Správy 13.12.2022

13/12/2022 | Správy

Teraz konečne vidíme internú komunikáciu, ktorá prebieha v Twitteri, a potvrdzuje to, čo konzervatívci celý čas tušili.

Twitter nebol ničím iným ako ľavicovým nástrojom na vymývanie mozgov, ktorý bol zbraňou proti Trumpovi, Anonymom, konzervatívcom a každému, kto spochybňoval naratív, ktorý Twitter na príkaz FBI/DHS/DNC vytváral.

Trump nikdy nemal byť suspendovaný. Toto ohavné zneužitie cenzúry pripravuje pôdu pre ďalší súbor odhalení, konkrétne týkajúcich sa C19. Hra pokračuje.

@elonmusk
Twitter pod tlakom stoviek aktivistických zamestnancov deplatformuje Trumpa, úradujúceho prezidenta USA, hoci
sami uznávajú, že neporušil pravidlá:
@ Bari Weiss
VLÁKNO: TWITTEROVÉ SPISY PIATA ČASŤ. ODSTRÁNENIE TRUMPA Z TWITTERU.

-Vyrobili C19 v laboratóriu

-Vypustili ho

-Využili MSM/Big Tech na vymývanie mozgov verejnosti, že sa vyskytuje prirodzene

-Cenzurovali najlepších vedcov na svete, ktorí poukazovali na to, že ju vytvoril človek

-Cenzurovali všetkých na internete, ktorí poukázali na to, že ju vyrobil človek

-Využili MSM/veľké technológie na vymývanie mozgov a prinútenie verejnosti, aby prijala injekcie

-Cenzurovali najlepších vedcov na svete, ktorí poukázali na to, že očkovacie látky nefungujú

-Cenzurovali všetkých na internete, ktorí poukázali na to, že očkovacie látky nefungujú

Nacisti by boli hrdí.

Tí istí ľudia, ktorí si myslia, že masky/zámky fungujú a kovidové vakcíny sú bezpečné/účinné, si myslia, že žijú v “realite”.

Tí istí ľudia, ktorí tvrdili, že cenzúra konzervatívcov a zneužívanie detí zo strany Big Tech je konšpiračná teória, si myslia, že sme “nechutní”.

Tí istí ľudia, ktorí tvrdili, že C19 pochádza z netopierej polievky a že sieť biolaboratórií v USA neexistuje, si myslia, že sme “nebezpeční”.

Psychologická projekcia. odkaz zdroj

Sam Bankman-Fried, zakladateľ FTX, je zatknutý na Bahamách

Sam Bankman-Fried, zakladateľ neúspešnej krypto burzy FTX, bol v pondelok zatknutý na Bahamách po tom, ako na neho americká prokuratúra podala trestné oznámenie, uvádza sa vo vyhlásení bahamskej vlády.

“Dnes v skorých večerných hodinách bahamské orgány zatkli Samuela Bankmana-Frieda na žiadosť vlády USA na základe zapečateného obvinenia podaného SDNY,” napísal americký prokurátor Damian Williams. “Očakávame, že ráno podáme návrh na odpečatenie obžaloby a v tom čase budeme mať viac informácií.”

Akokoľvek sa ho demokrati v posledných týždňoch snažili chrániť a ospravedlňovať…..
FTX [ DS] croony teraz zatknutý…

Uvidíme, kam to povedie

To by vám malo dať nádej a umožniť vám porozumieť…. Druhá najväčšia [DS] investičná korporácia na svete sa stiahla z klimatickej agendy
( Od smrti kráľovnej. A Rothschild …. Veci sa menia, pretože ROCKEFELLER ( FBI, CIA, Clintonovci, Obama, všetci Rockefellerovci ) vstupujú do [KILL BOX] v amerických vojenských operáciách. <)

Vanguard opúšťa úsilie o čistú nulu v oblasti klímy s odvolaním sa na potrebu nezávislosti | Reuters zdroj

Trump nás znovu orientuje na širšie súvislosti. Hlavným cieľom hanebného sprisahania na Twitteri bolo v konečnom dôsledku udržať Trumpa mimo úradu. Cenzurovanie konzervatívcov, manipulácia trendov, nezákonné zakrývanie presného spravodajstva, vymývanie mozgov masám; všetky tieto činy slúžili hlavnému cieľu “zastaviť Trumpa”.

A keďže táto koordinácia prebiehala počas Trumpovho prezidentovania s cieľom zvrhnúť vládu prostredníctvom masového vymývania mozgov… je to nielen zlo… je to VLASTIZRADA!

Poďme si to vyskúšať..
Tento chlapík Nic nikdy nesklame
….. Ak Kanye West pôjde do tejto relácie, milióny jeho nasledovníkov budú cestovať do králičej nory a všetky informácie a rozhovory na Nicovom kanáli a VEĽKÉHO POHYBU PREBUDENIA,

Už nemám veľa trpezlivosti pre Q pochybovčov, ale bez ohľadu na akékoľvek zložité a špecifické Q-dôkazy sa na chvíľu odmlčme a zamyslime sa nad tým, ako ďaleko sme sa posunuli k niektorým Q-čkovým všeobecným predpovediam.

Je až zarážajúce, ako sa tieto sľuby naplnili alebo čoskoro naplnia.

“Sme v INFORMAČNEJ VOJNE” – uvedomte si, že to bol sotva pojem, ktorý väčšina z nás pred čítaním Q kvapiek vôbec zvažovala. Skok do roku 2022 a Musk práve prevzal kontrolu nad najväčším svetovým zdrojom informácií. Teraz ju úplne využíva proti nepriateľovi a svet sa na to pozerá. Pekelná náhoda, však?

“Veľké prebudenie”. Ďalší koncept Q. Porovnajte svet pred 5 rokmi. Ako populácia sme už 100x prebudenejší a Musk a Trump ešte len začali robiť skutočné škody. Veľké prebudenie je pred nami.

NCSWIC – Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. A nič nezastavilo. Zvážte, koľko úsilia z neslávne známej “Príručky hry” bolo vrhnutých na Svet / ale zastavilo to to, čo prichádza? Rozhodne to tak nevyzerá. Vykopávame im zuby a bude to len horšie. Ďalšia trefa do čierneho pre to, čo Q predpovedal.

Pre mnohých to môže byť bolestne pomalý proces, ale rozsah toho, čo sa deje, je ďaleko za hranicou chápania takmer každého z nás. Vaša netrpezlivosť je márna, nezabúdajte na to. Som si celkom istý (tak na 100 %), že zvyšok Plánu splní svoj prísľub “Zničenia starej gardy” bez ohľadu na to, ako dlho to môže trvať.

‘Užite si predstavenie’ bolo z tohto dôvodu zverejnené znova a znova. Môžete nariekať & ľutovať, že sa to neskončilo už pred rokmi, alebo môžete zostať trpezliví & byť svedkami vývoja tejto neuveriteľnej udalosti, ako kráčame k víťazstvu & spravodlivosti.

‘SPRAVODLIVOSŤ’ – ďalší prísľub Q, na ktorý by sme sa mali tešiť. (Zatiaľ sme vo fáze spôsobovania “BOLESTI”).

VÍŤAZSTVO. ⭐️⭐️⭐️

Musk sa chystá odhaliť pedofíliu/obchodovanie s deťmi vo vnútri twitteru prepojeného s inými sociálnymi médiami a trojpísmenkovými agentúrami…….(vojenská rozviedka už túto informáciu poznala, preto pomáha financovať Muska pri kúpe twitteru)

Táto vojenská operácia prostredníctvom Trumpa. Musk sa chystá udrieť na dvere Applu.

Táto pomaly kvapkajúca operácia smeruje do víru vojen zatýkania v roku 2023. DNC < pes žerie psa>> obviňovacia hra

Spomínal som pred niekoľkými týždňami… Musk plánuje získať Twitter s pomocou niekoľkých nezverejnených miliardárov a jedného ústredného bilionárskeho režimu >MbS< ( jeho rodina, monarcha nemusí ani prísahou žiadnej krajine zverejniť svoje bohatstvo)…

viete aj to, že apple sa chystal zastaviť/stiahnuť Twitter z apple a stiahol z Twitteru všetku svoju reklamu……… (potom sa z nejakého dôvodu generálny riaditeľ apple stretol s muskom a všetko sa zmenilo…… DNC (alias CIA) nechcela, aby sa generálny riaditeľ spoločnosti apple stretol s muskom… Ale stalo sa….. Potom o niekoľko hodín neskôr spoločnosť apple kúpila ďalšiu reklamu na Twitteri
. Čo sa stalo 😎 😉 zdroj

🇦🇷 Argentinský soud uznal viceprezidentku Cristinu Fernandez de Kirchner vinnou ve vysoce sledovaném korupčním případu, odsoudil ji k šesti letům vězení a zbavil výkonu veřejné funkce.
Fernandezová, která byla prezidentkou dvě funkční období v letech 2007 až 2015, čelila během svého prezidentství obvinění z korupce při zadávání veřejných prací.

Žalobci tvrdili, že zakázky na veřejné práce byly předány stavebnímu magnátovi a spojenci Lazaru Baezovi, který peníze nasměroval zpět Fernandezové a zesnulému manželovi Nestoru Kirchnerovi, rovněž bývalému prezidentovi.

Kirchnerová obvinění popřela a považuje se za oběť „politického honu na čarodějnice“ ze strany svých nepřátel.
Mocná viceprezidentka, která má kvůli své současné roli dočasnou imunitu, nebude čelit okamžitému vězení a očekává se, že se proti rozsudku odvolá.

První vakcína na světě byla vytvořena svobodným zednářem

Edward Jenner (17. května 1749 – 26. ledna 1823), byl britský lékař, vědec a svobodný zednář, který byl průkopníkem konceptu vakcín včetně vytvoření vakcíny proti neštovicím, první vakcíny na světě.

Jenner byl vychován jako mistr zednář v roce 1802 a byl členem Lóže víry a přátelství číslo 270 v Gloucestershire v Anglii. Byl aktivní v bratrstvu, sloužil v roce 1812 jako mistr své lóže. Tuto lóži pravidelně navštěvoval princ z Walesu – budoucí George IV. – který sehrál významnou roli v Jennerově životě.

🇧🇾 NATO plánovalo invazi do Běloruska, která měla být předehrou k válce s Ruskou federací, tvrdí Alexandr Lukašenko.

Běloruský prezident uvedl, že jeho služby mají důkazy, které jeho slova potvrzují.
V blízké budoucnosti tato fakta zveřejníme: NATO mělo po roce 2020 dosáhnout hranice Smolenské oblasti, převzít moc v naší zemi a zahájit válku s Ruskem o Donbas, prohlásil .
Podle Lukašenka bylo plánem NATO zahájit invazi ve chvíli, kdy v zemi vypukly protesty související s prezidentskými volbami v roce 2020. odkaz

Soubory Twitter 4 budou zveřejněny dnes večer a číslo 5 zítra.

„Musíme uznat metodický a vypočítaný přístup Elonova procesu šíření.

Elonův přístup k šíření je téměř totožný s White Hat MO. Uvědomuje si důležitost porozumění a přijetí veřejností. Záměrně vypouští informace pomalu, takže veřejnost může pochopit a strávit složitost této sítě kriminality a dát mediálnímu cyklu čas na rozvoj a šíření.

Elon je jen Anon s několika sty miliardami dolarů.” odkaz

Jedna dvě fotky v článku jsou fotoshop, ale text je v pořádku./Clinton/

“”Většina lidí toto šílené odhalení považuje za nemožné či bláznivou konspiraci. Společnost je uměle rozdělena na dva tábory. Ovce uctívající vlastní pohodlí, mamon a iluzi, žeroucí manipulaci MSM a systému a lidé v plném vědomí. Uprostřed je jistá skupina, která začíná odhalovat, že stále více věcí a dějů v našem okolí není v pořádku. Myslím si, že přicházející zima a mráz spoustu lidí tvrdě probere…

Co vlastně není v pořádku? Začíná to nenápadně… dluhový a otrocký finanční systém, právní a soudní systém uplatňující mocenské námořní právo, chránící exekutorské mafie, zločince, zloděje a násilníky, nastupující totalita, manipulace politiky ve všech směrech, rozkrádání soukromého majetku, majetku firem a státu, zkorumpované zdravotnictví… stále nestačí?

Zblbnutí očkovaní na C19 tvrdě napadající zdravé…”” odkaz

🇪🇺 Belgičtí vyšetřovatelé v pondělí prohledali kanceláře Evropského parlamentu v rámci vyšetřování korupce, při kterém byla zatčena víceprezidentka, uvedli žalobci.
Belgická federální prokuratura uvedla, že účelem prohlídky v prostorách v Bruselu bylo zabavit počítačová data od 10 zaměstnanců parlamentu.
👇👇👇😁
Předseda Evropského parlamentu v pondělí varoval poslance, že údajná korupce cizí mocností je útokem na demokracii poté, co vyšetřovatelé zatkli jednoho z jejích poslanců.

“Nenechte se mýlit,” řekla poslancům Roberta Metsolaová. „Evropský parlament, vážení kolegové, je pod útokem. Evropská demokracie je pod útokem a naše svobodné a demokratické společnosti jsou pod útokem. zdroj

Viem, že som na párty prišiel o pár hodín neskôr, ale Elon práve nepriamo obvinil Fauciho z vytvorenia biologických zbraní a samotného C19.

Zisk funkcie je výskum zameraný na zvýšenie prenosnosti alebo smrteľnosti patogénu (C19) a “milióny ľudí” by určite bolo 6,65 milióna ľudí, ktorých údajne zabil C19.

Pokiaľ nemá na mysli iný patogén, ktorý unikol a zabil milióny ľudí, o ktorom neviem.

Bez ohľadu na to sa Fauci dopustil zločinov proti ľudskosti a Elon to vie.

Divoké. zdroj


Zásahy🪖 do hromadných sdělovacích prostředků začaly s: (stručná souhrnná aktualizace)

▪️Otřesy sítě CBS pod novým šéfem

▪️Propouštění NBC Universal přicházelo v lednu a škrty se očekávaly hlavně ve skupinách vysílání a kabelové televize

▪️Washington Post ukončil svůj nedělní magazín a vyřadil pozice

▪️CNN provedla masivní škrty v počtu zaměstnanců

▪️AMC Network propustil 20 % zaměstnanců v USA, protože jejich generální ředitel náhle odešel.

EBS je závěrečnou událostí všech odstávek MSM ve všech zemích světa.

To nejhorší MSM teprve čeká.
👆👆👆 V pozadí se toho děje samozřejmě daleko víc a po celém světě, včetně ČR SR.

🇺🇸 Kevin McCarthy slibuje, že předvolá 51 agentů Intel, kteří lhali o Hunterově notebooku.

“Těch 51 agentů Intelu, kteří podepsali dopis, ve kterém tvrdili, že informace o notebooku Huntera Bidena byly špatné a že to byla akce Ruska -mnoho z nich má bezpečnostní prověrku,” uvedl McCarthy.

“Budu mít slyšení, přivedu je a předvolám je před výbor.”💥

Ruský prezident Vladimír Putin podepsal zákon, který zcela zakazuje propagandu netradičních sexuálních vztahů, změny pohlaví a pedofilie, jak vyplývá z příslušného zápisu, který byl v neděli zveřejněn v ruské Státní dumě (dolní komoře parlamentu).

Byly provedeny změny v zákoně o informacích, informačních technologiích a ochraně informací a v dalších dokumentech.

Podle novely zákona je nyní taková propaganda zcela zakázána na sociálních sítích, v hromadných sdělovacích prostředcích, filmech a reklamách.

Samostatné ustanovení zakazuje šíření takových informací mezi nezletilými, zatímco dosud se zákaz vztahoval pouze na materiály o LGBT. Plánuje se zavedení mechanismu, který by na placených stránkách zamezil nezletilým přístup k informacím týkajícím se LBGT. Pro vstup na takové stránky bude nutné použít speciální kódy nebo jiné úkony. odkaz

A jedeme ..⚙️
🇺🇸Bývalý televizní producent CNN John Griffin (45) se v pondělí u federálního soudu přiznal k využívání mezistátního obchodu k nalákání a donucení devítileté dívky k sexuální aktivitě v jeho lyžařském domě ve Vermontu. zdroj

“FAUCI……. FINANCOVAL VÝSKUM FUNKČNOSTI A ZABIL MILIÓNY ĽUDÍ”

MUSK _
toto vyhlásenie predniesol svetu, pričom jeho TWEET sledovalo viac ako 120 miliónov ľudí, státisíce ľudí ho retweetovali a stovky sietí po celom svete o ňom informovali.

Toto je zásadný POHYB ♟️ , pretože dokonca aj Rand Paul, ktorý sa snaží odhaliť FAUCIho, má obmedzené zobrazenia a je v tieni MSM zakázaný… Ale keď MUSK urobí toto vyhlásenie….. Informácia sa okamžite dostáva do svetových sektorov sociálnych médií a verejných platforiem a je cítiť efekt vlnenia.

MUSK má veľa informácií, ktoré sa chystá zhodiť o FAUCIm ( hovoril som to už dlho, že sa to stane)//

Ako viete, svetová CABALA spúšťa ĎALŠIE lockdowny… A začínajú svetové FALSE FLAGs akcie ako v Nemecku na zavedenie falošných zákonov o nenávistných prejavoch a dezinformáciách ( v skutočnosti na CENZÚRU slobody prejavu a VYHNUTIE ľavicových strán a stredopravých strán napojených na svetovú korupciu /
PLANDEMICKÉ. BIOZBRANE. Zisk funkcie)/ zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Mária
Mária
1 year ago

Je fajn, že je tu spomínaný rok 18xx čosi, pretože za Napoleóna to bolo presne rovnaké, a ak by sme to preniesli do dnešnej “interneto- čvirikajúcej- ” doby možno ešte horšie.

A preto sa “overené” scenáre opakujú celé storočia a tisícročia. Je veľmi slabá generačná pamäť, nízke vedomie ľudstva; a nič nenasvedčuje že v budúcnosti o 30- 80- rokov nas čaká ako celok niečo iné…

Jednotlivec môže, a usiluje o pravdu; masy naopak len a len o pohodlie a zábavu. Neveríte? To ani tí, ktorí tu žili pred 100, 300 a tisicrokmi!!! Čas ich však všetkých (krivákov) odhalil.

jirik
jirik
1 year ago

Libor Malý
– výzva/žádost k policii české republiky a české armádě…..
– smrt roma v ŘECKU!
cca 29 minut
https://www.facebook.com/100084617054786/videos/843952833343244/

jirik
jirik
1 year ago

 Bagr – model CAT99412.12.22
Neurčeno: 
Za 12 hodin spálí ~ 1000 litrů paliva. Přesun ~ 250 tun hlíny za účelem vytěžení materiálu na výrobu JEDNÉ baterie Tesla. A lidé tomu stále říkají “nulové emise”, když jezdí svým elektromobilem.
Abyste vyrobili každou baterii pro elektromobil, musíte recyklovat : 

11 000 kg solanky pro lithium
14 000 kg rudy na kobalt
2 000 kg rudy na nikl
11 000 kg rudy na měď
Vykopat 226 000 kg zemské kůry.

Jen – jedna – baterie ! Typická baterie elektromobilu má: 11 kg lithia 27 kg niklu 20 kg manganu 13 kg kobaltu 90 kg mědi 181 kg hliníku, oceli a plastu První 4 složky pocházejí z omezených zdrojů a jejich podíl se bude nadále zvyšovat.
“Zelená” energie To vše jako součást klimatické frašky.
Zdroj: https://t.me/perunbigger/351

jirik
jirik
1 year ago

Vladimír Kubeš Rezonance 1 (elektrosmog) – (0:21) Přidáte se k masovým vrahům, říkám to otevřeně a zcela zodpovědně, a nebo jestli se přidáte do boje na stranu ubohých, trpících lidí. To záleží všechno na Vašem charakteru.
(6:50) … Vladimír Kubeš připravoval další dokument, pan KLAUS byl pozván do Domažlic a sešel se tam s představitelem Bavorské vlády Edmundem Stoiberem (15. srpna 1995) (https://carolina.fsv.cuni.cz/archive-cs/Carolina-C-No..) . Dodnes nikdo neví, jenom tito dva o čem se jednalo a proč k této schůzce došlo. Známé jsou však následky této schůzky, protože od tohoto okamžiku bylo uvaleno jakési embargo, nebo lépe řečeno zákaz a to je zajímavý všem sdělovacím prostředkům o této záležitosti cokoliv publikovat … https://www.youtube.com/watch?v=Xp484g_xt-0
hodinové video:
https://m.vk.com/video642348623_456239334?list=71ecd69265309ce17c&from=wall642348623_970

jirik
jirik
1 year ago

Česká republika bude ručit majetkem za Ukrajinský dluh soukromým bankám, a bude po dobu několika let místo Ukrajiny splácet úroky z tohoto ukrajinského dluhu soukromým západním bankám. Tento závazek podepsala před pár dny v Bruselu Fialova vláda, a její ministr financí Zbyněk Stanjura byl za tento čin dokonce odměněn portrétní fotografií na čelní straně bruselského oznámení o půjčce 18 miliard EUR (450 miliard CZK) Ukrajině. Slováci mají smůlu, jejich vláda to podepsala také. V dnešní analýze si celou půjčku Ukrajině, u které budeme splácet úroky, a ručit, že ji Ukrajina splatí, podrobně rozebereme.
Aby se Ukrajina nezhroutila, vymysleli Brusel a Stanjura následující fintu – země EU se za splácení Ukrajinské půjčky u bankéřů písemně zaručí, a budou za Ukrajinu splácet také úroky z půjčky.  Bankéři tak nenesou žádné riziko, a 18 miliard EUR Ukrajině rádi půjčí, a protože se těší na mastné úroky i z českých a slovenských kapes, a mají také jistotu, že v případě nutnosti, když jim Ukrajina dluh nesplatí, zabaví také české (slovenské) lesy, elektrárny, nemocnice a další zbylý státní majetek, a prodají ho v dražbě. Pro bankéře je to skvělý obchod, pro Čechy a Slováky katastrofa!

MAP 1538 Česká i Slovenská vláda se zaručily za dluhy Ukrajiny u bankéřů! Co z toho plyne?

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
1 year ago

Starý fašismus a nacismus byl militantní, dobyvačný a útočný, ve své podstatě se snažil vyhladit část populace a expandovat do ohromné říše. „Totalita, která se ale blíží dnes, je daleko plíživější, rafinovanější a co je nejhorší, schovává se za ctnost, pravdu a lásku,“ říká pro ParlamentníListy.cz Jan Tománek, spisovatel, filmový režisér a výtvarník, jeden ze zakladatelů občanské platformy Zdravé fórum. Nová totalita chce jen „demokraticky” omezit ty, kteří s ní nesouhlasí, a ty umlčet. Zlo nikdy na svět nepřicházelo přímo, vždy mělo masku zdánlivého dobra.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravo-na-korigovane

jirik
jirik
1 year ago

Bývalý americký generál Michael Flynn naznačuje, že by Trump mohl zítra oznámit kandidaturu na předsedu Sněmovny reprezentantů?
Brian říká:
„Ale předseda Sněmovny nemusí být zvoleným členem Sněmovny. V jednacím řádu Sněmovny není nic, co by říkalo, že předsedou Sněmovny může být pouze zvolený člen Sněmovny.
Pokud bude Trump zvolen předsedou Sněmovny… a pak budou nějakým tajemným čarodějnickým činem Biden i Harrisová zbaveni funkce za vysoké zločiny a přestupky, dokud se nebudou moci konat nové volby… předseda Sněmovny nastoupí do prezidentského úřadu.“
zdroj – ac24.cz
*****

Musím říct, že jsem zmínil jména jako paní Merkelová, dokonce i Vladimir Putin a tak dále, všichni byli mladými globálními lídry Světového ekonomického fóra. Ale to, na co jsme teď opravdu hrdí u mladé generace, jako je premiér Trudeau, prezident Argentiny a tak dále, je, že pronikáme do kabinetů… To platí v Argentině a platí to teď ve Francii… (Klaus Schwab)

https://www.ac24.cz/komentare/jak-svetove-ekonomicke-forum-pronika-do-vlad-a-dosazuje-sve-cleny-za-vudce/
*****
Vláda v Peru vyhlásila kvůli protestům proti sesazení bývalého prezidenta Pedra Castilla na 30 dní výjimečný stav a nasadila armádu v ulicích.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-peru-byl-vyhlasen-vyjimecny-stav-a-nasazena-armada/
*****

Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí. Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze. Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel. EU a USA spylnou v jeden TRH! Nezadržitelně se blíží doba geneticky upravených potraviny? Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!

https://youtu.be/dNVZ0ZPfE8s

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zakazane-video-valcuje-internet-proc-jej-nesmime-videt/

jirik
jirik
1 year ago

Strategie přežití – slovo
kdo nás zachrání? Záchrana je v našich rukou, tedy v rukou každého jedince na této planetě jménem Země!
čte elí staníková cca 15 minut
https://www.youtube.com/watch?v=b2oYgIjQGi0