Otec “rodovej teórie” sa v mene vedy dopustil mučenia detí a pedofílie

08/02/2023 | Elity/Satanizmus

Judith Reismanová, ktorá zomrela 9. apríla 2021 vo veku 85 rokov, bojovala spravodlivý boj: za záchranu detí pred týmito zvrátenými dospelými, ktorí ich chcú sexualizovať v podstate od narodenia a spoločnosť to akceptuje.

Istý Dr. Alfred Kinsey – otec sexuálnej revolúcie a “genderovej teórie” – sa pustil do experimentov so znásilňovaním detí!

Financovala ho Rockefellerova nadácia, čo vysvetľuje, prečo sa jeho prípadom nezaoberala justícia. Chcel dokázať, že sme sexuálni od narodenia, čo muselo znamenať, že podnikol kroky. Judith Reismanová študovala grafy tohto lekára, ktorý poskytol údaje o deťoch, ktoré mali orgazmus. Ako mohli mať tieto deti orgazmus a ako sa to dalo pozorovať? Štvorročné dieťa malo údajne 26 orgazmov za 24 hodín.

Dr. Alfred Kinsey sa pri získavaní údajov pod “vedeckou” zámienkou čiastočne opiera o výskum bývalého nacistického dôstojníka, ktorý sa stal správcom cintorína a neskôr profesorom náboženstva, Fritza von Ballusecka, ktorý znásilnil stovky detí. Ten sa na súde priznal: “Bol to sám Kinsey, kto ma požiadal.  Školská sexuálna výchova v Kinseyho štýle bola zavedená v roku 2011 v Chorvátsku na podnet Georgea Sorosa. Podpora pedofílie, ničenie rodinných štruktúr, to je vlna LGBT, ktorú obhajuje Svetové ekonomické fórum v Davose.

Kinsey bezstarostne uverejňuje svoje “zistenia” o “orgazmoch” u dojčiat a detí v tabuľkách 30-34 na stranách 175-180 v knihe “Sexuálne správanie u mužov”. Tabuľka 34 je tu reprodukovaná.

V nasledujúcom videu sa Marion Sigautová pozerá na správy Alfreda Kinseyho, ktoré stáli na začiatku sexuálnej revolúcie v Spojených štátoch a neskôr vo svete. Na základe dokumentárneho filmu “Alfred Kinsey: Pedofília a sexuálna revolúcia” a prác Judith Reismanovej ukazuje, že správy boli sfalšované a že ich napísali pedofili, najmä pokiaľ ide o samotného Alfreda Kinseyho.

Kinsey: Pedofília a sexuálna revolúcia. Americká správa o pedofílii a jej vzniku. Varovanie: Niektoré časti tohto dokumentu sú urážlivé.

V júni 2019 bol Alfred Kinsey jedným z prvých päťdesiatich amerických “priekopníkov a hrdinov”, ktorí boli uvedení na Národnú stenu cti LGBTQ v Národnom pamätníku Stonewall (SNM) v Stonewall Inn v New Yorku. SNM je prvý americký národný pamätník venovaný právam a histórii LGBTQ.

Meno Alfreda Kinseyho na Národnej stene cti LGBTQ odhalené v Stonewall Inn.

Čo ste nevedeli o Kinseym

Kto nepočul o “Kinseyho správach”? V 60. a 70. rokoch 20. storočia, keď sexuálna revolúcia zmenila mravy a štruktúru západných spoločností, boli vedeckou podporou, ba čo viac, morálnou podporou, pretože sa hovorilo, že puritanizmus potláčal prirodzené a zdravé pudy a že každý, muž, žena a dokonca aj dieťa, bude konečne oslobodený. Tieto správy, publikované v rokoch 1948 a 1950, sa rýchlo dostali z akademických kruhov a zaplavili bežné publikácie: noviny, ženské časopisy a, samozrejme, tlač točiacu sa okolo hnutí za oslobodenie žien. Kým mala prekvitať “neobmedzená rozkoš”. Tieto správy nám hovorili, ako si užívať, s kým, ako často a akými podnetmi, čím pripravovali pôdu pre to, čo zavádza OSN: “sexuálne práva” pre každého, od 10 rokov. Pretože predpoklady práce Kinseyho – biológa špecializujúceho sa na hmyz – sú také, že pokiaľ ide o sexualitu, neexistujú žiadne normy, existujú len správania, o ktorých tvrdí, že ich pozoroval, ako pozoroval osy: homosexualita , sadomasochizmus, voyeurizmus, pedofília a zoofília sú teda len variáciami naplnenej sexuality.

Kinsey však na vypracovanie týchto správ – financovaných Rockefellerovou nadáciou – využije všetky zdroje: prostitútky, väzňov, sotva dospievajúce deti a dokonca aj nemluvňatá, čo nezabráni tomu, aby sa ich zverejnenie označilo za vedecký pokrok, takže boli len nástrojom na propagáciu libertariánskej ideológie a ničenie rodinných štruktúr.

Judith Reismanová začala študovať Kinseyho správy v roku 1966, po znásilnení svojej vlastnej 10-ročnej dcéry 13-ročným chlapcom. Keď pri tejto hroznej príležitosti počula opakovať, že “deti sú sexuálne od narodenia”, chcela pochopiť, odkiaľ pochádza toto tvrdenie, ktoré sa zdalo byť všeobecne rozšírené. Kinseyho práca, po tom, čo sa mu podarilo prinútiť ľudí pripustiť, že každý človek je viac či menej homosexuál, skutočne stála pri zrode ďalšej etapy: sexualizácie detí, v nadväznosti na Jacka Langa, ktorý vyjadril ľútosť nad tým, že “detská sexualita je stále zakázaným kontinentom”, a Thierryho Lévyho, ktorý sa vehementne sťažuje na tabuizáciu pedofílie. Uvedomujúc si civilizačné a morálne problémy, ktoré sa skrývali za chladnými obrazmi správ, ktoré sa prezentovali ako vedecké.

Judith Reismanová sa narodila v roku 1935 v Spojených štátoch a je americká esejistka a lektorka. Je držiteľkou doktorátu z komunikácie, hosťujúcou profesorkou na Liberty University School of Law vo Virgínii, autorkou mnohých esejí o pornografii, pedofílii a trivializácii sexuality vo verejnom priestore.

Zdroj

Zdielať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments