Prečo je premiér Heger služobníkom diabla?

29/01/2022 | Duchovné pravdy

  Diabol, je ten, kto sa stavia proti Pánovi a jeho Vôli. Kto sa chce postaviť na jeho miesto a byť múdrejší ako On. A presne toto isté robí diabolská suita takzvaných odborníkov, zhromaždených okolo Hegera.

   V čom konkrétne spočíva ich služba satanovi?

   Stvoriteľ daroval človeku slobodnú vôľu. Tento jeho dar je absolútny a bezvýhradný. To znamená, že sa môžeme rozhodovať akokoľvek chceme a slobodná vôľa nám nebude nikdy odňatá. Môžeme sa slobodne rozhodnúť kráčať buď k Svetlu, alebo k temnote. Buď k spáse, alebo k zatrateniu. Je to jedine na nás.

   A ak sa napríklad rozhodneme ísť cestou k zatrateniu, Stvoriteľ nám slobodnú vôľu nezoberie a nechá nás ísť na základe nášho rozhodnutia až na koniec nami zvolenej cesty. Aj keď to bude znamenať našu záhubu. V tomto spočíva bezvýhradnosť Pánovho daru slobodnej vôle človeku. V tomto spočíva obrovská, až nepochopiteľná Božia veľkorysosť.

   A teraz sa pozrime na služobníka satana Hegera, ktorý sa síce považuje na kresťana, ale v skutočnosti stojí proti Pánovi. Jeho skutočný pán, satan a diabol mu totiž našepkáva, aby zachránil ľudí pred pandémiou tým, že im zoberie slobodnú vôľu. Tým, že ich dá všetkých povinne očkovať, aj keď nechcú. Tým, že im pre ich dobro uprie výsadu a dar, darovaný samotným Stvoriteľom.

   Heger hovoril v rozhlase, že uvažuje o povinnom očkovaní. Že o ňom už dlhšie rokuje s odborníkmi a právnikmi, aby posúdili, či to ústava umožňuje. Uvažuje sa na povinnom očkovaní ľudí nad nad 65 rokov, ale Heger nevylučuje, že by to mohlo byť aj nad 60 rokov. Podľa neho osobne by však bolo najlepšie povinné očkovanie pre všetkých nad 50 rokov. Aká by ale mala byť optimálna veková hranica, určí konzílium odborníkov.

   Takzvaný „kresťan“ Heger si neuvedomuje, že už len úvahami o povinnom očkovaní ukazuje svoju príslušnosť k temnu a k diablovi, pretože sa stavia proti Stvoriteľovi a proti bezvýhradnosti jeho daru slobodnej vôle človeku. Služobník diabla Heger chce pod taktovkou svojho skutočného pána satana rozhodovať o ľuďoch, ako o dobytku, a ako o nesvojprávnych veciach. Chce znásilniť ich slobodnú vôľu, pretože je presvedčený, že sa tak deje pre ich dobro. Služobník diabla Heger, spolu s rovnako diabolskými odborníkmi, chcú rozhodovať o ľuďoch podľa svojej vlastnej vôle. Oni určia, čo je dobré, a ostatní sa budú musieť podriadiť, bez ohľadu na to, čo oni sami chcú.

   Týmto spôsobom sa títo ľudia stavajú nad Stvoriteľa, pretože Stvoriteľ to nerobí. Oni sú však múdrejší ako Stvoriteľ, pretože vedia lepšie, čo ľudia potrebujú. A ich „múdrosť“ a bezmedzná arogancia, postavená nad Vôľu Stvoriteľa, bola zhmotnená do vízie povinného očkovania. To by však v skutočnosti bolo očkovaním násilným a vynúteným, pretože by išlo proti slobodnej vôli a proti slobodnému rozhodnutiu veľkej časti národa.

   Vláda sa tak pasuje do pozície feudálnych pánov s neobmedzeným právom rozhodovať o živote, smrti a osude svojich poddaných. A svoju vôľu si vynucuje za pomoci zapredaných pandúrov, drábov a moderných donucovacích prostriedkov.

   Kto si myslíte, že ste premiér Heger? Kto si myslia, že sú odborníci, sústredení okolo vás? V skutočnosti sú to len neznabohovia a materialisti, ktorí berú do úvahy len hmotné a telesné záujmy, ignorujúc dušu a ducha človeka s jeho právami, darovanými od Stvoriteľa. Duše ľudí chcú znásilniť, zlomiť a podrobiť svojej vlastnej vôli, pretože sú presvedčení, že obyčajní ľudia sa musia skloniť pred tým a podriadiť tomu, čo oni sami považujú za dobré a správne. Za dobré a správne z ich pohľadu neznabohov, materialistov, ateistov, alebo pomýlených kresťanov, akým je Heger. V skutočnosti sú však všetci služobníkmi diabla, aj keď sú presvedčení, že pomáhajú ľuďom, pretože sa tak deje iba za cenu toho, že sa otriasa základnými piliermi samotného človečenstva.

   Časť obyvateľstva sa tomu v strachu a bez hlbšieho uvažovania podrobuje, avšak druhá, duchovne živšia časť národa sa oprávnene búri, pretože cíti hrubé a arogantné diabolské zasahovanie do svojich najzákladnejších ľudských práv.  

   Veľkou otázkou zostáva, prečo svet dospel do takejto situácie? Prečo ho ovládli služobníci diabla? Prečo sa dostali do najvyšších pozícií a vládnu národom? Prečo svet ovládla temnota, ktorá obyvateľstvo oberá o jeho práva?

   Stalo sa to preto, lebo sme odvrátili od Pána, a tým uvoľnili priestor temnote, ktorá následne ovládla svet. Len sa pozrime okolo seba, koľkí z nás vážne usilujú o hodnoty ducha? Pre koľkých sú hodnoty ducha na prvom mieste? Koľkí sa skutočne zaujímajú o Vôľu Stvoriteľa a o jej naplňovanie vo svojom živote?

   Svet sa orientuje len na hodnoty matérie, ktoré sú však bez ducha mŕtve, nízke a temné. A pretože sme si vybrali nízkosť a temnotu matérie bez ducha, otroci hmoty a služobníci temnoty ovládli svet. Preto dnes trpíme pod ich jarmom a oni sa nás snažia obrať o základné práva, medzi ktorými je i právo slobodne sa rozhodovať.

   A stále viac sa rozpínajúca temnota začína ľudí tlačiť až k samotnému okraju priepasti, čím ich núti začať konečne bojovať za pravé hodnoty a za svoje základné Božie práva. Nastávajúce dianie nás bude nútiť začať sa konečne orientovať na hodnoty ducha a odpútavať sa od hodnôt matérie, pretože budeme na vlastnej koži bolestne prežívať, kam nás priviedol bezduchý materializmus, svojou nízkosťou napojený na temno, ktorý dosadil na vrchol spoločnosti temných služobníkov diabla.

   A žiaľ, i samotné  cirkvi sa zmaterializovali a odklonili od hodnôt ducha i od Vôle Stvoriteľa. Aj cirkvi sa začali upínať na matériu a s ňou spojenú pozemskú moc, a preto sa stali temnými. Rozkvitol v nich iba rozum a duch bol odsunutý do úzadia. Cirkvi sa vzdialili od Svetla, stali sa temnými, a preto v dnešnej dobe temna stoja na jeho strane.

   Cirkvi nepoznávajú, že nastal čas, kedy temná šelma núti ľudí všetkých stavov prijímať znak vakcinácie na ruku, bez ktorého nemôžu ani predávať, ani kupovať presne tak, ako je to predpovedané v záverečnej kapitole Nového Zákona. Cirkvi nenabádajú veriacich, aby vzdorovali temnej šelme a nátlaku jej služobníkov, ale naopak, nabádajú ich, aby prijali jej znak na svoju ruku. Biskupi nabádajú veriacich k vakcinácii, hovoriac o nej ako o prejave lásky k blížnemu, avšak dvaja z nedávno očkovaných slovenských biskupov dostali zakrátko nato rakovinu.

   Cirkvi, vzdialené od Svetla a od skutočnej Vôle Stvoriteľa nepoznávajú vlkov v rúchu baránka tak, ako ich na to upozorňoval Kristus. Dali sa oklamať lžou, že vakcinácia je tu pre naše dobro, a nie sú za ňou schopní vnímať dravčie pazúre temna. Pod navonok prezentovanou maskou dobra a boja proti pandémii nevnímajú krvilačné tesáky vlkov, ktorí chcú v skutočnosti roztrhať ovčie stádo. Ale aby to nebolo tak nápadné, vlci sa odeli do rúcha baránkov a pasujú sa za záchrancov sveta.

   Pretože sme sa vzdialili od Stvoriteľa, od jeho pravej Vôle a od hodnôt ducha, svet zachvátila temnota a ovládli ju vlci a služobníci temna. Záchrana preto nespočíva v ničom inom, ako v opätovnom návrate k Stvoriteľovi, k jeho Vôli a k hodnotám ducha, postaveným na prvé miesto.

   Áno, treba aj navonok všemožnými spôsobmi bojovať proti temnej šelme a vzdorovať jej diabolským služobníkom. Ale popri tomto nevyhnutnom vonkajšom boji sa je treba vnútorne nasmerovať k Stvoriteľovi a k jeho pravým hodnotám ducha. Keby sme totiž takýmto spôsobom žili a mysleli, veci by nikdy nedospeli do dnešného stavu, kedy sme vystavení vláde služobníkov diabla. Do stavu, kedy majú byť ľudia masovo okradnutí o výsadu, darovanú im Stvoriteľom, spočívajúcu v základnom ľudskom práve rozhodovať o sebe samých. Do stavu, kedy má byť obyvateľstvo znásilnené a proti jeho vôli mu má byť vnútené povinné očkovanie.

M.Š.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
26 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

Putin vraj povedal:

Boh ma ulohu odpustit teroristom, ale moja uloha je ich ku nemu poslat.

Ja osobne verim tomuto:

Diabol ma ulohu uskvarit zlocincov a rozatomizovat ich temnu dusu na veky vekov,
a uloha naroda slovienskeho je celu vladu a prezidenstky palac a covidove gestapo
ku tomu diablovi cim skor poslat.

diabol nasmu narodu posiela neustale upomienky, ze si ulohy neplnime a ze zbytpcne mina palivo pod prazdnymi kotlami a navysuje tak CO2 emisie, koli neprebudenosti naroda slovienskeho

rudo
rudo
2 years ago

ku teme, vakcinacia a popieranie slobodnej vole.

covid a PFEIZER sluzia iba na nastartovanie celej problematiky

ale treba za pozriet z nadhladu

fasisticke popieranie slobodnej vole Cloveka, ze co si kto necha pichnut a ci je to dobrovolne
je tu uz najmenej pol storocia ci viac

vsetky tie detske vakciny su v tom istom kosi,
rodicia nemali pravo sa rozhodnut dobrovolne ci daju deti napichat
a rezim rodicov, ktori rozmyslaju citia a snazia sa deti chranit prenasleduje

a to prenasledovanie bolo pol storocia vaznejsie a krutejsie ako to co sa predvadza teraz koli Fajcerke.

pokial ludstvo nepochopi cely podvod pavedy zvanej virologia, tak sa nikam nedostaneme

prave tie detske vakciny sposobili celozivotnu debilitu celeho ludstva a teraz podvod covid fajcer sluzi prave na prvotne prebudzanie.

avsak vsetci ti tzv. antivaxerski lekari co neodporucaju Fajcera, stale suhalsia s virologiou a detskymi vakcinami a stale pomahaju demagogii spekulovanim o virusoch.

takze sme sa zatial nikde nedostali, ani len prvy krocik na ceste k poznaniu k viedeniu a ku slobode.

kazdy detsky lekar sluzil az doteraz satanovi, kazda vlada a rezim v minulosti sluzili satanovi kazda lekarska univerzita sluzila satanovi.

toto nie je len o Hegerovi, Lekvarskom, Mikasovi Krcmerym Sabakovi Caputovej

deti boli povinne zapichavane aj za Fica za Dzurindu za Meciara za Husaka za Gottwalda

jana
jana
Reply to  rudo
2 years ago

jj.super, je to tak.

Pohan
Pohan
Reply to  rudo
2 years ago

Súhlasím, deti boli a sú povinne očkované bežnými vakcínami. Teraz len vymenili bežné vakcíny za experimentálne geneticky modifikujúce a skúšajú ich na dospelých. Už len chýba aby boli deti povinne očkované novými typmi mRNA vakcín a hotovo, dokonané. Nebolo by treba ani umelo vytvorené epidémie.

jirik
jirik
Reply to  Pohan
2 years ago

jenže toto funguje celosvětovo:
Už len chýba aby boli deti povinne očkované novými typmi mRNA vakcín a hotovo, dokonané.
Lidem/rodičům vnucují podvodné studie, že vakcíny jsou pro děti bezpečné, minimálně či ojediněle s vedlejšími účinky,…. a také za pomocí restrikcí, roušky povinnost nasazené,…nemožnost se účastnit školních a jiných akcí pro děti, pokud není dotyčné dítě očkované,….

to že jsou ty vakcíny experimentální a použitost v nouzovém režimu (FDA, CDC v USA),…se opomíjí nebo zamlčuje,….

Mária
Mária
Reply to  Pohan
2 years ago

“…deti boli a sú povinne očkované bežnými vakcínami.” Nie je to úplne pravda. Už v 80- a 90-tich rokoch tu robili infiltrovaní doktori pokusy na školopovinných deťoch. Už vtedy na vnútorné vedomie ochraňovalo pred nimi. A výsledok po troch desaťročiach? spolužiaci, jednoducho katastrofa

Israismael
Israismael
2 years ago

Všetko ale úplne všetko čo sa deje dnes po svete a aj u nás je následok koordinovanej práce satanskych skupín ľudí pôsobiacich nielen vo vládach a farmaceutických instituciach a ich lobistov, médií, tajných spoločnosti od iluminatov po slobodomurárov ale v prvom rade je to vrcholová pyramída zla v skutku samého pána tohto sveta, bývalého nositeľa svetla, ktorý padol a ktorý sa pokúša zdvihnúť hlavu, čiže samotného Lucifera…
Prišla jeho doba, doba zla.. Doba technologických vydobytkov ľudstva… Toto je jeho čas ako môže dať ľudstvo do,, laty”.. Technologické prostriedky ovládania.. Jedine táto doba a žiadna iná pred tým, mu dala možnosť pozdvihnúť hlavu aby konal aby ničil a aby zobral Bohu jeho dielo zvané človek a poslal ho(človeka) do rozkladu spolu s hmotou keď príde Deň súdu(ten deň sa veľmi blíži a až priveľmi lebo sme v dobe 7rocneho suzenia od roku 2020)…
Človek je v pasci temna.. Bohu Bohu žiaľ a ešte raz bohužiaľ .. Človek sa dal chytiť do pasce cez vakcíny, pretože aj v nich je skrytá technológia temna.. A ta technológia vo vakcinach sa bude parovat s inými technológiami ktore sú už pripravené na spustenie v plnej sile (5G a Starlink).. Ak je to tato doba ako je písané v biblii, že živi budú závidieť mŕtvym, tak nastáva veľká obava ako sa zachova telo človeka s vakcínou, po spustení tých technologických,, vydobytkov” dnešného človeka ovládaného temnou silou, tou úplne najvyššou možnou s menom Lucifer.. Veľmi smutná realita že mu napomáhajú ľudské temné duše na Zemi.. Inak to ani nejde lebo Lucifer nemôže pôsobiť v tele na Zemi a tak využíva svojich služobníkov vo vládach, v korporáciach, vo vede, zdravotníctve, a všade sú dosadeni väčšinou temné osobnosti a ľudia…
Sme v záverečných dňoch tohto sveta.. Až príde totálna očista Zeme (každý človek to spozná), a až po očiste nastúpi Božia vola namiesto ludskej(Boží syn – Imanuel-Boh s nami) až potom skončí aj temno a temni ľudia a Zem bude opäť krásnou ako nikdy pred tým… Už len pár rokov(možno 6).. Preto treba nájsť silu ľudia a hľadať Pravdu… Nedať sa nachytať temnotou do pasce, ved Slováci sú v niečom vyvolení a aj preto viac ako polovica národa sa nedala nachytať technológiou mRna, ktorá ničí božsky uspôsobenú DNA v telách ľudí.. . Čítať treba bibliu kde je Zjavenie Jana a všetko to tam mate v tej knihe nového zákona, že co bude o chvíľu, ved je to časová os udalosti ktoré prežívame! … a čítajte aj knihu súdu Vo svetle Pravdy Posolstvo Grálu od Ducha Pravdy Abdrushina..
Želám každému veľa svetla do života.. Idu ťažké roky od júna 2022… Ale na konci suzenia príde slubena zmena… Prosím každého kto je duchovne v pohybe a nemá,, mrtveho” ducha v tele aby ešte v krátkom čase ktorý máme do,, Súdneho Dňa” našiel svetlo a cestu k záchrane! Pojem súdny deň je skutočný nie len obrazny… Je to skutočný zásah Boží aby sa ukončilo temno, ktoré viac ako dve tisícročia vládne a ovláda toto ľudstvo!

potter
potter
Reply to  Israismael
2 years ago

Krásny príspevok. Co nás čaká od júna?

martin
martin
Reply to  potter
2 years ago

Nič 😀 toto sú fantasmagorie dotyčného…

potter
potter
Reply to  martin
2 years ago

Ani by som nepovedal, skor naopak.

Israismael
Israismael
Reply to  martin
2 years ago

Neusmieval by som sa byť Vami ..skôr by som odporúčal zamyslieť sa nad sebou kým je ešte čas

Israismael
Israismael
Reply to  potter
2 years ago

V rokoch 2022-2023 sa udejú pozemské zmeny, ako následok nesprávne smerovanej slobodnej vôle ľudí. Zároveň bude popri týchto ľudských zmenách prebiehať veľka očista Zeme cez prírodné katastrofy. V roku 2024 naberú na obrovskej sile a ešte silnejšie budú v roku 2025..
Pozemské zmeny, pochádzajúce zo svojvôle človeka, ktoré budú prebiehať do roku 2024, nie je možné pozorovať pri mechanickom kolobehu Zeme. Ale v roku 2025 tu príde k obratu
od 2025 sa budú diať na Zemi obrovské zmeny – stará mapa Zeme sa úplne zmení. Mnohé krajiny a kontinenty zaniknú a iné nové sa vynoria. Stane sa to, čo bolo pred vekmi predpovedané.
Astrólogovia, obdarení talentom a schopnosťami, by sa mali teraz usilovať, aby tieto udalosti potvrdili a zvestovali o nich tiež.
Od roku 2027 sa obnoví normálny obeh Zeme. Zachránený bude každý človek, ktorý má v sebe túžbu po Svetle a má vieru v Stvoriteľa.. Dva roky -2025-2026- bude vládnuť na Zemi veľký chaos.
Od roku 2027 sa obnoví normálny obeh zeme a zároveň bude pozdvihnuta na vyššiu úroveň obežnej dráhy,nakoľko bude ľahšou, svetlejšou po zbavení sa všetkého temného..(tj.všetkeho toho ,čo sa bude prikláňat k temnu.,všetko hmotné priklonene k temnu ,vcetne veľkého poctu ľudí,ktorí sa dali zviesť na nepravu cestu) .taká je vôľa Božia a človek sa jej nevyhne ..Je to dôsledok samotných ľudí ,karma ľudstva ,nevyhnutná reciprocita ,zákon akcie a reakcie !

rudo
rudo
Reply to  Israismael
2 years ago

obeh Zeme

mas na mysli jezuitsky model slnecnej sustavy
a jezuitsky model Zeme, tak ako ho vymysleli v obdobi 1500-1600

a ako ho prezentoval film Cisaruv Pekar, ked vyliali pohar s vinom v ktorom bol jed?

Israismael
Israismael
Reply to  rudo
2 years ago

To nemyslíš vážne že to tak zlahcujes túto informáciu.. V podstate môžeš si myslieť čokoľvek, nevadí mi ani výsmech.. Nakoniec sleduj tie pozemské deje ktoré budú prichádzať… Ja ta nebudem ani presviedčať ani nič podobné…

rudo
rudo
Reply to  rudo
2 years ago

som sa ta spytal s akym modelom Zeme a Slnecnej sustavy fungujes

normalna otazka

lebo co si pisal implikovalo ten jezuitsky model.

nemusis odpovedat ked nechces.

si nejako moc precitliveny.

jana
jana
Reply to  Israismael
2 years ago

Skvělé. Pravda. Osobně ze srdce velmi děkuji za reflexi, kterou uvnitř sebe cítím a neumím slovy sdělit. Děkuji.

Juraj
Juraj
Reply to  Israismael
2 years ago

Výstižné.Presne tak to je.

Israismael
Israismael
2 years ago

Také modely sústav ja nepoznám, nezaujímam sa o ne
a sú ľudské…. nemajú nič spoločné s tým co funguje podľa zákonov Božej vôle….. a ak sa pozastavíš azda nad tým ako to viem odkiaľ to mam,či som zas múdry a ci vedec, no tak to ja už nemôžem za to ze ty tie informácie nemáš k poznaniu… Každý človek keď sa poctivo a cestne námaha spoznať vyššie vedenie, tak to spozná a dostane ako dar!! .. Spozná všetko lebo otvori sa kanál /antena/ zadného mozgu cez ktorý pôsobí duch ako živá iskra, ktorý je vlastný a skutočný človek… Treba hľadaj Pravdu.. Pravda oslobodzuje.. Duch je viac ako rozum.. Duch je duchovná podstata večne živá a rozum je hmotná podstata, ktorá konci smrťou človeka… 90 perc ľudí pôsobí na Zemi cez rozum a Duch ako živá entita nepozná takmer nič je zahrabany, bez znalosti vyššej Pravdy… Taka je Pravda tu na Zemi.. Duch je krmeny predným mozgom a nepozná duchovné, lebo nepoužíva zadný mozog pre príjem z vysokých duchovných sfér…. a keď človek,, odhodi “telo smrťou ide ako nevedomy na onen svet, nemá vedomie kam ma ísť na aké miesto, iba sa čuduje že je živý a hnany tiazou(zákonom tiaze) hore alebo dole… A žeby som bol precitliveny podľa tvojej mienky?.. Nie nie som.. Som len sklamaný keď niekto nepochopí aspoň kúsok z nejakej pomôcky danej človeku pre maličké prebudenie…

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
2 years ago

Rudko.. A tak pochopil som ze si to nemyslel nejak spatne.. Možno sa to zdalo na pohľad ako irónia.. Takže všetko je ok.. Veľa zdravia prajem a pokoja v živote…

rudo
rudo
Reply to  Israismael
2 years ago

poviem ti takto,
vela ludi je sklamanych z toho co pocas casu sledovali na od Reneho Koukala a Alue

a tam sa ide tvrdo podla modelu dutej zeme.

preto je podla mna dost prirodzene si ujasnit, ak niekto pride s nejakymi velkymi vyhlaseniami predpovedami atd

z akeho modelu vychadza.

zatial zijeme v 3D realite a na hmotnej Zemi a tak musime mat predstavu ako ta Zem vypada.

a podla toho, aky model niekto ma ako realitu, mozem aj posudit hodnovernost jeho inych tvrdeni.

asi tolko.

Potter
Potter
Reply to  rudo
2 years ago

Aký máš dôkaz, že si na Zemi? Rudo, snažíš sa prezentovat nejakým stylom, no motas sa. Pamätaj, posudzujes len vždy seba.

Podľa toho aký model má niekto ako realitu,môžem potvrdiť jeho hodnovernost?

Ach bože môj…

rudo
rudo
Reply to  Potter
2 years ago

aky mam dokaz ze som na Zemi?

kazdy vola tuto planetu Zem, Ty ju volas nejako inak?
tak daj tvoj nazov na tuto planetu nech sa dozveime kde vlastne sme.

ano je viac falosnych modelov Zeme a Slnecnej sustavy a podla toho kto aky model hlasa, tak sa zaradil.

ach boze moj…

to ako co ? vzdychanie ako arhument? ci emocionalna manipulacia?

daj sem tvoj model Zeme, ukaz sa co si zac.

pokial teda nie si sam Rene Koukal osobne?

miloš
miloš
Reply to  rudo
2 years ago

Rudo,

načo sa púštaš do dišputy s čím nesúhlasíš? Nie je lepšie rozvíjať dišputu s čím súhlasíš?????
Čau a všetko dobré.

rudo
rudo
Reply to  miloš
2 years ago

chcem len vediet na akom zaklade su tie katastroficke predpovede

benetri
benetri
Reply to  rudo
2 years ago

Ahoj, ak si si nevšimol, tak 3D skončila a je len v dobehu. Už sme niekde inde, aj keď ešte nie každý to dokáže vnímať. Ale sme v procese prestavby a každý človek to poznanie dostane. Tá prestavba už beží temer dva roky a do 27-ho bude ukončená. Kto z človekov to nestihne, tak dostane potom “šokovú” terapiu poznania a bude sa musieť s konečnou platnosťou rozhodnúť, či chce ostať v pôvodnej 3D štruktúre aj so všetkými negatívami alebo pôjde vyššie, do 5D, bližšie k Božským štruktúram.
3D = materializmus, 5D = duchovná cesta
Uvedené sa netýka ľudstva, ako takého, len človekov, teda tých, ktorí v sebe nosia Božiu iskru, či semiačko.
Pozor! Nie je vylúčené, že aj členovia jednej rodiny – napr. deti, či rodičia, súrodenci atď, nie sú rovnakého pôvodu! Takže je zbytočné sa nejako extrémne viazať, naviac každý má svoju cestu a svoju úlohu aj v tomto živote. Hviezdnych semienok je síce na Zemi veľa, ale len z relatívneho pohľadu, pretože z celkového počtu ľudských jedincov na Zemi nedosahujú ani 10%!! Naviac, nie všetci sa dokážu prebudiť, resp. prejsť od materializmu k duchovnu.

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
2 years ago

A toto je naprostá pravda.. Veľmi dobre pochopene a tým aj odovzdané…
ZIADNE FALOŠNÉ MODELY ZEMI NEEXISTUJÚ ŠÚ LEN V MYŠLIENKACH ĽUDÍ A V NEJAKÝCH CHANELLOCH ĽUDÍ… BOH BY PREDSA NEVYTVARAL NIEČO FALOŠNÉ A TIE SVETY ŠÚ UŽ DÁVNO HOTOVÉ V ICH PODSTATACH AJ KED VESMÍR SA STÁLE ROZPINA.. OVŠEM NIČ NEMÔŽE BYŤ FALOŠNÉ KEĎŽE ŠÚ ZÁKONY BOZIE, KTORÉ SAMOCINNE VŠETKO RIADIA JEHO VÔĽOU.. TOTO VŠETKO JE VŠAK NEPOCHOPITEĽNÉ AKO TO PREBIEHA ALE NEPOCHOPITEĽNÉ LEN PRE ĽUDÍ…