Správy 04.11.2023

04/11/2023 | Správy

Systém je nefunkčný. Skorumpovanej cabale to krásne fungovalo, ale už dlho nás okrádajú, a keď sa odhalia ich samoúčelné systémy, prestane to. Peňažná mafia bola odhalená, zločinci pôjdu do väzenia a my zbúrame tieto systémy, aby sme iniciovali férové a spravodlivé systémy, ktoré budú prospešné pre Ľudstvo. Banksteri v každej podobe profitovali z nášho nešťastia a nové energie ich už nepodporujú, pretože Ľudia sa prebúdzajú a uvedomujú si sprisahanie.

Napríklad sme boli svedkami toho, ako sa “bublina na trhu s bývaním” v mnohých lokalitách rozšírila do desivých rozmerov; to je nepochybne len špička ľadovca, priatelia. Ak existuje spôsob, ako hrať systém, cabala ho použila – a navrhla ho. Bez ohľadu na to, koľko peňazí, majetku a moci mali, nikdy to nestačilo. Nebudeme sa ani zaoberať tým, že kvôli ich ohromujúco skorumpovanému systému nehnuteľností, daní atď. nevlastníme svoje domy, aj keď si myslíme, že ich vlastníme. Ich právnické a slovné zaklínadlá urobili s ľudstvom skutočnú šarapatu.

Zločiny, ktorých je cabala schopná, vystupujú z tieňa, aby si ich bežný človek uvedomil. Od temnoty k svetlu. Transparentnosť je povinná. Disponujú množstvom technológií, ktoré nezverejnili, a keď sa o nich dozviete, spojí sa vám veľa súvislostí.

Keby ľudstvo nemalo tak vymyté a naprogramované mozgy, keby dokázalo kriticky myslieť a stratilo apatiu, mohlo by v relatívne krátkom čase dosiahnuť veľké zmeny. V súčasnej situácii sú v podstate zombie, ktoré robia stále tie isté veci tými istými spôsobmi, pričom pomáhajú udržiavať dravý zotročujúci systém cabaly.

Postupne musia pripustiť, že my, konšpirační teoretici, alarmisti, sme mali pravdu takmer vo všetkom, pred čím sme každého varovali, aby si to sám overil.

Nejde o to, aby sme mali pravdu – ide o to, aby sme boli všetci na rovnakej strane, aby sme boli jednotní a mohli bojovať ako jedna silná skupina. To nám umožní dosiahnuť zmenu. Veci sa menia, väčšinou pomaly, ale niektoré veci sa rozbehli.

Zdá sa, že každý deň vidíme skvelé a relevantné komunikácie. Toto rozširuje podrobnosti o Matthewovi Perrym na Telegrame týkajúce sa Q drop 334.

Laptop Matthewa Perryho bol nájdený s chýbajúcimi súbormi 334 & jeho nový memoár vymazaný. Jeho nový rukopis mal byť jeho pripravovaným memoárom s údajnými odhaleniami “výbušného obsahu” o zábavnom priemysle. Toľko notebookov s “výbušným obsahom” je vonku 🔥

💧334-VÝKONNÉ PRÍKAZY . VESELÉ VIANOCE zdroj

Ako Američanom nám bolo povedané, že naša spoločnosť je lepšia, pretože sme “slobodní” a iné vlády sú voči svojim ľuďom kruté.

Nuž, ukázalo sa, že nie sme “slobodní”, naši politici obchodujú s deťmi/ týrajú ich, USA desaťročia viedli vojnu po celom svete a vytvárajú biologické zbrane, ktoré zabíjajú milióny ľudí. V čom presne sme my tí dobrí?

Američania boli naučení myslieť si, že Čína, Rusko, Irán atď. sú zlé, pretože propagujú svoj ľud a obmedzujú jeho práva. Myslíte presne to, čo robia USA?

Všetko, čím ospravedlňujeme svoju nadradenosť nad zvyškom sveta, je založené na lžiach. Amerika, o ktorej ste si mysleli, že ste v nej vyrastali, už neexistuje a nie som si istý, či vôbec niekedy existovala. Táto myšlienka, že sme USA, a preto sme spravodliví, je nielen nelogická, ale aj historicky nepresná. Vláda USA po druhej svetovej vojne šírila len korupciu a smrť.

Väčšina Američanov si túto skutočnosť neuvedomuje, ale zvyšok sveta áno a má už dosť našich sračiek.

Vysvetlenie: “V súčasnosti je v Európe viacero krajín, ktoré sú na tom zle, ako je to možné:

Nie všetky moje príspevky sú určené rovnakému publiku. Niektoré príspevky sú určené skúsenejším sledovateľom, ktorí si vyžadujú predbežné porozumenie. Niektoré sú navrhnuté tak, aby sa stali virálnymi a sú formulované tak, aby oslovili normálnych ľudí. Prebudenie normíkov si vyžaduje jemnosť a rafinovanosť.

Absolútne ma zaráža, že mnohé z týchto účtov na monitorovanie vojny sa stále berú vážne.

Akoby ste všetci zabudli alebo si neuvedomujete, ako zverejňovali každú kvapku ukrajinskej vojnovej propagandy/dezinformácií, a napriek tomu im tu veríte o Izraeli. Prečo? zdroj

Mnohí Američania si myslia, že 2,3 milióna civilistov v Gaze je hodná obeť kolaterálnych škôd s cieľom eliminovať Hamas za zabíjanie izraelských civilistov.

Znamená to, že americkí občania sú predmetom bombardovania za vyše 7 miliónov civilistov, ktorých naša vláda zabila pomocou C19?

Subjekty vo vláde USA vytvorili smrtiaci patogén, ktorý zabil (údajne) 7+ miliónov ľudí na celom svete.

Bez ohľadu na to, aké zlé sú podľa vás Čína alebo Rusko, žiadna vláda nespôsobila svetu viac škody ako vláda USA, a to ani zďaleka. zdroj

Západ sa vzdal Ukrajiny. Zelenského vrchní poradcovia presakujú do médií, že je „pomätený“ a pre Ukrajinu neexistuje žiadna cesta k víťazstvu. Idioti a spotrebitelia propagandy NAFO odstraňujú 🇺🇦 zo svojich mien a bios. Je koniec a všetci to vedia. zdroj

Uštipnite ma niekto, pretože CNN s HVIEZDNYM segmentom o situácii na Ukrajine!

Priznávajú, že protiofenzíva zlyhala, že Ukrajina nemá žiadnu cestu k víťazstvu a priniesli účtenky na Kirbyho, Millera a Blinkena!

ČO SA DEJE?! zdroj


⛔️ESET má pod kontrolou notebooky poslancov Národnej rady SR⛔️

1️⃣ – 🤔Prečo?
2️⃣ – 🤔Aká je záruka, že túto situáciu nemôžu zneužiť na politický boj oligarchovia vlastniaci ESET, ktorí nepokryte sponzorujú Čaputovú a jej Progresívne Slovensko a ktorí tiež vlastnia dezinformačné médium, do ktorého veľmi často “náhodne” unikajú utajené, respektíve citlivé informácie?

Zmluva o výpožičke technického vybavenia pre poslanca NR SR.

https://www.crz.gov.sk/zmluva/8506235/

(Obzvlášť zaujímavo vyznie táto informácia cez optiku toho, že pred časom ruské štátne orgány poukázali na prepojenie americkej tajnej služby CIA a spoločnosti ESET, ktorá pomocou svojho software takto pekne “dohliada” na notebooky poslancov NR SR.)

Aby sa nezabudlo:

🤣”Transparentný” Jaro Naď a firma odsúdená za korupciu na 400 mil. $ pokutu v USA.
🤔Prečo sa “mainstream” nepýta na takéto veci?

👉Sudca amerického okresného súdu John D. Bates odsúdil BAES na zaplatenie trestnej pokuty 400 miliónov dolárov, čo je jedna z najväčších pokút v histórii pokračujúceho úsilia ministerstva spravodlivosti [USA] bojovať proti korupcii. <…> BAE Systems sa priznala k vedomým a úmyselným nepravdivým vyhláseniam pre vládne agentúry USA…

odkaz1 odkaz2 odkaz3 odkaz4

🤔Mozaika Matovičovej mafie sa vyskladáva…?
🤔A kvôli tomu za Matovičom chodil aj ďalší udavač Bernard Slobodník (ako o tom vypovedal svedok na súde), “aby mu pomáhal v trestnej veci týkajúcej sa rodiny Matovičovcov”, v rokoch 2017 – 19, kým bol Slobodník vo funkcii šéfa Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry?
🙄Či?

🤔Ozaj, vysvetlili už Tódová, Petková a Dömeová načo sa podľa svedka stretávali so Slobodníkom v čase keď páchal trestnú činnosť?
🤔Biznis?
😉Vtedy si kúpila “novinárka” Tódová luxusný byt pod Slavínom a presťahovala sa tam zo zaprdenej pivnice, kde žila predtým, než sa začala stretávať s Bernardom Slobodníkom v ére jeho zločineckého “biznisu”.

Toto nie je vo verejnom záujme zodpovedať? zdroj

Experiment v roku 2018 sa uskutočnil v laboratóriách Rocky Mountain Laboratories NIH v Montane , na ktoré dohliadal Fauci, bývalý riaditeľ Národného inštitútu pre alergiu a infekčné choroby.

Výskum bol spoločným podnikom medzi Rocky Mountain Laboratories NIH a spolupracovníkom Wuhanského virologického inštitútu Ralphom Baricom z University of North Carolina .

Vedci získali 12 egyptských kaloňov zo zoologickej záhrady v Marylande a naočkovali ich koronavírusom WIV1, ktorý bol prvýkrát zistený u podkovárov čínskych.

Denne vykonávali skúšky na zvieratách a merali veci ako telesnú hmotnosť a teplotu. Vedci odobrali vzorky aj z nosa a hrdla netopierov.

V dňoch 3, 7 a 28 boli štyri z netopierov usmrtené a ich srdce, pečeň, obličky, slezina, močový mechúr, reprodukčné orgány, oči a mozog boli odobraté na analýzu. Vedci tiež analyzovali počet bielych krviniek a protilátky. odkaz

HEGER A MATOVIČ NÁS DOSTALI NA ÚROVEŇ GRÉCKA A TALIANSKA❗️
Milí priatelia,
Heger a Matovič nás dostali na „grécku cestu“. Extrémny nárast deficitu a dlhu počas ich vlád spôsobili, že sme sa ocitli medzi najrizikovejšími krajinami eurozone. Dostali sme sa dokonca na úroveň Grécka či Cypru.
Úroky na štátnych dlhopisoch máme ako jedna z mála krajín nad 4 %.
~ Laco Kamenický, minister financií zdroj

Sympoš-zhrnutie odkaz

Tak sa to robí do psej matere! Stačí mu hodiť 42 tisíc a už verne slúži režimu na zosmiešňovanie oprávnených obáv tých občanov Slovenska, ktorí sa mu na tých 42 tisíc eur poskladali zo svojich daní a mnohí z nich už nemajú čo dať žrať svojim deťom a z čoho im doma kúriť, aby nepomrzli.

👏👏👏Bravooo “Danglár” vlastným menom Jozef Gertli. Vaši príbuzní sú na Vás určite hrdí!!!

https://www.crz.gov.sk/zmluva/5731333/

Danglárovi zjavne ešte niečo zostalo z tých 42.000 € za 14 kresbičiek, čo mu z vašich daní občania, dal Mikulec, tak sa snaží ďalej, ako poslušný Mikulcov psík…

…ABY SA NEZABUDLO…

📍Operácia Spoločná zodpovednosť je názov pre celoplošné testovanie obyvateľov Slovenskej republiky na ochorenie C-19 v rámci opatrení proti šíreniu pandémie koronavírusu.

📍Operácia sa konala v troch fázach, v troch po sebe nasledujúcich víkendoch, od 23. októbra do 8. novembra 2020.

📍V prvej fáze, od 23. do 25. októbra, prebehlo pilotné testovanie štyroch najzasiahnutejších okresov na severe Slovenska. V druhej fáze, ktorá sa konala od 31. októbra do 1. novembra, prebehlo celoplošné testovanie vo všetkých okresoch na Slovensku. V poslednej, tretej fáze, ktorá sa konala od 7. do 8. novembra, prebehlo plošné testovanie v 45 okresoch, ktoré v celoplošnom testovaní mali podiel pozitívnych prípadov viac ako 0,69 %.

📍Operáciu logisticky zabezpečili Ozbrojené sily Slovenskej republiky v spolupráci s Policajným zborom Slovenskej republiky, Vládou SR a orgánmi regionálnej a miestnej samosprávy.

📍Operácia Spoločná zodpovednosť bola najväčšou logistickou operáciou v histórii Ozbrojených síl SR.

📍Pre testovanie bolo pripravených približne 5 000 odberných miest.

📍Ministerstvo financií na celoplošné testovanie vyčlenilo jednotlivým ministerstvám a inštitúciám spolu 119,89 milióna eur.

Zdroj1 Zdroj2 Zdroj3 Zdroj4 Zdroj5

Ludky. Prosim vas.

Sem vam lepim, ze CO sa presne podpisovalo, ked Fico minuly tyzden v EU..

Lepim vam sem UK, aj SK verziu.

📌Prosim vas – najdite mi tam, kde podpisal Fico, ze poskytne UA vojensku pomoc📌

Ak to najdete, prosim vas upozornite ma na to, a odvysielam to a zhasim ho.

Toto NIE je chytak.

Dakujem.

dkx

Pozri čo zverejnila maďarská vláda❗️
MAĎARSKÁ VLÁDA aj napriek vyhrážkam a zákazom z Bruselu nie až tak dávno zverejnila na webových stránkach niekoľkých svojich ministerstiev video z Maďarsko – Srbskej
hranice. 🎥

Pre tých ktorí ste nemali možnosť toto video ešte vidieť, Vám ho teraz predkladám. 🤝 zdroj

Takže ešte raz pre všetkých nechápajúcich: 🧐

▫️Preventívna policajná akcia na hraniciach s Maďarskom spustená v pondelok 30. októbra mala vyslať jasný signál, že Slovensko nie je bezpečné pre tranzit nelegálnych migrantov a prevádzačov. – M. Š. Eštok

▫️Doplnil, že celú zelenú hranicu chránili na vytypovaných miestach.

▫️Náklady na túto akciu boli vyčíslené v sume okolo 60.000 eur. – nie milion eur ako tvrdí hoaxer Jaro.

Zdroj1 Zdroj2 Zdroj3 Zdroj4

“Někteří lidé se domnívají, že působnost satana je v českém hudebním průmyslu minimální. Někteří lidé si myslí, že satanismus v hudebním průmyslu je pouze v USA, Británii a dalších velkých státech světa. Nějak se jim nechce věřit tomu, že i v České republice jsou zpěváci, kteří uctívají, vyvyšují a propagují satana a jeho démony. Část lidí si připustí, že satanismus v české hudbě skutečně je, tito lidé se však mylně domnívají, že jde pouze o satanské kapely typu kapely Root. Kapela Root sice ve velkém rozsahu satana uctívá, tak je tomu ale i u mnoha dalších českých zpěváků, zpěvaček a kapel.

Pojďme se podívat na české zpěváky, zpěvačky a kapely, které uctívají temné síly: odkaz

Priatelia, počujete to kvičanie našich médií, keď bránia tzv. “Čurillovcov”? Nevzrušuju sa nad tým, že páchali trestnú činnosť, veď to páchali proti zlým opozičným politikom. Veď to sa nielenže môže, ale dokonca musí. V každom článku, v každej diskusnej relácii sa pranieruje nový minister, že čo si to dovolil proti tým slušným a hlavne naším policajtom.
Aj v tv joj sa diskusie vedú v duchu obrany týchto našich chlapcov, čestných, poctivých a profesionálnych policajtov, bojovníkov proti korupcii. A už vieme prečo. Už je to na svete. Už vieme prečo táto super telka a hlavne pani Dibákova bránia rite “Čurillovcom”. Na foto zľava Zeman alias Zemák, uprostred riaditeľ spravodajstva TV JOJ Rolo Kubina, napravo Peter Petrov alias Tiger.
Pekná fotka! Dúfam, že všetky tie naše denníčky a média ju preberú a zverejnia túto fotku. Môžu. Nech verejnosť vie. Včera sa snažili niektorí poslanci dostať pod kožu Braňa Zuriana a rýpať sa v jeho súkromnom živote.
Táto foto nie je súkromie. Toto je celospoločensky problém.

Na foto pochybní univerzálni udavači “čurillovskej mafie” vľavo Zeman alias Zemák, vpravo Peter Petrov alias Tiger a uprostred riaditeľ spravodajstva TV JOJ Rolo Kubina.
🤔Spoločne sa chystali niekoho “dať dole” mačetou, ktorú jeden z nich výhražne drží v ruke?

⚠️👉Pripomeňme si kto stál za brutálne manipulatívnym seriálom “Za sklom”, ktorý propagandisticky slúžil na podporu (🤔vyvolanie?) nepokojov 2018 – 2019:

“Producent DNA Production Rasťo Šesták v rozhovore pre Aktuality.sk povedal, že
👉programový riaditeľ TV JOJ Rolo Kubina poznal dvoch kamarátov – dvoch policajtov, ktorí riešili kauzy najväčších mafiánov na Slovensku v 90. rokoch….

„👉On [Kubina] mal teda predstavu, o čom by to bolo, ja som mal možnosť osloviť môjho veľmi dobrého kamaráta Tomáša Maštalíra. Rolo mal zase dobré vzťahy s Janom Koleníkom,“ objasnil Rasťo Šesták pozadie hlavných postáv, ako aj výberu hercov.” odkaz zdroj

Sú toto medi čo objektívne informujú? Už dochádzajú nato ako informovali a všetko ako bumerang sa im vracia. video

‼️‼️Od vás:
Včera som od jedného známeho, ktorý je riaditeľom Základnej umeleckej školy, zistil, že ich Magistrát tlačí do znižovania rozpočtu na budúci rok, aby sa mesto vyhlo nútenej správe kvôli nadmernému zadlžovaniu.
Okrem toho ich núti, aby vsetko obstarávanie robili cez MIB, ktorý to bude objednávať cez ďalšie firmy.
Skrátka, na nezmyselné projekty typu Plató Staromestská a architektonické štúdie sa vyhadzujú milióny, ale školám berú peniaze 🤦‍♂️
Ale o tom Sme ani N nenapíšu.

‼️‼️Od vás:
Len taká drobnosť: kolaudácia Karlovesko-dúbravskej radiály nezmení ani zníženie hluku a vibrácií trate z dôvodu zlého položenia 😯
Kolaudácia mostu Apollo asi tiež tak skoro nebude, keďže by mali potom vyplatiť dph niekoľko mil eur😯
Rovnako chýba kolaudácia D2, kde opäť je problém s hlukom, kde chýbajú protihlukové prvky…však načo, hluk-nehluk, o ľudí nejde…a teda možno dáme cyklo pruh😥

‼️‼️Pozrite si zmluvy, objednávky a faktúry MIB
Šialené cifry za úplne zbytočné úkony👇

🕊

Čo nás čaká v mesiaci NOVEmBER?

Ak pozorujeme deje okolo, máme odsledované, že je to obdobie, kedy sa príroda ukladá k spánku, niektorí hostia odleteli do teplých krajín a ona stíchla, začína sa schovávať pod bielu perinu. Večere sa predlžujú, práce von ubúda a času je viac…. (Ako u koho :-))

Musím sa pousmiať, lebo času je stále rovnako, len my ho rôzne využívame, podľa našich hodnôt a priorít, ktoré máme.

Takže, navonok sa všetko spomaľuje, zastavuje, schováva, mení. Ale tam kde sa všetko spomaľuje až zastavuje, zákonite príde niečo, čo zrýchli a rozbehne. Rovnováha…

NOVE m BER

Jedno odchádza a druhé prichádza. Je to mesiac koncov a nových začiatkov.

Je to mesiac obnovy, rýchlych impulzov k zmenám a i rýchlych reakcií na ne.

Bude sa niesť v zmysle „ber, alebo nechaj tak“, alebo „dostávaš a ty to nechceš vidieť, nevidíš, neprijímaš, váhaš, alebo odmietaš? (je jedno aký je dôvod) ….bude ti vzaté…..“.

Bude to mesiac partnerstva a spolupráce. Mesiac uzatvárania nových zmlúv , hmotných i vnútorných – samých so sebou.

Može to byť mesiac rozpoltenosti pri nesprávnom spracovaní impulzov (Boj dvoch jednotiek dvoch individualít dvoch eg) – ale toto nechceme 🙂

Takže na čo sa máme pripraviť a čo si z toho máme vziať? Akých chýb sa vyvarovať a na čo si dať pozor?

O tom …potom 🙂

S Láskou Tatiana

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
8 months ago

Ďakujem za správy.

Palino
Palino
8 months ago

Aké antivírusové zabezpečnie používa štátna správa vo svojich informačných systémoch?

Deni
Deni
8 months ago

Dakujem