zdroj

Rusko použije podmorskú raketu Poseidon, aby vymazalo Britániu z mapy 1000 metrov vysokou rádioaktívnou vlnou cunami, ak sa na Ukrajine postavia vojská NATO, tvrdia Putinovi propagandisti

Ruské štátne médiá vyzvali Vladimíra Putina, aby použil svoju podvodnú jadrovú raketu na vymazanie Británie z mapy pomocou 1 000 stôp vysokého rádioaktívneho cunami, ak sa na Ukrajine obujú vojská NATO.

Ruský generál vo výslužbe Jevgenij Bužinskij vyzval na útok na Britániu podvodnou raketou Poseidon, ktorá by podľa neho spustila 1 000 metrov vysokú rádioaktívnu prílivovú vlnu.

Generálporučík Bužinskij, predseda Ruského centra pre politický výskum, povedal, že Británia “určite nebude existovať”, ak Rusko rozpúta hnev jadrovej rakety.

Bužinskij tiež pohrozil Spojenému kráľovstvu útokom 14-poschodovej rakety Sarmat 2, najväčšej ruskej jadrovej rakety, ktorá by podľa neho zničila krajinu.

Vladimír Solovjov, známy ako “Putinov hlas”, sa usmieval, keď povedal, že ak podvodný dron Poseidon zasiahne Britániu, nastane “cunami”.

Rusko by to neurobilo… Ale majú tieto zbrane na cunami ///

Ako MSM stále klame a Biden režim klame a EÚ MSM News klame v posledných mesiacoch, že UKRAJINA vyhráva vojnu..
_( a NIEKTO z nás vám poskytol skutočné čísla a aktualizácie a povedal vám, čo sa stane a deje, ako Rusko bolo na Rampage….. A TERAZ…. MSM začína hlásiť, rovnako ako Zelenského režim dátum hlási, že prehrávajú vojnu)///

Vysokopostavený ukrajinský vládny predstaviteľ povedal pre Washington Post, že Kyjev nemá zdroje na to, aby v najbližších mesiacoch uskutočnil veľkú protiofenzívu, pretože Ukrajine chýbajú kvalifikovaní vojaci, munícia a ďalšie vybavenie.

“Ak máte viac zdrojov, aktívnejšie útočíte,” povedal úradník, ktorý s Postom hovoril pod podmienkou zachovania anonymity. “Ak máte menej zdrojov, viac sa bránite. My sa budeme brániť. Preto, ak sa ma osobne spýtate, neverím v náš veľký protiútok. Rád by som v ňu veril, ale pozerám sa na zdroje a pýtam sa: ‘Čím? Možno sa nám podarí nejaký lokálny prielom.”

Tento predstaviteľ povedal, že Ukrajina nemá “ľudí ani zbrane” na uskutočnenie protiofenzívy. “A poznáte ten pomer: Keď ste v ofenzíve, stratíte dvakrát alebo trikrát viac ľudí. Nemôžeme si dovoliť stratiť toľko ľudí,” povedal úradník odkaz zdroj

Nepodliehajte príliš veľkej panike v súvislosti s BANKOVNÝM KOLAPSOM…..
Je to len beta test ( pamätáte si, keď začali plandavku. Podmienili vás klamstvami a utajovaním a blokádami a ďalšími blokádami. Teraz pripravujú verejnosť na niekoľko kolapsov

Beta test je testovanie reakcie verejnosti pred ďalším bankovým kolapsom.

To, čo sa deje, je, že najväčšie banky pohlcujú malé banky a miliardy sú rozkradnuté a veľké banky sa dostanú pod kontrolu jedného riadenia a ako som povedal a teraz všetci hovoria o zjavnej inštalácii DS CDBC …

VEĽKÝ KOLAPS je teraz v časovom horizonte 12 mesiacov
V etapách<

ALLIANCE. 47 TRUMP
Cheyenne mountain. Musk. Bin Salman. Majú plány na akvizíciu všetkých bánk po prvom kolapse pokus DS CDBC…….

Trump sa nehrá, keď vám povie, že.. Môže všetko napraviť za niekoľko týždňov.

Práve teraz. Ako som vám hovoril, táto UDALOSŤ nie je pre vás, ale pre spiace ovce a aby sa zobudili a toto je koniec korporácie USA v poslednom dychu, ktorá sa snaží udržať pri moci<

MUSK sa chystá urobiť VEĽKÝ MASÍVNY POHYB NA BANKOVOM SYSTÉME V NASLEDUJÚCOM ROKU
s podporou 47. vojenskej aliancie

DÔVERUJTE PLÁNU

NCSWIC

Zlatá éra

To najlepšie ešte len príde zdroj

Porovnávanie, ako zákerne rozumová pasca temna

„Zrkadielko, povedz že mi, kto je na celom svete najkrajší?“ K čomu vedú tieto slová? K pýche! Ale my sme to nepochopili a neuvedomujeme si to! Preto sa neustále v podobnom duchu pýtame: „Kto namaľoval najkrajší obraz? Aká hudba je najkrajšia? Aká pieseň je najkrajšia? Aká kniha je najkrajšia? Ktorá žena je najkrajšia? Ktoré dieťa je najšikovnejšie? Ktorá profesia je najváženejšia? A tak ďalej, a tak ďalej.“

Tieto otázky sú však otázkami lživými, pretože sa neopierajú o skutočnú pravdu a skutočnú realitu nášho univerza. Je to jedovaté semeno, spočívajúce v rozumovom porovnávaní, ktoré medzi nás zámerne zasial satan, aby na jednej strane vytváralo medzi ľuďmi nadradenosť a pýchu, a na druhej strane seba podceňovanie a závisť. Ľudská spoločnosť je tým zamorená a vnáša to do nej nevraživosť a zlo. Ide o jednu z mnohých pascí temnoty, do ktorej sa ľudia naivne chytili. My si však ukážme, ako je to naozaj.

Pokračovanie tu

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
11 months ago

 Maďarská prokuratúra pripravuje obvinenia proti 92-ročnému maďarsko-americkému finančníkovi Georgovi Sorosovi za napomáhanie vraždám tisícok Maďarov židovského pôvodu počas nacistickej okupácie Maďarska cez Druhú svetovú vojnu.
Podľa zdroja z prokuratúry v Budapešti, má byť Soros obvinený z „vedomého a úmyselného“ napomáhania vrážd Židov v Budapešti v období od septembra 1942 do januára 1944.

Maďarsko bude stíhať „celoživotného nacistu“ Georga Sorosa za kolaboráciu s nacizmom

iva
iva
Reply to  jirik
11 months ago

Možná jeho rodina se na tom podílela. ale on byl ještě dítě. Pokud je mu 92, těžko se to nějak aktivně podílel, i když je možné, že je ten zmetek starší a žere adrenochrom.

polarexplo
polarexplo
11 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
11 months ago

Marcel de Graaff
V roce 2021 jsme se dočkali odhalení e-mailů německého ministerstva vnitra, které ukázaly, že ministerstvo získalo vědce k zastrašování obyvatelstva.
V loňském roce vyšlo najevo, že nizozemský ministr zdravotnictví Hugo de Jonge zfalšoval statistiky Covidu a nadsadil jejich počet.
https://zvedavec.news/komentare/2023/03/9588-nejvetsi-skandal-stoleti-lze-to-kvalifikovat-jako-zlocin-proti-lidskosti.htm
*****
pokud armáda čeká až lidi budou ještě více naštvaní a v ulicích, bylo by vhodné začít dávat důkazy o vakcínách i v MSM,….na webech, kterým ovečky velmi věří nebo důvěřují jako např. seznam.cz,….

iva
iva
Reply to  jirik
11 months ago

Souhlasím a dlouhodobě si stojím za názorem, že armády měly převzít média už dávno, mohlo to zachránit mnoho lidí.
Pro nasazení armád ale lidi v ulicích mít není dobré, tam by jich mnoho zařvalo, pokud by se přimotali do nějakých akcí.