Plány nového svetového poriadku

16/03/2021 | Správy, Zo sveta

Nazvaný: Plán [C] 19 / Rockefeller Lockstep 2021

Simulovali vyžadované kroky na globálnu pandémiu, rôzne fázy, celkové časové harmonogramy a očakávané výsledky. Toto bolo uverejnené v Rockefeller Lockstep 2010:

(Poznámka: Celý tento dokument je taký, ako bol napísaný v roku 2010, s výnimkou osobitných častí označených ako „Poznámky“. Preskúmal som pôvod tohto dokumentu a zistil som, že je autentický a pravý.)

Vytvorte veľmi nákazlivý vírus, ale s nízkou úmrtnosťou tak, aby vyhovoval potrebnému plánu a to pomocou SARS, HIV, hybridného výskumného kmeňa vytvoreného v laboratóriu Fort Dietrich triedy 4 od roku 2008 do roku 2013 ako súčasť výskumného projektu s cieľom zistiť, prečo sa koronoa vírusy šíria ako blesk u netopierov, ale je pre ne veľmi ťažké infikovať ľudí. Aby sa tomu zabránilo, pridali do vírusu 4 vložky HIV. Chýbajúcim kľúčom k infikovaniu človeka je eso-2-receptor.

Vytvorte záložnú verziu vírusu s oveľa vyššou úmrtnosťou. Pripravené na vydanie vo fáze 3, ale iba v prípade potreby. SARS, HIV, MERS kmeň pretvorený na zbraň bol vytvorený v laboratóriu Fort Dietrich triedy 4 v roku 2015.

Prepravte výskumný kmeň do iného laboratória triedy 4, Národného laboratória pre mikrobiológiu vo Winnipegu v Kanade, a nechajte ho „ukradnúť a prepašovať z Číny“ zámerne a previesť do jediného čínskeho laboratória triedy 4, ktorým je Wuhanský inštitút virológie v Číne. Pre väčšiu možnosť popierania a pre pomoc pri upevňovaní záložného scenára pre verejnosť ako niečoho, na čo sa v prípade potreby môžete odvolať. Primárny scenár je, že vírus je prirodzený. Záložný skript spočíva v tom, že ho Čína vytvorila a vypustila omylom.

Financujte všetkých hovorcov: Fauci, Birx, Tedros a agentúry ako Svetová zdravotnícka organizácia, NIAID, CDC a tiež OSN, ktoré by boli zapojené do pandemickej reakcie pred plánovaným vydaním výskumného kmeňa na kontrolu požadovaného scenára počas celej prevádzky.

Vytvorte a financujte plán rozvoja a zavádzania vakcinácie tak, aby sa dal zaviesť v globálnom meradle. Gates: Desaťročie vakcinácie a globálny akčný plán pre vakcíny na roky 2010 až 2020.

Vytvárajte a financujte protokoly vakcinácie, verifikácie a certifikácie, Digital ID, aby ste vykonali / potvrdili program vakcinácie po schválení povinného zavedenia. Gates: ID2020.

Simulujte hypotézu tesne pred plánovaným vydaním výskumného kmeňa vírusu pomocou cvičenia z reálneho sveta ako záverečnej hry na určenie očakávanej odozvy, časových harmonogramov a výsledkov. Udalosť 201 v októbri 2019.

Uvoľnite Výskumný kmeň v samotnom Virologickom inštitúte vo Wuhane a potom za jeho vydanie obviňujte obetného baránka “prirodzenosti” ako primárneho scenára. Wuhan trhy, november 2019. Presne to isté ako v simulácii.

Znižujte dôležitosť prenosu z človeka na človeka tak dlho, ako je to možné, aby ste umožnili rozšírenie výskumného kmeňa v globálnom meradle skôr, ako ktorákoľvek krajina dokáže uzamknúť regióny, aby sa zabránilo počiatočnej infekcii.

Keď krajina zaznamená infekciu, zakážte cestovanie zvonku aj zvnútra. Prenos v rámci krajiny udržujte čo najdlhšie. Akonáhle je v krajine alebo oblasti nakazených dosť ľudí, vykonajte pre túto oblasť vynútené karantény / izoláciu a pomaly postupne rozširujte uzavreté oblasti.

Zdramatizujte mieru úmrtnosti doložením výskumného kmeňa k úmrtiam, ktoré nemajú so skutočným vírusom nič spoločné, aby ste udržali strach a dodržiavanie predpisov na maximum. Ak niekto z akéhokoľvek dôvodu zomrie a zistí sa, že má [C] 19, považujte to za [C] 19 smrť. A ak sa predpokladá, že niekto má príznaky [C] 19, predpokladajme, že má [C] 19, a považujte to za [C] 19 smrť.

Ponechajte čo najdlhšie verejné karantény, aby ste zničili ekonomiku regiónu, vytvorili občianske nepokoje, rozbili dodávateľský reťazec a spôsobili hromadný nedostatok potravín. Rovnako spôsobíte oslabenie imunitného systému ľudí z dôvodu nedostatočnej interakcie s baktériami iných ľudí, vonkajšieho sveta, alias vecí, vďaka ktorým je náš imunitný systém bdelý a aktívny.

Zľahčite a zaútočte na všetky potenciálne spôsoby liečby a pokračujte v prízvukovaní, že jediným dostupným liekom na boj proti tomuto vírusu je vakcína.

Pokračujte v predlžovaní karantény znovu a znovu v „dvojtýždňových intervaloch“ (Je tu opäť dvojtýždňové kúzlenie. Je to program CIA), čo vedie k tomu, že čoraz viac ľudí sa postaví a protestuje. Vzdorujte im.

(A tu je teraz kľúčová časť 🙂 Nakoniec ukončite fázu 1, akonáhle dosiahnete dostatočný odpor verejnosti, očakáva sa v júni 2020, a keďverejne vyhlásia, že si myslia, že je „príliš skoro na ukončenie izolácie, ale urobíme to aj tak”

Akonáhle sa verejnosť vráti do normálu, počkajte niekoľko týždňov a pokračujte v dramatizovaní miery úmrtnosti na výskumné kmene od augusta do septembra 2020 a kombinujte ju s nárastom úmrtí na ľudí, ktorí zomierajú na štandardné choroby vyššou mierou, ako je obvyklé v dôsledku vysoko oslabenej imunity po mesiacoch izolácie (čo podporuje to, čo som povedal: mali by ste sa vyhýbať ľuďom, ktorí pravidelne nosia masky. Mali by ste im to povedať. Majú veľmi oslabený imunitný systém), aby ste im pomohli ďalej podporovať čísla úmrtnosti a tiež pripraviť nadchádzajúcu fázu 2.

Nakoniec zavedte karantény fázy 2, október až november 2020 na ešte extrémnejšej úrovni a obviňujte protestujúcich, väčšinou ľudí, ktorí už neveria svojim vládam, ako príčinu najväčšej druhej vlny, v ktorej médiá povedia „povedal som vám “Bolo príliš skoro. Je to všetko vaša vlastná chyba, pretože ste si potrebovali ostrihať vlasy. Vaše slobody majú následky! (Ak by sa to všetko malo vyvíjať týmto spôsobom, americké voľby budú zrušené, odložené, alebo pozastavené. Môj názor. Ako môžete hlasovať v karanténach 2. fázy? Nemôžete?)

Presadzujte karantény Fázy 2 na oveľa extrémnejšej úrovni a zvyšujte trest za vzdor. Nahraďte pokuty časom väzenia. Považujte všetky cesty za nepodstatné, zvýšte počet kontrolných bodov vrátane vojenskej pomoci. Zvýšte sledovanie populácie pomocou povinnej aplikácie. Prevezmite kontrolu nad potravinami, plynom a vytvorte veľký nedostatok, aby ľudia mohli získať prístup k základným produktom alebo službám iba vtedy, ak dostanú prvé povolenie.

Udržujte lockdowny fázy 2 oveľa dlhšie ako lockdowny fázy 1, čím budete naďalej ničiť globálnu ekonomiku. Ďalej degradujte dodávateľský reťazec a ďalej zvyšujte nedostatok potravín a podobne. Potlačte akékoľvek verejné pohoršenie pomocou extrémnych akcií, alebo sily a každého, kto sa vzoprie, označujte ako verejného nepriateľa č. 1 pre tých, ktorí sa chcú podrobiť.

Po pomerne dlhom lockdowne fázy 2 na 6 mesiacov a viac spustite program vakcinácie a certifikáciu vakcín a urobte to povinné pre všetkých. Prednostný prístup budete mať k tým, ktorí sa prihlásili od začiatku a aby tí, ktorí sú za to, útočili na tých, ktorí sú proti. Hovorte „sú hrozbou a príčinou všetkých problémov“ pomocou slov ako „Nemôžeme sa vrátiť do normálu, kým všetci nebudú zaočkovaní.“ A ľudia, ktorí sa im bránia, „poškodzujú náš spôsob života, a preto sú nepriateľom.“ (Inými slovami, obrátita ľudí proti sebe.)

Väčšina ľudí sa riadi agendou, potom nechá týchto ľudí vstúpiť do nového systému, nového normálu a zároveň obmedziť menšinu, ktorá poprela schopnosť agendy pracovať, cestovať a žiť. Ak väčšina ľudí pôjde proti agende, potom ako operáciu fázy 3 uvoľnite kmeň Tribit SARS / HIV / MERS. Vírus s 30+% úmrtnosťou ako posledné vystrašenie, ktoré potrestá menšinu, aby sa rýchlo stala väčšinou a dala konečné „povedali sme vám to“ tým, ktorí nepočúvali.

Prijať nový model ekonomiky. Systém kryptomien Microsoft Patent 060606 využívajúci údaje o činnosti tela, ktorý je založený na ľudskom správaní a ochote podrobiť sa. Je to vylepšená verzia programu 15 miliónov čiernych zrkadiel, v ktorom sa ako zbraň na presadzovanie nového ekonomického systému využíva jedlo, voda, prístrešie a ďalšie náležitosti. V zásade robte to, čo chceme, a získajte odmenu. Získajte skóre kreditov a získajte lepší prístup k veciam, ktoré potrebujete na prežitie. Alebo choďte proti tomu, čo chceme, a dostanete pokutu. Stratíte kredity a stratíte prístup k veciam, ktoré potrebujete na prežitie.

A to je váš Nový svetový poriadok: technológia na steroidoch, kde nemáte inú možnosť, ako vyhovieť. A ak si niekto myslí, že to nie je pravda, potom choďte skontrolovať niektoré časti Číny, pretože už v niektorých oblastiach zaviedli systém kryptomien.

Toto je dokument Rockefeller nadácie, kde sa síce od strany 19 píše o simulovanej pandémii, no nenachádza sa tam takýto postup, čiže je to iba „konšpirácia.“ Vieme ako všetky konšpirácie končia a preto si názor urobte sami. Pozrite tiež článok Unikol covid-plán o tom, čo pre nás chystajú na najbližšie mesiace

Patent na testovanie na covid-19 mal prvú zmienku už v roku 2015 Odkaz

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Príšerne 😱😱😱 už nech im niekto zlomí väz 🙏🙏🙏 milý Dony a Q, zajtra je deň sv. Patrika 😀 modlim sa 🙏a verím 👍