Simon Parkes a Charlie Ward – krátka aktualizácia 05.08.2022

08/08/2022 | Update udalostí

Charlie: Dobré ránko Simon Parkes! Dnes je 05.08.2022.

Simon: Musím ukázať noviny s dátumom, aby tomu ľudia verili? (smiech)

Charlie: Presne (smiech), vraj som mŕtvy. Vraj ma zabili pralyzérom, ale príčina smrti bola, že som zjedol priveľa burít a ty si očividne v GITMO.  Videl som najskôr že o tom hovorí Cliff High a potom David Zubly(?). Skoro to vyzerá, že sa snažia naháňať kliky než hovoriť pravdu. Ale môžem ti povedať, že som živý a zdravý. Dnes dokonca mám na Barbadose meeting, ktorý zariadil jeden zo Simonových koordinátorov CC.

Simon: Takže naspäť k takej polovážnej nálade. Ľudia sa budú pýtať, prečo to títo ľudia robia. Mám na to svoj názor, ktorý budem s divákmi zdieľať. Myslím si, že niektorí ľudia, ktorí sa prebudili sú na nesprávnej strane koľajníc a zišli určitou cestou, kde si náhle uvedomili, že to nepochopili správne a uvedomujú si, že ľudia ako ja a ty, Mel K, Chaz Carter, Vander Steele, Ozenbard a všetky tieto skupiny patriotov naozaj hovoria pravdu a musia na nich útočiť, pretože im nič iné neostáva, keďže podporovali nesprávnu stranu. Čo si o tom myslíš ty Charlie?

Charlie: Myslím si, že máš úplnú pravdu. Aspoň v to dúfam. Druhá strana veci by bola, že to robia iba kvôli pozornosti, pre pozretia, alebo že to jednoducho pochopili všetko zle. Ja budem prvý, keď priznám, že som to pochopil zle čo sa týka časových osí. Myslel som a dúfal, že to všetko bude hotové už minulý rok. Nevyšlo to však tak. Bolo potrebné vykonať viac než by sme si ja a ty kedy dokázali predstaviť. Keď hovorili o vysušení bažiny, bažina bola veľmi hlboká a veľmi špinavá. Robia skvelú prácu. Súhlasím, že sa veľa ľudí prebúdza. Mal som tú česť stretnúť sa s Tonym Pulisom, futbalovým manažérom, ktorý bol podľa Matta Simonsa tvrdo zaspatý. Rozprával som sa však s ním a povedal, že si svoje myšlienky nechával pre seba, ale tušil, že niečo nie je v poriadku. Hovorí mi, sadnime si a povedz mi, kde môžem hľadať pravdu. Povedal som mu, že mu to nemusím hovoriť. Pravdu musí hľadať vo svojom vnútri. Môžem ti dať zopár ľudí, ktorí pravdu hovoria, ale skutočná pravda je vnútri v tebe. Takýchto prebúdzajúcich sa je na svete veľa. Vnímajú pravdu. Veľa ľudí však bude mať urazené ego pretože po dlhý čas na nás útočili, nazývali ľudí ako som ja a ty konšpiračnými teoretikmi. Teraz na nás vedia útočiť tvrdením, že si vo väzení a ja som mŕtvy.  (obaja smiech)

Simon: Čo je však smiešne, Charlie, že vraj ľudia, ktorí ma posadili do väzenia a zabili ťa, sú tí istí ľudia, ktorí potvrdzujú naše slová. Pozri, tri roky dozadu ma kontaktovali z US námornej inteligencie na Signal appke, aby mi dali vedieť, že som „schválený“. To, čo je úplne absurdné je, že to sú tí istí ľudia, ktorých vízia pre budúcnosť je rovnaká s našou. Našťastie, prevažná väčšina ľudí, vrátane Kerry Cassidy, vedia, že je to totálny nonsens. Toto je dôležité pretože existuje veľa ľudí, ktorí sú veľmi destabilizovaní, ale kto im to môže zazlievať. Je preto fajn, keď vidia dvoch priateľov, ktorí sa ráno porozprávajú. Oscar Wilde predsa povedal, že „Správy o mojej smrti sú značne prehnané.“ V najbližších týždňoch sa bude objavovať veľa nezmyslov a ľudia…toto je to, čomu nerozumiem. Podcasty robím od roku 2010. Ľudia ma počúvajú každý deň, získajú predstavu o tom, kto som a potom príde jeden report a uveria mu? Toto nie je pre ľudstvo dobré. Ak sa ľudstvo tak rýchlo dokáže otočiť, poukazuje to na potrebu ich vzdelávania, pretože nemajú žiadne rozlišovanie.

Charlie: Je dosť možné, že sme boli využití aj dobrými chlapcami na malý rozruch. Keďže sme vo veľmi dôležitej časti diania, akékoľvek rozptýlenie je dobré.

Simon: Zaujímavé, že to spomínaš, pretože som nedávno s pár ľuďmi prechádzal záležitosti, ktoré sa teraz objavujú a hovoril som im ako jednoducho sa dajú vyvrátiť. Ľudia potrebujú zrejme jasnejšiu predstavu Charlie. Keď ty a ja prezentujeme informácie, nie je to iba pre ľudí, ktorí hľadajú pravdu. Je to rovnako pre agentov čiernych klobúkov, ktorí sa snažia zistiť aký je plán. Obaja sme hovorili o blížiacej sa európskej vojne a čo tento malý rozhovor spôsobil je oslabenie eura. Zrazu čierne klobúky boli nútené presunúť svoju pozornosť inam. Nemyslím si, že publikum naozaj rozumie tomu, že prebieha vojna a ak ste svetelný bojovník, áno dávame intel, áno hovoríme pravdu, ale niekedy musíme viesť tých zlých chlapcov tou nesprávnou cestou.

Charlie: Nemohol by som súhlasiť viac. Taktiež môžete veľa vyčítať z toho ako sa so Simonom tvárime. Aktuálne sme vo veľmi dobrej nálade, sme šťastní, pretože vieme, že všetko je pod kontrolou. Ak sa vrátime spätne do obdobia asi spred dvoch rokov, Donald Trump povedal: „Chytili sme ich všetkých, máme ich všetkých.“ Keď to povedal, nechápal som čo presen tým myslel, ale teraz rozumiem. Všetkých ich dostali. Každého jedného. Aj tých, čo sa snažili prešmyknúť a ujsť, alebo sa skryť. Odhalenie je pomalé, ale inak by to svet nepochopil. Muselo sa to udiať takto.

Simon: Pamätáš sa Charlie, tesne pred oficiálnou zmenou prezidentov z Trumpa na Bidena médiá tvrdili, že Trump pripraví prevrat. Keby do ulíc vyšli tanky, presne to by bola správa, ktorú by vyslal a myslím si, že by bolo značne veľké množstvo ľudí, ktorí by tomu, že to bol prevrat skrátka uverili. A hoci sa mi toto zdržanie nepáči a ty si o tom vtipkoval, poznám dosť ľudí, ktorí ma majú radi ako priateľa, ale nemajú radi môj intel. Pomaly začínajú veriť tomu, o čom ty a ja rozprávame. A nie preto, že o tom rozprávame my dvaja, ale preto, že vidia v mainstreame sa odohrávať veci, ktoré ich k smrti desia. To je jediný spôsob ako to urobiť. Preto dúfam, že keď sa priblížime k jeseni, budeme mať masu ľudí, ktorá uvidí pravdu.

Charlie: Vidím to aj tu na Barbadose, kde ešte stále majú prísne reštrikcie, kde nosia rúška aj vnútri. Rozprávam sa s ľuďmi a oni sa prebúdzajú.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Lea540
Lea540
1 year ago

Myslim ze tu bolo o p.NOVINARKE pisane v minulosti,
Americania uz v r.1988 manipulovali SR: Kiska = scientolog (nova forma manipulacie, koncepcia soc.bezpecnosti) a vrazda dvoch mladych ludi pod vedenim USA
https://cz24.news/priprava-statneho-prevratu-po-svojej-smrti-zanechala-mrazivy-odkaz-vrazda-kuciaka-nepostavila-novinarov-na-nohy-videa-sk/.
Preco Trump dovolil pouzit vakciny??? Naozaj to bola spravna cesta…? Aby sme uvideli?

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem