Správy 01.05.2023

01/05/2023 | Správy

Každý, kto je online, pravdepodobne vidí lavínu titulkov, ktoré sa aktualizujú tak rýchlo, že je ťažké držať krok.

Prelomové: TUCKER KONČÍ VO FOXE
Cristina Laila 24. apríla 2023 10:35 odkaz

Prelomové: Fox News a najlepší moderátor sa rozchádzajú – posledná relácia už bola odvysielaná odkaz

Minulý týždeň to bol Dan Bongino. Teraz je to Tucker. Čo sa deje vo Fox News?

Najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobila, bolo odísť zo spoločnosti Fox. Dobre pre teba, @TuckerCarlson. Si slobodný a bez cenzúry!

Nie je to veľké prekvapenie, ak ste počuli Tuckerov zúrivý monológ o médiách v piatok. Akoby vedel…

V Tuckerovej poslednej piatkovej relácii povedal:

“Človek sa čuduje, aké špinavé a nečestné sú naše spravodajské médiá. Aké zlé sú? Spýtajte sa sami seba, je niektorá spravodajská organizácia, ktorú poznáte, taká skorumpovaná, že je ochotná vám ublížiť v mene svojich najväčších inzerentov? Každý, kto by to urobil, je skorumpovaný Pablo Escobar a nemal by ste mu veriť”

Túto úžasnú [poslednú] šou si môžete vypočuť tu na Telegrame. 10 min. Dalo by sa povedať, že odišiel s veľkou pompou. Alebo bum! Tento víkend sa konalo aj nasledujúce:

Víkendový prejav Tuckera Carlsona bol silný. Zrejme až príliš silný.

Samozrejme, že to nie je náhoda. Don Jr. dnes ráno o 11:58 SELČ napísal tweet, ktorý viedol anonov k nasledujúcemu Q dropu.

Potvrdené: Tucker Carlson končí vo Fox News. OMG.

Časové známky sa zhodujú, keď tento tweet prevediete na EST o 11:58, a to bolo pred viac ako 4 rokmi, keď nám tím Q povedal, že sa to stane. Muselo to tak byť. odkaz

Sloboda myslenia zachráni nielen vás, ale aj svet.
Dni falošných správ [kontrola naratívu] [vymývanie mozgov] sú preč.
Nepriateľ ľudu.
Veľké prebudenie.
Q

Vieme, že to najlepšie nás ešte len čaká, ale tiež vieme, že sa to skôr zhorší, ako sa to zlepší. Musíme využiť tento voľný čas na zúženie medzier. Sme takí silní, ako je silný náš najslabší článok. Q Vojenská rozviedka nám opakovane povedala: “Kam ideme jeden, ideme všetci”…

Boli sme zachránení a dostali sme druhú šancu, aby sme sa dostali z tohto smradľavého sveta s nižšími vibráciami, a musíme spolupracovať, aby sme pozdvihli masy. Musíme robiť lepšie rozhodnutia; vybrať sa na vyššiu cestu.

🕊

V rámci rubriky Správy z blázinca nám štáb prináša aktuálne informácie z Dánska. Nemám slov.

V dánskom Aarhuse sa múzeum, ktoré sa predtým nazývalo Múzeum žien, premenovalo na “Múzeum rodovej rovnosti”. Vymazanie žien.

Charlie Freak urobil brilantnú analýzu televízneho seriálu White Hat s výstižným názvom “Králičia nora”. Nižšie uvedené video je dlhé, ale dozvedáme sa, že Biele klobúky využívajú Hollywood proti cabale, aby zobudili normálnych ľudí a poskytli potvrdenie pre tých, ktorí majú jedno oko otvorené, o tom, ako svet funguje. Pozoruhodné odkazy a príklady som videla aj v iných seriáloch, napríklad Zákon a poriadok, Resident Alien, Dexter a ďalšie.

Často opakujeme, že v temných hlbinách bažín sa deje viac, než vidíme. V tme sa objavia zvláštne vlnky alebo tiene pohybu, takže vieme, že sa niečo deje a v určitom okamihu detaily prerazia hladký povrch.

Tangenty, ktoré vidíme v správach, nás nechávajú v úžase a v mojom prípade v chichote. Nerád by som bola normálny človek. Toto je úryvok z najnovšej správy z Natural News. Odkaz na telegram.

Najnovšia vládna zámienka pre smrteľné kovidové “vakcíny”:. Povedali sme, že by ste si ich mali vziať, ale v skutočnosti sme to tak nemysleli. Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) sa ako zvyčajne chystá obhajovať klamlivých vládnych úradníkov ako Tony Fauci, Rochelle Walensky a falošný prezident Joe Biden, ktorí klamali americkej verejnosti o “vakcínach” proti koronavírusu Wuhan (Covid-19). Každý z týchto zradcov minimálne pri jednej príležitosti povedal Američanom, že ak budú súhlasiť s očkovaním, zastaví to všetok prenos chrípky. Bola to lož – a vláda teraz priznáva, že to bola lož – ale FDA sa snaží týchto globalistických podvodníkov brániť tvrdením, že to, čo povedali, v skutočnosti nemysleli vážne.

Musíme si uvedomiť, že sme tu na tomto svete vtelení, aby sme duchovne napredovali; a to tak, že budeme žiť svoju radosť a vášeň v každom okamihu, ktorý môžeme. Nikdy sme nemali pracovať osem hodín denne, päť dní v týždni. Tí, ktorí sa namáhajú viac, “nežijú”, ale existujú, ale niektorí to robia, pretože sa to naučili milovať. Stalo sa to zvykom.

Mali sme mať dostatok voľného času, aby sme si mohli užívať prírodu a naše krásne okolie, rodinu, priateľov, umenie, cestovať a venovať sa svojim záujmom – to všetko umocnené pevným spojením s naším Stvoriteľom. Život bude na nepoznanie a bude priamym odrazom a výsledkom nezištného úsilia miliónov ľudí na celom svete, ktorí sa postavili výzve oslobodiť svet. Mohlo to dopadnúť aj inak.

🕊

Tento týždeň je to všetko o Tuckerovi Carlsonovi a Megyn Kelly hlási, že Tucker nebol technicky “vyhodený”, ale on a spoločnosť Fox sa musia dohodnúť na stratégii odchodu. Podľa jej slov Tucker v súčasnosti nemá možnosť hľadať si iné príležitosti, ale bol mu zablokovaný e-mail spoločnosti. Nespravodlivé, ale nie prekvapujúce.

Iní uviedli, že ten, kto riešil Tuckerov odchod, sa s ním nikdy ani nestretol. To sú pre vás monopoly. Vrchní kontrolóri cabaly sa nikdy nestretli s nikým z nás, ale rozhodujú o tom, ako bude vyzerať naša budúcnosť a budúcnosť našej planéty. Som presvedčený, že Megyn Kellyová spolupracuje s bielymi klobúkmi, aby udržala tento príbeh v chode. Pozrite si 5 min. video na Telegrame.

Osobne verím, že Tucker tiež spolupracoval s Bielymi klobúkmi a stupňoval svoje monológy podľa ich harmonogramu, na ich príkaz, aby odišiel, keď mu povedia, že je čas. Mohli sme vidieť trajektóriu, ako jeho názory boli čoraz ostrejšie a plnšie pravdy. Ak ste nepočuli, jednoducho sa presunul na Twitter a pozrite sa na tie zhliadnutia! Neexistujú žiadne náhody, priatelia.

Tuckerovo prvé video po návrate sa stáva termonukleárne virálnym : +50 000 000 pozretí!

Ďalšie dôležité správy sa dnes týkajú Sudánu a biologických laboratórií a môžete si všimnúť, kam to smeruje. Toto je výňatok z telegramu z kanála Q Storm Rider:

Ste prekvapení? Sudánske laboratórium financované Faucim, Gatesom, ministerstvom obrany a CDC obsadili militanti

Exkluzívna správa Natalie Wintersovej z relácie War Room With Stephen Bannon poukazuje na zapojenie americkej vlády do laboratória v Sudáne, ktoré nedávno obsadila skupina povstaleckých bojovníkov, ktorí sú vo vojne s armádou krajiny.

Svetová zdravotnícka organizácia v utorok varovala svet pred “obrovským biologickým rizikom”, keď sa vzorky nebezpečného vírusu dostali do rúk povstalcov. Wintersov článok uverejnený v stredu podrobne opisuje, ako laboratórium získalo finančné prostriedky od NIH Dr. Anthonyho Fauciho, Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb a dokonca aj od ministerstva obrany.

Winters odhalil brožúru CDC z roku 2022, ktorá odhaľuje, že agentúra “podporila zriadenie prvého zariadenia na monitorovanie vírusovej záťaže v Národnom laboratóriu verejného zdravia (NPHL) v Južnom Sudáne” ešte v roku 2018.

Okrem toho výskumný dokument z júla 2022 ukazuje, že laboratórium bolo financované CDC, a ďakuje americkej Agentúre pre medzinárodný rozvoj ministerstva obrany za to, že výskumníkom poskytla “podporu”. Pokiaľ ide o financovanie laboratória zo strany NIH, Winters uviedol granty NIAID počas Fauciho pôsobenia v celkovej výške viac ako 20 miliónov dolárov.

Poľsko už má dosť influencerov LGBTQCSPHGWZ.

Medzitým v Poľsku 🇵🇱 Majú dosť groomingu detí a indoktrinácie LGBT.

Je ľahké vidieť, že podniky cabaly idú ku dnu, a my môžeme tento proces urýchliť. Nekupujte ich šmejdy, nejedzte ich potraviny, nevyužívajte ich služby; vyhýbajte sa im ako moru, ktorým sú. Existujú alternatívy. odkaz

🕊

Väčšina ľudí bola otrokmi tak dlho, že vlastne CHCÚ, aby niekto definoval ich svet za nich a klamal im, aby sa necítili ohrození. Samozrejme, nie vedome, ale je to ich faktor pohodlia. Dlho a dôkladne nepremýšľajú nad logistikou, nad tým, ako by niečo mohlo byť možné tak, ako sa uvádza, alebo nad tým, ako falošne veci vyzerajú. Chcú byť súčasťou davu; splynúť s ním.

Zdá sa, že väčšina z nás prebudených ľudí je pravý opak: rebeli, čudáci a individualisti. Zastávame svoj postoj a radšej bojujeme, ako by sme sa mali zmeniť, keď sme sa už raz pre niečo rozhodli. “Keď vieš, tak vieš.”

Candace Owensová mala dosť odvahy na to, aby sa ponorila do projektu Modrý lúč, o ktorom nám už dávno povedali, že by sa mohol stať skutočnosťou, ak by sa ho Nový svetový poriadok rozhodol podľa plánu vypustiť na ľudstvo. Tu je jej 3,5-minútová lekcia o skrytej technológii a obrovskej zrade. video

Dúfam, že je to len súčasť zastrašovacej taktiky, pretože je to desivé.

Menej tínedžerov ako kedykoľvek predtým sa označuje za heterosexuálov: Správa CDC

A čo sa to, do pekla, deje vo Vegas? Nebude to súvisieť s konkrétnou šaržou Covidovej injekcie, ktorú dostali, však? Odkaz na Telegram.

ROZVÍJAJÚCE SA! Las Vegas, Nevada: CDCgov vyšetruje záhadnú mozgovú infekciu, ktorá postihuje nevadské deti, keď si všimlo, že počet mozgových abscesov sa minulý rok strojnásobil a vzrástol z priemerných 4 – 5 ročne na 18.

V okrese Clark bolo 75 % prípadov u chlapcov a väčšina z nich bola vo veku okolo 12 rokov.
“Počas mojej 20-ročnej praxe som nikdy nič podobné nevidel,” povedal Dr. Taryn Bragg, detský neurochirurg. link

Volanie po prebudení je čoraz hlasnejšie. Pedofili sa už nemôžu skrývať.

.@DonaldJTrumpJr kritizuje demokratov za podporu pedofilov.

Množstvo informácií, ktoré teraz prichádzajú z našich zadných kanálov, je fenomenálne – a vzrušujúce. Kosti plánu vidíme ako kostru na röntgenovom snímku. Môžeme vidieť, čo je to ľstivosť. Vojnová hmla nás už nemýli na každom kroku, pretože nám dochádza podstata informačnej vojny.

RT informovala o munícii, ktorú zrekvirovalo ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť. Načo by im bola takáto palebná sila? Odborníci nám povedali, že guľky s dutou špičkou spôsobujú maximálne poškodenie mäsa.

Možno sa tiež spýtať, prečo sú duté strely zakázané? Duté strely, ktoré sa pri dopade na mäso rozpínajú, sú Haagskou deklaráciou a Ženevskými konvenciami zakázané vo vojenstve ako nehumánne, pretože spôsobujú veľké poškodenie vnútorných orgánov a tkanív.

Vnútorná bezpečnosť vyšetrovaná pre masívne nákupy munície

A potom sa podľa niektorých správ rekvirovali gilotíny a posielali do táborov FEMA. Ďakujeme, Obama. Možno vám umožnili ako prvému vyskúšať ostrie? Keď hovoríme, že budú padať hlavy, myslíme to doslova. Som presvedčený, že sa nájde niekoľko psychopatov, ktorí takto odídu alebo už odišli.

Ak by išlo len o obyčajné cvičenie špeciálnych jednotiek, načo všetka tá munícia, obloženie hrobov, ostnatý drôt pri Walmartoch, uzavreté Walmarty, železničné vagóny zaparkované za oplotenými priestormi na miestach Walmartov, železničné vagóny spozorované v krajine s okovmi – a gilotíny? Veterans Today si z nás robili srandu, že tieto veci považujeme za znepokojujúce a zdieľame zdokumentované dôkazy, a pokiaľ viem, za posledných osem rokov nám nikto nič nepovedal.

Zaujímalo by ma, čo bola pravda a čo nie. Samozrejme, vtedy Snopes tieto veci poprel, ale to bolo predtým, ako sa väčšina vlastencov dozvedela, že Snopes.com je podvodná operácia CIA.

Prečo vláda USA nedávno nakúpila 30 000 gilotín?

Jednou z alternatívnych možností by mohlo byť, že armáda USA a iných krajín uzatvárala tieto Walmarty a využívala ich na to, aby sa dostala do tunelov, zmocnila sa zásob, zbraní atď. uložených v DUMBoch, zachránila deti a zabila zlé bytosti, ktoré lovia Ľudstvo. Bolo by skvelé dozvedieť sa pravdu. Preniknúť do všetkých tunelov na planéte, vyčistiť ich a zničiť by mohlo trvať veľmi dobre osem až desať rokov. Vnútorne chápeme, že túto rozsiahlu operáciu už takmer dokončili. zdroj

“Zdá sa, že existuje návod na použitie.”

“Existuje nesväté spojenectvo veľkého biznisu a veľkej vlády, ktoré sa spoločne snažia vykašľať na americký ľud.”

Ironické. Anons to povedal pred 6 rokmi. Nazvali nás bláznami.

Iný posol = širšia oblasť pôsobenia 😈 zdroj

Bývalý expert americké armády na psychologické operace: Fox News vyhodila Carlsona, protože se díky němu probouzelo příliš mnoho lidí. „Tucker musel být umlčen, protože představoval příliš velkou hrozbu pro mocnosti, instituce a agendy, které hledají neosvícenou neinformovanou pololobotomizovanou kvaziretardovanou populaci, která nezpochybňuje, nezkoumá, neanalyzuje, ale jednoduše konzumuje a řídí se pokyny,“ zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
9 months ago

Světová zdravotnická organizace (WHO) si chce připsat ještě větší pravomoce nad členskými státy. Co chystá a proč bychom si to neměli nechat líbit? O tom je tohle video. 
https://otevrisvoumysl.cz/globalni-pandemicka-smlouva-who-je-hrozbou-pro-nas-vsechny/

jirik
jirik
9 months ago

Nově uzavřená Dohoda mezi ČR, s.r.o. a USA o spolupráci v oblasti obrany
Tato Dohoda se sjednává na počáteční dobu platnosti 10 let.
Dohodnutá zařízení a prostory
• Vojenské letiště Čáslav
• Vojenské letiště Náměšť
• Vojenské letiště Pardubice
• Logistické centrum Mošnov
• Vojenský výcvikový prostor Hradiště
• Vojenský výcvikový prostor Libavá
• Vojenský výcvikový prostor Boletice
• Vojenský výcvikový prostor Březina
• Vojenská posádka Vyškov
• Vojenská posádka Rančířov
• Vojenská posádka Stará Boleslav
https://mocr.army.cz/assets/informacni-servis/dca_-_navrh_schvaleny_vladou.pdf

polarexplo
polarexplo
9 months ago

Ďakujem za správy.

Deni
Deni
9 months ago

Dakujem

jirik
jirik
9 months ago

RAzhlas – férovky – 4. 5. 2023
K JÁDRU VŠEHO
Objasňujeme, jak funguje systém. Vše je dobrovolné, postavené na nevědomosti.
Papírová identita, vytvořená fikce. Prostor DIERŽAVA CZECHASLAVAKIA je tu pro každého jednoho z lidu ČESKOSLOVENSKÉHO
http://www.czechaslavakiadierzavi.cz

video necelé dvě hodiny

jirik
jirik
9 months ago

Svobodný Vysílač – Debata nad živým člověkem – právní postupy
https://odysee.com/@SVCS-Studio.Plzen:3/2023-05-04—..
https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-04-r-vavra_de..
Aktuální Dokumenty na telegramu:
– živý člověk ve vztahu k ČSR, ČSSR, ĆSFR, SR a ČR: https://t.me/INFO_STOP_COVID/975
– Jak s úřady? https://t.me/INFO_STOP_COVID/979
– Jak u soudu? https://t.me/INFO_STOP_COVID/986Soubor vztah živého člověka s Československem a KORPORACí ČESKÁ REPUBLIKA.pdf

jirik
jirik
9 months ago

Konstruktivní setkání Čechoslováků na Slovensku, 7.5.2QZ3
Ing. ruda vávra: „Kdo je zakladatelem firmy ČR, s.r.o.?“