Projekt CRYSTAL KNIGHT. Prísne tajný výmenný program medzi človekom a EBE

28/03/2021 | Tajné

Počiatky projektu „CRYSTAL KNIGHT“

Po incidente s Roswellom, pri ktorom havarovalo mimozemské plavidlo, bol v posádke jeden preživší. Niekoľko rokov sa to tajilo a volal sa „EBE1“ (mimozemská biologická entita č. 1).

Po osvojení anglického jazyka na komunikovanie s ním odpovedal na množstvo otázok.

Všetky odpovede a informácie poskytnuté EBE1 boli zostavené v knihe nazvanej „Žltá kniha“. Tí, ktorí majú prístup k tejto „knihe“, sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky. Neskôr to bolo prevedené na CD.

Americké úrady sa následne chceli pokúsiť priamo komunikovať s domovskou planétou EBE. Táto planéta sa volá „SERPO“.

Ich planéta je súčasťou systému „Zeta Reticulli“, ktorý je od Zeme vzdialený 38,43 svetelných rokov. Ten poskytoval komunikačné zariadenie, ktoré umožňovalo komunikáciu so SERPO. Toto komunikačné zariadenie bolo nájdené na palube mimozemskej kozmickej lode, ktorá sa zrútila v júli 1947 neďaleko Corony v Roswelli v Novom Mexiku. EBE1 vysvetlil, ako to funguje, a demonštroval správne použitie tohto zariadenia pred jeho smrťou.

Najskôr museli zvýšiť pravdepodobnosť úspechu, keď optimalizovali schopnosť prijímať signály. Museli zriadiť sériu komunikačných staníc po celom svete, aby prijímali signály od tejto mimozemskej civilizácie a prenášali ich do centrálneho umiestnenia na základni Sandia.

Základňa Sandia (Kirtland AFB) nedávno (v 50. rokoch) vytvorila systém, ktorý dokázal zbierať signály z vesmíru.

2044 komunikačná letka (AF) bola zodpovedná za komunikačný systém spolu s personálom americkej armády z komunikačného oddelenia a množstvom civilistov z národného laboratória v Los Alamos. Traja členovia 2044 letky boli vyškolení v práci s týmto komunikačným systémom.

V dôsledku havárie však zariadenie nefungovalo správne a nebolo možné nadviazať kontakt so SERPO. Tesne pred smrťou EBE1 vedci z Los Alamos lepšie porozumeli zariadeniu a zlepšili jeho činnosť. S pomocou EBE1 a zámerne nastaveného jazykového programu bolo počas leta 1952 vyslaných niekoľko signálov. Na začiatku jesene 1952 dostali niekoľko odpovedí na signály na prístroji.

EBE1 správy preložil a mali tak prístup k týmto informáciám. EBE1 poslal šesť správ:

– Prvou správou bolo jednoducho dať svojej planéte vedieť, že žije;
– Druhá správa vysvetľovala nehodu z roku 1947 a smrť jej posádky;
– Tretia správa požadovala pre neho záchrannú misiu;
– Štvrté posolstvo navrhlo formálne stretnutie s vládcami Zeme;
– Piata správa navrhla výmenný program;
– Šiesta správa poskytla súradnice akejkoľvek pomoci pri jeho záchrane alebo budúcej misii „oficiálnej“ návštevy na Zemi.

Prichádzajúce správy uvádzali čas a dátum (systémový dátum v čase EBE) a potvrdzovali miesto vystúpenia. Vedci a lingvisti sa obávali, že chorý EBE1 nemôže správne preložiť správu, a tak sa ujali jej preloženia na základe jazyka, ktorý sa naučil a vysvetlil.

EBE1 bol mechanik, nie vedec. Bol schopný vyučovať niektoré výrazy vo svojom jazyku, problémy s prekladom však stále pretrvávali. Stále sa im podarilo preložiť iba asi 30% mimozemského jazyka.

Jazyková bariéra

Armáda sa obrátila na lingvistických špecialistov na niekoľkých univerzitách v USA a dokonca aj na niekoľkých zahraničných univerzitách. Nakoniec sa im podarilo správu preložiť. Rozhodli sa odpovedať v angličtine, aby zistili, či vedia preložiť z angličtiny, ktorú považovali za „ľahšiu“ ako ich.

Asi o štyri mesiace dostali odpoveď lámanou angličtinou. Vety obsahovali podstatné mená, prídavné mená, ale žiadne slovesá. Hodiny angličtiny posielali cez EBE. O šesť mesiacov neskôr sme dostali ďalšiu správu v angličtine. Tentoraz je to jasnejšie, ale ešte nie dosť jasné. Vety boli zmätené.

EBE1 im pomáhal, ako najlepšie vedel, pokiaľ bol nažive. Ale akonáhle zomrel, mohli sa spoľahnúť iba na nich. Poslali niekoľko správ v priebehu šiestich mesiacov (v roku 1953). Nedostali však žiadne odpovede. Keď v priebehu nasledujúcich 18 mesiacov zdokonaľovali testy, nakoniec poslali dve správy, ktoré boli lepšie pochopiteľné, a v roku 1955 dostali odpoveď.

Snažili sa mať základnú úroveň zručností potrebných na komunikáciu v angličtine.

Poznáme tam Američanov, kontaktujú mimozemskú civilizáciu, ale je na nich, aby vedeli, ako hovoriť anglicky.

V správe zaslali EBE určitú formu abecedy s ekvivalentom anglických písmen. Jazykoví špecialisti majú veľmi ťažkú ​​prácu. Písaný jazyk EBE bol tvorený jednoduchými znakmi a symbolmi. Počas nasledujúcich piatich rokov boli schopní zdokonaliť svoje porozumenie mimozemského jazyka a boli schopní lepšie porozumieť angličtine.

Pri pokuse dohodnúť sa na dátume, čase a mieste pristátia na Zemi však nastal zásadný problém. Aj keď niektorým správam bolo v zásade možné celkom dobre porozumieť, a pokiaľ išlo o nich, dokázali rozumieť trochu anglicky, stále tu bolo ťažké porozumieť ich časovým a dátumovým systémom. Poslali im náš kalendár rotácie Zeme, jej revolúcie, náš systém dátumov … atď. Ale oni to nepochopili.

Ako odpoveď poslali EBE svoj systém, čo vedci ťažko pochopili, pretože nemali zmienku o svojej planéte. EBE nevysvetlili všetky astronomické údaje o Serpe a ich systéme. Rozhodli sa poslať iba obrázky zobrazujúce Zem, orientačné body (astronomické súradnice) a jednoduchý systém číslovania pre časové obdobia.

Zjednodušená správa ako: „Sme tam, chápete? „ Obrázky boli odoslané v binárnom jazyku, 1 s a 0 s, ktoré po vytlačení vytvorili obraz viditeľný v spätnom pohľade.

EBE vrátili správu naznačujúcu, že sa na Zem vrátia v deň a miesto, ktoré ponechali na základe uváženia amerických úradov. Dohodnutý dátum bol 24. apríla 1964 a umiestnenie sa nachádzalo v južnom sektore základne rakiet White Sands v Novom Mexiku.

Príprava programu sa môže začať

V lete 1958 sa uskutočnilo na prísne tajnej schôdzke na základni Sandia (Kirtland AFB). Boli tam úradníci z ministerstva obrany a armády. Medzi niektorých účastníkov stretnutia patrili: generál Charles Cabell, Phil Howell, George Simler, Miles Doyle, Bob Hall, Curtis Frisbie, Harry Robb, Earl Butts, Richard Hamaski a Jack Thomas. Všetci boli členmi USAF a väčšina bola súčasťou bezpečnostnej skupiny vzdušných síl (v tom čase spravodajské informácie USAF).

Počas mimoriadnej udalosti, ktorou bol kontakt s mimozemskou inteligenciou umiestnenou na inej planéte, bola vykonaná prezentácia.

Na naplánovanie všetkého mali asi 25 mesiacov. Špeciálne pre tento program sa vytvorili špeciálne tímy, väčšinou vojenské, ktoré niesli názov Projekt „CRYSTAL KNIGHT“.

Niekoľko mesiacov po fáze plánovania sa prezident Kennedy rozhodol schváliť výmenný plán so špeciálnym vojenským tímom. USAF bolo ustanovené ako útvar, ktorého sa primárne týka misia, ktorá by zahŕňala výmenu s mimozemšťanmi. Predstavitelia amerických vzdušných síl prijali čo najviac civilných vedcov, aby pomohli naplánovať výcvik a výber ľudí v tíme.

Výber členov tímu a ich školenie

Najťažšie bolo dosiahnuť výber členov tímu. V zložení tímu bolo navrhnutých niekoľko plánov. Trvalo niekoľko mesiacov, kým sa plánovači dohodli na výberových kritériách. Rozhodli, že všetci členovia tímu by mali byť všetci profesionálni vojaci (viac ako 4 roky služby). Museli byť slobodní a bezdetní. A každý z nich má špecializáciu a určité zručnosti.

Museli mať zručnosti a schopnosti, aby sa výcviku zúčastnili. Museli byť úplne zjednotení „tímovým duchom“ a nemali mať problémy s identifikáciou alebo egom, ktoré by ich mohli počas cesty rušiť. Navrhlo sa, aby bol zoznam všetkých členov uvedený z úradnej povinnosti ako „všetci zosnulí“. Toto bolo urobené tak, aby každý člen tímu, ktorý bol vybraný, musel byť uvedený v úradných dokumentoch ako „chýbajúci“, a teda „zmiznúť“ z úradných záznamov. Týmto spôsobom sa nepodarilo odhaliť všetky možné vzťahy medzi novým pridelením tímu k projektu a ich predchádzajúcimi priradeniami. (koho by napadla myšlienka vyšetrovania „oficiálne“ mŕtveho človeka.)

Každý spis každého člena vybraného tímu bol očistený od niekoľkých dokumentov vrátane ich spisov sociálneho zabezpečenia, daňových priznaní, lekárskych spisov, vojenskej histórie a ďalších spisov, ktoré mohla viesť civilná správa, a umožniť tak ich identifikáciu a boli umiestnené na tajnom mieste.

Pôvodne bolo zameraných asi 560 ľudí, aby boli medzi možnými vybranými ľuďmi. Proces výberu si nakoniec udržal 16 (súčasťou výberu boli dve ženy). Štyria z nich tam boli, kvôli „náhradníkom“ pre prípad, že by bol jeden z členov zranený alebo sa nemohol misie zúčastniť z iných dôvodov.

Je čudné, že tu nebol vyslovene „tím Bis“. Pokiaľ ide o „posádky Bis“ programov Apollo. Ale vzhľadom na túto veľmi zvláštnu misiu museli mať svoje dôvody.

Zostavenie tímu

Každý vybraný člen bol vyslaný do špeciálneho výcvikového strediska v Camp Perry vo Virgínii. Bolo to miesto pre výcvik spravodajských agentúr. Väčšina výcviku sa tam konala, ale ďalší špeciálny výcvik sa údajne absolvoval na leteckej základni Sheppard, Wichita Falls, TX, Ellsworth AFB, Južná Dakota a Dow AFB, Maine.

Výcvik trval 167 dní. Počas tejto doby mal tím asi 15-dňový odpočinok, ale boli pozorne sledovaní. Tesne pred cestou bol tím transportovaný do tábora Discipline Camp vo Fort Leavenworth v Kansase a držaný v izolácii v uzamknutých celách. To im bránilo v komunikácii s kýmkoľvek z vonkajšieho sveta a všetci boli pod prísnym dohľadom.

Každý člen tímu musel podstúpiť extrémny psychologický a fyzický tréning.

Po rozsiahlom výberovom procese musel každý člen tímu preukázať svoju schopnosť znášať ťažkosti, ktoré zahŕňali sériu psychologických testov, lekárskych vyšetrení a „PAT“ („Testy pozitívneho postoja“, čo je test. pilotom a špeciálnym jednotkám).

Výcvikový program viedol kapitán Bob HALL a na túto fázu dohliadala novovytvorená DIA (Defense Inteligence Agency).

Počas výcviku kvôli utajeniu absolvovali výcvik, ktorý bol zameraný na väčšinu personálu, ktorý nad nimi dohliadal, na program výberu a výcviku s ohľadom na budúce lety na Mesiac.

Kvôli anonymite a utajeniu bolo všetkým členom tímu pridelené trojciferné číslo a takto ich volali od začiatku školenia. Číslovanie bolo nasledovné:

Veliteľ tímu: 102
Druhý vo velení: 203
Pilot 1: 225
Pilot 2: 308
Lingvista 1: 420
Lingvista 2: 475
Biológ: 518
Vedec 1: 633
Vedec 2: 661
Lekár 1: 700
Lekár 2: 754
Ochranka: 899

(Nie je celkom známe, aká bola funkcia dvoch žien prítomných v tíme).

Výcvik pozostával z nasledujúcich fáz:

1. Úvod do prieskumu vesmíru (vyučovaný zamestnancami NASA);
2. Astronómia, identifikácia hviezd, použitie ďalekohľadov a astrofyzika všeobecne;
3. ebenová antropológia (informácie získané od EBE1);
4. História EBE (základné informácie prijaté od EBE1);
5. „Základné školenie v bojovej medicíne a chirurgii“ (starostlivosť o traumy). Tento príspevok dostal nelekársky personál v tíme;
6. Výcvik vo vysokej nadmorskej výške – parašutizmus a beztiažový stav / atmosféra a výcvik v používaní dýchacích prístrojov;
7. Kurz prežitia a úteku;
8. Základný výcvikový kurz v oblasti zbraní a výbušnín (pre každý prípad boli použité náboje z C-4, „Zloženie-4“);
9. „Výcvik psychologických operácií“ a príprava na odpor proti výsluchom;
10. Taktický výcvikový kurz (4 týždne, výcvik kurzu US Army Ranger);
11. Informácie a kurz odberu vzoriek;
12. Kurz metód zberu a použitia špecializovaného geologického zariadenia;
13. kurzy telesnej výchovy a zvládania stresu;
14. Metódy zvládania pôrodu;
15. Kurz výživy;
16. Používanie školiacich materiálov;
17. školenie v špecializácii, ktorá by bola špecifická pre každého člena;
18. kurz základnej biológie;
19. Ďalšie školenie, ktoré je tajné a stále sa považuje za vysoko dôverné aj po 45 rokoch (1965 – 2010).

Každý člen tímu mal so sebou aj „tabletku“.

Táto „pilulka“ bola normou pre spravodajských agentov pôsobiacich za nepriateľskými líniami. Tabletka by mohla ukončiť ich život, ak by sa z nejakého dôvodu ocitli v nemožnej situácii a zachránilo by ich pred utrpením, keby sa cítili stratení.

Všetci americkí astronauti, počas programov Gemini, Merkúr a Appolo, dostali tiež tento druh pilulky (vlastne kapsula s kyanidom, ktorá v priebehu niekoľkých sekúnd spôsobí smrť úplnou paralýzou nervového systému).

Niekoľko členov tímu (piloti) bolo vycvičených, aby sa naučili lietať na plavidle EBE, ktoré sa údajne našlo v západnom Novom Mexiku v roku 1949. Bolo plánované, aby títo vyvolení mohli v prípade núdze letieť plavidlom na Zem.

V tíme boli štyria piloti. Niekoľko týždňov strávili v komplexe S-4 (Base 51) v Nevade učením sa, ako lietať na mimozemskej lodi. Nebolo ťažké lietať, ak ste pochopili, ako fungujú ovládacie prvky. Členovia tímu priniesli malé nádoby s tekutým dusíkom.

EBE boli zraniteľní voči extrémnemu chladu. V prípade nepriateľstva zo strany EBE by sa na ich zneškodnenie mohol použiť tekutý dusík a pokúsiť sa o únik. Členom tímu bolo nariadené nastriekať látku priamo do tváre EBE. Kvapalný dusík bol rovnako ako dnes umiestnený do špeciálnych kontajnerov.

Každý člen tímu však tieto fľaše s tekutým dusíkom po príchode na Serpo rýchlo odhodil. Tím EBE si uvedomil nebezpečnosť tejto látky pre nich, ale nikdy nespochybnil dôvod, prečo ju členovia ľudského tímu vzali so sebou.

Rovnako ako v prípade zbraní, každý člen tímu mal pištoľ a pušku M16. EBE si uvedomili, o aké zbrane ide, ale opäť nikdy nespochybňovali, prečo ich členovia tímu vzali so sebou.

Priebeh výmeny

Došlo k zmenám, dostali správu od EBE, ktorá naznačuje, že si už viac neprajú uskutočniť výmenu počas svojej prvej návštevy Zeme.

Chceli prísť najskôr a potom si výmenu naplánovať osobne. To spôsobilo problémy, pretože tím bol už pripravený na výmenu. Poslali správu, ale nedostali žiadnu odpoveď.

V decembri 1963 zaslali EBE správu potvrdzujúcu čas, dátum a miesto ich vystúpenia. Správa naznačila, že dve plavidlá sú na ceste na Zem a budú pokračovať do príslušného cieľa v mieste určenom po predchádzajúcej dohode.

V tomto období došlo k strate prezidenta Kennedyho. Niektorí z projektu chceli kvôli jeho smrti zrušiť živnosť. Prezident Johnson bol ale upovedomený a rozhodol sa v udalosti pokračovať, aj keď Johnson neveril, že sa to skutočne stane.

Tím bol naplánovaný na dve rôzne miesta. Jeden bol falošný na leteckej základni Holloman blízko Alamogorda v N. M. a druhý, o ktorom sa predpokladalo, že je skutočným miestom pristátia, bol západne od Hollomanu pri južnom vstupe na Bielu základňu.

Prvé mimozemské plavidlo vstúpilo do našej atmosféry počas popoludnia 24. apríla 1964.

Plavidlo skutočne pristálo na nesprávnom mieste blízko Socorra v Novom Mexiku. Náš tím bol na mieste vo White Sands. Mohli sme poslať správu plavidlu EBE, v ktorej im oznámime, že pristáli na nesprávnom mieste. Druhá loď správu prevzala a pristála na správnom mieste.

Plavidlo dobre pristálo vo White Sands. V teréne bolo 16 vyšších úradníkov vlády Spojených štátov. Niektorí boli politici a iní vysokí štátni úradníci, samozrejme vrátane vojenských dôstojníkov. EBE opustili svoje lode a vystúpili na asfaltku. Darovali svoju technológiu. Vynašli prekladacie zariadenie (prototyp). Vyzeralo to ako nejaký mikrofón s čítaním na obrazovke.

Úradníci prehovorili do zariadenia a na obrazovke bola vytlačená forma hlasovej správy v jazyku EBE aj v angličtine. Bolo to dosť primitívne a bolo ťažké pochopiť všetko, čo sa hovorilo. EBE sa rozhodli uskutočniť výmenu, ale až nasledujúci rok. Júl 1965 bol opravený a miesto, o ktorom sa rozhodlo, bolo „Site of Trials“ v Nevade. Plánovači nemali záujem na tom, aby držali rovnaké miesto zo strachu, že by mohlo dôjsť k zverejneniu informácií.

Členovia tímu boli držaní vo Fort Leavenworth do mája 1964. Potom boli prevezení do Camp Perry. Tím bol nasledujúcich šesť mesiacov izolovaný a tento čas využil na zdokonalenie školení, ktoré absolvovali zvyšovaním ich individuálnych schopností a osvojovaním si nových zručností. Poskytla tímu tiež čas na lepšie pochopenie jazyka Ebe. Aj keď väčšina z tímu mala ťažkosti s osvojovaním jazyka, dvaja lingvisti v tíme dokázali zdokonaliť svoje jazykové znalosti.

V apríli 1965 bol tím prevezený do Fort Leavenworth až do júla 1965, potom bol prevezený do Nevady. Tu konečne došlo k výmene. Dve plavidlá pristáli a tím nastúpil na jedno. Nie bez toho, aby sme najskôr zaistili správne naloženie všetkého jeho vybavenia (bolo odobratých niekoľko ton potrebných vecí: jedlo, lekárske vybavenie, výskum, vzorky, oblečenie, atď.)

Cudzinci získali telo EBE1. A samozrejme niekoľko EBE zostalo na zemi v rámci výmenného programu.

Kontakt s členmi tímu bol neustále udržiavaný prostredníctvom komunikačného systému, ktorý zanechali EBE, počas celého vesmírneho cestovania, ktoré trvalo približne 10 mesiacov. Hneď ako pristáli na „SERPO“, pravidelne sa pokračovalo v kontakte (a / alebo samozrejme v núdzových situáciách).

Návrat tímu

Tím sa vrátil podľa plánu 18. augusta 1978 na presné miesto, odkiaľ v roku 1965 odišiel.

Vrátilo sa osem členov. Dvaja zomreli na planéte a ich telá boli prinesené späť. Dvaja ďalší sa rozhodli zostať na cudzej planéte.

Všetkých osem členov bolo izolovaných na celý rok v zariadení v Los Alamos. Práve tam sa uskutočnilo veľa lekárskych vyšetrení a výsluchov za účelom vypracovania správy o misii. A tiež im umožniť, aby sa kúsok po kúsku znovu aklimatizovali na pozemské prostredie.

Po tomto roku izolácie a debriefingu dostali novú identitu, silnú finančnú odmenu a ponuku vrátiť sa do aktívnej služby alebo do povinného dôchodku.

Šiesti sa rozhodli odísť do dôchodku a dvaja sa rozhodli zostať v aktívnej službe. Osem je teraz zosnulých.

V záverečnej správe misie klasifikovanej na úrovni „prísne tajného kódového slova“, ktorá bola odovzdaná vyšším orgánom, došlo k zmene názvu programu, ktorý prevzal názov planéty a potom sa z neho stal „ projekt SERPO“. . A práve pod týmto menom je nám dnes známa.

„Prísne tajné“ s krycím menom. Rôzne úrovne prístupu k tajomstvu (nazývané „povolenie“) je možné označiť krycím menom. Vďaka tomu je možné ľahšie určiť priority a identifikovať kategóriu „povolenia“ každého z nich.

Existuje veľa podozrení na projekt SERPO v súvislosti so spravodajskými zdrojmi, z ktorých mnohé sú anonymné .

A na druhej strane odtajnené dokumenty potvrdzujú určité informácie.

V histórii ufológie nie je dymu bez ohňa.

Existuje veľa „otáznych“ precedensov, o ktorých sa neskôr zistilo, že sú správne. Každý, kto chce vedieť, má právo vedieť o tomto projekte.

Projekt Serpo je prísne tajný projekt, v rámci ktorého vláda Spojených štátov zorganizovala výmenný program s mimozemskými havarovanými bytosťami v púšti neďaleko Roswellu v Novom Mexiku, ktorý vyslal dvanásť špeciálne vycvičeného vojenského personálu do hviezdneho systému Zeta Reticuli vzdialeného 39 svetelných rokov.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
2 years ago

mam tuto knihu.
Su tam aj fotky,ako to na planete SERPO vyzera. (priblizne ako Montana)
Nevedeli ste,aku ulohu mali tie 2 zeny v time… Jedna fungovala ako lingvistka, vedela sa dorozumievat ich recou,ktoru predtym studovala a druha bola vedec. Ta ich rec, to nebola rec ako nasa. EBE a ostatni na jeho planete sa dorozumievaju telepaticky a takymi zvlastnymi zvukami.
Planeta SERPO ma die slnka a “ludia” tam nosia akysi ochranny skafander, ktory je velmi tenucky a pohodlny.
Ked leteli na SERPO, najskor leteli na mesiac,ktory funguje z druhej strany ako jedna velka “stanica”. kazdy si tam odparkuje tie obrovske vesmirne lode a potom na tych mensich lietaju na vedlajsie planety.
Ked leteli,tak leteli casom a mysleli si,ze kedy uz ich konecne pridu informovat,aby sa pripravili k startu. A v skutocnosti oni uz leteli a vobec to nespozorovali.
Milujem tu knihu,asi si ju po rokoch precitam znova