Správa Benjamina Fulforda: Vojna o planétu Zem povedie k novej kambrickej explózii

16/08/2022 | Správy

Niekedy je dôležité ustúpiť od každodenného boja o planétu Zem a pozrieť sa na celkový obraz. Tu sú dôkazy jasné. Planéta Zem smeruje k nejakej udalosti typu kambrickej explózie a temné sily sa tomu snažia zabrániť. Inými slovami, máme do činenia s niečím oveľa dôležitejším než len s politickým bojom 21. storočia.

Aby sme pochopili, o čo ide, pozrime sa na kambrijskú explóziu. Približne 3,5 miliardy rokov bol život na Zemi mikroskopický. To, čo by sme boli schopní vidieť voľným okom, by boli hnedé šupiny alebo možno rohože rias. Potom zrazu, asi pred 530 miliónmi rokov, explodoval makroživot. Oceány sa zaplnili oslnivou rozmanitosťou foriem života, ktoré boli triliónkrát väčšie ako všetko, čo existovalo predtým. Bol to evolučný ekvivalent veľkého tresku.

Teraz stojíme pred podobným typom evolučného veľkého tresku. Dôvodom je, že ľudia sa naučili ovládať a usmerňovať životnú silu. Teraz máme technológiu na využitie základných genetických stavebných prvkov života na vytvorenie nových foriem života. Sme tiež blízko k dosiahnutiu nesmrteľnosti a superschopností.

Napríklad teraz môžeme vziať obyčajné kurča a premeniť ho na tvora podobného T Rexovi, ktorý váži mnoho ton, len s niekoľkými genetickými úpravami. Či chceme alebo nechceme vytvoriť poľovné revíry plné zmutovaných kurčiat T rex, je iná otázka; podstatné je, že teraz máme na takéto veci silu. link link

Môžeme tiež zmeniť svoje vlastné gény, takže by sme mohli mať silu mravca, oči orla, radar ako netopiere, sonar ako delfíny, elektrické zmysly úhorov atď. Môžeme sa tiež stať prakticky nesmrteľnými. Takže by sme sa všetci mohli stať nesmrteľnými superbytostami. To nie je sci-fi, to je teraz skutočne možné. To znamená, že potrebujeme otvorenú diskusiu o tom, čo s touto novoobjavenou božskou mocou, ktorú máme, urobiť. Som presvedčený, že väčšina z nás by prinajmenšom radšej žila oveľa dlhšie ako teraz.

Štandardný argument, ktorý počúvame proti nesmrteľnosti, je, že “planéta by sa preľudnila. To je lož. Po prvé, v súčasnosti, ak by sme každému človeku dali farmu na čínsky spôsob obživy, mohli by sme celú populáciu Zeme umiestniť do štátu Texas. Takisto by sme s potlačenými energetickými technológiami mohli vytvoriť celé nové ekosystémy v púšťach, zamrznutých pustatinách a v podzemí. Nemusíme sa ani odvolávať na “voľnú energiu”. Dá sa to urobiť napríklad pomocou vodíka získaného z vody s využitím slnečnej energie. To znamená, že by sme mohli uživiť mnohonásobne viac ľudí – žijúcich v harmónii s prírodou – ako máme teraz, aj keď nám zabránia kolonizovať vesmír

Niečo alebo niekto sa však snaží tomu zabrániť. Keď sa pozrieme na to, čo sa nám stalo, najmä na Západe, za posledné dva roky, vidíme, že istá mocná skupina sa snaží zmeniť naše gény pomocou vakcín, ktoré nás majú premeniť na domestikované zvieratá. Ako sa raz Henry Kissinger slávne pochválil: “V budúcnosti bude pre obyčajných ľudí rovnako nemožné vzbúriť sa proti nám, ako je pre ovce vzbúriť sa proti farmárovi.” Bojujeme proti kmeňovej skupine, ktorá si chce monopolizovať schopnosť stať sa nadčlovekom. Chcú, aby sme my ostatní mali krátke, nevedomé životy v nevyhnutnom a trvalom otroctve.

Inými slovami, ľudstvo sa nachádza na križovatke. Buď sa vydáme cestou trvalého zotročenia, alebo sa pozdvihneme na úplne novú úroveň existencie. Nikto, koho poznám, sa nechce stať hospodárskym zvieraťom žijúcim v neľudských podmienkach, takže máme pred sebou boj.

Aby sme porazili psychopatov na vysokej úrovni, ktorí nás ovládajú, pozrime sa na to, čo nám forenzné, na faktoch založené vyšetrovanie môže povedať o tom, kto alebo čo sa snaží zabrániť novej kambrickej explózii.

Preto sa chcem podeliť o svoje vlastné priame skúsenosti (v prospech mnohých nových čitateľov, ktorí o tom možno ešte nepočuli) s touto zlomyseľnou entitou, ktorá sa snaží zabrániť rozvoju ľudstva.

Môj vstup do tajného boja o planétu Zem sa začal, keď som si prečítal správy OSN z 90. rokov, v ktorých sa uvádzalo, že chudobu a ničenie životného prostredia možno zastaviť do roku 2000. V správach sa uvádzalo, že na ukončenie chudoby stačí 200 miliárd dolárov ročne a na zastavenie ničenia životného prostredia 400 miliárd dolárov ročne.

Uvedomil som si, že by sa to dalo dosiahnuť presvedčením Japoncov, aby konali. Japonsko malo od konca druhej svetovej vojny 7 biliónov dolárov, ktoré zarobilo na vývoze áut, televízorov atď. do zvyšku sveta. To znamenalo, že by mohli skoncovať s chudobou, zastaviť ničenie životného prostredia a ešte by im zostalo 6,4 bilióna dolárov, ktoré by mohli minúť na kolonizáciu vesmíru alebo na čokoľvek iné.

Preto som sa začal snažiť presvedčiť Japoncov, aby svoje peniaze minuli na tento účel. Ako šéf ázijsko-tichomorskej kancelárie časopisu Forbes som pravidelne vystupoval v hlavnom vysielacom čase japonskej televízie. Keď som však začal hovoriť o tom, že Japonsko sa rozhodlo minúť svoje vlastné peniaze na záchranu planéty, dostal som sa na čiernu listinu. Televízni producenti mi povedali, že ma chceli, ale že dostali príkaz, aby ma nevysielali.

V Japonsku čiernu listinu vytvorila vláda Džuničira Koizumiho, jeho prisluhovači Isao Iijima z japonskej spravodajskej služby a minister financií Heizo Takenaka. Keď som začal odhaľovať týchto vysokopostavených zločincov v japonskej vláde, mnohí japonskí novinári mi povedali, že keby Japonec informoval o takých veciach, aké som urobil ja, už dávno by ho zabili. Je dobre zdokumentované, že okupanti Japonska od druhej svetovej vojny využívali japonské organizované zločinecké gangy na vraždenie disidentských novinárov, politikov atď.

V tomto bode, aby som sa pokúsil pochopiť, čo sa skutočne deje, som si vypestoval zdroje v japonských organizáciách ninkyo (zvyčajne sa nazývajú jakuza, ale to je hanlivý výraz). Povedali mi, že môžu zabíjať len Japoncov a že sú subdodávateľmi CIA a Mossadu.

V každom prípade skutočný výlet do králičej nory sa začal po tom, ako som začal informovať o tom, že Takenaka odovzdal kontrolu nad všetkými japonskými spoločnosťami kótovanými na burze zahraničným “supím fondom”. Forenzné vyšetrovanie ukázalo, že tieto fondy ovládali – prostredníctvom nadácií – ľudia ako Rockefellerovci a Rothschildovci. V tom čase (približne v rokoch 2004-6) sa na celom internete doslova neobjavilo ani slovo o skutočnej moci týchto kontrolórov. Najbližšie som našiel jednu jedinú vetu na izraelskom diskusnom fóre, kde sa písalo, že “kolujú chýry, že Rothschildovci prispeli k vzniku Izraela”.

Keď som mal možnosť urobiť rozhovor s Takenakom (myslel si, že ide o propagáciu jeho knihy), konfrontoval som ho s faktom, že odovzdal kontrolu nad všetkými japonskými kótovanými spoločnosťami Rockefellerom a Rothschildom.

Vtedy som otvoril Pandorinu skrinku. Takenaka (ktorý bol nedávno v Davose) za mnou neskôr poslal samovraha nindžu. Povedal mi, že dostanem miesto ministra financií Japonska, ale len ak budem súhlasiť s plánom na vyvraždenie 90 % svetovej populácie. Vysvetlil mi, že je to potrebné na “ochranu životného prostredia” a že keďže vojna nezabíja dosť ľudí, tentoraz použijú choroby a hladomor (mám to nahraté). Dodal, že ak nebudem súhlasiť, zabijú ma. Tento samozvaný vrah mi neskôr – s veľkým osobným rizikom – odovzdal magnetofónovú nahrávku, na ktorej bolo napísané, že ľudia, ktorí stoja za týmto sprisahaním s cieľom zabiť 90 % ľudstva, sú “starší zo Sionu”.

Približne v tom istom čase ma oslovil aj Kaoru Nakamura, bratranec cisára Hirohita, a odovzdal mi videonahrávku, na ktorej boli dôkazy o tom, že 911 bola práca zvnútra. Vtedy som si pomyslel, že “toto je tá “antisemitská” konšpiračná teória, o ktorej som čítal v New York Times”.

Keď som sa však nakoniec nechal presvedčiť, aby som si pozrel dôkazy, bolo zrejmé, že 911 bol inside job. Ako vyštudovaný novinár som začal sledovať stopu dôkazov až k ich zdroju.

Každopádne, aby som to skrátil, vyšetrovanie ma viedlo cez Heiza Takenaku a jeho spojku Henryho Kissingera priamo k Davidovi Rockefellerovi. Keď Rockefeller prišiel do Japonska propagovať japonský preklad svojej autobiografie, podarilo sa mi získať rozhovor. Zrejme si myslel, že to zariadili jeho ľudia, aby spropagovali jeho knihu.

Po rozhovore s Rockefellerom sa vynoril celý sprievod tajných spoločností a skupín. Gnostickí ilumináti za mnou poslali Sašu Zaríka alias Alexandra Romanova. Zarik povedal, že ho naverboval bývalý šachový šampión Bobby Fischer. Táto skupina verbuje 6 000 vplyvných ľudí z každej generácie, ktorí nie sú súčasťou starobylej vládnucej pokrvnej elity. Povedal, že ich skupina je zodpovedná za americkú, francúzsku a ruskú revolúciu. Spoločným znakom týchto revolúcií bol útok na pokrvnú aristokraciu. Ich vplyv sa prejavuje najmä v meritokratických organizáciách, ako je americká armáda, a medzi samozvanými miliardármi. Preto je dobré hádať, že ľudia ako Elon Musk a Jeff Bezos sú ich členmi. Gnostickí ilumináti mi povedali, že tentoraz sa chystajú uskutočniť svetovú revolúciu,

Potom ma prostredníctvom Lea Zagamiho oslovili slobodomurári z P2. Povedali mi, že už 26 000 rokov vládnu planéte na základe plánu, ktorý im dali mimozemské bytosti. Tento plán bol podľa neho kalibrovaný podľa pohybov Mesiaca a planét. Zagami povedal, že plán sa skončil v roku 2012, ale kontrolóri sa po tomto dátume rozhodli, že sa budú prispôsobovať sami, aby sa udržali pri moci. Táto skupina tvrdí, že ovláda Vatikán, mafiu a svetový komunizmus. Povedali, že sa zbavia premiéra Silvia Berlusconiho a pápeža Ratzingera, a to sa aj stalo.

P2 uzavrela dohodu aj s ázijskými tajnými spoločnosťami. Sľúbili, že v roku 2008 dosadia v Spojených štátoch k moci čierneho komunistu výmenou za pokračujúce financovanie z Ázie. To viedlo k dohode o použití 700 ton ázijského zlata na vytvorenie dlhopisov krytých zlatom v hodnote 750 000 ton. To viedlo k vytvoreniu 23 biliónov dolárov, ktoré udržali americkú korporátnu vládu nad vodou až do roku 2020, keď sa prostriedky vyčerpali.

Tu si môžete pozrieť rozprávanie lorda Blackheatha o tomto prístavisku v britskom parlamente. link

P2 si tiež pripísala zásluhy za útok na Japonsko vo Fukušime 11. marca 2011. Ten bol použitý na to, aby Japonsko prinútili odovzdať 7 biliónov dolárov, ktoré zarobilo od druhej svetovej vojny.

V priebehu rokov sa objavil celý dlhý zoznam ďalších skupín vrátane: Dračej rodiny, japonskej spoločnosti trojnohých vrán. Mossad, CIA, NSA, ruská FSB, MI6 Červená svastika, rôzne čínske tajné spoločnosti, Červený drak (komunistická Čína), Modrý drak (starobylý stredoveký cech vrahov) tajné vesmírne sily USA atď.

V každom prípade som sa skutočne osobne stretol s predstaviteľmi týchto skupín, ktorí poskytli jasný dôkaz, že sú skutočné a mocné.

KM sa teda teraz zúfalo snaží uskutočniť svoj plán zabiť 90 % ľudstva udalosťami, ako je pandémia, očkovacia kampaň, umelá potravinová kríza, vojna na Ukrajine atď.

Aliancia sa bráni tým, že loví agentov KM a organizuje medzinárodný bojkot Spojených štátov a ďalších krajín, ktoré sú stále pod vládou KM. .

Budúci týždeň sa hlbšie ponoríme do x-files aspektu tejto vojny.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 year ago

(Ethan Huff, Natural News) V porovnaní s predplandemickou úrovňou zomierajú každý týždeň na celom svete desiatky alebo dokonca stovky tisíc ľudí navyše. A všetky dostupné dôkazy poukazujú na to, že vinníkom sú „vakcíny“ proti Covid-19.
Nadmerné úmrtia, ako ich nazývajú, naďalej stúpajú takmer v každej priemyselne vyspelej krajine, ktorá pretláčala očkovanie svojho obyvateľstva. Deje sa tak vo Veľkej Británii, Európe a Severnej Amerike – na všetkých miestach, kde sa uskutočnilo masové očkovanie.

Dáta z Pfizeru aj reálneho sveta dokazujú, že covidové vakcíny spôsobujú masové vymieranie

jirik
jirik
1 year ago

(Tom Parker, reclaimthenet.org) Nemecký minister zdravotníctva Karl Lauterbach oznámil, že národná digitálna aplikácia pre očkovacie pasy a dohľadávanie kontaktov, Corona-Warn-App (CWA), začne občanom prideľovať rôzne farby podľa toho, či dostali vakcínu proti Covid-19 za posledné tri mesiace.
CWA pridelí jednu farbu občanom, ktorí do aplikácie nahrajú dôkaz, že boli zaočkovaní v priebehu posledných troch mesiacov, a inú farbu občanom, ktorí nahrajú dôkaz o očkovaní starším ako tri mesiace.

Iba tí, ktorých farba ukazuje, že sú „čerstvo zaočkovaní“ (v priebehu posledných troch mesiacov im bola aplikovaná vakcína), budú oslobodení od požiadavky na nosenie rúšok vo verejných vnútorných priestoroch.

Nemecko plánuje očkovacie pasy na čínsky štýl: Farebné kódy s rôznymi úrovňami oprávnení

jirik
jirik
1 year ago

TAK A MÁME TO TU! Europoslanec Uhrík o obrovskom škandáli: PRVÝ SLOVÁK OFICIÁLNE OBEŤOU ZLOČINECKÝCH BRUSELSKÝCH SANKCIÍ! OKAMŽITE PREČ Z EU!!! BLÁZINEC EU NIE JE EURÓPA! (VIDEO SK, 3 min)https://www.youtube.com/watch?time_continue=185&v=WUvWOIbiqwg