Správy 14.07.2022

14/07/2022 | Správy

Zdá sa, že situácia na Ukrajine neutícha ani po tejto alarmujúcej správe, ktorú včera večer na Telegrame zverejnil Ezra Cohen. Ako vieme, v bludisku tunelov pod Ukrajinou sa dialo veľa veľmi nepríjemných vecí, ktoré bolo potrebné riešiť. Niektoré z nich môžu byť krycím manévrom pre tieto operácie, ktoré sa majú riešiť.

Dostali sme správu z Ukrajiny. Všetci v sovietskom základnom tábore sú mŕtvi. Nové známky bojov. Paraziti. Zelenského muži smerujú na sever. To je ich posledný úkryt. Práve tam aktivujú poslednú tromfovú kartu. Ak ho nezastavíme, zapíše sa do dejín ako víťaz dobyvateľ. To nemôžeme dopustiť. Zlikvidujte ich… Nenechajte po ich existencii ani stopu.

Nasleduje:

Ukrajinské biolaboratóriá vytvárali parazitov na etnickéčistky.

Nenaznačila som už pred časom, že zdravotné problémy, ktorým čelíme, vrátane rakoviny a chrípky Wu, vyzerajú, že sú pravdepodobne parazitickej povahy? Vysvetľuje to, prečo sú lieky na odčervenie psov [fenbendazol], ivermektín [pasta na kone] a hydroxychlorochín [antimalarikum] také účinné pri likvidácii čínskeho vírusu – a niektorí tvrdia, že aj rakoviny.

Mohlo by to tiež vysvetliť, prečo vakcíny spôsobujú rakovinu. Mohli by sa do nich vstrekovať parazity.

A je to dôvod, prečo nikto nedokázal izolovať „vírus Covid“ – pretože to nie je vírus? Myslím, že sme vedeli, že to nie je vírus, pretože vírus vzniká v tele ako odpoveď na nezdravé podmienky vo vnútri, podľa niekoľkých výskumníkov a lekárov s väčšou dôveryhodnosťou ako Fauci, CDC, WHO, NIAID atď. Čo vyvoláva otázku, či „varianty“, o ktorých hovoria, že teraz kolujú, sú v skutočnosti nové alebo iné kmene parazitov, ktoré psychopati navrhli, aby sa zamerali na rôzne rasové skupiny a útočili na ne?

Pýtam sa, či bol prvý „vírus SARS-Covid“ navrhnutý tak, aby sa zameriaval na jeden druh DNA, Omicron na iný a teraz nasledujúce na iné typy DNA, až kým neboli nakazení takmer všetci Ľudia, ktorých chcú vyhubiť?

Nebolo však zaujímavé, čo Trump povedal o Rusku vo svojom prejave v Anchorage? Hovoril k „normíkom“, nie k nám. Nie sú pripravení odhaliť verejnosti, čo presne sa dialo na Ukrajine alebo že Rusko nás všetkých zachránilo tým, že tam vstúpilo a vyčistilo ju. Trump sa otvorene vyjadril aj k trestu smrti a pedofilov má na muške.

Veľa ľudí má toho plné zuby; v neposlednom rade sú to Američania – tí, ktorí majú zbrane. Všetci si znovu osvojujú svoje ústavné práva nosiť zbraň, chrániť seba, svoju rodinu a svoj majetok. Každý, kto nerešpektuje tieto práva a naše osobné hranice, by sa mal radšej pripraviť na boj. Mohli by skončiť na porazenom konci dymiaceho suda.

Situácia na celej planéte sa vyostruje. Za posledných pár dní sme sa vyšplhali o viac ako desať stupňov a zostali nám horúce púštne noci; najnižšia teplota je 31° a o pol desiatej ráno je 37 stupňov. Naša včerajšia prechádzka pri 37 stupňoch nebola s veľkým vetrom až taká zlá. Je to suché teplo – a čokoľvek nad 37 je jednoducho horúce. Monzúny sú netrpezlivo očakávané a dúfajme, že sú na ceste. Medzitým si každý potrebuje do auta kúpiť čerstvú batériu, pretože extrémne horúčavy ich vybijú oveľa skôr, ako uplynie 5-ročná záruka.

Počuli sme, že vo Veľkej Británii je veľa požiarov, ale nie sú to „lesné požiare“, ale „podzemný“ zdroj. Existujú aj správy a zábery od obyvateľov o množstve vojenských lietadiel vrátane rybárov v určitých oblastiach Británie. Dnes k nám dorazil ďalší stredajší deň a brilantný matematik v štábe nám hovorí, že je to aj „Q’sDay“. 7+1+3+2+2+2 = 17. Je to šťastný deň? Uvidíme.

Simon Parkes sa vo svojom rozhovore a otázkach a odpovediach s Chasom a Warrenom v PPN podelil o množstvo podrobností na mnohé témy. Veľmi zaujímavý pohľad. Potvrdzuje, že sila čarodejníkov sa nachádza v počte a že Georgia Guidestones boli zasiahnuté energetickou zbraňou s časticovým lúčom a že, ako som povedala, zvyšok zničenia musela vidieť verejnosť. Len som nepoznal dôvod, ktorý sa za tým skrýva. Ďakujem štábu za zdieľanie. Pozrite si ho v relácii Before It’s News. Simonov segment sa začína po 8. minúte.

To, čo vyšlo najavo z Weinerovho notebooku, Hillaryiných e-mailov, e-mailov FBI, Hunterovho notebooku a teraz aj z jeho telefónu, je len vrchol ľadovca, vážení. Ak máte silný žalúdok, mohli by ste si pozrieť výskum partnera Abela Dangera Davida Hawkinsa a odhalené hrozné dôkazy o tom, čo sa dialo v Kanade na Picktonovej farme s ošípanými, o nezvestných prostitútkach a ľuďoch z Prvých národov, o veciach z filmov a o tom, čo sa deje po bazénoch smrti, na ktoré elita rada vsádza a ktoré boli zdieľané na internete pre zvrhlíkov v sekte. link link zdroj

Premiér Trudeau měl sex s nezletilou a donutil ji podepsat dohodu o mlčenlivosti. zdroj

Pád cabaly

Je čoraz zrejmejšie, že nastáva pád deep state a my sme vo vnútri búrky! vojenské operácie zelená

Zničenie Georgia Guidestones, ktoré bolo pod 24-hodinovým dohľadom, zničili bomby a z bezpečnostnej spoločnosti zmizlo celé video… O niekoľko hodín neskôr boli Guidestony úplne demontované pomocou ťažkej techniky.

Pád vlády Spojeného kráľovstva [ds]. Vojenské jednotky v pohotovosti pri asistencii bielych klobúkov FBI vykonala nájazd/odňatie počítačov/tvrdých diskov/serverov. vnútri kráľovskej vlády, keď niekoľko členov kabinetu podalo demisiu a v ranných hodinách pred odstúpením premiéra Borisa Johnsona sa uskutočnilo niekoľko operácií po celom Londýne

Operácia Londýnsky most padá v plnej sile, pretože režim plánuje, že bude odhalené oznámenie o kráľovninej smrti, ktoré vedie k novej inštalovanej vláde ľudu. > v súčasnosti Spojené kráľovstvo v roku 2021 malo 22 biliónov v zlate dodaných americkou armádou z vojenskej základne Cheyenne Mountains operácie

Vatikánsky podzemný d.U.M.B.S napojený na superpočítač CERN

Sc „Tier 0“ celosvetovej výpočtovej siete LHC (wlcg), vedenej cez optickú privátnu sieť LHC (lhcopn). Údaje sa údajne posielajú z CERN-u cez lhcopn do 11 akademických inštitúcií „úrovne 1“ v Ázii, Európe ( Vatikán) a Severnej Amerike prostredníctvom vyhradených 10 gbit/s liniek. V preklade: z centrály CIA pod Ženevským jazerom sa posielajú príkazy do 11 rozvodní CIA na celom svete, z ktorých jedna sa nachádza v langley vo Virgínii. Viac ako 150 inštitúcií „úrovne 2“ je následne pripojených k 11 inštitúciám CIA „úrovne 1“.

Vo vatikánskych tuneloch starých viac ako 1000 rokov sa nachádzali 2 superpočítače, ktoré prepojili celosvetový systém prania špinavých peňazí s režimom CIA 4. ríše/jezuitov/rodín Rothschildovcov/Rockefellerovcov (digitálny systém prania špinavých peňazí, ktorý bol prepojený s Áziou. USA a celou Európou. V meste vypukli dva rôzne požiare. Niektoré správy hovoria o 3 oblastiach, ale mainstreamové médiá uvádzajú len jeden požiar s protichodnými správami.

Vražda japonského premiéra, ktorý poznal všetky úplné správy a odovzdal servery/počítače na vojenské operácie odhaľujúce pravdu o udalosti vo Fukušime a plánovanej invázii do Číny prostredníctvom udalostí… Severná Kórea. Rusko. Taiwan, Japonsko, usa ( ale Rusko a Taiwan odmietli byť v plánovanom zámere busha/Obamu)….> zdroje uvádzajú, že premiér bol v úzkom kontakte s trumpom….. Bola jeho smrť falošná/plánovaná/posolstvo?

Pád Srí Lanky ( hlavné plány sú naplánované na využitie Srí Lanky ako betta testovacieho poľa, aby sa videl pád režimu & rýchla obnova prostredníctvom gesara meny krytej zlatom.

Libanon je v súčasnosti v mediálnom výpadku
Krajina je v súčasnosti vo výpadku prúdu cez mestá a dediny.
Výpadky médií
Výpadky komunikácie
Vojenské operácie prebiehajú v celej krajine. Súvisia so zatýkaním a [ds] generálmi

Chazarská mafia a vlády v Estónsku, Izraeli, Srí Lanka, Veľká Británia, Írsko padli

Najväčšie chazarské mafiánske režimy v USA Francúzsko, Kanada Taliansko …. Kolaps, prebiahajúce vojenské operácie…

Francúzsko padlo, keď macronov režim zločineckého syndikátu začal skákať z lode a opúšťať svoju pozíciu, keď sa začalo trestné vyšetrovanie macrona./>
USA Bidenov režim vo voľnom páde.. keďže sa viac mainstreamových médií obracia proti nemu. Washington Post. New york times – červené pilulky
Liberáli spochybnili jeho autoritu a celú administratívu.

Hunter Bidenove úniky z notebookov a telefónov sa dostali na svetovú scénu. Eu. V úplnom kolapse, rúcajú sa trhy a zatvárajú malé banky a MSM informuje o recesii.

Putin zhrnul situáciu vo svete ako „začiatok zásadného kolapsu svetového poriadku amerického typu… prechodu od liberálneho globalistického amerického egocentrizmu k skutočne multipolárnemu svetu“.
„Rusko a jeho prezident Vladimir Putin vedú tento boj v mene ľudskosti, proti teroristickej a nepriateľskej aliancii známej ako nato,“ povedal venezuelský minister zahraničných vecí Carlos Faria zdroj

WIRES; Ben.F

Atentát na Abeho
deje sa tu oveľa viac, než sa uvádza inde. V skutočnosti to, čo sa stalo Abemu, možno dokonca bez preháňania označiť za biblické.

Aby sme boli konkrétni, predstavuje to krok Trojnohého vrana (Yatagarasu八咫烏), japonskej tajnej spoločnosti, ktorá má najmenej 3000-ročnú spoločnú históriu s ľuďmi, ktorí napísali Starý zákon Biblie alebo Tóru.

Je tu len toľko pozadia, že sa doň môžeme pustiť, takže poskytneme len veľmi hrubý náčrt. Členovia japonskej cisárskej rodiny a Jatagarasu tvrdia, že sú potomkami egyptských faraónov, rovnako ako členovia skupiny Oktagon so sídlom vo Švajčiarsku, ktorí ovládajú monoteizmus. Dôkazom toho je, že najstaršie časti Biblie a najstaršie japonské spisy sú v podstate rovnaké.

Tieto skupiny sa pred tisíckami rokov vydali vlastnou cestou, ale v období Meidži, keď sa Japonsko začalo modernizovať, sa dohodli na vytvorení spojenectva. Verejné zastrelenie Abeho malo byť signálom, že dohoda uzavretá medzi skupinou Oktagon a Jatagarasu už neplatí.

Abe patrí ku klanu južných Čóšú, ktorý sa podieľal na správe Japonska od skupiny Oktagon. Klan Čóšú sú ľudia stojaci za skupinou Mitsubishi, ktorá kontroluje 10 % japonskej ekonomiky a má blízko k rodinám Rockefellerovcov a Rothschildovcov.

Nedávno tohto autora kontaktovali zástupcovia Yatagarasu, ktorí uviedli

Židia boli na rozdiel od nich vyhnaní zo svojej pôvodnej vlasti, kým oni ešte mali svoju. Predstavitelia Yatagarasu, ktorí ovládajú šintoizmus a japonský budhizmus, sa rozhodli Židom pomôcť, uviedli.

Skutočnosť, že Johnson a Abe boli odvolaní v ten istý týždeň, tiež ukazuje, že japonská cisárska rodina a britská monarchia – dve najmocnejšie kráľovské rodiny na svete – boli v tejto otázke na rovnakej vlne.

Dobre, keď si to uvedomíme, poďme si povedať viac o Abem. Krátko po útoku na Japonsko v dôsledku masovej vraždy vo Fukušime bol Abe dosadený vo falošných voľbách, ktorým predsedal chazarský mafián a agent Rothschildovcov Michael Greenberg. Greenberg spolupracuje aj s jezuitskou skupinou CSIS. Abe bol potom letecky prepravený do Davosu vo Švajčiarsku, kde vystúpil s prejavom pred skupinou Klaus Schab/Rothschild/Octagon. V prejave v podstate povedal, že Čína je ako Nemecko pred prvou svetovou vojnou. narážal pritom na plán, ktorý v roku 2006 navrhol George Bush starší ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi.

Podľa tohto plánu by sa medzi Ruskom a Západom začala nová studená vojna. Tá by sa využila ako zámienka na masívne budovanie vojenských kapacít Počas nej by Rusko predstieralo, že je spojencom Číny. V poslednej chvíli by Rusko, NATO a Japonsko zaútočili na Čínu. Porazená Čína by sa potom rozdelila na 5 rozhádaných krajín, aby už nikdy nebola hrozbou pre Západ kontrolovaný Oktagonom. Zdroj z čínskeho politbyra tomuto autorovi potvrdil, že Čína o tomto pláne vedela. zdroj

Začíná to: Novozélandští lékaři zaslali dopis, v němž žádají policii, aby vyšetřila úmrtí po očkování COVID.

Novozélandští lékaři napsali otevřený dopis úřadům, v němž žádají o vyšetření úmrtí, k nimž došlo po očkování vakcínou Covid.

Podle tiskové zprávy je pro policii připravena neredigovaná verze dopisu organizace New Zealand Doctors Speaking Out With Science (NZDSOS).

„Existuje šokující velké množství úmrtí a zranění po očkování vakcínou Covid-19, samo o sobě a ve srovnání s jakoukoli jinou léčbou nebo vakcínou v moderní době,“ uvedla NZDSOS v prohlášení. „Hlásíme mnoho případů, které VYŽADUJÍ řádné prošetření, jak se sluší na každý lék, který postrádá bezpečnostní studie.“

„Naše systémy dozoru byly vyřazeny z provozu, aby se rozsah škod zakryl. Hlášení nežádoucích příhod NENÍ POVINNÉ, a to samo o sobě podkopává jakoukoli snahu prezentovat injekce jako bezpečné. Systém CARM nebyl nikdy navržen tak, aby včas varoval před experimentálními léky zaváděnými v masovém počtu,“ dodal NZDSOS. link zdroj

Těžká porážka Macrona: francouzský parlament odmítl zákony Covid‼️

Francouzské opozici se ve středu večer podařilo v parlamentu zvítězit nad vládou. Tím bylo zabráněno přijetí velké části zákona Covid. Právní možnost znovuzavedení zeleného pasu ve Francii tak byla odvrácena. Hořká porážka pro Macrona.

Autoritářsko-liberální francouzský prezident Emmanuel Macron utrpěl první těžkou porážku ve svém druhém funkčním období. Opozice z levicového bloku Jeana-Luca Mélenchona a pravicové strany Marine Le Penové dokázala v parlamentu (Národním shromáždění) zabránit rozšíření dalších částí výjimky pro Covid ve Francii. link zdroj

Vcera o tom informovala nase CNN a dnes denik BILD….. uz se to neda zamlcet

🛑 ALKOHOL, DROGY, PROSTITUCE, PODVODY
Problémový syn Hunter Biden.

Alkohol, drogy, pochybné obchody: Hunter Biden (52) je od volební kampaně v roce 2020 považován za černou ovci rodiny amerického prezidenta Joea Bidena.

Ale to, co vyšlo najevo nyní, je za hranicí únosnosti: Podle britského listu Daily Mail Hunter Biden nejenže během pěti měsíců (od listopadu 2018 do března 2019) utratil 30 000 dolarů za prostitutky, ale navíc platbu zatajil – peníze byly určeny na „lékařské účely“, jak stojí na šeku.

Údajně si také objednal několik prostitutek speciálně vlakem z Bostonu do New Yorku, což je porušení takzvaného Mannova zákona. Tento zákon zakazuje přesun osob z jednoho státu USA do jiného, pokud tam mají vykonávat činnosti, které jsou ve státě původu zakázány.

Případ vyšel najevo z šeků, které 52letý muž vystavil Ukrajince jménem Jekatěrina Moreva. Banka tyto převody označila za podezřelé a Bidenovy účty bezodkladně zmrazila. link zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
4 months ago

Ďakujem za správy.

jana
jana
4 months ago

Super info. Jste skvělí 💜🧡💚 Děkuji.

Czech CS Slovak SK