Po očkovaní: Počet úmrtí v domovoch dôchodcov exploduje

15/03/2021 | Zdravie, Zo sveta

A opäť sa potvrdzuje „konšpiračná teória“ „popieračov Corony“: Očkovanie proti vírusu je nebezpečné.

Toto „žiadni„ covidioti “nenárokujú, ale dokazujú to štatistické údaje. Ako ukazujú nižšie uvedené štatistiky, v domovoch dôchodcov sa úmrtnosť dramaticky znásobila v týždňoch po začiatku očkovania.

Tento reportér informuje o časopise „Our Central Europe“ s odkazom na čísla Inštitútu Roberta Kocha *. Ďalej sa uvádza v časopise: „Zdá sa, že to na politikov a„ expertov “za to málo zapôsobí. Títo ľudia tvrdia, že to nemá nič spoločné s očkovaním – všetko je to iba náhoda. Je dosť možné, že čoskoro sa bude tvrdiť, že všetci zomreli na Coronu, pretože tam bolo príliš málo očkovania. Príslovie „Kto verí, bude požehnaný“ tu nachádza svoje praktické potvrdenie. Nie vždy, ale čoraz častejšie.

Porovnanie úmrtí Corona v nemeckých opatrovateľských domoch vo vekovej skupine nad 80 rokov pred (modrou) a po (červenej) vakcinácii.

Tu uvedené štatistické údaje sú prirodzene neúplné. Prípady zverejnené našimi redaktormi napríklad už 24. januára 2021, tj. 3 týždne po začiatku očkovania, tu nie sú zahrnuté: „Smrť očkovania náhle „ Obete korony “- Po 25% očkovaných zomrelo v domove dôchodcov “ .

* Databáza: Čísla sú pôvodné údaje z RKI a boli zhromaždené prostredníctvom rozhrania API známym Janom-Peterom Wöbkingom. Hovoril s ním po telefóne a momentálne je v kontakte s profesorom Hockertzom a prof. Bhakdim. Zber dát je aktualizovaný denne. Je to iba vrchol ľadovca.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments