Správy 08.08.2023

08/08/2023 | Správy

Pozrime sa na niektoré aktuálne udalosti súvisiace s kvapkami Q. “Pozor na vodu” majú v tomto čase na jazyku mnohí – a majú na to dobrý dôvod.

Mnohé z udalostí, o ktorých sme dostali tipy pred rokmi, vstupujú do scenára práve teraz. Včera som napríklad videla tento príspevok o priehrade 3 rokliny. Zdá sa, že je otázkou času, a nie “či” sa priehrada Tri rokliny zrúti. Pozrite sa na vodu, ktorá sa valí cez jej vrchol napriek tomu, že všetky stavidlá sú otvorené dokorán a tisíce litrov odtoku sa valia cez ňu.

Členovia Komunistickej strany Číny sú zradcovia ľudstva. Spôsob, akým sa správajú k vlastným ľuďom a k svetu, je neodpustiteľný.

Ako sme už priznali, Čína zažíva záplavy každý rok, ALE v nasledujúcom videu sa dozviete, prečo sú záplavy, ktoré sa dejú v súčasnosti, odchýlkou od normálu. Za toto video ďakujem tímu.

Zatajovanie je ohromujúce. Títo dvaja chlapíci, ktorí video uvádzajú, žili v Číne a povedali nám, že takmer nikto mimo Pekingu nevie o tom, že sa to deje, kvôli extrémnej cenzúre zo strany ČKS, ktorá vymazáva názvy mostov z videí, ktoré tam kolujú, takže nikto nevie, kde sa to deje. Bizarné, však? Mne to pripadá ako zúfalé opatrenie. Ťažko uveriť tomu, čo robia, aby cenzurovali tieto extrémne udalosti. Sú zbehlí v manipulácii s realitou pre Číňanov a toto je analýza na nezaplatenie.

Vedeli sme, že Elon je sila, s ktorou treba počítať, a posádka to potvrdzuje. Teraz svieti laserovým ukazovákom na genocídu bielych a zradcovské médiá – a Amerika počúva.

Počet Elonových stúpencov predstavuje 1/3 populácie USA.
@elonmusk
The New York Times má vlastne tú drzosť podporovať výzvy na genocídu! Ak bol niekedy čas zrušiť túto publikáciu, tak je to teraz. Ich články si aj tak môžete prečítať zadarmo pomocou stránky http://removepaywall.com.

Zradcovia sú všade možno znie trochu smutne, ale ak sme realisti, je to len čistá pravda. Infiltrovali sa do všetkého. Vieme, že CIA verbuje vysokoškolákov. Digitálni vojaci/influenceri/produktoví predajcovia ako Jordan Sather sú pravdepodobne dokonalým príkladom. Sú vyškolení, aby sa dostali na sociálne médiá, zarábali na komunite vlastencov svojimi pochybnými zdravotnými produktmi, zvyčajne zverejňujú slušné informácie a predstierajú, že sú vlastenci, a sem-tam vypustia BS a prezradia sa. Taktika je ľahko identifikovateľná, keď poznáte postup. Dobrým ukazovateľom je téma. Ak rozoberajú Q Team, pravdepodobne nie sú vlastenci.

Temní zhromažďujú sily už dlho, veľmi dlho a stále prehrávajú poslednú bitku.

Hlboký štát získava vojakov s čiernymi klobúkmi priamo zo strednej školy

ICYMI – Dvaja námorníci amerického námorníctva boli vo štvrtok obvinení z poskytovania citlivých vojenských informácií Číne – vrátane podrobností o vojnových cvičeniach, námorných operáciách a kritických technických materiáloch. odkaz

Okrem vlastných audioanalýz robil SG pozoruhodné množstvo rozhovorov s rôznymi digitálnymi vojakmi, s ktorými diskutoval o čomkoľvek, čo si vybrali. Nižšie uvádzame najnovšiu diskusiu s vynikajúcim novým digitálnym vojakom Patriotom Undergroundom, s ktorým môže SG viesť inteligentné a dôveryhodné rozhovory. Je to dvojica inteligentných chlapcov a obom fandím. V tomto videu skúmajú konanie zradcov a mnohé ďalšie aspekty vojny.

Nasledujúci klip na Telegrame je hudbou pre naše uši. Pravdu počujeme vždy odinakiaľ. Odkaz na Telegram pre video alebo si ho pozrite na Twitteri nižšie. Je takmer nemožné uveriť, že takáto rétorika sa vysiela v reálnom čase.

Chcete počuť, čo hlási Spojené kráľovstvo?
YUGE!!! To sú veci Anoni!

“Biden je… prezidentom skrachovanej americkej korporácie…”

“je to veľká chyba Jacka Smitha…”

Tento prípad otvorí brány NESARY!

HT: @@TruckerDakota za nájdenie tohto!

Pozorne počúvajte: Trump sa chystá zahrať eso. Nemyslím si, že tí dvaja, ktorí robia rozhovor s Janom Halper-Hayesom, chápu šikovné manévre Trumpovho tímu.Môže predvolať a predvolať svedkov. Všetko sa to čoskoro dostane na povrch. “Trump má tovar.” Má na to dôkazy…Pekní novinári, ale pôsobia tu trochu mdlo. Pripomína mi to Liz Trussovú, ktorá sa pokúšala rokovať s Putinom. Úplne mimo svojej ligy.

Tu je zaujímavý príbeh od Kerry K. Včera som rozmýšľala nad strihaním a vkladaním časových línií a myslím si, že to hovorí o fascinujúcich skrytých aspektoch nášho falošného matrixu teraz, keď sú pri moci dobrotivé sily. Hovorí, že sa blíži bod konvergencie a my musíme nájsť svoj pokoj v búrke; jej oko.

Kerry hovorí, že jedným z dôvodov, prečo sme sa nemohli vyvíjať, bolo to, že sme sa nedokázali dostať cez “čas”, ktorý je konštruktom vo falošnom matrixe a všade inde neexistuje. Vyzývam všetkých, aby si na toto dielo našli čas, pretože je veľmi aktuálne a praktické. 17 minút! video

Počuli sme, že armáda je na mieste a pripravená na povolanie do zbrane – kedykoľvek to bude. Napriek zdaniu majú Trump, Biele klobúky a Aliancia navrch a hrajú to obdivuhodne a s prehľadom.

Normálni ľudia sa naďalej prebúdzajú a chápu aspoň časť pravdy o tom, čo sa už roky odohráva, a zdá sa, že Zvuk slobody je trhákom a teraz sa uvádza v Európe. Už nespite, normálni ľudia. Je načase, aby ste sa spamätali.

Vidíme mnoho ukazovateľov konca nášho starého sveta a začiatkov nového, vrátane zmeny finančnej scény. Odkaz na Telegram.

Putin zakazuje 5G v celom Rusku, ničí všetky veže

Ruský prezident Vladimir Putin zakázal v Ruskej federácii veže 5G kvôli obavám, že táto technológia je z lekárskeho hľadiska nebezpečná a spôsobila smrť školákov v blízkosti Petrohradu. Diskusie o nepriaznivých účinkoch 5G nie sú nové. Alternatívne médiá už viac ako desať rokov spájajú technológiu s nespočetnými zdravotnými problémami… odkaz

Zločiny “podvodníckeho komanda” hlbokého štátu sú jasne opísané v novej Trumpovej predvolebnej reklame, ktorú si môžete pozrieť tu.

O novom logu Twitteru sa diskutuje a nie náhodou. Komunikuje sa vo všetkom a biele klobúky im radi vmetú do tváre symboliku a posolstvá kultu. Určite sa zdá, že existuje spojenie so slobodomurárskym štvorcom a kompasom, ale podľa všetkého je logo NESARA/GESARA dvakrát lepšie ako logo Twitteru. Fascinujúce.

FEMA uvádza, že 4. októbra o 14:20 EDT vykoná test EAS. Oznámenie a podrobnosti nájdete na webovej stránke FEMA tu.

Je to džungľa pre tých, ktorí sa ujali úlohy overovania informácií a skúmania. Je to informačná vojna a aby sme sa v nej mohli orientovať, musíme poznať nepriateľa a jeho taktiku.

Nasledujúce 10-minútové video opovrhovanej a zastrašovanej novinárky Sharyl Attkissonovej načrtáva, ako kontrolóri manipulujú ľuďmi pomocou informácií, ktoré zverejňujú a ktoré sa tvária, že pochádzajú z platných zdrojov, hoci v skutočnosti sú to všetko propagandy. Všetci potrebujeme poznať tieto taktiky, aby sme sa vyzbrojili a mohli overiť alebo znehodnotiť informácie a prestali byť obeťou lží a manipulácie hlbokého štátu. Označila by som to ako “povinné sledovanie”, pretože každý, kto nepozná tieto informačné zbrane, bude využitý a oklamaný, čím bude uväznený vo falošnej realite.

Kanada sa pomaly prebúdza a mení.

Kanadský súd rozhodol, že uzávery Covid boli zavedené nezákonne

Je potrebné riešiť falšovanie volieb a objavujú sa rôzne názory na to, ako by sa to mohlo stať.

Kari Lakeová sa zasadzuje za zrušenie platnosti osvedčenia o zvolení v roku 2020 namiesto odvolania “nelegitímneho” prezidenta Bidena: “On naozaj nie je… skutočný prezident” (VIDEO) zdroj

Vláda, Big Pharma a jej prisluhovači MSM sa svojou kampaňou proti vakcíne Covid podieľali na porušení všetkých 10 bodov Norimberského kódexu.

 1. Bol verejnosti poskytnutý “dobrovoľný informovaný súhlas”?
  -Nie❌ – Klamali nám a tvrdili, že všetko je 100 % bezpečné.
 2. Bol výsledok pre spoločnosť dobrý?
  -Nie❌ -Nezastavil prenos a ukázalo sa, že je škodlivý pre mnohých, ktorým Covid hrozil len v malej miere alebo vôbec.
 3. Existovali predchádzajúce pokusy na zvieratách, ktoré “ospravedlňujú vykonanie pokusu”?
  -Nie❌ -Prevádzali sa pokusy na zvieratách, ale výsledky a platnosť údajov sú spochybnené kvôli nedostatku údajov a nedostatočnej bezpečnosti/účinnosti u ľudí.
 4. “Vyhli sa všetkým zbytočným telesným alebo duševným zraneniam”?
  -Nie❌ -Byli sme vystavení nepretržitej propagande, vymývaniu mozgov a nátlaku zo strany zamestnávateľov, médií a vládnych subjektov. Nehovoriac o negatívnych vedľajších účinkoch vakcíny, ako je perikarditída a myokarditída.
 5. Zastavili možné “smrteľné alebo invalidizujúce postupy”?
  -Nie❌ -Vládne zdravotnícke agentúry pokračovali v presadzovaní experimentálnych očkovaní napriek vyčerpávajúcim vedľajším účinkom a možnej smrti. Vynaložili veľké úsilie, aby zakryli VAERS a všetky reči o poškodeniach spôsobených vakcínami na sociálnych sieťach.
 6. Prevážila “miera rizika nad prínosom”?
  -Nie❌ -99 % ľudí nebolo ohrozených SARS-CoV-2 a experimentálne mRNA injekcie nezabránili prenosu.
 7. Boli pripravené náležité prípravy a zariadenia na zabránenie “vzdialenej možnosti zranenia, postihnutia alebo smrti”?
  -Nie❌ – Subjektom bol vymytý mozog a zväčša nevedeli, že sa na nich experimentuje, a nevedeli, že im hrozí zranenie, postihnutie a potenciálne smrť.
 8. Vykonávali pokusy len “vedecky kvalifikovaní”?
  -Nie❌ -Vedci, ktorí sa vyjadrili k záberom mRNA, boli umlčaní, cenzurovaní a zastrašovaní vládnymi agentúrami. Farmaceutickí propagandisti nútili pracovníkov verejného zdravotníctva na nižších úrovniach, aby podávali injekcie, o ktorých nepoznali pravdivé údaje. Lekári nevedeli, že vakcíny sú bezpečné, bolo im povedané, že sú bezpečné. Mýlili sa.
 9. Môžu účastníci “slobodne ukončiť experiment”?
  -Nie❌ -Väčšina z nich nevie, že sa na nich experimentuje, a aj keď to vedia, v ich telách boli prostredníctvom technológie mRNA vykonané trvalé zmeny, ktoré sa, pokiaľ vieme, nedajú vrátiť späť.
 10. Zastavili experiment, keď sa “ukázalo, že je nebezpečný”?
  -Nie❌ – Nielenže neprestali, ale pokračovali ďalej, zdvojnásobili to a zneužili vládne mimoriadne právomoci na umlčanie a cenzúru občanov USA, ktorí na sociálnych sieťach hovorili o skutočných nebezpečenstvách mRNA vakcín.

Možno to nie je oficiálne prijaté ako zákon, ale konanie našej vlády porušuje všetky lekárske etické normy a zasahuje do základných ľudských práv, ktoré uznáva každý suverénny národ na planéte.

Budeme mať spravodlivosť. zdroj

Po cca 2,5 roku odkedy sme začali riešiť konkrétny prípad odmietnutia poskytnutia ambulantnej zdravotnej starostlivosti dieťaťu v sprievode matky bez vykonaného negatívneho testu na ochorenie covid-19, definitívne vec po právnej stránke rozlúsklo aktuálne vedenie Ministerstva zdravotníctva SR.

Nedozvedeli sme sa síce nič prevratné, čo by sme počas plandémie netvrdili. Napriek tomu nás odpoveď ministerstva milo prekvapila.

Ministerstvo „prenieslo“ celú zodpovednosť na poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, zdravotnícke zariadenia a konkrétnych lekárov.

Bude to mať po právnej stránke nedozierne následky. Jednak lekári môžu čeliť

a) nanovo trestným oznámeniam, pokiaľ odmietnutím zdravotnej starostlivosti bez predošlého testu došlo k škodlivému následku spočívajúcom najmä v poškodení zdravia pacienta alebo

b) môžu čeliť napríklad antidiskriminačným žalobám, pri ktorých prisúdená ujma (aj nemajetková) môže najmä u samostatných lekárov byť pre ich ambulancie likvidačná.

Čo teda list obsahoval?

Ministerstvo sa najprv správne krylo Úradom verejného zdravotníctva SR, ktoré uviedlo, že na predmetnom úseku nevydalo žiadne vyhlášky. T.j. označilo oblasť za neregulovanú. Tu si treba uvedomiť, že analogicky musí byť situácia posudzovaná rovnako aj v školstve za pôsobenia ministra B. Gröhlinga, nominanta SaS, kde bola situácia pri podmieňovaní vstupu do školských zariadení s negatívnym testami právne a fakticky úplne identická. Zodpovednosť teraz ponesú zriaďovatelia a riaditelia škôl. Civilne a v určitých prípadoch aj trestnoprávne. Ako si ukážeme aj v ďalšom obrázku, aj tu šlo o oblasti, ktoré obe ministerstvá regulovali iba s odporúčacím charakterom s ponechaním úplnej zodpovednosti na poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, lekároch a riaditeľoch škôl.

Usmernenie a klinický protokol, analogicky metodické usmernenie Ministertva školstva. Úplne identický právny rámec.

Bonusovo dáme ešte jeden výňatok, ktorým ministerstvo potešilo najmä priaznivcov JUDr. Harabina.

A teraz príde povestný argumentačný „klinec do rakvy“ pre lekárov a riaditeľov škôl. Alfa a omega ich zodpovednosti.

A ešte konkretizácia v ďalšom odseku.

Záver:

Zdravotníctvo (a nielen to) sa vinou neprimeraných opatrení a bezbrehého nákupu pomôcok subjektmi hospodárskej mobilizácie obchádzajúc súťažné postupy verejného obstarávania dostal do nezávideniahodnej kritickej finančnej situácie. Teraz štát s odstupom času potvrdzuje to, čo sme my tvrdili už dávnejšie. Že za svojvoľné sankcionovanie žiakov učiteľmi a pacientov lekármi počas plandémie len na základe odporúčaní časom dôjde k tomu, že štát oficiálne raz prizná, že plnú zodpovednosť nesú tí, ktorí nepochopili právnu záväznosť odporúčaní a mysleli si, že ich štát a policajti v prípade problémov budú kryť. Lebo pandémia, strach a smrť na jazyku…

Neznalosť zákona však neospravedlňuje. A za chyby sa platí.

Cesta na žaloby voči lekárom, zdravotníckym zariadeniam a školám (zriaďovateľom) je otvorená. zdroj

Pritvrdzuju !!! Do volieb musia skúpiť čo najviac pozemkov. Minúť peniaze z plánu obnovy a pripraviť si pôdu na vyberanie ďalších eurofondov na ľahký a pohodlný život. O nič iné nejde. Tu nejde o ochranu prírody. Tu ide o tunel nášho prírodného bohatstva a eurofondov. Najskôr vyhlásime bezzasah a ním potom terorizujeme majiteľov. Samé obmedzenia, vyhrážky, sankcie, čím Vás znechutia a potom Vám strčia pod nos ponuku. NEPREDÁVAJTE!!! Je to obyčajný tunel a podvod. Keď to skúpia, tak to ľahko sprivatizuju, alebo predajú. Je to kšeft tisícročia!! Ten Váš pozemok jesť nepýta. Nepredávajte! Majte to ako rezervu do budúcnosti. Rozmýšľajte. Tu almužnu čo Vám dajú za chvíľku miniete a nezostane Vám nič. A keď bude zle , ten pozemok Vás nakŕmi. Vidlami z neho vyženiete ekoidiotov a môžete sadiť, okopávať, obrábať, kosiť, pásť a žiť. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 month ago

když si vzpomenu na českou vládu, tak to bylo:
– očkujte se, očkování je naše záchrana
– očkování snižuje úmrtnost a nakažlivost,…
– bez COVID testu a negativního potvrzení nesmíte na kulturní akce, hospod, zaměstnání, cestovat,….

rozdíl je akorát v tom, že některé státy postupovali mírněji jiné až brutálně vůči lidem žijícím na území daného státu.
Jen několik málo států nechalo rozhodnutí na “občanech”; ti kdo odmítli se COVIDšaškárny zúčastnit – byli zlikvidováni.

Mária
Mária
1 month ago

Fajn súhrn.


Od 1.1.2022 bez práce.

polarexplo
polarexplo
1 month ago

Ďakujem za správy.

Israismael
Israismael
1 month ago

Pozrite si ako vie zničiť život temnota v USA ,ako rozloží človeka na ľudskú žijúcu mŕtvolu ..video zo včerajšieho rána v Amerike …https://m.youtube.com/watch?v=g43I_mqNlu8
Toto naozaj nechceme u nás ,..Toto je život kde padajú pečené holuby rovno do huby ..

jirik
jirik
1 month ago

pavel zítko dostal obálku s červeným pruhem

 • vakcinace a norimbersdkýý kodex
 • obálka s červeným pruhem celkem 17 stran!!!
 • pavel zítko čte vybrané statě z obálky s červeným pruhem
 • video má dvě hodiny a stojí za poslech

https://gegenstimme.tv/w/1CsiHXpeCFwFvsfdrfWerA

jirik
jirik
1 month ago

RAzhlas – férovky – 10. 8. 2023

 • Korporatokracie
 • Korporatokracie a vztah k československu

https://www.youtube.com/watch?v=gY1vsW4IrCI

jirik
jirik
1 month ago

Nela Lisková se v první polovině června 2023 vyjádřila k potřebě denacifikace a deukrajinizace České republiky. Okamžitě následovalo zahájení mediální štvanice a veřejné oznámení o trestním oznámení a převzetí případu protiteroristickým odborem policie.
necelých 11 minut

jirik
jirik
1 month ago

Další Macronovo skandální prohlášení o Ukrajině.

V podstatě označuje středovýchodoevropské národy, jako je Česko, pobaltské státy a Polsko, za „nejválečnější země, které riskují rozšíření konfliktu“.

Říká, že Brusel je nemůže nechat určovat politiku EU vůči Rusku.

Visegrad 24, Twitter

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/macron-oznacil-cesko-polsko-a-dalsi-staty

jirik
jirik
1 month ago

Martin Koller komentuje události minulého týdne, kdy došlo ke dvěma násilným incidentům Ukrajinců je na čase pochopit, že za skokové snížení bezpečnosti v naší republice jsou odpovědni nikým nekontrolovaní ukrajinští migranti. Média dlouho tajila totožnost násilníků a všude psala, že jde o „cizince“. Jak dlouho se nechají občané manipulovat?

O tom, jaké skupiny ukrajinských obyvatel naše země hostí a o kořenech těchto brutálních činů Ukrajinců udělal krátkou analýzu přední vojenský analytik Martin Koller.

Není Ukrajinec jako Ukrajinec. Může za to fašismus. Naše vláda to kryje.

jirik
jirik
1 month ago

Nelegální migrace prudce roste. Nejvíce přestupků páchají Ukrajinci.
Víte, že za Fialovy vlády vzrostla loni nelegální migrace o 161 %? Víte, že počet nelegálních migrantů, kteří Českou republikou projížděli, vzrostl o neuvěřitelných 1600 %? A víte, že nejvíce přestupků se dopouštěli Ukrajinci? To neříkáme my, ale oficiální zpráva z Rakušanova ministerstva vnitra. Pojďme na to.