Simon Parkes – aktualizácia 08.09.2022

11/09/2022 | Update udalostí

Dobrý deň. Je 8. septembra a je štvrtok. Teraz už, samozrejme, všetci veľmi dobre vedia o situácii s kráľovnou. Naozaj sa to rozšírilo nielen po Veľkej Británii, ale po celom svete. Nejde ani tak o to, čo to urobí s Anglickom alebo so Spojeným kráľovstvom, ale čo to znamená pre svet z hľadiska kontroly. Dúfam, že ste sledovali príbeh Vatikánu, kde Vatikán požiadal banky v úvodzovkách vrátiť peniaze do Vatikánu do 1. októbra. A myslím si, že bežní ľudia, ktorí to čítajú, by boli z tohto vyhlásenia dosť zmätení.

Ja to chápem tak, že, a súvisí to s kráľovnou, že Vatikán hovorí, že od 1. októbra oficiálne Vatikán odovzdáva zodpovednosť za svet tomu, čo by sme jednoducho nazvali mocnosťami s bielymi klobúkmi a rovnako tak s oficiálnym odovzdaním kráľovnej. Potom je to odovzdanie žezla, nie Williamovi alebo Charlesovi, ale v podstate hovorí, že kráľovská línia Alžbety II. už nemá žiadnu kontrolu nad starým Spoločenstvom národov, Spojenými štátmi americkými, ba ani nad žiadnou inou krajinou. A myslím si, že to nie je ani tak o tom, že po jej odchode dôjde k veľkému nárastu aktivity. Ide o informácie, ktoré vyšle do bankového sveta, do finančného sveta, do sveta slobodomurárov a každej mocnej skrytej organizácii, že ich zmluva je zrušená. Zmluva je preč. Už nie je žiadna zmluva. A tá zmluva by sa za normálnych okolností obnovila s prichádzajúcim kráľom alebo kráľovnou, ale v tomto prípade sa táto zmluva neobnoví s tým, kto prevezme vládu po kráľovnej, pretože kráľovská línia síce môže pokračovať v zmysle historických kníh, ale z hľadiska jej vplyvu už nie je.

A práve preto bol londýnsky most taký dôležitý, pretože zmenil spôsob, akým sa hrala mocenská štruktúra. Pre mňa má väčší význam to, kam bude smerovať Biden. Oveľa väčší význam. A dúfam, že ste sa opäť snažili zvážiť všetky možnosti, ktoré biele klobúky majú. Pamätajte, mám niekoľko veľmi dobrých priateľov, ktorí vedú podcasty a robia relácie a často ich ľudia počúvajú. A berte to tak, že je to pravda, ale prosím, musíte si uvedomiť, že tí ľudia, ktorí sú buď zamestnaní v určitých organizáciách bielych klobúkov, alebo pre ne pracujú, ich úlohou je šíriť dezinformácie. Je to ich práca, aby to robili. To je to, čo robia. A tak mnohé informácie v skutočnosti nie sú určené pre vás, ale pre hlboký štát. A aj keď je hlboký štát voči týmto informáciám podozrievavý, musí presunúť zdroje, aby to zakryl. Takže napríklad, keď Charlie Ward nedávno vo svojom klube zasvätených povedal, že má pocit, že Čína do dvoch týždňov napadne Taiwan. Hlboký štát má teraz na to časový plán.

Teraz si na to spomínam. Trump hovoril, že nikdy, nikdy neurobí to, čo Obama, a nepovie, či pôjdeme v stanovenom čase na stanovené miesto, aby ste boli pripravení nás prepadnúť, to jednoducho nerobíme. Takže dátumy sa môžu objavovať, čo môže znamenať, že tá akcia sa uskutoční, ale nie v danom časovom rámci alebo časovom rozsahu. To je samozrejmé. Hovoriac o RV, ktorý je tak dôležitý pre mnohých z nás, dlhopisy, meny. Posledné, povedal by som tri mesiace, takmer každý týždeň alebo každý druhý týždeň sa zverejňuje, že sa to udeje v stredu alebo v utorok alebo čo. A ten dátum príde a odíde, potom sa zverejní ďalší dátum, továreň, ktorá vydáva jeden dátum za druhým. Nie je na to, aby nám to sťažovalo život. To nie je preto, aby sme sa točili v kruhu. To je doslova na to, aby sme priniesli “pokladníkov” tisíce kilometrov alebo stovky kilometrov z jedného miesta na druhé. Oni lietajú. Idú do bánk alebo idú na jednu z hlavných recepcií. Vyplnia všetky papiere, sedia a pijú kávu a potom im povedia, že sa nič nedeje choďte preč alebo niečo sa môže stať. Radšej si zarezervujte hotel a zostaňte tam niekoľko dní. To sú strašné nepríjemnosti. Myslím to vážne pre tých ľudí, pretože to urobia desaťkrát a zakaždým im úrady povedia. Nič sa nestane. Vráťte sa domov. Ale to, čo sa deje v hlbokom štáte, všetci veľmi nepríjemní ľudia, ktorí sú hlboko zapletení do kontraktačnej skupiny, sú v pozore zakaždým, keď na to použijú prostriedky. Možno ukážu svoje karty a čoraz viac z nich sa nechá chytiť. Takže keď ideme na tento známy blogový web a čítame informácie. V skutočnosti by sme nemali veriť, že je to pravda, pretože to pravdepodobne nie je napísané pre nás. Je to napísané pre iných ľudí. Ak sa chystáte urobiť RV a uvoľniť nevyčísliteľné sumy peňazí, naozaj by ste deň a čas telegrafovali dopredu alebo by ste povedali v stredu ráno, alebo včera sa RV spustila. Naozaj by ste museli ísť na celý RV? Prečo nie len iracký RV? Čo tak RV, ktorý by robil revalváciu v Iraku, ale len ak by ste boli Iračan a žili by ste v Iraku, mohli by ste z tohto RV profitovať? V Spojených štátoch a iných krajinách žije veľa Iračanov, ale na odkúpenie by museli byť v Iraku. Takže je veľa metód, ktoré sa dajú použiť na zabezpečenie toho, aby to zlí ľudia nevyužili.

Ďalším skvelým prvkom je doslova minútu po polnoci demonetizovať, určité bankovky. Modi to urobil, čo je bankovka v hodnote 50 000 P. Doslova minútu po polnoci prestali platiť, ale nasledujúce dva týždne ste s nimi mohli ísť do banky. Vzali ste si pas a tak ďalej. Ukázali ste, že to sú vaše peniaze a vymenili vám ich za bežnú menu. Takže to nebolo tak, že by si nikto nemohol svoje peniaze vymeniť, ale bol tam proces, ktorým ste museli prejsť. A viem s istotou, že Modi vyslal armádu. Boli tam miesta ako vodné veže alebo vodárne, úplne plné týchto 50-tisíc, myslím rupií . Kde bolo veľa korupcie, ľudia to skladovali v cisternách a dodávkach, takže existuje veľa spôsobov, ktorými vláda môže detekovať ľudí, o ktorých sa zaujíma, ktorí by sa mohli pokúsiť zarobiť, na tom, čo je legitímny humanitárny projekt. A kľúčom je, ako to urobiť a nenechať trpieť slušných poctivých ľudí. Ako to urobíte? Ako ich prichytiť, ale nezabrániť obyčajným ľuďom, aby sa na tom podieľali a boli toho súčasťou a robili dobrú prácu. A to je niečo, čo sa podľa mňa plánuje už roky a roky.

Takže blíži sa 11. september a ako Charlie Ward pripomenul svojim poslucháčom, budova sedem bola tá budova, v ktorej bolo všetko zlato. Myslím, že Dave Mahoney hovoril o tom, ako sem prichádzali všetky tie autá, ktoré odvážali všetok materiál zo sutín, aby putoval do Číny. Takže sa to nedalo forenzne skontrolovať a v tom má stopercentnú pravdu. Ale samozrejme, všetko zlato bolo vyvezené z budovy sedem pred demoláciou cez tunely. Hlboký štát teda znova a znova dokazuje, že sa nestará o vedľajšie škody. A preto si myslím, že po 9/11 boli rukavice stiahnuté a už nikdy viac, nikdy viac to dobrýi chlapcami nehrali férovo. Nemôžete hrať férovou rukou s ľuďmi, ktorí sú démonickí a zlí. Preto si myslím, že by bolo spravodlivé a správne, keby sa niečo stalo 11.9. v súvislosti s drahými kovmi v súvislosti s RV v súvislosti s niečím, aj keď biele klobúky, mocní, nechcú v tejto fáze vysvetľovať širokej verejnosti súvislosti s 11.9., ale možno tam musí byť dôležitý bod, pretože NESARA/GESARA a RV sa mali naozaj udiať okolo 11.septembra. Bolo by naozaj dobré opäť štuchnúť do deep state palicou a povedať, my sme to dokázali, my sme to nakoniec dokázali, a dúfam, že sa to stane. A biele klobúky môžu zdvihnúť oslavný pohár a povedať, konečne, konečne sme si uctili všetkých Patriotov, ktorí zomreli. Buď preto, že sa na tom podieľali a pokúšali sa o to, alebo nevinných ľudí, ktorí zahynuli, pretože boli náhodnými svedkami a ocitli sa v kolaterálnych škodách. Ale všetci si zaslúžia byť uctení. Všetci si zaslúžia, aby sa mohli, ako to bolo, pozrieť dole a povedať, hlboký štát nevyhral, biele klobúky vyhrali. Boh prišiel a dobre to dopadlo. Takže ja dúfam, že pokiaľ ide o, ľudia hovoria o EBS, ak bude EBS, tak nebude celosvetové. Ak bude EBS, bude len na miestach, kde je to potrebné. Teda v niektorých mestách. Určité geografické miesta len pre niektorú oblasť, kým sa to bude robiť. Ak dôjde k nepokojom Antify alebo k nepokojom v súvislosti so životmi černochov, Patrioti by nemali násilne demonštrovať, nebrať si zbrane na ulicu. Je to naozaj, naozaj dôležité. Božím priateľom je armáda. O tom niet pochýb. A tak prečo by Patrioti chceli ísť a vystaviť sa boju so svojimi priateľmi. Prečo by sme chceli bojovať s armádou? To by sme nechceli robiť. To je presne to, čo hlboký štát chce. Hlboký štát chce, aby Trumpovi priaznivci vyšli na ulicu, aby bojovali so zbraňami s národnou gardou a tak ďalej, a tak ďalej, to by bolo pre nich len šťastie. Takže si to nemôžeme dovoliť.

Ak sa vyskytne situácia, že prezidenta Trumpa zatknú na niekoľko dní, ak by sa stali zlé veci a ľudia by chceli demonštratívne prejaviť svoju podporu, môžu to urobiť, ale nie násilným spôsobom. A ak uvidíte Antifu oblečenú ako Trumpovi priaznivci, ako zrazu ovládne demonštráciu, choďte domov, choďte okamžite domov. Pretože vás môžem uistiť, že zložky národnej gardy a armády, špeciálne skupiny budú paľbu opätovať. Ak im bude jasné, že je to len Antifa alebo, alebo akákoľvek iná teroristická organizácia, budú opätovať paľbu, ale ak sú tam Trumpovi priaznivci, skutoční ľudia, tak nebudú. Takže ak sa demonštrácia zvrtne, tak sa, prosím, odvezte domov a nechajte to na armádu. To nemôžem dostatočne zdôrazniť. To je to, čo je naozaj dôležité. Dúfajme, že k tomu nedôjde, ale ak by k tomu malo dôjsť? To je to, čo musíme urobiť, pokiaľ ide to, čo sa stane v strednodobých voľbách.

Viete, bol som naozaj na vážkach. Myslel som si, že vidím výhody toho, aby sme mali strednodobé voľby a videl som aj nevýhody. A hlavnou nevýhodou pre mňa bolo, že to legitimizuje voľby 2020. A to sa naozaj nemôže stať. Takže moja ideálna situácia by bola, niekedy v tomto mesiaci, v septembri, alebo v októbri, by SCOTUS oficiálne zverejnil, že zrušil voľby 2020 a možno by pozval pána Trumpa, aby sa vrátil a bol prezidentom. Možno SCOTUS vyžiada armádu, aby viedla dočasnú vládu, ktorá by vyčistila korupciu, ktorá umožnila, aby bol rok 2020 taký nefunkčný a rozbitý. A tak by ste možno mali prezidenta Trumpa, ktorý by sa vrátil na oficiálnu inauguráciu v januári. No a potom by ste mohli mať strednodobé voľby naozaj, ak by ste, ak by ste pozastavili 8. november, mohli by ste ich jednoducho spustiť v januári. Takže by ste mali prezidenta. Nebol by teda len ako vrchný veliteľ, ako bol vždy, ale aj ako zvolený prezident novej republiky. Mnohí, mnohí z vás na to čakali dva roky. Poznám veľa ľudí, ktorí sú v tomto od konca šesťdesiatych rokov. Ja osobne som veľmi úzko zapojený od roku 2015 a ak sa londýnsky most naozaj zrúti, tak namiesto toho, aby som skákal a kričal od nadšenia, asi poviem, konečne, pretože sme na tejto ceste, zdá sa to ako večnosť. Takže neviem, či to bude veľmi vzrušujúce, ale určite sa nám uľaví, že sa to začalo. To, čo chceme, je bod, z ktorého niet návratu v očiach verejnosti, pretože je tu bod, ktorý treba dosiahnuť. Áno, viem, že Georgia Guidestones padli a ja viem, že tento šéf odišiel a tak ďalej, a tak ďalej, ale čo sa naozaj zmenilo, pokiaľ ide o mainstreamové médiá? Čo ukazuje BBC alebo CNN? Čo vlastne vie bežný muž alebo žena v ktorejkoľvek krajine? Vedia len to, čo im hovoria noviny alebo rádio, alebo čo im hovorí mainstream. A to je to nestačí. Musí to byť v mainstreamových médiách, aby, a použijem slovo a my s Becky sme sa o tom rozprávali, volá sa to vindikácia, aby sme boli ospravedlnení z nášho postoja, z nášho stanoviska, ktoré sme zaujali, urobili sme čiaru v piesku. Nedali sme sa očkovať. Toto sme neurobili. Tamto sme neurobili. Vedeli sme, že…no, nemyslím si, že je niečo zlé na tom, očakávať, že budeme ospravedlnení. Nehovorím o odplate. Hovorím o uznaní, že náš postoj ako spoločenstva, ako zmýšľania, ako duchovnej bohabojnej skupiny bol správny.

A ak to chceme, chceme, aby sa to presadilo v hlavnom prúde, aby správy hovorili pravdu, aby tí z nás, ktorí sme stáli pevne, mohli skutočne povedať “vidíte?”. Preto sme urobili to, čo sme urobili, a nechali sme, nech sa ostatní pokúsia vyriešiť čo sa v ich svete pokazilo predtým ako potom zasiahneme a povieme, no dobre, teraz máte viac otvorenú myseľ. Možno vám pomôžeme nasmerovať vás správnym smerom. Takže by sme mohli byť na prelome. Vždy som mal pocit, že september je naozaj dôležitý mesiac, ale neviem, či ten zlom bude v septembri alebo v októbri, ale určite mám pocit, že september, október sú rozhodujúce mesiace. A myslím si, že sme práve v takej pozícii, že si môžeme trochu vydýchnuť, že konečne sa biele klobúky dostávajú do hry.

Nezabudnite, že som mimo YouTube. Znovu ma zakázali. Takže som na rumble a bitchute. A som prekvapený ľuďmi, ktorí hovoria, Simon nedal na YouTube žiadne videá. Prečo sa nepozriete na moju webovú stránku? Je tam napísané, že som bol z YouTube vylúčený. YouTube zakáže každého, kto povie pravdu. Takže ľudia, ktorí hovoria “oh, viete, RV nie je skutočné alebo QFS nie je skutočné. Neexistuje nič také ako medBeds a žiadna technológia Tesla” nie sú zakázaní. Zostávajú na YouTube, čo ukazuje, že ich podporuje hlboký štát. Tí z nás, ktorí, ktorí hovoria o pravde, sú okamžite zakázaní. Takže otázka je, čo títo ľudia hovoria? A prečo je dovolené, aby zostali na YouTube? Zatiaľ čo keď hovoríme my, sme z YouTube okamžite odstránení. Čo používanie jazyka BBC? Čo nám to ukazuje? Čo nám to hovorí, čo všetko potrebujeme vedieť? Takže by sme nemali počúvať ľudí na YouTube. Podľa deep state by sme mali počúvať ľudí, ktorí majú zakázaný prístup na YouTube a musia ísť na rumble a bitchute a všetky ostatné platformy. Pretože to, o čom hovoria, hlboký štát očividne nechce. Toto je vojna. Nie je to len duchovná vojna. Je to skutočná fyzická vojna. Viete, pri všetkých tých falošných vlajkách ľudia naozaj zomreli. Takže áno, je to duchovná vojna, pretože je to vojna o srdcia a mysle, ale v skutočnosti je skutočná a my musíme byť veľmi pokojní. Musíme plánovať a starostlivo premýšľať. Už roky hovorím, že potrebujete dva alebo tri týždne potravín a vody a pár kúskov peňazí. Existuje veľmi reálna možnosť, že niekoľko hodín alebo možno maximálne jeden deň nebudú žiadne peniaze. Nemyslím si, že to budú týždne bez peňazí, ale v niektorých oblastiach možno nastanú určité ťažkosti. A tak to dáva zmysel. Nemusíte byť oficiálny prípravkár(?), aby ste boli rozumní. Stačí, ak si niečo odložíte bokom a budete na to pripravení. Takže sú tu vzrušujúce časy. No nebudem skákať a trúbiť na trúbku. Príliš veľa ľudí zomrelo na to, aby sme to takto oslavovali. Príliš veľa ľudí si prešlo peklom, príliš veľa ľudí stratilo priateľov a rodinu. Nemyslím tým len stratu, ako keď zomriete na očkovanie alebo na čokoľvek iné. Stratili ich v zmysle, stratili ich ako svojich priateľov a svojich ľudí, s ktorými sa môžu rozprávať bratia, sestry, ľudia, ktorí sa vzali, ľudia, ktorí sú najlepšími priateľmi od školy, už spolu nehovoria, pretože sú na rôznych stranách systému viery. Preto potrebujeme, aby mainstreamové médiá hovorili pravdu, aby títo ľudia nemuseli prísť a ospravedlniť sa mne, ale musia povedať: Teraz vidím pravdu. Neviem, ako som bol tak oklamaný, alebo vycucaný, zaspatý, ale bol som a už tú chybu neurobím. A dúfam, že to je cesta, ktorou môžeme odpustiť a spoločne sa pohnúť a spolupracovať.

Predtým, ako to dnes uzavriem, vám poviem, prečo je to také dôležité. Ja, ako vedúci CC nechcem skupinu, podstatnú skupinu ľudí, ktorí sú v rozpakoch. Nevideli pravdu alebo sú nahnevaní, že urobili vyhlásenia. A zrazu zistili, že sa úplne mýlia, všetci odídu do kúta miestnosti a nechcú sa s nami spojiť, pretože tam rastie nenávisť. Tam sa diabol dostáva do práce. A celý zmysel tejto operácie, ktorá sa podniká, je odstrániť zlo. Ale ak dovolíme, aby sa skupina ľudí izolovala, potom si to zlo nájde domov, kde bude môcť znovu vyrásť. A preto musíme týchto ľudí prijať. Nehovorím, že vzdelávať ich je zlé slovo, ale musíme sa pokúsiť dať im nástroje, aby sa mohli vzdelávať a pochopiť naozaj to, čo my chápeme, dať im niečo ako rýchlokurz, naozaj. Tak, aby to nebol bazén, urazenej, nahnevanej, zahorknutej ľudskosti, kde by to zlo mohlo rásť. Lebo to si nemôžeme dovoliť, aby sa to znova stalo. Toto je naša jediná šanca. Teraz je to už tretíkrát, čo sa to stalo. Nie je to tak? Že vieme o tom, čo sa deje a musíme to napraviť. A nemôžeme si dovoliť urobiť žiadnu chybu. Nechcem to absolvovať znova. Viete, koľko životov sme boli na tejto ceste. To je ono. Toto je tá, na ktorej sa oslobodíme. Takže som sa s vami chcel len spojiť. Len si pamätajte, že nie som na YouTube a dosť intenzívne pracujem na mnohých iných aspektoch. Nezabudnite, že Becky sa venuje duchovným témam. Pamätajte si, že CC nie je o intel. Sme duchovná organizácia podporovaná bielymi klobúkmi a našou úlohou je spájať. Nie sme tu na to, aby sme pumpovali Intel.

Oceňujem však, že dostávame Intel, ktorý nám bol daný, ktorý bol daný mne a mojou úlohou je podeliť sa oň. Teraz sú tu niektorí ľudia, ktorí budú zdieľať dezinformácie, pretože to pomáha bielym klobúkom a to je pre nich. Nie je mi príjemné zverejňovať niečo, o čom viem, že nie je pravdivé takže, nebudem to robiť. Mojou úlohou je hovoriť pravdu. Mojou úlohou je poskytnúť vám tie najlepšie informácie, aké môžem a nechám iných, iných, aby tie dezinformácie vypúšťali. A niekedy budete počuť, že iní ľudia, s ktorými sa veľmi kamarátim a ktorých poznám, hovoria veci, ale ja ich nebudem uvádzať na svojej webovej stránke. Je to preto, lebo sú to dezinformácie. Nie je to zamerané na posilnenie vašej pozície. Je to zamerané na to, aby ste poslali hlboký štát do úzadia a to je v poriadku ak je to vaša práca, ale to nie je moja práca.

Pamätajte si, že ja som začal CC skôr, než sa všeobecne začalo hovoriť o RV, skôr než slovo Patriot nadobudlo modernú terminológiu. Vytvoril som CC ako sieť duchovných Patriotov, aby sme sa navzájom podporovali, nie aby sme si odovzdávali Intel, ale to sa v podstate stalo. Uh, budeme sa na sto percent podieľať na medbeds. Budeme zapojení do projektov na sto percent. Keď sa táto vojna vyhrá a my to vieme, pretože mainstreamové médiá sa v tom utápajú, vtedy prídu na rad organizácie ako CC, pretože intel je jedna vec, ale zriaďovanie liečebných centier, zriaďovanie projektov humanitárneho charakteru, robenie vecí, ktoré mali robiť naše zvolené vlády, ale nikdy ich nerobili, pretože boli príliš zaneprázdnené kradnutím peňazí. Keby sme sa pozreli na všetky peniaze, ktoré sme zaplatili počas nášho života, koľko z nich skutočne išlo na opravy ciest, alebo výmenu nefunkčného pouličného osvetlenia, alebo pre nemocnicu na nový skener, alebo škole na novú triedu. Keby sa všetky naše peniaze nikdy nerozkradli, mali by sme najlepšiu zdravotnú starostlivosť, najlepšie školstvo, najlepší cestný systém. Bolo by to bezkonkurenčné, ale len najmenší zlomok všetkých daní. Väčšina peňazí je však ukradnutá a to je to, z čoho sa chceme vymaniť. Musíme sa dostať do situácie, že ak platíme peniaze za naše miestne služby, tak idú tam, kam idú. Idú do našich miestnych služieb. A myslím si, že to je tá pravda, to je to, čo nám momentálne bohužiaľ chýba. Takže nevnímajte RV len ako dlhopisy. Vnímajte ho ako úplnú revolúciu k lepšiemu, k tomu, ako ľudstvo žije svoj život na tom, čo je najkrajšou planétou v ktoromkoľvek multivesmíre. Zem je najkrajšie miesto. Bohužiaľ malá skupina ľudí veľmi sťažila život nám ostatným. Takže to je všetko. Uvidíme, či sa londýnsky most zrúti, alebo či je to na okraj útesu a späť. Ale sme už tak blízko. Som veľmi presvedčený, že sme veľmi blízko.

Takže, viete, Boh žehnaj všetkým. Nedovoľte, aby vás hlboký štát rozčúlil.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Skvělý,cesta je otevřená…
MSM začnou pravdivé zprávy, čekáme tak dlouho…

QJA
QJA
1 year ago

Mluvíte mi ze srdce. Přesně takto vnímám fungování WH a proces rozkladu kabaly také. Díky za vsechno co jste za ty roky udělali. Jste nej.

Potter
Potter
1 year ago

Ajajajajajaaaj, sajmon, sajmon. Toľko si toho už povedal za posledné dva roky, ale akosi… Intuícia mi k tebe šepká niečo iné.

Potter
Potter
Reply to  Potter
1 year ago

Uz keď vidím a počujem frázy, zmeny sú už tu, alebo sme blízko, je to otrepane. Dookola o tom istom ako pokazene rádio. Mimochodom, kde je David Wilcock? Ten sa vydal správnou cestou, ale časom sa niečo udialo a potom to mu to už ušlo totálne.
Treba žiť každý okamih a nespoliehat sa na nič a nikoho.

mkLea
mkLea
Reply to  Potter
1 year ago

suhlas, recicky ktore uz rozpravaju a slubuju privelmi dlho.
Zatial ale ludia poockovani, a chemtrails dalej a teraz nam chcu vysvetlit ako je dobre ked nebudeme mat teplo, plyn a vodu. a co deti, stari ludia …

Trump aj Putin mali ponuky aliancie (infovojna- boj o mysle ludi) ako zabranit jedovatým vakcinam. Hlavac tam povedal ze Trump razne odmietol – velke ego..
Boli proti tomu aby zabranili vakcinacii. Aliancia bola z ich rozhodnutia velmi nemilo prekvapena.

jirik
jirik
Reply to  Potter
1 year ago

Potter: v tomto máš velkou pravdu – Treba žiť každý okamih a nespoliehat sa na nič a nikoho.

mkLea: když jsem poslouchal trumpův prezidentský projev, tak tam byly dvě zásadní sdělení:
1/ America first – jinak řečeno celý svět bude čekat až amerika first….
2/ MAGA – jeden z překladů je: udělat ameriku opět velkou
*****

A taky jsou sdělení, že lidem se to co se dělo nedá říct, ale musí se jim to ukázat, aby se to už nikdy neopakovalo!….některé věci lidem ukazují i 10 a více let….
např.. UCC OPPT – podle kterého přestaly platit veškeré firmy, korporace, organizace v roce 2013…..

co byla zač britská královna a její matka se ví minimálně od roku 1999, kdy bylo natočeno video s jednou ženou , která tam pracovala – viz otevrisvoumysl.cz , když jsem se zmínil co byla QEII zač, tak prý plácám nesmysly…..

jsou lidi kteří neuvěří dle trumpa a spol to bude 4-6%, osobně předpokládám, že to číslo bude daleko vyšší….

otázkou je jak dlouho budou lidstvu ukazovat co se dělo na planetě Zemi? Taky se může stát, že na planetě nezbyde zlatá miliarda ani půl milardy lidí …..

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem.