Správy 08.05.2023

08/05/2023 | Správy

Vieme, že médiá otvorene klamali kanadskému ľudu v rámci psyopu Covid a CBC to teraz priznáva.

CBC priznala, že o konvoji slobody informovala falošnými správami článok. Po rokoch riadených správ CBC konečne priznala, že tlačila falošné správy o konvoji. Odvtedy to s ňou ide dolu vodou a teraz smeruje k reforme

Ak ste ešte nezačali sledovať Ariel/@Prolotario na Twitteri, vyzývam vás, aby ste tak urobili. Informácie zdieľané na tomto účte sú výnimočné. Rovnako ako nasledujúce – a je tam viac informácií o armáde a podzemných operáciách. Neviem si ani len predstaviť, že by som robila to, čo títo odvážni vojaci, špeciálne jednotky, asistenti mimo Zeme atď. zvládajú v zdĺhavej tunelovej vojne. Čierna tma, len špeciálne okuliare, aby ste videli, čo sa dá, a ja vám tvrdím, že toto sú jedni z najobetavejších, najodvážnejších hrdinov v celom tomto záťahu na sieť zla na našej planéte. Nie všetci sa z toho dostanú živí.

Toto sú DUMBS v úplnej podobe.
Antigravitačná doprava
Automatizácia
Samostatne udržateľný ekologický systém
Virtuálne holografické zdravotníctvo
Toto je len niekoľko z vecí, ktoré sú v týchto tajných mestách umožnené malému percentu spoločnosti.

Nevedeli by ste, že… práve v čase, keď Bidenove zločiny kvitnú ako veľká, tučná, ružová pivonka a Epsteinove pravdy neutíchajú… Fox [alebo niekto] vypustil domáci videozáznam Tuckera Carlsona, ktorý bol úprimný k svojim zamestnancom po 10-hodinovej výpovedi týkajúcej sa volebného podvodu v Dominione.

Hovoril naplno, Tucker, nič nezatajoval – a tak sa “únikári” strelili do nohy, pretože ľudia radi počujú Tuckera takto hovoriť; vyjadrovať svoje vlastné myšlienky. Cabala sa nikdy nepoučí. Tucker teraz drží svet za chvost – prinajmenšom v Amerike – a ešte len začal páchať škody, ktorých je schopný. Je ozbrojený a nebezpečný, zjavne neohrozený a hlboký štát to vie. Je jednoducho realistický, a v tom je jeho príťažlivosť. A teraz táto realita nadobudla úplne nový rozmer.

Jesse Watters sa zdá byť Tuckerovi v pätách, čo sa týka jeho monológov. Bude ďalší na rade?

Jesse Watters práve vypustil bombu o #Epsteinových väzbách na spravodajské služby. Pozrite si video, ktoré vám vyrazí dych a v ktorom odhalí všetko o Epsteinových väzbách na spravodajské služby.

Dôkazy z notebooku Huntera Bidena spoja všetko a všetkých v sieti globalistov. Bankstrov, obstarávateľov [Ghislaine Maxwellová], sexuálne kulty [NXIVM], sieť obchodníkov s ľuďmi z karibských ostrovov, OSN, Červený kríž, UNICEF, služby na ochranu detí, všetko.

Široká verejnosť na Zemi sa dozvie, že celú planétu riadia nevolení satanistickí pedofili a že pravidelne vykonávajú detské obete. Áno, ľudské obete ich démonickým bohom. Skutočnosť je horšia ako ten najdesivejší horor, aký ste kedy videli – a deje sa to už tisícky rokov. To oni hovoria Američanom, že žijú v “krajine slobody, domove odvážnych”, a väčšina ľudí im vďaka tomuto vymývaniu mozgov verí.

Možno niektorí ľudia neveria, že existuje globálna aliancia národov na zničenie cabaly. Dovoľujem si nesúhlasiť. Ak budeme uvažovať logicky, dôkazy sú všade.

Ted Gunderson, bývalý šéf FBI, už dávno povedal pravdu. Zdá sa, že ľudia to nechcú počuť. Všetci sme boli zmanipulovaní temnými silami, ktoré organizujú akékoľvek udalosti, o ktorých sa rozhodnú, že poslúžia ich agende a umožnia im zahnať nás do kúta, aby sme súhlasili s ich podmienkami otroctva a chovu zvierat. Sme pre nich len stodolové zvieratá. Dodávame im všetko, čo potrebujú a chcú. Oni sú predátori… a my sme sa stali korisťou.

Toto bolo včera večer zverejnené na Telegrame. Dym vychádzajúci z poklopov a kanalizačných mreží sme videli v mnohých mestách a krajinách a dokonca aj v centrále FBI vo Washingtone. Nikto nikdy nepovedal verejnosti, o čo v skutočnosti ide. odkaz

Hlboký štát používa svoje staré triky s Jairom Bolsonarom a útočí na Trumpa. Odkaz

Brazílska polícia vykonala raziu v dome Jaira Bolsonara a zhabala jeho telefón v rámci vyšetrovania údajného falšovania záznamov o očkovaní COVID, ktoré mohlo umožniť jemu a jeho pomocníkom vycestovať do Spojených štátov.

Úrady prehľadali viac ako tucet domov v Riu de Janeiro a Brasílii a zatkli šesť ľudí vrátane jedného z Bolsonarových najbližších spolupracovníkov a dvoch jeho ochrankárov.

V Kanade sa situácia zlepšuje

Trudeau sa vysral na ústavu a je pekné vidieť, ako ho to hryzie do zadku. Už bolo dávno potrebné, aby bol tento POS zbavený svojich povinností!!!!

Tore Maras zverejnil aktualizované informácie o prípade Epstein, zoznamy cestujúcich na “Epstein Island” a ďalšie.

EXKLUZÍVNE: Epsteinove lety, fotografie, kto bojoval proti odtajneniu prípadu a zákazu Mar-a-Lago

Pozrite si Illuminatibot na Twitteri. Kanada je jednou z najodpornejších pekiel pedofílie, genocídy a satanských obetí.

Epstein bol len špičkou ľadovca

Zdá sa, že korunovácia kráľa Charlesa [a tiež Camilly] prebehla tento víkend bez problémov, ale nie bez nárekov a slabnúceho uspokojenia občanov až po skutočné protesty tých, ktorí sú proti monarchii a cítia sa povinní obnoviť republiku ako svoju realitu. Nie všetci Briti už veria kráľovstvu a kráľovskej rodine a chcú byť suverénni a vládnuť si sami. Zdá sa, že takmer každá krajina má v týchto dňoch sekeru, ktorú jej vedenie vybrúsilo.

Desiatky protestujúcich zatknutých počas korunovácie

Ľudia sú nespokojní so súčasným stavom a sú pripravení na zmenu. Dozvedajú sa, že bezohľadná, satanistická, mafia riadi všetko už príliš dlho a majú toho dosť.

Tieto monštrá sa už desaťročia tvária, že sú z kráľovskej rodiny, že sú Briti a ľudia, hoci nie sú ani jedným z nich. Sú to podvodníci, chamtiví psychopati. Satanistickí pedofili, väčšina z nich.

Nie každý to však tak vidí. Kto by chcel, aby mu vládli ľudia a riadili jeho osud, keď žijú v niekoľkých zámkoch a nosia koruny s drahokamami, ale nemajú problém pozerať sa na to, ako ich poddaní – ľud Spojeného kráľovstva – hladujú a mrznú, pretože sú teraz takí zbedačení, že si nemôžu dovoliť dostatok potravín alebo paliva, aby sa udržali v teple? Je to úplné šialenstvo. Je čas prelomiť toto kúzlo, vážení.

Teraz, keď sa skončila pompéznosť a ceremónie v Londýne, je tu očakávaný odpor niekoľkých Britov, ktorí nevedia, kto sú ich monarchovia v skutočnosti; že boli Nemci a zmenili si meno ako väčšina chazarskej mafie. Našťastie je veľa tých, ktorí chápu realitu. Toto video stojí za vypočutie, aby ste si pozreli britský pohľad na “kráľovskú” rodinu.

Jediná správa, ktorú potrebujete počuť o korunovácii kráľa Karola: “My, britský ľud, si veľmi dobre uvedomujeme, že princ Andrew a kráľ Charles sú veľmi silne spojení s pedofilnými kruhmi…”

S tým, ako budú ľudstvu predkladané ťažšie pravdy, budeme svedkami čoraz väčšej kognitívnej disonancie, keď bude pre ľudí – nielen pre demokratov v Amerike – ťažké alebo nemožné uveriť pravde, pretože majú tak vymyté mozgy, že pravda je im odporná a príliš odporná na to, aby ju prehltli. Nechcú jej veriť, a tak ju odmietajú, rovnako ako väčšina z nás odmietla niekoľko právd na svojej ceste k prebudeniu.

kognitívna disonancia podstatné meno – nepríjemný pocit, ktorý vzniká z toho, že veríme alebo si myslíme dve rôzne veci, ktoré nemôžu byť obe správne. Tento pocit môže byť spôsobený napríklad vtedy, keď niekto chce alebo musí urobiť niečo, o čom je presvedčený, že je nesprávne

Všetci sme sa niekedy nachádzali v počiatočnom štádiu poznávania nepohodlnej pravdy. Neprehltli sme každé sústo na jedno zahryznutie. Trvalo týždne, mesiace, roky, kým sme si ju osvojili, pretože často potrebujeme vidieť a počuť dôkazy viackrát, kým sa stanú súčasťou našej akceptovanej reality. Preto médiá sprisahancov všetko opakujú, opakujú, opakujú. To sú masmédiá v praxi.

Môžeme len dúfať, že s postupom času, keď sa dôkazy o týchto pravdách stanú zjavnejšími, sa väčšina spamätá, vymaní sa zo svojich naprogramovaných presvedčení a prijme, čo sa stalo s Ľudstvom a kto čo urobil.

Jedného dňa sa veľmi skoro dozvieme, kto sú tí dobrí a kto zlí, a budeme z toho prekvapení, hoci vieme, že nič nie je také, ako sa zdá. zdroj

Vo všetkom, čo sa deje okolo nás, hľadajme poznanie príčin. Jedine to nám ukáže správnu cestu k riešeniu problémov.

Tento princíp platí pri chorobe a pri hľadaní nie len jej fyzických, ale aj duchovných príčin.

Tento princíp platí pri hľadaní zmyslu života a spočíva v pochopení príčiny, prečo sme vlastne vôbec tu. Ak túto príčinu nehľadáme a nenájdeme, prežijeme život nesprávne.

Tento princíp platí aj pri vojne a pochopení toho, ktorá strana ju zapríčinila a nesie najväčší podiel viny z jej prepuknutia.

Tento princíp platí aj pri prírodných katastrofách, ktoré majú svoje duchovné príčiny a eliminovať ich môžeme len odstránením duchovných príčin.

Tento princíp platí aj v pochopení logiky nášho vlastného osudu a toho, prečo prežívame to, čo práve prežívame.

Tento princíp platí aj v politike a v pochopení toho, prečo ľudia volia takých politikov, akých volia. Že je to v podstate obraz ich samotných.

Hľadanie a pochopenie príčin nám vo všetkých prípadoch ukáže cestu, ako veci správne riešiť, alebo ako k ním zaujať správny postoj.

Kto nie je ochotný hľadať pri všetkých veciach pochopenie príčin, prežije svoj život v nevedomosti a v omyle.

„Buďte ako deti,“ povedal Kristus. A elementárnou, tisíckrát opakovanou otázkou každého dieťaťa je otázka: „Prečo?“ Prečo sa veci dejú tak, ako sa dejú a čo je ich príčinou. Ak ale prestaneme byť ochotní klásť si túto základnú detskú otázku, zostaneme v mnohých zásadných veciach doslova hlúpi a nevedomí. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Miriam
Miriam
1 year ago

❤️🍀

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem za správy.

Milan
Milan
1 year ago

Ukázal mu všetky kráľovstvá, bohatstvo a moc sveta. Ak sa mi budeš klaňať toto všetko ti dám, pretože mne bolo dané a ja to dám komu chcem. – Poznáte to? Áno, Diabol pokúša Ježiša na púšti. Kráľovstvá, bohatstvo a moc, boli dané Diablovi. Všetko to, čo človek k životu nepotrebuje.

jirik
jirik
1 year ago

Prof. Staněk s Dr. Skálou – smí cizímu velení podléhat už i zdravotnictví?

Živě vysíláno 4. 5. 2023 3 hodiny
Prof. Staněk k aktuálním tématům + odpovědi na vaše dotazy.

jirik
jirik
Reply to  jirik
1 year ago
jirik
jirik
1 year ago