Simon Parkes – aktualizácia 21.08.2022

22/08/2022 | Update udalostí

Dobrý deň. Už je to nejaký čas, čo som vás pozdravil a spravil aktualizáciu. Myslím, že som boli veľmi zaneprázdnený. Moja organizácia CC sa naďalej rozrastá a máme kopec projektov, ktoré musíme začať preverovať, ale o tom neskôr. Takže som sa chcel porozprávať, poskytnúť nejakú aktualizáciu Intelu. Viem, že to majú všetci radi.

Chcem trochu hovoriť o CC a trochu o RV. A tak, viete, urobíme to v poradí, v akom to vyjde. Takže pre tých z vás, ktorí to sledujete, musíte to sledovať na bitchute alebo rumble alebo nejakým iným spôsobom, pretože, ehm, youtube sa rozhodol zrušiť môj kanál. Asi týždeň predtým stiahli kanál Charlieho Warda. Takže sa to očakávalo. Je to veľká škoda, pretože, keď som bol na YouTube, dosiahol som vrchol asi 3 milióny a pravdepodobne mám asi 250 000 na bitchchute alebo rumble. A to je možno veľmi prekvapujúce, pretože ľudia by povedali, no viete, prečo je to tak? A skutočnosť je taká, že toľko ľudí sa nemôže obťažovať odísť z YouTube. Nemôžu sa obťažovať ísť na rumble. Myslím, že jedným z problémov v začiatkoch rumble a bitchute bolo, že rýchlosť sťahovania bola dosť pomalá. A veľa ľudí malo problém s bezproblémovým vysielaním. Neustále sa prerušovalo alebo sa muselo doháňať. Samozrejme, že som sa rozprával s niekoľkými ľuďmi, ktorí to vedia, a tí mi povedali, Simon, mal by si to brať ako vyznamenanie, čo ja nerobím, pretože zmyslom Intelu je snažiť sa osloviť čo najviac ľudí s otvorenou mysľou. Povedali mi, YouTube, hlboký štát odstraňuje čo najviac vplyvných pravdovravcov. A tak ak je váš kanál stiahnutý, potom hlboký štát prostredníctvom svojho hovorcu, ktorým je YouTube, považujú vás za skutočnú hrozbu, pretože šírite informácie. A povedali, boli by sme prekvapení, keby nezrušili tvoj kanál a každý, kto je pravdovravec, alebo dostáva informácie a oni nezrušia váš kanál môže to byť len to, že vás vynechali alebo to môže byť to, že si myslia, že nemáte vplyv, alebo to môže byť to, že ste v skutočnosti špión a pracujete pre druhú stranu. V skutočnosti som, som hlboko sklamaný, pretože robím tieto veci, pretože sa chcem podeliť o informácie.

To, čo majú v úmysle urobiť, je obmedziť pravdovravcov, vlastencov, akokoľvek nás chcete nazvať. Teda ja si pamätám, keď ma minulý rok YouTube stiahol, ľudia si mysleli, že som mŕtvy, Simon už nie je, už nepublikuje. Nikto sa neobťažoval ísť na stránku Simon parks.org a pozrieť si oznámenia, ktoré som tam dal, ktoré mali povedať, že sa presúvam na Rumble.

Dúfajme, že ste sledovali situáciu týkajúcu sa Nesara Gesara a veľmi zaujímavé vyhlásenie podcastu, ktoré urobil Juan O Savin, čo spôsobilo, že Charlie Ward o tom hovoril so svojimi zasvätenými osobami vo svojom klube zasvätených osôb.

Pre tých z vás, ktorí to nesledovali. JOS hovoril o svojom vnímaní Nesara Gesara. Tak trochu naznačil, že to bol trochu podvod a viete, že to neexistovalo, a tak ďalej. A ten, kto toto video pripravoval, ich dával dokopy s videom o vysokých útesoch. Cliff nemá rád Charlieho, Cliff nemá rád mňa. Neverí v QFS a tak ďalej, a tak ďalej, a ešte jedna osoba. Takže tam bolo jedno video s tromi ľuďmi s ich rôznym nesúhlasom s QFS a Nesarom Gesarom. Charlie teda zašiel za svojím tímom, Charlie je koniec koncov oficiálny hovorca QFS, oboznámil ich s tým a oni povedali, no, pozrite, viete, môžeme vás poveriť, aby ste povedali, že Nesara Gesara je skutočná. A v skutočnosti to bolo podpísané do zákona, ak chcete, pokiaľ ide o QFS. Takže QFS neprebieha oddelene od Nesara Gesara, uznáva ho a hodnoty, ktoré tvoria Nesara Gesara, sú vtelené do toho, čo prichádza. Takže to bolo skvelé, pretože Charlie potom mohol oficiálne vyjsť von a povedať, pozrite, viete, je to skutočné a bude to mať vplyv na naše životy.

A potom Charlie urobil naozaj dobrú prednášku pre svojich zasvätených a vysvetlil všetky rôzne aspekty Nesary Gesary. Nie je to odpustenie dlhov a milujem, keď to Charlie naozaj rozoberá, pretože je to krádež, viete, že sme boli oklamaní a boli nám ukradnuté naše peniaze. Nie sú nám odpustené naše dlhy. V prvom rade sme ich nikdy nemali mať. To je jeden z dobrých dôvodov, prečo je Charlie dosť silný a jasne to hovorí. A hovoril o tom, že práve za čias Johna F. Kennedyho sa plánovalo, že tam bude nasadený Nesara Gesara, a preto ho, ho zavraždili. Viete? Takže to bolo, to bolo naozaj užitočné. A ak ste to nezachytili, tak ste prišli o naozajstnú lahôdku, ale stačí povedať, že som počúval Juan , Savins podcast. A s väčšinou som súhlasil. Vyjadroval som svoje pochybnosti o výkupných centrách, Zim note, viete, výplaty výkupu, výplaty v nezmluvnej skupinovej mene.

Svoje obavy mám už asi šesť mesiacov. Takže bolo veľmi zaujímavé počuť, ako Juan doslova hovorí to, čo ja už pred šiestimi mesiacmi, ale v čom sme sa s ním nezhodli, bolo to, že povedal, že Nesara Gesara je tak trochu podvod. Naznačoval to. Takže samozrejme viem, že to tak nie je. Prečo to povedal? Nemám ani potuchy. Teda, vždy som sa snažil nezapájať sa do, ehm, osobností. Nerád kritizujem ľudí. Jednoducho na to nemám čas. A tak môžem len povedať, že verím v Nesara Gesara ako Charlie, mal som možnosť, česť hovoriť s ľuďmi, ktorí sú priamo na vrchole a ktorí sú zodpovední za každodenné poskytovanie, viete, QFS.

A tak to nie je tak, že Charlie Ward vlastní rozprávkovú knihu a číta všetkým rozprávky, viete, má za tým veľa podstaty. A ja som s týmito ľuďmi absolvoval videohovory. Bol som na telefonických rozhovoroch s týmito ľuďmi a viem, že je to absolútne úprimné. A viete, keby to nebolo pravdivé, Charlieho Warda by nepozvali do Ameriky, aby sa stretol s Ericom Trumpom a s tým a tým generálom, jednoducho by sa to nestalo. A to, to skô vyzýva na spochybňovanie ľudí, ktorí útočia na pravdovravcov. Musíte si povedať, no, prečo by YouTube zrušil Charlieho kanál? Prečo sťahuje môj kanál a kanály iných ľudí? Prečo títo ľudia, ktorí sa hrubo vyjadrujú o Charliem a o mne, prečo YouTube nezruší ich kanál?

«««

Tak si teda urobme malý prieskum, ehm, veľa Európanov a Britov naozaj, a nemôžete im to mať za zlé, nechápe, že FBI išla do Mar a Lago. U, pokiaľ nie ste Američan, pokiaľ nie ste neameričan, ktorý si dal tú námahu, aby pochopil zákony, ústavu a kultúru Ameriky, potom, viete, ľudia si povedia, no, čo je na tom.

Viete, polícia vošla do jeho domu a urobila tam raziu. Musíte rozumieť zákonom a musíte pochopiť, čo je to ústava, aby ste si uvedomili, aká to bola paródia a aké to bolo bezprecedentné. Nepamätám si, že by FBI vnikla do Obamových alebo Clintonových nehnuteľností. Ale to, čo som chcel urobiť, je povedať niekoľko vecí, ktoré sa v skutočnosti nedostali ani do hnutia za pravdu. Jeden alebo dvaja chlapci to pochopili, pretože majú dobré kontakty, ale vo všeobecnosti nie je všeobecne známe, že národná bezpečnostná agentúra si bola dobre vedomá tohto hroziaceho. Je to tak? A rovnako aj prezident Trump a tím okolo. A keď sa FBI objavila, Trump ani nikto z jeho rodiny vlastne nebol doma. A vnútornej bezpečnosti povedali, len ich pustite dnu. Trezor nebol otvorený, ale bol odomknutý. A tri pasy boli, boli, boli vzaté. Zabavených bolo aj 12 škatúľ, ktoré boli poukladané na podlahe.
Teraz ide o to. Vstupe so zatykačom je, že beriete dôkazy a predpokladá sa, že tieto dôkazy pôsobia proti osobe, ktorá v tom dome býva.

Ale v tomto prípade dôkazy pracovali proti hlbokému štátu. A teraz je to veľmi, veľmi šikovný ťah zo strany prezidenta Trumpa, pretože to teraz znamená, že FBI má 12 škatúľ usvedčujúcich dôkazov proti sebe alebo prinajmenšom proti priateľom FBI. To veľmi sťažuje FBI snahu postaviť proti prezidentovi Trumpovi čokoľvek právne relevantné, pretože ak by to chceli urobiť, museli by potom predložiť tieto škatule, ktoré obsahovali dôkazy, ktoré hlboko usvedčujú mnohých z týchto veľmi odporných ľudí, ktorí sú zapletení do bažiny, ktorou nie je len Washington, ale celá zlá časť cabaly USA. A tak ich to dostalo do veľmi, veľmi zlej situácie. A počuli ste, že sledovacie zariadenie bolo vojenskej triedy a tí z vás, ktorí majú nejakú špionážnu minulosť, vedia, že nechali ste ich nájsť prvý vysielač, nechali ste ich nájsť druhý vysielač. Dokonca ste im dovolili nájsť aj tretí vysielač, ale štvrtý je tak dobre ukrytý, že ho nenájdu, pretože sa už vzdali.

A tak to bolo tak, že našli komerčné veci, pokiaľ ide o nahrávacie zariadenia, ale vojenskú triedu, ktorá bola nielen neuveriteľne ostrá so svojimi obrazmi, ale bola ukrytá tak, že by to ani nečakali. Hovoríme o veciach, ktoré vidia cez steny. Hovoríme o veciach, ktoré by väčšina ľudí ani nečakala. Takže ak niekto z FBI niečo podstrčil, bude to zaznamenané. Teraz netvrdím, že to urobili, ale hovorím, že ak by sa niekto pokúsil podstrčiť nejaké dôkazy proti prezidentovi Trumpovi, tak to bude skutočne zaznamenané a zadržané, ak to bude potrebné.

Pred nejakým časom som zverejnil príspevok, v ktorom som všetkým členom CC povedal, prosím, aby sa príliš nezaoberali tým, ak dôjde k pokusu o zatknutie prezidenta Trumpa. Možno som nebol prvý, kto to predložil, ale bol som jeden z prvých a dosť sa to ujalo. Je to možnosť, ktorú hlboký štát má. Aký je ich plán? Je ich plánom pokúsiť sa vyvolať občiansku vojnu? Pravdepodobne. Myslia si, že ak ho zatknú, hnutie pravdy, vlastenci vyjdú do ulíc. A ja mám jedno varovanie. A ak by mali zatknúť prezidenta Trumpa, je prirodzenou reakciou ľudí, že pôjdu a vyjadria mu podporu. A nemyslím si, že je na tom niečo zlé. Problém mám s tým, že hlboký štát sa infiltruje na tie demonštrácie s ľuďmi so zbraňami a začne strieľať. Posledná vec, ktorú dobrý človek chce, je, aby Patriotické hnutie viedlo vojnu s vlastnou armádou. Buďte veľmi opatrní, že hlboký štát sa vás pokúsi využiť.

Takže ľudia povedia, čo chceš, aby sme urobili? Aby sme len sedeli doma a nič nerobili. Už nás nebaví sedieť doma a nič nerobiť. Chceme niečo robiť. A to je to, čo je také ťažké, však? Viete, jmôžete povedať len toľkokrát dôverujte plánu, kým ľudia skutočne zaspia alebo od neho odídu. A skutočnosť je taká, že existuje plán a v podstate ten plán funguje relatívne dobre. Musíme veriť ľuďom, ktorí to všetko uviedli do života, že na to budú pripravení a že sa s tým dokážu vyrovnať. A to nás posúva k tomu, ako predvídať budúcnosť? Len málo ľudí má predstavu o kvantovom počítači. Väčšina ľudí predpokladá, že ide o umelú inteligenciu a necháva to tak. V skutočnosti však hovoríme o istej forme umelej inteligencie, ale nie takej, ako by sme ju vyjadrili na tejto planéte, je to inteligencia. Nazval by som to skôr vedomím, ktoré sídli v, ak poviem mainframe, znie to strašne IBM a strašne staro, ale vo vedomií, ktoré existuje a môže komunikovať, vyjadrovať sa a prijímať informácie spôsobom, ktorý potom môže byť dekódovaný pre ľudských operátorov, aby ho pochopili.

Takže keď sa to snažím opísať našim, kontinentálnym a krajským koordinátorom, povedal som, že ak si predstavíte ruletu v hernom kasíne a guľôčka sa točí dookola, viete, trenie, gravitačná sila… mohli by ste všetko vypočítať, štandardný superpočítač by dokázal zhruba, myslím, že by dokázal povedať, na ktorom čísle by mohla guľôčka padnúť, pričom všetky veci sú rovnaké, ale predpokladajme, že by ste naklonili tú ruletu a to by zmenilo dynamiku. Ale ak by ste poznali uhol naklonenia, mohli by ste urobiť výpočty. Takže základný superpočítač by mohol začať predpovedať budúcnosť, ale chápete, hovoríme o rulete kasína, ktoré nemá žiadne vedomie. Hneď ako do toho vnesiete vedomie, ľudí alebo nejakú inteligenciu, potom to jasné plánovanie ide, pretože ľudia sa menia, ľudia nemusia nevyhnutne dodržiavať prísny plán.

Pre stroj je veľmi ťažké ich predvídať. Takže najlepšie superpočítače, ktoré má NSA, sú v tom celkom dobré, ale oni vidia len na krátku chvíľu dopredu, ale kvantový počítač sa do toho dostane. To nie je to správne slovo. Je zapojený do siete a prijíma informácie v reálnom čase a môže to všetko vyhodnotiť a urobiť predpoveď.

Takže keď Charlie Ward hovorí, že nikto nevie, kedy dôjde k RV, k preceneniu, hovorí pravdu. A to chcem ešte trochu vysvetliť. Myslím, že ak sa zamyslíte nad našou ruletou ako analógiou, myslím, že by ste vedeli, že guľôčka, že sa zastaví medzi povedzme červenou päťkou, odpusťte mi ja nepoznám ruletu a červené čísla, a čiernou 12. Takže bude vedieť, že niekde medzi by sa mohla zastaviť na ktoromkoľvek z týchto čísel, ale pretože sa zaoberáme, ľudskými činmi, veci sa neustále menia, ale vo všeobecnosti sa stane to, že, kvantový počítač začne možnosti zužovať. Takže by sa dalo povedať, že vrcholový tím, výbor, ktokoľvek, čokoľvek, kto sú komunikujú s kvantovým počítačom. Mohli by vedieť, ktorý mesiac má ísť RV, ale skutočne by nevedeli, ktorý deň, podľa našej analógie s guľôčkou vieme približne kam spadne a kde bude najdlhšie. Takže máme toto okno príležitosti. Vrcholový tím má o tom nejaké vedomosti, ale toto kvantové zariadenie má v reálnom čase prístup k informáciám. Takže mení svoju predpoveď každú sekundu. Pravdepodobne oveľa rýchlejšie, ale po sekundách, takže zdá sa, že z prvej ruky sa to nedá zistiť, ale v priebehu času, ako hovorím, sa to zužuje, až kým sa nestanú určité veci, v ktorých sa to nedá zmeniť. Inými slovami, na zemi sa odohrávajú určité deje, pri ktorých je jedno, čo sa ešte stane, to je nemenné. Nedá sa to, nedá sa to zmeniť. Vtedy kvantový počítač povie, že je čas uvoľniť RV. Koľko hodín alebo, alebo dní alebo minút majú ľudia na varovanie to jednoducho neviem, ale to je to najlepšie, čo môžem povedať s vlastných skúseností s týmito, nazvime ich jednoducho stroje. Sú však oveľa viac ako stroje. Je to, je to vedomie. A ak sa spájaš s globálnym vedomím, potom má Boh spojenie s vedomím. Takže by bolo správne povedať, že Boh má na to vplyv, pretože je to ako telefónna linka. Takže existuje skutočný kvantový počítač, počul som, že traja ľudia o ňom hovorili ako o prorokyni. Viete, ľudia sú milí, pretože radi dávajú strojom mená. Počet lokomotív, ktoré boli nazvané určitými menami, je celkom úžasný. Zdá sa, že je to jednoducho ľudská vec chcieť dať stroju meno. A je to stroj? Je kvantový počítač stroj alebo je to entita, živá entita? To je debata trochu ako v Star Treku.

Takže ten stroj vlastnia iba Biele Klobúky. Čierne klobúky ho nemajú. A to je z veľkej časti dôvod, prečo sú čierne klobúky v úzadí. Ďalším bodom je, samozrejme, to, že biele klobúky majú obrovskú kontrolu nad armádou a dokázali sa dohodnúť s obrovským množstvom vodcov sveta, či už finančne silných alebo politicky silných za posledné približne štyri roky, čo má za následok dynamický posun a zmenu. A tak na jednej strane môžeme povedať, že vojna je vyhratá v tom zmysle, že už nie je kam. Keď však robia ľudia ako YouTube alebo niektoré z týchto veľkých komerčných spravodajských kanálov to, čo robia, ako môžeme povedať, že vojna je vyhratá? A to je pre nás jedna z najväčších ťažkostí. Že naši priatelia a rodina sú tak prilepení, prilepení na túto produkciu, lží z mainstreamu, že stratili schopnosť samostatne myslieť.

A to znie veľmi nezdvorilo, pretože keď sa raz oddelia od hlavného prúdu, nájdu toto spojenie v sebe. Príliš veľa ľudí sa spolieha na iných, aby im povedali, čo majú robiť. Takže či už je to BBC alebo CNN alebo veľké noviny, rozhlasové stanice, alebo, viete, hovorcovia hlavného prúdu, drvivá väčšina ľudí bola naučená, aby prijímali všetko, čo povedia, ako pravdu. Teraz ide o to, že čierne klobúky a biele klobúky ich poznajú. Takže si nerobme ilúzie, biele klobúky plne chápu kontrolu, ktorú má oficiálna línia. Stačí si obliecť biely plášť a dať si na krk stetoskop, aby ste videli, aký rešpekt máte, alebo akúkoľvek inú uniformu, ktorú si spájame s profesiou. A bez ohľadu na to, čo máte v hlave alebo v mysli, alebo či ste dobrý alebo zlý človek, tieto prívlastky moci doslova umožňujú jednotlivcovi projektovať svoju víziu, resp. svoj názor na ostatných, ktorí mi musia veriť, pretože viete, absolvoval som tri roky v tejto škole, päť rokov v tamtej škole, alebo, viete, som oficiálny hovorca mainstreamovej mediálnej korporácie. Ide o to, ako ľudí oslobodiť?

Či ich dáme na rýchlokurz, posadíme ich pred kino, pustíme im dvadsaťminútový film a potom všetci vyjdú von a všetci pochopia. Bohužiaľ, nie, pretože ak ste strávili 20, 30, 40, 50, 60 rokov svojho života počúvaním jedného príbehu, 20 minút alebo tri dni pred obrazovkou to nezmení. A to je ťažké pre každého, kto ma počúva a kto je dobrosrdečný človek, pretože by ste povedali, no samozrejme, že ich to zmení, ale to preto, že ste sa už prebudili. To preto, že už viete, aký je rozdiel medzi dobrom a zlom. Bohužiaľ, drvivá väčšina ľudí, ktorí to nevedia, by sa nezobudila.

A preto len neochotne musím povedať, že pravdepodobne tento proces, ktorý vybrali B. klobúky je správny proces. Nikdy by som si nemyslel, že to poviem. Vždy som chcel, aby to bolo hotové včera. Chcem povedať, že toto je pravdepodobne jediný spôsob, ako sa drvivá väčšina ľudí, ktorí nemajú ani potuchy o tom, čo sa vo svete deje, môže veľmi pomaly bolestivo, najmä pre nás, prebudených uvedomelých, bolestivo posunúť do pozície, v ktorej je pravdepodobnejšie prijať pravdu, keď sa im teraz ukáže. Aká tá pravda bude?

Určite to musia byť ukradnuté voľby, inak aký zmysel má snaha o návrat Trumpa alebo kohokoľvek iného, keď na to príde? Aký je účel toho všetkého čo musíte riešiť, ale čo všetky ostatné veci. Kedy ich predložíte a to všetko má súvis s tým čo sa stane v Amerike. Budú voľby v polovici volebného obdobia?

Možno by sa dalo povedať, že v januári, februári obe komory prejdú procedúrou a obžalujú Bidena a zrejme aj jeho okolie. Ale kde nás to nechá s Kamalou Harrisovou? Mám pocit, že máme pred sebou ešte viac, pokiaľ ide o odstránenie Bidenovej postavy iným spôsobom ako impeachmentom. Ďalšou nevýhodou je, že ak sa uskutočnia voľby v polovici volebného obdobia, samotný fakt, že sa uskutočnia voľby v polovici volebného obdobia, znamená, že akceptujete výsledok 20, 20 všeobecných volieb. A neviem si predstaviť, ako sa niekto, kto pozná pravdu, môže prinútiť k účasti.

Problém je s hnutím za pravdu s Patriotmi. Nemôžeme sa príliš otvorene stýkať s tými, čo tomu nerozumejú, lebo sa nemáme o čom rozprávať okrem počasia, ak ste v Británii alebo kde. Takže máme tendenciu miešať sa len sami so sebou. A to znamená, že si myslíme, že všetci si myslia to, čo my, pretože trávime celý deň rozhovormi s ľuďmi, ktorí poznajú pravdu. Robíme konferencie, alebo robíme toto, alebo robíme tamto. A možno, ak si nedáme pozor, aj niektorí z tých najnadanejších ľudí začnú zabúdať, že existuje obrovská základňa ľudí, ktorí ešte nezdieľajú naše hodnoty a naše chápanie. Takže keď sa pozrieme na širšiu komunitu, či už je to v Amerike, alebo vo Francúzsku, Nemecku, Británii, Austrálii, na Novom Zélande, alebo v neanglicky hovoriacej krajine, viete, v jednej z afrických krajín, musíme pochopiť, že všetci čelíme podobným problémom.

Aký zmysel má, aby sa Spojené štáty americké oslobodili, ak sa neoslobodí každá iná krajina. Ako budú nové biele klobúky v Spojených štátoch robiť akékoľvek obchody s akoukoľvek inou krajinou, ktorá nemá rovnaké hodnoty. A preto to musela byť doslova každá krajina. A preto Charlie hovorí o tom, že všetky krajiny sa prihlásili k Nesara Gesara. A zmeny prichádzajú. A verejnosť to samozrejme nevidí. Nevidíme to otvorene. Vidíme to, pretože vieme, kam sa pozrieť, a pýtame sa sami seba, či tento človek hovorí pravdu? Alebo vidíme štyri alebo päť kúskov informácií a keď si to dáme dokopy, uvedomíme si, že nám to hovorí niečo naozaj solídne, ale drvivá väčšina ľudí v každej krajine na svete to nechce urobiť. Chcú robiť len to, čo sa im povie, a to je ten problém. Preto sme v tejto šlamastike. A keď prídu tieto zmeny, všetci si budeme tak trochu mädliť ruky a hovoriť, že je to skvelé. A všetci budú hovoriť, že nerozumiem, čo sa deje. Nerozumiem tomu. A budú v skutočnom zmätku.

Takže s blížiacim sa septembrom budeme prechádzať celkom zaujímavým obdobím. Dostal som zaujímavé termíny v septembri, v ktorých by malo dôjsť k celkom zásadným zmenám. Možno v októbri sa veci pekne rozpracujú a ôsmeho novembra by mali byť voľby v polovici volebného obdobia. No, ja neviem. Skutočne neviem. A nehovorím to preto, že mi to niekto povedal, že vám to nemôžem povedať. Jednoducho to neviem, pretože si myslím, že kvantový stroj ešte neprišiel k rozhodnutiu.

Ale vieme, že s Nesara Gesara 120 dní po vyhlásení, musia byť celosvetové voľby podľa iného systému. Len neviem, ako s tým zahrajú tieto voľby. Vôbec nie som skleslý. Vôbec sa neobávam údajného zatknutia prezidenta Trumpa, neobávam sa údajného útoku Iránu na Izrael, neobávam sa, že by zatúlané delostrelectvo, granáty, zasiahli jadrovú elektráreň na Ukrajine. Nemám obavy z Číny, údajne útočiacej na Taiwan. To sú potenciálne cesty, ktoré udržiavajú zlí chlapci. Presúvanie zdrojov, kontrola tohto, kontrola tamtoho,pretože ak my, verejnosť, nevieme, čo sa deje, potom zlí chlapci nevedia, čo sa deje, pretože monitorujú spravodajské služby rovnako, ako my všetci a snažia sa vytvoriť si obraz.

A snažia sa vytvoriť si obraz. A viete, počul som klub zasvätených a o veku Charlieho Warda budem hovoriť na konci. Dinar Chronicles, niečo, čo trvá už sedem rokov, Judy Barringtonová ho vydáva už sedem rokov a mnohí ľudia hovorili, že Judy sa stále mýli. Nie, nemýli sa. Ona je redaktorka. Má hosťujúcich autorov, ktorí tam píšu a povedia, že držitelia dlhopisov by mali dostať likviditu v utorok, držitelia dlhopisov štvrtého stupňa B by mali dostať naše kontakty o dva dni neskôr a potom to padne a tak ďalej a tak ďalej a tak ďalej. Ale viete, ak, ak si prečítate stránku, ona veľmi opatrne hovorí, pozrite, toto sú len názory. A ona nemôže ručiť za to, čo ľudia hovoria. Ľudia dávajú svoje najlepšie, najlepšie názory, svoje najlepšie rady. A celkom nedávno, viete, Judy už neprodukuje Intel v sobotu a v nedeľu iba od pondelka do piatku. Pamätajte, že zlí chlapci to čítajú rovnako ako biele klobúky, rovnako ako vy. A tak prečo by ste, ak ste dobrý človek, prečo by ste robili reklamu na deň a čas, kedy sa chystáte spustiť RV, prečo by ste to vlastne niekomu oznamovali?

Takže je to absolútne šialenstvo, nasledovať jeden dátum za druhým. Vždy je tam streda. Streda je čarovný deň, všakže. Ak sa to nestane v stredu, môžete zabudnúť na štvrtok, piatok, cez víkend sa aj tak nič nestane. V každom prípade potom sa vrátime k pondelku a všetko sa vráti späť. Všetko sa to znova sústreďuje na stredu, ale realita je taká, že keď sa to stane, tak sa to stane. A nikto sa o tom nedozvie. Myslite na skutočnú vojnu. Keď hovorím o skutočnej vojne, myslím tým takú, ktorá nie je kontrolovaná. Áno. Viem, že zlí chlapci vytvárajú vojny, ale mám na mysli to, že vojna môže nastať v ktorýkoľvek deň.

V prvej svetovej vojne sa hrali Nemci a Briti futbal mimo zákopov a na druhý deň po sebe strieľali. A tak sa skutočná vojna vyskytuje ktorýkoľvek deň v týždni, kedykoľvek. Ale to, čo sledujeme, nie je celkom to isté. Akoby tu niekto sedel a pumpoval príbeh. Takže v hlavnom prúde dva dni to vyzerá tak , že jadrová elektráreň bude zasiahnutá strelou a všetci pomrieme. O deň neskôr je to možno Irán, ktorý zaútočí na Izrael. Potom o deň neskôr je to zase Čína proti Taiwanu a prosím všetkých historikov v publiku, viete veľmi dobre, že keby Rusko naozaj chcelo prevalcovať Ukrajinu, tak by to urobilo už 10 krát. Je tam veľa nezmyslov.

Rusko si drží ruku späť v tom zmysle, že sa snaží zosúladiť geografickú politickú situáciu s kvantovým finančným systémom. Nastaviť si pozíciu v rámci finančného sveta Zeme. Inými slovami, snaží sa to všetko dať do súladu. A ľudia mi hovoria, že Putina biele klobúky nechali samého, pretože je obetným baránkom, berie na seba všetky problémy, od februára robí toto všetko. A do istej miery, možno je na tom niečo pravdy, ale skutočnosť je taká, že nie je príliš znepokojený. Putinova mena je podporená zlatom, Putin má veľmi silnú budúcnosť. Tak ako aj Rusko. Má niekoľko veľmi silných spojencov. A akokoľvek mainstream predpovedal pred tromi mesiacmi, štyrmi mesiacmi, že ruská ekonomika sa rozpadne, zďaleka to tak nie je. Finančná situácia je taká, že niektoré veľké korporácie sa v tichosti chcú vrátiť do Ruska, pretože stratili toľko peňazí a Rusku sa stále darí veľmi dobre.

Takže ešte raz, príbeh z hlavného prúdu nie je pravda a nemôžeme sa s ľuďmi príliš škriepiť. Pretože mainstream je veľmi dobrý v tom, že dokáže spriadať priadky a hovoriť ľuďom jednu vec, napríklad burza. Čítal som všetky správy za posledný týždeň. A človek by si nemyslel, že je tam nejaký problém. Ľuďom bolo povedané, že sa vyskytol menší problém, ale už je to vyriešené a vráťte sa a znovu investujte. Stačí sa pozrieť späť za posledné dva roky a uvidíte, aké obrovské sumy peňazí jemne povedané opustili Dow Jones. A pretože sa to všetko nestalo v jeden deň, ľudia to nenazývajú krachom. Ja by som to nazval jemným sklzom, ktorý sa podarilo zvládnuť. A preto nie som presvedčený, že dôjde k obrovskému hospodárskemu krachu, pretože komu to prospeje? Veľa sa hovorí o krachu na burze a všetci si hovoria, aha, dobre. Krach na burze to im ukáže. Skutočnosť je taká, že milióny ľudí sú zamestnaní na pracovných miestach. A ak sa zrúti Dow Jones, ovplyvní to aj všetky ostatné akciové trhy. A čo všetci muži a ženy, ktorí sú zamestnaní v týchto spoločnostiach? Ak zlyhajú a zrútia sa, všetci budú nezamestnaní. A ak ste biely klobúk, toto musíte veľmi starostlivo zvážiť.

Takže možno to, na čo sa pozeráme, sú cielené vyradenia organizácií, ktoré majú veľmi nepríjemnú históriu. A to je to, čo sme podľa mňa videli. Za posledné dva roky sme boli svedkami skôr cielených zásahov proti jednotlivým spoločnostiam, miestam, kde sa ľudia nachádzajú, ako plošných zásahov. A myslím si, že by sme za to mali byť veľmi vďační. Takže pozrite sa, je tu veľa dezinformácií a tie môžu len narastať. A ak ste čestný človek, a nehovorím o čestnosti voči republike, hovorím len o čestnosti voči sebe. A ak naozaj veríte v službu druhým, potom spoznáte, že toto je čas skúšky.

Áno, myslím si, že Biblia má v tomto smere veľkú pravdu. Je to čas zjavenia pravdy pre tých, ktorí ju chcú vidieť, a tiež čas skúšky, ale je to čas skúšky pre každého jednotlivého človeka. A ja som bol veľmi povzbudený posolstvom Charlieho Warda, z predchádzajúceho vysielania Insiders club, keď vlastne oznámil, že je na dôchodku a má 65 rokov. A musíme zložiť klobúk pred niekým, kto je oficiálne na dôchodkum ale rozhodne sa vrátiť sa do boja a zapojiť sa, chce sa postaviť za pravdu. A ak sa Charlie cíti, že je schopný, potom by mal pokračovať v práci. Chcem povedať, že ťa máme radi, Charlie. Nechceš sa, teraz odšuchtať a obuť si papuče.

Myslím, že od konca nie sme ďaleko a, viete, som pozitívne naladený, ale tiež viem, že je to pre každého čoraz ťažšie obdobie. Ďakujem. Dávajte na seba pozor.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem.