Správy 14.02.2023

14/02/2023 | Správy

Naša planéta a naša civilizácia boli celé generácie na ceste k zániku a len málokto to videl, nedokázal si spojiť súvislosti alebo pochopiť, že to bolo zámerné; súčasť dlhodobého plánu. Keby to bolo také jednoduché ako “upratovanie”. Pre väčšinu sa zdá, že upratovanie je relatívne krátky proces, ale civilisti sa zvyčajne nezúčastňujú na upratovaní po krvavej vojne.

Ako som predpovedala, informácie o “špionážnom balóne” sa rozširujú a nie je to len horúci vzduch. Bez ohľadu na to, čo počujeme o “čínskom špionážnom balóne” a akú hodnotu má pre operáciu “Prebuďte sa”, ktorá v súčasnosti prebieha v rukách Bielych klobúkov, som presvedčená, že Pozemská aliancia okamžite vie o všetkom, čo sa deje na Zemi alebo nad nami. Ak by balón predstavoval bezprostrednú alebo vážnu hrozbu, zaoberali by sa ňou a my by sme sa o nej mohli dozvedieť až o niekoľko mesiacov alebo rokov neskôr.

Niektorí sa domnievajú, že ju mohli spustiť Biele klobúky ako súčasť stupňujúceho sa scenára falošnej tretej svetovej vojny, ktorý sa podľa našich informácií chystá rozohrať, aby zobudil spiacich ľudí. Zvesti o ďalších balónoch nie sú prekvapujúce a dráma sa bude pravdepodobne stupňovať, možno vo viacerých smeroch.

Nedovolíme, aby balón zatienil dôležité správy, ako je nasledujúca, ktorú môj tím zachytil:

Putin prerušil smerovanie zásielky adrenochrómu určenej do Spojených štátov

Mohli by ste si tiež pozrieť oznámenie pre čitateľov na stránke Real Raw News o potrebe riešiť útoky DDoS, spomalenia atď. a o modernizácii ich serverov. Toto nie je jazyk, ktorý by sme dostali od letmej “satirickej” stránky, za akú ju niektorí vyhlasujú. Vieme, že z tejto stránky prichádzajú skutočné správy. Nakoľko ich treba brať doslovne, rozhodnite sami. Dúfajme, že sa nebudú musieť uchýliť k Disqusu.

Niekedy musíte len pokrútiť hlavou nad článkami, ktoré sú už publikované. Radi propagujú strach a beznádej. Moja sesternica mala rakovinu vaječníkov a úspešne sa liečila, ale to bola Kanada. Chráňboh, aby ženy mohli rodiť deti a rozmnožovať ľudskú rasu.

Nové usmernenie Aliancie pre výskum rakoviny vaječníkov prichádza po tom, čo organizácia zistila, že pokusy o včasné vyšetrenie a odhalenie rakoviny neboli účinné pri predchádzaní úmrtiam

Ženy by mali zvážiť odstránenie vajíčkovodov, aby predišli rakovine vaječníkov, tvrdia odborníci

Keď už sme pri tom, možno by sme si mali nechať odstrániť očné bulvy, aby sme netrpeli makulárnou degeneráciou alebo glaukómom, a nezabudnite si vyoperovať srdce, aby ste nedostali infarkt. To je všetko, čo nepriateľovi zostalo: porno so strachom. Našťastie, keďže Pozemská aliancia ničí všetky biolaby, už sa to nestane.

Vedci sa obávajú, že šírenie z cicavca na cicavca by mohlo viesť ku globálnej katastrofe.

Správa hovorí, že sa čoskoro môže vyvinúť zhubná chrípka, ktorá nakazí a zabije ľudí

Títo ľudia sú chorí. Kto riadi svet? Už to normíci pochopili? A sponzoruje ju spoločnosť Pfizer. Vďaka štábu za tento pohľad na Grammy – alebo nie. A toto nie je Madonna. Prepáčte. Verím, že je MIA, ale títo čudáci žijú večne na striebornom plátne – alebo na zelených plátnach a s hercami atď. Toto je v podstate satira, ak ste sa zobudili.

Počuli sme, že ruskí vojaci pomáhajú obetiam “zemetrasenia” v Sýrii, čo je skvelé, ale prečo by Nový svetový poriadok privítal masívne rozptýlenie v podobe silného zemetrasenia a šokujúceho počtu obetí? Po prvé, nechcú, aby niekto hovoril o nasledujúcich veciach:

Najhľadanejšie osoby | Zverejnené prvé kolo mien z Epsteinových letových záznamov. Vo forme dokumentu tu.

W.H.O. je teroristická organizácia zapojená do pokusov o genocídu ľudskej rasy. Teraz sa veľmi konkrétne vyjadrujú k ďalšej plánovanej hrozbe. Koľko spáčov im na tieto kecy opäť naletí? Všetci máme imunitný systém a väčšinou chorôb sú ohrození len veľmi chorí ľudia, najmä ak majú komorbidity a užívajú veľa liekov, ktoré imunitný systém ešte viac oslabujú.

Svetová zdravotnícka organizácia varuje, že “sa musíme pripraviť” na potenciálnu pandémiu vtáčej chrípky u ľudí, keďže vtáčí kmeň H5N1 prechádza na cicavce

Bol to zločin storočia, pravdepodobne v dejinách ľudstva. Uplynuli tri roky a ľudia stále chodia v maskách, dýchajú vlastné výfukové plyny, dokonca aj keď jazdia sami vo svojich vozidlách. Je to šialené. To im to naozaj dovolíme urobiť znova? Čo by bolo potrebné urobiť, aby sme zobudili námesačných zombíkov?

V správach z frontu sa dozvedáme triezve správy o neočakávaných obetiach v zložitej situácii v Turecku po dvoch veľkých zemetraseniach, bizarnom počasí, podozrivých radarových signatúrach a sprievodných modrých zábleskoch na oblohe tesne pred prvým veľkým otrasom. Zdá sa, že každá správa je za niekoľko hodín alebo dokonca minút stará.

Začína to byť šialené. Všade sú pozorovania neidentifikovaných objektov. Je to také divoké, že žiadny strach nebude prípustný, keď pôjde o objekty alebo vozidlá z “vesmíru”. To musí byť zábava.

Včera som vyslovila domnienku, že Biele klobúky by mohli použiť “objekt” zostrelený nad Kanadou na “odhalenie” s veľkým “D”. To je Odhalenie, ktoré si vyhradzujeme pre mimozemšťanov, galaktickú civilizáciu, hviezdne národy, mimozemšťanov a “iné rasy” a UFO/USO, tajný vesmírny program atď.

Red Voice Media skúma anomálny príbeh okolo aljašského “objektu”, ktorý sa mi, ako som uviedla, zdal zámerne nejasný. Piloti mali rôzne dojmy o vozidle, ktorému chýbali viditeľné pohonné systémy, a tvrdili, že bolo veľké asi ako malé auto. video

Dnes sme sa dozvedeli o pozorovaní v Číne a vyzerá to tak, že teraz, keď všetci odtrhli pohľad od svojich telefónov a upriamili oči na oblohu, môžeme očakávať oveľa viac pozorovaní a “stretnutí”.

Čo si teda myslíte – sú tieto balóny a neidentifikované objekty len rozptýlením, pripravuje sa hlboký štát na svoju dlho plánovanú “falošnú inváziu mimozemšťanov”, alebo sú to biele klobúky, ktoré spúšťajú svoje “odhalenie”? Mohlo by ísť o kombináciu týchto dvoch možností.

V prípade tejto situácie s UFO sa prikláňam k tejto teórii. Môžu sa pokúsiť o projekt Modrý lúč, ale to sa im vypomstí a potom celá hromada ľudí dostane červenú pilulku.

Parler bol na istý čas deplatformovaný, a keď sa vrátil “ospravedlnený”, vyhlásil nasledovné:

Mnohí odmietli uznať existenciu alebo význam narastajúcich dôkazov o tajných dohodách medzi vládnymi agentúrami a webovými platformami. Obávame sa však, že ide o rovnaký druh manipulácie, ktorý nás v posledných rokoch priviedol do bizarného sveta, kde sa od nás očakáva, že svoje kritické myslenie – a samotnú schopnosť sústrediť sa na to podstatné a hodnotné – prenecháme zle pochopeným algoritmom a “dôveryhodným partnerom” technologických spoločností.

Myslím si, že je dôležité, aby sme pochopili rozsah neúnavného úsilia, ktoré kontrolóri použili na formovanie verejnej mienky prostredníctvom výrazného obmedzenia toku informácií. “Súbory na Twitteri” Elona Muska odhalili pravdu a teraz je povinné podľa nej konať.

Príliš veľa ľudí netuší, že vyhľadávanie na Googli je zmanipulované rovnako ako voľby a pravda je doslova zahrabaná hlboko na stránkach. Stále si myslia, že Snopes.com je posledné slovo o pravde a že záznamy na Wikipédii sú umiestnené čisto ľuďmi s dobrými úmyslami a predstavujú fakty. Pravda je oveľa ľahšie dostupná ako kedysi, ale najprv si ľudia musia uvedomiť úlohu veľkých technológií v inžinierstve nášho pohľadu na svet a našich dojmov z “reality”.

Niekedy médiá využívajú udalosti pod “falošnou vlajkou” na presadzovanie svojich programov, či už ide o rasové konflikty, stavanie civilistov proti orgánom činným v trestnom konaní alebo kontrolu zbraní. Tieto veci vám nehovoríme preto, aby ste sa vždy obzerali cez plece, alebo aby ste sa zatvorili doma a báli sa vyjsť von. Hovoríme o tom svetu, aby všetci pochopili hrozby, hĺbku skazenosti našich “vlád” a tých, ktorí tvrdia, že majú na mysli vaše najlepšie záujmy, a aby každý vážne zvážil našu výzvu “udržiavať si situačné povedomie”. zdroj

Rusko tvrdí, že USA majú “otázky, na ktoré musia odpovedať” v súvislosti s plynovodom Nord stream

Bude to ešte horúce 🔥

Je čas, aby sa deep state cabal v najbližších desiatkach dní pred Putinovým prejavom pokúsila o ďalšiu udalosť pod falošnou vlajkou, ktorá zasiahne 3,5 miliardy ľudí na celom svete a odhalí [ ds] vojenské operácie usa ///)

Čo spustí trumpov dom (kongres), aby vyšetril [ ds] americkú armádu. CIA Pentagón. Biden. Obamových päť očí… atď.

Spúšťač _ udalosti zdroj

Biden vyhodil do vzduchu Nemecko, Holandsko, plynovody EÚ…
Tieto krajiny sú spojencami Spojených štátov…
(tak sa zdalo)

zákulisie]> EÚ. Armáda informuje vedúcich predstaviteľov EÚ o tom, aké kroky treba podniknúť.

Trumpov kongres si je dobre vedomý toho, čo sa deje, a ide diať po odhalení nord stream

Rovnako ako trumpov kongres teraz odhaľuje cenzúru, pedofíliu Twitteru. Twitter zahraničné zasahovanie do volieb
(musk má viac, ako zdieľa a trump to vie ♦️♠️)

Väčšina ľudí si len myslí, že je to dobré a zlé a toto je hranica. Buď ste vlastenec alebo blackhat s globalistom

Ale takto to nefunguje vnútri vojenských operácií v spravodajských službách… Roky a roky. Desaťročia infiltrácie bielych klobúkov do deep state kruhov a organizácií >>> bolo súčasťou plánu. Teraz spiaci Whistlebloweri sa prebúdzajú a vychádzajú na povrch<

Je veľa zdanlivých ľudí, ktorí išli na podujatia WEF alebo časť ich agendy, ktorá sa chystá prevrátiť a už sa to stalo, a demokratov, ktorí sa prevrátia. Vedúci pracovníci sociálnych médií sa chystajú obrátiť. Vojenskí čiernoklobúci sa budú obracať atď.

Už dva roky vám hovorím, že masívna infiltrácia bielych klobúkov do spoločnosti deep state bola dôležitá a potrebná….. Išlo/ide o operácie. Vojnová hmla. Infiltrácia nie invázia.

Nezhrozte sa zakaždým, keď sa niečo stane. Ako keď MTJ hlasoval za McCarthyho//// to bolo naplánované bielymi klobúkmi a teraz viete že Trump kontroluje mccarthyho v zákulisí. (McCarthy je> rozšíriteľný a hrá svoju úlohu… Rovnako ako Desantis ako atď. Expandables < …. Ich osud ležal len pri nohách aliancie 🎥)/// zdroj

🇸🇰 🇨🇿 sr, čr: pozor‼️

Dávejte si na internetu obrovský pozor! Nevěřte lidem jen proto, že mají “Super” názory o současných poměrech… Může to být udavač z nevládky, nebo gestapák – lovec z “Protiextrémistického” ‼️‼️‼️

Proto je v současnosti tak důležité zůstat na internetu v 100% anonymitě – vytvořit si anonymní účet s nick jménem (přezdívkou) bez zadávání svých osobních údajů a kontaktů, pořád používat vpn, a přI vyhledávaní tor prohlížeč‼️

Nikomu nedávejte své osobní údaje a kontakty‼️ zdroj

💥 Rakouska MSM TV ‼️

📌 “Syndrom náhlého úmrtí kojenců byl vynalezen koncem 60. let a asi není náhoda, že to bylo těsně před velkými očkovacími kampaněmi, které začaly počátkem 70. let.”

Dr. Reuther je na moderní medicínu přísná: “V průběhu očkovacích kampaní byly očkovány hlavně děti a jedním z vedlejších účinků vakcín je, že děti náhle leží mrtvé ve svých dětských postýlkách…”. Aby se to zakrylo, velmi se hodila diagnóza smrti “náhlé úmrtí kojence”. Stejně jako diagnóza “náhlé úmrtí dospělých” (zkratka SADS/SUDS) nyní u očkování proti Covidu.” zdroj

Trudeau povedal, že tímy pátrajú po troskách UFO zostreleného nad Yukonom

☝️ Pozrime sa… Ako dlho budú tento príbeh udržiavať v chode? Práve teraz CIA Pentagón, spúšťa čísla a faktory hodnotenia rizika vo vnútri superkvantových počítačov, aby zistila, či by sa mal začať súčasný ufo >beta test // false flag udalosť<

Ak údaje preukážu, že americký svet naletel na ufo príbeh. Potom DS pentagón CIA bude pokračovať v rozpútaní projektu modrý lúč. Falošná udalosť pod falošnou vlajkou s mimozemšťanmi

Ak údaje preukážu negatívne výsledky a ľudia neuveria príbehu o ufo hre, potom pentagon zvolí iný postup a obviní čínske alebo ruské špionážne balóny a zvýši vojenské prípravy a systém priemyselného vojenského komplexu sa bude snažiť odvrátiť pozornosť od únikov informácií nsa<, ktoré dokazujú USA. Pentagón. Vonkajšie operácie CIA s nórskou armádou a tajnými službami vyhodili do vzduchu potrubia/.

Hovorím vám to už dva roky… Vo vnútri Pentagonu je chaos, pretože sa stupňujú vnútorné boje a obrovské tajné vojny…
Čierne klobúky verzus biele klobúky
teraz vidíte, že NSA ide po CIA a vypúšťa úniky informácií. Dvakrát som tiež uviedol, že Pentagón sa pokúsi iniciovať operáciu Modrý lúč počas vojnového diania na Ukrajine.
Veľa sa toho deje v zákulisí, keď Kongres ide po Bidenovi.

Odhalenie na Twitteri
Odhalenie FBI

Keďže sa deje čoraz viac odhalení a CIA príde na mušku. Biele klobúky verejne budujú prípad, aby ukázali, že neexistuje spravodlivosť a Spojené štáty sú zajaté operácie a jediný spôsob, ako zachrániť USA, je prostredníctvom otvorenej vojenskej okupácie USA. 11.3.

Sledujete, ako Trumpov dom buduje kauzu, ktorá ukazuje, že došlo k zahraničnému zasahovaniu. Bidenov režim FBI, CIA kontrolujú veľké technológie… Vytvárajú vojny*… Nord stream <

Odhalenie bude pokračovať…… A prípad sa buduje verejne, pretože deep state bude korumpovať výsledok, ale biele klobúky bude korupcia všetkých 3 vetiev vlády./// zdroj

💥 Při nakupování potravin a pečujících produktů/kosmetiky mějte oči otevřené. Čím to, že si především tyto “kvalitní” značkové produkty nezaslouží svou dobrou pověst… 👀 Marketing je všechno, pokud si to můžete dovolit…
🔎 Existuje mnoho aplikací pro skenování kódů, které vám pomohou zkontrolovat, co produkt skutečně obsahuje a zda není nebezpečný pro vaše zdraví. Např. “CodeCheck”, “ToxFox”, “Food Check” atd. zdroj

🔴 “Welt” uznává: Ukrajina prohrává.

Není to tak dávno, co se i v Německu na žádost náčelníka ukrajinského generálního štábu Valerije Solušného pohlíželo, jako by ukrajinská armáda mohla s 300 dalšími tanky pochodovat až do Moskvy. Nyní se zdá, že těm prvním dochází, že to není pravda. odkaz zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 year ago

Brazzaville/Malabo – Rovníková Guinea dnes potvrdila historicky první ohnisko onemocnění virem Marburg.
Předběžné testy provedené po úmrtí nejméně devíti lidí v západní provincii Kie Ntem v zemi se ukázaly jako pozitivní na virovou hemoragickou
horečku
Zdravotnické orgány Rovníkové Guineje odeslaly vzorky do referenční laboratoře Institut Pasteur v Senegalu s podporou Světové zdravotnické organizace (WHO), aby určily příčinu onemocnění po upozornění okresního zdravotnického úředníka ze 7. února. Z osmi vzorků testovaných v Institutu Pasteur se jeden ukázal jako pozitivní na virus. Dosud bylo hlášeno devět úmrtí a 16 podezřelých případů s příznaky zahrnujícími horečku, únavu a krvavé zvratky a průjmy.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/who-svolalo-setkani-kvuli-prvnimu-vyskytu-viru-marburg/

jirik
jirik
1 year ago

USA od začiatku minulého roka viac ako desaťkrát nelegálne preleteli so svojimi výškovými balónmi nad čínskym vzdušným priestorom bez povolenia a Čína pri riešení týchto zásahov postupovala profesionálne, uviedlo v pondelok čínske ministerstvo zahraničných vecí, ktoré označilo USA za najväčšiu “špionážnu ríšu” na svete, pretože vysielajú početné špionážne vzducholode do celého sveta, a vyzvalo ich, aby prestali očierňovať ostatných a podnecovať konfrontáciu.
https://www.hlavnespravy.sk/usa-vyzvali-aby-sa-zamysleli-nad-svojim-spravanim-ked-ich-balony-vlani-najmenej-10-krat-narusili-vzdusny-priestor-ciny/3044688

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.