Správy 18.04.2023

18/04/2023 | Správy

Veci idú tak rýchlo, až sa niekedy zdá, že stoja. Odhaľovanie všetkého pomaly prebieha a zápalné udalosti na celom svete denne zapĺňajú spravodajské cykly, zatiaľ čo soboty akoby explodovali strhujúcimi novinkami. Samozrejme, sú tu aj bláznivé veci, ako napríklad podcast Donalda Trumpa Jr. s Catturdom “Triggered”. Kto by to bol povedal?

Planéta sa otriasa nekonečným prívalom nestálych titulkov a vysokých podivností.

Japonský premiér v bezpečí po “dymovej bombe” na prejave

Asi sme to mali očakávať.

V Rockwoode v štáte Maine hlásia vykoľajenie vlaku a požiar, úradníci varujú pred možným výskytom nebezpečných materiálov

A vidíme správy o ďalšej “ohnivej guli” v Izraeli. Pre tie superjasné viditeľné cez deň majú dokonca špeciálny názov; bolid. Mám pochybnosti o teórii meteoritu, ale to je jedno. Málokedy sa dozvieme pravdu.

Meteor explodoval v atmosfére Izraela, tvrdí Izraelská astronomická asociácia

Už to nie je “konšpiračná teória”, je to fakt. Vieme, že sme terčom chazarskej mafie. Robia všetko pre to, aby nás zabili. Tucker Carlson si je vedomý agendy zničiť naše zásoby potravín a v mainstreamových médiách sa tam vydal. Počúvajte po 17:30 po tom, ako 10. apríla zabili 18 000 kusov texaského dobytka. Predtým vysvetľuje realitu vojny na Ukrajine.

Nedávny “únik” informácií zo strany príslušníka Národnej gardy zrejme nebol taký, ako bol prezentovaný. Prekvapenie, prekvapenie.

Putin odmieta únik informácií, podľa ktorého boli špeciálne jednotky zdecimované

Kto je šéf, spoznáte podľa toho, že v miestnosti vzbudzuje pozornosť. Je dosť možné, že ide o kráľa sveta. Všetci sa mu podriaďujú – samozrejme, okrem diablových žiakov.

Pripomenutie, ako vyzerá mier

Odkaz na videoklip Telegram pre ľudskú obeť v hlavných správach. Pravda sa naozaj dostáva von, veľmi, veľmi pomaly.

Komentátora MSNBC Chrisa Hayesa vidno na tomto zázname, ako spája detské obete masovej streľby s detskými obetami pre Molocha.

Nespokojenci budú tvrdiť, že ide o pozmenený zvuk, ale prepisy z webovej stránky MSNBC dokazujú opak.

Boli to nedávno v Mekke kobylky, ako niektorí uvádzajú, alebo šváby? Tak či onak – nechutné a biblické.

Moslimský svet je v šoku. Na samom konci ramadánu po daždi v Mekke sú na svätých miestach tisíce hmyzu (väčšinou švábov).

Vedecká fantastika má viac spoločného s každodenným životom na našej planéte ako pastorálne scény z dávnych čias. Pozrite si túto anomáliu v austrálskom Queenslande. Nikdy som nič podobné nevidela. Je to dobré, zlé alebo ľahostajné? Odkaz na Telegram. Video na tomto odkaze.

DÔKAZY O NANO ROJOCH NA OBLOHE NAD AUSTRÁLIOU… PRESNE AKO NAPÍSAL AUTOR SCIFI MICHAEL CRICHTON VO SVOJEJ KNIHE “KORISŤ”…

O podvode s Covidom sa viedli rôzne diskusie, pokiaľ ide o to, čo to bolo, či bol skutočný, či sa uvoľnila baktéria alebo parazit atď., ale myslím, že sa všetci zhodneme na tom, že maska bola veľmi zlým krokom; pre mnohých z nás bola kontraintuitívna a ukázala sa ako opak ochrany. Skrátka sa to nevydarilo a spôsobilo to oveľa viac problémov, ako sme si kedy dokázali predstaviť. Tí z nás, ktorí sme sa odmietli maskovať, sme veľmi radi, že sme mali silu vzdorovať; že sme sa odmietli podriadiť. Bolo to zlé na mnohých úrovniach.

Dlhý Covid by mohol byť syndróm vyčerpania vyvolaný maskou (MIES)

Keďže kontrolóri čakajú približne 100 rokov, keď každá generácia vyprší a nie je tu nikto, kto by si pamätal tú poslednú, môžu recyklovať tú istú starú príručku a dôverčiví Ľudia idú s nimi. Nie je to náhoda. Rozdiel je v tom, že teraz máme historické archívy a technológiu, ktorá to každému pripomenie odkaz

The Plague of Marseilles: 1720-1722.

Cholera pandemic: 1816-1824.

Spanish influenza: 1918-1920.

Coronavirus: 2019-present.

Every 100 years the same thing goes on. It’s hard to say it’s a coincidence.

Modrý bronz z letiska v Denveri, Colorado a kliatba, ktorá sa podieľala na jeho stavbe, sú kuriozity, ktoré sa oplatí preskúmať

Pre novoprebudených… viete, čo sa skrýva pod letiskovým komplexom v Denveri v štáte Colorado? Dr. Charlie Ward a Jason Q objasňujú okultný svet, v ktorom sa kontrolóri skrývajú už veľmi dlho. Jason Q má jedinečnú myseľ a schopnosť spájať body a robiť numerológiu. Prináša údaje a teórie, ktoré som nikde inde nepočul. Táto diskusia je plná fascinujúcich detailov o mnohých veciach, a čo vy viete – do rozhovoru sa opäť vkradne Veľký kaňon a Egypt.

Skúsení pravdohľadači o tomto už pravdepodobne počuli, pretože ľudia ako korisť pre nás nie sú žiadnou novinkou.

Predstavujem vám “Klub kanibalov” Dámy a páni

Čokoľvek sa pokúsia zablokovať, zakázať alebo regulovať – to je to dobré, čo potrebujeme. Súčasné útoky na oxid chloričitý/MMS sú neuveriteľné. Bezpečne sa používa už sto rokov a oni o ňom vyslovene klamú, rovnako ako o hydroxychlorochíne, ivermektíne atď. Teraz sa zameriavajú na vitamín D?

Varovanie: čím viac ľudí si uvedomí, aká účinná je prírodná medicína, tým viac sa ju budú snažiť zakázať.
Vitamín D je v Kanade zakázaný v množstve viac ako 2500iu. Melatonín je v Spojenom kráľovstve len na lekársky predpis. NMN bol práve zakázaný v USA. Videla som nechutné články o vitamíne D a…

Už nejaký čas je to biblické a stále vidíme znamenia: oheň, záplavy, údery blesku, zemetrasenia, sopky, zosuvy bahna, mor. Vidíme to všetko.

Silné zemetrasenie pri pobreží Indonézie vyvoláva vlny po celom svete.

JAG zatýka riaditeľku OMB Shalandu Young

Myslím si, že trend, ktorý vidíme, je, že orgány činné v trestnom konaní/vojenské jednotky sa dostávajú na vyššiu úroveň. Začali odstraňovaním alebo odhaľovaním podriadených a prisluhovačov, pričom postupne stúpajú po rebríčku, aby vyzdvihli tých, ktorí sú bližšie k vyšším poschodiam, čo nakoniec povedie na vrchol. Podľa niektorých správ už v mnohých krajinách, napríklad v Nemecku, prebiehajú vojenské tribunály. zdroj

OBAMOV úradník sa obracia na Bidena a Obamových úradníkov

Úradník Obamovej administratívy, ktorý tvrdí, že v čase, keď bol Joe Biden viceprezidentom, bol zapojený do “schémy úplatkov” súvisiacej so zahraničnými obchodnými aktivitami jeho syna Huntera Bidena,

Mike McCormick, bývalý stenograf Bieleho domu, ktorý v ňom pôsobil 15 rokov, vyhlásil, že je ochotný vypovedať pod prísahou pred federálnou veľkou porotou, ktorá vyšetruje zahraničné obchodné transakcie Bidenovho syna Huntera Bidena.

“Joe Biden je zločinec. Vykonával nekalú činnosť vo funkcii s cieľom obohatiť svoju rodinu. Jake Sullivan je v tom sprisahancom a podľa mňa je do toho zapojených viac… Obamových úradníkov.”

Podľa denníka New York Post Jake Sullivan, ktorý je súčasným poradcom pre národnú bezpečnosť, v prepise Bieleho domu načrtol Bidenove priority pre jeho cestu na Ukrajinu, ktoré zahŕňali americké investície do ukrajinského energetického sektora len niekoľko dní po tom, ako Hunter vstúpil do predstavenstva spoločnosti Burisma.

“O niekoľko mesiacov neskôr a dlho po tejto ceste vyčlenil Kongres 50 miliónov dolárov na ukrajinský energetický trh,” uviedol spravodajský portál.

“Sedím tam vzadu s diktafónom. Jake Sullivan sa vracia a niekto sa pýta na frakovanie. Jeho odpoveď znie: “No, privezieme sem veľa americkej pomoci na frakovanie. Mjanmarsko bolo priamym príjemcom tohto frakovania, a to som nahral a je to v prepise Bieleho domu,” povedal bývalý stenograf.

Podľa McCormicka sa Hunter Biden stal členom predstavenstva spoločnosti Burisma len tri dni pred cestou Joea Bidena na Ukrajinu. Tvrdil, že časová os ukazuje, že Biden posielal americké peniaze do zahraničia, aby “obohatil” seba a svoju rodinu.

ČKS posiela BIDENOVI VAROVANIE
S čínskou bankou so sídlom v Kalifornii s názvom Cathay Bank spoločnosť ČKS dobrovoľne odovzdala bankové záznamy Bidenovej rodiny senátorom a zákonodarcom, ktorí robia vyšetrovanie…> zasvätenci sa domnievajú, že ČKS sa obracia proti Bidenovi a operáciám CIA.

Zároveň na Blízkom východe jeden z najväčších rivalov a stáročia trvajúcich vojen medzi saudskými sunnitmi a iránskymi šiitskými moslimami naberá mocenský spád, keďže obe krajiny sa spájajú v rámci systému BRICS a prerušujú chudobnú kontrolu Spojených štátov a režimu CIA. Irán mocné spojenectvo s PUTINOM a Čína teraz začali spojenectvo so Saudskou Arábiou > BIN SALMAN mocný spojenec Trumpa.

V zákulisí sa očakáva, že obe krajiny začali zatýkať zahraničných agentov lojálnych režimom CIA PENTAGON ,CLINTONS, OBAMA. ⚠️ Je to obrovské VAROVANIE pre [DS] armd. a pentagon režim CIA, že ich vplyv na Blízkom východe sa skončil.

Ochrana KRIMINÁLNYCH RODÍN BIDENOVCOV, OBAMOVCOV, KLINTONOVCOV napojených na ROCKEFELLEROV CIA sa rúca

DÔVERUJTE PLÁNU
Q zdroj

Vojenské posúdenie
Spojené štáty nemôžu vyhrať vojnu proti Číne
viacerí generáli a plukovníci sa zhodujú, že vojnu proti Číne nemožno vyhrať. Na Taiwane.

CIA falošní posmešníci mainstreamové spravodajské kanály klamú o tom, že USA sú schopné poraziť Čínu vo vojne na Taiwane…
(keďže deep state dochádzajú peniaze, dúfajú, že získajú bilióny na zástupnú vojnu s Čínou a peniaze pochádzajú od daňových poplatníkov a zvyšok peňazí pochádza z operácií prania špinavých peňazí v amerických bankách).

Americkí generáli a koloniál priznávajú, že Čína by nedovolila americkej armáde vybudovať vojenské flotily na Taiwane. Spojené štáty mil. USA nemá logistickú infraštruktúru a mil. Hodnotenia a správy potvrdzujú, že spojené štáty nemajú mocenské zdroje a logistiku na vedenie vojny s Čínou vzdialenou viac ako 6 000 míľ a bitka by sa viedla po mori. Masa čínskych vojenských flotíl, mil pozemná obrana môže ľahko pohltiť útoky usa a zároveň usa zbrane a zásoby sú nízke, pretože pred vojnou a počas vojny boli na ukrajinu odoslané zbrane, rakety, delostrelectvo, munícia a pozemná obrana za bilión. USA nemajú ropu. Plynové zdroje na financovanie plnohodnotného útoku na Čínu so 6 000 míľami bojových prieskumných sietí medzi stovkami lodí, lietadiel a stíhačiek proti dobre chránenej Číne, ktorá má státisícové zásoby rakiet a systémov protivzdušnej obrany, nehovoriac o viac ako polovici Malajzie. Ázijské krajiny podporujúce čínske a ruské záujmy majú na pomoc Číne množstvo rakiet a zbraní protivzdušnej obrany a protokolov.

(Minulý rok som uviedol správy o viacerých krajinách v Malajzii. A Ázie, ktoré spustili vojenské testovacie jazdy na obranu Číny ) dokonca aj Trumpov spojenec a vojenský stratég koloniálny Macgregor mal pravdu o vojne na Ukrajine a dal všetkým najavo, že MSM, a CIA svetové spravodajstvo klamali o tom, že vojna na Ukrajine – víťazstvo bol podvod a dal skutočné hodnotenia o Ukrajine, ktoré sa ukázali ako pravdivé, teraz dáva dlžnú vojnovú analýzu o výsledku vojny Číny a USA a štátov … Spojené štáty nemôžu vyhrať vojnu proti Číne.

V zákulisí; Taiwan a Čína už pred mesiacmi uzavreli dohodu, keďže Taiwan si zachová slobodu, ale bude užšie spolupracovať s Pekingom, keďže medzi krajinami týždenne cestujú státisíce pracovníkov.
na Taiwane padá skorumpovaná vláda USA a Japonska……. Neskôr po roku 2025 …. Trump. Putin. Si. Bin Salman+++
Skryté spojenectvo. Cheyenne mnt. ++++
Zjednotí svet…

Práve teraz sa všetko pripravuje na odhalenie systému vojensko-priemyselného komplexu USA, ktorý má padnúť….> Ukrajina> Čína.> vojny na strednom východe atď. [ nato] [ cia] 🔥 ….
Všetko, čo sa teraz deje, povedie k vyšetrovaniu Pentagónu na najvyšších úrovniach… Pamätajte si, že Trump povedal, že ide po CIA, ministerstve spravodlivosti, po tých, ktorí sú spokojní v dod ……….. Všetko vedie k búrke <………..

Ak chcete mier. Pripravte sa na vojnu.
Operácie teórie hier sú na mieste.

Muselo to tak byť.
Q zdroj

Juan O’Savin urobil dôležitú a fascinujúcu aktualizáciu s Michaelom Jacom a bod, ktorý urobil o nedostatočnom zákonnom spracovaní niektorých politikov, zložení ich sľubu, podpisov, notárov, svedkov a ich podaní vhodným a včasným spôsobom, môže byť slamkou, ktorá zlomí ťavu.

Spomeňte si, ako Dimmovci kričali… “Nikto nie je nad zákonom!”. Už nie sú oslobodení. Sledujeme ich. Ešte väčšou katastrofou pre nich môžu byť dôsledky v súvislosti s tvorbou ich politiky, zákonov atď. Ak by nikdy neboli zložili prísahu v súlade so zákonom, negovalo by to všetko, čo urobili počas svojho pôsobenia vo funkcii? Zrušilo by to ich politiku a všetky prijaté zákony? Mohlo by to byť veľmi zaujímavé.

V Spojenom kráľovstve sme zaznamenali aj správy o podivných pachoch a hlasných nárazoch, ako sa uvádza v odkazoch na tomto kanáli. Niektorí to však považovali za hromy a blesky… Odkaz na Telegram.

Nancy Drewová tiež cítila zvláštny zápach vo Washingtone, v čase, keď sa tam čistili tunely

Rozumieme, že všetky McDonaldy budú zatvorené. Správa z tohto týždňa o prepustení 1500 zamestnancov v centrále sa len zmierňovala s realitou. Skutočnosť, že Trump si dal záležať na tom, aby ľudí vo Východnej Palestíne v Ohiu zobral na obed do McDonalds, mi hovorí, že biele klobúky v medziobdobí, kým sa nezatvoria všetky prevádzky, urobili niečo s tým skazeným jedlom.

Pamätám si časy, keď Greggs (ktorý sa ako podnikateľský subjekt objavil z ničoho nič) a predajne kebabu nezaplavili všetky hlavné ulice v Spojenom kráľovstve. Je potvrdené, že minimálne 1 nebohá mladá tínedžerská obeť islamských obohacovačov, skončila v záhadnom mäsovom bloku vo výklade.
Charlene Downesová mala 14 rokov, keď zmizla na severe Anglicka. Jej vrah sa zbavil jej tela tak, že ho vložil do mäsa na kebab v prímorskom takeaway v Blackpoole.

Existujú rôzne skupiny pravdovravných a prebudených duší a počujem, že tón diskusií sa líši. Tí, ktorí sa nedávno prebudili a sledujú vývoj a aspekty “Plánu”, môžu mať stále “nádejný” postoj, ale zdá sa, že sa zdráhajú alebo nie sú schopní veriť, že “sa to” deje v celej svojej kráse. Zdá sa, že ani teraz nemajú všetci dostatok dôkazov o páde cabaly. Akoby sa báli dúfať, že by to mohla byť pravda.

Mnohí z nás, ktorí sme starí harcovníci a roky sme sledovali, ako sa to všetko vyvíja, a videli sme dramatickú zmenu po nástupe Q a nástupe Trumpa do úradu, sa zdajú byť veľmi duchovnými ľuďmi a oplývajú vierou. Nemáme žiadne pochybnosti. Nepotrebujeme dôkazy. Máme oveľa viac dôkazov, než potrebujeme, aby sme našli uistenie, že toto prevzatie je skutočné a že vyhrávame, a zvyčajne aj to, kto sú tí dobrí. Ak je to nejednoznačné, nezáleží na tom. Je to súčasť Plánu a my sa nad tým nepotíme.

Nepotrebujeme články v novinách, hovoriace hlavy ani nikoho v oficiálnej funkcii, aby sme to oznámili. Dostávame komunikáciu a vieme, že sa to deje, a “keď viete, tak viete”. Ak mám hovoriť len za seba, moja viera a poznanie sú neotrasiteľné, a to sa prebúdzam a sledujem tento konflikt už viac ako pätnásť rokov. Už dvanásť rokov hovorím ľuďom, že sa pripravuje veľká iniciatíva na riešenie našich problémov a že sa všetko vyvinie v náš prospech, pretože je o tom veľa dôkazov.

Ako som uviedla minulý týždeň, zaznamenala som nárast vojenskej leteckej aktivity. Za posledný týždeň som v Údolí slnka niekoľkokrát videla lietadlá F35 a na Telegrame niekto zverejnil zvláštne zábery zo včerajšieho dňa tu vo Phoenixe. Mám špinavý monitor, alebo je to chinook so silným sprievodom – alebo niečo iné? Nad naším domom takmer denne lietajú Apache [jeden práve lietal] a často sa tu uprostred noci objavuje aj nejaká aktivita vrtuľníkov.

Istý kanál tiež zverejnil dôkazy o F35 v ich krku ako oficiálny vojenský prelet na začiatku golfového turnaja. Odkaz na článok. zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
10 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
10 months ago

Hillary Clintonová neskrývala radost nad obviněním svého rivala z roku 2016 a tvrdila, že trestní obvinění Donalda Trumpa vyplývá z jeho zjevného ignorování zákonů, a to jak v podnikání, tak v politické kariéře.

Clintonová: Trump nemá žádnou šanci na vítězství, Biden ho porazí


*****
Bylo by zajímavé, kdyby BIDEN vyhrál i následující USA prezidentské volby!

jirik
jirik
10 months ago

Turecký ministr vnitra si nebere servítky a říká: „Celý svět nenávidí Ameriku a Evropa je jen loutkou USA”. Více ve videu.
https://otevrisvoumysl.cz/turecko-rika-cely-svet-nenavidi-ameriku-evropa-je-jen-loutkou-usa/