Správy 04.03.2023

04/03/2023 | Správy

Keď sa hovorí “z tmy na svetlo”, znamená to, že neznáme sa stane známym; čo je skryté, bude odhalené. Tajomstvá budú odstránené a zlo bude vyčistené zo Zeme. Lži budú odhalené a realita nadobudne vzrušujúci ružový odtieň. To neznamená, že všetko bude pozitívne alebo ľahké, ale nakoniec nás to privedie k novému životu, novému cieľu, novej civilizácii.

Vidíme, že na moste sa zhromaždila oveľa väčšia skupina odhodlaných a informácií chtivých Ľudí, aby sledovali najväčšie predstavenie na Zemi. Štíty sú zdvihnuté a každým dňom očakávame “červený poplach”.

Barbarstvo americkej vlády sa prejavuje v Novom Mexiku, kde lesnícka služba zabíja dobytok zo vzduchu a nerobí to veľmi dobre, rozhodne nie humánne. Akákoľvek zámienka na ovplyvnenie našich zásob potravín.

Bidenov režim strieľa kravy z vrtuľníkov v Novom Mexiku – toto hovoria rančeri o tomto kroku

Spravodlivosť sa viditeľne šíri rýchlejším tempom, zatiaľ čo my stále pomáhame nevedomým ľuďom vyrovnať sa s hroznými pokusmi mocných urýchliť ich globálny eugenický plán. Neexistuje žiadna šedá zóna, keď sa “vedome” snažili ublížiť ľuďom. Nedá sa povedať, ako dlho bude psychická trauma Ľudstva pretrvávať v tejto a budúcich generáciách.

Zatýkanie bývalých a súčasných členov pracovnej skupiny JAG Covid

Od začiatku bolo zrejmé, že žiadna pandémia neexistuje, napriek tomu klamali verejnosti, strašili ju a nútili ju podriadiť sa a potom pokračovali v tyranských “falošných núdzových” opatreniach na otrávenie sveta. Mnohí lekárski odborníci vedeli o terapiách, ktoré fungovali na zmiernenie a odstránenie “vírusu”, ale v Amerike, Kanade, Spojenom kráľovstve, Austrálii a ďalších krajinách sa im Big Tech vyhrážal a umlčal ich. Niektoré národy však odmietli poverenia a účinne liečili svojich ľudí.

Napriek globálnej skepse India distribuovala viac ako 100 miliónov tabliet HCQ pre Covid-19

Covidovské zločiny sa vymykajú chápaniu, pretože človek by musel byť psychopat ako globalisti, aby pochopil, ako môžu tak pohŕdať vnímajúcim životom.

1) Wow… Včerajšie zverejnenie príjmov @moderna_tx ukazuje platbu 400 MILIÓNOV dolárov pre NIAID, čo je jeden z 27 inštitútov, ktoré tvoria @NIH Inými slovami, NIH pod vedením Fauciho dostával výpalné za vakcíny. Konflikt záujmov.

!!upozornenie na červenú pilulku!!

Pozrite sa, čo herec Woody Harrelson povedal!

SNL ide proti vakcínam: Moderátor Woody Harrelson počas úvodného monológu prirovnáva Pfizer & Moderna k DROGOVÝM KARTELOM a zároveň kritizuje mandáty. TOTO JE OBROVSKÝ BOOM 💥 https://t.me/TheOfficialSantino

Zločiny cabaly hlbokého štátu musia vyjsť najavo, aby sa ľudia pohli dopredu a podporili prichádzajúce tresty; zatýkanie a pravdepodobne aj popravy za vlastizradu – tie údernejšie budú možno vysielané v televízii. Tieto pravdy sa znovu objavujú pre tých, ktorí to prvýkrát prehliadli.

JEROME CORSI: Obama išiel po generálovi Flynnovi, pretože predstavoval riziko obvinenia jeho a Hillary z ťažkých zločinov a priestupkov

Staré médiá veľmi pomaly začínajú zverejňovať pravdu o niektorých veciach. Toto zasvätenie Kanady do pochybnej etiky chemického gigantu Dow Chemical môže byť vodou na šikmej ploche minulých prehreškov podnikov sprisahancov vytvorených alebo prevzatých s cieľom zamerať sa na Ľudstvo. Detské kroky, prosím. odkaz

Zdá sa, že za posledný rok došlo v Rusku k veľkému počtu podozrivých úmrtí.

Záhadné úmrtia v Rusku: Vjačeslav Rovneiko, riaditeľ ruskej medziregionálnej palivovej únie, bol nájdený mŕtvy vo svojom dome 22. februára. Je to ôsmy výkonný riaditeľ pre ropu a plyn a jedenásty ruský vrcholový manažér, ktorý zomrel za záhadných okolností od začiatku roka 2022.

Určite sa zdá, že Trump a ďalší svetoví lídri pomáhajú Rusku, aby konečne obnovilo svoje dedičstvo a vrátilo k moci pravé a dobrotivé rody. Chápeme, že cára Mikuláša Romanova a jeho rodinu vyhnali boľševici/chazarská mafia z Ruska, kde zostali v exile. Je možné, že dobrotivé pokrvné línie po stáročia odvádzali svoje rodiny z nebezpečenstva, aby sa vyhli vyhynutiu? Je predstieranie smrti dlhodobo udržiavanou stratégiou na zachovanie DNA do priaznivejších čias, keď sa budú môcť vrátiť?

Sme si istí, že JFK Jr. žije a princezná Diana ho údajne navštívila v Amerike pred svojou autonehodou. Sú rodiny vo vzájomnom spolku, aby zachránili seba a Ľudstvo pred satanskými silami, ktoré sa snažia zničiť nás aj ich? Určite to tak vyzerá. “Mená boli zmenené na ochranu nevinných.” Možno je to nádej, ktorú zúfalí vlastenci potrebujú, aby pokračovali a dotiahli túto vojnu do konca.

Mali sme náznaky, mali sme dôkazy, mali sme slová z úst samotných tyranov. Kto ešte pochybuje? Kto to popiera? Je čas strhnúť si klapky z očí a vidieť svet taký, aký je, teda opačný, ako nám hovorili v celoživotnom programe vymývania mozgov a propagandy. Musíme vidieť, že oni vytvárajú svet, ktorý chcú, a nie ten, ktorý funguje pre nás. Vidia sa ako zrodení na to, aby vládli nad nami, svojimi poddanými.

odhalený: Toto video bolo pred rokmi vymazané zo všetkých platforiem (vrátane Google).

Na uľahčenie “jednej svetovej vlády” Nového svetového poriadku sa dnes rozvíja nasledujúci program – pretože plánujú ešte mnoho pandémií: Odkaz na Telegram.

Pripomienka…. Dnes je 27. február, Deň, keď zasadá WHO (INB) a Bidenova administratíva sa pripravuje podpísať právne záväznú dohodu Spojených štátov s WHO, ktorá by dcérskej spoločnosti OSN so sídlom v Ženeve, zahraničnému subjektu, dala právomoc diktovať VŠETKY politiky počas pandémie.

Ide o uchopenie moci jednotnej svetovej vlády NWO s cieľom diktovať a presadzovať nasledujúce opatrenia:

  • Systémy stavu/prípustnosti očkovania
  • postupy karantény
  • cestovanie a mobilitu občanov
  • nútené očkovanie
  • blokády, lockdowny a povinné zadržiavanie

Buďte hlasní a uistite sa, že ľudia sú dnes informovaní na všetkých platformách.

🔗 “Zero Draft (link)”
🔗 Pridružený článok (link)

Zdá sa, že je to jednoduchá náprava, ktorá v očiach verejnosti vráti k moci právoplatného prezidenta. Nevieme, ako tento “film” dopadne, ale určite je to vzrušujúce: Ne. 26. februára Najvyšší súd sa bude opäť zaoberať prípadom znovuzvolenia Donalda Trumpa a odvolania Joea Bidena z funkcie.

Clayton Morris z Redacted vysvetľuje aktivity chazarskej mafie na Ukrajine a úlohu Ruska pri ukončení vlády teroru, ktorá okrem iného zahŕňala aj pokusy s týmito biologickými zbraňami na ukrajinských vojakoch. Skutočne bohaté je obvinenie Victorie Neulandovej, že Rusi zvaľujú vinu na iných za to, čo sa sami chystajú urobiť. Takmer to vyzerá ako scenár, však?

V skutočnosti je to hlavná smernica deep state a robia to stále. Hlboký štát obvinil Donalda Trumpa zo spolčenia s Ruskom, hoci presne to robili, ale v skutočnosti to bola Ukrajina a niektorí ruskí oligarchovia, s ktorými spolupracovali. Vidíme, ako “falošné správy” nesprávne interpretujú to, čo sa tam deje, keď sa snažia zničiť dôkazy. 18 min. video

Vieme, s kým máme do činenia? Biolaboratóriá vyrábajú biologické zbrane. Tieto monštrá už roky plánovali, ako rozdúchať vojnový oheň a zničiť ľudstvo. Desaťročia robili pokusy na armáde a na nás ostatných, aby vedeli, ako nás najlepšie ovládať, mučiť, profitovať z nášho utrpenia a nakoniec nás zabiť.

Keď máte pod kontrolou všetku vlastnú dopravu ako Evergreen Lines, nemusíte sa obávať kontrabandu ani nelegálneho nákladu. Našťastie Pozemská aliancia vedela, čo majú za lubom, sledovala ich a v najvhodnejšej chvíli v Suezskom prieplave zastavila niektoré ich plány tým, že uzemnila cabalu Ever Given. Nanešťastie, keď plavidlo prehľadali, pre niektoré z obchodovaných detí už bolo neskoro. Áno, ľudia sú pre nich tovar ako domáce zvieratá. Môžete povedať “Norimberg 2.0”? Ďakujeme posádke za nasledovné:

1200 zachránených detí a nájdených 6 poschodí zbraní (ZHN): zbrane, bomby, rakety
1350 nájdených mŕtvych detí
Nájdené 2 milióny falošných, smrtiacich vakcín
30 rokov zadržaných zbraní na boj proti klimatickým zmenám (v hodnote 40 miliárd)
zadržaná jadrová hlavica smerujúca do Rumunska
loď bola naložená výbušninami
Zadržaný evergreen náklad v hodnote 120 mld.

Pozrime sa… čo ešte nechceme počuť/vidieť? Ja viem – satelitné balóny!

Mimoriadne správy: muž z robotníckej triedy vyriešil hádanku s balónom. Trev Andrews, ktorý myslí jasne vďaka tomu, že je čistokrvný, povedal: “Je to satalón (satelitný balón). NASA používa héliové balóny na vypúšťanie satelitov a ich udržiavanie nad vodou. Satelity obiehajúce okolo Zeme sú blbosť”.

Tento chlapík sa do toho pustil v krátkom videu na Telegrame. NASA nie je vesmírna agentúra. Realita nie je taká, ako sme si mysleli, a ako som predpovedal, veci s “balónom” vedú k odhaleniu. Pod kupolou koluje veľa lží a je načase, aby sa ľudstvo dozvedelo pravdu.

Naša prvá stopa: “vesmírny odpad” spadol do juhozápadnej púšte s pripevnenými troskami balóna? Vyzerá to ako satelitný panel. Načo je potrebný balón? A čo nulová gravitácia vo vesmíre?

Je tento “červ” zrútený balón padajúci z oblohy kvôli technike, ktorá je k nemu pripojená, ako je zobrazené vyššie?

Ďalšou operáciou hlbokého štátu, ktorou sa treba zaoberať, je Sandy Hoax, falošná streľba na škole v roku 2012, ktorú radi nazývajú masakrom, ktorý sa ani nestal, iba ako “cvičenie”, a nikto nezomrel – ako potvrdil jeden vládny zasvätenec. Konečne sa spojila skupina výskumníkov, aby preskúmala každý aspekt, každú konšpiračnú teóriu, každú lož, dôkazy, motívy, zlých aktérov a predložila nám svoje zistenia.

Je to dôkladné, jednoducho vysvetlené video, ktoré treba vidieť, pretože ak by kontrolóri zašli až tak ďaleko, aby klamali svetu, v čom ešte klamali? Neverím, že by výskumníci niečo vynechali. Bolo to úplne vymyslené a tieňová vláda podplatila a/alebo vydierala ľudí, aby to urobili. Orgány činné v trestnom konaní, koroner, všetci v tom boli namočení a zahŕňalo to aj krízových aktérov – presne ako sme povedali krátko po tom, čo sa to stalo. Konšpirační teoretici majú opäť pravdu!

Musíme sa porozprávať o Sandy Hook

  • Všimli ste si, že na vašich cestách po celosvetovej sieti sa výrazne zvyšuje počet prírodných liečebných rád, prednášok a demonštrácií? Potlačené informácie o zdraví a liečebných prostriedkoch sú astronomické.
  • Víťazíme vo vojne proti našim deťom: Sexuálna výchova v škole na ostrove Man bola pozastavená po tom, čo hosťujúci rečník – drag queen – “povedal 11-ročným deťom, že existuje 73 pohlaví – a prinútil dieťa, ktoré povedalo, že existujú “len dve”, odísť z triedy odkaz

Bolo to zaujímavé odhalenie, ktoré svedčí o vážnej infiltrácii americkej armády na najvyšších úrovniach.

Injekcie Covid sú zbraňou “covid-19 kill box” amerického ministerstva obrany, tvrdí výskumník

Na záver som sa jednoducho musela podeliť o tento neuveriteľný záber; najúžasnejšie pristátie, aké som kedy videla, v niečom, čo vyzerá ako gumené lietadlo. Kto by to bol povedal, že to vydrží? Je to fascinujúce. Viete si predstaviť, že by ste boli pasažierom a nevedeli, čo sa deje?

Práve to by mohlo byť dobrým prirovnaním pre našu súčasnú situáciu. Prilietame v horúčavách, je to chaotické, nevieme presne, čo príde, ale veríme, že v kokpite máme kompetentných ľudí. Myslíme si, že pristátie bude vyzerať určitým spôsobom, a ono to môže byť úplne inak. Hoci môže byť drsné, keď sa vylodíme, hoci otrasení, ale s úľavou, že sme stále tu, budeme zmenení a silnejší a nič podobné sa už nikdy nezopakuje. ↓ zdroj

Ahoj, aký bol tvoj let? Áno, pristátie bolo trochu nepríjemné😬

Bomby pravdy <

3 mesiace pred toxickým chemickým (, útokom) v Palestíne Ohio.
Korporátna dcérska spoločnosť myid. Spoločnosti blackrock testovali svoje nové digitálne id>> myid digitálne náramky<<<, ktoré sledujú zdravotnú starostlivosť o jednotlivcov a vrátane tých, ktorí boli alebo boli súčasťou toxického chemického útoku alebo vystavení toxickým chemikáliám. 1 týždeň pred plánovanou< biologickou zbraňou> toxickou chemickou katastrofou v palestíne sa >> myidy<< rozdávali obyvateľom palestíny ([ vedeli], čo sa stane).
v tom istom čase cdc vymazala údaje o tom, ako vinylchlorid pôsobí na deti<

Dni po havárii v Ohiu úrady vyzvali na kontrolované spaľovanie chemikálií
(práve teraz prebieha boj vo vnútri vyšetrovacích tímov, ktoré povolili kontrolované spaľovanie chemikálií. Nakoniec niekto zoberie vinu na seba<
Ale skutočná pravda je známa cia/fbi/ [ ds] pentagon riadil operácie s čiernymi operáciami vojenských infiltrovaných vo vnútri vyšetrovacích jednotiek, ktoré nariadili spálenie vinylchloridu

⚠️ dioxíny sú to, čo vytvára DDT a agent orange (používané vo vojenských bojových programoch)..
úmyselné spálenie vinylchloridu vytvorilo smrteľné dioxíny a CIA ( rockefellerovci) v pozadí operácií vedela, že to vytvorí dioxíny, ktoré sa ponoria do vody pod zemou a potrubia a znovu sa uvoľnia do ovzdušia a nepretržitý cyklus dioxínov do vody a vzduchu bude prebiehať roky a vytvorí rakovinu, choroby a rozloží imunitný systém a centrálny nervový systém>>>>>> preto myid vytvorený dcérskymi spoločnosťami blackrocku vytvoril digitálne sledovacie zariadenia osôb vystavených útoku biologickou zbraňou v palestíne ohio<

Tento zámerný útok biologickou zbraňou by mohol byť najväčším útokom biologickou zbraňou v doterajšej histórii ľudstva.

Spaľovanie chlórovaných zlúčenín je hlavnou príčinou rakoviny

Tento toxický chemický útok spôsobuje mimoriadne nebezpečné, dlhodobé mutácie DNA u zvierat a ľudí. Ekologická katastrofa, ktorá sa odohrala vo východnom palestíne v štáte Ohio, nevyhnutne vystaví okolité komunity mutáciám DNA. V oblasti sa pravdepodobne objavia zhluky rakoviny a v budúcnosti nevyhnutne vznikne rakovina u detí.

Mnohí vedci a zdravotnícki pracovníci varovali v uplynulom týždni, aby okamžite opustili túto oblasť a google youtube, facebook atď. začali vymazávať informácie. zdroj

ODVETA! James O’Keefe KONČÍ. Projekt Veritas, 250 000 sledovateľov odchádza video

Projekt Veritas stráca státisíce sledovateľov prostredníctvom svojich kanálov a imploduje///
👍
Sme s Jamesom O.keefom zdroj

Trump priamo a verejne útočí na CIA. Pentagón a umiestni ich do “killboxu

Kedy ste v nedávnej histórii videli, aby sa to stalo v celom svete niekomu inému?
A dožil sa toho?

CIA. Pentagón DS, ktorá ovláda polovicu sveta prostredníctvom vojenských prevratov. Farebné revolúcie, ktoré vytvorili a zabili tisíce opozičníkov vo viacerých krajinách a ich prezidentov. Ich elity, ich krajan…..>> CIA vraždiaca mašinéria>>> Rockefellerovcov. Rothschildovci vatikánski jezuiti 33 murári lebka v kostiach atď. je najsmrteľnejšia sila v dejinách! Ovládajú a vytvárajú svetové vojny a centrálne svetové bankové systémy… Vytvorili vírus. Vakcíny. Plandémia. Biologické zbrane atď.

…..Ale teraz po nich Trump verejne ide, Trump tiež verejne volá po ruskej vojne, ktorú vytvoril Bidensov režim a systém priemyselného vojenského komplexu CIA///////.

…. Žiadny prezident v histórii nešiel po CIA a prežil, aby o tom mohol rozprávať.. Posledný prezident, ktorý to urobil, bol JFK < teraz je Trump pripravený zničiť FBI. CIA. DS Pentagón. Biden. >> Obamov režim

Jediný spôsob, ako zvrhnúť deep state vojenskú rozviedku, CIA, Pentagón, je prostredníctvom bielych klobúkov vojenských operácií USA////
Vždy si treba uvedomiť, že Trump bol dosadený vojenskými operáciami svetovej aliancie…… To je dôvod, prečo je Trump chránený a prečo Trump ide po najnebezpečnejšom stroji na zabíjanie na planéte>> režim CIA, Pentagón DARPA, ktorý je priamo napojený na Mossad DS MI6… Obamove päťoké agentúry///////

Ako najmocnejšie banky sveta v EÚ>> Rothschildovci, ktorí 200 rokov ovládali svetový centrálny bankový systém a teraz krachujú a prešli na súkromné bankovníctvo a boli vyradení z francúzskych burzových trhov a trhov EÚ nastáva zjavný kolaps Rothschildovcov…….. ///// a CIA zúfalo potrebuje peniaze a Bidenova [ds] vláda sa snaží poslať čo najviac peňazí na Ukrajinu na operácie prania špinavých peňazí, ktoré sa vracajú späť na financovanie svetovej pandémie. Vyplácanie svetových systémov zdravotnej starostlivosti každej krajiny. lekárov, nemocníc a zdravotníckych zariadení v každej krajine. Vrátane financovania vedeckej komunity a prostredníctvom svetovej…… Vrátane všetkých Blackrock, Vanguard, State Street svetových poisťovacích agentúr viac ako 800 000 spoločností prostredníctvom svetových…..///// ako sa deje kolaps,… Investori preskakujú lode po celom svete po miliónoch<<<<
Áno, systém prania špinavých peňazí CIA má obrovské problémy. CIA. NATO, OSN, EÚ, režim hlbokého štátu USA je v obrovskom voľnom páde a Trump ide po CIA……… Vojenské operácie sa blížia otvorene

Epstein
Biden. Hunter.
Vypočutia v Kongrese.
Odhalenie zisku funkcie.
Odhalenie vírusu
Odhalenie CIA. FBI
Odhalenie ukrajinských laboratórií
Odhalenie plandémie
Odhalenie Twitteru. (Facebook. Youtube google… Coming<<=/)
Odhalenie systému prania špinavých peňazí do Ukrajiny.
Odhalenie Davosu
Odhalenie WHO CDC NIH
Odhalenie volebných podvodov
Odhalenie CIA DARPA ovládanie veľkých technológií veľká farmácia
atď…

Celý ten prekliaty dom sa rúca 🔥….

Vojna, ktorá ukončí všetky vojny

Vnútri búrky.

Trump je na vojnovej dráhe
Vojnová farba …. Oči na [ cia]]fbi. Darpa [ ds] režim

Sledujte trumpa, ako zhadzuje komunikáciu:

Lovci sa stávajú lovenými. Q zdroj

q) The Storm Rider /Oficiální stránka:
👇

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó se připojil k Číně a Rusku a vyzval OSN k naléhavému vyšetřování sabotáže plynovodu Nord Stream.

Čínské ministerstvo zahraničí také požadovalo vyšetření po bombových odhaleních zkušeného novináře Seymoura Hershe.
Zpráva Seymoura Hershe: „Americké bombardování Nord Stream Pipeline“

„New York Times to nazvaly „záhadou“, ale Spojené státy provedly tajnou námořní operaci, která byla držena v tajnosti – až dosud“

vojenský spravodajský šum:
RUSKÉ A ITALSKÉ SATS. SMUTNÉ VČETNĚ U.S. SATS> VŠECHNY ZACHYCENY SABOTÁŽNÍ OPERACE NORD STREAM <

Kdo pustí videa?

říká se, že Rusko má v držení ultra mini ponorky, které zachytily útok pod vodou<

Jak byla veřejnost zajata vojensko-průmyslovým komplexem během éry covidů
Experiment Milgram/ CIA>MKULTRA

Robert Kennedy jr.
Mluví proti CIA.

lidé by jednali proti svému vlastnímu úsudku a ubližovali jinému člověku do krajnosti jen proto, že jim to bylo řečeno.2 Souviselo to s přísně tajným projektem MKULTRA CIA, který se zabýval experimenty s ovládáním mysli, mučením lidí a dalšími lékařskými studiemi, včetně množství LSDby trvalo „rozbít mysl a odpálit vědomí“.3

MKULTRA byl jen jedním z řady experimentů s ovládáním mysli, které provedla CIA v 60. a 70. letech 20. století. Podle Kennedyho:

CIA dělala spoustu experimentů s univerzitami, téměř 200 univerzit po celé zemi se sociálními vědci, aby studovali lidi, lidské chování, a experimentovali se všemi druhy věcí, jako jsou psychiatrické drogy, psychedelické drogy, LSD atd., s mučením. , se smyslovýmdeprivace a všechny druhy prostředků pro ovládání nejen jednotlivců, ale celé populace pomocí propagandy, strachu, všech těchto věcí.
Takže všechny tyto univerzity dostávaly od CIA nebo od předních skupin CIA statisíce a miliony dolarů na programy, které se nazývaly MKULTRA. Důvod, proč se to nazývá MK, je to, že je to kód pro ovládání mysli. takže MK Dietrich, MKULTRA, MK Naomi, Operace Artyčok, Operace Bluebird, mnoho a mnoho dalších, byly všechny o nasměrování peněz na univerzity na studium kontroly lidského chování.

Přesto i během Milgramova experimentu 33 % lidí vstalo a odešlo, přičemž odmítli porušit svou etiku.<

Synovec JFK je v roli a v posledních letech zachránil miliony životů tím, že vystoupil proti vakcínám, světovým vládám řízeným velkými farmaceutickými společnostmi a jejich spojením se světovými bankami a CIA. Operace<

Ze zákulisí: Robert Kennedy Jr. shromažďuje silnou síť doktorských vědců, aby žalovali NIH. CDC. BIDEN ADMIN. VLÁDA USA jménem dětí nucených očkovat a
Jejich rodiny byly zabity nuceným očkováním ECT ECT ECT/////

RFK JR. teprve se zahřívá..

(Pamatujte si, že speciální bezpečnostní síly JFK JR byly pojmenovány Q…a jeho otec JFK byl prvním prezidentem, který vytvořil speciální jednotky pro boj s americkou vládou pro případ, že by se někdy chtěli stát totalitním státem a obrátili občany Spojených států na svobodu a práva //// a tyto speciální jednotky plánovaly operace zatknout vůdce USAvláda pro případ, že by tyto tři vládní složky byly někdy zajaty zahraničními nebo domácími mocnostmi.
__
Máte víc, než víte
Q zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
11 months ago

Ďakujem za správy.

jirik
jirik
11 months ago

Starověké technologie 2 hodiny s titulkama
https://youtu.be/U_xKHPgTTzE
*****
HOVORY ZE ZEMĚ – Elektromagnetické pole a volná energie – Jan Rak, Ph. D.
hodina třináct minut
https://www.youtube.com/watch?v=9InYlU1URRE